بیا یار شیم ، تا دو تایی حال کنیم!!!

1400/11/17

تو بیا بشین کنار من ، بزار روشن کنم این بازی رو
هرچند شاید زمان رو بگیره ، اما ارزش داره تجربه کردنشو!!!

ولی خب از این بازی هم نمیشه این انتظار رو نداشت!! فکر کن که امروز این استودیوشون توییت زده که 5میلیون نسخه فروختند!!!

این بازیه که میگم ، نفر اول The Games Awards2021 شده!!!

نمره ی متا کریکش 88 شده!!! حتی این وبسایت های ایرانی تقریبا دوستش داشتن!! (فقط خاک بر سرا چرا نمرتون بهتر بهش ندادین؟)

کارگردانشم که خلاق!! بازی اولشو داد دید که بد نیست ، اومد یکی دیگه بیرون داد با تیمش دیدن عه!! زدن تو خال بازیشون نفر اول شده الان !!! میخوان بعدی بازیو بدن!!!

حتی شده میخوان ازش فیلم سریال اقتباسی بسازن عه عه!! و یه شرکت اومده گفته عه چرا اسمش مثل ماست؟

و خب این شما و این بازی است :

نام: ** It takes two**

از استودیوی : Hazelight Studios

که سازنده بازی هم هست : اقای Josef Fares

و ناشر این بازی : EA Originals

منتشر شده : در فروردین 1400

پلتفرم ها : رایانه شخصی (سیستم عاملش ویندوز) یا یه کنسول نسل هشتم یا کنسول نسل نهم ( جز کنسول های دستی و قدیمی تر از این)

مو که نقد بازی بلد نیستم ولی خب ، این بازی به شدت جالبه!!! شاید از خلاقیت این سازندشه که هی چیکه چیکه میباره!!!

هر قسمتش که میری ، یهو میبینی عین زندگی واقعی تو یه چالش میفتی!!! تازه فکر کن مامان بابای یه بچه ای باشی که یه کتاب میاره که شما رو سحر و جادو میکنه !!!

کتاب لنتی!!! فکر کن هر چی هم باشه این کتاب میخواد شما رو به هم نزدیک کنه!!! و بعدش؟

اوم اوم!! چیه میخوا بدونی بعدش چی میشه؟ باید اونو بازی کنی تا بدونی چی میگذره !!!

هر مرحلش یه مکانیک و یه حس القا و موسیقی جالب داره!!! که بتونین اونو درک کنین!!!

از نظر بصری که به به!! (البته هر کی دیگه نظر و سلیقشه یکی دیگه بگه اه اه این چه چرتیه!!)

ولی خب ، باید حتما دو نفری برین!!! چون دیگه دو نفریه ! و میگن که کار گروهی بهتره!!!

و خب اگه با رایانه هستین بهتره که دسته بازی (ِیا همون جوی استیک) وصل کنین که بهتره!!!

هر مرحله هم یهو ممکنه تغییر کنه عه میبینی این چرا اینجوریه!! عه چطوری حلش کنم!!! عین هو یه پازل!!!

و یه غول های به شدت گاهی گوگولی گاهی خشن و قوی!!! که دیگه مجبوری باهاشون بخاطر اینکه برگردی یه جایی باهاشون بجنگی!!!

پس بهتره لا اقل یه بار که شده این بازیو انجام بدین!!! حالا مهم نیست کی باشه ؛ زنت باشه ، پارتنرت باشه ، مامان بابا باشه ، بچه ات باشه دوستت باشه!!! یا خواهر برادرت باشه!! ولی خب لا اقل قبلا اشنایی با دسته بازی و بازی ها داشته باشه ها یوخورده!!!

سیستم بازی هم اممم یکم جدید باشه که خوبه!!! ولی زیاد قدیمی نباشه!!!

و حتی برای این بازی ، نسخه زیر نویس هم هست ( که با جست جو میشه پیداش کرد اونم فارسی!!)

و خب کاش میشد ما ایرانی ها هم دلارمون بالا نبود و میتونستیم از این بازی بخریم و فیض ببریم و روح روان این سازندگان بازی هم شاد کنیم!! ولی خب به لطف برادران کرک کننده بازی ها ، میتونیم ازش فیض ببریم!! ( ولی خب دلمون سوخت دیگه حیف نیست هی هی ولی گرونه گرونه!!!)

و دیگر نکته ندارم

اینا هم از منتقدان بازی داخلی اند که بازی را بررسی کرده و از ما جلو تر زده اند ، بخوانید و فیض ببرید و بازی هم قبلش بکنید یا بعدش که حال ببرید!!! تمام

زومجی

ویجیاتو

گیمفا

بازی سنتر

درونم : آخه این چه نقدی بود؟ اصن نخونین حالتون به هم میخوره!!! مبلغ چیز خور!! جیره خور خارجی!! فقط داخلی!!!👳‍♂️

1220 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-02-06 22:58:48 +0330 +0330

امشب به طور ناگهانی یاد بازی ( man hunt 2 ) افتادم که در انفوان جوانی در پلی استیشن 2 بازی می کردیم

1 ❤️

2022-02-06 23:00:54 +0330 +0330

↩ ایکاروس
نمیدانم چیست ، اما ممکن هست به مواردی مشابه برخورد بکنیم !!!

درونم : فقط بازی های داخلی همین را بس!!!👳‍♂️

1 ❤️

2022-02-06 23:13:38 +0330 +0330

It takes two حرف نداره واقعا! و بهترین بازی سال شدن حقش بود، با اینکه یه حریف قدر مثلِ رزیدنت ایول ویلیج داشت. من با داداش کوچیکم بازیش کردم و حرف نداشت. به شدت بامزه و سرگرم کننده و فکریه. پر از معما ها و پازل هایی که دو نفره حل میشن…
خلاصه که پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنید👌

1 ❤️

2022-02-06 23:16:40 +0330 +0330

↩ Reza.sd77
البته ، نمیدونم چرا تو آخرش گند زده شد ، دلم برا کتابه سوخت چون دیگه جیزی نداشت ارائه بده!!!

دیسکوشو میخوام😕 چرا فیل را کشتیم!!!

درونم : خطر افشاگری!! خفه بنما!!

عه راست موگوی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «