با دوس پسرم به مشکل خوردیم راهنمایی میخوام لطفا

1397/08/18

سلام دوستان

من مدتیه با پسری که دوستش دارم دوست شدم و طعم خوشبختی جفت بودن رو یجورایی تجربه کردم :)
اولش بینمون همه چی عالی و خوب بود تا اینکه کم کم یه مشکلی پیش اومد. دوست پسرم شدیدا سکس میخواست اما من دلم راضی به سکس کامل نمیشد. بیشترم از آینده و اینکه یروزی ولم کنه و بره میترسیدم. همون ترس همیشگی که اکثر ما دخترا داریم :(
برای همینم این قضیه رو به احساسمو گذر زمان سپردمو تا اون موقع تصمیم گرفتم که رابطمون در حد بوسو بغلو عشق بازیو اینا باشه :)
دیروزم برای اولین بار با اینکه کلی استرس داشتم رفتم پیشش. اولش همه چی خیلی خوب بود. لخت شدیمو لبو بوسو بغلو قشنگ توی همه چیه عشق بازی باهاش راه اومدم و واقعنم بهمون کیف داد. یار هم اولش خیلی خوب بود اما یواش یواش هرچی رفتیم جلوتر گیر داد که میخواد بکنه و اینا… میخواست که منم اجازه بدم بهش :( منم بهش این اجازرو ندادم و آخرش واقعا بد تموم شد.
اون اخماش رفت تو هم و مثلا قهر کرد و رفت یه گوشه و منم وسایلامو برداشتم رفتم خونمون :|
خب دفعه ی اولم بود و واقعا دلم نمیخواست به سکس ختم شه. برای همینم با خودم گفتم خب طبیعیه و قضیرو جدی نگرفتمو فرداش کلا همه چی یادم رفت اما دیدم یار جان حسابی سرد برخورد میکنه و خودشو گرفته و پیغام نمیده منم کوتاه نیمدمو هی بهش گیر دادم که خب بگو چیشده و چرا اخمات تو همه اونم برگشت گفت تو بدترین کاریو کردی که یه دختر با پسر میکنه… گفتم مگه چیکار کردم؟ مگه چیشده؟ برگشته میگه این که یکیو تحریکش کنی ولی ارضاش نکنی واقعا برای یه مرد تحملش سخته و هم برای بدنش ضرر داره و هم داغونش میکنه و کلی نشست از عواقبش گفتو حسااابی باهام بدخلقی کرد :/
آخر سرم انقدر گیر داد و سر این مساله غر زد که کم کم واقعا احساس گناه کردمو حس کردم تقصیر منه…
راستش نمیدونم گیج شدم. آخه یعنی این قضیه انقدر مهمه؟ یعنی برای یه مرد انقدر دردناکو غیر قابل تحمله؟ یعنی واقعا این مساله ای که یار بخاطرش سرد برخورد کرده همونطوری که میگه برای بدن مرد عوارض داره؟

نمیدونم یا دوس پسر من زیادی شورش کرده یا واقعا این کار همونطوری که ادعا میکنه برای آقایون خیلی بد و دردناکه… چمیدونم :(

واقعا دیگه اعصابمو خورد کرده

لطفا راهنمایی کنید

15934 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-09 19:21:25 +0330 +0330

۹۰ درصد پسر ها وقتی دختری رو میکنن بعد از مدتی ولش میکنن

کار بسیار زشت و احمقانه ایه ولی هست
بعضیا وقتی به سکس میرسن ، عشق و عاشقی یادشون میره و فکر و ذکرشون میشه سکس

البته عمومیت نداره اما اکثر پسرها رابطه پایداری با دختری که باهاشون سکس میکنه ، ندارند

2018-11-09 19:25:56 +0330 +0330

بعضی ها بدوندخول هم ارضا میشن ولی بعضی ها وقتی دخول انجام نشه ارضا نمیشن،دوست پسر شماهم احتمالا از این قشره،درکش کنید تا جایی که میتونید باهاش راه بیاید

3 ❤️

2018-11-09 19:26:56 +0330 +0330

خر نشو گولشم نخور اخه احمق پسری که اینقدر واست ارزش قایل نیست که به حرفت گوش بده و راضی نباشه که رابطتتون حوری باشه که تو هم راضی باشی به چه دردی میخوره؟؟اخه تو خری احساسی شدی و فکر کردی اخرش میاد میگرتت مطمن باش نمیاد پس خر نشو

2018-11-09 19:30:43 +0330 +0330
نقل از: Siavvashhhhhhh ۹۰ درصد پسر ها وقتی دختری رو میکنن بعد از مدتی ولش میکنن

البته عمومیت نداره اما اکثر پسرها رابطه پایداری با دختری که باهاشون سکس میکنه ، ندارند

چی کار زشت و احمقانه ایه؟

2 ❤️

2018-11-09 19:33:23 +0330 +0330
نقل از: Tab97018 چند سالته عمویی؟ تو دیگه خیلی باحال هستی! رفتی پیشش لخت شدین تو بغل هم اما نمیخواستی سکس کنی! معلوم هست از اون دخترایی هستی که اعصاب و روان کسی که باهات رابطه داره رو خوب میگایی! 🙄

به سنم چیکار دارین :|
بعله رفتم پیشش و لخت شدیم و عشق بازی کردیم اینا خب چه ربطی به سکس و دخول داره…
مگه هرکی لخت میشه حتما باید بده؟ :(
خب من واقعا آمادگیشو ندارم الان

1 ❤️

2018-11-09 19:33:35 +0330 +0330

اگه دوس دارين هم ديگه را ارضا كنين غير از سكس ١٠٠ تا راه ديگه هست
ساك
لاپايي
از پشت
با دست
عشق بازي
اما اگه سكس ميخواد من ميگم اجازه نده حتي اگه به قيمت كات كردن اين رابطه باشه

2018-11-09 19:34:36 +0330 +0330

زیاد بود نخوندم

6 ❤️

2018-11-09 19:38:25 +0330 +0330
نقل از: poor_girl

من خودم ۹ سال پیش عاشق دختری بودم و هیچ وقت ازش سکس نخواستم یا بهتر بگم دخول نخواستم ، عشق بازی زیاد میکردیم اما هیچ وقت آلت هم رو ندیدیم ،
اما با تمام دخترهایی که عاشقشون نبودم ازشون سکس میخواستم و یا میدادن یا نمیدادن بعد مدتی کات میکردم

2 ❤️

2018-11-09 19:39:21 +0330 +0330

ببین من یه کیر بیست و سه سانتی دارم پیشکش واسه تو.اگه دوست داری قرار بذاریم.قول میدم فقط لای پات بذارم و کوستو آبشو بیارم واست

0 ❤️

2018-11-09 19:45:22 +0330 +0330
نقل از: e_li_na طولانی بود نخوندم ولی از کامنتا فهمیدم چی هس امادگیشو نداشتی بیخود کردی رفتی خونه باهاش برو خداتو شکر کن ک بلایی سرت نیومده ...اینکه تو امادگیشو نداشته باشی دلیل نمیشه ک ی مرد بالغ گشنه تشنه ام وایسه و نگات بکنه . اگه نمیخواستی باش سکس کنی اصلا نباید اجازه میدادی ک حرفشم پیش کشیده بشه حرفش ک بیاد وسط دیگه تمومه :) خوش باشی

واقعا حرفتون درسته
دو نفر كه برن تو يه خونه هرچقدرم كه جلو خودشونا بگيرن اخرش يه اتفاقايي ميفته چه برسه به اينا كه به قصد اينكار رفتن

3 ❤️

2018-11-09 19:46:17 +0330 +0330
نقل از: e_li_na طولانی بود نخوندم ولی از کامنتا فهمیدم چی هس امادگیشو نداشتی بیخود کردی رفتی خونه باهاش برو خداتو شکر کن ک بلایی سرت نیومده ...اینکه تو امادگیشو نداشته باشی دلیل نمیشه ک ی مرد بالغ گشنه تشنه ام وایسه و نگات بکنه . اگه نمیخواستی باش سکس کنی اصلا نباید اجازه میدادی ک حرفشم پیش کشیده بشه حرفش ک بیاد وسط دیگه تمومه :) خوش باشی

شما خودشو نارحت نکن برا ساق پا مضره (dash)

1 ❤️

2018-11-09 19:52:09 +0330 +0330
نقل از: فصلی به نام رویا اول اینکه خیلی باحال است یک نفرو تحریک کنی وبزاری توخماری بمونه ! ولی حیفه که سکس کنی بعدش اتیشش بخوابه ! اگر دختر هستی که پیشنهاد میکنم تن به رابطه ای نده که طرف بخاطر تنت تورو میخاد نگه دار برا کسی که قدرتو بدونه ! البته اینم باس بگم که بله با این که خودم پسر نیستم ولی میدونم که برای اقایون درد ناکه !

من خودم پسرم ٤ سال با يه دختر بودم همه جور عشق بازي باهم كرديم خونه هم اوردمش ولي به خودم اجازه ندادم سكس ازش بخوام
وقتيم تحريك ميشدم برا اينكه اذيت نشم با دستش منو ارضا ميكرد
اون پسري كه ازت سكس بخواد مطمئن باش واسش اصلا اهميت نداري

2 ❤️

2018-11-09 19:52:22 +0330 +0330
نقل از: e_li_na
نقل از: T-N-T

اعصابم اروم نیس امشب

دیگ بدتر. حیفِ ساق پا نیس اخه.درگیرترش نکن برا پنجه پا هم مضر میشه

0 ❤️

2018-11-09 19:55:08 +0330 +0330

همه ی پسرا فکرشون تو کصه، کیرشون تو کار. این سایت کلا رو کیر پسرا میچرخه، بعد میای میگی واقعا انقد مهمه سکس؟؟ خودتو زدی به کصخلی فک کنم

2 ❤️

2018-11-09 19:59:23 +0330 +0330

اعصابم اروم نیس امشب

دیگ بدتر. حیفِ ساق پا نیس اخه.درگیرترش نکن برا پنجه پا هم مضر میشه

نمیفهمم چرا هی میگی پا پا هوس کردی؟

مورد کم لطفی قرار گرفته بهش رسیدگی نمیشه و بیتوجهی میشه.ممه حقشو خورده

1 ❤️

2018-11-09 19:59:30 +0330 +0330

دوس پسرت به عارضه‌ی «شق‌درد» دچار شده.

تمام

3 ❤️

2018-11-09 19:59:45 +0330 +0330
نقل از: Ryder دوست عزیز ، رابطه دختر با پسر بدون سکس «امکان نداره» ؛ مگه اینکه طرف طوری عاشقت باشه که حتی دلش نیاد پاکی عشقشو با شهوت کثیف کنه ... اگه به پسری اعتماد نداری خو باهاش نرو خونه خالی ، همین که طرف بزور بهت تجاوز نکرده یا رفیقاشم نیاورده بود که اونارم شریک کنه شانس اوردی ...

خونه خالی = سکس چه بخوای چه نخوای … ختم کلام …

ببین من نمیگم سکس نباشه خودم میدونم که مساله ی مهمیه اما دارم میگم مگه عشق بازی چشه؟ چرا حتمن باید کردن باشه؟
میخوام بدونم اگه عشق بازی باشه و ارضا نشه بهس آسیب میرسه؟ چون من هنوز آماده ی سکس نیستم :(

0 ❤️

2018-11-09 20:00:08 +0330 +0330

همین فرصت خوبی امتحانش کنی
بگو من فکرامو کردم و به هیچ وجه حاضر به سکس نیسم ببین واکنشش چیه…
آدمها را پیش از مصرف خوب تکان دهید

2 ❤️

2018-11-09 20:01:10 +0330 +0330
نقل از: mj7260 اگه دوس دارين هم ديگه را ارضا كنين غير از سكس ١٠٠ تا راه ديگه هست ساك لاپايي از پشت با دست عشق بازي اما اگه سكس ميخواد من ميگم اجازه نده حتي اگه به قيمت كات كردن اين رابطه باشه

سکس میخواد و دوست داره بکنه :| قشنگ اینجوری گفته و میگه باید ارضا بشم اصلا سر همین ارضا شدن کلی مشکل پیدا کردیم بدبختی هم اینجاست که عاشقشم و نمیدونم چیکار کنم :(

0 ❤️

2018-11-09 20:01:31 +0330 +0330
نقل از: Ryder دوست عزیز ، رابطه دختر با پسر بدون سکس «امکان نداره» ؛ مگه اینکه طرف طوری عاشقت باشه که حتی دلش نیاد پاکی عشقشو با شهوت کثیف کنه ... اگه به پسری اعتماد نداری خو باهاش نرو خونه خالی ، همین که طرف بزور بهت تجاوز نکرده یا رفیقاشم نیاورده بود که اونارم شریک کنه شانس اوردی ...

ببین من نمیگم سکس نباشه خودم میدونم که مساله ی مهمیه اما دارم میگم مگه عشق بازی چشه؟ چرا حتمن باید کردن باشه؟
میخوام بدونم اگه عشق بازی باشه و ارضا نشه بهس آسیب میرسه؟ چون من هنوز آماده ی سکس نیستم :(

نه هيچيش نميشه اينا بهونس

0 ❤️

2018-11-09 20:02:01 +0330 +0330

نده بابا تو اینده داری اینجور رابطه ها به جایی ختم نمیشه الکی دستمالی نکن خودتو اونم کسشر گفته اگه واقعا دوست داشتت و به ایندت فکر میکرد همچین درخواستی ازت نمیکرد … من خودم ۱۷ سالمه زر مفت زده ضرر میزنه اگه بخواد میتونه کنترل کنه خودشو

1 ❤️

2018-11-09 20:04:11 +0330 +0330

من دوسش دارمو بخاطر همین میرم پیشش . اما الان آمادگی سکس کامل ندارم ! این کاملا طبیعیه خب :|
خودت بودی چیکار میکردی؟
من بیشتر میخوام بدونم چرا عشق بازی براش کافی نیست؟
راه چاره چیه؟ و مردای دیگه هم همینجوری ان؟

1 ❤️

2018-11-09 20:05:00 +0330 +0330
نقل از: mj7260 اگه دوس دارين هم ديگه را ارضا كنين غير از سكس ١٠٠ تا راه ديگه هست ساك لاپايي از پشت با دست عشق بازي اما اگه سكس ميخواد من ميگم اجازه نده حتي اگه به قيمت كات كردن اين رابطه باشه

سکس میخواد و دوست داره بکنه :| قشنگ اینجوری گفته و میگه باید ارضا بشم اصلا سر همین ارضا شدن کلی مشکل پیدا کردیم بدبختی هم اینجاست که عاشقشم و نمیدونم چیکار کنم :(

تو عاشقشي
اون عاشق تو نيست
تو تا جايي با خودت ميجنگي كه اونو راضي كني
اما بعدش اون خودشا راضي ميكنه نه تورو
اگه قصدش ارضا شدن باشه نياز به سكس نيست
اما اگه قصدش سكس باشه شما ضرر ميكني
بگو من فكراما كردم ميخوام رابطه سالم داشته باشم
اگه قبول كرد كه هيچي
اگه نه بزار بره با يه جنده كه سكس كنه

0 ❤️

2018-11-09 20:05:05 +0330 +0330

اخه عشق بازیت ناقص بوده که سیر نشده.
ولی بدون بعد عشق بازی کامل دنبال چیز بیشتر میگرده
کون
کس تا دم سوراخ
زدن پرده و کردن توش
وقتی بکنه هم چون بیشترش و نداری از کس دیگه ای بیشترش و میخواد.
ولی تنها چیزی که این روشها و روندها رو عوض میکنه خودتی
پس خودت برو اگر میری که تو مشخص کنی قراره چی بشه
اون اگر برات تصمیم بگیره تا اونجایی میگیره که دلش میخواد
و اگر به دل اون باشه و دل تو مهم نباشه بی ارزش میشی و اونم میکنه و میره

0 ❤️

2018-11-09 20:06:18 +0330 +0330
نقل از: Siavvashhhhhhh

من خودم ۹ سال پیش عاشق دختری بودم و هیچ وقت ازش سکس نخواستم یا بهتر بگم دخول نخواستم ، عشق بازی زیاد میکردیم اما هیچ وقت آلت هم رو ندیدیم ،
اما با تمام دخترهایی که عاشقشون نبودم ازشون سکس میخواستم و یا میدادن یا نمیدادن بعد مدتی کات میکردم

دوس پسرم میگه سکس هم جزوی از دوست داستنه و از هم جدا نیستن. واقعا پسری که سکس نخواد برام شده رویا ولی هیشکی اینطوری نیست

1 ❤️

2018-11-09 20:09:58 +0330 +0330
نقل از: Siavvashhhhhhh

دوس پسرم میگه سکس هم جزوی از دوست داستنه و از هم جدا نیستن. واقعا پسری که سکس نخواد برام شده رویا ولی هیشکی اینطوری نیست

من خودم عاشق عشق بازيم ولي سكس يه چيز مقدسيه
يكاريه كه ادم فقط با كسي كه مطمئنه بايد انجام بده
تو وقتي تشنه هستي ميتوني تحمل كني اب سالم بخوري ميتونيم اب لجني كه جلوت هستا بخوري
اگه سكس كردي منتظر صبحش باش كه ديگه بهت پيام نميده يا ميگه ما به درد هم نميخوريم

0 ❤️

2018-11-09 20:12:57 +0330 +0330

دروغ میگه تحریکش کنی آخرم بهش ندی هیچیش نمیشه . شما دخترای ایرانی ام بدید دیگه چیه هی میگید نمیدم نمیدم.

بعدم تو اگه سالم بودی تو سایت سکسی ثبت نام نمیکردی.والا

2 ❤️

2018-11-09 20:13:35 +0330 +0330
نقل از: فصلی به نام رویا اول اینکه خیلی باحال است یک نفرو تحریک کنی وبزاری توخماری بمونه ! ولی حیفه که سکس کنی بعدش اتیشش بخوابه ! اگر دختر هستی که پیشنهاد میکنم تن به رابطه ای نده که طرف بخاطر تنت تورو میخاد نگه دار برا کسی که قدرتو بدونه ! البته اینم باس بگم که بله با این که خودم پسر نیستم ولی میدونم که برای اقایون درد ناکه !

خب راستشو بخوای من فکر نمیکردم این مساله حالا انقدرام مهم بوده باشه ? اما بعدش دیدم خییییلی ناراحت و سرده و بعد اینکه حرف زدیم یکم احساس گناه کردم ولی آخه وقتی آمادگیسو ندارم چیکار کنم ؟ :(
قشنگ متوجه شدم نمیشه به یه عشق بازی ساده اکتفا کرد.
من از کجا بفهمم اون چی تو سرشه؟
خیلی دوسش دارم میترسم ازم جدا شه :(

1 ❤️

2018-11-09 20:14:45 +0330 +0330
نقل از: mj7260

من خودم پسرم ٤ سال با يه دختر بودم همه جور عشق بازي باهم كرديم خونه هم اوردمش ولي به خودم اجازه ندادم سكس ازش بخوام
وقتيم تحريك ميشدم برا اينكه اذيت نشم با دستش منو ارضا ميكرد
اون پسري كه ازت سكس بخواد مطمئن باش واسش اصلا اهميت نداري

نگین اینطوری :(
شاید مردا برای تکمیل شدن احساسشون به سکس احتیاج دارن همون حرفی که خودش میزنه

0 ❤️

2018-11-09 20:14:52 +0330 +0330

اگه يبار ارضاش كردي به هر روشي از فرداش ديگه به كمتر از اون قانع نيست
پس مواظب باش سكس نباشه

1 ❤️

2018-11-09 20:15:35 +0330 +0330
نقل از: mfmمتاهل مطمن باش اون. چیزی که تو به این رابطه نگاه میکنی اون نگاه نمیکنه فقط یه هدف داره و اونم فقط سکسه. این قهر کردنها هم بازیشه . دنبال دردسر نرو

متاسفانه یا خوشبختانه احساسم درگیر شده :(

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «