یک پایان تلخ بهتر از یک تلخیه بی پایانه...

1398/02/01

توی تاپیک قبلی ازتون در مورد اینکه تولد واستون چه ارزش داره پرسیده بودم که دوستان سنگ تموم گذاشته بودن
دمشون گرم
همیشه واسه خودم تولد یک روز خیلی خاص بوده و اعتقاد دارم آدم فقط تولد کسایی رو یادش میمونه که واسش مهم باشن
اونوقته که کل سالو منتظر میمونه تا به اون روز خاص برسه
وقتی تولدمو که از قضا آخرین روز سال هم هست رو کسی بهم تبریک نگفت گذاشتم پای شلوغ بودن افراد شب عید
امروز که قصد داشتم بعد از گذشت حدودا یک ماه یک جشن کوچیک بگیرم و دوستامو دعوت کنم فهمیدم نه تنها کسی یادش نبوده بلکه حتی حاضر نیست توی تولدی که خودم واسه خودم میگیرم(مسخرست نه؟)شرکت کنه
تازه فهمیدم خیلی تنها تر از چیزیم که قبلا فکر میکردم
یاد این جمله افتادم
《یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه》
زندگیم اونقدر تلخ شده که گسیش داره حالمو به هم میزنه
امیدوارم هر چی زود تر تموم بشه
پ ن:این نوشته صرفا یک دلنوشته و تخلیه احساسات بود و هیچ جنبه دیگه ای نداشت پس شما هم دنبال جیز دیگه ای نباشید و خودتونو تخلیه کنید

1061 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-21 14:24:22 +0430 +0430
نقل از: ماهِ تاریک اون موقع گفتم روز تولد ارزشی نداره! چرا ؟چون روزایی هست که انگار دوباره زاییده میشی انقدر حس خوبی داره !روزایی هست که خیلی از روز تولد آدم بهتره! هیچ وقت نباید برات مهم باشه که دیگه تورو یا تاریخ تولدت رو یادشون باشه ! قبل از همه آدما این تویی که نباید خودتو فراموش کنی! اول ازهمه این تویی که برای خودت با ارزشی !خب برا خودت یه جشن بگیری یه هدیه به خودت بده ! سعی کن رو این چیزا حساس نشی تهش خودت ناراحت میشی نه کسِ دیگه ای!

سلام
ممنون از نظرتون
بحث تولد تنها نیست
بحث اینه که آدم تو همچین مواقعی میفهمه کی رو داره کی رو نداره

2 ❤️

2019-04-21 15:01:23 +0430 +0430

عزیزم در یک جمله باید عرض کنم کس خار بقیه! خودت رو عشق است. چرا خودتو از دریچه ی چشم دیگران میبینی؟؟ تو با ارزشی به ذات و کسخل بودن و بی توجه بودن آدما کوچکترین تغییری تو اون نمیده.

0 ❤️

2019-04-21 15:04:55 +0430 +0430
نقل از: number.13 سلام نظر من راجع ب تولد اینه ک باید یه روز مهم ب حساب بیاد چون مثه یه قرار داده بین اطرافیانت ک اون روز نشون بدن چقد براشون مهمی برا همین ب نظر من روز مهمیه و اگ بخواییم از این جهت ک یه سال ب مرگمون نزدیک شدیم بهش نگاه کنیم اینطوری کلا زمان بی معنی میشه و ما باید ثانیه ب ثانیه بزنیم تو سرمون ک وای ب مرگ نزدیک شدیم!!!!! در مورد شمام حتمن آدمای دور و برت رو یه ریست بکن من یه بار تو عمرم این کارو کردم البته همه ی همه رو ریست نکردم خوباشو نگه داشتم ولی مطمینن بعد اینکار پشیمون نمیشی موفق باشی

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون
من هم بارها این کارو کردم ولی هر دفعه یک مشت بیخود تر جای قبلیارو میگیرن

1 ❤️

2019-04-21 15:08:24 +0430 +0430
نقل از: kandom1400 عزیزم در یک جمله باید عرض کنم کس خار بقیه! خودت رو عشق است. چرا خودتو از دریچه ی چشم دیگران میبینی؟؟ تو با ارزشی به ذات و کسخل بودن و بی توجه بودن آدما کوچکترین تغییری تو اون نمیده.

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون
تنها کاری که تا الان توی زندگیم نکردم دیدن خودم از پنجره نگاه دیگرانه
بحث من بحث این نیست که دیگران در مورد من میکنن
ناراحتی من از اینه که واسه بقیه چقدر بی ارزشم

0 ❤️

2019-04-21 15:11:32 +0430 +0430
نقل از: number.13
نقل از: Arta29
نقل از: number.13 سلام نظر من راجع ب تولد اینه ک باید یه روز مهم ب حساب بیاد چون مثه یه قرار داده بین اطرافیانت ک اون روز نشون بدن چقد براشون مهمی برا همین ب نظر من روز مهمیه و اگ بخواییم از این جهت ک یه سال ب مرگمون نزدیک شدیم بهش نگاه کنیم اینطوری کلا زمان بی معنی میشه و ما باید ثانیه ب ثانیه بزنیم تو سرمون ک وای ب مرگ نزدیک شدیم!!!!! در مورد شمام حتمن آدمای دور و برت رو یه ریست بکن من یه بار تو عمرم این کارو کردم البته همه ی همه رو ریست نکردم خوباشو نگه داشتم ولی مطمینن بعد اینکار پشیمون نمیشی موفق باشی

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

شاید جای اشتباهی دنبالش میگردی دادا

به نظر شما جای درستش کجاست؟
اینجا؟

1 ❤️

2019-04-21 15:18:08 +0430 +0430
نقل از: kandom1400 عزیزم در یک جمله باید عرض کنم کس خار بقیه! خودت رو عشق است. چرا خودتو از دریچه ی چشم دیگران میبینی؟؟ تو با ارزشی به ذات و کسخل بودن و بی توجه بودن آدما کوچکترین تغییری تو اون نمیده.

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

خب همین جمله ات تایید حرف منه دیگه! اینکه ناراحتی از اینکه چرا برای دیگران بی ارزشی!چرا باید ناراحت باشی. همینکه ناراحتی بده.

0 ❤️

2019-04-21 18:34:41 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

آدما تا روزی که بهت نیاز دارن و تو خوب میتونی نیازشون رو برطرف کنی کناران وقتی کسی پیدا شد که بهتر از تو نیازشون رو برطرف کرد تو فراموش میشی
این ریطی به با ارزش بودن و بی ارزش بودن تو نداره این طبیعت آدماست که عوض نشدنیه

0 ❤️

2019-04-21 18:48:15 +0430 +0430

گاهی پرحرفی ولی خو میگی بزنج ک چی

0 ❤️

2019-04-21 19:23:42 +0430 +0430

مال من هم 5 6 روز قبل تر از تولد تو بود
رفتم کافه خیلی از رفقامو هم دعوت کردم ولی هر کدومشون میومد بعد از 5 دقیقه بلند میشد میرفت!
به قول شاعر:
هعی امان از این زمان!
زمانی که دیگه برد توان از این زبان!
بیخیال کیرم دهن همشون!
از اون روز به بعد هر موقع میرم کافه تنهایی میشینم قلیون میکشم!
راست میگن هر کی رو محل بهش نذاری خودش میاد طرفت!
از اون روز به بعد همشون هر روز زنگ میزنن میگن بریم بیرون؟
من هم به تخمم نمیگیرمشون!

0 ❤️

2019-04-21 20:46:02 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

اینجا؟

ن لزومن !! بسته ب شخصیتت داره ولی من ب شخصه خودم چند تا آدم درس حسابی همینجا پیدا کردم :)

بلاخره همه جا آدم خوب و بد هست و جوینده یابنده است!

این صحبت که کاملا درسته که همه جا همه جور آدمی پیدا میشه
ولی کم و زیاد داره
سایتی که مبناش ارضای شهوته جای درستی برای پیدا کردن آدم منطقی نیست
ولی من کلا دوست دارم بدونم چطور میشه دوست پیدا کرد
بازم ممنون از نظرای خوبتون

1 ❤️

2019-04-21 20:49:38 +0430 +0430
نقل از: kandom1400

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

خب همین جمله ات تایید حرف منه دیگه! اینکه ناراحتی از اینکه چرا برای دیگران بی ارزشی!چرا باید ناراحت باشی. همینکه ناراحتی بده.

نه الزاما
موافق نیستم باهاتون
آدم زاتا (نمیدونم درست نوشتم یا نه)یک موجود اجتماعیه و تنهایی عذابش میده

0 ❤️

2019-04-21 20:51:02 +0430 +0430
نقل از: Mino3096

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

آدما تا روزی که بهت نیاز دارن و تو خوب میتونی نیازشون رو برطرف کنی کناران وقتی کسی پیدا شد که بهتر از تو نیازشون رو برطرف کرد تو فراموش میشی
این ریطی به با ارزش بودن و بی ارزش بودن تو نداره این طبیعت آدماست که عوض نشدنیه

سلام
ممنون از نظرتون
شدیدا این موضوع رو درک کردم
بارها و بارها

0 ❤️

2019-04-21 20:52:33 +0430 +0430
نقل از: هنرمند بی هنر تنهاییتو بپذیر وگرنه از پا درت میاره

سلام
ممنون از نظرتون
ترجیح میدم به جا پذیرفتنش تلاش کنم که نابود بشه

0 ❤️

2019-04-21 20:53:59 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl گاهی پرحرفی ولی خو میگی بزنج ک چی

سلام
ممنون از نظرتون
منظورتونو متوجه نشدم متاسفانه

0 ❤️

2019-04-21 20:59:34 +0430 +0430
نقل از: lovely_grl گاهی پرحرفی ولی خو میگی بزنج ک چی

سلام
ممنون از نظرتون
منظورتونو متوجه نشدم متاسفانه

وااای اشتباه تایپی بود بزنج:بزنم

1 ❤️

2019-04-22 05:45:29 +0430 +0430
نقل از: Soroush_Khi مال من هم 5 6 روز قبل تر از تولد تو بود رفتم کافه خیلی از رفقامو هم دعوت کردم ولی هر کدومشون میومد بعد از 5 دقیقه بلند میشد میرفت! به قول شاعر: هعی امان از این زمان! زمانی که دیگه برد توان از این زبان! بیخیال کیرم دهن همشون! از اون روز به بعد هر موقع میرم کافه تنهایی میشینم قلیون میکشم! راست میگن هر کی رو محل بهش نذاری خودش میاد طرفت! از اون روز به بعد همشون هر روز زنگ میزنن میگن بریم بیرون؟ من هم به تخمم نمیگیرمشون!

سلام
ممنون از نظرتون
این کارم تا الان امتحان کردم
ولی مساله اینه که وقتی بود و نبودت واسه کسی مهم نباشه بی محلی کردنتم دیده نمیشه و خیلیا اصلا نمیفهمن
عین یک نقطه گوشه بک گراند مونیتور که همیشه بوده ولی حالا نیست تا یک مدت کسی اصلا نمیفهمه ولی وقتیم فهمیدن میگن خب نیست که نیست

1 ❤️

2019-04-22 05:47:49 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

اینجا؟

ن لزومن !! بسته ب شخصیتت داره ولی من ب شخصه خودم چند تا آدم درس حسابی همینجا پیدا کردم :)

ولی کم و زیاد داره

مرام بذار ببین مرام میذاره شوخی بکن ببین جنبه داره خلاصه کلی کار هس ک بستگی ب اولیوتای هودت میتونی ب راحتی امتحان کنی

نظرتون چیه تاپیک بعدی روش های پیدا کردن یک دوست خوب باشه؟

1 ❤️

2019-04-22 06:53:09 +0430 +0430
نقل از: Soroush_Khi مال من هم 5 6 روز قبل تر از تولد تو بود رفتم کافه خیلی از رفقامو هم دعوت کردم ولی هر کدومشون میومد بعد از 5 دقیقه بلند میشد میرفت! به قول شاعر: هعی امان از این زمان! زمانی که دیگه برد توان از این زبان! بیخیال کیرم دهن همشون! از اون روز به بعد هر موقع میرم کافه تنهایی میشینم قلیون میکشم! راست میگن هر کی رو محل بهش نذاری خودش میاد طرفت! از اون روز به بعد همشون هر روز زنگ میزنن میگن بریم بیرون؟ من هم به تخمم نمیگیرمشون!

سلام
ممنون از نظرتون
این کارم تا الان امتحان کردم
ولی مساله اینه که وقتی بود و نبودت واسه کسی مهم نباشه بی محلی کردنتم دیده نمیشه و خیلیا اصلا نمیفهمن
عین یک نقطه گوشه بک گراند مونیتور که همیشه بوده ولی حالا نیست تا یک مدت کسی اصلا نمیفهمه ولی وقتیم فهمیدن میگن خب نیست که نیست

من که دیگه دنیا ب تخمم هم نیس!

0 ❤️

2019-04-22 09:34:42 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون

اینجا؟

ولی کم و زیاد داره

مرام بذار ببین مرام میذاره شوخی بکن ببین جنبه داره خلاصه کلی کار هس ک بستگی ب اولیوتای هودت میتونی ب راحتی امتحان کنی

نظرتون چیه تاپیک بعدی روش های پیدا کردن یک دوست خوب باشه؟

?
ما ک هستیم

دم شما گرم با مرام

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «