گه خورهایی به نام ارباب

1397/07/09

ارباب و بردگی یک رابطه فوق عمیقه و ارباب نقش پادشاه رو داره. هم تنبیه کننده هم حامی. هم دارای ابوهت هم مهربانی پنهان.

اون وقت یه مشت گوزو عنترزاده فکر میکنن با گفتن دو تا کلمه توله و محل سگ نذاشتن میشن ارباب. فرقی با یه حیوان وحشی که کوچکترین آداب اجتماعی بلد نیست ندارند. خو بلد نیستید چرا گنده گوزی می کنید؟

یا دیدم طرف ادعا میکنه اربابه و شخصیت طرف رو خورد می کنه و به بقیه میفروشتش. خوب اون برده بدبخت موجودی ضعیف از لحاظ احساسیه و با بعضی تحقیرها واقعا ضربه روحی می خوره.

خیالتون راحت اربابای گوزو…اون برده شق کرده و میخواد آبش خالی شه که به شما احترام میذاره وگرنه اندازه تخماشم برای شما ارزش قائل نیست. در واقع شما هم اندازه اونها حقیر هستید و برای آب اومدن طرف دارید قیف میاید.

لطفا به رابطه ارباب و بردگی که دیگه واقعا داره نسلش منقرض میشه و فقط تو داستانا هست توهین نکنید و بساطتون رو جمع کنید.

تو افسانه ای اومده بود که اربابی برده ای داشت و هم از اون مراقبت می کرد و به حرفهاش گوش میداد هم وقتی اشتباهاتش رو میدید تنبیهش می کرد تا ساخته شه. برده معترف بود هیچی نیست و حقارتش به خاطر این بود که واقعا معترف به پوچ بودنش در برابر سواد و قدرت ارباب بود. روزی تیری از کمان رها شد و ارباب، برده رو در آغوش گرفت تا تیر به اون نخوره و ازش حمایت کرد…

حالا کدوم اربابی این جوریه؟

معمولا عادت شده کسی ارباب بشه که ازش انتظار روابط اجتماعی نره چون بلد نیست زیبا صحبت کنه و می خواد خودش رو بگیره تا شخصیت ضعیفش رو در پس ارباب بودن پنهان کنه. یه گووووووز به افتخار اونا…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-01 14:54:53 +0330 +0330

سلام مسترم یعنی ارباب پسر و تو اینستاگرام معروفیم اولین پیج اربابیم با نه هزار و دومی پنج هزار فالور ریپورت شد و چند وقته پیج جدید زدم لنگ برده و مفعول نیستم برده ماده دارم زوج دارم پارتنر نفر سوم چند زوج و خانم هستم ولی خوب قانع نیستم برده نر هم میپذیرم اما باید از فیلترام رد بشه برده نروماده زوج یا زوجهایی که نفر سوم یا خانمهایی که دنبال یه رابطه خوب هستن درصورت تمایل خصوصی بدن کرج وتهران

0 ❤️

2018-10-01 15:08:17 +0330 +0330

جالبه که برای اولین بار دیدم‌مثل آدم‌ حسابی حرف زدی
الکی حرص نخور اینجا آدم‌نما زیاده

1 ❤️

2018-10-01 18:14:04 +0330 +0330
نقل از: xini2018 امروز یکی تاپیک زده بود برده پولدار میخوام 🙄 🙄 🙄

بعضی اربابها تو اینستاگرام میان جوراب و شاش و عنشون رو هم میفروشن…

0 ❤️

2018-10-01 18:17:03 +0330 +0330

چقده خووب گفتی… اممم… اممم…

1 ❤️

2018-10-01 18:24:08 +0330 +0330

خخخخ عالیییی بود ?

1 ❤️

2018-10-01 18:45:57 +0330 +0330

دقیقا همین درسته

1 ❤️

2018-10-01 18:58:29 +0330 +0330

اصل سکس بر اساس لذت بنا شده. اینها بیماران روانی هستن که از شکنجه و زجر و توهین لذت می برن و باید به روانپزشک مراجعه کنند

2 ❤️

2018-10-04 14:21:16 +0330 +0330

منو بلاک کردی؟

0 ❤️

2018-10-04 14:47:01 +0330 +0330

من خودم تمايلات Master دارم
ولي متاسفانه اكثر اونايي كه ميخوان برده باشن برام انتظار دارن از همون اول بهشون فحش ناموس و بد و بيراه بگم و بزنمشون
من دوست دارم اينكارارو ولي نه بدون مقدمه و نه اينكه همش بي احترامي كنم به طرف
من به عنوان يه ارباب دوست دارم برده ام مطيع بي چون و چرا باشه ولي نه مثه حيوون باشه نه اينكه هزار تا چيز ديگه
متاسفانه اكثر برده هاي مازوخيستي باعث رواج يه سري از اين چيزا شدن

0 ❤️

2018-10-15 07:44:47 +0330 +0330

بالاخره یه حرف حساب تو این سایت دیدیم. آفرین.
اما اینم نادیده نگیرید ک برده های فیک هم خیلی زیاد شدن. هر کی خارش گرفته و کمرش سنگین شده و نمیتونه پارتنر پیدا کنه ادعای بردگی میکنه. خیلی از برده ها هیچی از برده بودن حالیشون نیست و فقط بخاطر سکس هاپ هاپ می کنن. در حالی ک حتی اینو نمی دونن ممکنه ینفر برده باشه اما تمایلی به رول سگ بازی کردن نداشته باشه.
اکثریت هم عقده ی حقارت دارن و فقط و فقط بخاطر تجربه ی لذت آور حس تحقیر دنبال ارباب می گردن. بقول اون دوستمون از همون ابتدا نرسیده می خان انواع و اقسام فحشها رو بشنون. جالب اینه اگرم سریع فحش ندی فکر می کنن ناشی هستی درحالی ک ناشیگری از خودشونه.
من اوایل امسال تو همین شهوانی تاپیک زدم واسه پذیرش دوتا برده.
شرایطی رو ک انتظار داشتم برده هام داشته باشن نوشتم. با ذکر این مورد ک من از برده ام حمایت همه جانبه می کنم. چ از لحاظ مالی و چ موارد دیگه.
هفته ای لااقل هزار برده ب من پیام میداد. روزی 200 تا 250 نفر شرایط و می پرسیدن. یجوری شده بود ک از کار و زندگی افتاده بودم. حدود 1 ماه اینکار طول کشید تا تونستم دو نفر و از بینشون انتخاب کنم
تو اون مدت بین اونهمه تقاضا باور کنید ب اندازه ی انگشت های یه دست هم برده ی واقعی ندیدم ک دنبال چیزی فراتر از سکس باشه. هیچ کدوم نمی دونستن اصل ارباب بردگی چی هست و برده باید دنبال چی باشه. تک و توک مواردی بود ک می دونستن دنبال چی هستن و ب چیزی بیشتر از سکس فکر می کردن. بین اینهمه فقط یک نفر ب من گفت اصلا دنبال جنبه ی سکسی نیست.
من برای برده هام شرایط بردگی عالی. کامل و ایده آل رو ایجاد کردم. حتی تا مکان زندگی و آینده ی شغلیشونم فکرشو کردم. هیچ کسی غیر از خودم حق نداره ب برده هام دستوری بده یا بگه بالاچشمتون ابرو هست. دستمزد هم بهشون میدم ک از زندگی شخصیشون عقب نیفتن و اینم حس کنن ک سایه ی ارباب بالای سرشون هست و نون خور ارباب هستن و احساس سپاسگزاری از ارباب و داشته باشن.
من سادیسم شدید هستم و ب برده هام خیلی سخت میگیرم. اما با این وجود ازشون حمایت کامل میکنم.
ولی تا بحال غیر از خودم هیچ اربابی رو ندیدم ک از برده اش حتی ذره ای حمایت کنه. مخصوصن آقایون ک خیال می کنن باید هم تمام زندگی و هم شخصیت و روح و روان برده رو کاملا بشکنن و نابود کنن.
خیال می کنن اینطوری ب بالاترین جایگاه می رسن درحالی ک من بعد از بیشتر از ده سال ک برده دارم ب این نتیجه رسیدم ارباب هر چی بیشتر از برده حمایت کنه ارزش و احترام بیشتری بدست میاره.
ضمن اینکه ارباب وظیفه داره در درجه ی اول آرامش برده و در درجه ی دوم لذتش رو فراهم کنه. این حتی تو رابطه هایی ک برده ب ارباب پول می ده هم باید رعایت بشه. درجه ی سوم هم حمایت هست ک در صورتی ک رابطه دائمی و پایدار باشه باید رعایت بشه. ارباب باید ب همون اندازه ای ک از زندگی برده خرج می کنه ب همون اندازه هم ازش حمایت کنه تا برده آسیب نبینه.
متاسفانه هم ارباب فیک زیاد شده هم برده فیک. پس یک طرفه ب قاضی نرید.

2 ❤️

2018-10-23 11:56:37 +0330 +0330
نقل از: Mobin.20 سلام مفعولم کرج بیبی فیس سفید 180-80 میخواستم سگتون بشم پولشم هر چقد بشه میدم مکانم دارم مکانتونم میام فقط سگتون بشم منو بکنید دستور بدین

یعنی یه تنه ريدی به هر چی حرف پر محتوا تو تاپيک بیان شده بود!!!

3 ❤️

2018-11-26 10:56:12 +0330 +0330

سلااام بانووو برده میشم برااات عاشق گوز خوری و شاش خوری ام خواهش میکنم اربابم شووو اگ راضی هستی تو خصوصی بفرستم ای دی تلگرامم

0 ❤️

2018-11-26 11:51:26 +0330 +0330

تو هنو زنده ای لعنتی؟:(:(

از ما خبر نمیگیری سمیه!:(

1 ❤️

2019-02-26 13:59:28 +0330 +0330

صحبتهات جالب بود و تاثیر گذار.احسنت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «