این پست را حتما بخوانید. در مورد مرگ خمینی

1395/03/14

دوستان اگر تا به حال در مراسم سالگرد مرگ خفت بار خمینی شرکت کرده باشید و از نزدیک یا از تلوزیون دیده باشید جمع بسیار کثیری از مرده خوران از سراسر ایران بصورت کاملا رایگان و با پول مالیات و پول ما مردم برای مرده خوری و خورن بیت المال به حرم کثیف این پیر خرفت می آیند.
تمام اداره های دولتی کارمندانشان را به زور به این مراسم میبرند و حضور و غیاب میکنند و به افراد حاضر تشویقی میلیونی از طرف حکومت پرداخت میشود و به غایبان توبیخی.
از طرفی تمام اداره های دولتی مثل شهرداری ها به مدت سه هفته از قبل و بعد از روز نحس مرگ خمینی ، شام و نهار و صبحانه و میوه و خوراکی در اطراف حرم کثیف توزیع میکنند که همه از پول بیت المال است.

عده ی مرده خوران بسیار زیاد است و بین پانصد هزار تا یک میلیون نفر برآورد میشود.

به افراد حاضر در این مراسم بجز مبلغ تشویقی، به قید قرعه سکه و سفرهای زیارتی هم تعلق میگیرد و تمام هزینه های رفت و امد و اسکان حتی با خانواده به عهده ی اداره دولتی است.

سپاهیان ، بسیجیان و اداره های دولتی سراسر کشور اتوبوس های وی آی پی کرایه میکنند و به حرم کثیف می آیند و بعد از مراسم به شمال کشور و مشهد و قم و تهران گردی مشغول میشوند.
تمام روزهایی که در سفر هستند ساعت کاری و ماموریت روزانه برایشان رد میشود .

آیا میدانید هزینه ی چند هزار میلیاردی این مراسم مثلا باشکوه را چه کسی پرداخت میکند؟ بله حکومت و از جیب بیت المال پرداخت میشود.
پول هزینه مراسم مرگ خمینی را ما پرداخت میکنیم و این مرده خوران با پول ما به سفر چند هفته ای میکنند. روزانه حدود یک میلیون پرس غذا توزیع میشود که این افراد مرده خور با وحشی گری به طرف کامیونهای حامل غذا هجوم میبرند و ۶۰-۷۰% غذا را نفله میکنند و به زیر پا میریزند.
میلیاردها بطری اب معدنی و اب میوه توزیع میشود و رانندگان اتوبوسها صندوق خود را از اب معدنی پر میکنند و بعدا بفروش میرسانند.
میلیونها تن میوه توزیع میشود و ملت با هجوم به سمت توزیع کنندگان تمام میوه ها را له میکنند تا نایلون سیاهشان را پر از میوه کنند.
آیا میدانستید در بین معتادان و فقرا از اول خرداد عید محسوب میشود؟
زیرا این افراد همه برای مرده خوری به حرم کثیف میروند.

اگر تا بحال در ۱۴ خرداد به حرم کثیف رفته اید نظر خود را درج کنید.

2724 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-06-03 12:57:03 +0430 +0430

یعنی برادر گرامی این مسئله برای شماخیلی عجیبه؟اصلا اساس حکومتهای دیکتاتوری بادرست کردن یک سمبل باشکوه و مقدس درهم امیخته شده دراصل حکومت اون پول رو برای نشان دادن علاقه مردم به پایه ها واساس خود خرج میکند و برای ایجاد یک شوی تلویزیونی ونشان دادن اون جمعیت به جهانیان این پول هزینه میشه وگرنه اگر حکومت به این اقا اینقدر احترام قائله چرا فرزندش رو از بین بردن و نوه اش برای انتخابات رد صلاحیت کردن و در روز ارتحال تندرو ها در مراسم سخنرانی سید حسن رو بهم زدن واونقدر اهانت بهش کردن واطرافیانش مثل کروبی و موسوی طرد شدن در تمام کشورهای دیکتاتور چنین سمبلهایی هست مثل پدر بزرگ رهبر کره یا لنین یا مائو یا چگوارا در واقع از این اشخاص بتهایی جهت پرستش شهروندان فقیر و بیسواد میسازن تا اسبابی جهت محکم شدن ارکان کشور بشود و هرکس هم با اساس حکومت مخالفت کرد به بهانه توهین و مخالفت با بت مورد پرستش ملت مورد پیگرد و حذف قرار بگیرد

1 ❤️

2016-06-03 13:01:44 +0430 +0430

اشتباه میکنی.از پول خود خمینی خرج میکنن.با حقوق کارمندی این همه تونست ثروت جمع کنه!!!

0 ❤️

2016-06-03 13:09:55 +0430 +0430
نقل از: mimi1368 یعنی برادر گرامی این مسئله برای شماخیلی عجیبه؟اصلا اساس حکومتهای دیکتاتوری بادرست کردن یک سمبل باشکوه و مقدس درهم امیخته شده دراصل حکومت اون پول رو برای نشان دادن علاقه مردم به پایه ها واساس خود خرج میکند و برای ایجاد یک شوی تلویزیونی ونشان دادن اون جمعیت به جهانیان این پول هزینه میشه وگرنه اگر حکومت به این اقا اینقدر احترام قائله چرا فرزندش رو از بین بردن و نوه اش برای انتخابات رد صلاحیت کردن و در روز ارتحال تندرو ها در مراسم سخنرانی سید حسن رو بهم زدن واونقدر اهانت بهش کردن واطرافیانش مثل کروبی و موسوی طرد شدن در تمام کشورهای دیکتاتور چنین سمبلهایی هست مثل پدر بزرگ رهبر کره یا لنین یا مائو یا چگوارا در واقع از این اشخاص بتهایی جهت پرستش شهروندان فقیر و بیسواد میسازن تا اسبابی جهت محکم شدن ارکان کشور بشود و هرکس هم با اساس حکومت مخالفت کرد به بهانه توهین و مخالفت با بت مورد پرستش ملت مورد پیگرد و حذف قرار بگیرد

ممنونم از نظرتون.
معلومه که شما از نظر سیاسی فرد پخته ای هستی و دنیای اطرافت را خوب شناختی.
اتفاقا چندی پیش فیلمی از مراسم مرگ رهبر کره شمالی دیدم. اونها که دیگه رو دست زدند به ایرانی ها.
اگر توانستی از اینترنت حتما این فیلم رو پیدا کن و ببین ملت چطور زار میزنند در مراسم!

0 ❤️

2016-06-03 13:17:46 +0430 +0430

بعد میگن جنتی چرا نمی میره؟؟خب عزیز من بده از این خرجا برایملت نمیتراشه؟؟ ?

0 ❤️

2016-06-03 13:19:19 +0430 +0430

تازه اینو فهمیدی

0 ❤️

2016-06-03 13:23:07 +0430 +0430
نقل از: تبهکار بعد میگن جنتی چرا نمی میره؟؟خب عزیز من بده از این خرجا برایملت نمیتراشه؟؟ ?

البته این افراد اگر بمیرند مثل خمینی هرسال از بیت المال خرجشان نمیکنند و فقط شاید یکی دو سال از پول بیت المال حرامشان کنند.
ولی برای خمینی میلیارد دلاری هزینه میکنند.

0 ❤️

2016-06-03 13:34:38 +0430 +0430

این خرجها در مقابل ساخت قبر تیلیاردی خمینی ملعون چیزی نیست. تو مقبره خمینی فقط باید شاشید یا رید.

0 ❤️

2016-06-03 13:38:01 +0430 +0430

ملت چه وقت خوابه //عکس امام تو ماهه 🙄 🙄 🙄 (erection) (erection) (erection) (erection)

0 ❤️

2016-06-03 13:40:32 +0430 +0430

امنیت جانی که من دارم نتیجه تلاش مبازره با افرادی مثل شماست که شستشوی مغزی توسط کشورهای دیگر شده اید…
هر روز می بینم در کشورهای همساده حمله های داعشی ها را …حمله های هوایی و زمینی آمریکا و …
اما خوشبختانه اگر هرکاری کردن من به چشمانم دیدم کسانی که با دل و جان شرکت کرده بودند… من خودم مثل همه از برخی مشکلات رنج بردم مثلا کار مثل گرانی… اما تمام این مشکلات رو به امنیت جانی و آسایشی که برام فراهم شده ترجیح میدم…

0 ❤️

2016-06-03 13:42:46 +0430 +0430
نقل از: impish
نقل از: mimi1368 یعنی برادر گرامی این مسئله برای شماخیلی عجیبه؟اصلا اساس حکومتهای دیکتاتوری بادرست کردن یک سمبل باشکوه و مقدس درهم امیخته شده دراصل حکومت اون پول رو برای نشان دادن علاقه مردم به پایه ها واساس خود خرج میکند و برای ایجاد یک شوی تلویزیونی ونشان دادن اون جمعیت به جهانیان این پول هزینه میشه وگرنه اگر حکومت به این اقا اینقدر احترام قائله چرا فرزندش رو از بین بردن و نوه اش برای انتخابات رد صلاحیت کردن و در روز ارتحال تندرو ها در مراسم سخنرانی سید حسن رو بهم زدن واونقدر اهانت بهش کردن واطرافیانش مثل کروبی و موسوی طرد شدن در تمام کشورهای دیکتاتور چنین سمبلهایی هست مثل پدر بزرگ رهبر کره یا لنین یا مائو یا چگوارا در واقع از این اشخاص بتهایی جهت پرستش شهروندان فقیر و بیسواد میسازن تا اسبابی جهت محکم شدن ارکان کشور بشود و هرکس هم با اساس حکومت مخالفت کرد به بهانه توهین و مخالفت با بت مورد پرستش ملت مورد پیگرد و حذف قرار بگیرد

ممنونم از نظرتون.
معلومه که شما از نظر سیاسی فرد پخته ای هستی و دنیای اطرافت را خوب شناختی.
اتفاقا چندی پیش فیلمی از مراسم مرگ رهبر کره شمالی دیدم. اونها که دیگه رو دست زدند به ایرانی ها.
اگر توانستی از اینترنت حتما این فیلم رو پیدا کن و ببین ملت چطور زار میزنند در مراسم!

برادر گرامی اصلا استراتژی چنین حکومتهایی براساس فقیرنگه داشتن مردم از لحاظ سطح سواد واطلاعات و همچنین اشاعه خرافه پرستی وایجاد سمبل و بت های باشکوه و دروغین استواره و مخالفت دولت ما با ماهواره هم بخاطر این استراتژی وجلوگیری از ورود اخبار واطلاعات واقعی به کشور هستش واشاعه فساد فقط بهانه ای هستش براجلوگیری ازاطلاع رسانی بی طرف و ازاد هستش و پایه های مستحکم اونها تشکیل شده ازفقر شدید فرهنگی و خرافه پرستی و بیسوادی احادو توده مردم جامعه وایجاد امام زادگان مقدس ودروغین جهت پرستش و سرگرم کردن مردم جهت انحراف اذهان از مسایل سیاسی و معضلات و نارسایی های اجتماعی و فساد نهادینه شده دولتی

0 ❤️

2016-06-03 13:51:22 +0430 +0430
نقل از: amir0401 امنیت جانی که من دارم نتیجه تلاش مبازره با افرادی مثل شماست که شستشوی مغزی توسط کشورهای دیگر شده اید.... هر روز می بینم در کشورهای همساده حمله های داعشی ها را ...حمله های هوایی و زمینی آمریکا و ... اما خوشبختانه اگر هرکاری کردن من به چشمانم دیدم کسانی که با دل و جان شرکت کرده بودند... من خودم مثل همه از برخی مشکلات رنج بردم مثلا کار مثل گرانی... اما تمام این مشکلات رو به امنیت جانی و آسایشی که برام فراهم شده ترجیح میدم...

درست مثل گوسفندی که یه چوپون قلدر مواظبشه

1 ❤️

2016-06-03 13:54:40 +0430 +0430
نقل از: amir0401 امنیت جانی که من دارم نتیجه تلاش مبازره با افرادی مثل شماست که شستشوی مغزی توسط کشورهای دیگر شده اید.... هر روز می بینم در کشورهای همساده حمله های داعشی ها را ...حمله های هوایی و زمینی آمریکا و ... اما خوشبختانه اگر هرکاری کردن من به چشمانم دیدم کسانی که با دل و جان شرکت کرده بودند... من خودم مثل همه از برخی مشکلات رنج بردم مثلا کار مثل گرانی... اما تمام این مشکلات رو به امنیت جانی و آسایشی که برام فراهم شده ترجیح میدم...

برادر گرامی امنیت اجتماعی جزء ابتدایی ترین مطالبات یک ملت هستش که اونم نداریم من یک سوال دارم صادقانه جواب بده ایا شما جرات داری خواهر جوان خودت رو ساعت ۲شب بزاری خودش تنها بره تو خیابون گردش؟یا بره واز شهرتون تا شهر دیگه ای رانندگی کنه ؟اگه بگی اره دروغ میگی پس این چه امنیتی هستش که یک خانم جوان بعد ازتاریک شدن هوا برا بیرون رفتن باید یک همراه و اسکورت مرد داشته باشه شما از کدوم امنیت حرف میزن؟

امنیت یعنی شهروند امریکایی که کشورش برا کشته شدن چند نفرشهروند عراق و افغانستان رو به خاک وخون کشید ولی شهروندان ایران در عربستان مظلومانه قتل عام شدن و دولتمون عاجز از هرگونه واکنشی
2 ❤️

2016-06-03 14:21:11 +0430 +0430

marg bar jomhory jehl o jehalat o khorafat Eslami

in ahmaghaei ke mian tarafdari mikonand az hokomet adam kosh!! babakhta shoma ke az aveli hagh o hoghe zendegi yani hamin dashtan mazaiay jensi mahrom shodin chi migin ahmagha

kireton vaseh khahar madereton rast misheh vali esme hosein o hasan in hokomet Eslami mùiad koneton pareh mikonid

0 ❤️

2016-06-03 14:21:20 +0430 +0430

من زیاد اهل سیاست نیستم فقط چشمام بازه و اطراف رو میبینم.گاندی رهبری بینطیر بود که کل هند میپرستنش اما مزارش شبیه به قصر نیست.
این خودش نشون میده که این افراد به فکر خودشونن نه فکر مردن حتب بعد از مرگشون.شما حساب کن خرجی که سالانه یا شاید بهتره بگم ماهانه برای نگهداری از ین جای کثیف میشه میتونه شکم چند صد نفر گشنه رو سیر کنه.
امروز فیلم سخن رانی خامنه ایی رو در 14خرداد دیدم. ولقعا این مرد پیش خودش چه فکری کرده؟
با پررویی تمام میگفت ما با انقلاب به عدالت اجتماعی رسیدیم.ما با انقلاب فقر رو ریشه کن کردم.
ایا واقعا کسی عدالت اجتماعی رو دیده؟
من متاسفم که ب جای اسلام خدایی مردم ما رو به اسلام ایرانی و دین ساختگی دست اخوند ها شدن.

اید ان صبحی که صبح ظالمان گردد غروب/پتک اهن کوب محرومان شود عمامه کوب

0 ❤️

2016-06-03 14:26:43 +0430 +0430

طرز فکر هاتون برام خیلی جالبه

0 ❤️

2016-06-03 14:35:02 +0430 +0430

har che ahmaghtar ! motasebtar
ye negahi be keshvarhat Eslami bendazid
pakestan
afghanestan
arabestan
va dortar
somali
libi
va …

0 ❤️

2016-06-03 14:36:23 +0430 +0430
نقل از: arashsasani طرز فکر هاتون برام خیلی جالبه

به تو میگن

0 ❤️

2016-06-03 14:52:33 +0430 +0430

این دوست نادان که از امنیت صحبت میکنه به خودش زحمت نمیده یه نگاه به نقشه بندازه ببینه اصلا داعش در مرز ایران نیست و حکومتی که اونها ادعای داشتنش رو دارن به عراق وشام یا همون سوریه محدود میشه واصلا ربطی به ایران نداره و این ایران هستش که بخاطر بشاراسد خودش ومردمش رو وارد جنگی کرده که هیچ ربطی بهش نداره کاری که در یمن و فلسطین هم انجام میده واسمش رو دفاع از امنیت شهرونداش میزاره و افراد بیسواد وفقیر ازلحاظ فرهنگی مثل این دوستمون هم قبول میکنن

مطلب جالبترش اینجاست چندنفر از همین افراد برامن پیام ارسال کردن وبخاطر شرکت تو بحث سیاسی فحاشی کردن جالب هستش که این ابله ها بخاطر محدودیت های جنسی و ارضا کرد خودشون به شهوانی پناه میارن اونوقت طرفداری حکومت رو هم میکنن اگه این افراد بیسواد و جاهل نیستن پس چی هستن؟
1 ❤️

2016-06-03 15:22:26 +0430 +0430

دوست عزیز،
جمهوری اسلامی برای کشور ایران که غنی از ثروت خالص ، معادن و چاه نفت و گاز است چیزی جز خفت برجای نگذاشته است.
ما به کجا رسیدیم که شما الان داری احساس خوشبختی میکنی که کشورت مثل افغانستان و سوریه و سومالی و یمن نیست.
دوست عزیز ۳۸ سال پیش مردم کشور کره آرزو داشتند کشورشان مثل ایران پیشرفته باشد و الان آرزوی مردم ایران است که کشورشان مثل کره باشد.

در ایران از معادن طلا ، ضرر و زیان استخراج میکنند، از اداره های دولتی فقط از مردم به هر نحوی پول میگیرند .
تمام مدیران پول بیت المال را اختلاس میکنند و بالا میکشند. تمام آقا زاده ها مافیای هر صنفی را بدست گرفته اند و با ثروتهای ناتمام خود که از سهم بیت المالی پدرشان بوده برای خود بزرگترین امپراطوری های واردات را راه انداخته اند که مثل خوره به جان تولید کشور افتاده اند.
بزرگترین فسادهای مالی دولتی متعلق به ایران است و احمق هایی هم که نون خور این حکومت هستند از این زالوها حمایت میکنند.

1 ❤️

2016-06-03 15:33:13 +0430 +0430
نقل از: kiarash001 من زیاد اهل سیاست نیستم فقط چشمام بازه و اطراف رو میبینم.گاندی رهبری بینطیر بود که کل هند میپرستنش اما مزارش شبیه به قصر نیست. این خودش نشون میده که این افراد به فکر خودشونن نه فکر مردن حتب بعد از مرگشون.شما حساب کن خرجی که سالانه یا شاید بهتره بگم ماهانه برای نگهداری از ین جای کثیف میشه میتونه شکم چند صد نفر گشنه رو سیر کنه. امروز فیلم سخن رانی خامنه ایی رو در 14خرداد دیدم. ولقعا این مرد پیش خودش چه فکری کرده؟ با پررویی تمام میگفت ما با انقلاب به عدالت اجتماعی رسیدیم.ما با انقلاب فقر رو ریشه کن کردم. ایا واقعا کسی عدالت اجتماعی رو دیده؟ من متاسفم که ب جای اسلام خدایی مردم ما رو به اسلام ایرانی و دین ساختگی دست اخوند ها شدن.

اید ان صبحی که صبح ظالمان گردد غروب/پتک اهن کوب محرومان شود عمامه کوب

اقای خامنه ای یه روز باید با ارایش صورت و بصورت نا شناس بیاد تو شهر یه دوری بزنه و بره محله هایی مثل شوش رو ببینه تا اون موقع ببینه مردمش در فقر به سر میبرند.
فقری که باعث شرمندگی مردان این سرزمین پیش خانواده شان شده.

مي گويند شاه عباس از وزير خود پرسيد: امسال اوضاع اقتصادي کشور چگونه است؟
وزير گفت: الحمد لله به گونه اي است که تمام پينه دوزان توانستند به زيارت کعبه روند!
شاه عباس گفت: نادان! اگر اوضاع مالي مردم خوب بود مي بايست کفاشان به مکه مي رفتند نه پينه ‌دوزان، چون مردم نمي توانند کفش بخرند ناچار به تعميرش مي پردازند، بررسي کن و علت آن را پيدا نما تا کار را اصلاح کنيم

0 ❤️

2016-06-03 15:48:49 +0430 +0430

و باز هم حضور جوجه هایی ک تو دبیرستان زیادی ب حرفای دبیران قرآن و معارف اسلامی پرورشی گوش دادن

د آخه نیمه مسلمون کیر ب دست چیزی مث امنیت جز حقوق اولیه و لازم هر فردی تو کشور خودشه

بعدش تو خدا رو شکر میکنی ک دمشون گرم برامون امنیت آوردن

تو همون مشهد خودتون برادران مسلمون عراقی و کویتی تون زدن ناموستون رو گییدن بعد توی کیر بدست میای حرف از امنیت میزنی؟؟؟؟

2 ❤️

2016-06-03 21:02:55 +0430 +0430

به امید روزی که ملت ایران از جمله تو از خواب غفلت بیدار شین :(

1 ❤️

2016-06-04 01:22:26 +0430 +0430

ردیف بودجه ی دولتیِ این خرجا، قبل از اینکه بین عزادارانِ شکمباره، حلوا حلوا بشه… در داخل خود بیت وامونده ی یادگارانِ خمینی، تحت عناوین گوناگون، “هاپولی هاپو” میشه و اصلن ب دست زوار نمیرسه…

اما سوال اینجاس کِ منابع مالیِ این همه اصراف و ریخت و پاش از کجا تامین میشه ؟!!!

, پاسخ اینجاس ؛ در سرزمین گل و بلبل ما، شرکتهای بازرگانی و خصوصی و رانت خورِ؛ کِ گاهن از دایره ی خودیها هم هستن، ب وفور پیدا میشه، و اونا، هزینه ی مالیِ این ریخت و پاشا رو بدون کم و کاست تقبل میکنن… و بعد از اتمام مراسم، در صورت گرفتن نمره ی قبولی از بیت یادگاران، در ازای خدمات بی دریغ و رایگانِ شون، ب آنها معرفی نامه ی ویژه ای ب گمرکات، جهت ترخیص کالا ، بدون گمرکی، داده میشه و سودِ چند هزار برابر رو، نصیب صاحبان حقیقی و حقوقی این شرکتا میکنه…

می بینید کِ برگزاریِ مراسمات رحلت جانگداز ، سرشار از منفعته…

1 ❤️

2016-06-04 06:53:36 +0430 +0430

امسال مراسم و کامل و با دقت دیدم چند نکته به ذهنم رسید اول اینکه امسال تصاو یر هوایی از حرم نشون ندادن چون بجز داخل حرم بیرون خالی خالی بود علتشم این بود که کسی و از شهرستان ها با خر ج حکومت نیاوردن و نمی خواستن ابهت حر م و بیت عمام چشم مردم و بگیره در واقع یه کشاکش بین اونها در جریانه که میخوان عمام و مال خودشون کنن برای بهره برداری ، بخاطر همین هست خایه منی دو ساله کامل از عَمام و ارمانهاش حرف میزنه یعنی ملت گول بیت و اکبر کوسه رو نخورید عمام اینجوری نبوده ما درستش و میگیم!!نکته دوم مربوط به مردم همیشه در صحنه س که تا وقتی امکا نات تفر یح و پلو خوری باشه عاشق عمام و ولایتن وقتی نباشه به تخمشون!!اون عده هم که با خر ج خودشون اومدن موا جب بگیر و نیرو خود حکومتن که نو نشون تو این حکومته و خا نواده ایثا رگران و پا سدار و…تهر انیا که بزنم به تخته اتو بوس و متر و را یگان دم دسته ، از یه کشور 80 میلیونی سرجم ده هز ار نفر نیومده بود پس “من عاشق ولایتم تا وقتی که بخور بخوره” نکته سوم اون چند هز ار گوسفند بودن که تو حرم بعععع بعععع میکردن و دم به ساعت یکیشون از حال میرفت و با برا نکارد میبردنش بیرون در حالی که نور چشمی های مف ت خور دو ردیف جلو با اقازاده هاشون نه شعاری میدن نه زحمت دست تکون دادن منطقشون هم اینه شما بعععع بععع کنید ما نون ش و میخوریم ، اگه تصاو یر یا فیل مش و دوباره نگاه کنید می بینید دور تا دورشون و کل منای اب و ابم یوه گذاشتن که یه وقت خایشون گرم نشه ، واقعا ادم حس ترحمش قلقلک میخورد نگاه این گوسفندا میکرد و غیره و غیره و…دیگه حوصله تایپ ندارم…

0 ❤️

2016-06-04 22:42:51 +0430 +0430
نقل از: shahruz_khan

تو گه خوردی که اینجوریه من خودم کارمندم هیچ اجباری نبوده که هیچ اصلا از اداره ما نبردن دوما هرکی میره از جیب خودش پول خرج میکنه .

دوست گرامی و فحاش…

شما توی این تعطیلات، از خراسان اومدی حرم آقا،، فقط و فقط واسه عزاداری ؟

مطمئنی ؟ ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «