دکتر عباسی! استاد رایفی پور! دکتر روازاده!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 3367

• 3859

پدیده عجیبی که در طی 10-15 سال گذشته در ایران شاهد آن هستیم ظهور شخصیت هایی است که تقریبا در مورد هر نوع موضوعی نظرات کارشناسی ارائه میکنند! و با وجود اینکه تحصیلات آکادمیک خاصی ندارند خود را "دکتر", "استاد"...مینامند! خصوصیت بارز این کاراکتر ها اظهار نظرهای جنجالی آنها در مورد مسایلی است که به هیچ عنوان در حیطه تخصصی آنها نیست!

"دکتر" حسن عباسی! "استاد" رائفی پور! "دکتر" رحیم پور ازغدی! و "دکتر" روازاده! نمونه هایی از پدیده های فوق الذکر هستند. در این تاپیک قصد دارم بعضی از اظهار نظرهای عجیب و جنجالی این آقایان را لیست کنم و امیدوارم شما هم مرا در این راه یاری کنید.

حسن عباسی

بنا به گفته خود ایشون, آقای عباسی دکتری نداره! حتی من جایی پیدا نکردم که لیسانس داشته باشه و اگر هم داره معلوم نیست که در چه زمینه ای هست. اما خودش و اطرافیانش او رو "دکتر" خطاب میکنند! این مملکت گرفتاری کم داره, این متخصص های قلابی هم به گرفتاریهاش اضافه شدند.

بعضی بیانات ایشون:

*حسن عباسی در مورد حرامزادگی: "بر اساس آمارهای رسمی ۶۶ درصد جمعیت برزیل حرامزاده‌ است. در اروپا فرانسه با ۵۶ درصد، سوئد ۵۵ درصد، آمریکا و انگلیس با ۴۱ و ۴۹ درصد، در رتبه‌های بعدی هستند."

*حسن عباسی در مورد شرایط مذاکره با آمریکا: "شرط نخست آن است که آمریکا همه وب‌ سایت‌های پورن خود را مسدود کند. شرط دوم آن است که آمریکا حجاب را به رسمیت شناخته و آن را بپذیرد. شرط سوم آن است که آمریکا باید وال‌استریت را به عنوان مرکز ربای جهانی بسته و اقتصاد ربوی را کنار بگذارد. شرط چهارم جمع‌کردن بساط اسرائیل است. شرط پنجم آن است که آمریکا باید بپذیرد مسلمان شود."

*او معتقد است دشمنان با ساختن انیمیشن یوگی و دوستان به نوح پیامبر اهانت کرده‌اند.

*عباسی در مورد کارتون‌ کایوت و رودرانر: کایوت از طبلی همچون عزاداری‌های شیعه استفاده می‌کند و این توهینی به شیعیان است. او همچنین نتیجه گرفته که چون در این کارتون برخی کاکتوس‌ها شبیه اندام‌های نرینه هستند، این بدین معناست که غرب دارد به مسلمانان انگشت وسط نشان می‌دهد.

*عباسی خود را "کیسینجر اسلام" خوانده‌است. او میگوید: "نیویورک‌تایمز "هر هفته"، هر وقت راجع به من مطلب می‌‏زند، داخل پرانتز می‏‏‌نویسد: «THE KISSINGER OF ISLAM» من هنوز نصف سن آقای کیسینجر را هم ندارم." البته در جستجوی مقالات نیویورک تایمز چنین عنوانی یافت نشد!

*عباسی معتقد است که کوروش به تعبیر امروزی صهیونیست بوده.

*او از نابودی تمدن آنگلوساکسون در آینده به دست خود، خبر داده‌است.

*او در مرداد ٩٥ گفته بود: "بر خلاف تصور کسانی که فکر می‌کنند فوتبال یک ورزش است، فوتبال ابزار سیاست است. در واقع، پشت فوتبال سپ‌ بلاتر نیست بلکه دکتر هنری کیسینجر است."

*او در سخنرانی در دانشگاه امیرکبیر گفته بود که روحانی در جلسه‌ای محرمانه در سال ١٣٦٥ با مقام‌های اسراییلی دیدار داشته و در این جلسه از انعطاف بیش از حد غرب در مقابل امام خمینی شکایت کرده است.

*حسن عباسی آینده را در سال 1444 شمسی پیش‌بینی کرده و مدعی موارد زیر شده:

«نشست جماهیر اسلامی در بیت المقدس»

«برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا در حسینیه کاخ سفید»

«برگزاری مراسم نیمه شعبان در مهدیه باکینگهام لندن»

«مراسم شب‌های قدر در مسجد ورسای پاریس»

«بلیط سفر به ایستگاه فضایی طهرانی مقدم در ۱۴۴۴»

و در نهایت قرار شده ایران سفر به مریخ و نپتون و پلوتون را در دستور کار قرار دهد.

به نظرتون غیر از اینه که این شخص یک فرد شدیدا خود شیفته و متوهم هست که به علت شدت بیماری باید در یک مرکز اعصاب و روان بستری بشه؟

علی‌اکبر رائفی‌پور

رائفی‌پور تحصیلات حسابداری خود در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد را نیمه کاره رها کرده است. او اکثرا مطالبی جنجالی و بدون هرگونه پشتوانه علمی را بیان میکند اما از حق نباید گذشت که سخنران خوبی است.

بعضی بیانات ایشون:

*هدف ساخت کارتون‌ های تام و جری و میکی‌ ماوس توسط والت‌ دیسنی محبوب کردن یهودی‌ها بوده‌ است. به اعتقاد او همه شخصیت‌های خوب کارتون‌ها کلاه یهودی دارند.

*رائفی پور ارج و قرب عید غدیر را در تضاد با عید نوروز می‌داند و معتقد است عید نوروز یک تشریفات بیفایده است که به مناسبت اتفاقی بی‌ معنی یعنی آمدن بهار شکل می‌گیرد و "زمستون میره بهار میاد خب حالا بیاید به درک!" او معتقد است عید حقیقی عید غدیر است و عید نوروز چیزی جز صله ارحام و تمیز کردن خانه‌ها نیست.

*آقای رائفی‌پور در یکی از سخنرانی‌هایش گفته که معتقد است شلوار جین همان "جن" است و کفش‌های پاشنه‌ بلند، "سم‌های اجنه" هستند. رائفی‌پور، نوشته‌های روی برخی تی‌شرت‌ها را "شعارها و وردهای شیطان‌پرستی" خوانده بود.

*رائفی پور همچنین پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا و در زمانی که نظرسنجی‌ها هیلاری کلینتون را جلو نشان می‌دادند، بیان کرد: "چهار سال است که در سخنرانی‌ها می‌گویم رئیس‌جمهور بعدی آمریکا یک زن است. حتی قبل از مطرح‌ شدن کاندیداتوری هیلاری کلینتون من اطمینان داشتم که آمریکایی‌ها برای بازی با افکار جهانی این کار را انجام می‌دهند."

*خاطرات جنگی ایشون از موشک مالیوتکا! (منحرف کردن موشک با دسته بیل!)

https://www.youtube.com/watch?v=QCnBdljqXnY

*اگر 20 دلاری آمریکا را به صورت اوریگامی تا کنید, تصویر به دست آمده برجهای تجارت جهانی در نیویورک که در حال سوختن هستند (به علت حادثه 11 سپتامبر) را نشان میدهد!

https://www.youtube.com/watch?v=3PDZM1vPwCI

*از 1200 نشانه ظهور, 1195 تا محقق شده و فقط 5 تا نشانه باقی مانده! (ویدیوی بالا)

*نمک توی غذای زائرین اربعین از آب خشک شده شستشوی جوراب زائرین تهیه میشود! (ویدیوی بالا)

*خاطرات ایشون از جن گیریهایی که انجام دادند! (ویدیوی بالا)

حسین روازاده!

مطالب مربوط به دکتر روازاده رو در یک تاپیک مجزا آوردم:

https://shahvani.com/forum/topic/%D8%A2%D9%84%D8%AA-%D9%82%D8%AF-%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA

حالا به تدریج مطالب مربوط به آقایان دیگه رو هم اضافه میکنم اما اجازه بدین نتیجه گیری که خودم تا این لحظه کردم رو بگم. دلیل پرطرفدار بودن حرفهای آدمهایی مثل دکتر "نجاد", حسن عباسی, رائفی پور ...در جامعه این چند عامل هست:

1.حرفهای جنجالی زدن و جلب توجه. بخصوص حرفهایی که رنگ و بوی "تئوری توطئه" و پیشگوییهای عجیب و غریب دارند.

2.سو استفاده از ذات متوهم و خود بزرگ بین ما ایرانیها و دمیدن به اون.

3.مردمی و ساده زیست و طرفدار طبقه محروم نشون دادن خودشون و خود رو سردمدار مبارزه با فساد نشون دادن.

4.گریز عجیب و غریب جامعه ما از تفکر علمی و مطالعه (حتی میتونم بگم آلرژی داریم به این قضیه!)

5.استفاده از المانهای مذهبی و اعتقادی با کمی رنگ و لعاب مدرن!

6.قضیه "مهدویت" و ظهور امام زمان!

پ.ن. من یک تئوری در مورد ریشه اصلی مشکلات ایران دارم, که چون زمینه تخصصی من نیست, با دو تا از دوستانم که اساتید روانشناسی و جامعه شناسی هستند در میان گذاشتم و اونها دارن روش کار میکنند که به صورت مقاله ای منتشر بشه. خلاصه ایده اینه: جامعه ما جامعه ای هست "بدون اندازه گیری" و "بدون بازخورد" منظور از "بدون اندازه گیری" این هست که هر کسی که از راه میرسه هر ادعایی که دلش خواست میکنه! و خودش رو متخصص در همه زمینه ها معرفی میکنه! مثل همین نمونه های بالا! و "بدون بازخورد" یعنی بعد از اینکه طرف حرفی زد و در عمل غلط بودن اون مشخص شد, هیچکس یقه طرف رو نمیگیره و حسابرسی و بازخوردی در کار نیست! در جامعه ما این دو پدیده مرتب یکدیگر رو تشدید میکنند!

به نظر من ترکیب این دو مورد, ریشه همه مشکلات اجتماعی ماست.

ادامه دارد...

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1869

• 8004

.

تو این جمع کمی تا قسمتی بعضی جاها موافق آقای رائفی پور هستم ! :)

بعضی جاها خوبه و بعضی جاها افراطی :)

ـــــــــــ

• 7

.

این تاپیک بهترین تاپیکت میتونه بشه . ادامه بده

ـــــــــــ

امضا نمیکنم

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 3367

• 3859

نقل از: مشتاقشما

نقل از: مشتاقشما این تاپیک بهترین تاپیکت میتونه بشه . ادامه بده

مرسی! والا من از حدود 10-11 سال پیش حرفهای این آقای حسن عباسی رو از آمریکا دنبال میکردم. پدیده خاصی هست این دوستمون! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

نقل از: .Family4Ever.

نقل از: .Family4Ever. تو این جمع **کمی تا قسمتی** بعضی جاها موافق آقای** رائفی پور** هستم ! :) بعضی جاها **خوبه **و بعضی **جاها** افراطی :)

مرسی خواهر سلما! مثالهایی از حرفهای بدرد بخور هر کدوم از این آقایون که به ذهنت رسید لطفا پست کن.

ـــــــــــ

• 1

• xorxor  

• عضو از 1398/6/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 20

روازاده که کلن روانی است و نیاز به بستری...

روازاده که کلن روانی است و نیاز به بستری داره.

حسن عباسی هم دیوانه ایست که برای خنده خوبه. مثلا می گفت سال ۱۴۰۰ کاخ سفید رو حسینه می کنیم و چرندیاتی از این دست.

دانشمندشون رائفی پوره که در بهترین حالت یه تئوریسین توطئه درجه سه است. یعنی یک مثقال حقیقت رو می گیره و سه من چاخان قاتیش می کنه و با لحن حق به جانب به خورد مخاطب کم سواد و پامنبریش میده (که البته کم هم نیستن)

آخرین چاخانش که تازگی توی سوشال مدیا می چرخه این بود که می گفت شماره پرواز یکی از هواپیمای یاده سپتامبر Q33NY بوده که یعنی بمب بره بخوره به ان.وای (نیویورک)‌. می گفت کد فونت فلان توی ویندوز رو اگه دیکد کنی میشه عکس هواپیمایی که به دو تا ساختمون می خوره عکس انفجار و ستاره یهود. و میگفت چون این انکدینگ از ورود ۹۷ توی ویندوز بوده پس صهیونیست ها می دونست که قراره چه اتفاقی بیفته (و البته بیل گیتس هم از نظر این علامه صهیونیسته مثل بقیه کسانی که شیعه نیستن!) البته اینکه چنین اندکی توی ورد هست درسته. چیزی که درست نیست اینه که هیچ کدوم از پروازهای یازده سپتامبر شماره پروازشون Q33NY نبود. این یه شایعه قدیمیه مال زمان گروه های یاهو که این الان داره به خورد مخاطبش میده. اینه که میگم یه تئوریست توطئه درجه سه است. هر آشغالی که به درد منبرهاش بخوره رو جمع می کنه و آب و تاب بیان میکنه. مخاطب ایرانی هم که اغلب ساده لوح هستن و اهل تحقیق و جستجو نیستن.

ـــــــــــ

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1869

• 8004

.

نقل از: axm432
نقل از: .Family4Ever. تو این جمع **کمی تا قسمتی** بعضی جاها موافق آقای** رائفی پور** هستم ! :) بعضی جاها **خوبه **و بعضی **جاها** افراطی :)

مرسی خواهر سلما! مثالهایی از حرفهای بدرد بخور هر کدوم از این آقایون که به ذهنت رسید لطفا پست کن.

باشه آرش حتما چون بیشتر ویدئو هستن یه کمی سخته فایل های متنی یا صوتی رو پیدا کنم میفرستم تو تاپیکت (rose) :)

ـــــــــــ

• 2

• xorxor  

• عضو از 1398/6/3

• 20

چیزی که مهمه بهش توجه کنیم اینه که کارکرد اینا...

چیزی که مهمه بهش توجه کنیم اینه که کارکرد اینا چیه. این عوامل پروپاگاندا ی حکومت هستن.

پروپاگاندا یه هنره. هنر اینکه کاری کنید دروغ هایی که صاحبان قدرت میخوان رو افکار عمومی باور کنند. وقتی حکومت تونست ذهن شما رو کنترل کنه دیگه نیازی به نیروی سرکوب نداره. پروپاگانداچی ها افسران کنترل ذهن شما هستن

حکومت همه روشنفکرهای واقعی رو سرکوب کرده. همه ی رسانه های آزاد رو بسته و صدایها منتقد رو خفه کرده. به تنها صداهایی که اجازه شنیده شدن میده صدای آشغال هایی مثل ایناست. اینا پروپاگانداچی های حکومت هستن و وظیفه شون روشنه: اینکه روایت مورد علاقه حکومت از #دژمن رو به مخاطب القا کنند.

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

نقل از: xorxor

نقل از: xorxor روازاده که کلن روانی است و نیاز به بستری داره. حسن عباسی هم دیوانه ایست که برای خنده خوبه. مثلا می گفت سال ۱۴۰۰ کاخ سفید رو حسینه می کنیم و چرندیاتی از این دست. دانشمندشون رائفی پوره که در بهترین حالت یه تئوریسین توطئه درجه سه است. یعنی یک مثقال حقیقت رو می گیره و سه من چاخان قاتیش می کنه و با لحن حق به جانب به خورد مخاطب کم سواد و پامنبریش میده (که البته کم هم نیستن) آخرین چاخانش که تازگی توی سوشال مدیا می چرخه این بود که می گفت شماره پرواز یکی از هواپیمای یاده سپتامبر Q33NY بوده که یعنی بمب بره بخوره به ان.وای (نیویورک)‌. می گفت کد فونت فلان توی ویندوز رو اگه دیکد کنی میشه عکس هواپیمایی که به دو تا ساختمون می خوره عکس انفجار و ستاره یهود. و میگفت چون این انکدینگ از ورود ۹۷ توی ویندوز بوده پس صهیونیست ها می دونست که قراره چه اتفاقی بیفته (و البته بیل گیتس هم از نظر این علامه صهیونیسته مثل بقیه کسانی که شیعه نیستن!) البته اینکه چنین اندکی توی ورد هست درسته. چیزی که درست نیست اینه که هیچ کدوم از پروازهای یازده سپتامبر شماره پروازشون Q33NY نبود. این یه شایعه قدیمیه مال زمان گروه های یاهو که این الان داره به خورد مخاطبش میده. اینه که میگم یه تئوریست توطئه درجه سه است. هر آشغالی که به درد منبرهاش بخوره رو جمع می کنه و آب و تاب بیان میکنه. مخاطب ایرانی هم که اغلب ساده لوح هستن و اهل تحقیق و جستجو نیستن.

دوست عزیز من هم با صحبتهای شما موافقم. قصدم اینه که همه ببینن که این آقایون چقدر خزعبل میگن و در ضمن بفهمم که آخه وقتی طرف "هیچ" سواد خاصی نداره و یک همچین مزخرفاتی هم سر هم میکنه! دلیل این استقبال گسترده نسل جوان از اینا چیه؟

کاراکترهای مشابه دیگه ای هم اگه میشناسین بگین به لیست اضافه کنم. یکیش هم اون آقای رحیم پور ازغدی هست (البته با یک درجه تخفیف (biggrin))

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

نقل از: xorxor چیزی که مهمه بهش توجه کنیم اینه که کارکرد اینا چیه. این عوامل **پروپاگاندا** ی حکومت هستن. پروپاگاندا یه هنره. هنر اینکه ی دروغ هایی که صاحبان قدرت میخوان رو افکار عمومی باور کنند. وقتی حکومت تونست ذهن شما رو تونست کنترل کنه دیگه نیازی به نیروی سرکوب نداره. حکومت همه روشنفکرهای واقعی رو سرکوب کرده. همه ی رسانه های آزاد رو بسته و به تنها صداهایی که اجازه شنیده شدن میده صدای آشغال هایی مثل ایناست. اینا پروپاگانداچی های حکومت هستن و وظیفه شون روشنه: اینکه روایت مورد علاقه حکومت از #دژمن رو به مخاطب القا کنند.

درسته و به همین علت باید به همه نشون داد که طرف مزخرف میگه! (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• xorxor  

• عضو از 1398/6/3

• 20

ساده انگاری

نقل از: xorxor روازاده که کلن روانی است و نیاز به بستری داره. حسن عباسی هم دیوانه ایست که برای خنده خوبه. مثلا می گفت سال ۱۴۰۰ کاخ سفید رو حسینه می کنیم و چرندیاتی از این دست. دانشمندشون رائفی پوره که در بهترین حالت یه تئوریسین توطئه درجه سه است. یعنی یک مثقال حقیقت رو می گیره و سه من چاخان قاتیش می کنه و با لحن حق به جانب به خورد مخاطب کم سواد و پامنبریش میده (که البته کم هم نیستن) آخرین چاخانش که تازگی توی سوشال مدیا می چرخه این بود که می گفت شماره پرواز یکی از هواپیمای یاده سپتامبر Q33NY بوده که یعنی بمب بره بخوره به ان.وای (نیویورک)‌. می گفت کد فونت فلان توی ویندوز رو اگه دیکد کنی میشه عکس هواپیمایی که به دو تا ساختمون می خوره عکس انفجار و ستاره یهود. و میگفت چون این انکدینگ از ورود ۹۷ توی ویندوز بوده پس صهیونیست ها می دونست که قراره چه اتفاقی بیفته (و البته بیل گیتس هم از نظر این علامه صهیونیسته مثل بقیه کسانی که شیعه نیستن!) البته اینکه چنین اندکی توی ورد هست درسته. چیزی که درست نیست اینه که هیچ کدوم از پروازهای یازده سپتامبر شماره پروازشون Q33NY نبود. این یه شایعه قدیمیه مال زمان گروه های یاهو که این الان داره به خورد مخاطبش میده. اینه که میگم یه تئوریست توطئه درجه سه است. هر آشغالی که به درد منبرهاش بخوره رو جمع می کنه و آب و تاب بیان میکنه. مخاطب ایرانی هم که اغلب ساده لوح هستن و اهل تحقیق و جستجو نیستن.

دوست عزیز من هم با صحبتهای شما موافقم. قصدم اینه که همه ببینن که این آقایون چقدر خزعبل میگن و در ضمن بفهمم که آخه وقتی طرف "هیچ" سواد خاصی نداره و یک همچین مزخرفاتی هم سر هم میکنه! دلیل این استقبال گسترده نسل جوان از اینا چیه؟

کاراکترهای مشابه دیگه ای هم اگه میشناسین بگین به لیست اضافه کنم. یکیش هم اون آقای رحیم پور ازغدی هست (البته با یک درجه تخفیف (biggrin))

آخه وقتی طرف "هیچ" سواد خاصی نداره و یک همچین مزخرفاتی هم سر هم میکنه! دلیل این استقبال گسترده نسل جوان از اینا چیه؟

دلیلش اصلی اش جهل و ساده انگاری عمومه دوست من.

همون مردمی که میرن پای منبر آخوند و در مورد حرف زدن شیر با امام فلان رو باور می کنن انتظار داری مهملات آپدیت شده اینا که از ویندوز و بلاک چین و ... هم شاهد میارن رو قبول نکنند؟

دلیل دیگه اش اینه که حکومت بطور سیستماتیک داره این پروپاگانداچی ها رو پروموت می کنه. سخنرانی هاشون تو تلویزیون پخش میشه. سالن های بزرگ بهشون داده میشه. براشون سایت و .. درست میشه. همه اینا برای اینه که پروپاگانداچی رو در مقام روشنفکر بالا بیارن. براش اتوریته ایجاد کنند. فکر می کنی چند نفر بعد شنیدن سخنرانی رائفی پور میره سرچ کنه که شماره پروازهای یازده سپتامبر چی بود؟ ۰ نفر.

ـــــــــــ

• 1

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 410

• 111

من کاری به نظرهای شما درباره ی اونا ندارم.من از...

من کاری به نظرهای شما درباره ی اونا ندارم.من از خود شما و همه کسایی که مثل شما فکر میکنند سوال دارم...کاش میشد اینجا به صورت صوتی هم نظر گذاشت چون نمیتونم دقیق منظورم رو با نوشتن برسونم.سوال من اینه الان شما دارید اونا رو افراد بی سواد که نظرات تخصصی میدن میدونید،بعد الان خودتون رو چی میدونید که درباره ی اونا إنقد موشکافانه و تخصصی نظر میدید و قضاوت میکنید..؟(biggrin)

ـــــــــــ

از رباط کریمم،با کیرم

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

نقل از: aloooon

نقل از: aloooon من کاری به نظرهای شما درباره ی اونا ندارم.من از خود شما و همه کسایی که مثل شما فکر میکنند سوال دارم...کاش میشد اینجا به صورت صوتی هم نظر گذاشت چون نمیتونم دقیق منظورم رو با نوشتن برسونم.سوال من اینه الان شما دارید اونا رو افراد بی سواد که نظرات تخصصی میدن میدونید،بعد الان خودتون رو چی میدونید که درباره ی اونا إنقد موشکافانه و تخصصی نظر میدید و قضاوت میکنید..؟(biggrin)

داداش جان! هنوز که تاپیک کامل نشده!به صورت کلی گفتم که من که 10 -11 سال هست دورادور حرفهاشون رو شنیدم و به نظرم خزعبل میگن. گفتم میخوام مثال اضافه کنم که بقیه هم بیان و نظر بدن. بعد اینکه مثالها رو گذاشتم, شما هم بیا و نظرت رو بگو! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• 111

به به،به به...اصلأ تا قبل اینکه این تاپیک رو ببینم کلأ تصوراتم از آدم باسواد و متخصص اشتباه.تازه فهمیدم باسواد شماهایین،همه ی باسوادا و متخصص های قبل از شما سؤتفاهم بوده...مخصوصأ این دوستمون که به درستی و دقیق گفت،رائفی پور تئوریسین درجه ۳افراطی..درجه اش رو هم گفت..ایول..متخصص کی بودین شماها

ـــــــــــ

از رباط کریمم،با کیرم

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

به به،به به...اصلأ تا قبل اینکه این تاپیک رو ببینم کلأ تصوراتم از آدم باسواد و متخصص اشتباه.تازه فهمیدم باسواد شماهایین،همه ی باسوادا و متخصص های قبل از شما سؤتفاهم بوده...مخصوصأ این دوستمون که به درستی و دقیق گفت،رائفی پور تئوریسین درجه ۳افراطی..درجه اش رو هم گفت..ایول..متخصص کی بودین شماها

دوست عزیز! هنوز که مطالب رو نذاشتم. تاپیک در دست احداث هست. مطالب آقایون رو میذاریم بعد همه بحث میکنیم. شما هم بیا و نظرت رو بگو!

ـــــــــــ

• 0

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• 111

نقل از: xorxor چیزی که مهمه بهش توجه کنیم اینه که کارکرد اینا چیه. این عوامل **پروپاگاندا** ی حکومت هستن. پروپاگاندا یه هنره. هنر اینکه ی دروغ هایی که صاحبان قدرت میخوان رو افکار عمومی باور کنند. وقتی حکومت تونست ذهن شما رو تونست کنترل کنه دیگه نیازی به نیروی سرکوب نداره. حکومت همه روشنفکرهای واقعی رو سرکوب کرده. همه ی رسانه های آزاد رو بسته و به تنها صداهایی که اجازه شنیده شدن میده صدای آشغال هایی مثل ایناست. اینا پروپاگانداچی های حکومت هستن و وظیفه شون روشنه: اینکه روایت مورد علاقه حکومت از #دژمن رو به مخاطب القا کنند.

من رو باش فکر کردم شهوانی درست شده فقط برای سکس..شهوانی من رو ببخش،نمیدونستم داره کار فرهنگی میکنه..استاد و متخصص پرورش میده. به دانشگاه شهوانی خوش آمدید

ـــــــــــ

از رباط کریمم،با کیرم

• 1

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• 111

نقل از: aloooon من کاری به نظرهای شما درباره ی اونا ندارم.من از خود شما و همه کسایی که مثل شما فکر میکنند سوال دارم...کاش میشد اینجا به صورت صوتی هم نظر گذاشت چون نمیتونم دقیق منظورم رو با نوشتن برسونم.سوال من اینه الان شما دارید اونا رو افراد بی سواد که نظرات تخصصی میدن میدونید،بعد الان خودتون رو چی میدونید که درباره ی اونا إنقد موشکافانه و تخصصی نظر میدید و قضاوت میکنید..؟(biggrin)
داداش جان! هنوز که تاپیک کامل نشده!به صورت کلی گفتم که من که 10 -11 سال هست دورادور حرفهاشون رو شنیدم و به نظرم خزعبل میگن. گفتم میخوام مثال اضافه کنم که بقیه هم بیان و نظر بدن. بعد اینکه مثالها رو گذاشتم, شما هم بیا و نظرت رو بگو! (biggrin)

خب عزیز،کیا خرعبل نمیگن؟کاملأ هم سوالم جدی..۴نفر که واقعأ درست حرف میزنن اسم بیار بریم ببینیم اونا چی میگن..

ـــــــــــ

از رباط کریمم،با کیرم

• 1

• xorxor  

• عضو از 1398/6/3

• 20

تئوریسین درجه سه کسی است که کارش قرقره کردن تئوری های توطئه مندرس و از مد افتاده است.

تئوریسین های توطئه درجه یک خودشون مهملات جالب تولید می کنند.

درجه دو ها تئوری های توطئه جدید و تر و تازه رو منتشر می کنند.

درجه سه ها مهملاتی که مدت هاست مهمل بودن شون ثابت شده رو دوباره پخش می کنند. نمونه اش همین Q33NY که مال زمان گروه های یاهو است.

این مقتدای شما رائفی پور یاوه هایی رو پخش می کنه که حداقل ده سال از عمرشون گذشته و مدت هاست کذب شون ثابت شده.

جالبه بدونی تحصیلات این علامه ی بسیجی فوق دیپلم حسابداریه. اما به لطف همین یاوه گویی پروپاگاندچی گری الان ده تا دکترا و پرفسورای مهدویت و صهیونیست شناسی و چه و چه بهش دادن. کی به کیه. آخوندبازاره دیگه.

ـــــــــــ

• 1

• xorxor  

• عضو از 1398/6/3

• 20

خب عزیز،کیا خرعبل نمیگن؟کاملأ هم سوالم جدی..۴نفر که واقعأ درست حرف میزنن اسم بیار بریم ببینیم اونا چی میگن..

مشکل دقیقا همینجاست. کسی که خزعبل نمیگه توی این رژیم که بر پایه ی دروغ و توهم و نفرت بنا شده هرگز مجالی برای حرف زدن پیدا نمی کنه.

تا حال شنیدی یک بار (فقط یک بار) تلویزیون یه نفر رو دعوت کنه که با رائفی پور مناظره کنه و توهماتش رو به چالش بکشه؟

ندیدی و تا ج.ا هست هیچ وقت نخواهی دید. چون هدف پروپاگاندا آگاهی دادن به تو نیست. خر کردن توست.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 3859

من رو باش فکر کردم شهوانی درست شده فقط برای سکس..شهوانی من رو ببخش،نمیدونستم داره کار فرهنگی میکنه..استاد و متخصص پرورش میده. به دانشگاه شهوانی خوش آمدید

داداش از شما خواسته شد صبرکنی تا تاپیک تکمیل بشه! میتونی یا میخوای مرتب صحبت کنی؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• aloooon  

• عضو از 1398/2/8

• 111

من حرفم اینه،آیا شماها خودتون إنقد سواد و تخصص دارید که دارید ایراد از اونا میگیرید؟؟اگه شما سوادش رو دارید و اینهمه سیاست مداری که توو جبهه ی مخالف اونا هستن بی سوادن خب برید بشینید باهاشون بحث کنید دماغشون رو به خاک بمالید.نه اینکه عین بچه ها که از دور فحش میدن یا پشت سر یکی خط و نشون میکشن اما توو میدون عمل میرینن به خودشون،پشت سرشون حرف بزنید.

ـــــــــــ

از رباط کریمم،با کیرم

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدامیک را ترجیح میدهید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «