شما اینجا هستید

حکیم باشی شهوانی

نوشته پنـدار در 9. بهمن 1390 - 11:38

درود بر دوستان گرامی
در این گروه شما می توانید سوالات خود مربوط به مسائل جنسی را بپرسید که پاسخ این سوالات چه از طرف من و چه از طرف سایر دوستانی که تجربه یا مطالعه ای در این باب داشته اند داده خواهد شد.
تنها قانون این گروه حفظ احترام دیگران است

field_vote: 
4
نمره شما: هیچ میانگین 4 (3 votes)

نظرات

سلام نیما خان
واسه کلفت شدن و دراز شدن روشهای مختلف هست که خلاصه می کنم:
1- استفاده از پکیج های پروتز افزایش طول (مثل لارجر باکس) که هم خارجیش هم مشابه ایرانیش هم در بازار هست که با بستن یک پروتز و تحت کشش قرار دادن آلت در طول یک مدت با یک برنامه معین باعث افزایش طول ان می گردد. خب این روش باید مستمر استفاده شود. و اوایل هم کمی درد و ناراحتی داره اما نتیجه می ده حتما بشرطیکه تحت برنامه اش پش بره و تقریبا این افزایش طول می تونه دائمی باشه. دوره اش حدود 3- 6 ماه حداقل طول می کشه
2- استفاده از قرص ها و پماد های افزایش طول و ضخامت . من به شخصه توصیه نمی کنم بیشتر تبلیغاته و این افزایش طول و ضخامت فقط در زمان استفاده است. می تونه به آلت و سلامتی عمومی آسیب جدی وارد کنه..
3- استفاده از یک روش تمرینی با ورزش های مشخص بصورت روزانه. شامل کشش و ... که این روش هم باید بصورت مرتب در طی دو جلسه تمرینی بصورت روزانه هر روز ادامه پیدا کنه. مثل هر نرمش دیگه ای اوایل کمی سختی داره.
حداقل 3 ماه طول می کشه و باید مستمر باشه. ریسک آسیب به سلامتی نداره.

>> حقیقت اینه که طول آلت بیشتر برای پسرها مهمه این روزها تا پارتنرشان. اگر از حداقل طول در حالت تحریک که حدود 11 سانت از مقطع آلت باشه کمتر نیست پیشنهاد می کنم بجای تمرکز بر افزایش طول و ضخامت بروی کاربرد درستش تمرکز کنین

راجع به درمان زود انزالی هم مفصله بحثش که در یک پست دیگه می گم خدمتتان
لطفا تشکر فراموش نشه اگر مفید بود

حکیم باشی ارزانترین ومفیدترین راه جلوگیری ازانزال زودرس وطولانی شدن نعوظ حتی بعدازانزل چیست
ببین دوست من این دوتا موضوع بالذات متناقض هستند یک جورایی.
درمان انزال زودرس:
باید علت مشکل و شدتش ارزیابی شود. بهترین راه بر اساس مشکل متفاوت است اما بصورت کلی:
1- اصلاح رابطه با شریک جنسی که شامل روشها و تکنیک های رفتاری در رابطه است.
2- تمرکز بر خود و استفاده از تکنیک های ذهنی.
3- استفاده از کاندوم های ضخیم و یا استفاده از کرمهای بی حسی یا اسپری بی حسی(لطفا دقت کنید که مخصوص به این موضوع باشه چون دوزاژ مهمه- حتما بعد از استعمال از کاندوم استفاده کنید که شریکتان هم بی حس نشه ) قبل از رابطه.
4- استفاده از داروهایی که بصورت خاص سیستم عصبی مرتبط با آلت جنسی را کند می کنند( این روش توصیه نمی شه چون در بازار زیر زمینی این داروها بسیاری از آنها مسکن های ضد درد اعتیاد آور هستند)
5 - ایجاد وقفه یا کند کردن رابطه یا استراحت در بین رابطه
روش های طولانی شدن نعوظ
بهترین راه استفاده از قرص های ویاگرا (سیلدنافیل) در کمترین دوز ممکن که جواب بگیرید است (از 25 mg نیم ساعت قبل از رابطه استفاده کنید تاثیر آن حداقل تا 6 ساعت باقی خواهد بود. لطفا در کمتر از این زمان مجدد استفاده نکنید.)
در هر صورت بهتره بعد از انزال یک فرصت استراحت به بدنتان بدید. و در مورد این تایم استراحت با شریکتان صحبت کنید و بدون تعارف این مسئله را با او در میان بگذارید.
بصورت کلی پیشنهاد می کنم همیشه دنبال ارزانترین راه نباشید بلکه کم ضرر ترین راه و موثر ترین انتخاب بهترینه
لطفا تشکر فراموش نشه دوستان اگر مفید حال بود.

از دوستان وبچه های گل شهوانی من یه راه برای زود انزالی دارم من از سنگ جهنمی در سکسم استفاده میکنم که هم ون حالت طبیعی رو داره واصلا کیر آدم وبی حس نمیکنه ولی مدت آمیزش و تا5/1 ساعت بالا میبره من ودخترای که باهم سکس داشتن راضی بودن از دوستانی که اطلاعات بیشتر خواستن می تونن به من پیام بدن mojtaba.khalili3@ gmail.com در ضمن اینکه گفتم قیمتی نداره

ایکاش جزئیات بیشتری را نقل می کردی دوست عزیز.
آیا یک شریک جنسی ثابت داری یا روابطت تصادفیست. در کدام یک از این حالات این اتفاق روی می دهد.
در مورد بی دلیل یا با دلیل بودن من با تو کاملا مخالف هستم.
بگذار دقیق تر بگم در حالت نرمال آلت مردانه خوابیده است نه ایستاده پس خیلی اوقات به دلیلی برای نخوابیدن آلت احتیاج است . آیا به میزان لازم تمرکز داری؟ آیا فانتزی جنسی را در ذهنت مرور می کنی؟
آیا زمان یا مکان سکس برات اضطراب آور نیست؟ آیا بعد از ابتدای رابطه ترس اینکه نتوانی شریکت را ارضاء کنی ذهنت را پر نمی کند؟ . فراموش نکن که رابطه جنسی شامل یکسری حالات و تکرار بسیار است اما این ذهن ماست که با هدایت تصاویر و خواسته هامان کل این فرایند را لذت بخش می کند. باید جزئیاتی و مناظری از اندام و رفتار و حرکات را در حین رابطه شکار کنی که باعث تهیج و تحریک بیشترت گردد.
موارد بسیار زیاد دیگری هم می تواند موثر باشد. مثلا:
از نظر عاطفی به کسی دلبستگی داری که در زندگیت نیست امروز و با فکر او وارد رابطه می شی اما کشف تفاوت ها باعث واکنش بازدارنده بدنیت می شه.
در سکس ات آیا احساس گناه خیانت کردن آزارت نمی ده.
...
در هر صورت من پیشنهاد می کنم دلیل و درمان مشکل را در سطح ذهن جستجو کنی اما
میشه از روشهای دیگر هم استفاده کرد که بیشتر جنبه پزشکی دارد مثل پروتزهای حلقوی که بعد از اتساع آلت در پایین آن بسته می شود
می توانی از دوز پایین سیلدنافیل(ویاگرا) 25-50 میلی گرم استفاده کنی که بعد از تحریک مانع تخلیه خون از آلت می گردد و باعث می شه بزرگی آلت بصورت طولانی تری حفظ گردد.

سلام امید عزیز
با توجه به چیزی که داری می گی به نظر من به هیچ وجه مشکل نداری شما. ببین حقیقت اینه که این ضخامت و طول آلت برای آقایون خیلی مهمتر شده تا پارتنرهاشان.
اون چیزی که در سکس خیلی مهمتره یاد گرفتن کاربرد درست اونچیزیه که داری زیرا که نه طول و نه ضخامت صرف باعث لذت بردن هیچ زنی نمیشه داداش گلم.
از جهت دیگه به این هم فکر کن که افرادی که آلت خیلی بزرگ دارند عملا از خیلی از لذتها و روش ها محروم خواهند بود زیرا که باعث آزار پارتنرشان می شه...
بنابراین با نسبت مشقات و سختی داستان تازه باعث مشکلات بیشتر هم می شه.
حالا اگر اصرار داری می تونی از یکی از این دو روش استفاده کنی
استفاده از داروهای غیر رسمی که باعث افزایش ضخامت و طول آلت می شند که معمولا عوارض داره و تغییرات هم بصورت موقتی است . حالا این داروها در انواع و اشکال مختلف قرص و پماد و ... وجود داره اما برغم زود نتیجه ده بودن من توصیه نمی کنم.
دوم استفاده از دستگاه های پروتز لارجر باکس که برندهاس مختلف دارند این سیستم با ایجاد کشش دائمی در بافت اسفنجی سبب رشد و افزایش طول آلت می شود. باید مطابق دستورات هر روز از دستگاه استفاده کنی و در یک دوره 3 الی 6 ماهه بین 2 الی 6 سانتی متر نتیجه خواهی گرفت اما سختی های و نظم خاصش رو می طلبه که اکثر افراد از ادامه اش خسته می شوند اما رشد به وجود آمده دائمی خواهد بود. سعی کن از بهترین دستگاه که بالاترین کیفیت ساخت را داشته باشه استفاده کنی.

سلام دوستای گلم... من امید هستم و کیرم 17 سانت هست . می خواستم ببینم راهی هست که بزرگ تر و کلفت تر بشه ؟؟
لطفا اگه راهی سراغ دارید بهم بگید . دمتون گرم .
email: omid.gta11@yahoo.com

سلام دوست عزیز
کلا من عوامل موثر را به دو گروه تقسیم می کنم . عوامل روانی و عوامل بدنی
عوامل روانی که معمولا بیشتر تاثیر دارند می تونه شامل اینها باشه. یکنواخت شدن سکس خاصه اگر همسر یا پارتنر ثابتی دارید. بی میل شدن و یا بی علاقه شدن به پارتنرتان. مشکوک شدن یا داشتن سوءذن و یا اگر به تازگی خیانت دیده باشید از او. شرایط جسمانی او مثل بوی نامطبوع بدن یا شیو نکردن و ... (ممکن است تا پیش از این این موارد به چشمتان نمیامده اما اکنون میاد. تحقیر شدن از طرف پارتنرتان در رابطه به سکس (یعنی با رفتار یا گفتارش کاری کرده که شما اعتماد به نفس خود را از دست دادید و احساس می کنید که نمی توانید او را راضی کنید. مشغله های ذهنی خارج از رابطه مثل مشکلات مادی یا بی کاری یا درگیری های کاری که در حین سکس تمرکز شما را کاهش می ده و باعث پریشانی می شه. لیست این موارد زیاده باید خودت قضاوت کنی که مشکل می تونه از کجا باشه...
عوامل بدنی مهمترینش شامل افزایش وزن، خدای ناکرده اعتیاد، عوارض جانبی استفاده از داروهایی که سبب اختلالات نعوذی می گردند که لیستشان طولانیست. کمبود ریز مغذی ها و ویتامین های لازمه(می توانید با استفاده روزانه از مولتی ویتامین مینرال برطرفش کنید. استفاده زیاد از سیگار با بقیه مواد تدخینی . تغذیه نامناسب. و ...
پیشنهاد می کنم در شروع ضمن علت جویی عوامل روانی ممکنه سعی کنید تغذیه خود را نیز بهبود ببخشید و از مکمل های ویتامین و املاح هم استفاده کنید