ﺍﻣﻨﻴﺖ ﻳﻌﻨﻲ ﭼﻲ؟

1396/08/08

واقعا عدم امنیت یعنی چه؟؟؟

امنیت به این نیست که داعش سرت را نمی برد،
امنیت به این نیست که نصف شب بمباران نمی شوی، اینها یعنی جنگ نیست،

عدم امنیت یعنی نرخ دلار امروز و فردایت مشخص نیست،
عدم امنیت یعنی نرخ سکه و تورم امروز و فردایت مشخص نیست،
عدم امنیت یعنی نمیدانی فردا سر کار خواهی بود یا نه،
عدم امنیت یعنی از غذایی که می خوری می ترسی مبادا تقلبی باشد!
عدم امنیت یعنی تا صبح ده بار به ماشین و درب خانه سرک می کشی تا مبادا سرقت کنند،
عدم امنیت یعنی پس اندازت را از این بانک به اون بانک می بری مبادا ورشکسته شود!
عدم امنیت یعنی به مسافرت راحت نمی توانی بروی مبادا پس اندازت تمام شود،
عدم امنیت یعنی نمی توانی ازدواج کنی مبادا فردا در مخارج زندگی مشکل داشته باشی، عدم امنیت یعنی با شروع مهر استرس بگیری،
عدم امنیت یعنی با هر مراسم جشن و عزا استرس دخل و خرج بگیری،
عدم امنیت یعنی در عید هم استرس مهمانی بگیری،
عدم امنیت یعنی نتوانی به راحتی چیزی را بنویسی،
عدم امنیت یعنی نتوانی عکس دلخواهت را در پروفایلت بگذاری،

عدم امنیت یعنی می ترسی گلی را بو کنی که مبادا به تو بگویند دیوانه!

و ما ملتی هستیم که در اوج ناامنی، توهم امنیت داریم …!

0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-10-30 18:50:58 +0330 +0330

امنیت در ایران یعنی هر آنچه که خامنه ای تعبیر کند و امت خیلی فهیم تقلید و تآکید بر آن.

3 ❤️

2017-10-30 18:56:00 +0330 +0330

امنیت یعنی اینکه زن سوئیسی ساعت 12نصف شب از خونه به تنهایی میاد بیرون با لباس زیر و یا حتی برهنه… و کیلومترها راه میره… و صحیح و سالم برمیگرده خونه…
نه اینکه روز روشن صدتا متلک بارش کنن و یه جایی گیرش بیارن و ترتیبشو بدن و بعدش بگن اگه حجاب داشت بهش تجاوز نمیشد… اسید بهش ریخته نمیشد

2 ❤️

2017-10-30 19:24:53 +0330 +0330

rezaseismic ﺑﻠﻪ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﺍﺯ ﺿﻌﻒ ﺑﻨﺪﺱ ﻣﻌﺬﺭﺕ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ
ﺧﻮﺵ_ﻏﻴﺮﺕ ﻭ ﻣﺎ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮔﺸﺘﻴﻢ ﺍﺛﺮﻱ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﻧﺒﻮﺩ ﺷﺎﻳﺪ ﻭﺍﺳﻪ ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﺷﺎﻳﺪ!
ﻓﺎﻣﻴﻞ.ﺩﻭﺭ ﺑﻌﻠﻪ ﻗﻄﻌﻦ ﺍﻳﺸﻮﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﭼﻬﺎﺭﺩﻫﻤﻴﻦ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﻴﺘﻮﺍﻧﻦ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺮﻥ
bamah ﻛﺸﻮﺭ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﺍﻟﻠﺨﺼﻮﺹ ﻏﺮﺑﻲ ﺳﺎﻳﻪ ﺷﻴﻄﺎﻥ ﺑﺮ ﺍﻥ ﻫﺎ ﭼﻴﺮﻩ ﮔﺸﺘﻪ ﺑﻨﺎﺑﺮ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﺑﺎ ﺍﻥ ﻫﺎ ﺑﺮﺧﻮﺍﺳﺖ ﻫﻪ

0 ❤️

2017-10-30 19:49:19 +0330 +0330

زنده باد
حرف دل همه ملت ایران را زدی

1 ❤️

2017-10-31 16:50:00 +0330 +0330

hidden__021 ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﺑﺨﻮﺍﻳﻢ ﻛﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﺗﻮﺟﻴﺤﺶ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﻪ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺎﻥ ﻛﻴﻮﻧﻤﻮﻧﻦ ﻣﻴﺰﺍﺭﻥ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﭼﻴﺰ ﻫﺎ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ ﻗﺮﺍﺭﻡ ﻧﻴﺲ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺸﻪ
feri.sexy ﻓﺪﺍﻱ ﺷﻤﺎ ?
amir919296 ﺗﭽﻜﺮ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻘﺺ ﻫﺎﻳﻴﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﺷﻤﺎ ﻟﻄﻒ ﺩﺍﺭﻱ ﭘﺮﺍﻳﺪﻡ ﺍﺻﻦ ﻣﻔﺖ ﺑﺪﻥ ﺩﺳﺘﺖ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﮕﻮﺭﺧﻲ ﻭﻗﺘﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﻱ
Hotgun1 ﺩﻗﻴﻖ ﻛﺎﻣﻞ ﻋﺮﺽ ﻛﺮﺩﻱ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﻧﻈﺎﻡ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻲ ﻣﻴﺸﻲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﻭﻻﻳﺖ ﻭ ﻧﻈﺎﻡ ﻭ ﺗﺒﻌﺎﺗﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﻛﻬﺮﻳﺰﻙ ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ

1 ❤️

2017-10-31 20:03:35 +0330 +0330

دقیقا حرفات حرف حساب بود و کاملا درست هستند . فقط یکی از دوستان اومد در مورد امنیت جانی گفت ، خب عزیز دلم امنیت جانی با این رکورد مرگ و میر جاده ای ؟ امنیت جانی با پنهان کاری مرگ و میر پرونده های پزشکی ؟ امنیت جانی توی کشوری که بعضی شهرهاش رکورد دار خودکشی شدن توی دنیا ؟ امنیت جانی توی جایی که توی بازداشتگاهاش به وسیله مامورین دولت شما کشته می شید اونم زیر مثلا بازجویی ؟؟؟ من نمی دونم جان رو چی می بینی ولی اگر منظورم عدم وجود جنگ هست بدون علتش اینه هیچ کشوری اینقدر احمق نیست با ملتی بجنگه که هیچ چیزی برای از دست دادن نداره .

1 ❤️

2017-10-31 21:37:26 +0330 +0330
نقل از: hidden__021
نقل از: shadow69 hidden__021 ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﺑﺨﻮﺍﻳﻢ ﻛﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﺩﻳﺪﻳﻢ ﺗﻮﺟﻴﺤﺶ ﻛﻨﻴﻢ ﻛﻪ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﻴﺎﻥ ﻛﻴﻮﻧﻤﻮﻧﻦ ﻣﻴﺰﺍﺭﻥ ﻗﺒﻮﻝ ﻛﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﭼﻴﺰ ﻫﺎ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ ﻗﺮﺍﺭﻡ ﻧﻴﺲ ﺑﻬﺘﺮ ﺑﺸﻪ feri.sexy ﻓﺪﺍﻱ ﺷﻤﺎ ? amir919296 ﺗﭽﻜﺮ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻘﺺ ﻫﺎﻳﻴﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﻭﻟﻲ ﺷﻤﺎ ﻟﻄﻒ ﺩﺍﺭﻱ ﭘﺮﺍﻳﺪﻡ ﺍﺻﻦ ﻣﻔﺖ ﺑﺪﻥ ﺩﺳﺘﺖ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻴﮕﻮﺭﺧﻲ ﻭﻗﺘﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﺩﻩ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﻱ Hotgun1 ﺩﻗﻴﻖ ﻛﺎﻣﻞ ﻋﺮﺽ ﻛﺮﺩﻱ ﺷﻤﺎ ﺍﮔﻪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﻧﻈﺎﻡ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﻲ ﻣﻴﺸﻲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﻭﻻﻳﺖ ﻭ ﻧﻈﺎﻡ ﻭ ﺗﺒﻌﺎﺗﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﻛﻬﺮﻳﺰﻙ ﻧﻮﺷﺎﺑﻪ

داشم من توجیه نکردم اتفاقن میگم قبول دارم! اما اینم قبول کن ک امنیت جانی داریم و این ک همه ی کشورا مشکلاتی دارن…
نمیدونم قراره بهتر شه یا ن ولی خب هرکی گلیم خودشو باید بکشه…

خوب دوست عزیز . در قرن 21 ام داشتن امنیت جانی (در حدی که تو ایران هست) چیزی نیست که کشوری بخواد پزشو بده. به اصطلاح شرط لازمه ولی کافی نیست

1 ❤️

2017-10-31 21:41:52 +0330 +0330
نقل از: bamah امنیت یعنی اینکه زن سوئیسی ساعت 12نصف شب از خونه به تنهایی میاد بیرون با لباس زیر و یا حتی برهنه.. و کیلومترها راه میره.. و صحیح و سالم برمیگرده خونه.. نه اینکه روز روشن صدتا متلک بارش کنن و یه جایی گیرش بیارن و ترتیبشو بدن و بعدش بگن اگه حجاب داشت بهش تجاوز نمیشد.. اسید بهش ریخته نمیشد

خدایی یه وقت رفتی سویس با این شمایل نری تو خیابون ، اصلا سعی کن روزها در نیایی بیرون ، نگو با من هموطنی آبروریزیه

1 ❤️

2017-10-31 22:29:43 +0330 +0330

من فکر میکردم بحث راه انداختن!

ولی متاسفانه حرفت درسته شدوجان،بیشتر ملت ابله امنیت رو توی (سوریه یا عراق یا افغانستان یا…بودن ایران) میبینن و متاسفانه حکومتی ها خوب تونستن این طرز فکرو بین مردم جا بندازن…

1 ❤️

2017-10-31 22:38:51 +0330 +0330

دیروز تو خیابون نصفه شب داشتم بستنی میخوردم و لذت میبردم که چه قدر محیط امنه و کسی جرات آزار و اذیت نداره چون تو آمریکاشم تو بعضی محله ها یهو تنفگ در میارن و زورگیری. واقعا امنیت کشور ما به خاطر سپاه خیلی بالاست. پس نا شکر نباشید.

بحث امنیت شغلی به خاطر وضع قوانین کار و بستن قراردادهای مطمئن خوبه و دولت خوب پشتیبانی کرده منتها بعضی شرکتهای عوضی هستن که بی هیچ حساب و کتابی کار میکنن و کارمند رو اذیت میکنن و تقصیر خود کارمنده که زیر بار میره وگرنه میتونه به وزارت کار شکایت کنه.

تو امریکا امنیت شغلی نیست و هی اخراج میکنن و حرفی هم نمیتونی بزنی. اینجا کسی استاد دانشگاه شه و هیئت علمی بره کوه هم نمیتونه تکونش بده ولی تو خارج میتونن بعد چند سال اخراج کنن.

ما تو موسسه پول گذاشتیم و موسسه برشکسته شد و بالا کشید ولی بعدش چون زیر صد میلیون بود پولمونو دولت کمک کرد پس بده ولی تو خارج، دولت مسئول بانکها هم نیست چه برسه به موسسات.

اینجا ما دانشگاه دولتی داریم و شخص میتونه از اول مفت بخونه و خودم تا فوق لیسانس مفت خوندم ولی تو خارج کلی پول میگیرن مگر اینکه مقاطع بالا یه تعداد کمی رو بورسیه کنن.

ببینین من دارم بی طرفانه و از تجربیاتم میگم وگرنه کوس ننه آخوند و هر چی که هست. ولی میگم بی انصاف نباشیم.

1 ❤️

2017-10-31 22:47:05 +0330 +0330

امنیت یعنی توازن اسیب و تهدید.
همه افراد نسبت به تهدید های مختلف .اسیب های متفاوتی دارن.
به طور مثال.
الان تو این هوای الوده .بعضی افراد راحت میتونن بیان بیرون کارهای پر مشغله انجام بدن.و راحت نفس بکشن.ولی برخی افراد خیر.
اگه بیان بیرون.سرفه میکنن.ریه هاشون با مشکل مواجه میشه.
پس اسیبهای متفاوت در مقابل تهدیدهای ثابت.
پس نتیجه میگیریم.
هر گاه بین اسیب و تهدید در دو کفه ترازو توازن برقرارباشه.
میگیم امنیت برقرار شده.
حالا شما یکم فکر کن.
مثال رو تو همه موارد خودت بزارش.

1 ❤️

2017-11-01 03:02:49 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان

دیروز تو خیابون نصفه شب داشتم بستنی میخوردم و لذت میبردم که چه قدر محیط امنه و کسی جرات آزار و اذیت نداره چون تو آمریکاشم تو بعضی محله ها یهو تنفگ در میارن و زورگیری. واقعا امنیت کشور ما به خاطر سپاه خیلی بالاست. پس نا شکر نباشید.

بحث امنیت شغلی به خاطر وضع قوانین کار و بستن قراردادهای مطمئن خوبه و دولت خوب پشتیبانی کرده منتها بعضی شرکتهای عوضی هستن که بی هیچ حساب و کتابی کار میکنن و کارمند رو اذیت میکنن و تقصیر خود کارمنده که زیر بار میره وگرنه میتونه به وزارت کار شکایت کنه.

تو امریکا امنیت شغلی نیست و هی اخراج میکنن و حرفی هم نمیتونی بزنی. اینجا کسی استاد دانشگاه شه و هیئت علمی بره کوه هم نمیتونه تکونش بده ولی تو خارج میتونن بعد چند سال اخراج کنن.

ما تو موسسه پول گذاشتیم و موسسه برشکسته شد و بالا کشید ولی بعدش چون زیر صد میلیون بود پولمونو دولت کمک کرد پس بده ولی تو خارج، دولت مسئول بانکها هم نیست چه برسه به موسسات.

اینجا ما دانشگاه دولتی داریم و شخص میتونه از اول مفت بخونه و خودم تا فوق لیسانس مفت خوندم ولی تو خارج کلی پول میگیرن مگر اینکه مقاطع بالا یه تعداد کمی رو بورسیه کنن.

ببینین من دارم بی طرفانه و از تجربیاتم میگم وگرنه کوس ننه آخوند و هر چی که هست. ولی میگم بی انصاف نباشیم.

داداش شما فحش هم ندی کاملاً معلومه ضد آخوند و نظامی، مملکت به این خوبی داریم صبح تا شب حال میکنیم. این همه رفاه، آسایش، دیگه چی میخواین، اصلا میدونی چیه این بالای نود درصدی که ناراضی و با نظام مخالفن همگی خوشی زده زیر دلشون، از بس بهشون خوش گذشته افسرده شدن، به جای اینکه روزی 86400 بار شکر خدا رو بجا بیارن همش نق میزنن، اَه ملت هم اینقدر نق نقو
آقا و خانم ملّت خواهشاً کمی قدرشناس باشین ببینید این داشمون چقدر راحت زندگی میکنه پولشو موسسه خورده بود رفت از دولت تمام و کمال پس گرفت، تا فوق لیسانس به حساب دولت عزیز مفت خونده الان هم عضو هیئت علمی دانشگاهه کوه هم نمیتونه تکونش بده اگر هم یه موقع برفرض محال کسی خواست اذیتش کنه میره شکایت میکنه اداره کار سریع حقش رو میگیره ببینید عبرت بگیرید شکر خدا رو هم اصلا فراموش نکنید وگرنه خدا قهرش میگیره نعمت به این خوبی رو اَزمون میگیره ببینید کی بهتون گفتم

1 ❤️

2017-11-01 14:19:44 +0330 +0330

یه ابله بیشعوی گفت اگه رفتی سوئیس با این شمایل نری بیرون..و نگی من هموطنت هستم..آبروریزیه..!!!

جواب من به آن ابله:
ابله… من اگه رفتم سوئیس، که نمیخوام لخت بگردم توی خیابونش. میرم نایت کلاب و لخت میشم اونجا… تو ابله فکر کردی من اگه رفتم سوئیس… همونجا توی فرودگاهش لخت میشم!؟ بیشعور…!؟
با عرض معذرت از دوستانی که می فهمند…

1 ❤️

2017-11-01 18:07:48 +0330 +0330

kir_khas ﺩﻗﻴﻘﻦ ?
hidden__021 ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﭼﻪ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ؟!؟ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﺩﺍﺭﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺗﺼﺎﺩﻓﺎﺕ ﻭ ﻣﺮﮒ ﻣﻴﺮ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻳﻦ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺎﻗﻴﻪ ﻣﺸﻜﻼﺗﻪ ﺍﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻧﻪ ﺟﻨﮕﻪ ﻛﻪ ﻛﺸﻮﺭﺍﻱ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺍﺯ ﺻﺪﻗﻪ ﺳﺮﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻪ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻴﺠﻨﮕﻦ!
ranalone10000 ﺗﺸﻜﺮ ?
khodam2079 ﻫﻤﻮﻧﻢ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ ﺑﻴﺨﻮﺩ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺰﺭﮔﺶ ﻣﻴﻜﻨﻦ
Deadlover4 ﺟﺎﻟﺒﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﻨﮓ ﻫﺎ ﺭﻡ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺍﻍ ﻧﮕﻬﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﺍﺭﻩ
hamintori1396 ﺣﺪﺱ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﺩﺭ ﺍﻛﺜﺮﻩ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺗﻮ ﺭﺩﻩ ﻱ ﺍﺧﺮ ﺑﺎﺷﻴﻢ
ﮔﻮﺯﻭﺟﺎﻥ ﻣﻴﻠﮕﺮﺩ ﺣﺎﮊﻱ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﻛﺠﺎﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﺍﻣﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻫﺮ ﺍﻥ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻳﻪ ﺑﻲ ﭘﺪﺭﻱ ﺑﻴﺎﺩ ﭼﺎﻗﻮ ﺑﻜﺸﻪ
ﺷﻤﺎ ﻛﺎﻓﻴﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﺍﻳﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻛﻨﻴﻦ ﻗﻄﻌﻦ ﻧﻔﻠﻪ ﻣﻴﺸﻴﻦ
ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ ﻣﻌﻴﺎﺭ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻣﺤﺮﻭﻣﻦ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ!؟
Mohsen-1988 ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻧﻮﻉ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ ﻣﺤﺮﻭﻣﻴﻢ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ

1 ❤️

2017-11-01 21:27:01 +0330 +0330
نقل از: shadow69 kir_khas ﺩﻗﻴﻘﻦ ? hidden__021 ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﭼﻪ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ؟!؟ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﺩﺍﺭﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺗﺼﺎﺩﻓﺎﺕ ﻭ ﻣﺮﮒ ﻣﻴﺮ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻳﻦ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺎﻗﻴﻪ ﻣﺸﻜﻼﺗﻪ ﺍﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻧﻪ ﺟﻨﮕﻪ ﻛﻪ ﻛﺸﻮﺭﺍﻱ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺍﺯ ﺻﺪﻗﻪ ﺳﺮﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻪ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻴﺠﻨﮕﻦ! ranalone10000 ﺗﺸﻜﺮ ? khodam2079 ﻫﻤﻮﻧﻢ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ ﺑﻴﺨﻮﺩ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺰﺭﮔﺶ ﻣﻴﻜﻨﻦ Deadlover4 ﺟﺎﻟﺒﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﻨﮓ ﻫﺎ ﺭﻡ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺍﻍ ﻧﮕﻬﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﺍﺭﻩ hamintori1396 ﺣﺪﺱ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﺩﺭ ﺍﻛﺜﺮﻩ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺗﻮ ﺭﺩﻩ ﻱ ﺍﺧﺮ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﮔﻮﺯﻭﺟﺎﻥ ﻣﻴﻠﮕﺮﺩ ﺣﺎﮊﻱ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﻛﺠﺎﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﺍﻣﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻫﺮ ﺍﻥ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻳﻪ ﺑﻲ ﭘﺪﺭﻱ ﺑﻴﺎﺩ ﭼﺎﻗﻮ ﺑﻜﺸﻪ ﺷﻤﺎ ﻛﺎﻓﻴﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﺍﻳﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻛﻨﻴﻦ ﻗﻄﻌﻦ ﻧﻔﻠﻪ ﻣﻴﺸﻴﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ ﻣﻌﻴﺎﺭ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻣﺤﺮﻭﻣﻦ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ!؟ Mohsen-1988 ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻧﻮﻉ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ ﻣﺤﺮﻭﻣﻴﻢ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ

پراید خوبه و خودم دارم قسط آخرش میدم و ازش راضی ام. راستش چون من پول مستمری بابامو میگیرم و مشکل مالی ندارم و زورم میاد برم سر کار، خیلی غم مالی افراد رو درک نمیکنم. کار هم که زیاده و کافیه به سایتهای استخدام سر بزنن بیکاران. التماس میکنن بری کار کنی. من واقعا مشکلی تو جامعه نمیبینم. خونمم غرب تهرانه و امنیتش خوبه فقط مردم تو ترافیک اعصاب ندارن.
خلاصه اون قدر از زندگی راضی ام که همه چیز تکراری شده برام. تازه من یه بار از خونه به خاطر مشکلات خانوادگی فرار کردم و چند روز تو خیابون خوابیدم و با اینکه دختر بودم کسی جرات نکرد کاری داشته باشه. میدونم تعجب میکنین خودمم تعجب میکنم اون قدر امنه خیابون.

1 ❤️

2017-11-09 16:48:18 +0330 +0330
نقل از: گوزوجان
نقل از: shadow69 kir_khas ﺩﻗﻴﻘﻦ ? hidden__021 ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ ﭼﻪ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ؟!؟ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﻣﻴﺪﻱ ﻛﺸﻮﺭﻱ ﺩﺍﺭﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮﻳﻦ ﺗﺼﺎﺩﻓﺎﺕ ﻭ ﻣﺮﮒ ﻣﻴﺮ ﺗﻮ ﺩﻧﻴﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻳﻦ ﺧﻮﺩﺵ ﻧﺸﻮﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺎﻗﻴﻪ ﻣﺸﻜﻼﺗﻪ ﺍﻭﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﻛﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻧﻪ ﺟﻨﮕﻪ ﻛﻪ ﻛﺸﻮﺭﺍﻱ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺍﺯ ﺻﺪﻗﻪ ﺳﺮﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻪ ﻛﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻴﺠﻨﮕﻦ! ranalone10000 ﺗﺸﻜﺮ ? khodam2079 ﻫﻤﻮﻧﻢ ﻧﺪﺍﺭﻳﻢ ﺑﻴﺨﻮﺩ ﺩﺍﺭﻥ ﺑﺰﺭﮔﺶ ﻣﻴﻜﻨﻦ Deadlover4 ﺟﺎﻟﺒﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﻨﮓ ﻫﺎ ﺭﻡ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﻱ ﺩﺍﻍ ﻧﮕﻬﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﺍﺭﻩ hamintori1396 ﺣﺪﺱ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﺩﺭ ﺍﻛﺜﺮﻩ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺗﻮ ﺭﺩﻩ ﻱ ﺍﺧﺮ ﺑﺎﺷﻴﻢ ﮔﻮﺯﻭﺟﺎﻥ ﻣﻴﻠﮕﺮﺩ ﺣﺎﮊﻱ ﻣﻦ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﺷﻤﺎ ﻛﺠﺎﻱ ﺍﻳﺮﺍﻧﻲ ﺍﻣﺎ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﻫﺮ ﺍﻥ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻳﻪ ﺑﻲ ﭘﺪﺭﻱ ﺑﻴﺎﺩ ﭼﺎﻗﻮ ﺑﻜﺸﻪ ﺷﻤﺎ ﻛﺎﻓﻴﻪ ﺑﺎ ﭘﺮﺍﻳﺪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻛﻨﻴﻦ ﻗﻄﻌﻦ ﻧﻔﻠﻪ ﻣﻴﺸﻴﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ ﻣﻌﻴﺎﺭ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻣﺤﺮﻭﻣﻦ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﻭﺿﻌﻴﺖ!؟ Mohsen-1988 ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻧﻮﻉ ﺍﻣﻨﻴﺘﻲ ﻣﺤﺮﻭﻣﻴﻢ ﺑﺰﺭﮔﻮﺍﺭ

پراید خوبه و خودم دارم قسط آخرش میدم و ازش راضی ام. راستش چون من پول مستمری بابامو میگیرم و مشکل مالی ندارم و زورم میاد برم سر کار، خیلی غم مالی افراد رو درک نمیکنم. کار هم که زیاده و کافیه به سایتهای استخدام سر بزنن بیکاران. التماس میکنن بری کار کنی. من واقعا مشکلی تو جامعه نمیبینم. خونمم غرب تهرانه و امنیتش خوبه فقط مردم تو ترافیک اعصاب ندارن.
خلاصه اون قدر از زندگی راضی ام که همه چیز تکراری شده برام. تازه من یه بار از خونه به خاطر مشکلات خانوادگی فرار کردم و چند روز تو خیابون خوابیدم و با اینکه دختر بودم کسی جرات نکرد کاری داشته باشه. میدونم تعجب میکنین خودمم تعجب میکنم اون قدر امنه خیابون.

ﺧﻮﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﻴﮕﻲ ﺧﻮﺷﻲ ﺯﺩﻩ ﺯﻳﺮ ﺩﻟﺖ ﺍﻣﺎ ﻫﻤﻪ ﻣﺜﻠﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﻴﺴﺘﻦ ﻛﺎﻓﻴﻪ ﺩﻗﻴﻖ ﺗﺮ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﻨﻴﻦ ﻣﺜﺎﻝ ﻣﻴﺰﻧﻢ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﭘﻴﺶ ﺗﻮﻱ ﺳﻴﺴﺘﺎﻥ ﺑﻠﻮﭼﺴﺘﺎﻥ ﺑﭽﻪ ﺗﺎﺯﻩ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺭﻭ ﺗﻮﻱ ﺳﻄﻞ ﺍﺷﻐﺎﻝ ﭘﻴﺪﺍ ﻛﺮﺩﻥ ﺍﻳﻦ ﺍﺯ ﺳﻨﮓ ﺩﻟﻲ ﻭﺍﻟﺪﻳﻨﺶ ﻧﻴﺴﺖ ﻣﻄﻤﻌﻦ ﺑﺎﺷﻴﻦ ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻄﻲ ﻛﻪ ﺷﺨﺼﻲ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺧﺮﻳﺪ ﻛﺎﻧﺪﻭﻡ ﺭﻭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﻱ ﻫﺰﻳﻨﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﭽﻪ ﺭﻭ ﺗﻘﺒﻞ ﻛﻨﻪ …

0 ❤️

2017-11-11 19:05:44 +0330 +0330

امنیت یعتی ناموستو گاییدم

0 ❤️

2018-06-08 21:27:30 +0430 +0430

شدو جان چیزی که ایرانیهای عزیز اصلا نمیکنن فکره! بابا جان من این مساله اینقدر ساده هستش که با ۵ ثانیه فکر کردن میشه به عمق کسکشی این رژیم پی برد! خیلی‌ راحت بگم رژیم جمهوری اسهالی هزینه تمام این بمب گذاری‌ها و آدمکشی‌ها رو در عراق و افغانستان و سوریه پرداخت میکنه که اولا به بهونه ی جنگ و حرم و این کوس شرا مخالفای داخلی رو سرکوب کنه و با نا امن کردن منطقه یه امنیت قلابی ایجاد کنه و بازم منت بذاره سر ملت ایران که ببینید چقدر امنه! در اینجا باید به خایه منی‌ و دار و دستش گفت جاکشای حرومزاده آماده ی ریز ریز شدن باشین کاری کردین که همه ی دنیا یا به خونتون تشنن یا نهایتا به رو خودشونم نمیارن که روزی روزگاری میلیارد میلیارد دلار میریختین تو جیبشون. خارتون بد رقم گاییدس

1 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «