فنون سکس

1394/11/14

خوش اومدید
همه میدونن ک سکس چیزه خوبیه واسه بدن و جوانیه بدن بسیار مفیده
ولی اونایی موفق هستن ک فوت و فن های سکس رو میدونن
میخام هر کسی از هر جنسیتی هر فنی توی سکس بلده رو برامون بگه(خودمم زیاد حرف واسه گفتن دارم) 😁
فنونی ک براتون میزارم همشون دست نویس هستن محاله جایی رو گیر بیارید حرفای من توش باشه بجز کتاب های علمی
.
. پس نهایت لذت رو ببرید
.
.
اگه دیدم بی لطفی میکنید تاپیک رو حذف میکنم :( .

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-21 08:18:55 +0330 +0330
نقل از: agha_kamran7
نقل از: dr.biutik مشکل بسیاری از ما اینه که توی سکس هنگام ارگاسم معمولا از دستمون در میره و میریزیم توش خب خیلی ها میگن از کاندوم و وسایل جانبی استفاده کنید ولی من میخام روشی جدید بهتون یاد بدم ****خوب دقت کنید ببینید چی میگم**** ****وقتی میخاد آبتون بیاد ی حسه مور موری شدن بهتون دست میده قبل از اینکه این حس رو با تند تر تلمبه زدن تشدید کنید باید آلتتون رو در بیارید و با دست بیارید(ی جورایی همون جلقه خودمون) خخخخ**** ولی این راهکار واقعا جواب میده ?

چه دلیلی داره اینکار خب میریزیم توش و به تلمبه زدن بیشتر ادامه میدیم تا دوباره راست بشه و آبمون بیاد دوباره
من تاسه بار معمولا میشم ارضا و طرفم دوبار

خخخخخخخ بریز توش عزیزم
من بچه ی شمارو بهتون تبریک میگم ?

0 ❤️

2016-02-21 08:40:57 +0330 +0330

عاقا جان خیلی ها میگن باهم که سکس میکنیم من زودتر از زنم آبم میاد و برا همین زنم ناراحته که توی سکس ارضا نمیشه

خب جوابم به شما دوستای عزیز اینه که**** سعی کنین اول طرف مقابلتون رو ارضا کنین بعدش وارد عمل بشید که با خیال راحت و بدونه استرس طرفو بگایید****

0 ❤️

2016-02-23 15:23:40 +0330 +0330

خب اینجا چیزه بسیار مهمی میخام بگم که شاید باید زودتر میگفتم
ولی هنوزم دیر نشده!!!
برای سکستون با همسرتون یا هر کسی دیگه ارزش قائل بشید
بعضی از موارد دیده شده طرف حتی موهای اندام تناسلیشم نمیزنه :|
خواهش میکنم اگه میخاید طرفتون مشتاق باشه ارزش قائل بشید و دیدتون به سکس رفع تکلیف نباشه ;)

0 ❤️

2016-03-03 14:03:07 +0330 +0330

کشتی کار کن موفق تری

0 ❤️

2016-10-05 08:01:24 +0330 +0330

ممنون.مفید بودن

0 ❤️

2016-11-27 11:00:45 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت
نقل از: Canarry ی سوال.همه ی دخترا اب کسشون بو میده؟اگه اینجوریه پس تو این فیلما یارو چجوری انقد با لذت کسشو میخوره؟من دوبار تاحالا اومدم بخورم نزدیک بود بیارم بالا...

احتمالا شریک جنسی تو میزراه و رکتومش یکیه از طریق کسش میچسه

خخخخخخخخ
من فکر میکنم چه بعضی ازخانوما وبعضی آقایون که از خوردن آلت جنسی پارتنرشون امتناع میکنن فقط به خاطر اینه که فکرمیکنن آلت کلا چیز کثیفیه وگرنه اصولا بو ومزه بدی نداره مگراینکه بهداشت رو رعایت نکنیم.که اونم بعیده.خود من نه تنها بااین قضیه مشکلی ندارم بلکه به نظر من لذتبخش هم هست ولی طرف مقابلم دقیقا برعکسه هرکاری میکنم راضی به این کار نمیشه.اگه کسی میتونه راه حل بده.

0 ❤️

2016-11-28 21:12:06 +0330 +0330
نقل از: m.kon تاپیکت عالیه تگه اجازه بدی منم میخام یه چیزی بگم برای تکراری نشدن سکس و لذت بیشتر و اومدن زن دختر یا کونی برف شما باید مدام پوز و مکان سکس (اتاق خواب و اینا ) رو عوض نید و نزارین تکراری بشه

مرسی از نظرت دوست عزیز
منم موافقم تا حدودی

0 ❤️

2016-11-28 21:19:25 +0330 +0330
نقل از: sharkxxx
نقل از: Canarry ی سوال.همه ی دخترا اب کسشون بو میده؟اگه اینجوریه پس تو این فیلما یارو چجوری انقد با لذت کسشو میخوره؟من دوبار تاحالا اومدم بخورم نزدیک بود بیارم بالا...

خخخخخخخخ
من فکر میکنم چه بعضی ازخانوما وبعضی آقایون که از خوردن آلت جنسی پارتنرشون امتناع میکنن فقط به خاطر اینه که فکرمیکنن آلت کلا چیز کثیفیه وگرنه اصولا بو ومزه بدی نداره مگراینکه بهداشت رو رعایت نکنیم.که اونم بعیده.خود من نه تنها بااین قضیه مشکلی ندارم بلکه به نظر من لذتبخش هم هست ولی طرف مقابلم دقیقا برعکسه هرکاری میکنم راضی به این کار نمیشه.اگه کسی میتونه راه حل بده.

بالاخره سوالی درست و بجا مطرح شد
میخام ی لحظه نادیده بگیری ک آلت مردونه و زنونه ماله کیه. بعدش ب این فکر کن : من ب خوردن آلت طرفم علاقه نشون میدم و عمل میکنم بصورت عالی. حالا تو خودتو بزار جای اون . اون چیزی ک میخاسته رو بدست اورده . چرا باید تلاش کنه؟؟؟!!!
این مشکل ماله خیلی ها هستش
قول میدم تا فردا بهترین راه حل و پیشگیری رو معرفی کنم

0 ❤️

2016-11-28 21:26:27 +0330 +0330

چند تا فن بنظرم رسید دیدم بد نیس بگم.اولین حرکت گرفتن یه خم از پای دختراس باید زاویه بدن 45 درجه و با سرعت حداقل 3ماخ یا همون2گره دریایی یا ساده تر بگم با واکنشی سریع البته مد نظر داشته باشید قبلش باد معده نداشته باشید که حتی در صورت زیر گیری و اجرای فن هم سکس رو از دست خاهید داد ? بعد از زیر گیری و عدم خروج باد معده میتونین فیتیله پیچ بار اندازه سالتو و نهایتن حریف رو خاک و با یه فشار شدید باعث خروج باد معده از اون بشید که اگر این اتفاق بیفته حریف برای زدن خودشم به کوچه علی چپ و من نبودم من نبودم حتمن تن به سکس میده تا موضوعو منحرف کنه.پیشنهاد میدم قبل سکس یه فلافل لبنانی با نخود دوبل حتمن به شریک یا دوس دخترتون داده باشید . ? تا درود و دو صد بدرود و فنون با ارزش دیگر فعلا .(دقت کنید کلیه فنون بالا تست شده ? )

1 ❤️

2016-11-28 22:08:42 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w چند تا فن بنظرم رسید دیدم بد نیس بگم.اولین حرکت گرفتن یه خم از پای دختراس باید زاویه بدن 45 درجه و با سرعت حداقل 3ماخ یا همون2گره دریایی یا ساده تر بگم با واکنشی سریع البته مد نظر داشته باشید قبلش باد معده نداشته باشید که حتی در صورت زیر گیری و اجرای فن هم سکس رو از دست خاهید داد ? بعد از زیر گیری و عدم خروج باد معده میتونین فیتیله پیچ بار اندازه سالتو و نهایتن حریف رو خاک و با یه فشار شدید باعث خروج باد معده از اون بشید که اگر این اتفاق بیفته حریف برای زدن خودشم به کوچه علی چپ و من نبودم من نبودم حتمن تن به سکس میده تا موضوعو منحرف کنه.پیشنهاد میدم قبل سکس یه فلافل لبنانی با نخود دوبل حتمن به شریک یا دوس دخترتون داده باشید . ? تا درود و دو صد بدرود و فنون با ارزش دیگر فعلا .(دقت کنید کلیه فنون بالا تست شده ? )

علاوه بر فلافل لبنانی با نخود دوبل،... کنسرو یا خوراک لوبیا چیتی بهمراه مقادیری نخودچی نیز شدیدن توصیه میشود! ?
(عاقا دقت کن ناموسن اینم تست شده جواب داده :D )
0 ❤️

2016-11-28 23:27:48 +0330 +0330

از قدیم گفتن داش اسی دود از کونده نه ببخشید کنده بلند میشه ?

0 ❤️

2016-11-29 16:26:34 +0330 +0330
نقل از: sharkxxx

خخخخخخخخ

همونطور ک قول داده بودم بهت دوست عزیز باید بگم ک:
اصولا افراد چه زن چه مرد باید ب درجه ای از داغی برسن ک بهش میگن مستیه شهوت اونموقع هستش که هیچکدوم نمیفهمن دارن چیکار میکنن و تصورات قبلشون ک مثلا خوشم نمیاد بخورمو این حرفا از بین میره
گاهی بعضی از افراد ب دلایلی اعم از تجربه ی زیاد یا سردی خیلی دیر ب این نقطه میرسن ولی ب هرحال میرسن! و این رسیدنشون ب این نقطه نشان دهنده ی میزان تجربه و خلاقیت و هوشی هستش طرف مقابل براشون خرج کرده.
پس ب نظر من شما باید ب خودتون و کارایی ک میکنین توجهتونو جلب کنین.
(((آقایون عزیز برای سکس موفق شلوارتونو زود در نیارید)))

1 ❤️

2016-12-05 23:59:41 +0330 +0330

آقایون عزیز توی سکس وزنتونو روی طرف نندازید خواهشا
و
تنها وقتی دخول رو انجام بدید که به نعوظ کامل رسیده باشه
و
توی سکس حرف نزنید زیاد
و
بدونید میخاید چه پوزیشنی رو انجام بدید وگرنه دست پاچه میشید طرفتون فکر میکنه حرفه ای نیستید

0 ❤️

2017-11-11 18:51:55 +0330 +0330
نقل از: dr.biutik

خب تا اینجاش رو اومدیم باهمدیگه فن یازدهم برای شما دوستان عزیز میتونه کاری باشه ک خودم همیشه انجام میدم

مطمعنم شده که ی دخترو میارید خونتون ولی نمیتونید راضیش کنید به دادن کاری که باید بکنید اینه ک* قبل از اومدنش ی آب میوه بگیرید و گل سرخ هم از عطاری ها تهیه کنید سپس با سرنگ چهار یا پنج قطره(خیلی کم) از اون رو بریزید توی سن ایچ ، آب میوه رو جلوی خودش باز کنید و بریزید بخوره ، سپس خودتون مشاهده میکنید چی میشه)* . . اینم بگم که اثر گل سرخ ب شدت زوده و ب شدت دخترو حشری میکنه . سکس خوش

گل سرخ فقط برا دخترا جواب میده یا کلا برا همه میل جنسیو افزایش میده؟؟؟
قطرست؟

1 ❤️

2017-11-11 19:05:52 +0330 +0330

عالی بود همش
اگه میتونی و امکانش هست ادامه بده بازم

خسته نباشی

1 ❤️

2017-11-13 23:46:30 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz

خب تا اینجاش رو اومدیم باهمدیگه فن یازدهم برای شما دوستان عزیز میتونه کاری باشه ک خودم همیشه انجام میدم

مطمعنم شده که ی دخترو میارید خونتون ولی نمیتونید راضیش کنید به دادن کاری که باید بکنید اینه ک* قبل از اومدنش ی آب میوه بگیرید و گل سرخ هم از عطاری ها تهیه کنید سپس با سرنگ چهار یا پنج قطره(خیلی کم) از اون رو بریزید توی سن ایچ ، آب میوه رو جلوی خودش باز کنید و بریزید بخوره ، سپس خودتون مشاهده میکنید چی میشه)* . . اینم بگم که اثر گل سرخ ب شدت زوده و ب شدت دخترو حشری میکنه . سکس خوش

قطرست؟

والا برای خانم ها استفاده میشه
برای آقایان قرص های زیادی هست ولی بنظر من که خودمم دانشجوی دارو هستم هیچگونه دارویی رو برای آقایان توصیه نمیکنم بجز غذای خوب و قبل از سکس هم سعی داشته باشید از موادی استفاده کنید که فشار شما رو بالا نگه میداره
چون در مواردی دیده شده دختره هررررچقدر میخوره اون بنده خدا بیدار نمیشه!!! چراااا؟!؟! جون آقا فشار خونشون افتاده ;)

0 ❤️

2017-11-13 23:52:36 +0330 +0330

واقعا خودم هر از گاهی میخونم چیزایی رو که نوشتم و فکر میکنم که چه چیزی رو از قلم افتاده…
اگه دوستان کمک کنن بهم با سوالاشون ممنون میشم ?

0 ❤️

2017-11-14 00:24:57 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz

قطرست؟

والا برای خانم ها استفاده میشه
برای آقایان قرص های زیادی هست ولی بنظر من که خودمم دانشجوی دارو هستم هیچگونه دارویی رو برای آقایان توصیه نمیکنم بجز غذای خوب و قبل از سکس هم سعی داشته باشید از موادی استفاده کنید که فشار شما رو بالا نگه میداره
چون در مواردی دیده شده دختره هررررچقدر میخوره اون بنده خدا بیدار نمیشه!!! چراااا؟!؟! جون آقا فشار خونشون افتاده ;)

az nazar hot bodan k ziadi hotan va hamishe on bande khoda raste ?
koli porsidam k asaresh ro har do jense ya na

merci aqa damet garm

1 ❤️

2017-12-02 23:44:02 +0330 +0330
نقل از: chibegamvalla
نقل از: jack.sparr0w چند تا فن بنظرم رسید دیدم بد نیس بگم.اولین حرکت گرفتن یه خم از پای دختراس باید زاویه بدن 45 درجه و با سرعت حداقل 3ماخ یا همون2گره دریایی یا ساده تر بگم با واکنشی سریع البته مد نظر داشته باشید قبلش باد معده نداشته باشید که حتی در صورت زیر گیری و اجرای فن هم سکس رو از دست خاهید داد ? بعد از زیر گیری و عدم خروج باد معده میتونین فیتیله پیچ بار اندازه سالتو و نهایتن حریف رو خاک و با یه فشار شدید باعث خروج باد معده از اون بشید که اگر این اتفاق بیفته حریف برای زدن خودشم به کوچه علی چپ و من نبودم من نبودم حتمن تن به سکس میده تا موضوعو منحرف کنه.پیشنهاد میدم قبل سکس یه فلافل لبنانی با نخود دوبل حتمن به شریک یا دوس دخترتون داده باشید . ? تا درود و دو صد بدرود و فنون با ارزش دیگر فعلا .(دقت کنید کلیه فنون بالا تست شده ? )

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

توروخدا نگا! اینم اوضاع ماست! ببین با کیا شدیم ۱۱ تایی

0 ❤️

2020-12-26 21:05:17 +0330 +0330

↩ dr.biutik
من این روش رو قبلا امتحان کردم عالیه.
باعث میشه هرروز دوست دخترتون به خارش بیفته و دلش بخواد که بده

0 ❤️

2021-02-19 13:33:09 +0330 +0330

↩ dr.biutik
امیدوارم بخونی و جواب بدی
سردی رو چطور میه رفع کرد چطور میشه یه مرد و باز آتیش بزنی بعد ۱۲ سال
تو چنتا پست قبلت برای زن گل سرخ و گفتی
برای مرد چی هست که همینجوری باشه و داغ بشه

0 ❤️

2021-02-19 14:22:01 +0330 +0330

↩ dr.biutik
اینکه میگن تو سکس حرف بزن یعنی چی
من لالم لال اصلا خجالت میکشم

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «