یه توضیح عام درمورد فتیش

1394/11/13

عرض شود که تو یکی از سایتای پرسش و پاسخ سکسولوژی، یه توضیح نسبتاً مناسب و گویا از یه دکتر درمورد “فتیش” دیدم گفتم بد نی اینجا هم به اشتراک بذارم که کسانی که هنوز با این مقوله آشنا نیسن استفاده ببرن:
__

«واژه “فتيش” در زبان انگليسي به معناي بت مي‌باشد.
در زندگي همه آدمها چيزي وجود دارد که باعث مي شود سلايق بوجود بياد.
در زمينه جنسي اين سلايق “فتيش” ناميده مي‌شود.
همه آدمها اين فتيش رو دارا هستند .
مثلاٌ اينکه يه نفر از پوست سفيد خوشش مياد و يا از چشمهاي قهوه‌اي.
زندگي و شخصيت و روان فرد در ساخته شدن اين فتيش نقش اساسي داره و به همين دليل سلايق و در نتيجه فتيش افراد کاملاٌ با هم فرق مي‌کنه!

مثلاٌ من دوستي رو دارم که در زماني که براي ماموريت کاري به سفر ميره هميشه توي چمدونش يه دونه از لباسهاي زير همسرش رو هم ميبره و ميگه وقتي چمدونم رو باز مي کنم از ديدنش توي وسايلم حس خوبي دارم .
يا کسي رو مي شناسم که ديدن جوراب هاي ساق بلند در پاي همسرش کاملاً مي‌تونه تحريکش کنه.
اِينها تماماً طبيعي است .

همه افراد در وضعيتي ، گرايشي رو نسبت به کسي حس مي‌کنند.
شايد براتون اتفاق افتاده باشه که مثلاٌ فلان دختر با اينکه زياد جذاب يا گيرا نيست بخاطر پوشيدن فلان لباس و ست (فرضاً شلوار جين با فلان رنگ پيراهن) خيلي دلنشين شده باشه.
يا فلان پسر با وجود داشتن صورت نه چندان جالبش به خاطر استفاده از فلان ادکلن خيلي براي شما جذاب شده باشه و هزاران مثال ساده ديگه.

اينها تماماً “فتيش” ناميده ميشه.
اينکه مثلاٌ فلاني موي بلوند دوست داره و به اصطلاح عاميانه اينجوري سکسي‌تره!
يکي از دوستان ایران مشاوری در مورد نقش لباس خواب زن ها و رنگ اون در تحريک همسر پرسيده بود . اين مسئله دقيقاٌ فتيش ناميده ميشه.
اينکه همسر مثلاٌ لباس خواب رو با رنگ آبي روشن دوست داره و نه سياه!

همونطور که گفتم فتيش در طول زندگي افراد ساخته ميشه ولي هنوز نتونسته‌اند دقيق مشخص کنند که چرا به وجود مياد!
البته من به شخصه عقيده دارم که دليل قدرتمند فعلي اون تنها و تنها رسانه ها هستند که تعاريف زيبايي و روابط رو براي ما تفسير مي‌کنند.
و درواقع اون ها رو ميسازن و فرو مي کنن توي مخ انسانها!

در گذشته افراد مسلماٌ به چيزهاي ديگه اي فتيش داشتند و اون ها رو مي شناختند.
در واقع فت.ش و زيبايي يک توده تو در تو است که وجود يکي به ديگري بستگي داره!
طراحان زيبايي و مد و همه کساني که قدرت به نمايش گذاشتن زيبايي رو دارند با استفاده از سلايق و فتيش خودشون اينکار رو انجام مي‌دهند .
همين چيزهاي جديد ديگه باعث ساخت فتيش جديدتري ميشه.

در واقع اگر فتيش نبود ما دنياي احساسي با دايره کوچکي داشتيم . اما حالا مي‌بينيد که به طور مداوم طرح ها و ابداعات متفاوتي در زمينه ارتباطات انسانها به وجود مياد که باعث ايجاد کلمه نو آوري شده است!
اين تفاوت سلايق و فتيش باعث شده که بعضي ها بخوان با استفاده از اين تدبير يک سري کارها رو توجيه منطقي بهش بدن و ادعا کنن که آقا جان تو از اين خوشت مياد ، من از اون ! همه هم طبيعي هستيم! ولي نخير پدر من از اين خبرها نيست ! براي قابل فهم شدن اون ، به اعتقاد من فتيش رو بايد به دو دسته تقسيم کرد. «درجه سَبُک فتيش» و «درجه سنگين فتیش».
اما در هر دو مورد يک قانون کاملاً واضحه که مرز فتيش رو از افراطي گرايي رواني جدا ميکنه…
اينکه در سکس هر کاري با توافق دو نفر مجاز مي‌باشد به شرطي که اين کار باعث ضربه روحي و جسمي به فرد نگردد و اين کار از خود سکس لذتبخش‌تر نباشد.

در مورد درجه سبک فتيش ميشه گفت در واقع کارهاي غير رايجي هستند و نه غير عادي!
مثلاٌ بوسيدن پاهاي زنان.
نورونهاي عصبي و حسي احساسي زنان برخلاف مردان در تمام سطح بدن آنها پخش شده‌اند و در نتيجه مي توان از تمام ظرفيت احساسي زن استفاده کرد.
پاهاي زن عضو زيبايي از بدن وي مي‌باشد که در طول رابطه خيلي مورد کم لطفي قرار مي‌گيرد در حالي که بوسيدن و ماساژ آنها به زن آرامش خاصي مي‌دهد.
البته بعضي زن ها از اين کار احساس ناراحتي مي کنند و آن هم به اين خاطر که فرصت نداشته اند پاهايشان تميز کنند و يا از اين کار خجالت مي‌کشند.
و يا حتي فکر مي کنند اين کار از مردانگي مي‌کاهد و مسائل اين چنين.

اما به هر جهت همانطور که مي‌بينيد تمام اين مراحل در راستاي آرام کردن و مهيا کردن زن مي‌باشد و هرگز آسيب رواني يا جسمي به کسي وارد نمي آيد و اينکار جايگزين سکس نمي‌شود.
در نتيجه تمام اين هجوياني که به عنوان فوت فتيش يا نظاير اينها مي‌بينيد تنها از بيماري رواني فرد و مازوخيسم يا ساديسم فرد ناشي مي‌گردد.

یکی از مراجعان بنده با آب و تاب توضیح می‌داد که چگونه با دست‌هاي بسته و در حال شلاق خوردن ته کفش مثلاٌ فلاني رو ليس مي‌زنه! اين مسائل اصلاٌ ديگه جزو سکس نيست و اصلاٌ رابطه تلقي نميشه.

واقعاٌ خواهشم اينه که در صورت ديدن اين چنين افراد بيماري اين مورد رو براي خودتون ياد آوري کنين که اين صحبتها صرفاٌ از حسرت‌هاي جنسي و مسائل و عقده‌هاي ناشي از اون حاصل مي شود .
اعتقاد شخصي من در اين زمينه بر پايه حسرت‌هاي جنسي مي‌باشد.
به نظر من افراد به دليل عدم دستيابي جنسي و شکست‌هاي ارتباطي و جذابيتي (يا حتي امکان دسترسي جنسي اما عدم اقناع صحيح) از سکس انتظاراتي رو پيدا مي‌کنند که بر پايه حقيقت نيست .
در اين مرحله افراد در اثر فشار دچار يک خود تخريبي مي‌گردند که در راستاي مسائل اينگونه نمود مي کنه و افراد چنين برخوردهايي با اونها را ترجيح مي‌دهند.
در واقع آنها از اين رفتار لذت نمي‌برند بلکه در واقع از خود به خاطر مسائل ياد شده انتقام مي‌گيرند! ولي در کل اين اتفاقات تا حدي هم بزرگ نمایيِ بيخود مي‌باشد.
به اعتقاد من همه اين حسرت ها قابل درمان مي‌باشد ولي اينکه بخواهيم با اين حسرت ها زندگي کنيم و خود را سالم بخوانيم چيز عقلاني نيست!
يک چنين ارتباطاتي را حتي اگر اينها را در غالب بازي هاي جنسي نيز عنوان مي‌کردند باز قابل توجيه بود ولي در حقيقت هيچ زن سالم العقلي از همسرش انتظار رفتار يک سگ را در خانه ندارد!
اين حرکات چيزي نيست که حتي خودمحورترين زن نيز آن را خواهان باشد…

در مورد درجه سنگين فتيش هم که ديگه فکر نمي‌کنم با توضيحات بالا چيز ديگه اي لازم باشه.
اينکه (معذرت مي خوام) مدفوع به صورت زن بمالن و يا با کتک زدن و يا خوردن يا همخوابي با حیوانات و نظاير اينها که خودتون بارها عکس‌هاي اون رو در حداقل اينترنت ديدين سکس رو تفسير کنن چيزيه که اصل ياد شده بالا رو مخدوش مي‌کنه و مرز بين بيماري و رابطه رو مشخص مي‌کنه…

در اين زمينه خود تخريبي ياد شده تا جايي پيش مي‌رود که ديگر اين مسئله حتي حالت انتقام (از خود و يا ديگران) هم مي تواند بخود بگيرد. اما چيز ديگري اين وسط قابل توضيح است؛ آن هم اينکه همواره در قالب داستان و تصوير چيزهاي دروغين زيادي رخ خواهد داد.
اين رفتار حتي در رواني ترين آدم ها هم باز به اين صورت نيست که خود را در برابر عموم نمايان کند!
افراد همواره اين احساسات را پنهان مي کنند .
هيچ آدم عاقلي هم خودش رو در اختيار تخليه يک رواني قرار نخواهد داد…
گستردگي اين موارد تنها توسط هنرپيشه هاي جنسي و فيلم هاي پورن صورت مي‌گيرد. که اين افراد هم خارج از مسائل مادي و حرفه‌اي کاري به اتفاقاتي که اين اعمال در روان افراد ديگر مي‌گذارد ندارند.
آن ها هم بيماران رواني نيستند و تنها خوب قادرند نقش خود را به طوري بازي کنند که فرد را پاي تصوير ميخکوب نمايند.

اين دري وري هايي که ممکن است به چشمتان بخورد مبني بر اينکه اين رفتار شناخته شده و قابل تائيد است به هيچ عنوان صحت ندارد و تمامي اينها دست آويز کمپاني‌هاي جنسي است که مخاطبان خود را از ميان افرادي انتخاب مي‌کنند که خود به دلايل ياد شده بالا در مرز بيماري يا سير مي‌کنند و يا به درون آن افتاده‌اند…»

(فرّخ)

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-02 17:04:16 +0330 +0330

تکمیل کننده اطلاعاتم بود.مرسی ?

0 ❤️

2016-02-02 17:28:04 +0330 +0330
نقل از: دهقان@خلافکار تکمیل کننده اطلاعاتم بود.مرسی ?

.

خواهش میشود برادر ?

0 ❤️

2016-02-02 18:21:33 +0330 +0330
نقل از: allwalkersparrow کسشر بود ننویس تا نکردمت

__

چاقال کونی مونی اینو من ننوشتم. خیلی هم کونت میخاره بیا جوری بکنمت کیسه صفرات از حلقت بزنه بیرون.

4 ❤️

2016-02-06 19:09:57 +0330 +0330

خوب بود وجالبش در این بود که درمورد افراط هم توضیح داده بود

0 ❤️

2016-02-07 15:11:36 +0330 +0330
نقل از: unknown.boy95 خوب بود وجالبش در این بود که درمورد افراط هم توضیح داده بود

__

افراط تو فتیش البته هنوزم مرز مشخصی نداره…

2 ❤️

2016-02-07 16:17:47 +0330 +0330

منتهی جناب دکتر مث این که مازوخیسمو قابل درمان میدونن؟!!! چون تا جایی که من میدونم درمان میسر نیس...حداقل درمان قطعی! هم خودآزاری هم دگرآزاری!

چیزی که در مورد فتیش باید بش توجه بشه...ریشه اون تو کودکیه!

ممنون سوسمار جون(?) ...به نظرم زیاد نمیشه این موضوع رو شکافت چون شفاف نیست و آخرش نتیجه ای نداره!

1 ❤️

2016-02-07 17:24:50 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva

منتهی جناب دکتر مث این که مازوخیسمو قابل درمان میدونن؟!!! چون تا جایی که من میدونم درمان میسر نیس...حداقل درمان قطعی! هم خودآزاری هم دگرآزاری!

ممنون سوسمار جون(?) ...به نظرم زیاد نمیشه این موضوع رو شکافت چون شفاف نیست و آخرش نتیجه ای نداره!

__

فک کنم تا وختی تمایل خفیف باشه، درمان (یا بهتره بگم «تغییر») میسره. تا جایی که میدونم میل جنسی قابل گسترش و همچنین دگرگونیه.

2 ❤️

2016-02-07 19:57:20 +0330 +0330

ببخشید آیا تمایل به گوزیدن هم فتیش محسوب میشه خانم دکتر؟؟؟

من به یاد دارم از بچگی مدام میگوزیدم

0 ❤️

2016-02-07 20:37:17 +0330 +0330

یه سری اطلاعات سطحی دراین موردداشتم . ولی اینجا تا حدی موضوع رو برامون واضح تر توضیح دادی . مفید بود ,ممنون ?

0 ❤️

2016-02-07 21:43:40 +0330 +0330
نقل از: naz gool khanoom

یه سری اطلاعات سطحی دراین موردداشتم . ولی اینجا تا حدی موضوع رو برامون واضح تر توضیح دادی . مفید بود ,ممنون ?

__

خواهش میشود. ? ولی اینا توضیحات من نیس، کپی پیست بود.

2 ❤️

2016-02-07 21:43:44 +0330 +0330

تکراری… حذف!!

0 ❤️

2016-02-07 22:56:36 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: naz gool khanoom

__

خواهش میشود. ? ولی اینا توضیحات من نیس، کپی پیست بود.

ب هرحال همین که زحمت کپی پیست رو کشیدی ممنون ;)

0 ❤️

2016-02-09 17:44:14 +0330 +0330
اسکلت حشری:فک کنم تا وختی تمایل خفیف باشه، درمان (یا بهتره بگم «تغییر») میسره. تا جایی که میدونم میل جنسی قابل گسترش و همچنین دگرگونیه.

تمایلات مازوخیستی و سادیستی محدود به سکس نیس عسیسم (^.^) من که تا حالا موردی ندیدم که درمان بشه...فقط کنترل میشه!

گوزوی خوشبخت:ببخشید آیا تمایل به گوزیدن هم فتیش محسوب میشه خانم دکتر؟؟؟

خیلی خوبه که این دو دیقه رو که پست منو نقل زدین طوفانی درکار نبوده ? (همون آداب برخورد با خانوما و اینا!)

در مورد سوالت...اولا من دکتر نیستم،دوما اگه به این تعریف "در زندگي همه آدمها چيزي وجود دارد که باعث مي شود سلايق بوجود بياد. در زمينه جنسي اين سلايق "فتيش" ناميده مي‌شود." دقت کنیم، این تمایل شما هم کم فتیشی نیس،فقط سلیقه تون یخوده کجه (laugh)

و اما در مورد دوام این حرکت از بچگی...تشخیص من نامرغوب بودن اسفنگتره ?

1 ❤️

2016-02-10 14:44:58 +0330 +0330
Humanity defender shiva: تمایلات مازوخیستی و سادیستی محدود به سکس نیس عسیسم (^.^) من که تا حالا موردی ندیدم که درمان بشه...فقط کنترل میشه!
__

فتیش که فقط تمایلات سادیستی-مازوخیستی نیس عسیسم (@-@) میتونه کمرنگ یا حتی محو بشه، خصوصاً از سیر بچگی تا بزرگسالی…

نمونش خودم! یادمه یه زمانی به چادر فتیش داشتم ?

1 ❤️

2016-02-10 14:59:59 +0330 +0330

ما پس وضعمان خیلی خراب است چون شونصد نوع فتیش داریم در مورد بانوان گرامی!!! از مژه و ابرو تا رنگ پشم و مو و اندازه خط ناز و چاک سینه و حتی لباس و فلان و بسار ?
اصلاً شمارشش از دستم در رفته ببم جان!!!
یعنی نمونه اعلای یک Pervert (خارجکیشو نوشتیم چون ایرونیش یوخده نامیزونه) ?

0 ❤️

2016-02-10 15:09:39 +0330 +0330
نقل از: mofo56 ما پس وضعمان خیلی خراب است چون شونصد نوع فتیش داریم در مورد بانوان گرامی!!! از مژه و ابرو تا رنگ پشم و مو و اندازه خط ناز و چاک سینه و حتی لباس و فلان و بسار ? اصلاً شمارشش از دستم در رفته ببم جان!!! یعنی نمونه اعلای یک Pervert (خارجکیشو نوشتیم چون ایرونیش یوخده نامیزونه) ?

__

کم پیدایی این روزا سرت گرمه خعوب میفاکی؟ ?

درک میکنم منظورتو، خودمم فک کنم نمونه‌ بارزی بس “جامعُ الفتیش” از دوسداران ویژگیای نسوان محسوب میشم. جونورای شگفت‌انگیزی‌ن درکل!

1 ❤️

2016-02-10 15:20:49 +0330 +0330
اسکلت حشری:فک کنم تا وختی تمایل خفیف باشه، درمان (یا بهتره بگم «تغییر») میسره. تا جایی که میدونم میل جنسی قابل گسترش و همچنین دگرگونیه.

تمایلات مازوخیستی و سادیستی محدود به سکس نیس عسیسم (^.^) من که تا حالا موردی ندیدم که درمان بشه...فقط کنترل میشه!

گوزوی خوشبخت:ببخشید آیا تمایل به گوزیدن هم فتیش محسوب میشه خانم دکتر؟؟؟

خیلی خوبه که این دو دیقه رو که پست منو نقل زدین طوفانی درکار نبوده ? (همون آداب برخورد با خانوما و اینا!)

در مورد سوالت...اولا من دکتر نیستم،دوما اگه به این تعریف "در زندگي همه آدمها چيزي وجود دارد که باعث مي شود سلايق بوجود بياد. در زمينه جنسي اين سلايق "فتيش" ناميده مي‌شود." دقت کنیم، این تمایل شما هم کم فتیشی نیس،فقط سلیقه تون یخوده کجه (laugh)

و اما در مورد دوام این حرکت از بچگی...تشخیص من نامرغوب بودن اسفنگتره ?

باهاتون اصصصصصلا موافق نیستم بانوی گرام

برعکس فکر میکنم شاید دریچه اسفنگتر شماها نامرغوب باشه و مال من اتتتتتفاقا بسیار هم مرغوب و کارا!! ببینید شما در نظر بگیرید مثلا یه موتور اکروجت یا دستگاه تهویه ویا هر چیزی با سیستم زمان بندی خاص و یا حرارتی گرمایشی و اصلا هر نوع اون زمانی اعلا و کارامد محسوب میشود که مدام مثل ساعت کار کنه و خودشو اپدیت کنه … اسفنگتری که ضعیف و کمکار و سوت و کور باشد به چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟

شما سلیقه من رو کج میدونید چون از قابلیت بسیار قابل** ولی خفته** خودتون بیخبرید پس خرده ای نمیگیرم ;)

0 ❤️

2016-02-10 15:23:28 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: mofo56 ما پس وضعمان خیلی خراب است چون شونصد نوع فتیش داریم در مورد بانوان گرامی!!! از مژه و ابرو تا رنگ پشم و مو و اندازه خط ناز و چاک سینه و حتی لباس و فلان و بسار ? اصلاً شمارشش از دستم در رفته ببم جان!!! یعنی نمونه اعلای یک Pervert (خارجکیشو نوشتیم چون ایرونیش یوخده نامیزونه) ?

__

کم پیدایی این روزا سرت گرمه خعوب میفاکی؟ ?

درک میکنم منظورتو، خودمم فک کنم نمونه‌ بارزی بس “جامعُ الفتیش” از دوسداران ویژگیای نسوان محسوب میشم. جونورای شگفت‌انگیزی‌ن درکل!

چاکر داش اسکلت.والا یوخده سرمون شلوغ بود داش فرصت نمیکردیم بیایم یوخده کسشعر ببافیم ? آره بانوان گرامی هیولاهای خوبی هستن منتهی بدجوری دهن ما مردا رو سرویس میکنن.بعضیاشون یوخده از هیولا مایل به فرشته ن بعضیام ماشالا خیلی هیولان خود آدمو درسته قورت میدن :)

0 ❤️

2016-02-10 15:32:43 +0330 +0330

حیف من واقعا افسوس می خورم که فقط امکانات تصویری داریم اگه امکانات صوتی هم فراهم بود خودم آنچنان سمفونی زیبایی براتون به راه می انداختم که اصن خودتون از شدت لذت پناه بیارید و از مریدان من بشید در این مکتب

البته فایل صوتی هم میتونم بذارم براتون پس علاقه منداش بگن

0 ❤️

2016-02-10 16:01:45 +0330 +0330
اسکلت حشری:فتیش که فقط تمایلات سادیستی-مازوخیستی نیس عسیسم (@-@) میتونه کمرنگ یا حتی محو بشه، خصوصاً از سیر بچگی تا بزرگسالی...

نمونش خودم! یادمه یه زمانی به چادر فتیش داشتم ?

عایا چیزی که من گفتم ارتباطی به فتیش داشت سوسی؟! :|

منتهی بعلــــی…فتیش میتونه کمرنگ یا محو بشه! عتیقه جون این فتیشی که گفدی چیژوریاس؟؟!!:| برام سوال ایجاد شد! ?

0 ❤️

2016-02-10 16:14:55 +0330 +0330
گوزوی خوشبخت : باهاتون اصصصصصلا موافق نیستم بانوی گرام

برعکس فکر میکنم شاید دریچه اسفنگتر شماها نامرغوب باشه و مال من اتتتتتفاقا بسیار هم مرغوب و کارا!! ببینید شما در نظر بگیرید مثلا یه موتور اکروجت یا دستگاه تهویه ویا هر چیزی با سیستم زمان بندی خاص و یا حرارتی گرمایشی و اصلا هر نوع اون زمانی اعلا و کارامد محسوب میشود که مدام مثل ساعت کار کنه و خودشو اپدیت کنه … اسفنگتری که ضعیف و کمکار و سوت و کور باشد به چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟

شما سلیقه من رو کج میدونید چون از قابلیت بسیار قابل ولی خفته خودتون بیخبرید پس خرده ای نمیگیرم ;)

گوزو جان( ? ) شما از من نظر خواستی منم نظرمو گفتم…دیگه چرا رو من عیب میذاری برادر من؟!!(laugh)

فلسفه ی شارژ و دشارژ شدن شما محترم ولی از نظر من کجه دیگه…وقتی کجه بگم کج نیس؟!! نه وژدانا دوس داری دروغ بگم؟؟!
و ازونجایی که این قابلیت استعداد درخوری میطلبه من ترجیح میدم عرصه رو برای علاقه مندان باز کنم ?

0 ❤️

2016-02-10 16:24:42 +0330 +0330

ینی همه ی این جزئیات برات عنصر تحریک محسوب میشن؟؟!!! ?

0 ❤️

2016-02-11 15:31:32 +0330 +0330

ینی همه ی این جزئیات برات عنصر تحریک محسوب میشن؟؟!!! ?

سرکار خانوم علیّه دوشیزه شیوا مدافع بشر کمی هم پر حشر،ما تحریک محریک نمیخوایم که آبجی ? ما از همون نوجوانی تحریک شده ذاتی بودیم!اینایی که نوشتیم هر کدوم به یه نوعیش علاقه داریم مثلاً فتیش صورت خوش استخون داریم(از صورت گرد بیزاریم) یا مثلاً فتیش نوک ممه روشن و کمرنگ یا فتیش موقرمز و…اتفاقاً نسبت به دوشیزگان فهمیده و باکمالات و کمی شیطون(نه دختران گول و مشنگ)هم فتیش داریم و قلب عضو شریفمان برایشان میتپد ? کلاً ما نسبت به هر موجود شیار دار یا پستاندار خیار دار که عضو شریفمان قابلیت اتصال به درگاه یا درگاه هایشان را داشته باشد فتیش مندیم ? آمریکایی جماعت به آدمهای پر خشانت و پر از هورمون استروئید و فاکرانی مثل ما “Macho” میگویند(این ترجمه فارسیش یوخده نامیزونه)

0 ❤️

2016-02-11 17:44:30 +0330 +0330

سلام
من فوت فتیش دارم.به پاهای زنا داخل جوراب نازک خیلی علاقه دارم دوست دارم بوسشون کنم بو کنم ولی بردگی دوست ندارم و خیلی بدم میاد.مشکلم جدیه میدونم.به نظر شما درمان میشم؟

0 ❤️

2016-02-11 19:43:16 +0330 +0330

کلا انحراف جنسی داری ببش جان مژه ابرو ومو… زیادی پر توقعی ! باید خودتم اندامو همه چیت رو فرم باشه بعد بخوای که همچین دخملی باهات بپره ! میفهمی که چی میگم؟؟؟!!!

0 ❤️

2016-02-12 04:32:32 +0330 +0330
نقل از: icy_girl

کلا انحراف جنسی داری ببش جان مژه ابرو ومو… زیادی پر توقعی ! باید خودتم اندامو همه چیت رو فرم باشه بعد بخوای که همچین دخملی باهات بپره ! میفهمی که چی میگم؟؟؟!!!

شما رو گذاشتیم سر کار دخی جون ? والا ما یه موقعی خوب رو فرم بودیم ولی الان سنمون بالا رفته کارمندی و پشت میز نشینی و دیزی خوری و کباب خوری و عرق خوری یوخده جزئی مزئی از فرمیتمان کم نموده آبجی :) ولی هنوز مرد خوشتیپ و باحالی هستیم (خودت ببینی خوشت میاد) زیاد هم پرتوقع نیستیم هر کدوم از دخملان و بانوان ایرانی هم دستمان به جاهای خوب خوبشان برسد اشک و جیغشان را درمی آوریم بسی! انحراف جنسی هم داریم فراون ?

1 ❤️

2016-02-12 04:37:36 +0330 +0330
نقل از: arashbigcocked سلام من فوت فتیش دارم.به پاهای زنا داخل جوراب نازک خیلی علاقه دارم دوست دارم بوسشون کنم بو کنم ولی بردگی دوست ندارم و خیلی بدم میاد.مشکلم جدیه میدونم.به نظر شما درمان میشم؟

داداش درمان مرمان چیه!تو مگه مریضی که درمان کنی خودتو ببم جان.مشکلتم جدی نیس برو حالشو ببر.هر کی باس یه جور حال کنه.حالا کی بهت گفته مرض پرض داری؟!

0 ❤️

2016-02-12 05:01:55 +0330 +0330

خیلی جالب و مفید بود
ممنون از تاپیک خوبت

0 ❤️

2016-02-12 06:21:04 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: arashbigcocked سلام من فوت فتیش دارم.به پاهای زنا داخل جوراب نازک خیلی علاقه دارم دوست دارم بوسشون کنم بو کنم ولی بردگی دوست ندارم و خیلی بدم میاد.مشکلم جدیه میدونم.به نظر شما درمان میشم؟

داداش درمان مرمان چیه!تو مگه مریضی که درمان کنی خودتو ببم جان.مشکلتم جدی نیس برو حالشو ببر.هر کی باس یه جور حال کنه.حالا کی بهت گفته مرض پرض داری؟!

والا تو یکی از سایتا خونده بودم.نوشته بود باید درمان بشه.انزجار درمانی و از این جور چیزا.

0 ❤️

2016-02-12 08:48:30 +0330 +0330
نقل از: arashbigcocked

والا تو یکی از سایتا خونده بودم.نوشته بود باید درمان بشه.انزجار درمانی و از این جور چیزا.

انزجار درمانی دیگه چه کوفتیه؟!کس نوشته داداش که باید درمون شی!

0 ❤️

2016-02-12 13:30:09 +0330 +0330
نقل از: arashbigcocked

انزجار درمانی دیگه چه کوفتیه؟!کس نوشته داداش که باید درمون شی!

داداش سر همین قضیه تاحالا با هیچ دختری نتونستم رابطه دلخواه داشته باشم یه دختره بخاطر این علاقم مسخره کرد منو منم باش بهم زدم از اون به بعد تو خودمم.خجالت میکشم از بیان این موضوع به دوستام.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «