یک سوال مهم از بی دین ها

1395/11/24

چرا اینجا هر وقـت صحبـت از عقـاید دینـی و احتـرام بـه اعتقـادات به میان میـاد زود شــروع میـکنید نطــق روشنـفکـــــری و مثالــهای عقیـــده آنچنـانی مثـل داعــش یا هیتــلر و… و آخرش هم نتیــجه گیری که نـبــاید به عقــاید احتــرام گــذاشت…!

اما به محـض اینکه ترویــج تمــایلات عجیــب جنســی ای مثل بی غیــرتی و حرف سکسی درمورد مادر!!! و به اشتراک گذاشتــن عکـس نامــوس همدیگر و سکـس گــروهی و ضــربدری و ادرار خــواری و مـــدفوع خـواری و هــزار جور گـندکـاری به میـان میــاد و ما اعتــراض میکنیم در جواب میگیــد بــاید بـه تمــایلات افــراد احتــرام گــذاشت و نبــاید به تمایـل جنســی کسـی حمــله کــرد؟!! اینجــا یهـو یــادتون میــاد که هرکـس ازاده هـر تمــایلی داشتـه باشـه و اون رو بیاد اینجا ترویـجـش هـم بده هرچقـدر هم عجیـب و خطــرناک باشه؟!!

هـرگونـه صحـبت از دیـن برا شــما ضــرر داره ولـی تشــویق به بی غیــرتی ، مــدفوع خــواری و… بــی ضــرره از نظــر شــما؟

2890 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-12 19:40:59 +0330 +0330

میخوام بگم که اصلا معلوم نیست که قصد و قرض شما از جلوگیری از اولی و آزاد گذاشتن دومی چیه!!!! :) :) :) :)

0 ❤️

2017-02-12 19:43:27 +0330 +0330

سلام سوگل جان حرف شما دقیقا درسته بنظر من هر کس عقیده خودشو داره آدم باید به عقاید دیگران احترام بزاره حتی اگه مخالفش باشه

1 ❤️

2017-02-12 19:44:51 +0330 +0330

نمیدونم چی بگم الان
ولی بابت متن هایی که میزاری بسیار سپاس گذارم
افرین بهت ? ? ? ?

0 ❤️

2017-02-12 19:47:41 +0330 +0330

دو بحث کاملا بی ربطه بنظر ، مثه نوک ممه های پیرزن که هرکدوم ی طرفو نگاه میکنه …

4 ❤️

2017-02-12 19:48:19 +0330 +0330

من بی دین هستم از هیچ دینی خوشم نمیاد و واسم قابل قبول نیست.از طرفی از بیغیرتی و این قبیل کس و شعرا هم متنفرم

1 ❤️

2017-02-12 19:48:45 +0330 +0330

خیلی از چیزایی که تو بخش سکسی اینجا مطرح میشه حاصل یه مشت تخیل بچه هاست و در حقیقت وجود نداره تو بخش اول هم اکثرا با دین کسی مشکل نداره و معمولا به اجباری که از سوی دولت داره سر مردم میاد مردم معترضن حتی توی کشور های غربی مثل امریکا هم مردم نمیزارن کسی کس دیگه رو بخاطر عقایدش مسخره کنه یا اذیت کنه

1 ❤️

2017-02-12 19:49:37 +0330 +0330

مقایسه باحالی کردی خوشم اومد ;)

0 ❤️

2017-02-12 19:54:02 +0330 +0330
نقل از: thomasdon خیلی از چیزایی که تو بخش سکسی اینجا مطرح میشه حاصل یه مشت تخیل بچه هاست و در حقیقت وجود نداره تو بخش اول هم اکثرا با دین کسی مشکل نداره و معمولا به اجباری که از سوی دولت داره سر مردم میاد مردم معترضن حتی توی کشور های غربی مثل امریکا هم مردم نمیزارن کسی کس دیگه رو بخاطر عقایدش مسخره کنه یا اذیت کنه

مردم امریکا هم دیندار هستن امریکا خودش کشور مذهبی حساب میشه و به دین رسمی کشورشون یعنی مسیحیت احترام میذارن ولی با این حال یک عده غربگرا اینجا خیال میکنن باید به بهونه دیندار بودن مردم کشورشون بهشون فحش و ناسزا بگن و مورد تمسخر قرارشون بدن و کلا هر دینی رو مضحکه قرار بدن

0 ❤️

2017-02-12 19:55:26 +0330 +0330

با چسبوندن لفظ "احترام" مثلن سعی کردی این دوتا مقوله (عقاید/تمایلات) رو به هم وصل کنی ولی اینا از هم جداس.
مقوله‌ی دوم (تمایلات جنسی) یه امر شخصیه واسه تو رختخواب، ولی اولی (عقاید دینی) در بطن جامعه وارد میشه و گند میزنه به زندگی بشر.
صد البته که عقاید هم اگه شخصی میموند، هیچ مشکلی باهاش نداشتیم.
به عبارتی ینی دین هرکس مث کیرش میمونه که تو شورت خودش باید بمونه، من یکی دارم شمام یکی دارید الباقی هم دارن. ولی هی درنمیاریم به همدیگه نشونش بدیم یا مال همو دسمالی کنیم! به خورد بچاهامونم نمیدیمش! تو مدرسه هم به زور تو کله‌ی بچاها نمیکننش!

توی تاپیک «احترام به عقاید» این مسله‌ی عوامانه رو به تفصیل مورد بررسی قرار دادم که دریابید چرا عقاید لایق احترام نیس.
و اما درمورد تمایلات غیر معمول نیز عرض شود که خودم بعنوان یه بیخدا، بشخصه حالم از برخی تمایلات بهم میخوره ولی هیچ اصراری ندارم اونایی که بهش علاقه دارنو مجبور کنم مث من باشن. (این فرق ما با شما دینداراس راجب این موضو)
بلخره هرکی یه جور عشخش میکشه و حال میکنه، به ما چه؟ خب به تخم چپم که یارو دلش میخواد چسب آکواریوم بکنه تو کونش، یا به تخم راستم که اون یکی دوس داره یکی دیگه رو بیاره بجا خودش ترتیب زنشو بده. تا وختی به زور متوصل نشده یا نیومده منو هم مجبور به پیروی از خودش بکنه چرا باید تمایلش واسم مهم باشه که حمله کنم بهش؟
بعله، امیال جنسی افراد تا وختی منحصر به حریم شخصیشون باشه و آسیبی در کار نباشه، محترمه. (همونطو که عقایدم اگه چنین شرایطی داش محترم میبود) واضحه در زمینه تمایلات هم اگه شخصی با هر تمایل جنسی بیاد کیرشو مث چماغ بگیره دسش احساس پیامبری کنه بگه فقط اون چیزی که خشتک من میپسنده تنها منش زیرشیکمی درست محسوب میشه و همه باس فقط پیرو سلیقه کیرِ من باشن، اون وخ مقابله با این دیوانه جزو واجباته! حال تمایلش هرچی هم میخواد باشه، چه معمول چه غیرمعمول.
ولی یادم نمیاد کسی از جماعت طرفدار بی‌غیرتی و محارم و... همچین گوهخوری‌ای کرده باشن، تا الان هرچی شعار و زور تحمیل خشتکی بوده همیشه از جانب سینه‌چاکان غیرت بوده:
جهت اطلاع بیشتر ← «مسله‌ی غیرت و بی‌غیرتی در شهوانی»

تمایل جنسی خودم مثلن خعلی بخواد اشتماعی بشه فوقش میام اینجا چار تا تاپیک سکسی میزنم راجب ساک‌زدن حرفه‌ای زنا ولی دیگه نمیام بگم دختر بی چون و چرا باید ساک بزند و همواره دل به کار دهد و هیچ بهونه مهونه نیارد وگرنه از زیان‌کاران است.
ولاکن عقاید شما فعلن هزارتا قانون شخمی مث شلاق، اعدام، سنگسار و... مقرر کرده تو کشور. ضمن اینکه پیامبر دینیتونم جزو واجبات مقرر نموده که مرد هر وخ حشرش عود کرد زنش موظف است که فورن برایش رفع حشر نماید، حتا رو شتر! (روایتش هس برو بخون)

2017-02-12 20:01:23 +0330 +0330

منم مثل خیلی از بچه ها نه مسلمونم نه کافر یه جواری دین خودمو دارم اما همیشه هم به اعتقادات دین دارا احترام میزارم مثلا من قبول دارم نباید به پیامبر یا … بی احترامی کرد چون با اعقاید هرکی محترمه اما من خودم با سکس ضربدری و بی غیرتی کاملا مخالفم

0 ❤️

2017-02-12 20:01:45 +0330 +0330
نقل از: so_gol

میخوام بگم که اصلا معلوم نیست که قصد و قرض شما از جلوگیری از اولی و آزاد گذاشتن دومی چیه!!!! :) :) :) :)

احسنت ایول داری ببین اینا کلا تو زندگیشون غیر از سکس چیز دیگه ای ندیدن فکر و ذکرشون شده سکس برا همینم همه چیزو سکسی میبینن

0 ❤️

2017-02-12 20:21:26 +0330 +0330
نقل از: Manvazanam83 درسته که باید به دیگران و عقاید و سلایقشون احترام گذاشت، اما این مقایسه ای که شما کردی بر میگرده به اینکه:

یه همجنسگرا یا بی غیرت یا… هیچ وقت توی زندگی من و مجبور نکرده که مثه خودش باشم، یا جای من نشدیم یا ندیدم
که به کسی نظرشو فرو کنه!
اما معمولا مذهبی ها ( حالا هر مذهبی) مدام میخوان فکرشنو نظرشونو تحمیل کنن و مدام میگن شما باید احترام بزارید.

در نتیجه کسی لایق احترام هست که به شما احترام میزاره و نظرشو هی بهتون فشار نمیده!

دقیقا نظرت درسته کسی به حرف زور گوش نمیده

0 ❤️

2017-02-12 21:41:38 +0330 +0330

بحث عقاید و تمایلات باهم فرق داره!

مثل اینکه شما تمایل داری با یه دختر سکسی و جذاب و خوشکل سکس کنی!

اما عقاید مذهبیت از جهنم میترسونتت!

متاسفانه شما چیزی به اسم
«« قانون »» رو فراموش کردی!

قانون میگه شما آزادی بیان داری ، اما آزادی انجام هر گونه عملی رو نداری!

در اینجا ما بی دین ها عقاید خودمون رو میگیم و به کسی تحمیل نمیکنیم!

یه شخص هم فانتزی های سکسیش رو میگه!

اما در عمل تقریبا محاله!

لذا فکر و ذهنیت ها رو نمیشه کاریش کرد!

لذا عقاید هر کس برای خودشه و کسی حق اعتراض بهش رو نداره مگر اینکه به اون شخص و زندگیش اسیب بزنه!

از اونجایی که بیان علایق شخصی این اشخاص به شما صدمه ای نمیزنه ، لذا جای اعتراضی نیست!

مثال : اون افرادی که زیر داستان های سکس محارم فحش میدن!

مگه مریضید که به سمت این چیزا برید ، وقتی ازش متنفرید؟

به خودتون سوزن نزنید و بعد داد زدن بگید لعنت بهت!

بی ضرر نیست ، اما اجباری نیست که این تاپیک ها و داستان ها رو بخونید و بهشون توهین کنید!

4 ❤️

2017-02-12 21:44:55 +0330 +0330

با کسایی ک اینجا دین رو مورد نقد قرار میدن کلا بحث نکنی ب نفعته چرا؟زیرا هرچقدم منطقی باهاشون بحث میکنی نمیتونن جوابتو بدن و درباره موضوعاتی میحرفن ک اصلا ربطی ب دین نداره و کلا ربطی ب هیچکس نداره و من قبلا هم تاپیک زدم و باهاشون بحث کردم ولی نمیتونن ب صورت منطقی جوابتو بدن و فقط سوسطه و مغلطه میکنن ب خاطر همینم کسی دیگه کار ب کارشون نداره تنها چیزی ک از بحث کردن با اینا عایدت میشه خرابی اعصاب و بن شدن اکانت ب صورت سریع و در صورت ساختن اکانت بعدی باز هم بن اکانت صورت میگیرد پس بذار واس خودشون خوش باشن و فک کنن ک مغز دارن در صورتی ک تنها کاری ک بلدن توهین ب عقاید بقیس بدون هیچ دلیل و منطقی ولی دوس ندارن کوچکترین توهینی ب عقاید خودشون بشه و وقتی هم کم میارن بهت میگن بسیجی و از این حرفا و بهت فحش میدن ولی اگه تو فحش بدی یا توهین کنی میگن چون مسلمونی ایجور میکنی قبلا هم گفتم نرود میخ آهنین در سنگ و کسی ک خودشو ب خواب زدرو نمیشه بیدار کرد و همچنین اسلام و دین و عقاید مذهبی تو مردم این کشور وجود نداره و انگشت شمار شدن دیندارا و نام اسلامی فقط ی تزئینه و دکوره

1 ❤️

2017-02-12 23:29:53 +0330 +0330

مشکل از بسیجی هاست خواهر …موسی به دین خود .عیسی به دین خود . بودا هم به دین خود …

0 ❤️

2017-02-13 00:41:35 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

با چسبوندن لفظ "احترام" مثلن سعی کردی این دوتا مقوله (عقاید/تمایلات) رو به هم وصل کنی ولی اینا از هم جداس.
مقوله‌ی دوم (تمایلات جنسی) یه امر شخصیه واسه تو رختخواب، ولی اولی (عقاید دینی) در بطن جامعه وارد میشه و گند میزنه به زندگی بشر.
به عبارتی ینی دین هرکس مث کیرش میمونه که تو شورت خودش باید بمونه، من یکی دارم شمام یکی دارید الباقی هم دارن. ولی هی درنمیاریم به همدیگه نشونش بدیم یا مال همو دسمالی کنیم! به خورد بچاهامونم نمیدیمش! تو مدرسه هم به زور تو کله‌ی بچاها نمیکننش!

توی تاپیک «احترام به عقاید» این مسله‌ی عوامانه رو به تفصیل مورد بررسی قرار دادم که دریابید چرا عقاید لایق احترام نیس.
و اما درمورد تمایلات غیر معمول نیز عرض شود که خودم بعنوان یه بیخدا، بشخصه حالم از برخی تمایلات بهم میخوره ولی هیچ اصراری ندارم اونایی که بهش علاقه دارنو مجبور کنم مث من باشن. (این فرق ما با شما دینداراس راجب این موضو)
بلخره هرکی یه جور عشخش میکشه و حال میکنه، به ما چه؟ خب به تخم چپم که یارو دلش میخواد چسب آکواریوم بکنه تو کونش، یا به تخم راستم که اون یکی دوس داره یکی دیگه رو بیاره بجا خودش ترتیب زنشو بده. تا وختی به زور متوصل نشده یا نیومده منو هم مجبور به پیروی از خودش بکنه چرا باید تمایلش واسم مهم باشه که حمله کنم بهش؟
بعله، امیال جنسی افراد تا وختی منحصر به حریم شخصیشون باشه و آسیبی در کار نباشه، محترمه. (همونطو که عقایدم اگه چنین شرایطی داش محترم میبود) واضحه در زمینه تمایلات هم اگه شخصی با هر تمایل جنسی بیاد کیرشو مث چماغ بگیره دسش احساس پیامبری کنه بگه فقط اون چیزی که خشتک من میپسنده تنها منش زیرشیکمی درست محسوب میشه و همه باس فقط پیرو سلیقه کیرِ من باشن، اون وخ مقابله با این دیوانه جزو واجباته! حال تمایلش هرچی هم میخواد باشه، چه معمول چه غیرمعمول.
ولی یادم نمیاد کسی از جماعت طرفدار بی‌غیرتی و محارم و... همچین گوهخوری‌ای کرده باشن، تا الان هرچی شعار و زور تحمیل خشتکی بوده همیشه از جانب سینه‌چاکان غیرت بوده:

تمایل جنسی خودم مثلن خعلی بخواد اشتماعی بشه فوقش میام اینجا چار تا تاپیک سکسی میزنم راجب ساک‌زدن حرفه‌ای زنا ولی دیگه نمیام بگم دختر بی چون و چرا باید ساک بزند و همواره دل به کار دهد و هیچ بهونه مهونه نیارد وگرنه از زیان‌کاران است.
ولاکن عقاید شما فعلن هزارتا قانون شخمی مث شلاق، اعدام، سنگسار و... مقرر کرده تو کشور. ضمن اینکه پیامبر دینیتونم جزو واجبات مقرر نموده که مرد هر وخ حشرش عود کرد زنش موظف است که فورن برایش رفع حشر نماید، حتا رو شتر! (روایتش هس برو بخون)

لایک .متاسفانه صاحب تایپیک اکثر تایپیکایی که میزنه نمیدونه خودش با خودش چند چنده و گودرز رو به شقایق ربط میده .بدون هیچ اطلاعاتیم همه رو با یه چوب میزنه مثل تایپیکای قبلیش

5 ❤️

2017-02-13 00:43:07 +0330 +0330

1 ❤️

2017-02-13 04:42:41 +0330 +0330
نقل از: MatinTitaN ما حرفایی رو که میزنیم واسه ی «**شخصش**» میذاریم که **بفهمه**. این مشکل تو یا بقیه نیست که نمی فهمید، این مشکل ماست که توقع داریم شما بفهمید. فکر کردی اینایی که دین و دینداری رو نقض میکنن، از اول خلقت بی دین بودن؟

نوچ، اینا کسایی بودن که یه زمانی تمام ذکر و فکرشون(یا فکر و ذکر?)این بوده که بچه پاک و مؤمنی باشن.

یه چیز هم بگم اینو خووب تو کونتون فرو کنید. کسایی که به دینشون مینازن** گوه **میخورن میان اینجا! طرف میاد میگه ما خدا +این قسمت دین رو قبول داریم! یکی نیست بگه ژاکش(یا جاکش) خان، اولا تو با این حرفت بقیه رو می خندونی **یعنی کسخلی(یا کوس خل)**! ثانیا کدوم یکی از خدا ها؟ اسلام، یهود، مسیحیت یا ...؟

تمایلات جنسی یک فرد، نه ضرری برای من داره نه برای دیگران، خودشه و خودش. ولی یه چیزی مثه دین از بچگی مثه چوب کردن تو کونمون، که اگر این چوب رو در نیاری نمیتونی راهتو درست بری و هر کاری رو نمیتونی انجام بدی، ولی اگه چوب رو در بیاری... فک کنم منظورمو رسونده باشم ?

من کاری ب طرز فکرت یا عقایدت ندارم کاری ب حرفای کسی هم ک تاپیک رو زده ندارم چون دو چیز نامربوطو ب هم ربط داده و دقیقا تمایلات و عقاید مذهبی ربطی ب هم ندارن و چه بسا دین دارا تمایلات و فانتزیهای کثیفی هم داشته باشن و برعکس ولی نوع ادبیات و حرف زدن و تفتیش عقاید شما و هم کسایی ک اینجا تاپیک ضد دین میزنن و ب عقاید دیگران بی احترامی میکنن اصلا کار درستی نیست و اگه شما و دوستان هم عقیدتون دین رو یه چوب یا دسته بیل میدونید یا شایدم دسته تبر که تو ماتحتتون فرو کردن و موجب گشادی شخص شخیصتون شده نمیشه دلیلی بدونید ک دین اونا هم چوب تو ماتحتشونه و شاید اونا دینشونو جور دیگری بهشون تفهیم کرده باشن و از جانب دینشون بهشون فشاری نیومده باشه و ب نوعی ما تحت این مطالبی نمیتپونن ک شماها میگید ک بیان دینشونو نقض کنن و عقایدشون واسه خودشون محترم و دلیل نمیشه ک شما همرو ب ی چوب بزنید و ب همه بی احترامی کنید و دوم اینکه دلیل نمیشه چوبی ک تو ماتحت خودتون بوده وقتی ک درش میارین بخاین اون چوبو ب ماتحت دیگران عرضه کنید و بهتره چوبو واسه یادگاری واسه خودتون نگه دارید و ب قول شاعر برو برو ولی ب رسم یادگار اون چوب قشنگرو واس خودت نگه دار

0 ❤️

2017-02-13 05:59:06 +0330 +0330

دوست عزیز اتفاقا بنده با نظر شما موافقم بنظر من هم هر کس چه در اعتقاداتش و چه در سکس ازاده اما بشرطی که به کسی ازاری نرسونه این که ادرار خوری یا هر چیزی اینها اسیب های جامعه ما هستن من نه ادمه بهشتی هستم نه چیری دیگه فقط میگم هر چیزی رو ادم میتونه تجربه کنه اما بشرطی که راحه جبران باشه خیلی از چیزها لذت داره چون ممنوع هست اما تابانش چی اینکه یه خانواده با یه خانواده دیگه بپرن اول باید فکر این باشه که فردا میتونه شوهرش با این شرایط کنار بیاد متاسفانه مادر یک کشور جهان سوم زندگی میکنیم وتا جایی که امکان داره باید از چهار چوب های این مملکت پیروی کنیم .
من چیزی که تو دلم بود گفتم اونایی که دوس داشتن ممنونم ازشون واونایی که نه شرمنده…

0 ❤️

2017-02-13 06:04:19 +0330 +0330
نقل از: deadpool7777777
نقل از: MatinTitaN ما حرفایی رو که میزنیم واسه ی «**شخصش**» میذاریم که **بفهمه**. این مشکل تو یا بقیه نیست که نمی فهمید، این مشکل ماست که توقع داریم شما بفهمید. فکر کردی اینایی که دین و دینداری رو نقض میکنن، از اول خلقت بی دین بودن؟

نوچ، اینا کسایی بودن که یه زمانی تمام ذکر و فکرشون(یا فکر و ذکر?)این بوده که بچه پاک و مؤمنی باشن.

یه چیز هم بگم اینو خووب تو کونتون فرو کنید. کسایی که به دینشون مینازن** گوه **میخورن میان اینجا! طرف میاد میگه ما خدا +این قسمت دین رو قبول داریم! یکی نیست بگه ژاکش(یا جاکش) خان، اولا تو با این حرفت بقیه رو می خندونی **یعنی کسخلی(یا کوس خل)**! ثانیا کدوم یکی از خدا ها؟ اسلام، یهود، مسیحیت یا ...؟

تمایلات جنسی یک فرد، نه ضرری برای من داره نه برای دیگران، خودشه و خودش. ولی یه چیزی مثه دین از بچگی مثه چوب کردن تو کونمون، که اگر این چوب رو در نیاری نمیتونی راهتو درست بری و هر کاری رو نمیتونی انجام بدی، ولی اگه چوب رو در بیاری... فک کنم منظورمو رسونده باشم ?

من کاری ب طرز فکرت یا عقایدت ندارم کاری ب حرفای کسی هم ک تاپیک رو زده ندارم چون دو چیز نامربوطو ب هم ربط داده و دقیقا تمایلات و عقاید مذهبی ربطی ب هم ندارن و چه بسا دین دارا تمایلات و فانتزیهای کثیفی هم داشته باشن و برعکس ولی نوع ادبیات و حرف زدن و تفتیش عقاید شما و هم کسایی ک اینجا تاپیک ضد دین میزنن و ب عقاید دیگران بی احترامی میکنن اصلا کار درستی نیست و اگه شما و دوستان هم عقیدتون دین رو یه چوب یا دسته بیل میدونید یا شایدم دسته تبر که تو ماتحتتون فرو کردن و موجب گشادی شخص شخیصتون شده نمیشه دلیلی بدونید ک دین اونا هم چوب تو ماتحتشونه و شاید اونا دینشونو جور دیگری بهشون تفهیم کرده باشن و از جانب دینشون بهشون فشاری نیومده باشه و ب نوعی ما تحت این مطالبی نمیتپونن ک شماها میگید ک بیان دینشونو نقض کنن و عقایدشون واسه خودشون محترم و دلیل نمیشه ک شما همرو ب ی چوب بزنید و ب همه بی احترامی کنید و دوم اینکه دلیل نمیشه چوبی ک تو ماتحت خودتون بوده وقتی ک درش میارین بخاین اون چوبو ب ماتحت دیگران عرضه کنید و بهتره چوبو واسه یادگاری واسه خودتون نگه دارید و ب قول شاعر برو برو ولی ب رسم یادگار اون چوب قشنگرو واس خودت نگه دار

دوست عزیز انقد علاقه به ماتحت داری ازش عکس بگیر بنداز تو گالری اول صحبتت گفتی کاری با کسی که اینو فرستاد نداری ولی خواهر مادرشو شوهر دادی با ماتحت .در کل خواستم بگم یکم از نوشته هاتو بخون بعد بفرست تو گروه خیلی چرت گفتی (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

0 ❤️

2017-02-13 06:42:14 +0330 +0330

دمت گرم مشتي
با اينكه جوابت حرفي باقي نميزاره،ولي چون تايپيكو يه دختر نما ايجاد كرده بازم كس ليسا دارن كس ليسي مسكنند احسنت باريكلا نثارش ميكنن

0 ❤️

2017-02-13 12:33:19 +0330 +0330
نقل از: ali3243
نقل از: deadpool7777777

دوست عزیز انقد علاقه به ماتحت داری ازش عکس بگیر بنداز تو گالری اول صحبتت گفتی کاری با کسی که اینو فرستاد نداری ولی خواهر مادرشو شوهر دادی با ماتحت .در کل خواستم بگم یکم از نوشته هاتو بخون بعد بفرست تو گروه خیلی چرت گفتی (inlove) (inlove) (inlove) (inlove) (inlove)

با نوع ادبیات خودش جوابشو دادم و ترسیدم اگه از کوچکترین کلمه بدی استفاده کنم باز طبق معمول بن بشم بعدشم تو معنی حرفامو نفهمیدی ب من ربطی نداره ب خواهر مادر کسی هم توهین نکردم چون تو مرامم نیس

0 ❤️

2017-02-13 12:50:40 +0330 +0330

برو بابا زر زیاد زدی

0 ❤️

2017-02-13 13:57:49 +0330 +0330

هیچ عقیده ای قابل احترام نیست و تا زمانی که نخوای به زور عقیده خودت رو تو حلق دیگران بکنی ، کسی هم کار به عقیده ات نداره ، واسه خودت محترم نگهش دار …
ضمنا عقاید دینی و مذهبی با تمایلات شخص فرد تو سکس فرق میکنه ، دینت بهت دستور میده کارایی بکنی که ممکنه منطقی نباشه و با عقل جور در نیاد ولی تو خودتو موظف به انجامش میدونی ، اینه که خطرناکه ،، و هدفتون هم همیشه کسانی هستن که مخالف عقیده و دینتونن ، حتا حاضرین بخاطر عقایدتون آدم هم بکشین بنابراین نه تنها عقیده تون قابل احترام نیست بلکه باید درمقابلش ایستاد تا مبادا آسیبی به دیگران برسونین

0 ❤️

2017-02-13 14:54:00 +0330 +0330
نقل از: anna-m20 هیچ عقیده ای قابل احترام نیست و تا زمانی که نخوای به زور عقیده خودت رو تو حلق دیگران بکنی ، کسی هم کار به عقیده ات نداره ، واسه خودت محترم نگهش دار .... ضمنا عقاید دینی و مذهبی با تمایلات شخص فرد تو سکس فرق میکنه ، دینت بهت دستور میده کارایی بکنی که ممکنه منطقی نباشه و با عقل جور در نیاد ولی تو خودتو موظف به انجامش میدونی ، اینه که خطرناکه ،، و هدفتون هم همیشه کسانی هستن که مخالف عقیده و دینتونن ، حتا حاضرین بخاطر عقایدتون آدم هم بکشین بنابراین نه تنها عقیده تون قابل احترام نیست بلکه باید درمقابلش ایستاد تا مبادا آسیبی به دیگران برسونین

لایک.متاسفانه جدیدن مذهبیون مثل صاحب تایپیک با ایدی دخترونه تایپیک میزنن که مورد نقد و انتقاد قرار نگیرن و عده ای الت پریش حشری فقط بخاطر جنسیت (البته کلاه رفته سرشون)با طرف مدارا و چه بسا نظرات مسخرشونو تاییدم بکنن بلکه بتونن از این اب گل الود الت مفتی هم به سیخ بزنن .اما کور خوندن مثل اسپرمی که بجای واژن به دالان باسن هدایت شدن سرشون نه تنها به سنگ بلک به گه میخورن و میفهمن این راه به ترکستانه و صاحب ایدی دخترونه کسی نیس جز جفر از ساوجبلاغ ?

1 ❤️

2017-02-16 16:23:51 +0330 +0330

اسکلت جان لب مطلب رو خیلی شیوا بیان کردن واقعا!

اعتقادات فردی یک موضوع شخصی نیست باالخص تو کشور ما و صد البته رخنه ی اون در فضای عمومی اون رو جبر مطلق کرده!
هر وقت شوما رفتی بیرون و گفتی که بی دین هستی و عزیزان دل برادر هم گفتن باشه به خودت مربوطه اونوقت میتونی این دو رو به هم ربط بدی!
عقاید و یا تمایلات افراد تا زمانی که برای دیگران خطری به همراه نداشته باشه و در حد همون شخصی باقی بمونه نقدی بر اون نیست و قابل احترامه!

1 ❤️

2017-02-16 17:15:41 +0330 +0330

باید احترام گذاشت به نظر من

0 ❤️

2017-02-16 17:24:57 +0330 +0330
نقل از: deadpool7777777 با کسایی ک اینجا دین رو مورد نقد قرار میدن کلا بحث نکنی ب نفعته چرا؟زیرا هرچقدم منطقی باهاشون بحث میکنی نمیتونن جوابتو بدن و درباره موضوعاتی میحرفن ک اصلا ربطی ب دین نداره و کلا ربطی ب هیچکس نداره و من قبلا هم تاپیک زدم و باهاشون بحث کردم ولی نمیتونن ب صورت منطقی جوابتو بدن و فقط سوسطه و مغلطه میکنن ب خاطر همینم کسی دیگه کار ب کارشون نداره تنها چیزی ک از بحث کردن با اینا عایدت میشه خرابی اعصاب و بن شدن اکانت ب صورت سریع و در صورت ساختن اکانت بعدی باز هم بن اکانت صورت میگیرد پس بذار واس خودشون خوش باشن و فک کنن ک مغز دارن در صورتی ک تنها کاری ک بلدن توهین ب عقاید بقیس بدون هیچ دلیل و منطقی ولی دوس ندارن کوچکترین توهینی ب عقاید خودشون بشه و وقتی هم کم میارن بهت میگن بسیجی و از این حرفا و بهت فحش میدن ولی اگه تو فحش بدی یا توهین کنی میگن چون مسلمونی ایجور میکنی قبلا هم گفتم نرود میخ آهنین در سنگ و کسی ک خودشو ب خواب زدرو نمیشه بیدار کرد و همچنین اسلام و دین و عقاید مذهبی تو مردم این کشور وجود نداره و انگشت شمار شدن دیندارا و نام اسلامی فقط ی تزئینه و دکوره

یعنی عمو در حد تیم ملی راگبی آفریقای جنوبی جوک گفتی. از دست شما دینداران پر مدعا

0 ❤️

2017-02-16 17:28:09 +0330 +0330

نکته ی یک اینکه مدافعان هرزگی اکثرشون همون مدافعان سرسخت دین و الله و محمد و علی هستن. سابقه ها رو برو چک کن. دوم اینکه اکثرشونم بسیجی و مامور هستن چون گیر انداختن افراد به جرم اخلاقی براشون امتیاز بالایی در سلسله مراتب سازمانی داره. سوم اینکه درسته که پیامبران و امامان اکثرشون هرزه بودن ولی دلیل نمیشه که هرکی واقعا توی زندگیش دین داره بیاد بگه شما باید به دین من احترام بذارید و خفه خون بگیرید. همونطور که به هرزگی ها هم اعتراض میشه و اون طرف در نهایت به زندگی دیگران کاری نداره ولی مسملون اصلا نمی فهمه که نباید به زندگی دیگران کار داشته باشه و باید سرش توی زندگی خودش باشه.

0 ❤️

2017-02-16 18:13:31 +0330 +0330

من فقط یه سوال دارم از کسایی که خودشون رو دیندار میدونن…
تا اینو جواب ندین ادامه هر بحثی بی فایدست

“طبق کدوم دین و احکام کدوم دینی و اصل و فرع کدوم دینی شما این اجازه رو دارید که تو این سایت سکسی باشین؟
کجا همچین اجازه ای برای شما صادر شده؟ اسلام، یهودیت، مسحیت، زرتشتی، بودایی … کجا؟! چرا شما تو این سایت عضو هستین؟”

0 ❤️

2017-02-16 20:20:49 +0330 +0330

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «