بهترین دوست شما در شهوانی کیه؟

1397/05/15

دلا یاران سه قسم اند گر بدانی 
 زبانیاند و نانی انـدو جـانی
 به نـانی نان بده از در برانـش
تو نیـکی کن به یاران زبـانی

ولیـکن

یـار جـانی را نگهدار به پـایش جـان بده تامی توانی

امروز روز جهانی دوستیِ،
تو دنیا5 اوت رو اختصاص دادن به این روز.
تو ایران روز عشق یا روز دوستی همون سپندارمذگان بوده که 29بهمن که البته با روز عشاق امیخته شده که البته بنظرم دوست بهترین عشقِ.
بیایید باهم دوست باشید و بهترین دوستاتونو حفظ کنیدو برای دلِ خودتون اینجا ازشون با یک جمله یا خاطره و حتی با بردنِ اسمی ازشون برای لذتِ خودتون یا مرهمی برای دلِ تنگتون به ارضای شخصی و رضایت قلبی برسین.
بنظرِ خودم دوست،واقعی و مجازی نداره
هرکسی که برات ارزش قائل میشه و براش احترام قائلی میتونه دوستت باشه.
خوشبختانه دوستانِ زیادی در دنیای بیرون و دوستانِ نازنینی در این محیط پیدا کردم ولو حتی بدونِ کلامی صحبتِ شخصی،
بیشترشون از نویسندگان عزیز هستن که با نوشته هاشون ارتباط گرفتم و نوعی حسِ مشترک بااین عزیزان بدونِ حتی یه دیالوگ برقرار شد.
خودم شروع میکنم به معرفی و هرکسی ام خواست دوستشو یا دوستیشو اینجا اعلام کنه تا دوستای هم همدیگرو صدا بزنن و یا از این طریق تو این محیط پیدا کنن.

اولین شخص شادی عزیز
دومی شیوای دوستداشتنی
سومی سامان جانِ جانا
چهارمی کیر ابن آدم همیشه در صحنه
پنجمی سپید بانوی ناناس
ششمی هورنی گرل گوگولی
هفتمی روح بیمار یا آرمین کابالایی
هشتمی سوفی غايب
نهمی مسیحای اپرا مینی باز
دهمی دیکر من عزیز کیومرث صابری ما
یازدهمی هیدن مون دلنشین
دوازدهمی شادوی چالش باز
سیزدهمی اساطیرمخفی چهاردهمی دکترِ فراری و سیاه پوش یاهمون شادی و.عقاب پیر
و…
خیلی براتون احترام قائلم دوستان
مرسی که هستین 🌹

5265 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-08 22:28:02 +0430 +0430

اینجا با کسی دوست نیستم،

تنها سانیا هست که اینجا باهاش ارتباط دارم که اونم برام فراتر از هر تعریفیه(حتی تعریف دوستی)

3 ❤️

2018-08-08 22:29:54 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل اینجا با کسی دوست نیستم،

تنها سانیا هست که اینجا باهاش ارتباط دارم که اونم برام فراتر از هر تعریفیه(حتی تعریف دوستی)

بله مطلع هستم، صادقانه هست.

1 ❤️

2018-08-08 22:31:48 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم

تو سازمان مقعدتون بخش اطلاعات هم دارینا ?

2 ❤️

2018-08-08 22:32:30 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل

بله که داریم آق سعید :) :) :)

2 ❤️

2018-08-08 22:32:41 +0430 +0430

تنها یه دوست، با تمام دلنگرونیای خودش بازم دست رد به سینم نمیزنه… منکه صداش میکنم دپ!
(دوست دارم لایک کنی فقط!!!)

2 ❤️

2018-08-08 22:34:42 +0430 +0430
نقل از: Jadogar_Sefid
نقل از: 12Arezoyeazad
نقل از: دولت.بهار من خیلیا رو دوس داشتم ولی انقد خجالتی بودم به هیچکدوم نگفتم .بهترین دوستم اسمش امیر بود الانم خیلی دلم براش تنگ شده دوس دارم بدونم کجاس چی شده .

شما رو بازهم ارجاع میدیم به تاپیک دوست عزیزم حسین
تخلص،کیرابن آدم.ایشون در تاپیکِ پر محتوا و تابوشکنش خیلی از زیرخاکیای سایتو قراره بکشه بیرون پس در راستای صحبت جادوگر اگر از گروه نسوان هستین بامراجعه به این یارِ قند ونباتی و تودل برو و نمکی میتونین به یار غار خودبرسین ?

:D به این عمل ، کس کشی میگویند ، کس کش کیست؟ به کسی که برای دیگران کس جور میکند ، کس کش میگویند ، صاحب تاپیک به صورت مستقیم با لحنی شیرین و گول زننده ، صاحب نظر را به سمت کیرابن آدم هدایت نمود ! البته آرزوخانم ببخشید انقدر رک گفتما ، من شب که میشه همچین رک میشم ، به جون کیرابن آدم

خیر، کزکژ به سرویس ایاب و ذهاب مدارس دخترانه گفته میشود. لغت نامه دهخدا

1 ❤️

2018-08-08 22:35:31 +0430 +0430
نقل از: Berlinboy داداچ اين کسشعرات برو تو سايت شعر و شاعري بنويس، اينجا همه تو کف هستن و جقي

یک آن احساس علاقه شدیدی بهت کردم. بیا بغلم… نه خیر. بغل مغل فایده نداره. برگرد بکنمت.

بکن، اما تو دهنت، کلفته اما سعيت رو بکني ميتواني (clap)

2 ❤️

2018-08-08 22:35:42 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل

بله که داریم آق سعید :) :) :)

? ? ?

2 ❤️

2018-08-08 22:36:53 +0430 +0430
نقل از: 7017968 تنها یه دوست، با تمام دلنگرونیای خودش بازم دست رد به سینم نمیزنه... منکه صداش میکنم دپ! (دوست دارم لایک کنی فقط!!!!)

لایک کردم :D

خخخ
نه بابا طرف صحبتم با "دپ " بود!

1 ❤️

2018-08-08 22:36:58 +0430 +0430
نقل از: Berlinboy
نقل از: Berlinboy داداچ اين کسشعرات برو تو سايت شعر و شاعري بنويس، اينجا همه تو کف هستن و جقي

یک آن احساس علاقه شدیدی بهت کردم. بیا بغلم… نه خیر. بغل مغل فایده نداره. برگرد بکنمت.

بکن، اما تو دهنت، کلفته اما سعيت رو بکني ميتواني (clap)

فعلا برگرد قنبل کن جانم.

2 ❤️

2018-08-08 22:41:50 +0430 +0430
نقل از: دولت.بهار من خیلیا رو دوس داشتم ولی انقد خجالتی بودم به هیچکدوم نگفتم .بهترین دوستم اسمش امیر بود الانم خیلی دلم براش تنگ شده دوس دارم بدونم کجاس چی شده .

شما رو بازهم ارجاع میدیم به تاپیک دوست عزیزم حسین
تخلص،کیرابن آدم.ایشون در تاپیکِ پر محتوا و تابوشکنش خیلی از زیرخاکیای سایتو قراره بکشه بیرون پس در راستای صحبت جادوگر اگر از گروه نسوان هستین بامراجعه به این یارِ قند ونباتی و تودل برو و نمکی میتونین به یار غار خودبرسین ?

:D به این عمل ، کس کشی میگویند ، کس کش کیست؟ به کسی که برای دیگران کس جور میکند ، کس کش میگویند ، صاحب تاپیک به صورت مستقیم با لحنی شیرین و گول زننده ، صاحب نظر را به سمت کیرابن آدم هدایت نمود ! البته آرزوخانم ببخشید انقدر رک گفتما ، من شب که میشه همچین رک میشم ، به جون کیرابن آدم

کافر همه را به کیش خویش پندارد
جادوگر جان این کاربرمون نر تشریف داره نهایت باکلی تخفیف انتن داره،دوسداری توام جاکشی کن واسه دوستت،
ماکه افتخارِ کشیدن برای حسین جان نصیبمون شد،شماهم یه تاپیک بزن باعنوانِ مکانی برای کیر ابن ادم ?

1 ❤️

2018-08-08 22:44:12 +0430 +0430

تقریبا دوستی ندارم،وانگهی چند نفر را در این انجمن میشناسم که میخواهند سر به تنم نباشد ?

2 ❤️

2018-08-08 22:45:06 +0430 +0430
نقل از: وحیدکرال دوست خوب من تو شهوانی یکسال هست که شهوانی نیومده و شماره و آدرسشم عوض شده فقط آرزوی سلامتی دارم واسش بعد چهارسال دوستی یهو غیب شد :(

و ذکر نام ما به شما کمک میکنیم
اینجا جغدانِ بیخوابی هستند که در خارج از سایت دستی بر اتش دارن و با اندکی مایه شما رو به سر منزل مقصود میرسونن
امتحانش مجانیه
اگه شک داری از کیر ابن آدم بپرس
یا یه سر به اخرین تاپیکش بزن که تو سازمان مهمی داره کار میکنه

arezoo20
فکر نکنم شماها بشناسینش و خیلی وقته سایت نمیاد البته آب شده رفته تو زمین

1 ❤️

2018-08-08 22:48:06 +0430 +0430

دوست که خیلی زیاده منتها بزار از اون دوستی بگم که دیگه دوستی ای نیست بینمون
هر چند که خود دیوثش باعثش شد منتها دوست نداشتم از دستش بدم.
اولین دوستم تو سایت مازیار خان بود
بعد اون کاربری مفقودالاثر xlxxlx و مقام گوزما
در ادامه دوستای زیادی داشتم یادی کنیم اینجا از آیسی بانو که خیلی برام عزیزه
هولی من ممد گانگستر کیربن آدم ایزد هم دوستای خوبین
سامی رو هم که نگم خیلی دوسش دارم ?
و شیوا
بازم هستنا! منتها از حوصله جمع خارجه...

5 ❤️

2018-08-08 22:50:49 +0430 +0430
نقل از: وحیدکرال
نقل از: وحیدکرال دوست خوب من تو شهوانی یکسال هست که شهوانی نیومده و شماره و آدرسشم عوض شده فقط آرزوی سلامتی دارم واسش بعد چهارسال دوستی یهو غیب شد :(

اینجا جغدانِ بیخوابی هستند که در خارج از سایت دستی بر اتش دارن و با اندکی مایه شما رو به سر منزل مقصود میرسونن
امتحانش مجانیه

arezoo20

این همون mahsa67نبود که تاپیک زیاد میزد؟پنج سال پیش بود درسته؟

0 ❤️

2018-08-08 22:55:27 +0430 +0430
نقل از: shadow69

دوست که خیلی زیاده منتها بزار از اون دوستی بگم که دیگه دوستی ای نیست بینمون
هر چند که خود دیوثش باعثش شد منتها دوست نداشتم از دستش بدم.
اولین دوستم تو سایت مازیار خان بود
بعد اون کاربری مفقودالاثر xlxxlx و مقام گوزما
در ادامه دوستای زیادی داشتم یادی کنیم اینجا از آیسی بانو که خیلی برام عزیزه
هولی من ممد گانگستر کیربن آدم ایزد هم دوستای خوبین
سامی رو هم که نگم خیلی دوسش دارم ?
و شیوا
بازم هستنا! منتها از حوصله جمع خارجه...

ایکس ال و یادمه خیلی نظر میداد،مازیارخان هم که نگو مثلِ مدوزا و سیاه پوشoff boyالبته اگه یادت باشه اینام دیگه نیستنb.jهمینطور کلی باشون خاطره داشتیم حیف رفتن

1 ❤️

2018-08-08 22:57:47 +0430 +0430
نقل از: وحیدکرال

امتحانش مجانیه

arezoo20

این همون mahsa67نبود که تاپیک زیاد میزد؟پنج سال پیش بود درسته؟

نه با اکانت arzu19 . arezoo 20. sayna میومد که دو سال میشه غیب شده

1 ❤️

2018-08-09 04:22:22 +0430 +0430
نقل از: آلوچه حشری

فداتم ک (inlove) ? ? ?

بزنم یا زوده؟

1 ❤️

2018-08-09 04:23:14 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375

تقریبا دوستی ندارم،وانگهی چند نفر را در این انجمن میشناسم که میخواهند سر به تنم نباشد ?

بیخود کردن من انقدر دوزت میدارم. آدم باسوادی هستی. آزاری هم به کسی نرسوندی تا جایی که من دیدم. بگو خودم برات کیونشون میزارم.

3 ❤️

2018-08-09 06:17:19 +0430 +0430
نقل از: unest تنهام

اینجا دوستانِ زیادی هستن که اگه افتخاربدین خودم این وظیفه خطیر رو به عهده میگیرم (inlove)

ممنونم عزیزم
باعث افتخارمه که با شما دوست باشم

1 ❤️

2018-08-09 10:08:01 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375

نه عزیزم اختلاف نظر شاید باشه ولی دشمنی وجودنداره،البته الانم یسری شاید بیان تاپیک دشمن شهوانی بزنن که از همین تریبون میگم کزکژو دیوز هستن قسمتِ ماتحتِ مبارکشونو محول میکنم به کیرابن ادم عزیز

0 ❤️

2018-08-09 10:45:51 +0430 +0430

فداتم ک (inlove) ? ? ?

بزنم یا زوده؟

شب بزن

باوشه.

1 ❤️

2018-08-09 11:32:51 +0430 +0430

دوست ها و دوستی های خیلی زیادی تو شهوانی دیدم و تجربه کردم ولی اگه بخوام اسم بگم :

بهترین دوست من در شهوانی شیواست!
همیشه بوده و همیشه هست،اگه یه مدت نباشه واقعا دلم براش تنگ میشه…بعدشم سوفی بود که خیلی دوسش دارم از بس این بشر محبت داره…بعدیش ایول که خیلی منطقیه و آرامش بخش…سپیده58 هم دوس دارم.

شدو هم خیلی دوسش دارم،پسر شیرینیه نمدونم فقط خاصیت خرماس یا چی ?

بقیه هم دوسشون دارم،کلا من همه رو دوس دارم!

2 ❤️

2018-08-09 12:03:13 +0430 +0430
نقل از: Dangerous_girl اینجا هم کسی با ما دوس نی

ما نقش هویج را بازی نمیکنیم و شمارا در سایت تنها نمیذاریم و زین پس با شما عهد دوستی برقرارخواهیم کرد،ک.ن لقِ جادوگر و رمال ?

1 ❤️

2018-08-09 12:07:34 +0430 +0430
نقل از: elnaz99 تازه از راه رسیدم فعلا خبری نیس...

صبرکن بقدری سرت شلوغ میشه که گزینش میکنی تو انتخاب دوست،برای شروع به جغدشهوانی یعنی کیرابن ادم سر بزن اولین کَس برای دوستی اعلام حضور میکنه ?
البته جادوگرِ رنگی هم داریم مواظبش باش چون چش نداره ببینه سنگ میندازه ;-) جادوگر هرچی بگی خودتی

1 ❤️

2018-08-09 12:10:43 +0430 +0430
نقل از: sami_sh دوست ها و دوستی های خیلی زیادی تو شهوانی دیدم و تجربه کردم ولی اگه بخوام اسم بگم :

بهترین دوست من در شهوانی شیواست!
همیشه بوده و همیشه هست،اگه یه مدت نباشه واقعا دلم براش تنگ میشه…بعدشم سوفی بود که خیلی دوسش دارم از بس این بشر محبت داره…بعدیش ایول که خیلی منطقیه و آرامش بخش…سپیده58 هم دوس دارم.

شدو هم خیلی دوسش دارم،پسر شیرینیه نمدونم فقط خاصیت خرماس یا چی ?

بقیه هم دوسشون دارم،کلا من همه رو دوس دارم!

ما شما رو هم دوست میداریم سامان عزیز،سوفی که یه دالی میکنه میره مثل شادی شیواکه نگو این بشر عالیه،ارزوی یه زندگی خوب با سینارو براش دارم.

1 ❤️

2018-08-09 12:17:57 +0430 +0430

خودش

1 ❤️

2018-08-09 12:42:17 +0430 +0430
نقل از: Dangerous_girl
نقل از: Dangerous_girl اینجا هم کسی با ما دوس نی

ما نقش هویج را بازی نمیکنیم و شمارا در سایت تنها نمیذاریم و زین پس با شما عهد دوستی برقرارخواهیم کرد،ک.ن لقِ جادوگر و رمال ?

میشی ?

از تو به یک اشاره از ما به سَر دویدن :-*

0 ❤️

2018-08-09 16:03:36 +0430 +0430

من تو دنیای واقعی هم دوست ندالم چه برسه اینجا :| دوست واقعی فقط مادر…بقیه فقط دنبال سواستفاده مالی و عاطفی و جنسی هجتن.

1 ❤️

2018-08-09 17:35:32 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 والا من خیلیهارو دوس دارم ولی از جایی که کسی منو دوس نداره میتونم بگم به عنوان بهترین دوست هیچکس !

ولی دوست معمولی زیاد هست

عه عه عه عه عه یادم رف

توام از بهترینامی! ?

1 ❤️

2018-08-09 21:35:47 +0430 +0430
نقل از: Sassanid-Knight به عنوان ایزد تنهای تنها باس اعلام بدارم دوستای من به شرح زیر میباشند، کیرجان خودم،شیخ بزرگ و آفتاب لب بوم امامت و ولایت آشیخ شادو،مصی قدیس بزرگ،آن نبا نه نه رفیقه ی شفیقم، آمیتی ددلاور، و لیس بلند بالایی از اسامی دیگه. حالا آگه گفتی چرا بهم میگن ایزد تنهای تنها؟

اجازه بده هول میشم استرسم میره بالا،خب میشه از کیرابن ادم بپرسی من فشارم افتاد سخت بود،اون به کتابِ حل المجالق رو سه بار خونده هرسوالی بپرسی ج میده

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «