یه راهکار پیشگیری از تجاوز

1396/04/21

هرچن مرد از لحاظ فیزیکی زورش به زن میچربه ولی بهرحال یه نقطه ضعف بزرگ وسط لنگاش هس.

بشخصه واسم عجیبه چرا زنایی که قربانی تجاوز میشن به مخشون نمیرسه محکم بکوبن تو تخم طرف؟
چه با لگد، چه مشت، چه زانو… یا هرچی رادس‌تر بود.

بلخره ضربه زیادم محکم نباشه باز یارو تا لحظاتی زمین‌گیر میشه و فرصت فرارم واسه زنه هس.

پ ن: راجب امر تجاوز و پیامداش و عواملش و اینا بعدها مفصل تاپیک میزنیم، فعلن این سؤال ذهنمو درگیر کرده بود. باشد که مورد اسفاده قرار گیرد بلکه چن تا زن دیدن تونسن بهره ببرن مام آمار تجاوزات آینده رو به نوبه‌ی خودمان بسی کاهش دادیم!

1684 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-15 07:51:52 +0430 +0430
نقل از: شیخ.پشم.الدین واقعا متاسف شدم از دیدن پیامای بعضی کاربران. مث مهرسانام یا deadlover1999

دوستان عزیز و محترم، باید یه واقعیت رو بپذیرید و هضم کنید اونم اتفاقی که برای شما افتاده.

ولی یه چیزو خواهشا فراموش نکنید، اینکه هنوز زنده هستید. و اتفاقی که افتاده تقصیر شما نبوده، پس بار گناهی به گردنتون نیست. شاید پیش خودتون بگید که اره اون الان راجبه من چی فکر میکنه و یا اینکه من به عنوان یه انسان انقد پایین اومدم که فقط برای اون یه تیکه گوشت برای لذت بودم، من تمام حرفاتونو درک میکنم، منتهای امر بحث اینه که شما الان زنده اید. زندگی متوقف نشده. با عذاب دادن خودتون بخدا چیزی درست نمیشه. فکر انتقام باشید، و برای انتقام باید جنب و جوشی باشه، جنب و‌جوشی برای اینده. تلاش برای ساختن یه اینده بهتر.

من تعجب میکنم از deadlover1999 که با این سن کمش مشخصه یه ذهن خلاق داره و چقد پخته حرف میزنه که نشون از هوش بالاش داره، با این حال ثابت و راکد توی زندگیش مونده. پسر خوب، عزیز من یوقت فکر نکنی با این رفتارت اونو عذاب میدی، حتی اگه عضوی از خانوادت باشه. با این رفتار خودتو داری نابود میکنی. زندگی سگی یعنی چی؟ بچسب ب زندگیت. اللن زور بازویی داری و کلی چیزای دیگه. بچسب ب درس خوندنت ب زندگی و به ایندت. امیدوارم خبرای خوبی ازت بشنوم…شاد باشید

ممنون دوست عزیز…به هر حال،همونطور که در جواب اون یکی دوستمون گفتم،ادمی به امید زندست…منم میدونم تنها ادمی که دارم عذابش میدم خودمم…ولی من بهترین سالای عمرم،عزیز ترین و تنها ادمی که واقعا دوستش داشتم و خیلی چیزای دیگه رو از دست دادم…جمع و جور کردن اینا از نظر دوستان سخته…ولی در اصل برای من غیر ممکنه…

0 ❤️

2017-07-15 08:36:43 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82
نقل از: shivanaa
نقل از: Deadlover1999
نقل از: شیخ.پشم.الدین واقعا متاسف شدم از دیدن پیامای بعضی کاربران. مث مهرسانام یا deadlover1999

دوستان عزیز و محترم، باید یه واقعیت رو بپذیرید و هضم کنید اونم اتفاقی که برای شما افتاده.

ولی یه چیزو خواهشا فراموش نکنید، اینکه هنوز زنده هستید. و اتفاقی که افتاده تقصیر شما نبوده، پس بار گناهی به گردنتون نیست. شاید پیش خودتون بگید که اره اون الان راجبه من چی فکر میکنه و یا اینکه من به عنوان یه انسان انقد پایین اومدم که فقط برای اون یه تیکه گوشت برای لذت بودم، من تمام حرفاتونو درک میکنم، منتهای امر بحث اینه که شما الان زنده اید. زندگی متوقف نشده. با عذاب دادن خودتون بخدا چیزی درست نمیشه. فکر انتقام باشید، و برای انتقام باید جنب و جوشی باشه، جنب و‌جوشی برای اینده. تلاش برای ساختن یه اینده بهتر.

من تعجب میکنم از deadlover1999 که با این سن کمش مشخصه یه ذهن خلاق داره و چقد پخته حرف میزنه که نشون از هوش بالاش داره، با این حال ثابت و راکد توی زندگیش مونده. پسر خوب، عزیز من یوقت فکر نکنی با این رفتارت اونو عذاب میدی، حتی اگه عضوی از خانوادت باشه. با این رفتار خودتو داری نابود میکنی. زندگی سگی یعنی چی؟ بچسب ب زندگیت. اللن زور بازویی داری و کلی چیزای دیگه. بچسب ب درس خوندنت ب زندگی و به ایندت. امیدوارم خبرای خوبی ازت بشنوم…شاد باشید

ممنون دوست عزیز…به هر حال،همونطور که در جواب اون یکی دوستمون گفتم،ادمی به امید زندست…منم میدونم تنها ادمی که دارم عذابش میدم خودمم…ولی من بهترین سالای عمرم،عزیز ترین و تنها ادمی که واقعا دوستش داشتم و خیلی چیزای دیگه رو از دست دادم…جمع و جور کردن اینا از نظر دوستان سخته…ولی در اصل برای من غیر ممکنه…

امیدوارم به کسی بر نخوره

وقتی شکستی ، وقتی له شدی ، وقتی تیکه تیکه شدی ، وقتی قسمت بزرگی از وجودت از بین رفت ، دیگه هیچ وقت مثل اولت نمیشی…‌.

میشی یک نقاب خالص. یه مرده ی مترحک. یه جسم بی روح. فقط باید صبر کنی تا این جسم لعنتی که از دید اکثر جامعه یه تیکه گوشته ، از کار بیفته و خلاص بشی…

باید از از ترس نصیحت کنایی که نفس شون از جای گرم بلند میشه و در برابر متجاوزان به روحت ، ظاهرت رو قوی و محکم بگیری…

این محکم گرفتن بیشترین انرژی رو می گیره…

به خودت میایی دیگه یه انسان معمولی نیستی. دیگه نه اعصاب داری و نه روان و نه انگیزه…

پس فقط یه راه می مونه…

آرزو کنی که زودتر این شکنجه تموم بشه…

درود
امیدوارم توهین حساب نشه چون به هیچ عنوان قصد توهین ندارم و اصلا اهل توهین نیستم . در شرایط بعد از تجاوز که قربانی در بدترین شرایط روحی قرار دارد و افسردگی به حد اعلا میرسد بهترین کار در وهله اول مراجعه به یک روانشناس مجرب و متخصص در این زمینه میباشد و همزمان مراجعه به نیروی انتظامی و مراجع قضایی میباشد

حامی عزیز،میدونم قصد اهانت نداری،میشناسمت!در مورد مراجع قضایی و انتظامی که حرفی ندارم…اما در مورد روانشناس!چند سال پیش رفتم،ولی چون نمیتونستم همه چی رو بهش بگم کمکی نتونست بکنه بهم،با این که دکتر مجربی بود…بعدشم بردنم پیش روانپزشک،که بزرگوار یک سری قرص تجویز کرد که با اونم خواستم خودمو بکشم که نشد!الانم که در خدمت دوستانم!

0 ❤️

2017-07-15 08:45:19 +0430 +0430
نقل از: شیخ.پشم.الدین اشتباهه بخدا شما چرا با کلمات بازی میکنید؟ اگه به بازی با کلمات باشه فک نمیکنم کسی توی این سایت مث من بتونه با کلمات بازی کنه‌.

چرا با کلمات گنده گنده مساله رو برا خپدتون میپیچونید و دویستا ره میزنید بهش؟ چرا یه ضرب ساده رو میخاید با ماشین حساب نوری حلش کنید؟

بابا انقد با افکارتون بازی نکنید. مساله ساده ست. من هستم تو هستی خدا هست پس زنذگی هم هست. زندگیتو کن الان چیکاره ای؟ برنامت چیه واسه امروز؟ برنامه ای برای فردا داری؟ اگه امروزت مث دیروز باشه بلاشک ضرر کردی. چه برسه به اینکه شما ده ها سالتون مث همه. تغییر بدشم خوبه. تغییر حتی اگه بد باشه خوبه. راکد نمون. در انتظار یه شهاب سنگ ک بیاد بخوره تو سرت ک تو بشی هرکول یا سوپر من نمون.

اون شهاب سنگ الان تو‌وجودته
روشنش کن که بیاد بیرون. وگرنه عقده هات میشن شهاب سنگ چنان میخورن تو ملاجت که سرت از خشتکت بزنه بیرون.

یا حضرت شیخ!در کمال احترام بابت سبک نوشتنم باید بگم من زیاد کتاب میخونم،برای همین ادبیاتم یکم با بقیه متفاوته!و قصد اینم ندارم که دوستان رو با نثر متکلفانه!گیج کنم!ولی خب!چه میشه کرد!نوشتن من اینجوریه یکم…ضمنا دوست عزیز،یکی از مشکلات من که خودمم قبولش دارم بی اعتقادی مطلقه،درست هست،ولی خوب نیست!من فقط تنها دینی که قبولش دارم انسانیته…نه خدایی،نه شیطانی…فقط ادما…ادما خدان،ادما شیطانن،همین!امروز من مثل دیروزمه،احتمالا فردامم مثل امروزمه!این سخته که سختی های زندگی منو کشیده باشی و تنها ادمی هم که عاشقشی دوست نداشته باشه!من از بیکاری اینطوری نشدم دوستان…لطفا مثل بقیه یک طرفه قضاوتم نکنین…

0 ❤️

2017-07-15 09:48:38 +0430 +0430

یارو خایه نمیکنه جیغ بزنه از شدت ترس
بعد میگی بزنه تو تخمای یارو فرارم بکنه ! فراره عنه ؟
اگه تو خونه باشه در قفل نمیشه ؟!
اگرم یجای دور افتاده باشه چی ؟! چقد میخوای فرار کنه آخه

0 ❤️

2017-07-15 10:24:38 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون

• اثرگذاریِ زیاد
  • قیمتِ کم
  • اندازه کوچک و راحتی در حمل
  • عدم بروز آسیب جدی برای مهاجم

خیلی درد آوره که آدم از ترسش همیشه تو کیفش باید وسیله ی دفاعی داشته باشه…

واقعا مرد بودن یه هدیه است…

:)

0 ❤️

2017-07-15 10:39:25 +0430 +0430

اینجوری تو خیابون بگردید؛
اگه کسی قصد نزدیک شدن داشت، بدین وسیله به هم بدوزینش…!! ?

اینطوری!

0 ❤️

2017-07-15 10:53:04 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون اینجوری تو خیابون بگردید؛ اگه کسی قصد نزدیک شدن داشت، بدین وسیله به هم بدوزینش...!! ?

اینطوری!

دایی جان شوخی نکن!هیچکی نمیتونه اینجوری بگرده!اونجوری اصلا نمیشه راه رفت!بهت قول میدم اون تجهیزات!سرجمع ده کیلویی میشه،خود اون یارو هم نمیتونه بیشتر از صد متر اینجوری بره!ضمنا!چپوندن یه (ام چهار) تو شرت کار هر کسی نیست!

0 ❤️

2017-07-15 12:19:46 +0430 +0430
نقل از: دایی_جان_ناپلئون اینجوری تو خیابون بگردید؛ اگه کسی قصد نزدیک شدن داشت، بدین وسیله به هم بدوزینش...!! ?

اینطوری!

دایی جان شوخی نکن!هیچکی نمیتونه اینجوری بگرده!اونجوری اصلا نمیشه راه رفت!بهت قول میدم اون تجهیزات!سرجمع ده کیلویی میشه،خود اون یارو هم نمیتونه بیشتر از صد متر اینجوری بره!ضمنا!چپوندن یه (ام چهار) تو شرت کار هر کسی نیست!

من بابِ مزاح، این ویدئو رو گذاشتم… ;)

0 ❤️

2017-07-15 13:13:01 +0430 +0430
نقل از: black_panther
نقل از: xlxxlx
نقل از: earthless

به عنوان یک قربانی تجاوز،توی جامعه ای کسی که بهش تجاوز شده بی ابرو میشه نه متجاوز،میتونم بگم بهتره بجنگی و بمیری...تو هفده هجده سال زندگیم تقریبا نصف شبامو به زور ارامبخش خوابیدم...هنوزم کابوسشو دارم...از اون موقع تا الان بعد از تقریبا ده سال،هیچوقت نتونستم جز توی یه اتاق قفل شده بخوابم،اتاقی که کلیدش تو دستم باشه...ادم نابود میشه...حداقل من که شدم...پوچی مطلق...هم سن و سالای من وقت بیکاریشون جق میزنن...من خودکشی میکنم...من که همون روز مردم...و زندگی برام جک احمقانه ایه که نمیشه از شرش خلاص شم...هر کسی که منو میشناسه میگه تو چرا باید افسرده باشی؟تو که یه نابغه ای و مخی و از این حرفا...نمیدونن...اونا هیچی نمیدونن...تجاوز...داغی روی پیشونی و روحته...مخصوصا اگه یکی از خونواده خودت اینکارو کرده باشه...کسی که هر روز میبینیش...نظر منو بخواین،ادم بهتره بجنگه و بمیره...مهم نیست که زورت میرسه یا نه...فقط بزن...فقط بزن...

تنها راهش انتقامه… انتقام آرامش عجیبی داره… به عنوان شخصی که انتقام گرفتم اینو میگم… یه قرص برنج حل کن تو غذاش و تمام.

معتادی که زندگی من و مادرمو نابود کرد…کاش میشد بکشمش…ولی حیف…مجبورم تحملش کنم…یه بار یکی از دوستام ازم پرسید که چرا تو اینقدر داغونی؟؟میدونی چند نفر تو دنیا نون شب ندارن بخورن؟مگه از این بدترم هست؟گفتم اره،بدترش اینه که کوفتت جلوت باشه و نتونی بخوریش…من جفتشو کشیدم،دومی بدتره…بی گناهم و احساس گناه دارم،اونم به خاطر یه حیوون دیگه…بزارین ساده بگم…مهم نیست مسلح به چیزی باشید یا نه…مهم نیست که زور داشته باشید یا نه…یه راهی پیدا کنید…چون اگه بهتون تجاوز بشه ملت خر شمارو شماتت میکنن…ملت بیشعور که نمیگن اخه بچه هشت ساله چی میفهمه…میگن کونش میخاره…تازه…خودتونم پشیمون میشید از زندگی…از همه چی…یه راهی پیدا کنید…بهترین کار همینه

داداش برای چن لحظه به کشتن طرف بشین جدی فک کن(نه در حد یه خیال و تصور فک کن واقعا قراره بکشیش)بعد چنبار میبینی که یواش یواش داری اماده میشی

XLX عزیز،جدای این که سخته ادم کسی رو بکشه(حالا هر چقدرم پست فطرت باشه) باید فکر کرد که اصلا ارزششو داره؟من بیشتر شبیه یه ادم مردم،اونم تو نقطه اوج به اصطلاح زندگیم،اول جوونیم…اما با همین وضع خراب روحی بازم میتونم اینده ای داشته باشم.حیف نیست؟؟واقعا انتقام ارزش نابودی دو تا زندگی رو داره؟ضمنا…اون ادم هنوزم عوضیه…اما از قبلش بهتر شده،خیلی بهتر…ازش متنفرم اما گاهی میگم شاید باید یه فرصت دوباره بهش بدم…تازه،با مرگ اون که زندگی من از اول شروع نمیشه،بچگیم رفت،نوجوونیم رفت…تو اول جوونی هم که مثل پیرمردای هشتاد سالم…کشتنش چی رو درست میکنه؟

بهت ارامش میده کم چیزی نیس…ولی اگه فک میکنی هنوز چیزی برای از دست دادن داری اینکار نکن

XLX عزیز،اکثر ما چیزی برای از دست دادن داریم…در مورد خودم فکر نکنم چیزی باشه…گذشتم پر درده و ایندم نامعلوم…جدای احساس پوچی و تنهایی عجیبم…اما این زندگی سگی رو ادامه میدم…شاید یه روز همه چی عوض شه…

میگی چیزی برای از دست دادن نداری ولی بعد گفتی شاید ی روز همه چی عوض شه این خودش ینی امید!!!

عزیزم من کسی رو که عاشقش بودم و هستم رو از دست دادم…تنها کسی که به امیدش زندگی میکردم،برای همین دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم…ولی ته ته دلم یه کورسوی امیدی هست که شاید بتونم برگردم پیشش،مطمىن باش من الان دلیلی برای زنده موندن ندارم!ولی به قول عمو لىون (تولستوی) :ادمی به امید زندست…اینا فرق دارن دوست عزیز…

دوسته عزیزم خودت گفتی یه کورسوی امیدی داری. فرقی نداره حالا چه ی روزنه باشه یا ی سوراخ بزرگ بالاخره ی امیدی داری و امید هم ینی همه چی. و زندگیه همه ب امید بستس من که میگم همین امیدو زنده نگه دار.

0 ❤️

2017-07-15 17:32:49 +0430 +0430

• اثرگذاریِ زیاد
  • قیمتِ کم
  • اندازه کوچک و راحتی در حمل
  • عدم بروز آسیب جدی برای مهاجم

خیلی درد آوره که آدم از ترسش همیشه تو کیفش باید وسیله ی دفاعی داشته باشه…

واقعا مرد بودن یه هدیه است…

:)

در صورتی که یک زن تو هر سنی یه موجود ضعیف از نظر جسمیه و جالب اینجاست در هر سنی که باشه امنیت نداره…

در ضمن تجاوز فقط اینکه یکی بگیره و زورکی بکنه نیست. متلک انداختن و نگاه های هرزه و اینکه هر قبرستونی میری و کار اداری داری باهات تا یه ساعت لاس نزنن ول کنت نیستن… برخورد کنی میشی وحشی و امل. سکوت کنی باید تو خودت بریزی و حرص بخوری. اعتراض کنی میشی حتما تنت می خواریده یا به قول آخوندا حجابت مشکل داشته… و خیلی موارد و مثالای دیگه…

نمی خوام مسابقه کی از همه بدبخت تره بذارم اما این یه حقیقته… زن تو این مملکت داره بهش تجاوز میشه… جلوی همه داره بهش تجاوز میشه و همه سکوت کردن و اعتراض هم که بکنه بهش هزار تا تهمت مرد ستیزی و امل بودن می زنن و توجیه های غیر منطقی می کنن…

کاملا صحیح…کلا این ملت یجورین نه؟نمیدونم چرا هر بلایی سرشون میارین اینا حلال مشکلاتشونو تو شرت بقیه میخوان پیدا کنن!نه واقعا دقت کردین؟پول که حلال مشکلاته،داشته باشیش اکثر مساىل حله برات،پول داری هر غلطی که میخوای ازادی بکنی جز عصبانی کردن یه کله گنده تر از خودت!ولی اکثر اونایی که پول ندارن دنبال سکسن!مشکل روانی امروز مردم قطعا چیزایی مثل تنهایی و افسردگی و این چیزاست،مردمم میخوان این چیزا رو با ارضای جنسی حل کنن!شاید این مسخره بازیا داره برای مردم عادت میشه!شاید به نظرتون حرفام عجیب و غیر منطقی باشه،ولی اگه یکم فکر کنین به حرفام میرسین…میفهمین که ما بلایی سر خودمون اوردیم که اخرش جز حشر برامون چیزی مهم نیست…شاید تجاوز نگاه هرزه مردم به همدیگه نیست،تجاوز همین مغزای ماست که هیچوقت ازش درست کار نکشیدیم و حالای بوی گند فاسد شدنش داره هممونو خفه میکنه!

0 ❤️

2017-07-15 17:35:14 +0430 +0430

به عنوان یک قربانی تجاوز،توی جامعه ای کسی که بهش تجاوز شده بی ابرو میشه نه متجاوز،میتونم بگم بهتره بجنگی و بمیری...تو هفده هجده سال زندگیم تقریبا نصف شبامو به زور ارامبخش خوابیدم...هنوزم کابوسشو دارم...از اون موقع تا الان بعد از تقریبا ده سال،هیچوقت نتونستم جز توی یه اتاق قفل شده بخوابم،اتاقی که کلیدش تو دستم باشه...ادم نابود میشه...حداقل من که شدم...پوچی مطلق...هم سن و سالای من وقت بیکاریشون جق میزنن...من خودکشی میکنم...من که همون روز مردم...و زندگی برام جک احمقانه ایه که نمیشه از شرش خلاص شم...هر کسی که منو میشناسه میگه تو چرا باید افسرده باشی؟تو که یه نابغه ای و مخی و از این حرفا...نمیدونن...اونا هیچی نمیدونن...تجاوز...داغی روی پیشونی و روحته...مخصوصا اگه یکی از خونواده خودت اینکارو کرده باشه...کسی که هر روز میبینیش...نظر منو بخواین،ادم بهتره بجنگه و بمیره...مهم نیست که زورت میرسه یا نه...فقط بزن...فقط بزن...

تنها راهش انتقامه… انتقام آرامش عجیبی داره… به عنوان شخصی که انتقام گرفتم اینو میگم… یه قرص برنج حل کن تو غذاش و تمام.

معتادی که زندگی من و مادرمو نابود کرد…کاش میشد بکشمش…ولی حیف…مجبورم تحملش کنم…یه بار یکی از دوستام ازم پرسید که چرا تو اینقدر داغونی؟؟میدونی چند نفر تو دنیا نون شب ندارن بخورن؟مگه از این بدترم هست؟گفتم اره،بدترش اینه که کوفتت جلوت باشه و نتونی بخوریش…من جفتشو کشیدم،دومی بدتره…بی گناهم و احساس گناه دارم،اونم به خاطر یه حیوون دیگه…بزارین ساده بگم…مهم نیست مسلح به چیزی باشید یا نه…مهم نیست که زور داشته باشید یا نه…یه راهی پیدا کنید…چون اگه بهتون تجاوز بشه ملت خر شمارو شماتت میکنن…ملت بیشعور که نمیگن اخه بچه هشت ساله چی میفهمه…میگن کونش میخاره…تازه…خودتونم پشیمون میشید از زندگی…از همه چی…یه راهی پیدا کنید…بهترین کار همینه

داداش برای چن لحظه به کشتن طرف بشین جدی فک کن(نه در حد یه خیال و تصور فک کن واقعا قراره بکشیش)بعد چنبار میبینی که یواش یواش داری اماده میشی

XLX عزیز،جدای این که سخته ادم کسی رو بکشه(حالا هر چقدرم پست فطرت باشه) باید فکر کرد که اصلا ارزششو داره؟من بیشتر شبیه یه ادم مردم،اونم تو نقطه اوج به اصطلاح زندگیم،اول جوونیم…اما با همین وضع خراب روحی بازم میتونم اینده ای داشته باشم.حیف نیست؟؟واقعا انتقام ارزش نابودی دو تا زندگی رو داره؟ضمنا…اون ادم هنوزم عوضیه…اما از قبلش بهتر شده،خیلی بهتر…ازش متنفرم اما گاهی میگم شاید باید یه فرصت دوباره بهش بدم…تازه،با مرگ اون که زندگی من از اول شروع نمیشه،بچگیم رفت،نوجوونیم رفت…تو اول جوونی هم که مثل پیرمردای هشتاد سالم…کشتنش چی رو درست میکنه؟

بهت ارامش میده کم چیزی نیس…ولی اگه فک میکنی هنوز چیزی برای از دست دادن داری اینکار نکن

XLX عزیز،اکثر ما چیزی برای از دست دادن داریم…در مورد خودم فکر نکنم چیزی باشه…گذشتم پر درده و ایندم نامعلوم…جدای احساس پوچی و تنهایی عجیبم…اما این زندگی سگی رو ادامه میدم…شاید یه روز همه چی عوض شه…

میگی چیزی برای از دست دادن نداری ولی بعد گفتی شاید ی روز همه چی عوض شه این خودش ینی امید!!!

عزیزم من کسی رو که عاشقش بودم و هستم رو از دست دادم…تنها کسی که به امیدش زندگی میکردم،برای همین دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم…ولی ته ته دلم یه کورسوی امیدی هست که شاید بتونم برگردم پیشش،مطمىن باش من الان دلیلی برای زنده موندن ندارم!ولی به قول عمو لىون (تولستوی) :ادمی به امید زندست…اینا فرق دارن دوست عزیز…

دوسته عزیزم خودت گفتی یه کورسوی امیدی داری. فرقی نداره حالا چه ی روزنه باشه یا ی سوراخ بزرگ بالاخره ی امیدی داری و امید هم ینی همه چی. و زندگیه همه ب امید بستس من که میگم همین امیدو زنده نگه دار.

عزیزم تنها امید من یه نفره که امیدی بهم نداره!ولی خب…فعلا که داریم یجورایی میگذرونیم!

0 ❤️

2017-07-15 19:17:41 +0430 +0430
نقل از: مهرسانام من چندبار بهش فکر کردم ولی میترسم تو تخم کسی بزنم یه وقت بمیره اینجوری نیس؟

یعنی حاضضری تجاوز کنن بهت ولی نزنی تو تخمشون؟

0 ❤️

2017-07-16 11:56:37 +0430 +0430

من یک بار دوست دخترم بیضه هام را فشار داد واقعا هیچ کاری نمیتونستم بکنم بدنم قفل شده بود
به نظرم اگر یه خانوم با تمام وجود بیضه های یک مرد را فشار بده طرف از شدت درد بیهوش میشه و میتونه فرار کنه

0 ❤️

2017-07-17 06:33:16 +0430 +0430

عزیزم تنها امید من یه نفره که امیدی بهم نداره!ولی خب…فعلا که داریم یجورایی میگذرونیم!

به هر حال امیدوارم ب اون چیزی که میخوای برسی.

0 ❤️

2017-07-17 07:01:26 +0430 +0430

به هر حال امیدوارم ب اون چیزی که میخوای برسی.

ممنون دوست عزیز…کاش بشه…

0 ❤️

2018-06-24 09:25:24 +0430 +0430

1- زمانی که هر حادثه ی غیرمترقبه ای واسه ادم پیش میاد بخاطر هیجانات بالا که ناشی از هورموناش هست تمرکز و دقتش رو از دست میده 2-واسه پیشگیری از این غیرمترقبه بهتر که خانوما توی شرایطی که منجر به خفت شدن میشه قرار نگیرن 3هرچند نکته بالا مهمه ولی باعث نمیشه که خانما خودشون رو محدود کنن و واسه این کار بهشون پیشنهاد فن کلید رو میکنم توضیح اینکه سر کلید رو بین انگشتای دستتون که مشت کردین میذارین طوری که قسمت دنده ای به سمت بیرون باشه و با یه مشت به مهاجم کارش رو بسازید. نکته مهم اینه ک دست پاچه و شوکه نشید و ترس بهتون غلبه نکنه

0 ❤️

2018-06-24 09:49:51 +0430 +0430

اگه آدم طرف رو بزنه ممکنه هیچیش نشه یا دردش بگیله و وحشی شه و بیشتر کتک بجنه. بعدم طبق قانون ایران هر بلایی سر طرف بیالی باید دیه بدی. اثبات اینکه دفاع از خود بوده فایده نداله.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «