چهره واقعی امام علی و چهره تخیلی او برای فریب مردم

1395/02/03

چیزی که به شما تحمیل شده است و وجود خارجی ندارد و ساخته آخوندا است↓

و چیزی که حقیقت دارد↓

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-21 22:28:52 +0430 +0430

عکسش تو یکی از موزه های فرانسه موجود است … . ?

4 ❤️

2016-04-21 22:32:41 +0430 +0430

متاسفانه دیروز یکی از تاپیک هایم با عنوان «محمد(ص) و عمر در حال آموزش نماز در ابتدای اسلام» همانند تاپیک «تصویری از امام زمان بر اساس احادیث شیعیان» به دلیل هجوم وحشیانه بسیجیان و هتاکی این مزدوران حذف شد.

3 ❤️

2016-04-21 22:38:42 +0430 +0430
نقل از: زیبا و مهربان عکسش تو یکی از موزه های فرانسه موجود است ... . ?

اگر اشتباه نکنم،در موزه لوور نگهداری می شود و ویژگی های ظاهری که در تاریخ طبری درباره علی گفته شده،در این تصویر کاملن صدق می کند.

3 ❤️

2016-04-21 22:49:52 +0430 +0430

اره دقیقا . موزه لوو بود . اسمشو یادم رفته بود اما مطمئن بودم که تو فرانسه بود . تازه براش شعر هم سرودن .... : علی ای همای وحشت تو چه آفتی خدا را __ که به نیزه ها کشیدی سر و گردن جدا را__ به خدا که در دو عالم اثر از بشر نماند__ چو علی بریده باشد رگِ گردن بقا را !__ به جز از علی که هفتصد سرِ بیگناهِ بدبخت__ ببُرد به تیغ شمشیر نفس غریبه ها را ؟__ به جز از علی که دارد به دو سرْ جلای ساتور__ که به حکم مصطفایی ببریده دست و پا را__ چو به قتل ، شرط بندد ز میان بی شرمان__ چو علی که میتواند بزند سر و قفا را__ نرو ای گدای مسکین در خانه ی مصیبت__ که به تو حواله دارد دو سه فحش ناروا را__ تو بدان سواره دزدیست که ازآن غنیمت جنگ__ ببرد به سوی خانه همه کیسه ی طلا را__ ز بساط این کنیزان به غنایم اضافی__ چو علی که می رباید همه دخت دلربا را؟__ نه بشر توانمش خواند نه ز نسل آدمیان__ متحیرم چه نامم شه دزد بی حیا را__ به زبان شوم و نحسش که بلاغه الکتابش__ به جهان بلا فکنده همه آیت جفا را__ نروم بهشت موعود که اگر علی ببینم__ بکشم چو دوزخــــآتش همه صحن کبریا را__ نروم بهشت آری که اگر روم به آنجا__ به رسول و حوریانش نکنم کمی مدارا__ تو نخوان قصیده ام را که بسی ملول گردی__ ز جناب شیر قصاب! تو بخوان ابوعطا را__ همه شب در این امیدم که نسیم باد پاییز__ ببرد ز خاطر من رخ زشت مرتضی را__ به ولای مستِ مستان ز نوای شیر پَستان__ سخنی حساب گفتن چه خوشست "شهریارا"__ شعر از منصور فرزادی

3 ❤️

2016-04-22 02:50:58 +0430 +0430

بله کاملا درسته.
اما از چهره و قیافه هم که بگذریم به شخصیت این ادم اگر نگاه کنیم .نمیخواد راه دور بریم.
در تاریخ شیعه روایت داریم روزی مالک اشتر به علی گفته علی تو هزارو یک نفر ادم کشتی من هزار نفر.و علی در جواب گفته تو از یک دم گردن میزنی و من همه را گردن نمیزنم.
حالا شما ببین این ادم تازه همه رو نمیکشته این همه سر بریده.

3 ❤️

2016-04-22 03:49:12 +0430 +0430

فقط یه حروم زاده مث شما می تونه درباره یکی از گرامی ترین و بهترین شخصیت های تاریخ اینجوری نظر بده.برید به جهنم وهابیهای کثیف…

5 ❤️

2016-04-22 05:43:44 +0430 +0430
نقل از: surena927 فقط یه حروم زاده مث شما می تونه درباره یکی از گرامی ترین و بهترین شخصیت های تاریخ اینجوری نظر بده.برید به جهنم وهابیهای کثیف....

وهابی هستیم یا امریکایی یا اسراییلی؟کدومش؟خخخخخخخخخخخ
داریم واقعیت هارو میگیم.ماهم مثال تو هستیم.چشماتو باز کن

5 ❤️

2016-04-22 07:26:52 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz
نقل از: surena927 فقط یه حروم زاده مث شما می تونه درباره یکی از گرامی ترین و بهترین شخصیت های تاریخ اینجوری نظر بده.برید به جهنم وهابیهای کثیف....

چشمامو خوب باز کردم…آره یه آمریکایی یا اسراییلی می تونن آدم باشن اما هیچ مدله یه وهابی حرومزاده مث تو رو نمیشه آدم فرض کرد…من هیچ وقت مث تو نیستم حیوون…روز پدرم مبارک همه پدرهای سرزمینم

2 ❤️

2016-04-22 07:30:43 +0430 +0430
نقل از: surena927

چشمامو خوب باز کردم…آره یه آمریکایی یا اسراییلی می تونن آدم باشن اما هیچ مدله یه وهابی حرومزاده مث تو رو نمیشه آدم فرض کرد…من هیچ وقت مث تو نیستم حیوون…روز پدرم مبارک همه پدرهای سرزمینم

آره روز پدر بر تمامی تخم عربان مبارک راستی منظورت از سرزمینت سرزمین های عربی بود؟ ? . اسکل شاسکول

6 ❤️

2016-04-22 07:36:16 +0430 +0430

لایک باهات موافقم اینا واقعا چی فکر کردن.اینا همون یزیدای دوران هستند .توف بر شرفتون .

3 ❤️

2016-04-22 07:43:54 +0430 +0430
نقل از: sukhoi

آره روز پدر بر تمامی تخم عربان مبارک راستی منظورت از سرزمینت سرزمین های عربی بود؟ ? . اسکل شاسکول

من مال اون سرزمینی هستم که دیروز تو تقویمش روز پدر بود شما رو نمی دونم مال کدوم سرزمینی که امروز روز بی احترامی به عقاید و عزیزان دیگرانه…این شخصیتی که داری به راحتی بهش توهین میکنی توی دل میلیون ها انسان جا داره…ای کاش همه یاد می گرفتیم پست های تنش زا و توهین آمیز نزاریم

2 ❤️

2016-04-22 07:49:21 +0430 +0430

…j

0 ❤️

2016-04-22 07:52:15 +0430 +0430

مثلا با این کارتون میخواید چی بگین تو روز پدر این عکسو گذاشتین که چی بشه .این شخص بزرگ دین اسلام رو به هیچ وجه نمیشه خدشه دار کرد .به هر حال شما ها به خودتون فشار نیارید .
راستی یه سوال چرا شما ها به دین اسلام گیر دادید.ها

4 ❤️

2016-04-22 09:16:16 +0430 +0430

**ننگ بر تازی پرستان شرم بر شما که متجاوزان به میهن و قاتلین هم میهنانتان را می پرستید.**

**افسوس همچو کوروش مردے دگر نخیزد. تا آبروی ما را هرگز عرب نریزد.

ای کاش همچو"آرش " مردی دوباره آید. تا جان خود برای "ایران" فدا نماید.

ای کاش چون "خشایار" مردی بزاید این خاک. تاخاک تازیان را دریا نهد چو خاشاک.

ای کاش همچو"شاپور" مردی دلش بسوزد. با میخ تازیان را کشتی همی بدوزد.

اےکاش همچو"نادر" مردی بزرگ آید. تا گنج و زر به ایران با جان و دل فزاید.

ای کاش چون (رضاخان) مردی دگر براید. تا ریش این خران را بر خاک و گل بمالد **

6 ❤️

2016-04-22 09:36:01 +0430 +0430

..این شخصیتی که داری به راحتی بهش توهین میکنی توی دل میلیون ها انسان جا داره....ای کاش همه یاد می گرفتیم پست های تنش زا و توهین آمیز نزاریم

هیلتر هم هنوز توی دل میلیون ها انسان جا داره. البته انسان های نژادپرست
اگر بروید مغولستان می بینید که چنگیز خان که دنیا رو به خاک و خون کشید هنوز توی دل میلیون ها مردم اونجا جا داره
اگر بروید عربستان می بینید که راهزن تبهکاری به اسم عمربن خطاب هنوز توی دل مییلون ها سنی اونجا جا داره
و در ایران و عراق می بینید که علی سگ کش توی دل میلیون ها شیعه جا داره

آیا اینکه یک تبهکار توی دل یک عده احمق متعصب جا داره دلیل خوبیه که من هم به اون تبهکار احترام بگذارم؟ من اینطور فکر نمی کنم.

2016-04-22 09:36:07 +0430 +0430
نقل از: sukhoi

چشمامو خوب باز کردم....آره یه آمریکایی یا اسراییلی می تونن آدم باشن اما هیچ مدله یه وهابی حرومزاده مث تو رو نمیشه آدم فرض کرد...من هیچ وقت مث تو نیستم حیوون.....روز پدرم مبارک همه پدرهای سرزمینم

من مال اون سرزمینی هستم که دیروز تو تقویمش روز پدر بود شما رو نمی دونم مال کدوم سرزمینی که امروز روز بی احترامی به عقاید و عزیزان دیگرانه....این شخصیتی که داری به راحتی بهش توهین میکنی توی دل میلیون ها انسان جا داره....ای کاش همه یاد می گرفتیم پست های تنش زا و توهین آمیز نزاریم

من مال اون سرزمینی هستم که مردمش توسط نصفه مسلمونای احمقی مثل تو کاملا بیچاره شدن! به احتمال زیاد سرزمینت یکی از سرزمین های عرب شیعه نشین مثل لبنان یا عراق و ... .در سرزمین من هر روز توسط نسل جدید به کمک اینترنت و ماهواره ریده میشه به اسلام ناب محمدی و روز به روز تنفر این نسل بیشتر و بیشتر میشه و هر روز به پیامبر پیدوفیلی اسلام که توی دل یک میلیارد تروریست جا داره توهین میکنن. ای کاش همه یاد میگرفتیم پست های ضد اسلامی و توهین آمیز نسبت به دین کثیف اسلام بزاریم.

2016-04-22 09:43:22 +0430 +0430

دوست عزیز،اصلاح و یا تغییر عقیده بعضی ادما سخته،اگرچه تاریخ به حقیقت خیانت کرده،پیشنهاد میکنم این مسایل بی اهمییت روفراموش کنی و به فکر اصلاح شخص خودمون باشیم،راحتتره این کار.

0 ❤️

2016-04-22 09:45:18 +0430 +0430
نقل از: I+LOVE+SEX مثلا با این کارتون میخواید چی بگین تو روز پدر این عکسو گذاشتین که چی بشه .این شخص بزرگ دین اسلام رو به هیچ وجه نمیشه خدشه دار کرد .به هر حال شما ها به خودتون فشار نیارید . راستی یه سوال چرا شما ها به دین اسلام گیر دادید.ها

چون چهل ساله که کشور ما در اشغال یک عده آخوند و پاسدار مسلمان است. اگر یک عده احمق مسیحی کشور ما رو اشغال کرده بودند حتما به مسیحیت گیر می دادیم.

مسلمین لطف کنند دین کیری شون رو از کون مردم ایران بکشند بیرون. ما هم دیگه یک کلمه درباره مقدسات کیری شون حرفی نمی زنیم.

بالاخره هر کسی مختاره به هر مزخرفی که دوست داره اعتقاد داشته باشه، البته تا جایی که نخواهد اعتقادش رو تو حلق بقیه فرو کنه. حاکمیت اسلام و نمایندگانش باعث شده که چند تا آخوند و پاسدار تبهکار کشور ما رو به گروگان بگیرند و حجاب اجباری و فقر و بیکاری و نکبت و زوال محیط زیست رو به ما تحمیل کنند و پول های ما رو خرج برادران شیعه شون توی عراق و لبنان و سوریه کنند. هر موقع این تبهکاران مسلمان بساط شون رو از حکومت ایران جمع کردند اون وقت دیگه دلیلی برای گیر دادن به اسلام نیست. تا اون زمان اسلام دشمن شماره یک ماست و باید تا جایی که می تونیم در موردش افشاگری کنیم تا بلکه کسانی مثل تو که شستشوی مغزی شده اند آگاه شوند.

2016-04-22 09:49:07 +0430 +0430
نقل از: I+LOVE+SEX مثلا با این کارتون میخواید چی بگین تو روز پدر این عکسو گذاشتین که چی بشه .این شخص بزرگ دین اسلام رو به هیچ وجه نمیشه خدشه دار کرد .به هر حال شما ها به خودتون فشار نیارید . راستی یه سوال چرا شما ها به دین اسلام گیر دادید.ها

روز پدر برای شما بیگانه پرستان و سید ها ( که ترتیب ننه هاشون رو عربا دادن اینا سید شدن) و جیره خوران این حکومته نه برای ایرانیان.
عسلام خودش ریده تو دنیا نیازی نیست ما خدشه دارش کنیم همه میدونن. همون چیزی که فردوسی پاکزاد هزار سال پیش گفت.

4 ❤️

2016-04-22 09:59:39 +0430 +0430

درود بر سوخوی،زیبا و مهربان،sadoma،parviz_parviz،kier koloft ?

من در این تاپیک برخلاف تاپیک های دیگر هیچ توهینی به هیچ عقایدی نکردم و فقط عکس واقعی امام علی رو قرار دادم.اون وقت مسلمانان به ظاهر محترم،چرا توهین و بی احترامی می کنید؟چرا؟اگر سندی دارید که من دروغ میگم،رو کنید تا من را رسوا کنید.با این اراجیفی که گفتید،فقط به اسلام ناب محمدی ریده اید.تخم عرب های تازی پرست،با این کار ثابت کردید که لیاقت احترام ندارید و نمیشه باهاتون بحث کرد.من اصلن هیچ موردی را هم درباره جنایات علی سگ کش نزدم.

شما اگر مغز داشتید،الان باور میکردید که تابحال درباره ائمه به شما دروغ گفته شده است.اون وقت شما بازم میگویید مولا علی؟بازم روز تولد این موجود وحشی را روز پدر می نامید؟شما متعلق به کشور های عربی هستید نه ایران.مردم حقیقی ایران،هیچ وقت قاتل اجداد خود را نمی پرستند و برای او روز مخصوص ندارند.کی میخواهید بفهمید؟

1 ❤️

2016-04-22 10:08:24 +0430 +0430

احمق کون نشور مادر قهبه تخم عرب خایمال رهبری اسهال طلب بوگندو خرافه پرست کس کش بی سواد گوزو شاش خور ? شما بازم به این آدم سگ کش می گویید گرامی ترین شخصیت؟؟ ? من در این تاپیک بی احترامی کردم که بهم بی احترامی میکنی؟لیاقت شما فقط همین هست که مثل سگ برای بردگی اعراب رو بکنید و تا ابد چشمان خود را بر حقیقت ببندید.

3 ❤️

2016-04-22 10:30:44 +0430 +0430

نمیخوام کسی رو ناامید کنم ولی شما هرچقدر هم که دلیل و مدرک و سند باورید،بازم این مردم خرافه پرست باقی می مانند و برای خودشان داستان های دروغین را بیشتر گسترش می دهند.کسانی که خودشون را بخواب زدند،هیچ وقت با هیچ چیزی بیدار نخواهند شد.

3 ❤️

2016-04-22 11:00:53 +0430 +0430
نقل از: mohammadsexymohammad125683 متاسفم متاسفم متاسفم

برای چی متاسف هستی؟برای خودت متاسف هستی که عمری با این عکس قلابی گول خوردی و بیهوده زندگی ات را برای کسانی تلف کردی که قاتل و خونخوار و زنباز هستند؟؟

3 ❤️

2016-04-22 11:06:55 +0430 +0430
نقل از: Fuma نمیخوام کسی رو ناامید کنم ولی شما هرچقدر هم که دلیل و مدرک و سند باورید،بازم این مردم خرافه پرست باقی می مانند و برای خودشان داستان های دروغین را بیشتر گسترش می دهند.کسانی که خودشون را بخواب زدند،هیچ وقت با هیچ چیزی بیدار نخواهند شد.

درود بر شما ? ما تمام تلاش خودمون را در جهت آگاهسازی مردم می کنیم و همین که بفهمند که چه کلاهی بر سرشان رفته،برایمان کافی است.این چرندیاتی هم که این نصفه مسلمونا می نویسند،موجب شادی ما را فراهم میکند و باعث میشوند که کلی به این مردم خرافی و کله گچی بخندیم.

4 ❤️

2016-04-22 12:38:35 +0430 +0430

بحث کردن با مسلمونای ساکن شهوانی فقط بازی با اعصابه!اینا اگه فهم داشتند که ساکن شهوانی نبودند.حیف که تاپیک های قبلی ات حذف شد اما واقعا دمتون گرم.بعد از مدتها شما تونستید بخش دین را از یکنواختی خارج کنید و ترتیب این بسیجیا رو بدهید.تبریک به شیخ خلافکار و دوستان ?

4 ❤️

2016-04-22 14:08:07 +0430 +0430
نقل از: Fuma بحث کردن با مسلمونای ساکن شهوانی فقط بازی با اعصابه!اینا اگه فهم داشتند که ساکن شهوانی نبودند.حیف که تاپیک های قبلی ات حذف شد اما واقعا دمتون گرم.بعد از مدتها شما تونستید بخش دین را از یکنواختی خارج کنید و ترتیب این بسیجیا رو بدهید.تبریک به شیخ خلافکار و دوستان ?

سپاس دوست عزیز ?

3 ❤️

2016-04-25 18:35:03 +0430 +0430

4 ❤️

2016-04-25 20:09:56 +0430 +0430
نقل از: nimajoon2013 واقعا که واس افکار مریض و پلیدتون متاسفم که چنین حرفایی رو میزنید شما تقصیری ندارین باید به اون مامانای جندتون شک کرد که کجا و چجوری دادن که شما ولدزنا ها بدنیا اومدین خاک بر سر همتون و واقعا متاسفم که شما فکر میکنین مردم حلال زاده حرفای کسشر شمارو باور میکنن و متاسفم واس مدیرای کونی این سایت که میذارن شما عوضی ها چنین چیزایی رو نشر بدین

کس لیس تخم آخوند…تو که مادرت هرشب زیر امام میخوابه و خودت کون میدی،حروم زاده نیستی؟موضوع کاملن آشکار است.فقط کسایی که حروم زاده هستند و میخواهند این موضوع را مخفی کنند،از اعراب دفاع میکنند تا یه وقتی کسی نفهمه که کیر اماماشون رفته تو کس مادرشون.

3 ❤️

2016-04-26 09:01:32 +0430 +0430
نقل از: B13_U خب کس کشای خر تایپیک میدین مال امام شیعه ها معلومه که بعضیا میان کل کل میکنن بعدشم هنوزم هستن جقیایی که به دینشون احترام میزارن

خب تخم آخوند نصفه مسلمون اسهال طلب محافظه کار…موضوع تاپیک به هیچ کس توهینی نکرده و فقط یک واقعیت است که آخوندا اون را تحریف کردند،نشان میدهد ولی شما حروم زاده های نصفه مسلمون اگر ذره ای عقل و شعور داشتید،تابحال اسلام را از ایران بیرون کرده بودید و نیازی به تاپیک زدن من نبود…با اومدنتون به این سایت ریدید به قبر محمد رسودولا و علی و حسین و کس فاطمه زهرا را پاره کردید 🙄

2 ❤️

2017-01-19 11:18:25 +0330 +0330

تو کانادا نشستی داری عر عر میکنی

0 ❤️

2017-01-19 11:31:34 +0330 +0330

هیچ کدوم ازین عکسا که منصوب به امام علی. حسن و حسین و ابالفضل هست صحت نداره. و تفکرات فکری هست.اما در روایات هم اومده امام علی قد کوتاهی داشته .بهتره به جای درگیر کردن فکر به این چیزا. به حرفایی که زد فک کنیم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «