انـقــلاب نکنــیـــــــــــد!!!

1396/10/12

دوستان بنده نه طرفدار نظامم نه بسیجی . مثل هر ایرانی دیگری برای سرنگونی رژیم اخوندها لحظه شماری میکنم اما مخالف بر هم زدن امنیت مردم کشورم هستم ! در حال حاضر انقلاب کردن بیش از هر چیزی به ضرر مملکت ما هست

اصلا من چیزی نمیگم ازتون خواهش خواهش خواهش خواهش میکنم که لطف کنید و فقط و فقط دو سه دقیقه وقت بذارید و این کلیپ کوتاه رو ببینید و خودتان قضاوت کنید اگه اینطوری پیش بریم چه سرنوشتی در انتظار کشورمون هست… :(

هر نظری هم در این مورد داشتید بگید اگه خلاف این خطرات ثابت شد قول میدم نه تنها باهاتون انقلاب کنم بلکه هر کسی رو هم تونستم تشویق کنم باهامون همراه بشه

https://www.youtube.com/watch?v=uhwzEe41l-Y&ab_channel=omiddanaرودست

1372 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-02 14:26:00 +0330 +0330

دااش شما هر وقت گفتين ما انقلاب ميکنيم

5 ❤️

2018-01-02 14:34:23 +0330 +0330
نقل از: Odriss دااش شما هر وقت گفتين ما انقلاب ميکنيم

اصلا کلیپ رو نگاه کردی شما؟!!! نگفتم منتظر من بمونین که مزه پرانی میکنی لطف کن اگه نظر دیگه ای داری که فکر میکنی کمک میکنه اول کلیپ رو با دقت ببین بعد نقدش کن و دلایلی که باهاش این مساله رو رد میکنی توضیح بده . اگه هم حالشو نداری پس کلا پست نذار که توهین به شعور ما و خودت نکنی

0 ❤️

2018-01-02 14:34:51 +0330 +0330
نقل از: GAYMAMAD واقعا درسته دمت گرم

?

0 ❤️

2018-01-02 14:41:04 +0330 +0330

من زیاد کلیپ های رو دست رو ندیدم
اونایی هم که دیدم تقریبا نصف حرفاش اراجیف گفته

بعید نیست اینم مثل آیت الله بی بی سی باشه

در کل بنظرم حرفای امثال این شخص رو گوش ندید

5 ❤️

2018-01-02 14:55:14 +0330 +0330

از اون دسته از کلیپ هایی هم بزار که یارو داره میگه 7 ساله لباس نو نپوشیدم ، یکی دیگه هم دیدم طرف میگفت یک هفته ست شبا که از کار برمیگردم یکم شکر میریزم تو نون میخورم این میشه شامم
اسم امنیت رو میاری واسه ما؟؟ اگه امنیت میخوای هیچ جایی امنیت زندان انفرادی رو نداره تا دلت بخواد مامور هم بیرون وایسادن و مراقبتن ...
تف به امنیتی که ایران داره،، کدوم زنی ساعت 10 شب جرئت بیرون رفتن داره؟؟ حتی مردها هم جرئت ندارن شب هرجایی برن
متاسفانه مردم ایران تا به خواری نیوفتن نمیفهمن
به استارتر تاپیک : ساندیس چند تا چند تا میدن بهتون؟؟ کوپنیه؟؟؟

2018-01-02 14:56:06 +0330 +0330

توجه شود که شرایط کنونی‌ فرصت بسیار مناسبی‌ست برا اعتراض سراسری و ابراز مخالفت با نظام و به دمبال آن؛ ایجاد موج فراگیر مردمی از اقسا نقاط ایران علیه حکومت جمهوری اسلامی تا تموم جنایتکاران این رژیم بلخره حساب کار دسشان آید.
لذا سفارش میشود بیرون تو خیابونا بمونید میدونو خالی نکنید ولاکن دس به تخریب اموالی که متعلق به خودتان است نزنید.

خالی کردن پشت معترضین و کم شدن فشار علیه حکومت، نتیجه‌ای نداره جز این‌که این جانوران دوباره جرأت کنن از تو لونه‌هاشون بیان و ایندفه با شدت بیشتری مخالفاشونو سرکوب و قتل عام کنن.

درضم ترس از تجزیه‌طلبی بی‌معناس تا زمانی که بین اینهمه اعتراضات از سوی قومیتای مختلف، هنو شعاری تجزیه‌طلبانه شنیده نشده.

2018-01-02 15:17:34 +0330 +0330
نقل از: mehrad8713 در تایید عرایض شما و این کلیپ باید اضافه کنم که علاوه بر اینکه الان بدترین شرایط حاکمه برای یک انقلاب بدترین زمان ممکن هم هست!

تو کلیپ یه جا به این اشاره کرد که در صورت انقلاب ایران قطعا تجزیه میشه و این حرف واقعا حرف درستیه اما خب یه سری ها شاید بگن که مگه الان چه فرقی با انقلاب ۵۷ داره؟!چرا اون موقع تجزیه نشد؟!

این پستو من یه سال قبل گذاشتم که جواب این دوستانه!

مقایسه با ۵۷

نکته دیگه ای هم که باید اشاره کنم اینه که واقعا اون انتخاب هایی که در کلیپ پیشنهاد شد کارساز نیست!واقعا بدیهیه که کار از گفتمان و این چیزا گذشته! و البته واقعا امروز نمیشه مثه ۵۷ یک شبه انقلاب کرد!فک نمیکنم در حالت طبیعی ممکن باشه باید معجزه ای رخ بده!

یه چیز دیگه هم که لازمه بگم اینه که الان یکی از مهمترین برهه های تاریخی برای ایرانه و تصمیم اشتباه ملت میتونه باعث نابود شدن ایران بشه!!!و واقعا هم سخته که تصمیم درست بگیریم!
من خودم شخصا نمیدونم باید چیکار کنم! از طرفی انقلاب کردن و برچیده شدن حکومت باعث تجزیه و عواقب بسیار بدتر برای ایران میشه و از طرف دیگه دست روی دست گذاشتن و دل بستن به گفتمان و اینها فقط باعث بدتر شدن شرایط میشه…واقعا تصمیم گیری تو این شرایط بسیار سخته!

کاملا حس میکنم چه میگید واقعا من هم نمیدونم در این شرایط الان باید چه کنم! قبول هم دارم که اگه امروز اعتراضات رو همراهی نکنیم باز هم به نوبه دیگری به ضرر خودمان تموم میشه و اگه هم همراهی کنیم باز به نوبه ای دیگر!! عجیب هم هست که خیلی سریع این اتفاقات افتاد یهو مثل یه زارررررررررررررررررت همه چی ریخت به هم !

0 ❤️

2018-01-02 15:25:15 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb من زیاد کلیپ های رو دست رو ندیدم اونایی هم که دیدم تقریبا نصف حرفاش اراجیف گفته

بعید نیست اینم مثل آیت الله بی بی سی باشه

در کل بنظرم حرفای امثال این شخص رو گوش ندید

دلبندم خب حداقل اول کلیپ رو ببین حرفاش رو گوش بعد بگو اراجیف گفته! شما به حرف توجه کن چرا شخص رو ملاک قرار میدی؟ مغلطه نکن اول ببین چه میگه بعد اگه جوابی داری نقد کن

0 ❤️

2018-01-02 15:26:20 +0330 +0330
نقل از: P.O.P

از اون دسته از کلیپ هایی هم بزار که یارو داره میگه 7 ساله لباس نو نپوشیدم ، یکی دیگه هم دیدم طرف میگفت یک هفته ست شبا که از کار برمیگردم یکم شکر میریزم تو نون میخورم این میشه شامم
اسم امنیت رو میاری واسه ما؟؟ اگه امنیت میخوای هیچ جایی امنیت زندان انفرادی رو نداره تا دلت بخواد مامور هم بیرون وایسادن و مراقبتن ...
تف به امنیتی که ایران داره،، کدوم زنی ساعت 10 شب جرئت بیرون رفتن داره؟؟ حتی مردها هم جرئت ندارن شب هرجایی برن

شما دقیقا مثل تندروهای خود حکومت هستی که هرکس ذره ای باهات مخالف باشه بهش انگ و برچسب میزنی با شما حرفی ندارم چون حرف زدن با امثال شما اصلا فایده نداره

الان فقط داغ هستید و جوگیر . فرق من با شما اینه که سعی میکنم با منطقم تصمیم بگیرم نه با احساسم

0 ❤️

2018-01-02 15:28:24 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

توجه شود که شرایط کنونی‌ فرصت بسیار مناسبی‌ست برا اعتراض سراسری و ابراز مخالفت با نظام و به دمبال آن؛ ایجاد موج فراگیر مردمی از اقسا نقاط ایران علیه حکومت جمهوری اسلامی تا تموم جنایتکاران این رژیم بلخره حساب کار دسشان آید.
لذا سفارش میشود بیرون تو خیابونا بمونید میدونو خالی نکنید ولاکن دس به تخریب اموالی که متعلق به خودتان است نزنید.

خالی کردن پشت معترضین و کم شدن فشار علیه حکومت، نتیجه‌ای نداره جز این‌که این جانوران دوباره جرأت کنن از تو لونه‌هاشون بیان و ایندفه با شدت بیشتری مخالفاشونو سرکوب و قتل عام کنن.

درضم ترس از تجزیه‌طلبی بی‌معناس تا زمانی که بین اینهمه اعتراضات از سوی قومیتای مختلف، هنو شعاری تجزیه‌طلبانه شنیده نشده.

خب شما همین الان هم داری جوونهای مردم رو دسته دسته راهی جوخه اعدام میکنی اسی جان!!!!!! تظاهرات الان بی هدفه و هر کی بین فریادهای اعتراضی ساز خودشو میزنه و در کمال تاسف مجبورم بگم مردم پراکنده تر از اونی هستن که بتونن نظام رو وادار به عقب نشینی کنن برعکس فقط خودشون رو دارن راهی زندان یا گور میکنن!!! :(

0 ❤️

2018-01-02 15:28:26 +0330 +0330

از طرزه حرفاش معلومه اصلن جیره خور نیست!
در نقد ایشون عارضم مردم رو از تجزیه شدن میترسونن این جویه که خود اخوند ها راه انداختن خوزستان هیچ علاقه ای برای پیوستن به کویت نداره! کردستان ایرانه متحد میخواد همچنین پیوستن باقیه مناطق کرد نشین به ایران !سیستان دلیلی برای جدای نداره درسته در این نظام بی مهریه شدیدی بهشون شده اما سیستان از قدیم العیان ماله ایران بودن !گلستان و خراسان شمالی رو به ترکمنستان اضافه کرد این بنده خدا شما اصلن قومیت های اون هارو میدونین چیه؟ گلستان حدود %70 شمالی %30 درصد ترکمن ترکمن های گلستان افراد بسیار با غیرتی هستن و بشخصه با چن نفرشون ارتباط دارم همشون ایران رو میپرستن خراسان شمالی هم از 2 دسته تشکیل شده کرد ها که درصد بیشتری به خودشون اختصاص دادن ترک ها و فارس ها که اصلن دلیلی برای پیوستن به ترکمنستان وجود نداره
و اذربایجان دوست داشتنی این رو قبول دارم اذری های عزیز از ما رنجیده شدن بخاطر توهین های که بهشون شده اما خیلی خوب میدونن این تفرقه افکنی ها زیر سر همین جمهوری اسهالی هست
ایشون سوریه شدن ایران رو میدید شخصی که کمی از دنیای سیاست روز دنیا اگاه باشه هیچ وقت این مثال رو نمیزنه اگر سوریه به این حال روز افتاد به دلیل حامیت اقلیت دینی به اکثریت همراه با سرکوب اکثریت اگه سوریه به این حال روز افتاد دلیلش این هست کشوری مثله ایران میخواد با تمام نیروی خودش شخصه منفور بشار اسد در قدرت باقی بمونه!
ایشون از اختلافات عقیده مردم گفت بله مردم عقاید متفاوتی دارن ولی هدف مشترک بر کناریه نظام رو در فکرشون دارن و بعد از اون رو در رفراندوم ملی تعیین میکنن
ایشون از به دست گرفتن موشک های ایران توسط بیگانه ها گفت بزرگوار مگه قراره کشور رو به دیگران تقدیم کنیم؟این که تقاضای حمایت داریم دلیل بر به یقما رفتن ذخایر که در حال حاضر توسط روسیه انجام میشه نیست!ضمنن موشک های ایران مفت نمی ارزن شاهدشم موشک پراکنی های یمن که به هدف نمیخورن
و…
حالا بیاین تصور کنیم این نظام باقی میمونه
ابتدا تمامیه مخالفینی که در این اقدامات حضور داشتن دستگیر وسرنوشت کهریزک دچار میشن
تمام زمین های کشاورزی در ایران به دلیلی نبود اب از بین میره بجز منطق شمالی خوزستان به کل خشک میشه و هر روز شاهد گرد غبار باقیه مناطقه ایرانم به همین صورت
سرمایه های ملی باز هم به سوریه لبنان امثال هم ارسال میشه
گرانی کمر ملت رو میشکنه به دلیل نبود درامد ازدواجی صورت نمیگیره
جنگی دیگه رو سرداران غارت گر سپاه صورت میدن برای فراموش کرد تمامیه این مصیبت ها و باز هم این 1000فامیل هستن که از ملت سواری میگیرن
حالا شما وجدان داشته باش کدوم یک رو میخوای برای کشورت؟

6 ❤️

2018-01-02 15:34:37 +0330 +0330
نقل از: گوزوی خوشبخت

شما دقیقا مثل تندروهای خود حکومت هستی که هرکس ذره ای باهات مخالف باشه بهش انگ و برچسب میزنی با شما حرفی ندارم چون حرف زدن با امثال شما اصلا فایده نداره

الان فقط داغ هستید و جوگیر . فرق من با شما اینه که سعی میکنم با منطقم تصمیم بگیرم نه با احساسم

منم با نکبتی که فتیش گوز و چس عشقشه حرفی ندارم چون فکر نکنم با این طرز فکرت آدم به حساب بیای
اینو بگم که من جوگیر نیستم ،، عصبانیم نه تنها من بلکه تمام مردم ایران عصبانی هستن،،عصبانیم از اینکه 80 میلیون تومن پول پدرم توی بانک بوده سر کشیدن ، 50 میلیون تومن از پول داییم رو سرکشیدن ، کارمند دولتم الان دقیقا 6 ماهه حقوق دریافت نکردم بایدم عصبانی باشم،، کییرم تا دسته میکنم کس خارشون
آدمای بدبخته بی سوادی مثل تو و امثال تو رو گول میزنن یه عده بسیجی خار کسده هم جمع کردن دور خودشون تا مردم رو ساکت کنن

3 ❤️

2018-01-02 15:55:13 +0330 +0330
نقل از: shadow69 از طرزه حرفاش معلومه اصلن جیره خور نیست! در نقد ایشون عارضم مردم رو از تجزیه شدن میترسونن این جویه که خود اخوند ها راه انداختن خوزستان هیچ علاقه ای برای پیوستن به کویت نداره! کردستان ایرانه متحد میخواد همچنین پیوستن باقیه مناطق کرد نشین به ایران !سیستان دلیلی برای جدای نداره درسته در این نظام بی مهریه شدیدی بهشون شده اما سیستان از قدیم العیان ماله ایران بودن !گلستان و خراسان شمالی رو به ترکمنستان اضافه کرد این بنده خدا شما اصلن قومیت های اون هارو میدونین چیه؟ گلستان حدود %70 شمالی %30 درصد ترکمن ترکمن های گلستان افراد بسیار با غیرتی هستن و بشخصه با چن نفرشون ارتباط دارم همشون ایران رو میپرستن خراسان شمالی هم از 2 دسته تشکیل شده کرد ها که درصد بیشتری به خودشون اختصاص دادن ترک ها و فارس ها که اصلن دلیلی برای پیوستن به ترکمنستان وجود نداره و اذربایجان دوست داشتنی این رو قبول دارم اذری های عزیز از ما رنجیده شدن بخاطر توهین های که بهشون شده اما خیلی خوب میدونن این تفرقه افکنی ها زیر سر همین جمهوری اسهالی هست ایشون سوریه شدن ایران رو میدید شخصی که کمی از دنیای سیاست روز دنیا اگاه باشه هیچ وقت این مثال رو نمیزنه اگر سوریه به این حال روز افتاد به دلیل حامیت اقلیت دینی به اکثریت همراه با سرکوب اکثریت اگه سوریه به این حال روز افتاد دلیلش این هست کشوری مثله ایران میخواد با تمام نیروی خودش شخصه منفور بشار اسد در قدرت باقی بمونه! ایشون از اختلافات عقیده مردم گفت بله مردم عقاید متفاوتی دارن ولی هدف مشترک بر کناریه نظام رو در فکرشون دارن و بعد از اون رو در رفراندوم ملی تعیین میکنن ایشون از به دست گرفتن موشک های ایران توسط بیگانه ها گفت بزرگوار مگه قراره کشور رو به دیگران تقدیم کنیم؟این که تقاضای حمایت داریم دلیل بر به یقما رفتن ذخایر که در حال حاضر توسط روسیه انجام میشه نیست!ضمنن موشک های ایران مفت نمی ارزن شاهدشم موشک پراکنی های یمن که به هدف نمیخورن و... حالا بیاین تصور کنیم این نظام باقی میمونه ابتدا تمامیه مخالفینی که در این اقدامات حضور داشتن دستگیر وسرنوشت کهریزک دچار میشن تمام زمین های کشاورزی در ایران به دلیلی نبود اب از بین میره بجز منطق شمالی خوزستان به کل خشک میشه و هر روز شاهد گرد غبار باقیه مناطقه ایرانم به همین صورت سرمایه های ملی باز هم به سوریه لبنان امثال هم ارسال میشه گرانی کمر ملت رو میشکنه به دلیل نبود درامد ازدواجی صورت نمیگیره جنگی دیگه رو سرداران غارت گر سپاه صورت میدن برای فراموش کرد تمامیه این مصیبت ها و باز هم این 1000فامیل هستن که از ملت سواری میگیرن حالا شما وجدان داشته باش کدوم یک رو میخوای برای کشورت؟

یه لطفی بکن روی اسفاده‌ی به‌جا و درست از "کسره(ــِـ)" و "ـه" دقت کن. اعصابمون گائیده شد از اول تا آخر این پست!

و اما در تأیید و تکمیل حرفات راجب تجزیه طلبی: درمورد پانترک‌ها لاقل میشه با اطمینان بیشتری گف که دس به کار نخواهن شد، چون روزگاری رؤیاشون پیوستن به ترکیه بود ولی در حال حاضر ترکیه با رجب اردوغان مسیر نزولی داره پیش میره که به مرور شرایطش بسیار بدتر خواهد شد. لذا عقلشون باید پاره‌سنگ ورداره که بخوان همچنان بشن جزئی از ترکیه.
کُردها هم خوشبختانه علارغم حضور شدیدن پررنگشون توی اعتاراضات هنو شعاری با مفهوم ستیز با تمامیت ارزی ایران ندادن.

پاسخ به گوزوی خوشبخ: شما «اعتراض» رو فقط «اختشاش» فرض کردی. این‌که توی خیابون در کنار ملت معترض حضور داشته باشی لزومن معنیش این نی که مدام در حال حمله یا فرار از دس نیروهای حکومتی باشی. نخست این‌که بسگی به تعداد مردم داره که نیروهای ضدشورش زورشون برسه کسی رو دسگیر کنن یا نه. دوم اینکه کمترین کاری که الان از ما برمیاد نشون دادن اعتراض به حکومت با حضور توی خیابوناس لاقل اگه روز رو نمیتونیم شب بیایم. خودمم الان تایم کاریم تموم شه میرم. شمام بیزحمت کون گشادتو وردار لطفن بیا ملحق شو به هموطنات.

1 ❤️

2018-01-02 16:11:32 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife سلام به صاحب تاپیک که بحث خوبی رو باز کرده اما داره به انحراف کشیده میشه یا بهتره بگم شد... من با قسمتی از حرفای شما موافقم اما با بخشیش مخالف.

ببین برادر عزیز این نظام باید بره اما طرفدارای شاه و رضا پهلوی و مریم رجوی مگه خواب حکومت ببینن مردم دوباره تو چاه نمیفتن تا دخترای رضا شاه کیف کنن و جواب ندن و به ریش همه بخندن و برن تو کاخ. مردم خیانتای مجاهدین خلق رو فراموش نکردن اون همه ترور و کمک به صدام و کشتن جوونای مردم…
سوسیالیست ها هم که هیچی هستن و نابود شدن.
تجزیه طلبا هم که تو دهنی ثختی از ردم ایران میخورن پس فقط باید به فکر جمهوری بود حالا اگه کسی مخالفه احساسات خودشه و ارزوهاشه اما اقران دیگه جای شاه و رضا شاه و رجوی ها نیست

در هر صورت در حال حاضر نیروها آموزش بدی ندیدن و یدرهای خوبی انتخاب شد اما همشون رو گرفتن و الان دارن شکنجه میشن تمام لیدرای اصلی تهران و کرمانشاه گرفتن

یه عده بیسواد و کم سواد هم متاسفانه کم کاری خودشون تو زندگی رو سر مردم بیچاره خالی میکنن و ماشین میدزدن و رها میکنن و ادم میکشن و اسید رو ماشینا میپاشن.

امروز بورس سقوط بدی کرد و سرمایه خیلیه ها نابود شد
خیلی از خانواده ها بدون پدر شدن
خیلی از دخترا عشقاشون کشته شد خیلی از کاسبی ها از بین رفت خیلی از جوونا به خاطر احساسات و گوش کردن حرف یه مشت ادم که تو خارج هستن و جریت ندارن بیان نبارزه کنن دستگیر شدن و تا اخر عمر حتی یه جواز نمیتونن بگیرن.

حرف من حقیر همونه بازم یه عده بی فکر انقلاب ایران رو صد سال انداختن عقب که اگه فکر داشتن دم از رضا شاه و محمد رضا شاه نمیزدن

تازه سپاه پاسداران تروریست نیومده وسط که اگه بیاد واویلا
پس چه خوشتون بیاد چه نیاد این سر وصراها هم خوابید و نخبگان و لیدرها دستگیر شدن و رفت تا …

ببخشید بنده گرفتارم و نمیتونم بیام تو سایت و این اخرین باریه که تو این ماه اومدم و تا دو ماه دیگه نیستم
اما امیدوارم دوستان کمی فکر کنن
بازم تشکر از صاحب تاپیک که منصفانه رفتار کرده و نوشته

نکته‌ی خوبیو پیش کشیدی: گویا جناب رضا پهلوی فعلن داره توی سفر تعطیلات سال نوی میلادی حسابی عشخ و حال میکنه و یحتمل اوج حرکتش برا دلسوزی ایرانیا اینه که لابه‌لای عیش و خوشیش هر از گاهی یه گیلاس شامپاین "به سلامتی ایران" هم میزنه، اون وخ یه سری ساده‌دل اینجا شعار میدن «ولیعهد کجایی؟ به داد ما بیایی!»

0 ❤️

2018-01-02 16:21:23 +0330 +0330

حربه وزارت اطلاعات آخوندی برای ترساندن و نا امید کردن مردم از قیام تجزیه ایران است دارن رو این سناریو کار میکنن در روز های آینده صدا سیمای میلی fake tv نیز برنامه های در این موضوع برای مخدوش کردن ذهن مردم نمایش میده هوشیار باشید.

این امید دانا هم از نفوذی های رژیم در خارج از کشور هست.

1 ❤️

2018-01-02 16:25:45 +0330 +0330

آقا این بحثا رو ول کنین. دختر پایه هست تو این سایییییت؟؟؟ :)

0 ❤️

2018-01-02 16:41:20 +0330 +0330
نقل از: shadow69 از طرزه حرفاش معلومه اصلن جیره خور نیست! در نقد ایشون عارضم مردم رو از تجزیه شدن میترسونن این جویه که خود اخوند ها راه انداختن خوزستان هیچ علاقه ای برای پیوستن به کویت نداره! کردستان ایرانه متحد میخواد همچنین پیوستن باقیه مناطق کرد نشین به ایران !سیستان دلیلی برای جدای نداره درسته در این نظام بی مهریه شدیدی بهشون شده اما سیستان از قدیم العیان ماله ایران بودن !گلستان و خراسان شمالی رو به ترکمنستان اضافه کرد این بنده خدا شما اصلن قومیت های اون هارو میدونین چیه؟ گلستان حدود %70 شمالی %30 درصد ترکمن ترکمن های گلستان افراد بسیار با غیرتی هستن و بشخصه با چن نفرشون ارتباط دارم همشون ایران رو میپرستن خراسان شمالی هم از 2 دسته تشکیل شده کرد ها که درصد بیشتری به خودشون اختصاص دادن ترک ها و فارس ها که اصلن دلیلی برای پیوستن به ترکمنستان وجود نداره و اذربایجان دوست داشتنی این رو قبول دارم اذری های عزیز از ما رنجیده شدن بخاطر توهین های که بهشون شده اما خیلی خوب میدونن این تفرقه افکنی ها زیر سر همین جمهوری اسهالی هست ایشون سوریه شدن ایران رو میدید شخصی که کمی از دنیای سیاست روز دنیا اگاه باشه هیچ وقت این مثال رو نمیزنه اگر سوریه به این حال روز افتاد به دلیل حامیت اقلیت دینی به اکثریت همراه با سرکوب اکثریت اگه سوریه به این حال روز افتاد دلیلش این هست کشوری مثله ایران میخواد با تمام نیروی خودش شخصه منفور بشار اسد در قدرت باقی بمونه! ایشون از اختلافات عقیده مردم گفت بله مردم عقاید متفاوتی دارن ولی هدف مشترک بر کناریه نظام رو در فکرشون دارن و بعد از اون رو در رفراندوم ملی تعیین میکنن ایشون از به دست گرفتن موشک های ایران توسط بیگانه ها گفت بزرگوار مگه قراره کشور رو به دیگران تقدیم کنیم؟این که تقاضای حمایت داریم دلیل بر به یقما رفتن ذخایر که در حال حاضر توسط روسیه انجام میشه نیست!ضمنن موشک های ایران مفت نمی ارزن شاهدشم موشک پراکنی های یمن که به هدف نمیخورن و... حالا بیاین تصور کنیم این نظام باقی میمونه ابتدا تمامیه مخالفینی که در این اقدامات حضور داشتن دستگیر وسرنوشت کهریزک دچار میشن تمام زمین های کشاورزی در ایران به دلیلی نبود اب از بین میره بجز منطق شمالی خوزستان به کل خشک میشه و هر روز شاهد گرد غبار باقیه مناطقه ایرانم به همین صورت سرمایه های ملی باز هم به سوریه لبنان امثال هم ارسال میشه گرانی کمر ملت رو میشکنه به دلیل نبود درامد ازدواجی صورت نمیگیره جنگی دیگه رو سرداران غارت گر سپاه صورت میدن برای فراموش کرد تمامیه این مصیبت ها و باز هم این 1000فامیل هستن که از ملت سواری میگیرن حالا شما وجدان داشته باش کدوم یک رو میخوای برای کشورت؟

عزیزم من به شما قول میدم اگه همین الان رفراندوم برگزار کنن باز هم ملت به جمهوری اسلامی یا نوع دیگری از حکومت دیـــنــــی رای میدن! عزیز مردم هنوز مذهبی هستن از تاریخ هم درس نمیگیرن نشنیدی همش میگن اخوندا اسلام رو خراب کردن؟؟؟؟!! افغانستان رو ندیدی مردم بعد از فروپاشی طالبان باز جمهوری دینی برا خودشون انتخاب کردن؟؟؟ مرد ما هم از لحاظ مذهبی بودن فرقی با اونها ندارن به هیچ عنوان دلت رو به رفراندوم خوش نکن که هنوز سواد مردم خیلی کمتر از اونی هست که بتونن انچه که به نفعشون هست برای خودشون انتخاب کنن دموکراسی در کشورهایی مثل ایران که بیشتر مردم عقب مونده هستن بدتر به ضررشون هست

1 ❤️

2018-01-02 16:41:24 +0330 +0330

منم با نکبتی که فتیش گوز و چس عشقشه حرفی ندارم چون فکر نکنم با این طرز فکرت آدم به حساب بیای
اینو بگم که من جوگیر نیستم ،، عصبانیم نه تنها من بلکه تمام مردم ایران عصبانی هستن،،عصبانیم از اینکه 80 میلیون تومن پول پدرم توی بانک بوده سر کشیدن ، 50 میلیون تومن از پول داییم رو سرکشیدن ، کارمند دولتم الان دقیقا 6 ماهه حقوق دریافت نکردم بایدم عصبانی باشم،، کییرم تا دسته میکنم کس خارشون
آدمای بدبخته بی سوادی مثل تو و امثال تو رو گول میزنن یه عده بسیجی خار کسده هم جمع کردن دور خودشون تا مردم رو ساکت کنن

متاسفانه شما فرهنگ و شعورت خیلی کمتر از اونی هست که حتی بخوای درمورد مسایل بزرگ فکر کنی چه رسد به اظهار نظر ! وقتی شما هنوز عقلت اونقدی رشد نکرده که بفهمی تمایلات جنسی افراد جدای از تفکرات و تصمیمات سیاسی و اجتماعیشون هست باید بشینی اول روی خودت کار کنی بعدش به فکر مملکتت بیفتی ! وقتی هنوز درجه فرهنگی و شعور شما نمیرسه که بخاطر نوع امیال جنسی هیچکس بهش توهین نکنی و تمایلات افراد رو بهونه برای تخریبشون نکنی یعنی خیلی عقب مونده تر از اونی هستی که وارد بحثهای سیاسی و اجتماعی بشی

0 ❤️

2018-01-02 16:42:27 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife سلام به صاحب تاپیک که بحث خوبی رو باز کرده اما داره به انحراف کشیده میشه یا بهتره بگم شد... من با قسمتی از حرفای شما موافقم اما با بخشیش مخالف.

ببین برادر عزیز این نظام باید بره اما طرفدارای شاه و رضا پهلوی و مریم رجوی مگه خواب حکومت ببینن مردم دوباره تو چاه نمیفتن تا دخترای رضا شاه کیف کنن و جواب ندن و به ریش همه بخندن و برن تو کاخ. مردم خیانتای مجاهدین خلق رو فراموش نکردن اون همه ترور و کمک به صدام و کشتن جوونای مردم…
تجزیه طلبا هم که تو دهنی ثختی از ردم ایران میخورن پس فقط باید به فکر جمهوری بود حالا اگه کسی مخالفه احساسات خودشه و ارزوهاشه اما اقران دیگه جای شاه و رضا شاه و رجوی ها نیست

در هر صورت در حال حاضر نیروها آموزش بدی ندیدن و یدرهای خوبی انتخاب شد اما همشون رو گرفتن و الان دارن شکنجه میشن تمام لیدرای اصلی تهران و کرمانشاه گرفتن

یه عده بیسواد و کم سواد هم متاسفانه کم کاری خودشون تو زندگی رو سر مردم بیچاره خالی میکنن و ماشین میدزدن و رها میکنن و ادم میکشن و اسید رو ماشینا میپاشن.

خیلی از دخترا عشقاشون کشته شد خیلی از کاسبی ها از بین رفت خیلی از جوونا به خاطر احساسات و گوش کردن حرف یه مشت ادم که تو خارج هستن و جریت ندارن بیان نبارزه کنن دستگیر شدن و تا اخر عمر حتی یه جواز نمیتونن بگیرن.

حرف من حقیر همونه بازم یه عده بی فکر انقلاب ایران رو صد سال انداختن عقب که اگه فکر داشتن دم از رضا شاه و محمد رضا شاه نمیزدن

پس چه خوشتون بیاد چه نیاد این سر وصراها هم خوابید و نخبگان و لیدرها دستگیر شدن و رفت تا …

ببخشید بنده گرفتارم و نمیتونم بیام تو سایت و این اخرین باریه که تو این ماه اومدم و تا دو ماه دیگه نیستم

دوست عزیزم تمام حرفات درسته و قبول دارم اما در یک کلام راه حل پیشنهادی شما برای شرایط کنونی چی هست؟

0 ❤️

2018-01-02 16:43:05 +0330 +0330

راستی شما چگونه از لیدرها و نوع اموزششون خبر داری؟

0 ❤️

2018-01-02 16:52:59 +0330 +0330
نقل از: XINFERNO خیلی تاپیک مزخرفی زدی !!

تو اصلان میدونی این امید دانا کی هست؟؟؟ این تو سوئد ۱ برگ رو شده وزارت اطلاعات هست . اینو همه میدونن تو سوئد .

انوقت تو میای اینجا تبلیغ حرفاشو میکنی ؟؟؟

اصلان ازت انتظار نداشتم . خیلی خیلی دری به ضرر مردم ایران کار میکنی

دوست عزیزم خب راهکار شما چی هست؟ مردم رو دسته دسته بفرستیم پای جوخه اعدام یا پای گور؟ تظاهرات الان خیلی پراکنده هست مردم به حد کافی قدرت ندارن جلو نیروهای حکومت ایستادگی کنن هر روز بیشتر داریم کشته میدیم جوونهای مملکت چه گناهی کردن؟ شما میگی چی کار کنیم پس؟

0 ❤️

2018-01-02 16:55:12 +0330 +0330

بعد مشکل اصلی مردم این هست که الان فقط میدونن چی نمیخوان اما نمیدونن که چی میخوان خب معلومه اینجوری فقط اوضاع خر تو خر میشه و بر فرض هم اگه رژیم سرنگون بشه (که امیدوارم بشه) بعدش میخوایم چه کار کنیم ؟ اونموقع هر کی میخواد اسلحه بگیره دستش شلیک کنه به مخالفاش همه راحت میرن مغازه ها رو غارت میکنن چون دیگه قانونی نیست مردم رو اروم کنه هرکی هر کاری دلش میخواد میکنه و مملکت به هم میریزه . فکر اینجاهاشم بکنیم !

0 ❤️

2018-01-02 17:02:28 +0330 +0330
نقل از: XINFERNO

تو اصلان میدونی این امید دانا کی هست؟؟؟ این تو سوئد ۱ برگ رو شده وزارت اطلاعات هست . اینو همه میدونن تو سوئد .

دوست عزیزم خب راهکار شما چی هست؟ مردم رو دسته دسته بفرستیم پای جوخه اعدام یا پای گور؟ تظاهرات الان خیلی پراکنده هست مردم به حد کافی قدرت ندارن جلو نیروهای حکومت ایستادگی کنن هر روز بیشتر داریم کشته میدیم جوونهای مملکت چه گناهی کردن؟ شما میگی چی کار کنیم پس؟

پس شما تشخیص دادین برای این که مردم کشته نشن . لجن پراکنی کنی برای وزارت اطلاعات .

من دیگه کاری ندارم با این تاپیک ، اما اینو بدون که دری خیانت میکنی به کشورت

عزیز جان من خودم هم تا دیروز مثل شما موافق اعتراضات بودم و شرکت هم میکردم اما از دیشب که این کلیپ رو دیدم نظرم تغییر کرد خب شما هم اگه جوابی برای حرفای این اقا دارید بفرمایید استقبال میکنم بدونم چطوری پیش بینیهاش رو رد میکنید . ما دشمن که نیستیم عزیز هممون کشورمون رو دوست داریم و از الان باید با گفتمان به یکدیگر حالی کنیم که چی به صلاحمون هست

0 ❤️

2018-01-02 17:06:01 +0330 +0330

دوستان حرف من این هست که نباید در این شرایط بحرانی با احساسمون تصمیم بگیریم باید منطق رو ملاک قرار بدیم و درست فکر کنیم اول و بعد عمل کنیم

0 ❤️

2018-01-02 17:41:36 +0330 +0330

این آقا رو میشناسم این هر کسی که مخالف حکومت باشه میخواد از هر راهی خرابش کنه حالا هم نوبت رسیده کلیپ درست کنه بر ضد شورشیان این آقا صادق زیباکلام رو هم که بسیار فرد تحصیل کرده و دلسوز مملکت هست تو یه کلیپی بسیار بهش توهین کرد اصن تا حالا همچین توهین هایی ندیده بودم پس این کلیپا رو نبینید چون فقط کسشره حالا لیبی انقلاب کرد چی شد؟والا هیچ خبری ازش نیست مصر هم هیچ خبری هیچ تجزیه ای هیچی نشد اینا ذو میسازن که ما رو فقط بترسونن ولی کور خوندن

0 ❤️

2018-01-02 17:57:37 +0330 +0330

اقای گوزو میدونم چی میگید و حق هم دارید. مردم خایمالن. الان یه تظاهرات دینی شه مثل مور و ملخ میان خودشیرینی و شعار مرگ بر امریکا. خیلیها رهبر رو دوست دارن. خرمذهبی هم که فراوونه. کافیه یه خانم لباس تنگ بپوشه همه مردا فحشش میدن از بس تعصب مذهبی دارن. به نظرم خوبه که انقلاب کنن و طالبان رو سر کار بیارن تا گونی سر زنها کنن چون دقیقا چیزی هست که مردم به خاطر تعصب دینی لایقش هستن.
کسایی هم که میگن پول ما رو موسسات خورد و حقوق ما رو ندارن کم خایمالی حکومت رو کنن و این قدر نماز جمعه ها نرن شرکت کنن. تا کسی خم نشه که کسی سوارش نمیشه.
در مورد تجزیه هم فکر نکنم بد شده. خیلی از مناطق فقیر از کشور جدا میشه و دیگه لازم نیست بودجه ای براشون خرج شه. مهم کیفیته مثل ژاپن که خیلی کوچیکه ولی از مهمترین کشورهای دنیاس.

0 ❤️

2018-01-02 18:03:44 +0330 +0330
نقل از: XINFERNO

پس شما تشخیص دادین برای این که مردم کشته نشن . لجن پراکنی کنی برای وزارت اطلاعات .

من دیگه کاری ندارم با این تاپیک ، اما اینو بدون که دری خیانت میکنی به کشورت

عزیز جان من خودم هم تا دیروز مثل شما موافق اعتراضات بودم و شرکت هم میکردم اما از دیشب که این کلیپ رو دیدم نظرم تغییر کرد خب شما هم اگه جوابی برای حرفای این اقا دارید بفرمایید استقبال میکنم بدونم چطوری پیش بینیهاش رو رد میکنید . ما دشمن که نیستیم عزیز هممون کشورمون رو دوست داریم و از الان باید با گفتمان به یکدیگر حالی کنیم که چی به صلاحمون هست

اومدم کلیپ رو ببینم که این نظرتو دیدم و‌کاملا پشیمون شدم

یکی از دلایلی که گفتم این ممکنه مثل بی بی سی مزدور باشه همینه

تو حاضری اخوند ها بمونن و انقلابی نشه!
یا انقلابی بشه و اخوندی نباشه؟

ترس از تجزیه طلبی و … ترس های جلوگیری از رفتن اخوند هاست

فقط همینو‌ میتونم بهت بگم

یکی از دلایلی که کلیپ هاشو دیگه ندیدم همین دیدگاهشه …

به هر حال من جزء انقلابی های مخالف آخوندام

صلاح خویش خسروان داند!

1 ❤️

2018-01-02 18:12:08 +0330 +0330

مردم خودشون عقل دارن که چیکار کنن چیکار نکنن تویه گوزو لازم نکرده بیای کسیو راهنمایی کنی، انقدر سطع سواد و شعورت پایینه و انقدر عقب مونده ای با دیدن یه کلیپ که توسط بسیجی ها درست شده اومدی میگی نباید انقلاب کنیم

مگه انقلاب 57 مشکلی پیش اومد راحت انقلاب کردن، مردم ایران سابقه انقلاب رو دارن این حرف هایی رو که تو این کلیپ هست به مردم ایران نمیخوره ، ایرانی ها مردم آزاده خواهی هستن مردم نمیشینن تا خوار و نابود بشن (البته به کوری چشم شما عوضیا)

2 ❤️

2018-01-02 18:21:09 +0330 +0330

تفاوت فاحش اعتراضات فعلی با 88 بدنه اصلی ملته،اون موقع رایمونو میخواستیم که بهمون جز تف تو صورت و چماق بالای سر چیزی ندادن!
الان بچه های پدر و مادرهای دهه 40 50 تو خیابونا هستن چون شاهد زجر و بی عدالتی در حق پدر و مادرشون هستن!

اینکه بشینیم و کاری نکنیم تو روحیه خیلیا نیس!!!
نمیتونیم برای محصور کردن امواج دورشو سنگ بچینیم که!

مطالبات مردم کاملا تو شعارهاشون واضحه!نمیدونم چرا برخی خبرگزاری ها دوس دارن القا کنن ک هدفی پشت تجمعات نیس و برخی دیگه از دوستان خواسته یا ناخواسته،بدون فکر یا با فکر ترویجش میدن!

ملت اسلام نمیخوان!ملت رهبر دیکتاتور نمیخوان!ملت حزب فرمایشی و انتصابات نمیخوان که مرتیکه روحانی با رای میلیونی خایه نمیکنه بگه من میخوام فلان کارو کنم و فلان کس نمیذاره و از رای دهنده هاش کمک بخواد!مشکل نبودن رهبر نیس!مشکل نداشتن خایه اس!شعار رضاشاه و فلان دهن کجی به پادشاهی 40 ساله این دیوثاس!

ملت و مطالباتش انقدر واضحه که نیازی ب رهبر نیست!
مردم نون میخوان…کار میخوان…امنیت برای بچشون میخوان…شفافیت میخوان!!!

1 ❤️

2018-01-02 18:28:08 +0330 +0330
نقل از: dragonity

همینمون مونده که گوزو های احمقی مثل تو و بچه کونی هایی مثل این عنتر که از طرز زر زدنش معلومه تا حالا اصلا کون نداده!! بیاین به ما بگین که انقلاب نکنیم!! امر دیگه ای نداره گوزوی عنتر؟ 🙄

فقط بچه کونیایی مثل این عنتر، میان و از ترس کونشون حرفای نظام رو تکرار میکنن تا ملت رو بترسونن. غافل از اینکه ایران زمین تا آسمون با سوریه فرق داره. این بچه اوبنه ای انگار فیلم هالیوودی زیاد دیده. داره میگه بانک ها و کلانتری ها غارت میشن همه جا منفجر میشه همه میان کون من میذارن (نه اینکه تا حالا اصلا کون ندادی🙄)

**یکی بیاد کصرای این بچه اوبنه ای رو ترجمه کنه. میگه “ما سال های قبل گفتمان فرهنگی توی مملکتمون داشتیم!!!” گوزوی عنتر، منظورش کدوم گفتمانه؟ نکنه منظورش اون گفتمان بین بازجو و زندانی ها توی اوینه؟ **

در کل هر کسشری که امثال این اوبنه ای تف میدن، پیشگویی در مورد آینده س. جواب گوزوهای کسمغزی مثل تو و این بچه کونی اینه که هنوز انقلاب نشده پس در نتیجه ریدم تو پیشگویی هاتون

ای باباااااااا باز دوباره یکی اومد برای مخالفت با یکی دیگه کونشو کشید وسط ? بابا به دادن ندادن ملت چیکار دارین آخه؟؟؟!!!

0 ❤️

2018-01-02 18:48:08 +0330 +0330
نقل از: dragonity

همینمون مونده که گوزو های احمقی مثل تو و بچه کونی هایی مثل این عنتر که از طرز زر زدنش معلومه تا حالا اصلا کون نداده!! بیاین به ما بگین که انقلاب نکنیم!! امر دیگه ای نداره گوزوی عنتر؟ 🙄

فقط بچه کونیایی مثل این عنتر، میان و از ترس کونشون حرفای نظام رو تکرار میکنن تا ملت رو بترسونن. غافل از اینکه ایران زمین تا آسمون با سوریه فرق داره. این بچه اوبنه ای انگار فیلم هالیوودی زیاد دیده. داره میگه بانک ها و کلانتری ها غارت میشن همه جا منفجر میشه همه میان کون من میذارن (نه اینکه تا حالا اصلا کون ندادی🙄)

یکی بیاد کصشرای این بچه اوبنه ای رو ترجمه کنه. میگه "ما سال های قبل گفتمان فرهنگی توی مملکتمون داشتیم!!!!!!" گوزوی عنتر، منظورش کدوم گفتمانه؟ نکنه منظورش اون گفتمان بین بازجو و زندانی ها توی اوینه؟

در کل هر کسشری که امثال این اوبنه ای تف میدن، پیشگویی در مورد آینده س. جواب گوزوهای کسمغزی مثل تو و این بچه کونی اینه که هنوز انقلاب نشده پس در نتیجه ریدم تو پیشگویی هاتون

دمت گرم داداش حرف دلمو گفتی ، اصلا از طرز حرف زدن و پستات خوشم میاد ،ناموسا خوب میرینی به طرف 🙄 ?

اصلا معلومه از کون خرم سر در نمیارن بعد میان کسشر میزارن واسه ملت ، آخه ایران کجا و این اتفاقات کجا ، مردم ایران اینجوری نمیکنن هیچوقت

بعد الانم اوضاع انقدر تخماتیکه که اگه انقلاب کنیم هرچی بشه از این که بدتر نیست ، ما الان در بدترین وضعیت قرار داریم !

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «