جک و جنده طور ترین سریالهای جهان

1401/02/27

حای
خب من فیلم خوب زیاد میبینم. سریالهای نیمه خوب هم(سریالها چون تجاری هستن همشون، خوب ندارن بی فانوسا). اما گاهی بجای پورن میرم یسری سریالا رو میبینم که دست کمی از پورن ندارن و میخوام بهتون چنتا معرفی کنم.

همونجور که میدونین؛ نتفلیکس به ساخت اینجور سریالا مشهوره و خب همین چند وقت پیش به دلیل افراط در این مورد؛ قیمت سهامش به شدت سقوط کرد اما خب چون سرمایه‌ش از جایی تامین میشه که اینجا جای بحثش نیست، چن روز پیش به کارکنانش گفت اگه شما هم مشکلی دارین سیکتیر کنین:/

الیت:
این سریال قطعا و بدون شک بیشترین شدت از این معیار که تو عنوان تاپیک گفتیم رو داره. یعنی یه تعداد گی و لزبین و بایسکشوال و نیازمندان گروپ و تری‌سام و چی و چی و چی؛ ریختن تو سریال و ریختن تو هم. سریال تینیجریه و تو دبیرستان میگذره. حالا وسط این سکسها و سکانسهای سکس غیرمعمول، یه دختره به قتل رسیده و پلیس و شخصیتا که همه مظنونن دنبال قاتلشن. بازیگرا اسپانیایی هستن و فکر میکنم همین واسه کص بودن همه کافیه! و اینکه انتخاب بازیگر به این شکل بوده که اول نگاه کردن که کی کص تره بعد انتخاب کردن.
البته انتظار فرمالیسم خوب ازش نداشته باشین. کل سریال فقط با یه دوربین ساخته شده(به دلیل کمبود بودجه نیست این کار) و خب میتونست خیلی بهتر کار بشه در تدوین و فیلمبرداری. اما اگه دنبال این نوع سریال میگردین، این رو حتما اول لیستتون بذارین

13 reasons why
این یکی، مبنای اساسی فیلم سکس نیست اما خب نتفلیکسه و پر از سکس و یه تعداد در مرز اشباعی از گرایش های دیگه هم توش داره. تدوین و فیلمبرداری این سریال از قبلی بهتره اما بهتر بودن فیلمنامه ش بیشتر به چشم میاد و میتونین علاوه بر دیدن پورن، یه داستان رو هم همراه باهاش دنبال کنین. اینجا هم یه دختره خودکشی کرده اما 13 تا نوار ضبط کرده که دلیل خودکشیش رو توشون ضبط کرده و هر نوار مربوط به یه نفره و این نوارا نفر به نفر بین این عوامل میچرخن.

sex education
این سریال درونمایه طنز داره. محور اصلی داستان سکسه. مادر یکی از دانش آموزای دبیرستان، سکس تراپیسته و پسره هم یسری چیزا یاد گرفته ازش و میاد تو مدرسه شون یه مطب یواشکی میزنه.

skam
کصشر! کصشر محض! این سریال نسخه ها و بازسازیای مختلف تو کشورای مختلف داره که میتونید با اسامی اسکم نروژ، اسکم فرانسه و… ببینینش(دیگه ببینید سلیقه تون دختر پسرای کجا رو دوس داره). اینو تینیجرا بیشتر میپسندن. اما خب من قسمت اولشو دیدم و نتونستم تا آخر تحملش کنم! با اینکه باور دارم به سریال باید وقت داد تا خودشو نشون بده ولی این غلط کرده! یه لحظه از خودم پرسیدم این سریال پدرسگ اصلا منشی صحنه داشته؟ طراح صحنه چی؟ کدوم گاوی دست این فیلمبردار دوربین داده؟ و سوالاتی از این دست. اگه اون سه تا سریال بالا رو دیدین و هنوز ارضا نشدین و نیاز به پورن داشتین همچنان، اون وقت این کصشرو دان کنید!

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-05-17 20:48:04 +0430 +0430

↩ Lili48
مرسی از معرفی این سریالا ب دوستان متحرک:/

1 ❤️

2022-05-17 20:49:40 +0430 +0430

↩ Ali_787
فیلمنامه دومی، به نظرم پخته تره. چون منطق عاطفی برای انسانها رو بهتر تعریف میکنه

0 ❤️

2022-05-17 20:50:47 +0430 +0430

↩ The darkest light
اینا میخوان واسه سکس ببیننش 😂 خیلی تاثیری نداره

1 ❤️

2022-05-18 00:00:29 +0430 +0430

سریال فقط اسپارتاکوس با منم بحث نکنین🤣

1 ❤️

2022-05-18 00:49:56 +0430 +0430

↩ The darkest light
😂 😂 سینمایی Moon night رو ندیدی حال

1 ❤️

2022-05-18 03:03:33 +0430 +0430

↩ The darkest light
جهانی ک فقط سیاهپوست توشه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «