پاسخ به پرسش های متداول
غیر برگه حاضر خواندن این تاپیک ها می توانند به شما کمک کنند:
راهنماي سايت براي كاربران مبتدی
نکات مهم کاربری
پاسخ به مشکلات متداول
قوانین کاربری سایت را »در اینجا« بخوانید.
چت روم شهوانی سیستمی جدای از سایت شهوانی دارد. پس اگر برای بار اول می خواهید وارد چت روم شوید باید ابتدا آنجا ثبت نام کنید (لینک ثبت نام)
نام کاربری و پسوردی که برای چت روم انتخاب می کنید لازم نیست همان مشخصات کاربری شما در سایت باشد.
فراموش نکنید که پسورد را باید دوبار وارد کنید. پس از ارسال فرم یک ایمیل فعال سازی به آدرس ایمیل تان ارسال می شود. اگر بعد از چند دقیقه آن ایمیل را ندیدید اسپم باکس تان را چک کنید.
لینک موجود در آن ایمیل را کلیک کنید تا ثبت نام تان تایید شود. سپس می توانید وارد چت روم شوید.
توصیه های عمومی برای حفظ امنیت شما روی اینترنت را »در اینجا« می توانید بخوانید.
بله همه کاربران می توانند هر قدر بخواهند عکس آپلود کنند. فرمت های قابل قبول برای آپلود عکس jpeg، jpg و gif هستند و حداکثر حجم هر عکس 2MB است. به این منظور دکمه نوار ابزار بالای کادر نوشتن متن در انجمن را بزنید و آدرس عکس مورد نظرتان را از روی کامپیوترتان بدهید. سپس کدی که به شما داده می شود را در تاپیک تان کپی کنید و دکمه «بفرست» را بزنید.
برای آپلود چندین عکس می توانید از آپلودسنتر شهوانی استفاده کنید. برای آپلود عکس در آپلودسنتر دکمه بالای پنجره درج متن را بزنید.به این ترتیب می توانید پنج عکس را یکجا آپلود کنید و مثل بالا کدهایی که به شما می دهد را در پست تان کپی کنید.
لطفا توجه کنید که برای احترام به حریم خصوصی مردم، درج عکس های ایرانی که در آن چهره اشخاص قابل تشخیص باشد مطلقا ممنوع است. همچنین گذاشتن عکس آلت تان یا عکس های گی به منظور دوستیابی در تالارهای عکس اسپم محسوب می شود و می تواند باعث حذف حساب کاربری شما شود. اگر می خواهید از عکس شخصی تان برای دوستیابی استفاده کنید آن را صرفا در تالار دوستیابی مرتبط با منظورتان پست کنید.
پست هایی که مخالف قوانین کاربری شهوانی باشند اسپم (هرزنامه) محسوب می شوند. این پست ها توسط فیلتر اسپم سایت به طور اتوماتیک یا توسط ادمین به طور دستی حذف می شوند. موارد اسپم:
- ارسال پست های ناقض حریم خصوصی مردم (عکس خصوصی لختی، شماره تلفن و ...)
- ارسال پست های تبلیغ تجاری
- ارسال چندباره یک پست (هر پستی)
- پست در جای نامناسب (مثلا آگهی دوستیابی در تالاری غیر از دوستیابی یا مسخرگی وسط یک بحث جدی)
لطفا توجه کنید که ارسال پست های اسپم می تواند به حذف پست یا احتمالا حذف کاربر خاطی منجر شود.
اگر پست شما به عنوان اسپم شناخته شده سه علت می تواند داشته باشد:
۱. پست شما حاوی کلمات توهین آمیز یا شماره تلفن یا لینک های غیرمجاز است و به همین دلیل سیستم ضداسپم سایت جلو ارسال آن را می گیرد. اطمینان حاصل کنید که پست هایتان حاوی هیچ کلمه توهین آمیز و لینک تجاری و نامربوطی نیست.
۲. شما پست خود را بیش از یک بار ارسال کرده اید. برای اینکه پست تان به دلیل ارسال چندباره اسپم محسوب نشود دکمه ارسال را فقط یک بار کلیک کنید و بعد قدری صبر کنید تا پست شما در سیستم ثبت شود. اگر پست تان به خاطر ارسال چندباره اسپم شده باشد، بعد از یک ساعت امکان پست فرستادن به شما برگردانده می شود.
لطفا توجه کنید که تلاش برای دور زدن فیلتر اسپم و پست مطالب غیرمجاز می تواند به حذف فوری کاربری شما منجر شود.
این خطا معمولا به این خاطر است که عنوان تاپیک شما تکراری است. برای اطمینان از تکراری نبودن تاپیک تان می توانید نام کاربری تان را در تیتر تاپیک ذکر کنید
کاربرانی که از قوانین کاربری تخلف کنند هر زمان ممکن است حذف شوند. بنابراین اگر می بینید ناگهان اکانت تان حذف (قفل) شده از خودتان بپرسید: آیا به کاربری هتاکی کرده ام؟ آیا درخواست دوست یابی ام را در جایی غیر از تالار آشنایی و ملاقات عمومی مطرح کرده ام؟‌ آیا چندین بار آگهی شخصی ام را تکرار کرده ام؟ آیا زیر عکس ها یا داستان ها درخواست دوستیابی گذاشته ام؟ آیا در پست ها یا امضایم عکس خصوصی مردم یا شماره تلفن گذاشته ام؟ آیا عکس آلتم را در تاپیک های دیگران گذاشته ام؟ به احتمال خیلی زیاد پاسخ شما به یکی از سوالات بالا مثبت خواهد بود.
حساب های کاربری حذف شده به هیچ وجه قابل برگشت نیستند.
VIP نقشی است که به کاربران معتمد و موثر داده می شود. کاربران VIP از فیلتر اسپم معاف هستند و مزایای دیگری مثل امکان ایجاد نظرسنجی و ... دارند.
هر کاربر برای VIP شدن باید هر چهار شرط زیر را داشته باشید:
۱. حداقل یک ماه عضویت
۲. حداقل ۱۰۰ پست
۳. رعایت کامل قوانین کاربری
۴. ایجاد پست های خوب و مفید (به تشخیص ادمین سایت)

(توضیح: پست جالب و مفید چیست؟)

اگر فکر می کنید شرایط بالا را دارید می توانید از طریق پیام خصوصی به ادمین سایت، فهرستی از فعالیت های مثبت تان لینک کنید و درخواست VIP شدن کنید.
به هیچ وجه پست توهین آمیز را با توهین پاسخ ندهید و حتی آن را نقل نکنید. لینک و متن پست حاوی توهین را از طریق پیام خصوصی به ادمین سایت اطلاع دهید. هر چه زودتر ما را مطلع کنید ما هم زودتر می توانیم با کاربر خاطی برخورد کنیم.
اگر پست توهین آمیز را نقل کنید کار ما را برای پاکسازی سایت دشوار کرده اید.
شهوانی از دریافت فایل های کاربران معذور است. شما می توانید فایل های سکسی خود را به صورت تک تک یا جمعی (به صورت یک فایل زیپ) در آپلود سنتر شهوانی یا یکی از آپلودسنترهای مناسب (مثل مدیافایر و ...) آپلود کنید و لینک دانلودش در انجمن بگذارید. در مورد عکس ها می توانید آنها را به صورت تک تک در آپلودسنتر شهوانی یا انجمن آپلود کنید تا به طور مستقیم قابل مشاهده باشد. آموزش روش آپلود عکس »در اینجا«
تعداد داستان های دریافتی زیاد است. شهوانی داستان ها را به ترتیب تاریخ دریافت شان بررسی می کند. بسته به اینکه صف داستان های دریافتی چقدر طولانی باشد درج داستان شما ممکن است دو هفته یا بیشتر طول بکشد البته به شرط اینکه داستان شما قابل چاپ تشخیص داده شود.
پیام های خصوصی تان را در بالای صفحه سمت (یا در موبایل با کلیک روی علامت ) یا از این لینک پیام خصوصی ببینید.
نه. متاسفانه شهوانی از ارسال مستقیم هرگونه فایل برای کاربران معذور است.
شهوانی از ارسال انجام چنین خدماتی معذور است:
- ارسال آدرس دوست دختر، پارتنر، همسر یا روسپی
- ارسال عکس و فیلم سکسی از طریق ایمیل
- راهنمایی برای خرید دیلدو یا کس مصنوعی یا هر کالای دیگر
در حالت عادی کاربران نمی توانند در گالری های سایت عکس بگذارند اما می توانند در تالارهای انجمن عکس آپلود کنند (توضیح در بالا) .
به کاربران معتمد و فعالی که به طور مرتب در انجمن ها عکس های سکسی خوب بگذارند نقش مدیر بخش عکس داده می شود تا بتوانند مستقیما در گالری ها عکس بگذارند.
شما می توانید داستان/خاطره تان را در ادیتور دلخواه تان (ورد، نوت پد، آفیس و ...) بنویسید. بعد متن کامل شده را در فرم «ارسال داستان» پیست کنید و برای ما بفرستید. برای ارسال داستان لازم نیست عضو شهوانی باشید
لطفا توجه کنید که قبل از ارسال فرم داستان، آن را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید وگرنه ممکن است به دلایلی مثل قطعی شبکه یا مشکل سرور داستان شما برای شهوانی ارسال نشود و زحمت تان به هدر رود.
در مورد رویه شهوانی برای چاپ داستان ها، می توانید داستان های منتشر شده را مرور کنید. شهوانی معمولا داستان های فاقد محتوای سکسی، یا ناقص یا داستان هایی که خیلی کوتاه یا کلیشه ای باشند یا با حروف لاتین نوشته شده باشند یا مشوق خشونت، تجاوز و سوءاستفاده از کودکان باشند را چاپ نمی کند.
در مورد داستان های چند قسمتی، فقط وقتی که قسمت های بعدی را دریافت کرده باشیم یا هر قسمت داستان یک ماجرای مستقل باشد یا اطمینان داشته باشیم که به خاطر شناخت قبلی از نویسنده اطمینان داشته باشیم که قسمت های بعدی را هم دریافت خواهیم کرد.
بله. اگر داستان یک نویسنده رای بالایی گرفته باشد و در فهرست داستان های برگزیده ماه بیاید، داستان بعدی آن نویسنده بدون نوبت چاپ می شود. اگر داستان اخیر شما پس از چاپ شدن، برگزیده شده، پس ارسال داستان جدیدتان در پیام خصوصی به ادمین، شماره ارسال داستان جدیدتان را بدهید تا بدون نوبت درج شود.
روی نام کاربری تان در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید و سپس لینک پروفایل را بزنید.
در صفحه پروفایل می توانید عکس پروفایل (آواتار), امضا و سایر مشخصات کاربری خود را بیفزایید یا ویرایش کنید.
اگر دلیل موجهی برای تغییر نام یا ایمیل کاربری تان دارید می توانید با پیام خصوصی از ادمین درخواست کنید نام کاربری تان به نام دلخواه دیگری تغییر داده شود. اگر دلیل تان موجه تشخیص داده شود و نام دلخواه تان قبلا ثبت نشده باشد این تغییر انجام می شود. تغییر نام کاربری هر کاربر فقط یک بار امکان پذیر است.
به دلیل جلوگیری از آشفتگی درباره هویت کاربران، خود کاربران این امکان را ندارند.
منظور شهوانی از توهین، توهین به شخص کاربر است نه عقیده کاربر.
مثلا اگر شما به کاربری بگویید که فلان عقیده اش احمقانه است، از نظر شهوانی مرتکب توهین نشده اید. اما اگر به او یا به خانواده اش ناسزا بگویید به او توهین کرده اید.
کاربری که فکر می کند به او توهین شده می تواند در پیام خصوص به ادمین سایت با درج لینک مورد نظر و متن توهین از کاربر توهین کننده شکایت کند. این گزارش ها بررسی می شوند و در صورت موجه بودن کاربر توهین کننده در معرض اخطار یا احتمالا اخراج قرار می گیرد. گزارش هایی که فاقد متن توهین و لینک باشد بررسی نخواهند شد.
شهوانی به آزادی بیان درباره «عقاید» احترام می گذارد و به همین دلیل هیچ عقیده ای را دارای مصونیت انحصاری نمی داند پس هیچ کاربری به جرم «توهین به عقیده» دیگری مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت. رانت عقیدتی جایی در شهوانی ندارد.
اگر درباره کاربری تان در شهوانی سوالی دارید فکر می کنید سوال تان عمومی است یعنی پاسخش برای دیگران هم مفید خواهد بود می توانید در تالار «درباره سایت و انجمن شهوانی» سوال تان را مطلح کنید (اینجا)
اگر سوال شما خصوصی است و می خواهید جواب بگیرید می توانید آن را به طور خصوصی از ادمین سایت بپرسید.
اگر پیشنهاد و انتقادی دارید می توانید از طری فرم تماس (لینک در پایین همه برگه ها) برای شهوانی بفرستید.
شهوانی همیشه از نقد و نظرات شما استقبال می کند
برای حذف حساب کاربری ابتدا باید پروفایل ایجاد کنید. لینک حذف حساب کاربری در پایین پروفایل‌تان می بینید. توجه کنید که برای حذف حساب کاربری باید حداقل سه روز از عضویت تان گذشته باشد. همچنین بیاد داشته باشید با حذف حساب کاربری پروفایل و تمام تاپیک های شما برای همیشه حذف می‌شوند و می توانید بعدا با همین ایمیل کاربری مجددا ثبت نام کنید.