خاطره انگیزترین سکس شما !؟!

1395/08/27

درود دوستان
حتما هریک از ما تو زندگیش یه خاطره ی سکسی داره که هروقت ازش یاد میکنه احساس خیلی خوبی بهش دست میده…

دوستان عزیز لطفا هرکی به این تاپیک سر میزنه بهترین خاطره سکسش رو با ما به اشتراک بذاره…

توجه:
گرایش جنسی اعم از : ( لز ، گی ، دگرجنس گرا ، mfm ، fmf ،سکس گروهی ،ضربدری و…) اصلا اهمیتی نداره و تمام کاربران به یک اندازه مورد احترام قرار میگیرند …
لطفا در مورد عکس های زیبا در صفحه ی 8 به بعد هم نظر بدید…

با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما sinA

41479 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-05-25 10:21:45 +0430 +0430
نقل از: eve_ladyboy چند وقت بود که یه سکس حسابی نداشتم. یاد یکی از سکس فرندام افتادم که کیر خیلی کلفتی داشت. اکثرن دردم میومد برای همین رابطه سکسیم رو باهاش قطع کردم و بعذش هم با پسرایی می خوابیدم که کیر قلمی داشتن. اون شب ولی خیلی حشری بودم.دو سه سال بود ندیده بودمش.مسیج دادم :کار باهات دارم.میای اینجا؟ نوشت:چه عجب یادی از ما کردی ...مشتریات ته کشیده؟ گفتم بیا دیگه.گفت مهمون دارم تو بیا.پا شدم کمی آرایش کردم رفتم در خونه شون. رفتم توی واحد.منتظرم بود اومد جلو و بغلمکرد و محکم لب ازم گرفت. گفت عجب کصی شدی؟آخرش زن شدی؟ بریدیش؟ گفتم نه ولی می شم.دوباره محکم لب ازم گرفت و گفت کس هم داشته باشی من کونتو میخوام.. آروم گفتم :مهمونت کو؟گفت روی کاناپه خابه . تی شرتم را درآوردم.سوتینم رو دید دستشوزیرش برد.گفت همینه؟تو به این میگی پستون؟ گفتم اولا بزرگ میشه ثانیا کیفیتش مهمه. بمالش. شلوارجینم رو هم دراورد و لخت لخت بودم.گفتم :میخوام یه ضرب بفرستیش تو. تعجب کرد. گفت:می میری که؟ خم شدم و شکافم و باز کردم بهش نشون دادم. کپ کرده بود.گفت پس معلومه کل تهران زحمت کشیدن سایزت رو به من نزدیک کردن.! گفتم نه خودم با موز گشادش کردم که اندازه ات بشه،هی قدر ندون. سرم رو گذاشت روی مبل سر کیرش رو آروم گذاشت توم .گفت: دردت نیومد؟ با ناراحتی گفتم یه ضرب.یه ضرب تا ته تو کن . جدی شد کیرش رو فشار داد و یه دفعه تا ته همه ش رو تو کرد .جیغ کشیدم.دردم اومده بود ولی همون درد رو می خواستم. پسره بیدار شد خواست یباد این ور هال که دوستم گفت چیزی نیست برو بخواب. از لذت و درد بیحال شده بودم. چند دقیقه تلمبه زد. گفت:بریزم تو دیگه ها؟ گفتم نه نه بکش بیرون. هر جا خاستی بریز کشید بیرون .انگار دل وجیگر منم می خواست بریزه بیرون و آبش رو ریخت رو سینه هام . گفتم بمالونش . مثل کرم مالیدش روی سینه هام و گردن و نافم. بیحال بیحال بودم. همونطور لخت ولو شدم کف زمین. یه آمپول جادویی برام زده بود. آروم خوابیدم

اوووووف
کاشکی منم میتونستم یه شیمیلو بکنم خیلی حس خوبیه…¿

1 ❤️

2017-05-25 10:23:07 +0430 +0430
نقل از: aydinsasanian من خیلی تجربه سکسی ندارم ولی بهترین تجربه م سکس با زنداداشم بود. یه شب که داداشم شیفت داشت و زنداداش خونه تنها بود،داداشم گفت شبو بمونم خونه شون که هم اون تنها نمونه و هم خونه داداشم به مدرسه م نزدیک تر بود. به چند تا از آرزوهام رسیدم اون شب... فوت فتیش و سکس از جلو و ارضای یه حس چندین ساله که به زنداداش داشتم. خلاصه میشه گفت تقریبا تنها سکسیه که داشتم...

اینم جالب بود…¿

0 ❤️

2017-05-25 10:24:24 +0430 +0430
نقل از: milf_sonia یه بارکه شوهرم فقط منو نگاه میکرد جغ میزد ابشو پاششید رو جوراب هام

اوووف زنای چادری معمولا خیلی سکسی یند..¿

1 ❤️

2017-05-26 04:23:32 +0430 +0430

با دختر خاله بیوه ام

0 ❤️

2017-05-26 06:22:13 +0430 +0430
نقل از: samA25
نقل از: aydinsasanian من خیلی تجربه سکسی ندارم ولی بهترین تجربه م سکس با زنداداشم بود. یه شب که داداشم شیفت داشت و زنداداش خونه تنها بود،داداشم گفت شبو بمونم خونه شون که هم اون تنها نمونه و هم خونه داداشم به مدرسه م نزدیک تر بود. به چند تا از آرزوهام رسیدم اون شب... فوت فتیش و سکس از جلو و ارضای یه حس چندین ساله که به زنداداش داشتم. خلاصه میشه گفت تقریبا تنها سکسیه که داشتم...

اینم جالب بود…¿

بهترین سکسی بود که داشتم هرچند حس گناه و خجالت داشتم بعدش ولی اونشب خیلی بهم حال داد

0 ❤️

2017-05-26 06:27:00 +0430 +0430
نقل از: arshmor949494 با دختر خاله بیوه ام

به به…¿

0 ❤️

2017-05-26 09:03:48 +0430 +0430
نقل از: ranjbar007 زنمو جلوم کردن عالی بود

اووووووف
اینم خیلی جالبه…¿

0 ❤️

2017-05-26 09:11:50 +0430 +0430

از این به بعد لطفا در مورد عکس هایی که آپلود میکنم هم نظر بدید
ممنون…¿

0 ❤️

2017-05-26 09:14:12 +0430 +0430

1 ❤️

2017-05-26 09:21:30 +0430 +0430

0 ❤️

2017-05-26 09:29:55 +0430 +0430

0 ❤️

2017-05-27 08:17:50 +0430 +0430
نقل از: اسلیو-شیراز سکس با همکلاسی- ناز میکرد بیاد و تا چند ماه یهوی یه روز بهش گفتم مستم بیا پیشم یهو اومد- بعد گفت عاشق سکس با پسرای مستم 2 مین هم برده شدن برای زوج خوب وب ا تجربه که برامک جالب بود حرفه ای بودن و خوب بردشون شدم

اوکی لطفا نظر در مورد عکس های صفحه 8 به بعد این تاپیک فراموش نشه..¿

0 ❤️

2017-10-26 22:47:47 +0330 +0330

اولین رابطه سکسی من که هنوزم ادامه داره البته بعد از سه سال جق زدن و دستمالیو دید زدن بالاخره یه روز بهش گفتم بعد از سه سال که اولش میترسید ولی بالاخره لخت شدیم و الان چنان تا خایه تو کون گشادش که دیگه راحت بدون کرمو وازلین و کاپوت و فقط با تف تا خایه تو کونش میکنم که حالشومیبرم البته نکان ایمنی را تو خونه رعایت میکنیمو قربونش برم چه کونه داغی داره و ابمو توش میریزم و هفتنه حداقل یه بار میکنمش و حالشو میبریم دمش گرم که کیر خرمو میزاره بکنمش تو سورخه کونش اونایی که دوست دا رن با خواهر شون سکس کنن اول عجله نکنن و میشه با آبجی سکس کرد و واقعیت داره اونایی که میگن تو ایران نیستش یکی خود من هیج سکسی ابجی و داداش نمیشه هر وقت بخواهی دم دست هست هر کی خواهرشو میتونه اگه نکنه عقل ندا ره نمیدونید چه لذتی داره بهترین سکس هاست

0 ❤️

2017-10-29 10:29:14 +0330 +0330
نقل از: موناخواهری اولین رابطه سکسی من که هنوزم ادامه داره البته بعد از سه سال جق زدن و دستمالیو دید زدن بالاخره یه روز بهش گفتم بعد از سه سال که اولش میترسید ولی بالاخره لخت شدیم و الان چنان تا خایه تو کون گشادش که دیگه راحت بدون کرمو وازلین و کاپوت و فقط با تف تا خایه تو کونش میکنم که حالشومیبرم البته نکان ایمنی را تو خونه رعایت میکنیمو قربونش برم چه کونه داغی داره و ابمو توش میریزم و هفتنه حداقل یه بار میکنمش و حالشو میبریم دمش گرم که کیر خرمو میزاره بکنمش تو سورخه کونش اونایی که دوست دا رن با خواهر شون سکس کنن اول عجله نکنن و میشه با آبجی سکس کرد و واقعیت داره اونایی که میگن تو ایران نیستش یکی خود من هیج سکسی ابجی و داداش نمیشه هر وقت بخواهی دم دست هست هر کی خواهرشو میتونه اگه نکنه عقل ندا ره نمیدونید چه لذتی داره بهترین سکس هاست

اینم جالب بود
ازهم لذت ببرید…

0 ❤️

2017-10-29 10:30:51 +0330 +0330
نقل از: oranal تنوع

تنوع!
حتما یکی از سکس ها خاطره انگیز ترینه!

0 ❤️

2017-11-28 21:40:22 +0330 +0330

اینو دوست دارم

0 ❤️

2017-11-28 23:28:17 +0330 +0330

سلام
من تقریبا هرجور سکس و که بگی تجربه کردم و اکثرا هم خوب و عالی بوده ولی اولین سکس مشترکم رو همیشه دوست داشتم …
یه دوست و بچه محلی داشتم با اینکه خونشون اکثر خالی بود بمن میگفت خونتون خالی شد بگو منو بیام با دوست دخترم ی سکس بکنم که برام سوال بود … اینکه حداقل هفته ای ۲ یا ۳ روز میبره خونه خودشون سکس میکنن چرا دنبال مکانه ؟ ازش پرسیدم یک بار بهم گفت خونه خودمون استرس دارم بهم حال نمیده … تا روز بالاخره موقعیت جور شد که من از ۲ روز قبلش بهش گفتم … قبل اینکه برن تو اتاق من بخاطر اینکه راحت باشن گفتم میرم جایی کار دارم برمیگردم که دوستم اومد گفت بری ماهم رفتیم من دوباره استرس میگیرم … منم نرفتم که بعد چند دقیقه دوست دخترش منو صدا زد منم رفتم پشت در اتاق گفتم بله گفت بیا تو منم در زدم درو باز کردم دیدم اتاق چرا انقدر تاریکه که دوستان پتورو گذاشته بودن پشت پنجره که تاریک باشه و هردو لخت روی تخت و دوست دخترش داشت ساک میزد اشاره کرد لخت شو منم دیگه… بعد فهمیدم خونه ما فقط بهونه بود چون دوست دخترش دوست داشت با دونفر همزمان سکس کنه دوست منم روش نمیشد بگه … ببخشید که طولانی شد

1 ❤️

2017-11-29 00:07:46 +0330 +0330

سکس ک همش خاطرهای عالیه…
ولی از دادنم…بهترینش پارتنرم یه بار ب خاطر اصرار من ک هوس کیر کرده بودم…قبول کرد ک برم خونشون…مادر و پدرش هم خونه بودن…رفتیم اتاق درو قفل کرد…و من ب صورت فوق خشن گایید…بیحسی هم زده بود…من ب معنی واقعی جر خوردم…یه پشت میکرد بدون توقف…میخواستم جیغ بزنم ولی نمیشد…لو میرفتیم…حدودا نیم ساعت توی پوزیشن های مختلف منو گایید…ب حدی ک بالشتو گاز میگرفتم…
احرش هم گفت ب تلافی اصراری ک میکردی.
بهترین دادنم بود
هنوز کسی مثل اون دفعه نتونسته جرم بده

0 ❤️

2017-11-29 12:07:37 +0330 +0330

ترس و استرس شیرینی داشت

0 ❤️

2017-11-29 12:37:06 +0330 +0330

سکس ک نمیشه گفت چون فقط مالیدن بود با عشق دوران مجردیم بود واقعا میخواستمش برای ازدواج ولی حیف شد ک بهش نرسیدم هنوزم بعد از 12 سال جدایی ازش تو فکرشم و خیلی وقتا خوابشو میبینم ک باهم ازدواج کردیم و اصلا دوست ندارم بیدار بشم واقعا خوشگلترین دختری بود ک تا الان تو زندگیم دیدم بدن و هیکلش معرکه بودن

ی مکان جور شد و با هم تنها شدیم اول یکم حرف زدیم نمیتونستم از چشماش چشم بردارم و بعد یواش یواش بهم نزدیک شدیم و لب تو لب شدیم بعد همزمان سینه های پرتقالی خوشگلش رو میمالیدم بعد طاق بازش کردم و همونطوری ک ازش لب میگرفتم ک.یرمو از رو شلوار میمالیدم ب ک.سش بعد برش گردوندم و لاله گوشش و گردنش رو میخوردم و کی.رمو میمالیدم ب ک.ونش اونم خیلی دختر حشری و هاتی بود بر عکس زنم بعد بلندش کردم و چسبوندمش سینه دیوار بهش گفتم از عقب کی.رمو بمالم بهت یا از جلو گفت هر جا ک دوست داری
خدایی چون واقعا عاشقش بودم و برا ازدواج میخواستمش نتونستم لختش کنم و حال کامل باهاش کنم

این بهترین رابطه عمرم بود ک هنوزم فکرش دیونم میکنه

0 ❤️

2017-11-30 15:00:00 +0330 +0330
نقل از: 31031 سکس ک نمیشه گفت چون فقط مالیدن بود با عشق دوران مجردیم بود واقعا میخواستمش برای ازدواج ولی حیف شد ک بهش نرسیدم هنوزم بعد از 12 سال جدایی ازش تو فکرشم و خیلی وقتا خوابشو میبینم ک باهم ازدواج کردیم و اصلا دوست ندارم بیدار بشم واقعا خوشگلترین دختری بود ک تا الان تو زندگیم دیدم بدن و هیکلش معرکه بودن

ی مکان جور شد و با هم تنها شدیم اول یکم حرف زدیم نمیتونستم از چشماش چشم بردارم و بعد یواش یواش بهم نزدیک شدیم و لب تو لب شدیم بعد همزمان سینه های پرتقالی خوشگلش رو میمالیدم بعد طاق بازش کردم و همونطوری ک ازش لب میگرفتم ک.یرمو از رو شلوار میمالیدم ب ک.سش بعد برش گردوندم و لاله گوشش و گردنش رو میخوردم و کی.رمو میمالیدم ب ک.ونش اونم خیلی دختر حشری و هاتی بود بر عکس زنم بعد بلندش کردم و چسبوندمش سینه دیوار بهش گفتم از عقب کی.رمو بمالم بهت یا از جلو گفت هر جا ک دوست داری
خدایی چون واقعا عاشقش بودم و برا ازدواج میخواستمش نتونستم لختش کنم و حال کامل باهاش کنم

همچین عشق هایی همیشه زنده می مونند…

0 ❤️

2017-11-30 15:01:13 +0330 +0330
نقل از: نابخشودنی++ ترس و استرس شیرینی داشت

اینم به نوعی تجربه ی جالبیه…

0 ❤️

2017-11-30 15:02:20 +0330 +0330
نقل از: sina_artin_6868 سکس ک همش خاطرهای عالیه.. ولی از دادنم...بهترینش پارتنرم یه بار ب خاطر اصرار من ک هوس کیر کرده بودم..قبول کرد ک برم خونشون..مادر و پدرش هم خونه بودن...رفتیم اتاق درو قفل کرد....و من ب صورت فوق خشن گایید..بیحسی هم زده بود...من ب معنی واقعی جر خوردم...یه پشت میکرد بدون توقف...میخواستم جیغ بزنم ولی نمیشد..لو میرفتیم....حدودا نیم ساعت توی پوزیشن های مختلف منو گایید...ب حدی ک بالشتو گاز میگرفتم.. احرش هم گفت ب تلافی اصراری ک میکردی. بهترین دادنم بود هنوز کسی مثل اون دفعه نتونسته جرم بده

امیدوارم بازم برات تکرار بشه…

0 ❤️

2017-11-30 15:07:26 +0330 +0330
نقل از: بکنکاربلد سلام من تقریبا هرجور سکس و که بگی تجربه کردم و اکثرا هم خوب و عالی بوده ولی اولین سکس مشترکم رو همیشه دوست داشتم .... یه دوست و بچه محلی داشتم با اینکه خونشون اکثر خالی بود بمن میگفت خونتون خالی شد بگو منو بیام با دوست دخترم ی سکس بکنم که برام سوال بود ... اینکه حداقل هفته ای ۲ یا ۳ روز میبره خونه خودشون سکس میکنن چرا دنبال مکانه ؟ ازش پرسیدم یک بار بهم گفت خونه خودمون استرس دارم بهم حال نمیده .... تا روز بالاخره موقعیت جور شد که من از ۲ روز قبلش بهش گفتم ... قبل اینکه برن تو اتاق من بخاطر اینکه راحت باشن گفتم میرم جایی کار دارم برمیگردم که دوستم اومد گفت بری ماهم رفتیم من دوباره استرس میگیرم ... منم نرفتم که بعد چند دقیقه دوست دخترش منو صدا زد منم رفتم پشت در اتاق گفتم بله گفت بیا تو منم در زدم درو باز کردم دیدم اتاق چرا انقدر تاریکه که دوستان پتورو گذاشته بودن پشت پنجره که تاریک باشه و هردو لخت روی تخت و دوست دخترش داشت ساک میزد اشاره کرد لخت شو منم دیگه..... بعد فهمیدم خونه ما فقط بهونه بود چون دوست دخترش دوست داشت با دونفر همزمان سکس کنه دوست منم روش نمیشد بگه .... ببخشید که طولانی شد

اووووف اینم به سکس هیجان خاصی میده…

0 ❤️

2017-11-30 15:09:33 +0330 +0330
نقل از: salarjavan233 ارمنستان تو دیسکو با یه زنه اشنا شدم پولی بود، بردمش سویت که اجاره کردم، مثه بقیشون نبود، جنده با مرامی بود، بقیه میومدن فقط ارضا کنن پولشونو بگیرن، یه بار که آبت میومد میرفتن، ولی این اسپانیایه خیلی با مرام بود، تا صبح موند مشروب خوردیم بعد دو نفری با رفیقم کردیمش خیلی واسم جالب بود

اووووف
سکس گروپ با یه خارجی…
اینم جالب بود.

0 ❤️

2017-11-30 15:20:19 +0330 +0330

با كسي ك عاشقش بودم سكس كردم وقتي داشت ميكرد از كونم خون اومد گه زد ب رابطمون رفت…كات كرديم

0 ❤️

2017-11-30 21:10:23 +0330 +0330

خاطره انگیز ترین سکسم مربوط به دوران دانشجویی بود
تهران دانشجو ارشد بودم
با یه اکیپی آشنا شدیم توی این اکیپ یه دختر بود یه سال از من بزرگتر بود و از من خوشش اومده بود
البته من نفهمیده بودم بعد یکی از پسرا بهم رسوند فلانی از تو خوشش اومده.
ما هم فرصت رو قدر دونستیم و مدتی بیرون و پارک و سینما و اینا
تا یه روز آوردمش خونه
خونه دانشجویی داشتم
9 صبح اومد ثرار بود براش ناهار درست کنم
یعنی میشه گفت همیشه تو ذهنم دنبال دختر هات و شیطون بودم
این به قدری هات و شیطون بود که حد نداشت
انقد خوردم و خورد برام تا یه دفعه ارضا شدیم
پاشدیم ناهار درست کردیم و خوردیم و رفتیم برا دور دوم
تو عمرم کون نکرده بودم دفعه اولم بود
یعنی بهترین لذت رو بهم داده بودن
منم بی جنبه سریع ارضا شدم ولی چون نمیخواستم از این کون دل بکنم ازش خواستم ی دفعه دیگه بهم بده
که چون تازه آبم اومده بود برا دفعه بعد که از کون کردمش دیرتر آبم اومد.
اون روز تا 5 عصر باهم بودیم و بعد همراهیش کردم تا مترو بره خونه
بعدش اومدم خونه انقد خسته شده بودم خوابیدم تا فردا ظهرش.
بهترین سکس عمرم بود از بس این کون کردن لذتی داشت که هیچی برام نداشت.
کاش باز جور میشد

0 ❤️

2017-11-30 22:50:33 +0330 +0330
نقل از: 31031 سکس ک نمیشه گفت چون فقط مالیدن بود با عشق دوران مجردیم بود واقعا میخواستمش برای ازدواج ولی حیف شد ک بهش نرسیدم هنوزم بعد از 12 سال جدایی ازش تو فکرشم و خیلی وقتا خوابشو میبینم ک باهم ازدواج کردیم و اصلا دوست ندارم بیدار بشم واقعا خوشگلترین دختری بود ک تا الان تو زندگیم دیدم بدن و هیکلش معرکه بودن

همچین عشق هایی همیشه زنده می مونند…

اره بخدا واقعا نمیتونم فراموشش کنم . آرزومه ک برای ی شبم شده زنم بشه حتی توی دوران پیری

0 ❤️

2017-11-30 23:16:53 +0330 +0330
نقل از: YazdiSex خاطره انگیز ترین سکسم مربوط به دوران دانشجویی بود تهران دانشجو ارشد بودم با یه اکیپی آشنا شدیم توی این اکیپ یه دختر بود یه سال از من بزرگتر بود و از من خوشش اومده بود البته من نفهمیده بودم بعد یکی از پسرا بهم رسوند فلانی از تو خوشش اومده. ما هم فرصت رو قدر دونستیم و مدتی بیرون و پارک و سینما و اینا تا یه روز آوردمش خونه خونه دانشجویی داشتم 9 صبح اومد ثرار بود براش ناهار درست کنم یعنی میشه گفت همیشه تو ذهنم دنبال دختر هات و شیطون بودم این به قدری هات و شیطون بود که حد نداشت انقد خوردم و خورد برام تا یه دفعه ارضا شدیم پاشدیم ناهار درست کردیم و خوردیم و رفتیم برا دور دوم تو عمرم کون نکرده بودم دفعه اولم بود یعنی بهترین لذت رو بهم داده بودن منم بی جنبه سریع ارضا شدم ولی چون نمیخواستم از این کون دل بکنم ازش خواستم ی دفعه دیگه بهم بده که چون تازه آبم اومده بود برا دفعه بعد که از کون کردمش دیرتر آبم اومد. اون روز تا 5 عصر باهم بودیم و بعد همراهیش کردم تا مترو بره خونه بعدش اومدم خونه انقد خسته شده بودم خوابیدم تا فردا ظهرش. بهترین سکس عمرم بود از بس این کون کردن لذتی داشت که هیچی برام نداشت. کاش باز جور میشد

جالب بود…

0 ❤️

2017-11-30 23:19:49 +0330 +0330
نقل از: Amir.rzi با كسي ك عاشقش بودم سكس كردم وقتي داشت ميكرد از كونم خون اومد گه زد ب رابطمون رفت..كات كرديم

عجب

0 ❤️

2017-12-03 21:59:10 +0330 +0330

سلام بهترین سکس من مربوط به هفته پیش هست که زنم رو تا صبح چهار بار ارضا کردم بدون اینکه خودم ارضا بشم خیلی حال داد

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «