این بود آزادی بیان ؟؟؟

1392/04/24

این بود آزادی بیان تو سایت به قول خودتون سکسی و آزاد ؟؟؟هر بی دین میاد تاپیک میزنه بی احترامی و فحش به مقدسات ما میکشه ادمین پاک نمیکنه تاپیکشو … حالا یه آدم حسابی ( درخت پیر) یه تاپیک در کمال ادب راجب اسلام زده پاک شد … دست مریزاد ادمین … شما هم فرقی با بچه های سایبری نداری … هرچی مخالف نظرته مخالفشی … منم از همین الان میدونم تاپیکم پاک میشه و خودم حذف … ولی متاسفم برای تمام اون خدا نشناس هایی که اینطوری به اسلام توهین میکنن … موفق باشید همتون …

3756 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-07-15 14:07:02 +0430 +0430

[quote=Amir-Hossein-18]این بود آزادی بیان تو سایت به قول خودتون سکسی و آزاد ؟؟؟هر بی دین میاد تاپیک میزنه بی احترامی و فحش به مقدسات ما میکشه ادمین پاک نمیکنه تاپیکشو … حالا یه آدم حسابی ( درخت پیر) یه تاپیک در کمال ادب راجب اسلام زده پاک شد … دست مریزاد ادمین … شما هم فرقی با بچه های سایبری نداری … هرچی مخالف نظرته مخالفشی … منم از همین الان میدونم تاپیکم پاک میشه و خودم حذف … ولی متاسفم برای تمام اون خدا نشناس هایی که اینطوری به اسلام توهین میکنن … موفق باشید همتون …[/quote]

تاپیک مورد نظر نه تنها «در کمال ادب»‌ نبود بلکه پر از فحاشی به خانواده کاربرانی بود که لینک های مخالف دین می گذارند. به همین جهت کاربر هتاک با پستش حذف شد.

0 ❤️

2013-07-15 14:08:50 +0430 +0430

[quote=admin][quote=Amir-Hossein-18]این بود آزادی بیان تو سایت به قول خودتون سکسی و آزاد ؟؟؟هر بی دین میاد تاپیک میزنه بی احترامی و فحش به مقدسات ما میکشه ادمین پاک نمیکنه تاپیکشو … حالا یه آدم حسابی ( درخت پیر) یه تاپیک در کمال ادب راجب اسلام زده پاک شد … دست مریزاد ادمین … شما هم فرقی با بچه های سایبری نداری … هرچی مخالف نظرته مخالفشی … منم از همین الان میدونم تاپیکم پاک میشه و خودم حذف … ولی متاسفم برای تمام اون خدا نشناس هایی که اینطوری به اسلام توهین میکنن … موفق باشید همتون …[/quote]

تاپیک مورد نظر نه تنها «در کمال ادب»‌ نبود بلکه پر از فحاشی به خانواده کاربرانی بود که لینک های مخالف دین می گذارند. به همین جهت کاربر هتاک با پستش حذف شد.[/quote]
آقای ادمین اگه به هتاکی و بی حرمتیه که الان آرش شیشه ای ، شوالیه ، … فقط به خود من بدترین فحش ها رو نثار کردن … چرا عکس العملی نشون داده نشد ؟؟؟

0 ❤️

2013-07-15 14:14:59 +0430 +0430

ممنون که حذف کردی اون کاربرو
مخالفت کردن اشکال نداره منطقی مخالفت کن ولی اون همش فوش میداد
بازم ممنون که حذفش کردی

0 ❤️

2013-07-15 14:17:02 +0430 +0430

ههههههههه من الله توفیق . vip چه می کنه. :D :D

0 ❤️

2013-07-15 14:18:42 +0430 +0430

وی عای پی چه میکنه؟؟

0 ❤️

2013-07-15 14:18:51 +0430 +0430

من با تو هیچ حرفی ندارم آقا آرش … قبلا شعورتو ثابت کردی … اما من میگم مخالفت اشکال نداره … ولی گذاشتن عکسای لخت به جای حضرت زینب از 100 تا فحش و هتاکی بدتره … این حذف نمیشه ؟؟؟ یا یکی میاد ب***ن تو اعتقاد مسلمونا … یا … 1000 تا مورد هست … قرار نیست آزادی بیان فقط برای مخالفا باشه … ما دینمون با بی احترامی مخالفه … ولی 1 فحش اونا بدن ما هم باید حق داشته باشیم یه فحش بدیم … پس الکی رو این چیزا مانور ندید

0 ❤️

2013-07-15 14:26:18 +0430 +0430

[quote=Amir-Hossein-18][quote=admin][quote=Amir-Hossein-18]این بود آزادی بیان تو سایت به قول خودتون سکسی و آزاد ؟؟؟هر بی دین میاد تاپیک میزنه بی احترامی و فحش به مقدسات ما میکشه ادمین پاک نمیکنه تاپیکشو … حالا یه آدم حسابی ( درخت پیر) یه تاپیک در کمال ادب راجب اسلام زده پاک شد … دست مریزاد ادمین … شما هم فرقی با بچه های سایبری نداری … هرچی مخالف نظرته مخالفشی … منم از همین الان میدونم تاپیکم پاک میشه و خودم حذف … ولی متاسفم برای تمام اون خدا نشناس هایی که اینطوری به اسلام توهین میکنن … موفق باشید همتون …[/quote]

تاپیک مورد نظر نه تنها «در کمال ادب»‌ نبود بلکه پر از فحاشی به خانواده کاربرانی بود که لینک های مخالف دین می گذارند. به همین جهت کاربر هتاک با پستش حذف شد.[/quote]
آقای ادمین اگه به هتاکی و بی حرمتیه که الان آرش شیشه ای ، شوالیه ، … فقط به خود من بدترین فحش ها رو نثار کردن … چرا عکس العملی نشون داده نشد ؟؟؟[/quote]
شوالیه رو نمیدونم
اگه پست خلافی از من دیدی همین الان گزارش بده
ضمنا پست با تاپیک فرق میکنه

0 ❤️

2013-07-15 14:37:32 +0430 +0430

[quote=Amir-Hossein-18]من با تو هیچ حرفی ندارم آقا آرش … قبلا شعورتو ثابت کردی … اما من میگم مخالفت اشکال نداره … ولی گذاشتن عکسای لخت به جای حضرت زینب از 100 تا فحش و هتاکی بدتره … این حذف نمیشه ؟؟؟ یا یکی میاد ب***ن تو اعتقاد مسلمونا … یا … 1000 تا مورد هست … قرار نیست آزادی بیان فقط برای مخالفا باشه … ما دینمون با بی احترامی مخالفه … ولی 1 فحش اونا بدن ما هم باید حق داشته باشیم یه فحش بدیم … پس الکی رو این چیزا مانور ندید[/quote]
دادا من هم با توهین به هر شکل که باعث دلخوری مخاطب بشه مخالفم
ولی مقدسات هر دینی مقدسات ادیان دیگه رو هتک حرمت میکنه
مثلا مسیحیان شراب رو مقدس میدونن
شما نجس میدونید
این بی احترامی به مقدسات مسیحیان نیست؟

0 ❤️

2013-07-15 14:41:34 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=Amir-Hossein-18]من با تو هیچ حرفی ندارم آقا آرش … قبلا شعورتو ثابت کردی … اما من میگم مخالفت اشکال نداره … ولی گذاشتن عکسای لخت به جای حضرت زینب از 100 تا فحش و هتاکی بدتره … این حذف نمیشه ؟؟؟ یا یکی میاد ب***ن تو اعتقاد مسلمونا … یا … 1000 تا مورد هست … قرار نیست آزادی بیان فقط برای مخالفا باشه … ما دینمون با بی احترامی مخالفه … ولی 1 فحش اونا بدن ما هم باید حق داشته باشیم یه فحش بدیم … پس الکی رو این چیزا مانور ندید[/quote]
شما نجس میدونید
این بی احترامی به مقدسات مسیحیان نیست؟[/quote]

**
*
ما اگه شراب رو نجس میدونیم برا خودمونه نه برا دین های دیگه *
این بی احترامی نمیشه این یه نظریه از طرف بزرگان دینمون هست

0 ❤️

2013-07-15 14:42:29 +0430 +0430

امیر حسین 18 جواب پیام خصوصی رو زودتر بده

0 ❤️

2013-07-15 14:43:33 +0430 +0430

آرش جان چون سوال منطقی کردی جواب میدم

نجس به معنای کثیف و یا پست و بد نیست
نجس در زبان شرع به معنای این هست که خدا گفته این با بدن انسان اگر تماس پیدا کرد انسان بعدش نماز نخونه و اینکه این رو نخوره همین و گرنه چیز دیگه ای نیست و اون هم به اعتقاد ما جزو مخلوقات خدا هست.
حالا یک مشت کونی طایر به سر اومدن دین رو تحریف کردن و معانی و مفهوماتش رو عوض کردن گناه ما نیست دادا

0 ❤️

2013-07-15 14:48:41 +0430 +0430

[quote=پتروس قزوینی][quote=ارش شیشه ای][quote=Amir-Hossein-18]من با تو هیچ حرفی ندارم آقا آرش … قبلا شعورتو ثابت کردی … اما من میگم مخالفت اشکال نداره … ولی گذاشتن عکسای لخت به جای حضرت زینب از 100 تا فحش و هتاکی بدتره … این حذف نمیشه ؟؟؟ یا یکی میاد ب***ن تو اعتقاد مسلمونا … یا … 1000 تا مورد هست … قرار نیست آزادی بیان فقط برای مخالفا باشه … ما دینمون با بی احترامی مخالفه … ولی 1 فحش اونا بدن ما هم باید حق داشته باشیم یه فحش بدیم … پس الکی رو این چیزا مانور ندید[/quote]
شما نجس میدونید
این بی احترامی به مقدسات مسیحیان نیست؟[/quote]

**
*
ما اگه شراب رو نجس میدونیم برا خودمونه نه برا دین های دیگه *
این بی احترامی نمیشه این یه نظریه از طرف بزرگان دینمون هست[/quote]
چرا مشمول دیگران هم میشه
مثلا شما اگه یه کافر شراب بخوره به اون شخص میگین نجس یا حتی حکم کشتنش رو هم دارید
ایه شم خواستی بهت میگم

0 ❤️

2013-07-15 14:52:02 +0430 +0430

[quote=مارسيان77]آرش جان چون سوال منطقی کردی جواب میدم

نجس به معنای کثیف و یا پست و بد نیست
نجس در زبان شرع به معنای این هست که خدا گفته این با بدن انسان اگر تماس پیدا کرد انسان بعدش نماز نخونه و اینکه این رو نخوره همین و گرنه چیز دیگه ای نیست و اون هم به اعتقاد ما جزو مخلوقات خدا هست.
حالا یک مشت کونی طایر به سر اومدن دین رو تحریف کردن و معانی و مفهوماتش رو عوض کردن گناه ما نیست دادا[/quote]
نجس معادل عربی ناپاک هست
خون،مدفوع،ادرار،شراب همه نجس اند

0 ❤️

2013-07-15 14:56:10 +0430 +0430

حکم کشتن اون کافر رو به خاطر خوردن شراب؟؟

حتما آیه شو بذار

در ضمن گفتم که معانی در زبان شرع با معنای لغویشون فرق میکنن وگرنه نماز هم یعنی دعا کردن و روزه هم یعنی امساک کردن در حالی که به یک عمل خاصی اطلاق میشن.
اون بول و اینهایی که گفتی علاوه بر نجس بودن ناپاک از نظر عرف هم هستن

0 ❤️

2013-07-15 15:01:53 +0430 +0430

[quote=مارسيان77]حکم کشتن اون کافر رو به خاطر خوردن شراب؟؟

حتما آیه شو بذار

در ضمن گفتم که معانی در زبان شرع با معنای لغویشون فرق میکنن وگرنه نماز هم یعنی دعا کردن و روزه هم یعنی امساک کردن در حالی که به یک عمل خاصی اطلاق میشن.
اون بول و اینهایی که گفتی علاوه بر نجس بودن ناپاک از نظر عرف هم هستن[/quote]
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻫﻞ ﮐﺘﺎﺏ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻧﻤﯽ ﺁﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﺵ ﺣﺮﺍﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺣﺮﺍﻡ ﻧﻤﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺩﯾﻦ ﺣﻖ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﭙﺬﯾﺮﻧﺪ ﺑﮑﺸﯿﺪ ، ﺗﺎ ﺁﻧﮕﺎﻩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﻣﺬﻟﺖ ﺟﺰﯾﻪ ﺑﺪﻫﻨﺪ.(توبه/29)

البته این بندشو فراموش کردم که میشه نجاست خشکه خرید

0 ❤️

2013-07-15 15:02:51 +0430 +0430

حکم کشتنش چی چی میگی واسه خودت کجا نوشته که حکم شراب خور کشتنه
*
*
فقط اسلام گفته بدن شراب خور نجس میشه

0 ❤️

2013-07-15 15:07:10 +0430 +0430

آرش

گفته که این کفار رو به خاطر اینکه کافر هستند بکشید نه فقط به خاطر شراب خوردن یکی از موارد تحلیل ما حرم الله همین شراب خوردن هست.

در ضمن برای کسانی که به همین کشتن هم ایراد میگیرن عرض کنم که این حکم مال اون زمان بود و الان جهاد حرام است و کشتن هر کس دیگر بجز موارد قصاص به هر علتی اشکال دارد و حرام است

0 ❤️

2013-07-15 15:07:52 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای][quote=مارسيان77]حکم کشتن اون کافر رو به خاطر خوردن شراب؟؟

حتما آیه شو بذار

ﮐﺴﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺍﻫﻞ ﮐﺘﺎﺏ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﺭﻭﺯ ﻗﯿﺎﻣﺖ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻧﻤﯽ ﺁﻭﺭﻧﺪ ﻭ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﻭ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﺵ ﺣﺮﺍﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺑﺮ ﺧﻮﺩ ﺣﺮﺍﻡ ﻧﻤﯿﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﺩﯾﻦ ﺣﻖ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﭙﺬﯾﺮﻧﺪ ﺑﮑﺸﯿﺪ ، ﺗﺎ ﺁﻧﮕﺎﻩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﻣﺬﻟﺖ ﺟﺰﯾﻪ ﺑﺪﻫﻨﺪ.(توبه/29)

البته این بندشو فراموش کردم که میشه نجاست خشکه خرید[/quote]

مستر کجا نوشته بکشید
با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند كارزار كنيد تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند (۲۹)

0 ❤️

2013-07-15 15:08:17 +0430 +0430

چند روز پيش ميخواستم يه همچين تاپيكى بزنم ولى اسپم نذاشت. دست مريزاد. من تقريبا 2 سالى ميشه كه ميام اينجا و حدودا 5 تا اكانت توى اين 2 سال مجبور شدم بسازم. واقعا اينجا عدالت رعايت نميشه. چرا اگر كسى به اسلام و اين نظام توهين كنه مشكلى نداره ولى اگه از زرتشتى ها و غيره بگه بلاك؟ عدالت اينه؟

0 ❤️

2013-07-15 15:08:28 +0430 +0430

دوستی که یه مشت تعریف بی خود واسه نجس دست و پا کرده بود

ﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﯾﺪ، ﻣﺸﺮﮐﺎﻥ ﻧﺠﺴﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ﺑﻌﺪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﺴﺠﺪ ﺍﻟﺤﺮﺍﻡ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺷﻮﻧﺪ، ﻭ ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺑﯿﻨﻮﺍﯾﯽ ﻣﯿﺘﺮﺳﯿﺪ، ﺧﺪﺍ ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺑﻪ ﻓﻀﻞ ﺧﻮﺵ ﺑﯽ ﻧﯿﺎﺯﺗﺎﻥ
ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ . ﺯﯾﺮﺍ ﺧﺪﺍ ﺩﺍﻧﺎ ﻭ ﺣﮑﯿﻢ ﺍﺳﺖ(توبه/28)

این ایه به وضوح مشخص میکنه که منظور نگارنده جسم بت پرستان یا به اصطلاح مشرکان بوده

0 ❤️

2013-07-15 15:36:20 +0430 +0430

[quote=پتروس قزوینی][quote=ارش شیشه ای][quote=مارسيان77]حکم کشتن اون کافر رو به خاطر خوردن شراب؟؟

حتما آیه شو بذار

البته این بندشو فراموش کردم که میشه نجاست خشکه خرید[/quote]

مستر کجا نوشته بکشید
با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند كارزار كنيد تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند (۲۹)[/quote]
اگه لفظ عربیشو خونده باشی از لغت قتال به معنی قتل کردن استفاده کرده
اینجا هم از کارزار به معنی جنگیدن

حالا کلاس قران باز نمیکنیم منظور اینه که نمیشه به مقدسات احترام گذاشت چون مقدسات حد و حدودی ندارند و از طرفی نسبی هم هستند

0 ❤️

2013-07-15 15:43:37 +0430 +0430

[quote=parvazzi]ههههههههه من الله توفیق . vip چه می کنه. :D :D[/quote]
بچه بس کن! مگه وی ای پی چه ایرادی داره؟ آخه من به تو چی بگم؟ کاربر 2000000000 پستی!

0 ❤️

2013-07-15 16:10:40 +0430 +0430

خطای چهار صد و چهار بود نشد جواب بدم

ببخشید پتروس حق با شماست قتال یعنی جنگیدن و جنگیدن بخصوص باب فعال در زبان عربی معنای دو طرفی رو میده یعنی هر دو طرف میجنگن یعنی با هم بجنگید شونه خالی نکنید .
هجوم و غارت و اینها رو معنا نمیده
در ضمن تعریف من بیخود نبود در اصول فقه لغت به چهار قسم تقسیم میشه تشریعی عرفی شرعی و لغوی و هرکدوم احکام خودشون رو دارن برو بخون البته کاملا فنیه
مثل صلوه که به معنای دعاس ولی در شرع میشه نماز با همون حال بخصوص و …
گفته مشرکان یعنی کسانی که خدا رو قبول ندارن نجس هستن خب یعنی چی؟ یعنی نباید اون قسمت خاص بیان. چه ربطی به حرف من داشت؟؟

0 ❤️

2013-07-15 16:59:21 +0430 +0430

[quote=مارسيان77]خطای چهار صد و چهار بود نشد جواب بدم

ببخشید پتروس حق با شماست قتال یعنی جنگیدن و جنگیدن بخصوص باب فعال در زبان عربی معنای دو طرفی رو میده یعنی هر دو طرف میجنگن یعنی با هم بجنگید شونه خالی نکنید .
هجوم و غارت و اینها رو معنا نمیده
در ضمن تعریف من بیخود نبود در اصول فقه لغت به چهار قسم تقسیم میشه تشریعی عرفی شرعی و لغوی و هرکدوم احکام خودشون رو دارن برو بخون البته کاملا فنیه
مثل صلوه که به معنای دعاس ولی در شرع میشه نماز با همون حال بخصوص و …
گفته مشرکان یعنی کسانی که خدا رو قبول ندارن نجس هستن خب یعنی چی؟ یعنی نباید اون قسمت خاص بیان. چه ربطی به حرف من داشت؟؟[/quote]
مشرک خدارو قبول داره منتها واسه خدا شریک قایل میشه
مث غرانیق
لطفا بی خیال من شید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «