اجبار اصحاب به تجاوز زنان شوهر دار توسط محمد رسول الله(با سند معتبر)

1393/07/07
presentation1p.jpg

قابل توجه ماله کشان که میگویند برده داری و تجاوز به زنان اسیر به اسلام تحمیل شده و اگر به اختیار خود پیامبر بود حتما حکم به لغو این اعمال شنیع میداد.
در شان نزول این آیه به وضوح مشاهده میکنید که یاران رسول در تجاوز به زنان شوهر دار اکراه داشتند و مایل نبودند این کار را انجام دهند اما محمد با اینکه میتوانست آنها را نهی کند (چون شرایطش بود) این کار را نکرد و دستور حلیت تجاوز به زن شوهردار اسیر داد

37031 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-03 15:05:53 +0330 +0330

[quote=پسر ایران]واقعا آدم نمیدونه در بعضی مواقع باید چی بگه!!!
دوستمون حرف از منطق و فلسفه میزنه و میگه اگه مولوی و سعدی و حافظ رو قبول داری باید اسلام رو قبول داشته باشی!
من یاد یه جک افتادم:
طرف میره دم دانشگاه یه نفر رو میبینه که یه کتاب قطور دستشه. ازش میپرسه این چیه؟ میگه منطق.
طرف میگه یعنی چی؟
یارو میگه شما تو خونتون آکواریوم دارید؟ طرف میگه بله. یارو میگه ماهی رو اگه از آب آکواریوم خارج کنی میمیره این یعنی منطق.فهمیدی؟
طرف میگه نه. دوباره میگه مادر داری؟ میگه بله. میگه اگه شب مادرت نیاد خونه یعنی چی؟ طرف میگه یعنی جنده است. طرف میگه خب این میشه منطق!!!
یارو فردا میره جلو دانشگاه و یه دفتر میگیره دستش.
یه نفر ازش میپرسه این چیه؟ میگه منطق!!!
طرف میگه منطق یعنی چی؟
یارو میگه تو خونتون آکواریوم دارید؟ طرف میگه بله…
یارو میگه پس ننه ات جنده است!!!
این یعنی منطق…[/quote]

0 ❤️

2014-10-03 15:14:41 +0330 +0330

[quote=G-o-t-h-i-c]چرا دین به مغز آسیب می زند؟

چرا دین به مغز آسیب می زند؟
نکنید! به مغز تان آسیب نزنید.
به قول گوینده ویدیو، این یک اعلان عمومی است: دین به مغز شما آسیب می زند.
دین برای بقا نیازمند مغزشویی کودکان است. به تصاویر ویدیو نگاه کنید که کودکان بی گناه را با دروغ های شاخدار جهنم و آتش و مذاب، ختنه فکری می کنند. مغز انسان تشکیل شده از الگوهای ذهنی است. وقتی این الگوهای ذهنی رسوب کردند، دیگر نمی توانید آنها را به آسانی تغییر بدهید. در واقع مقالات علمی زیادی هست که نشان می دهد باور دینی باعث کوچک شدن بخش هایپوکامپ می شود.

به نظر من یکی از جنایت کارانه ترین کارهای دینداران که بسیار هم از دید خودشان پنهان می ماند، همین مغزشویی کودکان است. هیچ کسی حق ندارد فرزند اش را برای پذیرش یک باور، از آتش و عذاب بترساند. در مقابل این حجم عظیم جنایت پیشگی، مومنین گردن افراشته می گویند که سلامتی روانی هم مهم نیست، بحث نجات روح در میان است.

تشکر از دکتر دانیل جعفری

https://www.facebook.com/video.php?v=127639397391995

برای همینه بحث با اینا زیاد جواب نمیده دیگه…[/quote]

امروز تو گوشی یکی از دوستام کلیپی دیدم از یکی از برنامه های شبکه 2 سیما.
یه زنی به عنوان کارشناس نمیدونم چی اومده بود که من اولش فکر کردم نینجا ژاپنیه، بعد که شروع کرد زر زدن فهمیدم بانوی ایرانیه.
زنیکه با اعتماد به نفس تمام میگفت علم ثابت کرده وقتی مردها یه زن بی حجاب رو نگاه میکنن تو چشماشون اشعه ای هست که باعث پیریه زودرس زن میشه و حجاب مانع صدمه این اشعه میشه بنابراین محجبه ها جوون میمونن.
مجری بی سواد دستمال کش هم عین بز دکتر ارنست فقط سرشو به علامت تایید تکون میداد.
خدایا حداقل این اسباب خنده رو ازمون نگیر. آمین

0 ❤️

2014-10-03 15:20:46 +0330 +0330

[quote=kirekostalab]خاک بر سرت که هنوز نفهمیدی کعبه و بت خانه بهانه است
احمق چرا تحریف میکنی کامل بگیر که زده با بیوه زنان حلال است نه زنان شوهر دار البته خودت خوب میدونی فقط میخوای خودتو وافکار مثلا" به ظاهر روشنفکرانتو ثابت کنی.[/quote]

و خاک بر سر تو که نمیفهمی این بهانه ابلهانه هر سال چند میلیارد دلار ارز کشور رو میریزه تو شکم عرب مفتخور.
احمق تر از احمق میشه با ذکر منبع بگی کی کجا همچین زری زده؟

0 ❤️

2014-10-03 15:22:51 +0330 +0330

منم چند شب پیش برنامه بهرام مشیری رو میدیدم که کلیپ از یه اخوند رو گذاشته بود اخونده میگفت اگه تو هوای گرم عقد انجام بشه زندگی به طلاق منجر میشه امام صادق فرموده .
اقااااااااااااااااا منو میگی به حماقت مردممون تبریک گفتم که حاکمان فهیمشونو دوست دارن

0 ❤️

2014-10-03 15:27:24 +0330 +0330

[quote=bahram_hot20][quote=kirekostalab]خاک بر سرت که هنوز نفهمیدی کعبه و بت خانه بهانه است
احمق چرا تحریف میکنی کامل بگیر که زده با بیوه زنان حلال است نه زنان شوهر دار البته خودت خوب میدونی فقط میخوای خودتو وافکار مثلا" به ظاهر روشنفکرانتو ثابت کنی.[/quote]

و خاک بر سر تو که نمیفهمی این بهانه ابلهانه هر سال چند میلیارد دلار ارز کشور رو میریزه تو شکم عرب مفتخور.
احمق تر از احمق میشه با ذکر منبع بگی کی کجا همچین زری زده؟[/quote]
اقا بهرام دوستمون راست میگه منظورش بیوه زنان بوده.محمد عزیز خودش شوهراشونو میکشته بعد که بیوه حساب میشدن برای خاطر خودشون که سایه ای رو سرشون باشه به ناچار .
خودت میدونی تاکید میکنم به ناچار صیغشون میکرده

0 ❤️

2014-10-03 15:53:03 +0330 +0330

[quote=علی جونی جون]یکی از کاربرها در پاسخ به یک مخالف اسلام نوشته بود شما مولوی رو قبول دارید یا نه پس باید به عرب و اسلام و … باید بگم حضرت ایشون در وصف ابوبکر ابیاتی دارن که شما رو خوشتون نخواهد اومد البته اگه شیعه هستید، آخه میدونی که ایشون لعنت شده تشیع هستن پس مولوی رو نمیتونی در چهار چوب اعتقادیت قرار بدی ، یا اگه قسمت هایه خوبش رو که مورد لطف تشیع هست قرار دادی باید به دیگران هم چنین اجازه دل به خواهی رو از برداشت از مولوی بدی.[/quote]
داداش علی من بحثم شیعه و سنی نیست… مبحث اسلام و فرهنگ ایرانیه که امیخته بهمه…

مولوی یعنی شاعر ایرانی… شاعری که شعراش.سبک زندگیش، اعتقاداتش بیشتر امیخته با فرهنگ اسلامیه…

نمیشه فرهنگ اسلامی رو از ایرانی جدا کرد… پس کسی که مولوی رو ایرانی میدونه و قبول داره پس باید فرهنگ و اعتقاداتشم قبول کنه…

نمیشه که دوغ رو قبول داشت اما شیر رو نه…

0 ❤️

2014-10-03 16:03:34 +0330 +0330

[quote=boyteh2119][quote=l_l0t][quote=♥گارد سلطنتی♥][quote=Mr.k][quote=♥گارد سلطنتی♥][quote=l_l0t]گارد سلطنتی ملت منتظر جواب هستناااااااا. بگو داداش من تو سنگ کدوم دین رو به سینه میزنی اخه؟
بگو تو دینی که تو ازش تبعیت میکنی اصلا اسمش چیه؟ نشانش چیه؟

تو دینت در باره حقوق زن و مرد چی نوشته؟

اون دینت کتابش کجاست؟ برای ما از نوشته و دستورات دینت یه عکس اپ کن ببینیم دیگه

دینت رو بیار به ما نشون بده ما هم بفهمیم چی و کیه… بزار ما هم شاید خواستیم ا دینت انتقاد کنیم

تو دینتو بهم نشون بده من شاید اومدم سمت دین تو. بگو ببینم اخه از کدوم فرهنگ داری میحرفی[/quote]
قسمتی از دینت که داشتی و دزدیدنش و امروز تازی و عرب پرست شدی .
امروز سر در سازمان حقوق بشره
روز به روز به پیروان این دین وجدانی داره اضافه میشه
بنی ادم اعضای یکدیگرند
که در افرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد اورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

انسانیت دین منه[/quote]

انسانیت دقیقا یعنی چی؟؟ کسی میدونه؟؟ کسی انسان کامل هست که بفهمه انسانیت یعنی چی؟؟
نکنه انسانیت یعنی همین آدم بودن؟؟[/quote]
چرا اون شعرو نوشتم؟
برای اینکه کاملن توش انسانیت تعریف شده
بنی ادم اعضای یکدیگرند
که در افرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد اورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی
نشاید که نامت نهند ادمی
شاد و پیروز باشید[/quote]
بنی ادم اعضای یکدیگرنو کی گفته؟ همون سعدی

سعدی این وزنو بر چه اساسی مچ کرده؟
برو دستور عمل همین شعر سعدی رومطالعه کن… میفهمی که… مفاعلت…

وزنش برگرفته از عربیه. قافیش مچ شده با قواعاد عربیه…
پس میبینی تو دوغ رو قبول داری اما شیر رو نه…

ادمی که سعدی رو قبول کنه اما عربی رو نپذیره جای سوال داره…[/quote]

با کمال احترام تو واقعا عقلت پاره سنگ ورداشته!
لابد الانم میخوای بگی هرکی هم عربی رو بپذیره باید قرآنو هم بپذیره؟!!
مرد حسابی خجالت بکش از این حرفای مسخره ت.
اگه اینطوری باشه که باید تموم مردم عرب زبان دنیا مسلمون باشن و هرسال حج برن.
جمع کن این مزخرفات صدمن یه غازتو[/quote]
مگه اکثر عرب ها مسلمون نیستننننننننن ?

چه جوریه کسی تو فوتبال پله ، ماردونا رو قبول نداشته باشه،بعد خود فوتبالو قبول کنه…

اخه هر چیزی یه شناسنامه و تاریخ و هویتی داره دیگه… پله هویت و شناسنامه این فوتباله… کسی که ماردنارو قبول نکنه بیاد بحث فوتبال کنه همه بهش میخندن

حالا چه جوریه کسی قران رو قبول نداشته باشه بیاد مسلمون بشه. مگه میشه اخههههه

کسی زبان عربی رو قبول کنه ولی قرانو نه… نمیشه که… قران نمود کامل زبان عربیه.

چون تمام قواعد شعر، ارایه های ادبی به بهترین شکل ممکن تو سوره های قران رعایت شده

تو اگه نوشته های قرانو قبول نکنی. باز باید به احترام قران کلاتو برداری.

چون این قدر دقیق فقط تو یک ایه از قران ارایه های ادبی چنان رعایت شده ها که ادم کیف میکنه

مجبوری حتی به خاطر ابهت ادبی قران هم شده سر تعظیم فرود بیاری…

0 ❤️

2014-10-03 16:23:11 +0330 +0330
0 ❤️

2014-10-03 16:25:37 +0330 +0330
0 ❤️

2014-10-03 16:28:42 +0330 +0330

[quote=قاقا لی لی]سکوت کن لطفا l_lot عرب پرست. به هم وطنای خودت پشت میکنی بخاطر عربای زنا کار؟[/quote]

0 ❤️

2014-10-03 16:37:28 +0330 +0330

[quote=قاقا لی لی]سکوت کن لطفا l_lot عرب پرست. به هم وطنای خودت پشت میکنی بخاطر عربای زنا کار؟[/quote]

قاقا لی لی اینا هموطن ما نیستن یه مشت تخم عرب حروم زاده ان…

0 ❤️

2014-10-03 16:41:44 +0330 +0330
قدیمی ترین قران در مسجد صنعا در یمن کشف شد که بدون نقطه و اعراب بوده و با اعراب گذاری هر ایه بیش از 30معنی متفاوت داره.و با قران های امروزی کاملن متفاوته منظور دوستان مسلمان از کامل بودن قران اینه که هر چی بخوایم میشه از توش در اورد راست میکن قران تحریف نشده و کامله جالب اینجاس گم و گورش کردن این نسخه رو با سرچ تو یوتیوب و سرچ قران مسجد صنعا اطلاعات کاملتری بگیرید
0 ❤️

2014-10-03 16:51:13 +0330 +0330

[quote=،قیصر19]یه شخصیت وحشی و غارتگر تاریخ:
این شخص تا حدی پست بوده که هرگاه از زنی خوشش میومده شوهر این زن رو به جنگ میفرستاده یا بهانه ای میتراشیده تا گردن شوهر اون زن رو بزنه،در حالی که اگه اون یک دختر بچه بوده با یه آیه من در آوردی خونوادشو خام میکرده و با اون همبستر میشده[/quote]

بسیار بسیار پست تر از این حرفها:
انّه کان النبی لا ینام حتى یقبّل عرض وجه فاطمة ویضع وجهه بین ثدیی فاطمة ویدعو لها، وفی روایة: حتى یقبل عرض وجنة فاطمة أو بین ثدییها
“پیامبر خوابش نمی برد مگر اینکه سرش را بین سینه های فاطمه دخترش قرار می داد”
بحارالانوار ج۴۳ص۴۲

0 ❤️

2014-10-03 17:01:33 +0330 +0330

[quote=،قیصر19][quote=♥گارد سلطنتی♥]
قدیمی ترین قران در مسجد صنعا در یمن کشف شد که بدون نقطه و اعراب بوده و با اعراب گذاری هر ایه بیش از 30معنی متفاوت داره.و با قران های امروزی کاملن متفاوته
منظور دوستان مسلمان از کامل بودن قران اینه که هر چی بخوایم میشه از توش در اورد راست میکن قران تحریف نشده و کامله
جالب اینجاس گم و گورش کردن این نسخه رو با سرچ تو یوتیوب و سرچ قران مسجد صنعا اطلاعات کاملتری بگیرید[/quote][/quote]
خوش برگشتی داداش

0 ❤️

2014-10-03 17:01:43 +0330 +0330

[quote=،قیصر19][quote=رستم فرخزاد][quote=،قیصر19]یه شخصیت وحشی و غارتگر تاریخ:
این شخص تا حدی پست بوده که هرگاه از زنی خوشش میومده شوهر این زن رو به جنگ میفرستاده یا بهانه ای میتراشیده تا گردن شوهر اون زن رو بزنه،در حالی که اگه اون یک دختر بچه بوده با یه آیه من در آوردی خونوادشو خام میکرده و با اون همبستر میشده[/quote]

بسیار بسیار پست تر از این حرفها:
انّه کان النبی لا ینام حتى یقبّل عرض وجه فاطمة ویضع وجهه بین ثدیی فاطمة ویدعو لها، وفی روایة: حتى یقبل عرض وجنة فاطمة أو بین ثدییها
“پیامبر خوابش نمی برد مگر اینکه سرش را بین سینه های فاطمه دخترش قرار می داد”
بحارالانوار ج۴۳ص۴۲[/quote]
دقیقا،یه کی دیگشم این بوده که از فاطمه لب میگرفته و زبونشو میکرده دهنش که چی؟که فاطمه دهنش بوی بهشت میده bad[/quote]

بیچاره فاطمه که بوی گند دهن محمد رو تحمل میکرده، بمیرم الهی… ?

0 ❤️

2014-10-04 08:21:52 +0330 +0330

جدا از این که متن خیلی موهوم و احمقانه ای نوشتی و من به نگارشش از 20 پنج میدم:
[quote=I_L0t]چه جوک باحالی گفتی[/quote]
آره جوکه، همش جوکه این که کشورتو بفروشی بفروشی به عربا هم جوکه. با همین جوک گفتنا 35 سال ملتو به فاک دادین…
[quote=I_L0t]ایرانی که حتی ننتو از تهمونده های کشور امارات میگیره[/quote]
عربایی که 1400 سال پیش به ننه جدت تجاوز کردن و تخم تو پس افتاد…
[quote=I_L0t]ایرانی که همه نرم افزارا رو به عرب مفت استفاده میکنه[/quote]
کدوم نرم افزار؟ قرآن؟؟ احکام؟؟؟ نهج البلاغه؟؟؟؟ کدومش؟؟؟؟؟
آیا میدانستید نرم افزار در عربستان مفت نیست؟ درآمد مردم به لطف اون چهاردیواری نجس انقدر بالاست که این هزینه ها به چشم نمیاد؟
[quote=I_L0t]کاش حرفت راست بود و ما عرب بودیم[/quote]
مشکلی نیست حاج انگل، شما میتونی بری خایه عربا رو بلیسی، کفش هم پات نکنی، بشی یه عرب پابرهنه به تمام معنا؛ ولی ما دوست نداریم.
[quote=I_L0t] تنها تفریحمون ریدن به حقوق بشره [/quote]
[quote=آخوند محله حاج انگل اینا]ای حیف نون عوضی، فردا جرات داری پاتو بزار مسجد!!![/quote]
[quote=I_L0t]بگو دینت چیه مذهبت چیه نژادت چیه[/quote]
ما ایرانی هستیم، نه عرب نه مسلمان نه خودفروخته و نه هیچ چیز دیگر، فقط یک ایرانی…

0 ❤️

2014-10-04 13:20:31 +0330 +0330

[quote=♥گارد سلطنتی♥][quote=علی جونی جون]آیا شما برای پذیرش و باور کردن یک فرد آسمانی یا یک پیام آور از سوی آفریدگار هستی دارای یک چهار چوب فکری و اصولی و اعتقادی میباشید؟
گزینه الف_ بلی دارم و از روی باد معده یا بخاطر اینکه دیگران او را باور دارند او را باور نمیکنم ، بخاطر اینکه هر کس مسئول انتخاب هایی هست که انجام میدهد.
گزینه ب _خیر ندارم .همه میگن خوبه ، پس حتماً خوبه دیگه و زیاد برام مهم نیست تازه بابا و مامانم به اون باور دارن ،اونا که بد بچه هاشونو نمیخوان.
اگر شما گزینه ب را انتخاب کردید که هیچ ، اما اگر شما گزینه الف را انتخاب میکنید پس طبیعتاً به این سوال نیز پاسخ گویید. آیا ازدواج و عقد فردی که از سوی آفریدگار هستی برای پیام رسانی به شما فرستاده شده با دختری شش ساله آن هم در سن پنجاه سالگی ، در چهار چوب فکری ، اصولی و اعتقادی شما قرار میگیرد؟
البته علامت هایه سوال برای اینکه به بنده جواب بدهید نیست و هدف از طرح سوال برای شما یادآوری مطالبی بود که بعضی از دوستان قبل از این به آن نی اندیشیده بودن.[/quote]
دوست عزیز من دورادور پستای شما رو همیشه دنبال کردم و شما رو ادم باشخصیت و منطقی میدونم خواستم ارادتمو بشما ابراز کنم
در مورد نظرتونم باید بگم زمانی میشه با کسی منطقی حرف زد که پنبه تو گوشاش نزاشته باشه مثالهایی رو که تو پستاتون زدین و توی طول زمان به بهبودی نسبی رسیدن باز یه اجبار جمعی توش دیده میشه با این قشر از افراد بحث منطقی اب در هاون کوبیدنه .و بزرگوارانی مثل شما و بهرام هر چی بگین شب پای منبر اغا و اون شستشوی مغزی پنبه میشه
من با حرف بهرام و دیدگاهش که بمن نزدیکتره موافقترم :دی[/quote]
شما لطف دارین،ممنونم و من هم بسیار به شما ارادت دارم.

0 ❤️

2014-10-04 15:00:47 +0330 +0330

[quote=bahram_hot20][quote=علی جونی جون]بهرام جان زندگی همینه
قرار نیست همه چیز به نحوی که باید تغییر کنه شکل بگیره،واگرنه که معنی زندگی از دست میرفت بعدشم شما دیگه چرا اینقدر نا امیدی؟ اگه قرار بود آدمای خردگرا رو بهشون مسیر نشون بدی که کارت بیمعنا میشد چون اونا مسیرشون رو خودشون بدون من و شما پیدا میکنن. اگه به چنین افرادی کمک کردی هنر انجام دادی.در ضمن من فکر میکنم ما نباید در هر صورتی کوچک ترین توهینی به مسلمونا انجام بدیم و به نظرم این کار باعث جبهه گرفتن اونا میشه و میرن تو لاک دفاعی فکر میکنم مهربونتر باشیم و تفاوت خودشون با ما رو احساس کنن بهتره و اگرنه شما هم که باشی با خودت میگی چه چیز اینا از ما بهتره که بخوام از اعتقادات قبلیم دست بکشم. بازیابی اعتقادات مثل یک جراحی روحی میمونه و بسیار دردناکه .به هر صورت باور و اعتقاد مهم نیست که چی باشه به شرطی که ما در مورد این باور صادق باشیم و برای ما کارایی داشته باشه.ببخشید که رفتم رو منبر.
برات آرزوی خوبی دارم.
موفق باشی.[/quote]

داداش خودت کم و بیش منو میشناسی و میدونی تا جایی که بشه مدارا میکنم. خیلی وقتها تو این سایت بهم توهین شده و چیزی نگفتم، فحش پدر و مادر دادن مدارا کردم ولی یه چیزایی رو هم باید در نظر گرفت. اولا بابت وقت و انرژی که تو سایت و سر این موضوع میذارم از کسی اجرتی نمیگیرم که بگم وظیفمه و تعهد دارم … و دوما منم آدمم و مثل همه یه آستانه تحملی دارم و واقعا بعضی وقتها در مقابل درجه حماقت بعضیا کم میارم.
رفتار بعضیا عین این میمونه که یکی مریضه و افتاده کنار خیابون و تو به عنوان رهگذر رفتی از جیب خودت دارو خریدی میخوای بریزی تو حلقش که نمیره و انتظار تشکر هم نداری ولی طرف شروع میکنه به جفتک انداختن و فحش دادن، چه حالی پیدا میکنی؟
اگه این یه ذره احساس مسئولیت پیش وجدان هم از بین میرفت راحت میشدم.
مطمئنم که خودت درکم میکنی.

[/quote]
خدا قوت .بهرام جان شکی در حسن نیت شما نیست.
من خودم شخصاً خیلی وقتا دلم نمیاد بیام اینجا و وقتم رو اینجا بزارم و مسائل مالی و کارم رو در اولویت قرار میدم اما هر موقع هم که میام ،میبینم که شما خیلی فعالتر از خیلیای دیگه ،از زندگی شخصیت مایه گذشتی و اومدی اینجا و مطلب گذاشتی، پس حداقل من یکی هیچ حقی به خودم نمیدم که بخوام در مورد شما اظهار وجود کنم اما اگه نقد یا نظری هم میدم قبلاً گفتم فقط و فقط بخاطر روی خوشیه که از شما دیدم و به همین دلیل پررویی میکنم. در ضمن اگه وظیفه ای هم در کار باشه مسلماً شما بیشتر از وظیفت عمل کردی.
البته مسئله ای که آزارم میده اینه که یه عده دوست دارن تا شما رو مثل خودشون بکشونن پایین و این مسئله یه مقدار ازار دهنده است و اگه منم نقدی انجام دادم شاید اصلی ترینش همین بوده.
بهرام جان موفق و پیروز باشی.

0 ❤️

2014-10-04 17:11:13 +0330 +0330

داداش علی من بحثم شیعه و سنی نیست… مبحث اسلام و فرهنگ ایرانیه که امیخته بهمه…

مولوی یعنی شاعر ایرانی… شاعری که شعراش.سبک زندگیش، اعتقاداتش بیشتر امیخته با فرهنگ اسلامیه…

نمیشه فرهنگ اسلامی رو از ایرانی جدا کرد… پس کسی که مولوی رو ایرانی میدونه و قبول داره پس باید فرهنگ و اعتقاداتشم قبول کنه…

نمیشه که دوغ رو قبول داشت اما شیر رو نه…[/quote]
داداش علی من بحثم شیعه و سنی نیست… مبحث اسلام و فرهنگ ایرانیه که امیخته بهمه.1_ اگه اشتباه نکرده باشم و شما اعتقاد شیعی داشته باشید پس اعتقادات شما با مولوی در تضاد قرار میگیره و به عنوان یک شیعی شما راهتون کاملاً با مولوی جداست و اگر هم ایشون یا همان به اصطلاح شما دوغ ،را قبول دارید پس باید ابوبکر را هم قبول داشته باشید و اگر ابوبکر را قبول ندارید پس باید بگویم که چگونه مولوی را قبول دارید؟قبول داشتن باورهایه مولوی از نظر شما و شیعه چگونه است؟ آیا این باورها گزینشی است و شما از قسمتهایی که خوشتان آید و با مذاق شما سازگاری داشته باشد استفاده میکنید که اگر اینطور میباشد پس شما دوغ را قبول میکنید و اما با شیر مشکل دارید.که البه بحث من هم شیعه و سنی نیست و فقط میخواستم در مورد مثالی صحبت کنم که خود شما هم به اون اعتقادی ندارید و احتمال نمیدادید که مولوی در مورد ابوبکر شعری گفته باشه وشاید هم نمیدونستید که چنین مثالی زدید.

0 ❤️

2014-10-05 04:31:23 +0330 +0330

مولوی یعنی شاعر ایرانی… شاعری که شعراش.سبک زندگیش، اعتقاداتش بیشتر امیخته با فرهنگ اسلامیه…2_این نظر شخصی شماست و البته بسیار مضحک. مولوی شخصی نیست که ربطی به فرهنگ اسلامی داشته باشه و البته رابطه اون با اسلام همانند رابطه ای هست که بسیاری از مردم در اولین برخورد با معنویت در یک جامعه مذهبی اسلامی دارند. مطمئنا هیچ انسانی به ناگاه ودر یک لحظه و به صورت انقلابی از مسیر دیکته شده مذهبی خویش برنگشته که ما چنین توقعی رو از مولوی داشته باشیم و اشعاری رو که شما در وصف چنین افرادی میبینید اشعاری هستند که در همین پروسه میبینید، گرچه همانند بسیاری از بیدار شدگان، مولوی هم از تهمت مذهبیون دوره خویش در امان نبوده و او را کافری بیش نمی پنداشتن اما اگر بخواهیم او را پیرویه آیین عشق بخوانیم یا پیرویه دین اسلام ، مسلماً او در چهار چوب اسلام نخواهد گنجید بلکه شیوه آیینی او بیشتر به عرفای عاشق مسلک و چله نشین شرق نزدیکتر است تا به چهار چوب یکنواخت اسلام. او در زمان خود ابداع کننده شیوه رقص سماء است که هیچ سنخیتی با اسلام نداشته که هیچ ،بلکه هنوز هم از نظر تمامی مذهبیون دوره نیمه متمدنی که ما در آن زندگی میکنیم کاملاً با اسلام متضاد میباشد. اما در مورد آمیختگی اشعار مولوی با اسلام که شما از آن صحبت کردید اگر بنا به جبر جغرافیایی و اسلام موروثی موجود در فضای آن سالها نیست پس این تضاد مشهود اعتقادی مولوی با اسلام از کجا نشئت گرفته؟آیا اگر مولوی در جامعه مسیحی میزیست آیا احتمال به یقین ما امروز شاهد اشعاری را در وصف مسیح یامریم مقدس یا روح القدس نبودیم؟پس گفتن اینکه اعتقادات مولوی با اعتقادات محمد یکی است گزافه ای بیش نیست که اگر محمد زنده بود و مولوی در حالت ناخودآگاه عرفانی خویش به رقص سماء میشد، حتماً محمد دستور به شلاق زدن مولوی میداد.واقعاً چگونه میتوان مولوی و محمد را در یک صف اعتقادی پنداشت؟اما در مورد اینکه آیا او ایرانیست باید بگویم چنین شخصی تنها به کشور و ملیتی وابسته است که در آن کشور عشق را میپرستند و هر آنکه عاشق است ملیت این سرزمین را در قلب خویش مهر دارد.
نمیشه فرهنگ اسلامی رو از ایرانی جدا کرد… پس کسی که مولوی رو ایرانی میدونه و قبول داره پس باید فرهنگ و اعتقاداتشم قبول کنه…3_دیدید دوست من که چه راحت من در پاراگراف شماره 2 اینکار رو انجام دادم و دیدید که شخصی میتواند به اعتقادات مولوی اعتقاد داشته باشد اما توانایی تشخیص تفاوت در هم پیچیده این اعتقادات رو باخرافه ها داشته باشد و آن را بسیار ساده، عقلانی و عامه بیان کند.
نمیشه که دوغ رو قبول داشت اما شیر رو نه… 4_ شما اگه دوغ و شیر رو یک روز در معرض گرما قرار بدی،فردای اون روز شما سلامت دوغ رو قبول داری اما سلامت شیر رو قبول نداری . خخخخخخ

0 ❤️

2014-10-05 05:17:59 +0330 +0330

[quote=یاران مهدی عج]دشمنان اسلام با اینکه میدانند دین اسلام بر حق است مدام با طرح سوالات کوچک و بی ارزش( که پاسخ تمامی انها وجود دارد ) سعی دارند اسلام را بد جلوه دهند
دراین بین افراد جاهل و فریب خورده ای هستند که تاریخ را درست نمیدانند و دشمنان از این مسئله سو استفاده کرده و اطلاعات راست و دروغو با هم به خورد مغز های این جاهلان میدند[/quote]

من دشمن اسلامم ولی قبول ندارم اسلام بر حقه، اگر خیلی بلدی بفرما که چرا حسین کونی که براش سر میشکنین،ریده به هویت ایرانیت؟ (اگر ایرانی باشی )
Eee.jpg

0 ❤️

2014-10-05 19:50:53 +0330 +0330

[quote=علی جونی جون]
خدا قوت .بهرام جان شکی در حسن نیت شما نیست.
من خودم شخصاً خیلی وقتا دلم نمیاد بیام اینجا و وقتم رو اینجا بزارم و مسائل مالی و کارم رو در اولویت قرار میدم اما هر موقع هم که میام ،میبینم که شما خیلی فعالتر از خیلیای دیگه ،از زندگی شخصیت مایه گذشتی و اومدی اینجا و مطلب گذاشتی، پس حداقل من یکی هیچ حقی به خودم نمیدم که بخوام در مورد شما اظهار وجود کنم اما اگه نقد یا نظری هم میدم قبلاً گفتم فقط و فقط بخاطر روی خوشیه که از شما دیدم و به همین دلیل پررویی میکنم. در ضمن اگه وظیفه ای هم در کار باشه مسلماً شما بیشتر از وظیفت عمل کردی.
البته مسئله ای که آزارم میده اینه که یه عده دوست دارن تا شما رو مثل خودشون بکشونن پایین و این مسئله یه مقدار ازار دهنده است و اگه منم نقدی انجام دادم شاید اصلی ترینش همین بوده.
بهرام جان موفق و پیروز باشی.[/quote]

علی جان خدمتت عرض کنم که من نه تنها از انتقاد ناراحت نمیشم بلکه خوشحال هم میشم و بارها هم گفتم بهترین کادویی که دوست میتونه به من بده انتقاده.و اگه قراره انتقادی بشه چه بهتر که از طرف شما باشه که به درک و فهمت ایمان دارم.
در مورد ناراحت شدنم یا نا امید شدنم باور کن اصلا به خاطر خودم نیست و فقط به خاطر شخص مقابله. وقتی میبینم به هیچ عنوان قصد نداره وکیوم مغزش رو باز کنه دلم میسوزه براش. وگرنه یکی با تفکر راهشو پیدا کنه چی گیر من میاد و پیدا نکنه چی از دست میدم؟
برای خود من در مورد کاری که دوست داشته باشم یا وظیفه خودم بدونم خستگی واژه ناشناخته ای هست. الان تازه نیم ساعت نمیشه از اهواز رسیدم ولی کرم نذاشت بخوابم و گفتم اول یه سرک به سایت بکشم بعد بخوابم. ?

0 ❤️

2014-10-05 19:53:37 +0330 +0330

[quote=یاران مهدی عج]دشمنان اسلام با اینکه میدانند دین اسلام بر حق است مدام با طرح سوالات کوچک و بی ارزش( که پاسخ تمامی انها وجود دارد ) سعی دارند اسلام را بد جلوه دهند
دراین بین افراد جاهل و فریب خورده ای هستند که تاریخ را درست نمیدانند و دشمنان از این مسئله سو استفاده کرده و اطلاعات راست و دروغو با هم به خورد مغز های این جاهلان میدند[/quote]

مثلا؟

0 ❤️

2015-02-16 08:12:07 +0330 +0330

من حرفی ندارم فقط لطف کنین بگین چطوری بلدین یه چیزی رو تحریف کنین یا اینکه اصل مطلب فوتوشاپ رو ارایه بدین
بابا زشته کم تحریف کنین
البته از یهودیان صهیونیست همجنسباز و شیطان پرست خوک صفت چیزی جز این انتظار نمیره
لامصبا در طول تاریخ هرچی دیدن تحریف کردن
حتی به حضرت موسی که پیامبر خودشون بود هم رحم نکردن
پس جای تعجب نیست که بخوان علیه اسلام چرندیات و کس شعرهای مغز معیوبشون رو بگن
باشه هرچقدر دوست دارین چرت و پرت بگین
اینقدر بگین تا از دهنتون علف سبز بشه خخخخخخ
والله خیرالماکرین…
2330966769_1_0.jpg

0 ❤️

2015-02-21 13:15:41 +0330 +0330

[quote=hamed22000]من حرفی ندارم فقط لطف کنین بگین چطوری بلدین یه چیزی رو تحریف کنین یا اینکه اصل مطلب فوتوشاپ رو ارایه بدین
بابا زشته کم تحریف کنین
البته از یهودیان صهیونیست همجنسباز و شیطان پرست خوک صفت چیزی جز این انتظار نمیره
لامصبا در طول تاریخ هرچی دیدن تحریف کردن
حتی به حضرت موسی که پیامبر خودشون بود هم رحم نکردن
پس جای تعجب نیست که بخوان علیه اسلام چرندیات و کس شعرهای مغز معیوبشون رو بگن
باشه هرچقدر دوست دارین چرت و پرت بگین
اینقدر بگین تا از دهنتون علف سبز بشه خخخخخخ
والله خیرالماکرین…
2330966769_1_0.jpg[/quote]
حتما آدمکشی های جمهوری اسلامی که دقیقا بر طبق قوانین محمد انجام شده تحریف است.در جمهوری اسلامی اصلا زندان وجود ندارد.حتی یک ریال از پول بیت المال مردم دزدیده نمیشود.اصلا رباخواری در اسلام وجود ندارد (بانکداری اسلامی).آزادی در بالاترین حد در اسلام وجود دارد و مردم هر روز شاد شاد از داشتن چنین دینی هستند.فحشا حتی یک مورد هم در اسلام گزارش نشده.(البته خانم بازی در بهشت هر چقدر بخواهید مشکلی ندارد.الله دارای خانمهای زیادی است همه رقم)دوست عزیز خودت رو سر کار گذاشتی یا ما رو؟در ضمن اگر همجنس باز میخواهی فیضیه قم هر چقدر بخواهی هست.

0 ❤️

2015-02-21 13:55:52 +0330 +0330

اقا یک کلام مرگ بر اسلام و خامنه ای زنده باد اسراییل عزیز

0 ❤️

2015-02-21 14:58:34 +0330 +0330

اقاجون اصلا اسلام دین بد.دین برده داری،دین تجاوز و وحشی گری.کسی از شما دعوت کرد بیای مسلمون شی.کسی کارد زیر گلوتذاشت که دین اسلامو قبول کنی.شما از اسلام خوشت نمیاد خوب مسلمون نباش.چی کار به دین دیگران داری.کسی به شما گفت بیای راه و از چاه نشون ما بدی.ما خودمون میفهمیم چی خوب چی بد.شما اگر عیب و نقصی در اسلام میبینی برو یکم راجب مسیحیت تحقیق کن ببین بدون عیب و نقص.چطور ممکن یک زن باکره بدون همبستر شدن با یک مرد باردتر بشه.پس اگه بخوایم گیر بدیم راحت میشه به همه ادیان گیر داد.پس لطفا کیرتو از کون اسلام بکش بیرون.افرین کوچولو.برو بازی تو بکن.دیگم کس شر ننویس.مادر یهود و اسراییلمتییدن.

0 ❤️

2015-02-22 07:00:23 +0330 +0330

سلام
سلام به همه موافقا و مخالفا .سلام به مسلمونا یهودیا و مسیحیا.به طور اتفاقی این مطالب رو خوندم.یه سوال دارم؟
هدف از این بحث تو این سایت چیه؟
قطعا هدف هدایت به راه راست نیست.چرا اگه هدف انتقاد از دینه که جاش اینجا نیست اگه هدف انتقاد از سیاست جمهوری اسلامی ایرانه بازم جاش اینجا نیست.حالا هدف چیه به نظر شما.آدمایی که تو این سایت میان آدمای خاصی هستند که خیلی هاشون مستعد هر کاری هستند اما شاید یه نیمچه اعتقادی به دین داشته باشن حالا نه اسلام هر دینی .به نظرم هدف نگارنده اینه که همون نیمچه اعتقادم از بین ببره.در مورد زنان شوهر دار هم چیزی که قران اجازه داد همبستر شدن با زن شوهر دارنیست عزیزم.طبق اسلام زنی که از شوهر جدا شود به هر علتی چه طلاق و چه مرگ باید مدتی را به عنوان عده با کسی هم بستر نشه .زنانی که شوهرانشان رو تو جنگ از دست دادند فقط مجوز نگه داشتن عده ازشون برداشته شده . در ضمن در تمام ادوار و دورانها ؛ هم قانون حکومتی بوده هم عرف سنتی و هم هنجار های اجتماعی .شما استثنا ها رو تعمیم به کل نکنید.مثلا گوشت مردار حرام است اما در بحران حلال .در شرایط جنگی و در اون زمان بحرانی اوایل اسلام برداشتن زمان عده حکم حاکم شرعی بوده که سپاه اسلام رو بیشتر تقویت کنه.حالا اسلام نه هر دینه دیگه.برای حفظ و بقای خودش محقانه عمل کرده .امروز هم همینطوره آمریکا و اسراییل به اسم تروریست آدم میکشن و شکنجه می کنند ایران هم به اسم ارتداد و خروج از دین یا بهتر بگم خروج از سیاست نظام آدم میکشن.کلا هر کسی برای بقای خودش قانونه خودش رو میزاره یکی به اسم خدا و پیغمبر یکی به واسطه زور و قدرت این وسط مردم عادی و عام هم میوفتن به جونه هم.در نهایت پیشنهاد میکنم به دو بیت شعر تو زندگی اعتماد کنید اول اینکه می بخور منبر بسوزان مردم آزاری مکن و دوم اینکه لب آب و می ناب و دلبر نیکو سرشت به جهنم که نرفتم به بهشت .
خوش باشید

0 ❤️

2015-06-30 10:19:10 +0430 +0430

دانلود کتاب مغازی واقدی (جنگ های پیامبر) 18+

معتبرترین کتاب در زمینه ی جنگ هایِ محمد.

کتابی که پر از غارتِ اموال، خون ریزی و تجاوز به مخالفین است. که توسطِ سپاهیانِ اسلام انجام شده. اولین بار که کتاب رو می خواندم، واقعا برام شوکه کننده بود. که چه قدر احمق بودم. و چه قدر ملتِ احمقی هستیم که به حرفِ ملا و آخوند اعتماد می کنیم و زحمتِ مطالعه به خودمان نمی دهیم.
دانلود.
http://upload7.ir/?p=preview&s=1&q=mQ8z3Hrk7cBoazDr8fWBgtq4qEuGeY8qE6PyE8JC&s=1

نمونه صفحات از این جنایاتِ جنگی:

1 2
0 ❤️

2015-07-01 11:12:43 +0430 +0430

نه باوا!!
قبلنا بحثای دینی انقد داغ میشده و ما خبر نداشتیم؟!!!
mail1

0 ❤️

2015-07-01 11:12:54 +0430 +0430

این اوسکلو نیگا!
خودش مینویسه خودشم جواب خودشو میده

[quote=گایندگی و برازندگی]من واقعا متاسفم برای خدایی با این همه ادعا[/quote]

[quote=چوب تو کون خامنه ای]دوست عزیز اسلام همینه دیگه[/quote]

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «