تنها ایراد اساسی سایت شهوانی

1390/03/27

با سلام خدمت همه دوستان شهوانی
من حدودا دو سه هفته ای میشه عضو این سایت شدم وتقریبا هر شب بهش سری میزنم واقعا سایت توپ وباحالی و به نظر من در نوع خودش یکی از بهترینا و شاید با تعصب بگیم بهترین سایت سکسی پارسی زبانه
من اصولا آدم شهوت رانی نیستم ولی با سکس و شهوت رانیم مخالف نیستم وازتمام مطالب این سایت لذت میبرم جز مطالبی که راجب سکس با محارمه من خودم یکی که این داستان ها رو باور ندارم ومعتقدم که ایرانی جماعت هنوز اینقدر پست وبی شرف نشده که دست به این کار بزنه به قول یکی از دوستان حتی اکثر حیوانات هم با محارم سکس ندارن چه برسه به انسان واونم ایرونی از تمام ایرونی های عزیز که هنوز غیرت ومردونگی تو وجودشون نمرده وهنوز شرافت ایرونی تو رگاشون جوش میزنه خواهش میکنم با حروم زاده هایی که این چرندیات ومینویسن به شدت برخورد کنن تا این لکه ننگ از دامن ایرانی جماعت واین سایت پاک بشه

7108 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-06-17 16:52:51 +0430 +0430

دوست دارم “انسان” جون…
Like
آه فكر كردم facebook‏ هستش…

Taxi… Taxi… Taxi…

0 ❤️

2011-06-17 18:03:11 +0430 +0430

سلام دوست عزیز
همونطور که شما نظرات ودیدگاههایی داری ومحترمه ما هم نظرات خودمون رو داریم پس نباید با فحاشی توهین کنید
به نظر من چیزی که شما بهش میگید غیرت وجود خارجی نداره وزاییده توهمات فرهنگی ماست
یادمون باشه همه اون چیزی که جزیی از فرهنگه الزاما درست نیست
اگر مدعی غیرت هستیم پس باید به نوامیس مردم هم احترام بذاریم واگر با زن ودختر مردم میشه هر کاری کرد پس با محارم هم میشه
البته من سکس با محارم نداشتم ولی ضربدری خیلی زیاد تجربه کردم ولذت بردم
موفق باشید

1 ❤️

2011-06-24 17:55:28 +0430 +0430

بنظر منم این سایت یه ایرادی داره اونم اینکه بخش گی یا و لزبین و سکس باید از هم در فروم جدا بشه تا همه چی منظمتر بشه
تو فرومهای خارجی هم تقریبا اون شکلی هست
البته صاحب مصلحت خودتون هستید و فقط این نظر بود که اگه بشه عالی میشه

0 ❤️

2011-06-24 18:13:03 +0430 +0430

کاملاً موافقم. وقاحت و زشتی بسیاری از اعمال، ریشه در فطرت انسانی داره و به فرهنگ و اقلیم و آداب و رسوم و … مربوط نمیشه.

0 ❤️

2011-06-24 18:51:09 +0430 +0430

اصولا فلسفه ظهور سایتهای سکسی فقط وفقط سکسه ونه چیز دیگه ای .حالا این سکس واسه هر بازدید کننده ای که به زحمت از فیلترینگ عبور میکنه یک شکل وایدال کاملا شخصی وبا بیان ان به شکل نوشتاری وتصویرباعث لذت بخشیدن به کسانی میشود که با او همفکر هستند.
هیچ یک از اعضا اینگونه سایتها به زور وارد نشده اند که بتوان انها را به روش مشخصی از سکس وادارکردکه اگر اینگونه بود نه نیاز به فیلترینگ بود ونه لذتی داشت.
به نظر من مشکل اساسی سایت شهوانی بحث های حاشیه ای و وجود تالارهای است که یا با سکس مخالفن ویا تبدیل به جای برای رد وبدل کردن شعر ودکلمه وشاهنامه خوانیهای است که هیچ سنخیتی با سکس ندارند…قابل توجه همه اینجا یک سایت سکسی است وبس.

0 ❤️

2017-08-14 19:04:49 +0430 +0430

درست میگی
این فقط مختص ایرانیا نیس،همه جای دنیا یه دایره محارمی رو درنظر دارن که رابطه با اونا رو ممنوع میدونن فقط چندتا قبیله هستن که مثلا با خواهرشون ازدواج میکنن
پس فقط ایرانیا نیستن که غیرت دارن آخه
این یه تابو تو کل دنیاس

0 ❤️

2017-08-14 19:32:52 +0430 +0430
نقل از: nafas duff درست میگی این فقط مختص ایرانیا نیس،همه جای دنیا یه دایره محارمی رو درنظر دارن که رابطه با اونا رو ممنوع میدونن فقط چندتا قبیله هستن که مثلا با خواهرشون ازدواج میکنن پس فقط ایرانیا نیستن که غیرت دارن آخه این یه تابو تو کل دنیاس

خیلی زیبا، آفرین داشت…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «