یه حکایت طنز و داستان بنزین!

1398/08/24

افزایش قیمت بنزین که اعلام شد من با یادآوری صفهایی که هر دفعه با همچین اعلانهایی جلوی پمپ بنزین ها تشکیل میشه, یاد این جوک قدیمی ولی جالب افتادم:

روزی روزگاری در سرزمینی دوردست حاکم ظالمی فرمانروایی میکرد. یک روز مردم که از او خیلی ناراضی بودند بر علیه او شورش کردند و حاکم هم دستور داد هر کسی از این شورشیان را که دستگیر میکنند به او تجاوز کنند! موقتا شهر آرام شد ولی مردم که ناراحت بودند مرتب پشت سر حاکم بد میگفتند و آرزوی مرگش را میکردند! این خبر که به گوش حاکم رسید خیلی ناراحت شد و دستور داد که هر کسی که به او ناسزا گفته را هم دستگیر کرده و به او تجاوز کنند! بعد از مدتی باز خبر رسید که مردم دوباره اعتراض کردند! حاکم که متعجب شده بود کسی را فرستاد تا علت را بپرسد. او نزد یکی از معترضین رفت و پرسید مگر نمیدانید که سزای اعتراض چیست؟ چرا هنوز اعتراض میکنید؟ فرد معترض پاسخ داد: ما واقعا ناراضی هستیم! تعداد افرادی که حاکم برای تجاوز به معترضین اختصاص داده اصلا کافی نیست! و ما خیلی توی صف تجاوز معطل میشیم! دستور بدین که تعداد مامورین تجاوز رو زیاد کنند! 😁

خلاصه اینکه, داستان اعتراضهای ما به مسائل روز و اینکه تا خبر میشیم بنزین قراره گرون بشه صف میکشیم که یه باک! بیشتر بنزین ارزون بزنیم هم داستان صف رو در حکایت بالا به یاد میاره!

زیاده جسارت است!

1745 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-11-15 11:31:08 +0330 +0330

به جان عزیزتون شاه ایکس امشب سر و کلش پیداش میشه و با دیدن این تاپیک یه حکایت از شاه ایکس التواریخ به نافمون میبنده! 😁

3 ❤️

2019-11-15 13:50:08 +0330 +0330
نقل از: mohammad321 هیچ حکومت ظالمی نمیتونه سرپا بمونه مگه اینکه یا از جنس مردمش باشه یا اون مردم احمق باشن در مورد ایران در دو موردش هست یعنی بخشی از مردم مثل حاکمیت ذاتشون خرابه یه بخشی از مردمم احمق هستن برای همین اوضاع درست نمیشه

این یه واقعیته! اما تنها راه آگاه کردن مردم هست...ما نهایتا با همین آدمها باید زندگی کنیم!

2 ❤️

2019-11-15 13:57:01 +0330 +0330
نقل از: eyval123412341234 ما اصلا عملی به نام تجاوز نداریم :-) این سوسول بازیهای غرب رو نبند به نام محترمشون! برای همین هم این داستان به درد ایرانیها نمیخوره :-) یه داستان بهتر پیدا کن! 😁

خواهر شادی! ممنون از این نکته تکنیکالی که یادآوری کردین!

دوستان! بجای "تجاوز" بخونین "نرمش قهرمانانه سوراخ مقعد!"

با تچکر! 😁

1 ❤️

2019-11-15 14:17:19 +0330 +0330
نقل از: Ramin_sabeti2019 ور در نتیجه اعتراض متحد نداریم. میدونم سخته و واسه بعضی غیر ممکن ول اگه بقیه یکی دو روز بزنین نزنن قیمتا بر می گرده.

درست میگی دوست من. منتها ما همگی دچار یک نوع عافیت طلبی مزمن هستیم! همه میدونیم که برای تغییر لازمه بهایی پرداخت بشه! اما در ایران همه میگن خب بغل دستی من اون بها رو بپردازه من میشینم نگاه میکنم! و وقتی تغییر ایجاد شد از نتیجش استفاده میکنم!

یه لغت خیلی بدی هم میشه برای این رفتار بکار برد که چون خانواده اینجا نشسته از بیانش معذورم! ;)

0 ❤️

2019-11-15 14:40:00 +0330 +0330
نقل از: دکتر.گوندور بنزین۳۰۰درصد افزوده شد..یه بنده خداییی هم داشت تو سر خودش می زد ..گفتم چته گف بخدا انصاف نیس از مرداد ماه برا کارت سوخت ثبت نام کردم تاحالا ندادن الان من چه گوهی بخورم گفتم من دوتا کارت دارم اگ مشکلت با ۶۰ لیتر حله بیا بدم بت..اصلا دوتا کارت من برا تو ..یعنی این اقا افزایش سه برابر قیمت رو چون ببرا همه مردم بود تو ذهنش باشش کنار اومده بود اما چون بقیه کارت داشتن و این نداشت بهش فشار اومده بود ..در صورتی که سهمیه اون کارت کفاف چن روزز ببیشتر رو نمده

مشکل اساسی مردم ما خودپسندی و بفکر خویشتن بودن رو ارجحیت دادن ب صلاح همگانی هست…
الان یه عده ک وسیله نققلیه ندارن از کون خوشحالن که قراره چن ده هزار تومن یاراننه بنززین بگیرن …اتفاقن همین قشری ک اتوموبیل ندارن اکثثرن داهاتی و کم سواد هستن و قدرت تحلیل اینکه افززایش قیمت سوخت موجب افزایش قیمت کالا اساسی و حمل و نقل و هزارتا چیز دیگه رو داره رو ندارن…

جالبه ک همین روحانی که سال۹۵ و در استانه انتخابات بنزین سهم بندیی رو ب بهانه قاچاق حذف کرد والان همون روحانی از سسهم بندی و افززایش سه برابری حمایت میکنه چراکه دیگه ب رای مردم نیازز نداره…

و چه حافظه تاریخی ملت ایران اندکه…انگار دچار اسکوللیسم تاریخی هستییم و هیچ گاه درس و عببرت نمیگییریم فقد ادعا داریم ما هوش برتریم اما کیر خرم نیستیم ما ایرانی ها…

در اخر اضافه کنم که من مخالف براندازی هستم ب دلایل خودم …اما کاش مسوولان ب خودشون بیان قبل از اینکه هممه ما زنده ب گور شیم

منم با صحبت های شما موافقم. براندازی هم واقعا کمکی نمیکنه. اما سیستم باید اصلاح جدی بشه. در مورد اینکه ما دچار یک عافیت طلبی مزمن هستیم در کامنت 7 بالا اشاره کردم...

0 ❤️

2019-11-15 14:44:16 +0330 +0330
نقل از: TheBitchKing جا باز میکنه برادران. کپسول ضدحریق هم باشه، ژن ما ایرانی ها ظرفیتش رو داره. جا باز میکنه برای بعدی ... و بعدی ... و بعدی ...

مرگ بر آمریکا

به نظرت باید مامورینش رو هم زیاد کنن یا همین تعداد کافیه؟ 😁

0 ❤️

2019-11-15 15:05:02 +0330 +0330
نقل از: TheBitchKing چرا زیاد کنن و زحمت الکی ایجاد کنن برا خودشون؟ هر ایرانی یک مامور.

یعنی خودمون خودمون رو؟ به این میگن "اقتصاد مقاومتی مقاربتی!" 😁

1 ❤️

2019-11-15 15:19:19 +0330 +0330
نقل از: TheBitchKing مگه تا حالا چیزی غیر از این بوده!؟

پ.ن. دلیل اینکه هر حرف رو تو یه پست جدا میذارم اینه که هر بار نقل قول میکنم میگه پست شما حاوی متن یا لینک غیرمجاز بود.

اووم! داداش این بحثت خیلی سنگین و فلسفی هست! خوشمان آمد! 😁

اینکه چرا این ارور رو میده والا...!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «