از چگين ها(آدم خواران دربار صفويه) چي مي دونيد؟؟؟؟

1394/01/10

با سلام
اكثريت شما مي دونيد كه سلسله صفويان مذهب شيعه دوازده امامي را در ايران رواج دادن و در اين راه از انجام هيچ جنايتي ابا نداشتن…يادگار اون دروان كثيف و سياه كتاب بحارالانوار مجلسي هست.هر چي تو سايت ها درباره دوران مخوف صفويه و جنايات مزدوران اين سلسله ننگين تحقيق كردم چيز زيادي دستگيرم نشد.تاريخ صفويه هم كه در دوران پس از انقلاب منتشر شده با 95 درصد سانسور به خورد ما دادن
هر كي هر طلب جديد،PDF و يا ترجمه و …درباره شاهان صفويه،چگين ها،قزلباش ها و فتواهاي مجلسي ها(پدر و پسر)داره بذاره!
ممنون از همه ي شماها

15175 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-30 00:37:23 +0430 +0430

من منتظر مطالب با ارزش شما هستم

0 ❤️

2015-03-30 00:39:22 +0430 +0430

والا من که تحقيق نکردم تا حالا
اما يادمه که زمان دبيرستان، معلممون که خيلي ضد آخوند بود؛ از کتابي که خونده بود، تعريف ميکرد که زمان شاه سلطان حسين که اصفهان به محاصره محمود افغان دراومده بود و اين شاه حقير و بدبخت فقط توي سرسراي کاخ راه ميرفت و سينه زنان از امام حسين کمک ميخاسته!!
و ديگر اينکه: شأن مردم اون زمان اصفهان رو اينقدر پايين آورده بودن و تحقيرشون کرده بودن که از زور نبود مواد غذايي (به دليل محاصره شهر) گوشت گربه و سگهاي خيابوني و گوشت مرده هاي خودشونو ميخوردن bad .
اينه حقيقت حکومت ننگيني که جمهوري اسلامي بهش افتخار ميکنه fool ok .
البته اگر به سند و مدرکي هم برخوردم، حتماً در اينجا قرارش ميدم.
ممنونم از تاپيکت give_rose سال خوبي داشته باشي

0 ❤️

2015-03-30 00:45:31 +0430 +0430

[quote=ترومن]والا من که تحقيق نکردم تا حالا
اما يادمه که زمان دبيرستان، معلممون که خيلي ضد آخوند بود؛ از کتابي که خونده بود، تعريف ميکرد که زمان شاه سلطان حسين که اصفهان به محاصره محمود افغان دراومده بود و اين شاه حقير و بدبخت فقط توي سرسراي کاخ راه ميرفت و سينه زنان از امام حسين کمک ميخاسته!!
و ديگر اينکه: شأن مردم اون زمان اصفهان رو اينقدر پايين آورده بودن و تحقيرشون کرده بودن که از زور نبود مواد غذايي (به دليل محاصره شهر) گوشت گربه و سگهاي خيابوني و گوشت مرده هاي خودشونو ميخوردن bad .
ممنونم از تاپيکت give_rose سال خوبي داشته باشي[/quote]
متشكرم ترومن جان
جمهوري آخوندي با پنهان كردن چهره كثيفش شعور انسانيت رو به تاراج برده…طوري كه بعيد مي دونم تا سالهاي سال بشه درايت و عقل و شعور رو در كاسه زندگي فريب خوردگان دين و حكومت تريد كرد

0 ❤️

2015-03-30 01:38:33 +0430 +0430

تو نت پره! ولی آدم باورش نمیشه انقد هولناک عه! اکثرا هم تو دو مدل سایت میبینی سایت های کوروش پرست که برای زیر سوال بردن ترک ها نوشتن اینارو و سایت های سنی مذهب که برای کوبیدن تشیع نوشتن. ینی يجوري معلوم نی چی به چیه! طرف هیشکی نمیشه بود خود پادشاهان ایران قبل اسلام معلوم نی چه جنایاتی کردن بعد مغ های زرتشتی بعد مسلمانان سنی و …! به نظر من آموزش تاریخ هم مثل دین باید جمع بشه تو مدارس

0 ❤️

2015-03-30 05:48:31 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی]ببینم دختری که جستجو تو نت رو بلد نیستی[/quote]
تو عطا نيستي؟
جستجو بلدم اما مطالب ويكي پديا تكراريه…اطلاعات بيشتري مي خوام

0 ❤️

2015-03-30 05:53:03 +0430 +0430

حکومت صفوی یه حکومت شبیه به حکومت جمهوری اسلامی بود منم شنیدم یه گروه شبیه بسیجی های الان اون زمان هم بودن که شاه صفوی با شستشوی مغزی کاری باهاشون کرده بود که حتی ادم هم میخوردن دشمنان حکومت صفوی رو به رای و دستور شاه خورده میشندن توسط این گروه

0 ❤️

2015-03-30 16:35:22 +0430 +0430

[quote=ترومن]والا من که تحقيق نکردم تا حالا
ممنونم از تاپيکت give_rose سال خوبي داشته باشي[/quote]
واقعا ضد اخوند بود؟؟مگه میشه؟؟

0 ❤️

2015-03-30 18:57:06 +0430 +0430

[quote=محسن 1010]
واقعا ضد اخوند بود؟؟مگه میشه؟؟[/quote]
آره خب
ولي ضديتش با آخوند و همينطور اين حرفارو، زماني ميگفت که فقط ما چنتايي که بهمون اعتماد داشت، توي کلاس بوديم.
نه که وقتي همه هستن که! ? .

0 ❤️

2015-03-31 01:04:13 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]حکومت صفوی یه حکومت شبیه به حکومت جمهوری اسلامی بود منم شنیدم یه گروه شبیه بسیجی های الان اون زمان هم بودن که شاه صفوی با شستشوی مغزی کاری باهاشون کرده بود که حتی ادم هم میخوردن دشمنان حکومت صفوی رو به رای و دستور شاه خورده میشندن توسط این گروه[/quote]

0 ❤️

2015-03-31 01:53:19 +0430 +0430

چگین ها به گروهی از جلادان زنده خوار در دربار پادشاهان صفوی میگفتند که به اشاره ی سلطان همچون جانوران درنده به قربانی حمله کرده و زنده زنده او را می خوردند . این افراد همچون جانوران درنده با دندان بدن قربانی را تکه تکه کرده و می خوردند و از کاسه ی سرش برای نوشیدن شراب استفاده می کرده اند . اما آن گونه که از نوشته های شاردن و برخی تاریخ نگاران دیگر بر می آید گروه ۴۰ نفری چگین ها شخص را زنده می خورده اند و آنچنان هم این کار را می کرده اند که چپز زیادی از بدن قربانی باقی نمی ماند. شاه عباس در دربار خود مومنینی را تربیت کرده بود که آدم زنده را درسته میخوردند. زنده یاد علی اکبر سعیدی سیرجانی از معدود نویسندگانی بود که در زمینه ی آدمخواری به دلایل مذهبی، توسط سلسله های حاکم بر ایران در طول تاریخ تحقیقاتی کرد و به نتایج هولناکی رسید. او شرح داد که چگونه حکومت های مذهبی و بسیار پایبند به اصول دینی و مومن و معتقد با نام دین مخالفین خود را به فجیع ترین شکل ممکن میکشتند و در این راه مسلمانترین و معتقدترین و پابندترین و مومن ترین افراد، نقش جلاد و آدمکش و آدمخوار را برای این حکومت ها ایفا میکرده اند. سیرجانی در مقدمه ی کتاب وقایع التفاقیه چنین مینویسد: شاه عباس صفوی در دربار خود جلادانی به نام چگین(کسانی که گوشت خام میخورند) داشت . کار آنها این بود که محکومان را به امر شاه زنده زنده میخوردند. یعنی چگین ها بر سر محکوم ریخته و با دندان تکه ای از بدن او را زنده زنده کنده ومیخوردند. به روایت مولف روضه الصفویه، مورخ رسمی دربار صفوی ، آن فرقه آلت سیاست و غضب حکومت بودند که گناهکاران واجب التغدیر را از یکدیگر ربوده و انف(بینی) و اذن ( گوش) ایشان را به دندان قطع نموده و بلع می فرمودند و همچنین بقیهء اعضای بدن ایشان را به دندان افصال داده (یعنی می کندند) و می خوردند… (زندگانی شاه عباس اول تالیف نصرالله فلسفی، جلد دوم، صفحه ۱۲۵).
شاه اسماعیل اول پس از آنکه بر شیبک خان ازبک غلبه کرد و او را کشت (جنازه اش را به میان مومنین و متدینین صوفی انداخت) و به صوفیان گفت هر که سر مرا دوست دارد از گوشت این دشمن بخورد (تازه این صوفیان جزو علمای دینی دربار بودند ونه آن آدمخوران رسمی که چیگیین ها باشند!). خواجه محمود ساغرچی که در آن معرکه حاضر بوده گفته است که پس از فرمان شاه ازدحام صوفیان برای خوردن جسد شیبک خان به جایی رسید که جمعی تیغ کشیدند و (برای خوردن آن جسد) به جان یکدیگر افتادند و آن مردهء به خاک و خون آغشته را مانند لاشه خواران از دست یکدیگر می ربودند و می خوردند (نقل از روضه الصفویه). پدر بزرگوار شاه عباس کبیر هم جمعی از ریش سفیدان و صوفیان طوایف را در مجلسی جمع نموده بعد از ذکر و ذاکری که در میانهء صوفیان معمول است، به ایشان خطاب کرد : هر کس خلاف اراده و سخن مرشد عمل نماید تنبیه او چیست؟ آن جماعت (مومن و متدین و متعبد) گفتند که : گوشت بدن او او را خام خام خواهیم خورد… و بر این نیت الله الله کشیدند (نقل از خلاصه التواریخ) .
بسیاری از این اعمال تحت عنوان گسترش شیعه و اسلام توجیه می‌شد.(بطور کلی صفویان تمایل داشتند که مشروعیت فرمانروایی خود و جانشینانشان را با اسلام توجیه نمایند.

0 ❤️

2015-03-31 03:39:56 +0430 +0430

دوست عزیز سری کتابهای زندگی شاه عباس وشاه اسماعیل نوشته پناهی سمنانی اطلاعات خوبی از اون دوران رو داره همین طور سفرنامه شاردن وپیترو دلاواله من همه رو خوندم ب هاطلاعات جالبی درمورد صفویه رسیدم وجه تمایز اون دوران با حال ااستفاده ابزاری حکومت از دین هست

0 ❤️

2015-03-31 04:12:51 +0430 +0430

تو احیاناً نیاز مبرم به جر خوردن داره خفت می کنه که اومدی اینجا داری زر مفت میزنی :|
آخه جنده دگوری تو سلسه قاجار و ول کردی اومدی داری راجع به صفویه حرف میزنی که اونهمه خدمت کردند به کشور؟!!! اصلاً رفتی بخونی قبل از صفویه مملکت چه حال و روزی داشته و صفویه کشور رو از چه دوران اسف باری به اوج شکوه و تمدن رسوندند؟؟؟
احتمالاً ننه ات رو گائیده اند که ازشون کینه داری ?

0 ❤️

2015-03-31 05:17:17 +0430 +0430

[quote=NIKAN0098]…[/quote]
اشتباه به عرضت رسوندن!
اون ننه توئه که داره هر روز رو ابول خامنه‌اي بالا پايين ميره تا شيکم توي عربزاده رو سير کنه.
اگه چيزي از بحث حاليته، بنال!!
اگه حاليت نيس که زيپ پوزه نجستو بکش و با يه خدافظي خوشحالمون کن!

0 ❤️

2015-03-31 06:12:00 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=NIKAN0098]…[/quote]
اشتباه به عرضت رسوندن!
اون ننه توئه که داره هر روز رو ابول خامنه‌اي بالا پايين ميره تا شيکم توي عربزاده رو سير کنه.
اگه چيزي از بحث حاليته، بنال!!
اگه حاليت نيس که زيپ پوزه نجستو بکش و با يه خدافظي خوشحالمون کن!
[/quote]
ترومن
بحث با اين سانديس خورها و مزدوران خامنه اي مثل آب در هاون كوبيدنه…اينها همون كساني هستند كه دين رو سرپوشي براي تمام رذيلت ها و جنايت هاشون قرار دادن و بقول داعشيان خطرناك تر از مسيحي و يهوي اند.
عمدا جوابش رو ندادم تا بسوزه…به هر حال بازم ممنون

0 ❤️

2015-03-31 06:17:31 +0430 +0430

ممنون از راهنماييت-حتما ميرم سراغش

0 ❤️

2015-03-31 06:18:10 +0430 +0430

[quote=ava modiri]دوست عزیز سری کتابهای زندگی شاه عباس وشاه اسماعیل نوشته پناهی سمنانی اطلاعات خوبی از اون دوران رو داره همین طور سفرنامه شاردن وپیترو دلاواله من همه رو خوندم ب هاطلاعات جالبی درمورد صفویه رسیدم وجه تمایز اون دوران با حال ااستفاده ابزاری حکومت از دین هست[/quote]
ممنون از راهنماييت-حتما ميرم سراغش

0 ❤️

2015-03-31 06:18:58 +0430 +0430

[quote=hotboy000]چگین ها به گروهی از جلادان زنده خوار در دربار پادشاهان صفوی میگفتند که به اشاره ی سلطان همچون جانوران درنده به قربانی حمله کرده و زنده زنده او را می خوردند . این افراد همچون جانوران درنده با دندان بدن قربانی را تکه تکه کرده و می خوردند و از کاسه ی سرش برای نوشیدن شراب استفاده می کرده اند . اما آن گونه که از نوشته های شاردن و برخی تاریخ نگاران دیگر بر می آید گروه ۴۰ نفری چگین ها شخص را زنده می خورده اند و آنچنان هم این کار را می کرده اند که چپز زیادی از بدن قربانی باقی نمی ماند. شاه عباس در دربار خود مومنینی را تربیت کرده بود که آدم زنده را درسته میخوردند. زنده یاد علی اکبر سعیدی سیرجانی از معدود نویسندگانی بود که در زمینه ی آدمخواری به دلایل مذهبی، توسط سلسله های حاکم بر ایران در طول تاریخ تحقیقاتی کرد و به نتایج هولناکی رسید. او شرح داد که چگونه حکومت های مذهبی و بسیار پایبند به اصول دینی و مومن و معتقد با نام دین مخالفین خود را به فجیع ترین شکل ممکن میکشتند و در این راه مسلمانترین و معتقدترین و پابندترین و مومن ترین افراد، نقش جلاد و آدمکش و آدمخوار را برای این حکومت ها ایفا میکرده اند. سیرجانی در مقدمه ی کتاب وقایع التفاقیه چنین مینویسد: شاه عباس صفوی در دربار خود جلادانی به نام چگین(کسانی که گوشت خام میخورند) داشت . کار آنها این بود که محکومان را به امر شاه زنده زنده میخوردند. یعنی چگین ها بر سر محکوم ریخته و با دندان تکه ای از بدن او را زنده زنده کنده ومیخوردند. به روایت مولف روضه الصفویه، مورخ رسمی دربار صفوی ، آن فرقه آلت سیاست و غضب حکومت بودند که گناهکاران واجب التغدیر را از یکدیگر ربوده و انف(بینی) و اذن ( گوش) ایشان را به دندان قطع نموده و بلع می فرمودند و همچنین بقیهء اعضای بدن ایشان را به دندان افصال داده (یعنی می کندند) و می خوردند… (زندگانی شاه عباس اول تالیف نصرالله فلسفی، جلد دوم، صفحه ۱۲۵).
شاه اسماعیل اول پس از آنکه بر شیبک خان ازبک غلبه کرد و او را کشت (جنازه اش را به میان مومنین و متدینین صوفی انداخت) و به صوفیان گفت هر که سر مرا دوست دارد از گوشت این دشمن بخورد (تازه این صوفیان جزو علمای دینی دربار بودند ونه آن آدمخوران رسمی که چیگیین ها باشند!). خواجه محمود ساغرچی که در آن معرکه حاضر بوده گفته است که پس از فرمان شاه ازدحام صوفیان برای خوردن جسد شیبک خان به جایی رسید که جمعی تیغ کشیدند و (برای خوردن آن جسد) به جان یکدیگر افتادند و آن مردهء به خاک و خون آغشته را مانند لاشه خواران از دست یکدیگر می ربودند و می خوردند (نقل از روضه الصفویه). پدر بزرگوار شاه عباس کبیر هم جمعی از ریش سفیدان و صوفیان طوایف را در مجلسی جمع نموده بعد از ذکر و ذاکری که در میانهء صوفیان معمول است، به ایشان خطاب کرد : هر کس خلاف اراده و سخن مرشد عمل نماید تنبیه او چیست؟ آن جماعت (مومن و متدین و متعبد) گفتند که : گوشت بدن او او را خام خام خواهیم خورد… و بر این نیت الله الله کشیدند (نقل از خلاصه التواریخ) .
بسیاری از این اعمال تحت عنوان گسترش شیعه و اسلام توجیه می‌شد.(بطور کلی صفویان تمایل داشتند که مشروعیت فرمانروایی خود و جانشینانشان را با اسلام توجیه نمایند.[/quote]
يه دنيا ممنون

0 ❤️

2015-03-31 09:53:49 +0430 +0430

[quote=NIKAN0098]تو احیاناً نیاز مبرم به جر خوردن داره خفت می کنه که اومدی اینجا داری زر مفت میزنی :|
آخه جنده دگوری تو سلسه قاجار و ول کردی اومدی داری راجع به صفویه حرف میزنی که اونهمه خدمت کردند به کشور؟!!! اصلاً رفتی بخونی قبل از صفویه مملکت چه حال و روزی داشته و صفویه کشور رو از چه دوران اسف باری به اوج شکوه و تمدن رسوندند؟؟؟
احتمالاً ننه ات رو گائیده اند که ازشون کینه داری ?[/quote]
مادری از شما مسلمون‌های جنایتکار ایرانی کش و به خصوص شیعیان از داعش بدتر بگاییم که برین تو کون شاه اسماعیل اول طوری سنگر بگیرین که با اسهال خونیشم بیرون نیاین.

0 ❤️

2015-03-31 14:02:05 +0430 +0430

عجب!!! ممنون از اطلاعات خوبتون.
ولی یه سوالی داشتم.مگه همین صفویه اولین حکومتی نبود که بعد حمله اعراب ایران رو یکپارچه کرد؟؟اگه در این مورد بهم توضیح بدین ممنون میشم.
با تشکر.

0 ❤️

2015-03-31 14:24:10 +0430 +0430

کوسوووووو ?
من ذاتاً با آخوندا مشکل دارم و نه دینشون رو قبول دارم نه خودشون رو… ولی اینو بدون تو دقیقاً مصداق همون احمقهایی هستی که قبل از صفویان بودند و قصدشون تیکه و پاره کردن کشور بود. صفویه همونهایی بودند که بعد از دوران خفت بار حمله مغولها و پاره پاره شدن مملکت تونستند دوباره کشور رو یکپارچه کنند و دست همسایگان وحشی رو از این مرز و بوم کوتاه کنند.
حالا توی کو سووو از راه رسیدی داری راجع به قدرتمندترین سلسله ایران بعد از حمله تازیها و مغولها دروغ پردازی می کنی؟ برو کوستو بده ?

0 ❤️

2015-03-31 15:52:57 +0430 +0430

شما ها عادت دارین هر چیزی که توش نشونی از اسلام و شیعه باشه رو میبرین زیر سوال.چرا نمیای بگی شاه عباس کسی بود که تو چالدران با بیست هزار نفر جلوی دویست هزار نفر از سپاه عثمانی ایستاد.من نه هدفم طرفداری از اسلام نه حکومت,ولی اینم درست نیست که با همه چی مخالفت کورکورانه بکنه.سلسله صفوی هم بد,حتما استعمار انگلیس و پرتغال خوب هستن.چون اونا اروپایی هستن.مسلمون نیستن.

0 ❤️

2015-03-31 19:39:27 +0430 +0430

[quote=farzad.93]شما ها عادت دارین هر چیزی که توش نشونی از اسلام و شیعه باشه رو میبرین زیر سوال.چرا نمیای بگی شاه عباس کسی بود که تو چالدران با بیست هزار نفر جلوی دویست هزار نفر از سپاه عثمانی ایستاد.من نه هدفم طرفداری از اسلام نه حکومت,ولی اینم درست نیست که با همه چی مخالفت کورکورانه بکنه.سلسله صفوی هم بد,حتما استعمار انگلیس و پرتغال خوب هستن.چون اونا اروپایی هستن.مسلمون نیستن.[/quote]

0 ❤️

2015-03-31 19:50:17 +0430 +0430

من نمگم بهشت کجاست .مطمعنا وقتی نو یک بیمارستان یکی میاد کلیه شو اهدا میکنه بهشت همونجاست.من حرفم اینکه چرا وقتی یک نفر مسلمون شد تمام کارهای خوب وبدشو میبریم زیر سوال.

0 ❤️

2015-03-31 20:44:54 +0430 +0430

[quote=farzad.93]شما ها عادت دارین هر چیزی که توش نشونی از اسلام و شیعه باشه رو میبرین زیر سوال.چرا نمیای بگی شاه عباس کسی بود که تو چالدران با بیست هزار نفر جلوی دویست هزار نفر از سپاه عثمانی ایستاد.من نه هدفم طرفداری از اسلام نه حکومت,ولی اینم درست نیست که با همه چی مخالفت کورکورانه بکنه.سلسله صفوی هم بد,حتما استعمار انگلیس و پرتغال خوب هستن.چون اونا اروپایی هستن.مسلمون نیستن.[/quote]
تو چالدران شاه اسماعیل بود که جنگید اونم که شکست خورد جناب باسواد

0 ❤️

2015-03-31 20:51:04 +0430 +0430

ما موندیم اینجا سایت سکسیه یا سایت ضد دین و اهانت کردنهای بی مورده!!!؟؟؟؟
اقا هرکسی دینی داره و اعتقادی
قرار نیست با توهین کردن و اهانت بهمدیگه و چیزاییکه از نظر بعضیا خرافاته و از نظر بعضی دیگه مقدسات بخوایم حرفمون رو به کرسی بنشونیم
من موندم چرا این ادمین جلوی اینجور بحث هارو نمیگیره تا دیگه هیچکس جرات نکنه به بقیه ی کاربرا توهین کنه
ما با هر دین و اعتقادای و یا بی هر دین و بازم باهراعتقادی اومدیم اینجا تا از مسائل جنسی که تو جامعه بصورت خیلی شدیدی باهاشون مقابله و مبارزه میشه صحبت کنیم و اینجا بتونیم حرفمون رو راحت بزنیم بدون اینکه ترسی از کسی داشته باشیم نه اینکه با اینجور مباحث بخوایم به همدیگه اهانت کنیم

من قبلنم شنیده بودم که خود شخص ادمین پشت اینجور بحث هاست و اونه که داره به بعضیها خط میده تا به دین و اعتقادات دیگران توهین بشه اما هیچوقت باور نکردم ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اگه ادمین پشت اینجور مباحث نباشه حتما با کاربرایی که صرفا و فقط در اینجور موارد فعالیت میکنن مقابله میکنه و میتونه راحت کاربریشون رو مسدود کنه

معذرت میخوام که طولانی شد

امیدوارم به این درک برسیم که اگه جایی ازادی بود اون ازادی به این معنی نیست که میتونیم هویت و فرهنگ واقعی و تربیت خانوادگیمون رو به رخ دیگران بکشیم و با هر لحنی که دلمون میخواد بادیگران صحبت کنیم.

0 ❤️

2015-03-31 20:51:55 +0430 +0430

هر چی بدبختی میکشیم از دوران سیاه و نکبت صفوی هست که اعراب وحشی بر کشورمون مسلط شدند.

0 ❤️

2015-03-31 20:57:06 +0430 +0430

[quote=زوجیم از تهران]ما موندیم اینجا سایت سکسیه یا سایت ضد دین و اهانت کردنهای بی مورده!!!؟؟؟؟
قرار نیست با توهین کردن و اهانت بهمدیگه و چیزاییکه از نظر بعضیا خرافاته و از نظر بعضی دیگه مقدسات بخوایم حرفمون رو به کرسی بنشونیم
من موندم چرا این ادمین جلوی اینجور بحث هارو نمیگیره تا دیگه هیچکس جرات نکنه به بقیه ی کاربرا توهین کنه
ما با هر دین و اعتقادای و یا بی هر دین و بازم باهراعتقادی اومدیم اینجا تا از مسائل جنسی که تو جامعه بصورت خیلی شدیدی باهاشون مقابله و مبارزه میشه صحبت کنیم و اینجا بتونیم حرفمون رو راحت بزنیم بدون اینکه ترسی از کسی داشته باشیم نه اینکه با اینجور مباحث بخوایم به همدیگه اهانت کنیم

من قبلنم شنیده بودم که خود شخص ادمین پشت اینجور بحث هاست و اونه که داره به بعضیها خط میده تا به دین و اعتقادات دیگران توهین بشه اما هیچوقت باور نکردم ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اگه ادمین پشت اینجور مباحث نباشه حتما با کاربرایی که صرفا و فقط در اینجور موارد فعالیت میکنن مقابله میکنه و میتونه راحت کاربریشون رو مسدود کنه

امیدوارم به این درک برسیم که اگه جایی ازادی بود اون ازادی به این معنی نیست که میتونیم هویت و فرهنگ واقعی و تربیت خانوادگیمون رو به رخ دیگران بکشیم و با هر لحنی که دلمون میخواد بادیگران صحبت کنیم.[/quote]
هرلحظه احساس کردی به اعتقاداتت توهین میشه میتونی سایت را ترک کنی و لازم به ذکر است که شهوانی مقدسات نداره و این را هممون هنگام ساختن کاربری تو قوانین سایت امضا کردیم
لاکن هرگونه جوسازی علیه کاربران خلافه عمو اینجا نه خط میدن و نه میگیرن.
یادت نره که بنا به فرموده حضرات:شهوانی برای کسی کارت دعوت نفرستاده.
من الله التوفیق

0 ❤️

2015-03-31 21:01:48 +0430 +0430

انصافا هرچی بیشتر تاریخ این مملکت رو ميخونی بیشتر ميفهمي چرا همه چیز اینقدر بگاييه

0 ❤️

2015-03-31 21:13:01 +0430 +0430

بگو کس مىدى وقتمونو نگىر

0 ❤️

2015-03-31 22:04:09 +0430 +0430

[quote=زوجیم از تهران]ما موندیم اینجا سایت سکسیه یا سایت ضد دین و اهانت کردنهای بی مورده!!!؟؟؟؟
قرار نیست با توهین کردن و اهانت بهمدیگه و چیزاییکه از نظر بعضیا خرافاته و از نظر بعضی دیگه مقدسات بخوایم حرفمون رو به کرسی بنشونیم[/quote]
دوست عزيز!!
ميشه بگي کي توهين کرده؟؟
فقط کاربرNIKAN0098 صفات لايق خودشو خونوادشو به صاحب محترم اين تاپيک نسبت داده که، در حقيقت شعور و ادب نازل خودشو اثبات کرده!
من توهين کردم؟؟ تينا خانم؟؟ خاله ميترا؟؟ محسن 1010؟؟
هر توهيني هم هست از جانب شما مسلمونا هست stop نه کس ديگه
[quote=زوجیم از تهران]من موندم چرا این ادمین جلوی اینجور بحث هارو نمیگیره تا دیگه هیچکس جرات نکنه به بقیه ی کاربرا توهین کنه[/quote]
خب با اين حرفت ثابت کردي که دوست داري آقا بالاسر داشته باشي و جنبه آزادي رو نداري!!
ولي همه مثل شما نيستن ok

[quote=زوجیم از تهران]من قبلنم شنیده بودم که خود شخص ادمین پشت اینجور بحث هاست و اونه که داره به بعضیها خط میده تا به دین و اعتقادات دیگران توهین بشه اما هیچوقت باور نکردم ولی کم کم دارم به این نتیجه میرسم که اگه ادمین پشت اینجور مباحث نباشه حتما با کاربرایی که صرفا و فقط در اینجور موارد فعالیت میکنن مقابله میکنه و میتونه راحت کاربریشون رو مسدود کنه[/quote]
از کي شنيده بودي؟؟ از بسيجيا؟؟ ROFL خخخخخخخخ

0 ❤️

2015-03-31 22:11:13 +0430 +0430

[quote=وحیدکرال][quote=زوجیم از تهران]ما موندیم اینجا سایت سکسیه یا سایت ضد دین و اهانت کردنهای بی مورده!!!؟؟؟؟

امیدوارم به این درک برسیم که اگه جایی ازادی بود اون ازادی به این معنی نیست که میتونیم هویت و فرهنگ واقعی و تربیت خانوادگیمون رو به رخ دیگران بکشیم و با هر لحنی که دلمون میخواد بادیگران صحبت کنیم.[/quote]
هرلحظه احساس کردی به اعتقاداتت توهین میشه میتونی سایت را ترک کنی و لازم به ذکر است که شهوانی مقدسات نداره و این را هممون هنگام ساختن کاربری تو قوانین سایت امضا کردیم
لاکن هرگونه جوسازی علیه کاربران خلافه عمو اینجا نه خط میدن و نه میگیرن.
یادت نره که بنا به فرموده حضرات:شهوانی برای کسی کارت دعوت نفرستاده.
من الله التوفیق[/quote]

میبینی اینم لحن حرفیدنته
مهم نیست که شهوانی چی داره یا چی نداره
مهم اینه که چی یادت دادن و تو چی یاد گرفتی و مهمتر ازهمه چجوری با دیگران برخورد میکنی
اگه کسی برخلاف میلت حرف بزنه بهش میگی ساندیس خور بسیجی و اگه کسی از طرز رفتار و گفتارت ایراد بگیره سریع جبهه میگیری و منتظری تا همون برچسب ساندیس خور رو بهش بچسبونی

در ضمن من گفتم به اعتقادات من توهین شده!!!
پس اول خوب گوش کن بعد جواب بده
فقط گفتم هرکسی اعتقاداتش برای خودش مهمه و حتی مقدس و این درحالیه که همون اعتقادات میتونه واسه دیگران خرافات و حتی خز باشه اما ادم حسابی و فهمیده هیچوقت بخودش اجازه نمیده به دیگران و اعتقاداتشون اهانت کنه
پس حالا بفهم که چرا میگم خط میدن یا خط میگیرن
چون تا طرف حرفش تموم نشده فرتی از چند طرف میریزید سرش و هرچیکه دلتون میخواد بارش میکنید و انتظار دارید کسی هم نگه این باند بازیارو یکی رهبری میکنه

حالا اگه دوستداشتی میتونی بهم بگی ساندیس خور و بسیجی و حتی دوستاتم صدا کنی بیان و هرچی بلدن بهم بگن تا به قول بروبچ بزنید برجک مرجک طرف بیاد پایین

تقبل الله حاجی گیرینف

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «