راهنمای سایت (پاسخ پرسش‌های متداول)


غیر برگه حاضر خواندن این تاپیک ها می توانند به شما کمک کنند:
نکات مهم کاربری
پاسخ به مشکلات متداول

قوانین کاربری سایت را »در اینجا« بخوانید.

چت روم شهوانی سیستمی جدای از سایت شهوانی دارد. پس اگر برای بار اول می خواهید وارد چت روم شوید باید ابتدا آنجا ثبت نام کنید (لینک ثبت نام)
نام کاربری و پسوردی که برای چت روم انتخاب می کنید لازم نیست همان مشخصات کاربری شما در سایت باشد.

توصیه های عمومی برای حفظ امنیت شما روی اینترنت را »در اینجا« می توانید بخوانید.

برای ایجاد تاپیک نخست به انجمن بروید. آنجا تالار مرتبط با تاپیک تان را بیابید. روی لینک آن تالار کلیک کنید تا به برگه آن تالار منتقل شوید. توضیح کامل‌تر تالار را با دقت بخوانید تا مطمئن شوید که تالار مناسب را انتخاب کرده اید. .سپس دکمه قرمز «ایجاد تاپیک جدید» بالای برگه تالار را بزنید تا فرم «ایجاد تاپیک جدید» نمایش داده شود. تیتر مناسب و محتوای تاپیک خود را در این فرم بنویسید و سپس دکمه «بفرست» را بزنید تا تاپیک تان ثبت و نمایش داده شود.

بله همه کاربران می توانند عکس و ویدیو آپلود کنند. برای آپلود عکس دکمه نوار ابزار بالای فرم را بزنید و آدرس عکس‌های مورد نظرتان را بدهید و دکمه «بفرست» را بزنید.
برای آپلود ویدیو دکمه را بزنید فرمت های مجاز ویدیو mp4 , webm و ogg هستند.
لطفا توجه کنید که برای احترام به حریم خصوصی مردم، درج عکس ها یا ویدیوهای ایرانی با چهره واضح، مطلقا ممنوع است. همچنین گذاشتن عکس به منظور دوستیابی در تالارهای عکس یا در تاپیک های دیگران اسپم محسوب می شود و می تواند باعث حذف حساب کاربری شما شود. اگر می خواهید از عکس شخصی تان برای دوستیابی استفاده کنید آن را صرفا در تالار دوستیابی مرتبط با منظورتان پست کنید.

پست هایی که خلاف قوانین کاربری شهوانی باشند اسپم (هرز) محسوب می شوند. این پست ها توسط فیلتر اسپم سایت به طور اتوماتیک یا توسط ادمین به طور دستی حذف می شوند. موارد اسپم:
- ارسال پست های ناقض حریم خصوصی مردم (عکس خصوصی لختی، شماره تلفن و ...)
- ارسال پست های تبلیغ تجاری
- ارسال چندباره یک پست (هر پستی)
- پست در جای نامناسب (مثلا آگهی دوستیابی در تالاری غیر از دوستیابی یا مسخرگی وسط یک بحث جدی)
لطفا توجه کنید که اسپم کردن می تواند باعث حذف پست‌ها یا حساب کاربر خاطی منجر شود.

اعلان تاپیک هایی که در تالارهای دوستیابی ایجاد می‌شوند در بلوک جداگانه و فقط برای کسانی نمایش داده می شود که جویای دوستیابی مرتبط باشند.
مثلا اگر شما تاپیک تان را در تالار «دوست دختر»‌ایجاد کرده باشید اعلان آن تاپیک برای کسانی که در پروفایل شان «جویای دوست پسر» را انتخاب کرده اند نمایش داده می شود. یا اگر تاپیک شما در تالار گی ایجاد شود اعلان آن فقط در بلوک «گی» برای کسانی «جویای گی»باشند نمایش داده می شود. همین مطلب درباره تالارهای «دوست دختر»، «لزبین»، «فتیش» و «سکس پولی» هم صادق است.

اگر پست شما به عنوان اسپم شناخته شده سه علت می تواند داشته باشد:
۱. پست شما حاوی کلمات توهین آمیز یا شماره تلفن یا لینک های غیرمجاز است و به همین دلیل سیستم ضداسپم سایت جلو ارسال آن را می گیرد. اطمینان حاصل کنید که پست هایتان حاوی هیچ کلمه توهین آمیز و لینک تجاری و نامربوطی نیست.
۲. شما پست خود را بیش از یک بار ارسال کرده اید. برای اینکه پست تان به دلیل ارسال چندباره اسپم محسوب نشود دکمه ارسال را فقط یک بار کلیک کنید و بعد قدری صبر کنید تا پست شما در سیستم ثبت شود.
۳.فیلتر اسپم به اشتباه پست شما را اسپم محسوب کرده. در این صورت می توانید پست مورد نظر را کپی کنید و برای ادمین در پیام خصوصی پیام بفرستید تا بررسی و رفع مشکل شود
لطفا توجه کنید که تلاش برای دور زدن فیلتر اسپم و پست مطالب غیرمجاز می تواند به حذف فوری کاربری شما منجر شود.

کاربرانی که از قوانین کاربری تخلف کنند هر زمان ممکن است حذف شوند. بنابراین اگر می بینید ناگهان اکانت تان حذف (قفل) شده از خودتان بپرسید: آیا به کاربری هتاکی کرده ام؟ آیا درخواست دوست یابی ام را در جایی غیر از تالار آشنایی و ملاقات عمومی مطرح کرده ام؟‌ آیا چندین بار آگهی شخصی ام را تکرار کرده ام؟ آیا زیر عکس ها یا داستان ها درخواست دوستیابی گذاشته ام؟ آیا در پست ها یا امضایم عکس خصوصی مردم یا شماره تلفن گذاشته ام؟ آیا عکس آلتم را در تاپیک های دیگران گذاشته ام؟ به احتمال خیلی زیاد پاسخ شما به یکی از سوالات بالا مثبت خواهد بود. حساب های کاربری حذف شده به هیچ وجه قابل برگشت نیستند.

VIP نقشی است که به کاربران معتمد و موثر داده می شود. کاربران VIP از فیلتر اسپم معاف هستند و مزایای دیگری مثل امکان ایجاد نظرسنجی و ... دارند.
هر کاربر برای VIP شدن باید هر چهار شرط زیر را داشته باشید:
۱. حداقل یک ماه عضویت
۲. حداقل ۲۰ تاپیک مفید
۳. رعایت کامل قوانین کاربری
۴. ایجاد پست های خوب و مفید (به تشخیص ادمین سایت)

(توضیح: پست جالب و مفید چیست؟)

اگر فکر می کنید شرایط بالا را دارید می توانید از طریق پیام خصوصی به ادمین سایت، فهرستی از فعالیت های مثبت تان لینک کنید و درخواست VIP شدن کنید.


وب‌کاری در شهوانی نقشی است که پس از احراز هویت به کاربران ارائه‌دهنده خدمات سکس تصویری یا حضوری داده می‌شود.
وب‌کاران با یک تیک آبی () کنار نام‌کاربری‌شان مشخص می‌شوند. همچنین تاپیک های وبکاران با یک سنجاق قرمز (📌) در بالای تالار نمایش داده می شوند. خلاصه‌ی لیست و پروفایل وبکاران را می توانید در برگه وب‌کاران ببینید.
حسن فعالیت وب‌کاران توسط ناظر-1 وبکاران پایش می شود و اگر تخلف کنند تیک آبی آنها سلب می‌شود. چنین نظارتی بر سایر فعالان در زمینه سکس تصویری یا حضوری وجود ندارد. بنابراین توصیه شهوانی این است که برای اعتماد بیشتر صرفا از خدمات وب‌کاران استفاده کنید.
اگر مایل هستید به جمع وب‌کاران همکار شهوانی بپیوندید لازم است ماهانه ۱۰ دلار حق اشتراک بپردازید (با رمزارز) و نخست توسط ناظر احراز هویت شوید. احراز هویت با یک تماس ویدیویی کوتاه صورت می‌گیرد و در صورت صلاحدید ناظر نمایش چهره لازم است.
اطلاعات بیشتر را در این تاپیک ببینید: تیک های آبی و پین های سرخ

به هیچ وجه پست توهین آمیز را با توهین پاسخ ندهید و حتی آن را نقل نکنید. لینک و متن پست حاوی توهین را از طریق پیام خصوصی به ادمین سایت اطلاع دهید. هر چه زودتر ما را مطلع کنید ما هم زودتر می توانیم با کاربر خاطی برخورد کنیم. اگر پست توهین آمیز را نقل کنید کار ما را برای پاکسازی سایت دشوار کرده اید.

شهوانی از دریافت فایل های کاربران معذور است. اگر کاربرVIP باشید می توانید فایل های سکسی خود را به صورت تک تک یا جمعی (به صورت یک فایل زیپ) در آپلود سنتر شهوانی یا اگر کاربر عادی هستید در یکی از آپلودسنترهای مناسب (مثل مدیافایر و ...) آپلود کنید و لینک دانلودش در انجمن بگذارید. در مورد عکس ها می توانید آنها را به صورت یکجا انجمن آپلود کنید تا به طور مستقیم قابل مشاهده باشد.

شما می توانید داستان/خاطره تان را در ادیتور دلخواه تان (ورد، نوت پد، آفیس و ...) بنویسید. بعد متن کامل شده را در فرم «ارسال داستان» پیست کنید و برای ما بفرستید.
برای ارسال داستان لازم نیست عضو شهوانی باشید لطفا توجه کنید که قبل از ارسال فرم داستان، آن را نزد خود ذخیره کنید وگرنه ممکن است به دلایلی مثل قطعی شبکه یا مشکل سرور داستان شما برای شهوانی ارسال نشود و زحمت تان به هدر رود.

تعداد داستان های دریافتی زیاد است. شهوانی داستان ها را به ترتیب تاریخ دریافت شان بررسی می کند. بسته به اینکه صف داستان های دریافتی چقدر طولانی باشد درج داستان شما ممکن است حدود دو هفته یا بیشتر طول بکشد البته به شرط اینکه داستان شما قابل چاپ تشخیص داده شود.

در مورد رویه شهوانی برای چاپ داستان ها، می توانید داستان های منتشر شده را مرور کنید. شهوانی معمولا داستان های فاقد محتوای سکسی، یا ناقص یا داستان هایی که خیلی کوتاه یا کلیشه ای باشند یا با حروف لاتین تایپ شده باشند یا مشوق خشونت، تجاوز و سوءاستفاده از کودکان باشند را چاپ نمی کند.
در مورد داستان هایی که چند قسمتی هستند، فقط وقتی که هر قسمت زیادی کوتاه نباشد منتشر می شود.
بله. اگر داستان شما رای بالایی گرفته باشد و در فهرست داستان های برگزیده ماه بیاید، می توانید پس از ارسال داستان جدیدتان به ادمین در پیام خصوصی یادآوری کنید تا بدون نوبت چاپ شود. نویسندگانی که ده داستان برگزیده داشته باشند می‌توانند درخواست افزودن برچسب (تگ) نام شان را بکنند.

روی نام کاربری تان در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید و سپس لینک پروفایل را بزنید.
در صفحه پروفایل می توانید عکس پروفایل (آواتار), بیو و سایر مشخصات کاربری خود را بیفزایید یا ویرایش کنید.

در نسخه 3.0 امکان تغییر نام کاربری با درخواست از ادمین وجود ندارد. اگر نام کاربری تان را نمی پسندید می توانید حساب کاربری تان را حذف کنید و مجددا با نام جدید و همان ایمیل یا ایمیل دیگر ثبت نام کنید. لینک حذف کاربری در پروفایل تان است و امکان حذف سه روز پس از ثبت نام فراهم است.

منظور شهوانی از توهین، توهین به شخص کاربر است نه عقیده کاربر.
مثلا کاربری به شما بگوید که فلان عقیده تان احمقانه است، از نظر شهوانی به شما توهین نکرده. اما اگر به شخص شما یا به خانواده تان ناسزا بگوید توهین محسوب می شود.
اگر فکر می کنید کسی به شخص شما توهین کرده می توانید در پیام خصوص به ادمین سایت با درج لینک مورد نظر و متن توهین گزارش کنید. این گزارش ها بررسی می شوند و در صورت موجه بودن کاربر توهین کننده در معرض اخطار یا احتمالا اخراج قرار می گیرد. گزارش هایی که فاقد مرجع مشخص باشند بررسی نخواهند شد.
لطفا توجه کنید که شهوانی مدعی العموم ندارد. یعنی هر کس فقط حق دارد در مورد توهین به شخص خودش گزارش کند نه شخص یا گروه دیگر.
شهوانی به آزادی بیان احترام می گذارد و به همین دلیل هیچ عقیده‌ یا تمایلی را دارای مصونیت انحصاری نمی داند پس هیچ کاربری به جرم «توهین به عقیده» دیگری مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت. رانت عقیدتی جایی در شهوانی ندارد.

برای حذف حساب کاربری ابتدا باید پروفایل ایجاد کنید. لینک حذف حساب کاربری را در برگه «تنظیمات کاربری» می بینید که لینکش در پروفایل‌تان است. توجه کنید که برای حذف حساب کاربری باید حداقل سه روز از عضویت تان گذشته باشد (این محدودیت برای مقابله با سوءاستفاده اسپمرهاست).
بیاد داشته باشید با حذف حساب کاربری، پروفایل و تمام پست‌های شما برای همیشه حذف می‌شوند و دیگر قابل بازیافت نیستند.
پس از حذف یک حساب کاربری می توانید مجددا با همان ایمیل ثبت نام کنید.

اگر سوالی یا ایده ای درباره شهوانی دارید که عمومی است و فکر می کنید پاسخش برای دیگران هم مفید است می توانید در تالار «درباره سایت و انجمن شهوانی» سوال تان را مطرح کنید (اینجا)
اگر سوال شما خصوصی است و می خواهید جواب خصوصی بگیرید می توانید آن را در پیام خصوصی از ادمین سایت بپرسید.
اگر پیشنهاد یا انتقادی درباره ی سایت دارید می توانید از طریق فرم تماس برای شهوانی بفرستید.
شهوانی همیشه از نقد و نظرات شما استقبال می کند
بازگشت