این فیلمبردارا شقدرد نمیگیرن؟

    توسط: PouyaShahvani
    1397/3/5


  • 2

  • 0


نظرات:
  •   PouyaShahvani
  • 2 سال
  • 1

  • پشت صحنه...
    Anitta is a Brazilian pop star Music Video


    Larissa de Macedo Machado
    stage name: queen Anitta
    born 30 March 1993 in Rio de Janeiro
    برنده جایزه Revelation of Music" award در سن 17 سالگی
    اسم هنریشو از یه سریال تلویزیونی الهام گرفتن... با نام : Presença de Anita


  •   Danial_dex
  • 2 سال
  • 1

  • اینا از بس دیدن ک دیگه عادی شده واسشون


  •   ALIREZA_DEVIL_1381
  • 2 سال
  • 1

  • خود این پشت صحنه یه پشت صحنه دیگه داره ک فیلمبردار صدابردار و... ترتیب اینارو میدن


برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید


جستجو