یه کصلیس بدبخ در Walking Dead

1398/01/06

خطر Spoil (لو رفتن داستان برا اونایی که ندیدن)

جایزه‌ی کصلیس‌ترین، کفِ کص‌ترین و لج‌درارترین کاراکتر تمام دوران سریال‌ها عطا میشود به این بچه کونی گرامی که چن قسمتی‌ست با خودکُنی و حرص برای یک عدد کص وحشی بر اعصابمان یورتمه میرود.

درضم یک فروند کیر خر با روغن خراطین هم تقدیم میشود به بانو کارول و شوهر گرامی و بزرگوار ایشان جناب پادشاه قلمرو (Kingdom) با این فرزند تربیت کردنشان.
خواهشمندیم فرزندان خود را کف کص بار نیاورید تا به محض این که حس کردن دختری بهشون آمار میده، از شدّت هول و ولع، کل ایل و طایفه‌ را به گا ندهند.

با پوزش از کاربران
ناچار بودم این خشم رو یه جا تخلیه کنم

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-25 22:07:53 +0430 +0430

خوب شد مرد.اونم خعلی رو مخ بود،زیادی مهربون بود،سر همین مهربون بودنش بگا رفت،بشخصه اعصابمو بهم میریخت.

یکیم اون لحظه که ریک نیگان رو نکشت خعلی رو مخ بود.

و یکیم یوجین که کلا همیشه رو مخم بوده،ولی با اون حرکت خفنی که با تفنگای گروه نیگان کرد بهش امیدوار شدم.

5 ❤️

2019-03-25 22:08:27 +0430 +0430

خخخ.افرین خوب گفتی

1 ❤️

2019-03-25 22:17:19 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار خوب شد مرد.اونم خعلی رو مخ بود،زیادی مهربون بود،سر همین مهربون بودنش بگا رفت،بشخصه اعصابمو بهم میریخت.

و یکیم یوجین که کلا همیشه رو مخم بوده،ولی با اون حرکت خفنی که با تفنگای گروه نیگان کرد بهش امیدوار شدم.

کارل چاقال پدسّگ که یه قسمت تموم حرومش شد تا خبر مرگش جون بده بلخره و لابد انتظار میرف مام به سوگواریش اشک بریزیم در طی اون اپیزود. خودم که البته باریدم... ولی از پائین. آب از کیرم جاری شد از بس فوش میدادم به کارگردان کصکش و در انوا و اقسام پوزیشنا تو خیالات خودم میگائیدمش که پس این کونی خان کِی میمیره تا شرّ ریخت تخمیش خلاص شم دیگه نبینیمش تو سریال. خخخ

نیگان که عشخ منه S.gif الان فقط بخاطر خودش دمبال میکنم سریالو.
خعلی حیف شد نزد کل گروه ریک اینا رو از دم بگاد.

3 ❤️

2019-03-25 22:23:10 +0430 +0430

انصافا دمت گرم. حرف دل همه رو زدی، توی فصل 9 یه تنه داره میرینه توی آرمان های امام توی این فیلم ? ? . و دمت گرم بیشتر برای اینکه یادم انداختی برم قسمت 15 رو دان کنم ? ?

3 ❤️

2019-03-25 22:27:18 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل انصافا دمت گرم. حرف دل همه رو زدی، توی فصل 9 یه تنه داره میرینه توی آرمان های امام توی این فیلم ? ? . و دمت گرم بیشتر برای اینکه یادم انداختی برم قسمت 15 رو دان کنم ? ?

همون! با همین نیت که شاید حرف یه سریا باشه مطرحش کردم واسه همدردی.
داشتم الان میدیدم قسمت پونزه رو ولی اونقد اعصابم ریدمال شد ول کردم این تاپیکو زدم.

3 ❤️

2019-03-25 22:30:29 +0430 +0430

سر در این لامصب بزن خطر اسپویل و لو رفتن داستان! من دو سه تا کامنت خوندم نصف داستان این فصل لو رفت!

2 ❤️

2019-03-25 22:30:32 +0430 +0430
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار خوب شد مرد.اونم خعلی رو مخ بود،زیادی مهربون بود،سر همین مهربون بودنش بگا رفت،بشخصه اعصابمو بهم میریخت.

انصافا نیگان رو نکشت رو مخ بود؟؟ همه سریال یه طرف، نیگان یه طرف. معشوقشم(لوسیل) جذابه (inlove) (inlove)

لنتیان(نیگان و لوسیل) جذاب

1 ❤️

2019-03-25 22:35:27 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل

انصافا نیگان رو نکشت رو مخ بود؟؟ همه سریال یه طرف، نیگان یه طرف. معشوقشم(لوسیل) هم جذابه (inlove) (inlove)

لنتی جذاب

زدی تو خال! ?

نقل از: kandom1400 سر در این لامصب بزن خطر اسپویل و لو رفتن داستان! من دو سه تا کامنت خوندم نصف داستان این فصل لو رفت!
جق با شماس! هشدار ابتدای تاپیک قرار گرف.
1 ❤️

2019-03-25 22:46:44 +0430 +0430

پیش از نیگان، ایشون عشخ بود:

یادش گرامی باد…

2 ❤️

2019-03-25 23:12:05 +0430 +0430

در مورد اصل تاپیک باهات موافقم حسام جان،حیف دریل دیکسون که اواره این کسمیخ شده!در کل بخش دوم این فصلو ریدن به نظرم!ولی در کل من کارلو دوست داشتم!البته به چشم برادری!:/

نیگانم بد نیست،مخصوصا الان خیلی باهاش حال میکنم،قبلا خیلی بد بود عبضی!:(…ولی در کمال احترامی که برات قاىلم حسام جان،فرماندار به الت بنده نیز نبود و ازش خوشم هم نمیومد!

اصن جذاب فقط اقامون دریل دیکسون!از اسمش معلومه شاخه!^-^

ولی کارل نباس میمرد!ریک نیز!البته اگه واقعا بزرگوار مرده باشه و طبق شایعات بتا از اب در نیاد!:(

اصن اگه من بودم جودیتو میدادم زامبیا بخورن!سریال جالب تر میرفت جلو!میشون و صدیق و یه چند نفر دیگه بالاخص اعلی حضرت پادشاهو میکشتم،مورگانم تو بازی نگه میداشتم!اصن ریکم عاشق کارول میکردم و جدای مثلث عچقی ریک،کارول و دریل،از نقش بانو کارول در نقش مادرخوانده کارل هم لذت میبردم!اصن ببینین،کارل و کارول!چقد باحاله!:(

نیگان جدید،ریک،دریل،مورگان،کارول!جذاب رو به اینا میگن!شاه چیه این وسط!اصن بگ بگ چاه!:(

6 ❤️

2019-03-25 23:30:31 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 در مورد اصل تاپیک باهات موافقم حسام جان،حیف دریل دیکسون که اواره این کسمیخ شده!در کل بخش دوم این فصلو ریدن به نظرم!ولی در کل من کارلو دوست داشتم!البته به چشم برادری!:/

نیگانم بد نیست،مخصوصا الان خیلی باهاش حال میکنم،قبلا خیلی بد بود عبضی!:(…ولی در کمال احترامی که برات قاىلم حسام جان،فرماندار به الت بنده نیز نبود و ازش خوشم هم نمیومد!

ولی کارل نباس میمرد!ریک نیز!البته اگه واقعا بزرگوار مرده باشه و طبق شایعات بتا از اب در نیاد!:(

اصن اگه من بودم جودیتو میدادم زامبیا بخورن!سریال جالب تر میرفت جلو!میشون و صدیق و یه چند نفر دیگه بالاخص اعلی حضرت پادشاهو میکشتم،مورگانم تو بازی نگه میداشتم!اصن ریکم عاشق کارول میکردم و جدای مثلث عچقی ریک،کارول و دریل،از نقش بانو کارول در نقش مادرخوانده کارل هم لذت میبردم!اصن ببینین،کارل و کارول!چقد باحاله!:(

نیگان جدید،ریک،دریل،مورگان،کارول!جذاب رو به اینا میگن!شاه چیه این وسط!اصن بگ بگ چاه!:(

دورود فراوان بر میتی گرامی که ید طولانی در ایجاد تاپیکای قاط‌محور داره و پیشکسوت این عرصه محسوب میشود.
از همین روی هر وخ هنگام قاط زدن تاپیک زدید یاد میتی چپول که آرمانش نگاییدن بود نیز زنده میشود.

گفتی دریل دیکسون یاد زنده‌یاد داداشش مرل دیکسون افتادم که اونم دوس داشتم.

ریک که خعلی بعیده بتا از آب دربیاد عسیسم. آینه‌ی کیر (ریکو برعکس کنی میشه کیر. بی‌مزه هم خودتی!) قرار بود بمیره ولی حیفشون اومده بکشنش، گفتن یه جوری بچپوننش از اونور توی یه فیلم سه قسمتی تا بازم بتونن بخورن از بغلش.

جودیث که نمک سریاله. درد و بلاش بخوره تو فرق سر اون پسر کف کص بدبخ که کاش یوخوده شعور از این دختر که نصفشه یاد میگرف.

4 ❤️

2019-03-26 00:57:39 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل انصافا دمت گرم. حرف دل همه رو زدی، توی فصل 9 یه تنه داره میرینه توی آرمان های امام توی این فیلم ? ? . و دمت گرم بیشتر برای اینکه یادم انداختی برم قسمت 15 رو دان کنم ? ?

(خطر اسپویل مجدد)

.

.

.

بسی گاینده بود!
غافلگیری آخر این قسمت یجورایی منو یاد پوکیدن مخ پیرینس اوبرین با دسای گرگور کلگین توی گیم‌آوترونز انداخ. فرقش این بود که این یکی آروم‌تر فورو کرد برخلاف اون که یهو تا دسه کرد توش. مایه‌ی شگفتی‌ست تارا توی این شیش سال هیچی معشوقه نگرف تا این‌ که درنهایت اون کیشیش یه چش جاکش روش راس کرد و چه نحس هم تموم شد واسه اون بدبخ! انصافاً حق اون و اینید نبود انقد زود کلکشون از سریال کنده شود. وختشه حالا استاد نیگان با شگردهای خاص خودش بیاد رو کار.
ولی به نظرم تازه این فصل یه تکونی خورد...

2 ❤️

2019-03-26 01:09:39 +0430 +0430

خداکنه ریک برگرده منم الان قسمت15فصل9رو دیدم

1 ❤️

2019-03-26 02:18:56 +0430 +0430
نقل از: Leokian خداکنه ریک برگرده منم الان قسمت15فصل9رو دیدم

برنمیگرده.

نقل از: pepperoni چقدر بامزه گفتی 🙄
واکینگ دد همونه که زامبی داره؟

خوشبختی که ندیدیش. ما چن ساله سر کاریم.

3 ❤️

2019-03-26 02:45:51 +0430 +0430

خودشونو ناراحت نکنین ?
خو مثلاً این آق پسر تینیجر شوت و اسکل، کس ندیده س دیگه که یه عدد کس وحشی کپکی قلمبه دیده خل شده ?
اگه HBO یا شوتایم این سریال رو ساخته بودن الان نشون داده بود پسره یه دور کرده بود دختره رو تو جنگل و داشتین در مورد ممه های دختره میحرفیدین ?
در ضمن سال نو مبارک داش اسی

3 ❤️

2019-03-26 04:26:24 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Deadlover4 در مورد اصل تاپیک باهات موافقم حسام جان،حیف دریل دیکسون که اواره این کسمیخ شده!در کل بخش دوم این فصلو ریدن به نظرم!ولی در کل من کارلو دوست داشتم!البته به چشم برادری!:/

دورود فراوان بر میتی گرامی که ید طولانی در ایجاد تاپیکای قاط‌محور داره و پیشکسوت این عرصه محسوب میشود.
از همین روی هر وخ هنگام قاط زدن تاپیک زدید یاد میتی چپول که آرمانش نگاییدن بود نیز زنده میشود.

گفتی دریل دیکسون یاد زنده‌یاد داداشش مرل دیکسون افتادم که اونم دوس داشتم.

ریک که خعلی بعیده بتا از آب دربیاد عسیسم. آینه‌ی کیر (ریکو برعکس کنی میشه کیر. بی‌مزه هم خودتی!) قرار بود بمیره ولی حیفشون اومده بکشنش، گفتن یه جوری بچپوننش از اونور توی یه فیلم سه قسمتی تا بازم بتونن بخورن از بغلش.

جودیث که نمک سریاله. درد و بلاش بخوره تو فرق سر اون پسر کف کص بدبخ که کاش یوخوده شعور از این دختر که نصفشه یاد میگرف.

توکرم!^-^

ولی کاش یادم نمینداختی!من نگاییدن دوس!:(

اره مرل بزرگوار در اواخر عمرش واسه منم خیلی جذاب بود،بزرگوار خیلی حماسی مرد!با این که قابل پیش بینی بود کارش،ولی به لطف خوب بودن کلی اون فصل،بنده پشمام کز خورد!:(

بی مزه نیست،راستش خودم هیچوقت به این نکته دقت نکرده بودم!به هر حال جا داره بگیم ریک…نمیر کیری جذاب!:(

والله بوخودا،ما که نمک سریال نمیبینیمش این فسقلی رو!شاید اگه بره و تو سلول و با نیگان یه چند نخ بکشه پشمامون بریزه و بهش ایمان بیاریم!ولی بله،یه تارموی همین فسقل بچه که هنوزم قصد ترورشو داریم از صدتا هنری بیشتر می ارزه!

1 ❤️

2019-03-26 04:37:42 +0430 +0430

همه ماجرا یه طرف اون قسمتی که دریل بث(خواهر مگی)رو همراهی میکرد و لحظه لحظه مرگش خیلی جالب بود.
البته که نیگان نقطه عطفی بر تمام این فیلم بود…

1 ❤️

2019-03-26 04:43:01 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل

انصافا نیگان رو نکشت رو مخ بود؟؟ همه سریال یه طرف، نیگان یه طرف. معشوقشم(لوسیل) جذابه (inlove) (inlove)

لنتیان(نیگان و لوسیل) جذاب

بنده خودم عاشق شخصیت نیگان بخصوص بخصوص دیالوگ های بسیار بسیار جذابش و اون ضایع کردن و ریدن به حال سایر شخصیت های سریال.ولی اون صحنه که شارگشو زد گفتم ریک بزنه بکشه دیگه میخاد چکار کنه،دلم به حال مگی هم میسوخت داشت گریه میکرد .مگی رو خعلی دوس دارم.اگه گروه نیگان یه جو صمیمی تر و همینطور زن و کودک داشت اون موقه دوس داشتم گروه نیگان بزنه ریک و دارو دستش بترکونه.

در کل باید سر و ته سریال بهم بیاد دیگه خعلی دارن کشش میدن.

1 ❤️

2019-03-26 04:51:17 +0430 +0430

کارل چاقال پدسّگ که یه قسمت تموم حرومش شد تا خبر مرگش جون بده بلخره و لابد انتظار میرف مام به سوگواریش اشک بریزیم در طی اون اپیزود. خودم که البته باریدم... ولی از پائین. آب از کیرم جاری شد از بس فوش میدادم به کارگردان کصکش و در انوا و اقسام پوزیشنا تو خیالات خودم میگائیدمش که پس این کونی خان کِی میمیره تا شرّ ریخت تخمیش خلاص شم دیگه نبینیمش تو سریال. خخخ

نیگان که عشخ منه S.gif الان فقط بخاطر خودش دمبال میکنم سریالو.
خعلی حیف شد نزد کل گروه ریک اینا رو از دم بگاد.

الان نیگان خوب شده دیگه،عوضی تر بود جذاب تر بود.نیگان منو یاد رمزی بولتون تو got مینداخت انصافا رحم و مروت نداشت.

1 ❤️

2019-03-26 08:29:05 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty بنده هم اسپویل سده ام

حالا قضیه چی بوده ناموسی؟ چاقوکشی؟

کلی آدم پخ پخ شدن بخاطر این پسره کسمخ،اونوخ میگی چی شده؟! ?

1 ❤️

2019-03-26 08:38:22 +0430 +0430

حرص نخور اسکلت جون ?

1 ❤️

2019-03-26 19:30:47 +0430 +0430

هنوز این سریالو نیگا میکنی اسی خان؟:)

1 ❤️

2019-03-26 19:36:14 +0430 +0430

(خطر اسپویل مجدد)

.

.

.

بسی گاینده بود!
غافلگیری آخر این قسمت یجورایی منو یاد پوکیدن مخ پیرینس اوبرین با دسای گرگور کلگین توی گیم‌آوترونز انداخ. فرقش این بود که این یکی آروم‌تر فورو کرد برخلاف اون که یهو تا دسه کرد توش. مایه‌ی شگفتی‌ست تارا توی این شیش سال هیچی معشوقه نگرف تا این‌ که درنهایت اون کیشیش یه چش جاکش روش راس کرد و چه نحس هم تموم شد واسه اون بدبخ! انصافاً حق اون و اینید نبود انقد زود کلکشون از سریال کنده شود. وختشه حالا استاد نیگان با شگردهای خاص خودش بیاد رو کار.
ولی به نظرم تازه این فصل یه تکونی خورد...

الان نظرتو خوندم. انگار آه تاپیکت این جقی رو گرفت بدجور از صحنه روزگار حذف شد ? ? اره این قسمت خیلی خوب بود ? ?

1 ❤️

2019-03-26 19:48:24 +0430 +0430

ایشالله نیگان میاد خار یَک یکه نجوا کنندگان رو میگاد . نیگان و دریل هم با هم بتا و الفا رو بگان

1 ❤️

2019-03-26 20:09:34 +0430 +0430
نقل از: mofo56 خودشونو ناراحت نکنین ? خو مثلاً این آق پسر تینیجر شوت و اسکل، کس ندیده س دیگه که یه عدد کس وحشی کپکی قلمبه دیده خل شده ? اگه HBO یا شوتایم این سریال رو ساخته بودن الان نشون داده بود پسره یه دور کرده بود دختره رو تو جنگل و داشتین در مورد ممه های دختره میحرفیدین ? در ضمن سال نو مبارک داش اسی

موفو خان به غیر از شوتایم و HBO و Starz

شبکه ی دیگه ای نیس که سریالای اونطوری تولید کنه؟

1 ❤️

2019-03-26 20:24:24 +0430 +0430
نقل از: mehdi.98 یاد گلن بخیر پسر خوبی بود که از شانسش بانو مگی نصیبش شد

آخرِ سرم چه خوب به گا رف به دَسِ نیگان

1 ❤️

2019-03-26 20:47:58 +0430 +0430

اولندش اگر بخوان کیر خر طلایی بابت اون مقاماتی که فرمودین به کسی بدن فقط و فقط حق shia labeouf اسکل ترین احمق ترین بی استعداد ترین و کیری ترین هنرپیشه امریکاییه که نه قیافه داره و نه استعداد و فقط به خاطر اینکه مامان جونش برای یکی از برگترین تهیه کنندگان هالیوود ساک میزنه چند سالی تو ترنسفورمرز ایندیانا جونز وانتد و… خلاصه همه فیلمهای معروف ریخت نحسشو دیدیم و بنده با اینکه کوچکترین اعتقادی به دین ندارم اگر روزی امام زمان ظهور کنه حاضرم برم در رکابش بجنگم که امریکا رو فتح کنیم بعد از حسینیه کردن کاخ سفید و تبدیل ساختمان کنگره به سقاخونه!! شخصا بلاهایی سرش میارم که بره پیش داعش برای روانشناسی درمانی!!!
اما اگر بخوایم کیری ترین شخصیت این سریال رو در نظر بگیریم اون کارله و لا غیر بچه کونی نه سالشم نیست اسلحه میبنده ادای رهبرها رو در میاره کلی ادم بزرگ حتی با سابقه نظامی تو سریاله اونوقت این کون بچه چپو راست واسه همه سخنرانی میکنه. یعنی اگر دست من بود اول لوسیل (چماق نیگان) رو تا ته می کردم تو کونش که پلمبش باز بشه بعد جوری جرش میدادم که صداشو ضبط کنن به جای تیراناسور تو پارک ژوراسیک پخش کنن. در نهایتم می انداختم جلو زامبیا که زنده زنده بخورنش!! هرکیم میگفت داداش ما زامبی نیستیم گریممون ککردن نفر بعدی بود!!! ?

1 ❤️

2019-03-26 21:02:16 +0430 +0430

من خودک نیگان دوست دارم خیلی شخصیت باحالی داشت اقا مگی کجاست ریکم کجا بردن

1 ❤️

2019-03-26 21:32:52 +0430 +0430
نقل از: mofo56 خودشونو ناراحت نکنین ? خو مثلاً این آق پسر تینیجر شوت و اسکل، کس ندیده س دیگه که یه عدد کس وحشی کپکی قلمبه دیده خل شده ? اگه HBO یا شوتایم این سریال رو ساخته بودن الان نشون داده بود پسره یه دور کرده بود دختره رو تو جنگل و داشتین در مورد ممه های دختره میحرفیدین ? در ضمن سال نو مبارک داش اسی

سال نوی خودتم مبارک اگرچه آغاز این سال بسی ریدمال بوده.

نقل از: mofo56
نقل از: erny19qwerty بنده هم اسپویل سده ام حالا قضیه چی بوده ناموسی؟ چاقوکشی؟
کلی آدم پخ پخ شدن بخاطر این پسره کسمخ،اونوخ میگی چی شده؟! ?

مختصر و مفید!

نقل از: Deadlover4 توکرم!^-^
ولی کاش یادم نمینداختی!من نگاییدن دوس!:(
اره مرل بزرگوار در اواخر عمرش واسه منم خیلی جذاب بود،بزرگوار خیلی حماسی مرد!با این که قابل پیش بینی بود کارش،ولی به لطف خوب بودن کلی اون فصل،بنده پشمام کز خورد!:(
بی مزه نیست،راستش خودم هیچوقت به این نکته دقت نکرده بودم!به هر حال جا داره بگیم ریک...نمیر کیری جذاب!:(
والله بوخودا،ما که نمک سریال نمیبینیمش این فسقلی رو!شاید اگه بره و تو سلول و با نیگان یه چند نخ بکشه پشمامون بریزه و بهش ایمان بیاریم!ولی بله،یه تارموی همین فسقل بچه که هنوزم قصد ترورشو داریم از صدتا هنری بیشتر می ارزه!

سلطان قاط به سلامت باد!
این کوچولو چه هیزم تری بهت فروخته که بهش سوء قصد داری مگر؟

نقل از: ghost13761376 همه ماجرا یه طرف اون قسمتی که دریل بث(خواهر مگی)رو همراهی میکرد و لحظه لحظه مرگش خیلی جالب بود. البته که نیگان نقطه عطفی بر تمام این فیلم بود....

اووو فلش بک زدی تا کجا مشتی! بهرحال سپاس از ابراز نظرت.

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار الان نیگان خوب شده دیگه،عوضی تر بود جذاب تر بود.نیگان منو یاد رمزی بولتون تو got مینداخت انصافا رحم و مروت نداشت.

از وختی یال و کوپالش ریخ دیگه کاریزمای سابقو نداره. رمزی بولتونم عشخ بود.

نقل از: Martianboy حرص نخور اسکلت جون ?

باعش.

نقل از: xxx2019xxx هنوز این سریالو نیگا میکنی اسی خان؟:)

هنو که در حال پخش هس. پس تا اومدن گیم‌آوترونز باهاش سر میکنیم.

نقل از: سایه+روشن+جنگل الان نظرتو خوندم. انگار آه تاپیکت این جقی رو گرفت بدجور از صحنه روزگار حذف شد ? ? اره این قسمت خیلی خوب بود ? ?

آخرشم که ناکام از دنیا رف. نفمیدیم اونهمه کون خودشو به آب و آتیش زد بلخره کرد دختره‌ رو یا نع.

نقل از: shahx-1 اولندش اگر بخوان کیر خر طلایی بابت اون مقاماتی که فرمودین به کسی بدن فقط و فقط حق shia labeouf اسکل ترین احمق ترین بی استعداد ترین و کیری ترین هنرپیشه امریکاییه که نه قیافه داره و نه استعداد و فقط به خاطر اینکه مامان جونش برای یکی از برگترین تهیه کنندگان هالیوود ساک میزنه چند سالی تو ترنسفورمرز ایندیانا جونز وانتد و...... خلاصه همه فیلمهای معروف ریخت نحسشو دیدیم و بنده با اینکه کوچکترین اعتقادی به دین ندارم اگر روزی امام زمان ظهور کنه حاضرم برم در رکابش بجنگم که امریکا رو فتح کنیم بعد از حسینیه کردن کاخ سفید و تبدیل ساختمان کنگره به سقاخونه!! شخصا بلاهایی سرش میارم که بره پیش داعش برای روانشناسی درمانی!!! اما اگر بخوایم کیری ترین شخصیت این سریال رو در نظر بگیریم اون کارله و لا غیر بچه کونی نه سالشم نیست اسلحه میبنده ادای رهبرها رو در میاره کلی ادم بزرگ حتی با سابقه نظامی تو سریاله اونوقت این کون بچه چپو راست واسه همه سخنرانی میکنه. یعنی اگر دست من بود اول لوسیل (چماق نیگان) رو تا ته می کردم تو کونش که پلمبش باز بشه بعد جوری جرش میدادم که صداشو ضبط کنن به جای تیراناسور تو پارک ژوراسیک پخش کنن. در نهایتم می انداختم جلو زامبیا که زنده زنده بخورنش!! هرکیم میگفت داداش ما زامبی نیستیم گریممون ککردن نفر بعدی بود!!! ?

چه جالب همین چن دیقه پیش یه سری عکس از فیلم نیمفومنیاک گردآوری میکردم که ریخت نحس Shia LaBeouf نیز توشون بود! این ینی حلال‌زاده‌س، پس دیگه الکی به مادر نجیبش تهمت نزن.
عرض شود که مایه‌ی خرسندی‌ست بلخره یکی درمورد کارل شجاع و مقتدر حرف دل ما رو زد! این کونبچه‌ی گرامی از همون موقع که میزد زارت و زورت زامبیا رو عین کود حیوانی زمین مینداخ از اونور حس مسئولیت رهبری هم میکرد، کلی فوش میدادم به جناب کارگردان که چگونه این چاقال کون‌سفید شاش کف نکرده با این سن و سالش انقد گنده گنده میگوزه و ذره‌ای کونشم پاره نمیشود؟ بعد دور و وریا افاضه فضل میفرمودن کص نگو کیری این بچه لابد باهوشه تو حسودیت میشه و اینجور فرمایشات. درکل نفمیدم چه اصراری هس همیشه کودکان رو توی فیلما به طرز غیرواقعی عقل‌کل نشون بدن حتا عقل‌کل‌تر از بزرگترا که کارل نیز نمونه‌ی بارز همین قضیه‌س. چیزی که به شدت رو مخ بود این بود که این کونی پلشت مثلاً از باباش بیشتر میفمید و گاهی اوقات باباش اشتبا میزد ولی این درست میگف. نیگان اومد همه به خودشون شاشیده بودن بعد این کونده پررو صاف تو چشاش نیگا میکرد. چیزی که بیشتر رو مخ بود این بود که نیگان با اون ابهتش مثلاً شیفته‌ی این بچه کونی شده بود! خلاصه از این عنصر لج‌درآر هرچقد بگیم که چقد تو این هف هش فصل حکم مالیات رو ایفا میکرد و محکوم به تحملش بودیم، کم گفتیم.

نقل از: علی4485655 من خودک نیگان دوست دارم خیلی شخصیت باحالی داشت اقا مگی کجاست ریکم کجا بردن

اینم نکته‌ی خوبی بود: به راستی مگی کجاس؟

2 ❤️

2019-03-26 21:44:01 +0430 +0430

فارق از این قضایا آنچه گفتنی‌ست از این قرار است که سریال دیگه از حالت ترسناک خارج شده و مدتهاس دیگه زامبی‌های محترم به جای این که عنصر وحشت‌‌انگیز و رعب‌آور تلقی شوند، بیشتر جمبه‌ی سرگرمی و بازیچه دارن و یجورایی نخش هویج رو ایفا میکنند. به نظرم بهتر است زین پس بهشان نگوئیم «زامبی»، بگوییم «مانع متحرک». رویارویی با آنان اینچنین است که علارغم شمایل مخوفشان، در حدی به تخم و تخمدان ملت محسوب میشوند که هنگام رویارویی با آنان به همدیگه تعارف میکنن که کودومشون مانع رو از سر راه بردارد. اون یکی میاد با چاقو بزنه این یکی میگه نــــه، جون تو اگه بذارم! و سپس زارررت با تبر میکوبد و مانع متحرک عین عــن از هم پاشیده و نخش بر زمین میشود.

2 ❤️

2019-03-26 21:54:06 +0430 +0430

فارق از این قضایا آنچه گفتنی‌ست از این قرار است که سریال دیگه از حالت ترسناک خارج شده و مدتهاس دیگه زامبی‌های محترم به جای این که عنصر وحشت‌‌انگیز و رعب‌آور تلقی شوند، بیشتر جمبه‌ی سرگرمی و بازیچه دارن و یجورایی نخش هویج رو ایفا میکنند. به نظرم بهتر است زین پس بهشان نگوئیم «زامبی»، بگوییم «مانع متحرک». رویارویی با آنان اینچنین است که علارغم شمایل مخوفشان، در حدی به تخم و تخمدان ملت محسوب میشوند که هنگام رویارویی با آنان به همدیگه تعارف میکنن که کودومشون مانع رو از سر راه بردارد. اون یکی میاد با چاقو بزنه این یکی میگه نــــه، جون تو اگه بذارم! و سپس زارررت با تبر میکوبد و مانع متحرک عین عــن از هم پاشیده و نخش بر زمین میشود.

خلاصه که والکینگ ددم شد مث رزیدنت اویل (dash)

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «