گیفهای کاکولدی به سفارش (اقا مهدی برای خانومش آتنا ) با متن

1398/03/14

سلام دوستان شهوانی و کاکولدهای عزیز سایت .

***والا من شرمنده همتونم که پیام دادین و سفارش ساختن گیف های کاکولدی برای خودتون و خانومتون دادین که هنوز نتونستم درست کنم .

*باور کنین خودمم دوس دارم واسه جلب نظر همه شما و لذتی که خودم از این کار میبرم هر روز یه تاپیک درست کنم ولی واقعا خیلی مشغول کارم هستم و اوقات فراغتم خیلییی کم شده .

*بعضی از دوستان چندین بار پیام دادن که سفارش ما چی شد ، چرا هنو سفارش ما رو نساختی و ، اگه نمیخوای بسازی بگو نمیخوام و ، یعنی تا کی باید تو نوبت باشیم و … از این دست پیام ها که من به تک تکشون تو پیامها جواب دادم و اینجا هم ازشون معذرت میخوام .

*تنها چیزی که میتونم بگم اینکه میدونم خیلی سفارش ها به تعویق افتاده ولی مطمعن باشین و قول میدم هر چقدر هم طول بکشه من تک تک سفارش ها رو میسازم و تقدیمشون میکنم.

*بازم میگم واقعا دوس ندارم حق کسی ضایع بشه و به ترتیب تاریخ پیامهایی که دادین سفارش ها رو میسازم .

*این دوستی که الان براشون دارم سفارششون رو تاپیک میکنم خیلی ازشون معذرت میخوام چون پیام داده بودن که قبل تاپیک قبلی سفارش دادن و وقتی چک کردم دیدم حق با ایشونه و من اشتباه کرده بودم (از پیامشون رد شده بودم و ندیده بودم ).

*امیدوارم اقا مهدی و خانومشون آتنا خانوم از این تاپیک و گیفها خوششون بیاد و لذت ببرن . همینطور شما دوستان کاکولد و عزیزانی که به این فانتزی علاقه دارن .

*اسکرین سفارش :

گیفها :

خوش باشین.

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-04 02:13:58 +0430 +0430

خیلی سکس با زوج حال میده

1 ❤️

2019-06-04 03:15:58 +0430 +0430

عالی بود منم دودولی ام و کونی و بیغیرت

4 ❤️

2019-06-04 22:37:50 +0430 +0430
نقل از: poyaaa1122 عالی بود منم دودولی ام و کونی و بیغیرت

خوشبختم از آشناییت دوست عزیز

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «