بهترین نم افزارهای طراحی فروم (شبیه شهوانی)

1402/10/23

من تقریبا اولین چیزی که از شهوانی یادمه یه وب سایت با دروپال بود که خیلی قدیمی بود (مربوط به ۱۰ سال پیش) و چیزی که در اون می‌دیدم این بود که نقاط قوت خاصی داشت. مثل طبقه بندی درست تالار، امنیت به نسبت مطلوب خود دروپال، و …
اما برای کسایی که قصد دارند یه تالار گفتگو شبیه به شهوانی راه بندازن چند تا نرم افزار معرفی می‌کنم که با خرید هاست مناسب و خارج از کشور، بدون کد نویسی می‌تونید نرم افزار رو نصب کنید و تالار گفتگوی خودتون رو راه بندازید:

1. vBulletin
این نرم افزار از قدیمی‌ترین وگران‌ترین و امن‌ترین نرم افزار‌های حال حاضره که سال ۲۰۰۰ اولین نسخه‌ی اون ریلیز شد و آخرین آپدیتش هم تقریبا ۴ ماه پیش بوده. درسته که این نرم افزار تجاریه ولی می‌تونید با یه سرچ ساده نسخه‌ی نال شده‌ی اون رو دریافت کنید. البته که نسخه‌های نال یه ایرادهایی دارن که باید تا حد امکان از جای معتبر تهیه‌ش کنید.

2. IPB
خیلی مشابه ویبولتن هست و میشه گفت از همون کپی شده. دو سال بعد از انتشار ویبولتن این نرم افزار هم ریلیز شد. توانایی برگزاری تالارهای حجیم رو به خاطر ساختار پایگاه داده‌ی خودش داره. متاسفانه این مورد هم تجاریه و هزینه‌ی لایسنسش هم برای پایه‌ای ترین قیمت 99 دلار ماهیانه‌س.

3.Xenforo
خیلی جذاب تر و شیک تر از دو مدل قبلیه و به طور کل قابلیت ایجکس جذابی داره. کارباهاش خیلی راحته و می‌تونید فروم‌های تو در تو ایجاد کنید. زنفورو سال ۲۰۱۱ منتشر شده و قدرتش به خاطر حالت ایجکسی که داره بیشتر از دو دوست قبلیمونه. ولی متاسفانه این نرم افزارم تجاریه ولی قابل تهیه است.

4. PHPBB
از قدیمی‌ترین‌هاست و سابقه‌ش با ویبولتن یکیه اما رایگان! قدرت بالایی داره و افزونه‌های خیلی خوبی براش نوشته شده. اما نصب و کار کردن باهاش یه مقدار تو بخش مدیریت سخته. اما به رایگان بودنش می‌ارزه

5.Discourse
از نظر کارایی خیلی قدرتمنده اما به خاطر زبان برنامه نویسی‌ای که داره روی هاست‌های معمولی بالا نمیاد و حتما باید براش سرور تهیه بشه. سرعت فوق العاده بالایی داره.

پیشنهاد من برای راه اندازی وب سایت فروم **زنفورو **هست که اگر میخواید تهیه‌ش کنید می‌تونید پیام بفرستید تا نسخه‌ی پایدار و خوبش رو براتون ارسال کنم
940 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-01-13 16:44:24 +0330 +0330

↩ زن_زندگی_آزادی_مرد_میهن_آبادی
الان یه چیزاییش رو نمیدونم تعمدی بسته یا واقعا وجود نداره
اما همین که نمی‌تونی مشخصات کاربر رو ببینی که چند تا تاپیک زده و چقدر فعالیت داشته و باید حتما بری توی پروفایلش یه کم کارو سخت کرده

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «