تنها درسی که من بعنوان یک ملحد از اسلام و پیامبرش گرفتم.

1393/03/28

اگرگرسنه اید…خدای خودراعوض کنید.

1808 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-10 10:38:43 +0330 +0330

دقیقا…

0 ❤️

2015-02-16 12:40:37 +0330 +0330

به برکت اسلام دروغ مصلحتی میگویم فقط کافی است مصلحت را به دروغ بچسبانم.آدم کشی بد است ولی به برکت اسلام کافران و مشرکان را میتوانم بکشم پس هر کسی را بخواهم بکشم اول بایستی مهر کافر یا مشرک به او بزنم.دزدی حرام است ولی برای ضربه زدن به کافر اشکال ندارد پس بایستی مهر کفر همراه داشته باشم.غیبت ممنوع است ولی غیبت کافر اشکال ندارد این مسئله هم که حل شد پس در اسلام هر کاری میشود انجام داد به شرط آنکه بر ضد کافران باشد و مهر کفر بر آن بخورد.به ناموس مردم تجاوز ممنوع است ولی ناموس کافر را هم میتوانم تجاوز کنم و هم میتوانم بفروشم.پس این مشگل هم که به برکت اسلام حل شد.من مسلمان کامل هستم و اگر چند قطره اشک برای حسین بریزم یک سور به عبادات قبلی ام زده ام.بهشت مال خودمه با تمام خانم هاش چون تمامی کارهای زشتم رو بر حسب اجازه اسلامی انجام دادم .برای حسین هم که سینه زدم.چیز دیگری هم لازمه مگه؟دین اسلام این است .چه کس معجزه ای بالاتر از این سراغ دارد؟مسلمان کی میخواهی فکر کنی و به خودت بیائی؟

0 ❤️

2015-04-30 11:49:45 +0430 +0430

[quote=کورکورانه]به برکت اسلام دروغ مصلحتی میگویم فقط کافی است مصلحت را به دروغ بچسبانم.آدم کشی بد است ولی به برکت اسلام کافران و مشرکان را میتوانم بکشم پس هر کسی را بخواهم بکشم اول بایستی مهر کافر یا مشرک به او بزنم.دزدی حرام است ولی برای ضربه زدن به کافر اشکال ندارد پس بایستی مهر کفر همراه داشته باشم.غیبت ممنوع است ولی غیبت کافر اشکال ندارد این مسئله هم که حل شد پس در اسلام هر کاری میشود انجام داد به شرط آنکه بر ضد کافران باشد و مهر کفر بر آن بخورد.به ناموس مردم تجاوز ممنوع است ولی ناموس کافر را هم میتوانم تجاوز کنم و هم میتوانم بفروشم.پس این مشگل هم که به برکت اسلام حل شد.من مسلمان کامل هستم و اگر چند قطره اشک برای حسین بریزم یک سور به عبادات قبلی ام زده ام.بهشت مال خودمه با تمام خانم هاش چون تمامی کارهای زشتم رو بر حسب اجازه اسلامی انجام دادم .برای حسین هم که سینه زدم.چیز دیگری هم لازمه مگه؟دین اسلام این است .چه کس معجزه ای بالاتر از این سراغ دارد؟مسلمان کی میخواهی فکر کنی و به خودت بیائی؟[/quote]
good عالي بود. عاااالي

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «