داستان: قهرمانان (با حضور افتخاری جمعی از اعضای سایت)

1397/05/17

مقدمه: باز هم ادمین عزیز طبق معمول به من کیر زد. البته عزیز و اینا که میگم صرفا برای رعایت موازین اخلاقی هست. بگذریم. ادمین جان فرمودن داستان شما فاقد تم سکسیه! منم گفتم وات د فاک؟ البته دقیقا که اینو نگفتم… در جواب پیامش گفتم ادمین جان این جا و این جا و این جا کیون هم گذاشتن… ایشون هم پیام بنده رو به تخم مبارک گرفت و پاسخی نداد. شاید خوندن این سطور باعث بشه تلنگری به ادمین بخوره.
ادمین جان اگه اینو میبینی بدون که دیگه کات. بای فور اور… و اما داستان چند قسمتی قهرمانان:

تابستون بود. 4 صبح از شدت گرما مهنا رو تو اتاق ول کردم و اومدم تو تراس دراز کشیدم. ایزد، پیرمرد کسخل همسایه هم تو تراس بغلی خوابیده بود. با صدای وحشتناکی از خواب پریدم. پیرمرد کسخل گوزیده بود. به ساعت گوشیم نگاه کردم، 6 صبح بود. از شانس کیریم، یه نسیم ملایمم شروع به وزیدن کرد و اون بوی نامبارک رو تو حلق من فرو! خودمو جمع کردم و رفتم تو خونه. به خودم که اومدم، دیدم که بـــــله، حاج آقا کما فی السابق و به رسم سنوات گذشته، زودتر از ما بیدار شدن. یه نگاه به حاج آقا و یه نگاه به مهنا، دیدم چاره ای نیست. اول رفتم کامپیوتر رو وارسی کردم و عیب و ایرادش رو رفع و رجوع، بعدم شربت درس کردم برای مهنا. بعدم بیدارش کردم. بهش گفتم مهنایم… گرمه ها… راحت باش. اونم گفت: کسخل کسلیس کس کش، اولا کولر روشنه ثانیا من تاپ و شلوارک تنمه، ثالثا پتو هم که روم نیس به نظرت گرممه؟ علی ای حال بعد از یک دقیقه که به شما هیچ ربطی نداره چی کار کردیم، لخت و عور نشستم رو مبل و مهنا هم رفت حموم. تازه خروسم خودتونید.
به عقب تکیه داده بودم و در حالی که اون بزرگوارو این ور و اون ور مینداختم و گاهی هم با خاروندن خایه هام لذتی وصف نشدنی رو تجربه میکردم، به این فک میکردم که چرا از مقعد (سر واژه سازمان قهرمانیمونه: مرکز قهرمانان عالم دوست. واقعا نمیدونم چرا مسئولین کسخل سازمان این اسمو انتخاب کردن! ) بهمون زنگ نزدن. ینی هیچ مادر به خطایی هیچ گهی نخورده تو این مملکت؟ و الله دو تا از این اختلاسا رو هم میدادن دستمون برا پیگیری راضی بودیم، خب نهایتش چن باری کیونشون میزاشتیم. یه آنال سکس ساده که از این حرفا نداره. چن باریم با حضرات صحبت کرده بودیم، گفته بودن سازمان شما فوق سریه کسی نباید از وجودش باخبر بشه. من موندم مقعد کجاش سریه، تو کون همه هست دیگه… تو همین فکرا بودم که یهو یادم اومد اینا همش حبابه. علی ای حال ما صبر میکردیم و اونام زنگ نمیزدن. داشتم به همین چیزا فکر میکردم که تلفن زنگ زد. علی رغم گشادیسم حاد و مقطعی بعد از سکس، بلند شدم و رفتم تا تلفنو بردارم. الو گفتن من همانا و شنیدن صدای بی روحی که پشت سر هم با لهجه شمالی میگفت “هشدار، در مقعد به شما نیاز داریم” همانا. سایه بود که زنگ زده بود. بدو بدو رفتم طرف حموم و مثل خر در رو باز کردم. مهنا که از دیدن من اونم لخت تو حموم شکه شده بود یه لگد حواله تخمم کرد. از شدت درد تموم تنم مچاله شد، نعرم کوچه رو لرزوند.
گفتم: گاییدی بابا، منم…(من تخم تیپا خورده ای مغموم_مترجم!) شروع کردم به مالش تخمم که بهم گفت: نکنه دوباره حشرت آمپر چسبونده، ما که صبح… پریدم وسط حرفش: بکن بکن کیلویی چنده؟ سایه زنگ زد و هشدار داد، منم اومدم این بی صاحابو بشورم بریم. تا اینو گفتم انگار که گذاشته باشنش رو دور تند در عرض 30 ثانیه، بالا تا پایین خودشو شست. منم به شستن کیر لامصبم قناعت کردم. یه مرد هرچی میکشه از کیرش میکشه.
نمیدونم تا حالا آبتون اومده یا نه. شستن آب کیر با آب شیر یکی از سخت ترین کارای دنیاس. چون به محض اینکه آب کیر با آب شیر برخورد کنه، یه حالت چسبناکی به خودش میگیره، این رو به لیز بودنشم اضافه کنید تا ببینید چه قدر شستنش سخته. به شخصه آب رو در دما های مختلف و حتی با درجه سختی های مختلف امتحان کردم. همش بی فایده بود. کیرم تو این زندگی کیری که آب کیرمونم پاک کردنش دردسره، به هر فلاکتی بود کیرمو شستم و یه آبیم به تن و بدنم زدم.
سیم سوت ثانیه لباس پوشیدیم. از خونه بدو بدو رفتیم بیرون به طرف باجه تلفن اونطرف خیابون. تو کل ایران سه تا از این باجه های اتاقک دار هست که هر سه تاشم مال مقعده. با اینا میریم طرف ساختمون مقعد، یه تکنولوژی کوانتومی طوری داره که از شما چه پنهون، 1000 بار بهمون گفتن ولی من چیزی دسگیرم نشده. اون رئیس کون پدر جدید رو که فرستادن، باهامون این کارو کرد. خارکسده عاشق هری پاتره. برای امنیتشم از یه سیستم قفل مرکزی پراید طوری استفاده میکردن؛ به این صورت که از مقعد، ممد یه کلیدو فشار میداد، در همه اتاقکا باز و بسته میشد. منو مهنا به زور خودمونو تو اتاقک چپوندیم. رمز رو که 10 تا یک بود وارد کردم. آخه این چه رمزکس شعریه؟ بچه دو ساله هم میتونه خکش کنه. به هر حال در کمتر از یک ثانیه وارد مقعد شدیم (!) توی ساختمون مرکزی و داخل اتاق انتظار ظاهر شدیم. مثل همیشه یه صدای زنونه گفت: ورودتان را به مقعد خوشامد میگوییم. همیشه با شنیدین این جمله حس کیر بودن بهم دست میداد.
اول باید از اتاق کنترل رد میشدیم. اونجا جایی بود که دوتا ممدا حضور داشتن. سایه که زنگ زده بود ممدی بود که ریزه تر بود، بین بچه ها شایعه شده بود به اون یکی ممد میده. آخه اون یکی ممد که به خاطر اینکه کون همه هم اتاقیاشو گذاشته، بهش میگفتن اوس ممد. همه هم اتاقیای قبلیش فرار کرده بودن، الا این یکی. به خاطر همین کونی بازیش و اداهای دخترونش بهش میگفتیم سایه. ( سایه ترجمه فارسی شدو میباشد. مدیونید فکر کنید شخص خاصی مد نظرمه_نویسنده )
وارد راهرو شدیم. اونجا خشایار و نیلا رو دیدیم. گویا منتظر ما بودن که باهم بریم به اتاق فرماندهی. به خشایار گفتم: به خشی جون… میبینم که بازم داری گشاد، گشاد راه میری… نیلا دوباره کیونت گذاشته؟
+خفه شو دیوث
++کیرمم نمیتونی بخوری
+گفتم خفه شو
++چیه؟ جاش هنوز درد میکنه
جوابمو نداد و راهشو گرفت و رفت. نیلا هم در حالی که به کیون خشایار خیره شده بود پوزخند زنون پشت سرش راه افتاد. باهم وارد دفتر فرماندهی مقعد شدیم. اونجا شادی رو دیدم که کنار ملیح نشسته بود. از شادی پرسیدم سانیا و مائده کجان؟ گفت: سانیا دستشوییه. مائده هم گفت پریوده نمیاد. گفتم:مائده که حدود یه ماهه همش پریوده. فک کنم کزش سرما خورده و حالت تهوع گرفته. این سانیا هم ما رو کسخل فرض کرده؟همش تو دستشوییه… الکی مثلا ما هم نمیدونیم داره چی کار میکنه.
بعد از اون مصی رو دیدم که پشت در دستشویی نشسته بود و قربون صدقه سانیا میرفت. ای بسوزه پدر کسلیسی. امیر و رفیق ریشوش رو هم دیدم. مرد ریشو همیشه چسبیده بود به امیر. میدونستیم گی هستن و عاشق هم. مرد ریشو اما کم حرف بود. بارها از امیر پرسیده بودم که کیه…
جوابش فقط یک کلمه بود…
مملی!
تو بی کانتینیود

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-08 11:45:01 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: Deadlover4
نقل از: Deadlover4 منظورت این یکی مصطفی بود؟میگم چرا هنگ کردم!حاژ مصطفی و اینکارا؟

ضمنا!سر به سر من نذاریا!من همینجوریشم در یک پریود مردانه داىمی سر میکنم!

(بیشتر از واکنش حسین منتظر حرفی از مصطفی عسد،پکی عمیقتر میزند و به این فکر میکند که در فلسفه پیشوند اوس که برای ممد قزوینی گذاشته ریده اند!:()

هنوز از برنامم برای ممد با خبر نیستی. میخوام نابودش کنم.جوری که دیلیت اکانت کنه بازم با اکانت ماندانا بیاد ملتو بتیغه. :)

اینکارو با اوس ممد نکن!:(

من که کاری نمیکنم. اوس ممده که میکنه. ?

بهش میگم که نکنه!:(

1 ❤️

2018-08-08 12:53:47 +0430 +0430

من همون مسلمانه هستم خسته نباشی ، خیلی جالب نوشتی خوشم اومد ،میخوام یه خاطره جوکی منو بشنوی یه کم حالت جا بیاد. جوانتر که بودم حدودأ هجده نوزده سالگی ،داشتم دوش میگرفتم آب ولرم پوستمو نوازش میکرد و خوش وخرم هنگام ترانه خوندن عاشق صدای خودم شده بودم. عقربه آمپر حشرم داشت رو قرمزه بازی میکرد. روت به دیوار، هنگام مالش سر کیرم مردمک چشام رو درفت حموم که با ولع وطمع خاصی آب کف حمومو قورت میداد قفل شد، بر بلندای هوس ،گوشام زمزمه لبامو میشنید که قربون صدقه ش میرفت ... با احتیاط ازلیز خوردن کف لیز حموم ، دمر خوابیدم .سر کیر صابون زده مو میزون سوراخ که کردم،آهسته فشار دادم از خوشی دل تو دلم نبود بابت سوراخ مفتی که پیدا کرده بودم ، دو سه باری تلمبه زدم توأم با لذت وخیال بافی ذهنم که انگار در باغ سبزو به روش گشوده بودند، یه دفعه سوزشی عمیق ودرد آور سر کیرم احساس کردم ... تیغ جامونده کف سیفون داشت با کیرم سلام و علیک میکرد..... صرفأ برای خنده و تشکری از پست های قشنگت.

1 ❤️

2018-08-08 14:46:50 +0430 +0430

اگه احیانا بخوای منوقاطی این بازی کفیث بکنی یه چیز خیلی جدی و خشک در موردم بنویس!با ابروی ما بازی نکنی!:(:(

تازشم،به مصی مقدس بگو بره عاشق عمش شه!به حرف من که گوش نمیده،شاید به مال تو توجه کرد!^-^

1 ❤️

2018-08-08 15:56:06 +0430 +0430
نقل از: Holy_man
نقل از: Holy_man حس کیر بودن؟؟! کیری دیگه 🙄

خوبی داستان گذاشتن اینجا اینه که دیسلایک نداره وگرنه کیونتو پاره میکردم :/ من کزلیسم کزکش؟؟ ://

چیزی فراتر از کز لیس؛ تو کز خواری. کز رو میجوی. :)

کزکش شوخی شوخی مردم باور میکنن :/ من کزلیسم یا بگم برای لیسش زیدت چجوری برا ادمین مالیدی؟؟!

بگم کیری؟؟ بگم؟؟ بگممممممم؟؟!

خب من خایه مالم تو هم کزلیسی… ? بر عیکسشم صادقه. من کز مالم تو خایه لیسی. ? ? ? ? آقا شوخی مینمایم. ناراحت نشی یه وقت.

نه حاجی حرفات به کیرمم نیس ?

وات د فاک؟ وات ابوت اور فاکینگ فرند شیپ؟

1 ❤️

2018-08-08 15:56:50 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 منظورت این یکی مصطفی بود؟میگم چرا هنگ کردم!حاژ مصطفی و اینکارا؟

(بیشتر از واکنش حسین منتظر حرفی از مصطفی عسد،پکی عمیقتر میزند و به این فکر میکند که در فلسفه پیشوند اوس که برای ممد قزوینی گذاشته ریده اند!:()

هنوز از برنامم برای ممد با خبر نیستی. میخوام نابودش کنم.جوری که دیلیت اکانت کنه بازم با اکانت ماندانا بیاد ملتو بتیغه. :)

من که هرچی بهش گفتم افاقه نکرد… :(

1 ❤️

2018-08-08 15:57:33 +0430 +0430
نقل از: Sassanid-Knight
نقل از: Sassanid-Knight یه بار گفتم بازم میگم این نشد همتون دارین ایزد و مسخره میکنینا این از تو اونم از آلوچه حشری

تو اون یکی داستان که برترین شوالیه زیر فرمانم بودی…

ضعیف ترین سرباز ساده پیروز
بهتر از قوی ترین شوالیه شکست خورده :(

انتقامتو گرفتی که. این کزناله ها دیگه چیه؟ تو حتی با اونی که غذقت کرد مزدوج هم شدی…

1 ❤️

2018-08-08 15:58:45 +0430 +0430
نقل از: شــادلــین خوبه منو وارد این بازی کثیف نکن ?

تو برو نیزه ایزدو در بیار. با اون نوار پولادینت.

حسین از این شوخیا باهاش نکن شاید ناراحت تر بشه از دست ما علی الخصوص من

خب مسئله اینه که اگه ناراحت نشه، من اصن برای چی باهاش از این شوخیا کردم؟

1 ❤️

2018-08-08 16:00:46 +0430 +0430
نقل از: Gankr koy

من همون مسلمانه هستم خسته نباشی ، خیلی جالب نوشتی خوشم اومد ،میخوام یه خاطره جوکی منو بشنوی یه کم حالت جا بیاد. جوانتر که بودم حدودأ هجده نوزده سالگی ،داشتم دوش میگرفتم آب ولرم پوستمو نوازش میکرد و خوش وخرم هنگام ترانه خوندن عاشق صدای خودم شده بودم. عقربه آمپر حشرم داشت رو قرمزه بازی میکرد. روت به دیوار، هنگام مالش سر کیرم مردمک چشام رو درفت حموم که با ولع وطمع خاصی آب کف حمومو قورت میداد قفل شد، بر بلندای هوس ،گوشام زمزمه لبامو میشنید که قربون صدقه ش میرفت ... با احتیاط ازلیز خوردن کف لیز حموم ، دمر خوابیدم .سر کیر صابون زده مو میزون سوراخ که کردم،آهسته فشار دادم از خوشی دل تو دلم نبود بابت سوراخ مفتی که پیدا کرده بودم ، دو سه باری تلمبه زدم توأم با لذت وخیال بافی ذهنم که انگار در باغ سبزو به روش گشوده بودند، یه دفعه سوزشی عمیق ودرد آور سر کیرم احساس کردم ... تیغ جامونده کف سیفون داشت با کیرم سلام و علیک میکرد..... صرفأ برای خنده و تشکری از پست های قشنگت.

اووووووووووف. سر کیرم یه حالی شد. دیوث من که تا یه هفته راس نمیکنم. مسئولین پاسخگو باشن لدفا…

0 ❤️

2018-08-08 16:02:47 +0430 +0430
نقل از: دکترجغوزیان کیر جان شما که دستت تو کاره و رفت و آمدی به مقعد داری وساطت کن و پستی هم برای ما در سازمان جور کن :)

شوما رو میکنم دکتر سازمان. گفتی رفت و آمدی به مقعد دارم… یاد اون تلمبه هایی که استاد جانی در کیون میزنه افتادم.

1 ❤️

2018-08-08 16:03:59 +0430 +0430
نقل از: nilajooni من چیکار ب کون خشایار دارم اع! ما رابطمون خوبه خرابش نکن منافق(خنده) ولی قسمت مائده و مملی ریشو خیلی خوب بود

قسمت مملی رو که برای امیر فرستادم میخواست کیونم بزاره. از شدت خشم کیرش داست شده بود، میفهمی چی میگم؟

1 ❤️

2018-08-08 16:05:06 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اگه احیانا بخوای منوقاطی این بازی کفیث بکنی یه چیز خیلی جدی و خشک در موردم بنویس!با ابروی ما بازی نکنی!:(:(

تازشم،به مصی مقدس بگو بره عاشق عمش شه!به حرف من که گوش نمیده،شاید به مال تو توجه کرد!^-^

والا چن باریم ازش خواستم به مال من توجه کنه، منتها کو گوش شنوا؟

2 ❤️

2018-08-08 16:06:06 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اگه احیانا بخوای منوقاطی این بازی کفیث بکنی یه چیز خیلی جدی و خشک در موردم بنویس!با ابروی ما بازی نکنی!:(:(

آمیتی دد لاور
این بازی کثیف همچین هم کثیف نیستا، کثیف اینه کیر جان بهت قول کون بده اونوقت بزنه زیرش، و جالبش اینجاس تو جوون بیست ساله با این همه کمالات و افتخار رو بکنه پیرمرد گوزوی همسایه

اون گوز اتفاق بود. به هر حال پیش میاد.

0 ❤️

2018-08-08 16:06:46 +0430 +0430
نقل از: Lost_moon_ من این قد عصبی نیستم:( مملی ?

نه که نیستی، تو عشخ خودمی ?

1 ❤️

2018-08-08 16:10:10 +0430 +0430

خوبس داستانت خوشم اوند،منو تو داستان بعدیت اظافه کن…فصل بدی وقتی من باشم…همتونو میکنم!!! ک داستان سکسی در بیادو ادمین هم خوشش بیاد …!!!دل ندارم انقد کیر شی،کیری.

2 ❤️

2018-08-08 16:21:23 +0430 +0430
نقل از: A.hatsex خوبس داستانت خوشم اوند،منو تو داستان بعدیت اظافه کن...فصل بدی وقتی من باشم...همتونو میکنم!!!!! ک داستان سکسی در بیادو ادمین هم خوشش بیاد .....!!!!!!دل ندارم انقد کیر شی،کیری.

اینجا جز آنکه کیون بدهی چاره نیست جانم.

1 ❤️

2018-08-08 16:23:13 +0430 +0430

بر ریش قشنگت قسم…فقط از کونم گوه میادو میره… ?

1 ❤️

2018-08-08 16:36:19 +0430 +0430

آمیتی دد لاور
این بازی کثیف همچین هم کثیف نیستا، کثیف اینه کیر جان بهت قول کون بده اونوقت بزنه زیرش، و جالبش اینجاس تو جوون بیست ساله با این همه کمالات و افتخار رو بکنه پیرمرد گوزوی همسایه

خو الان چرا بهش پیشنهاد متدهای اسگل کردن منو میدی!:( (dash)

تازشم من کون نمیخوام!دو پاکت مگنا هم بهم بدین من راضی ام!:(

1 ❤️

2018-08-08 16:40:34 +0430 +0430

اینجا کسی حق نداره عصبی باشه بجز من!عصبی بازی در بیارین عصبی میشم و یه عصبی بودنی نشونتون میدم که کلا ادمای بی ربط به موضوع هم عصبی بشن!:(:(

#پریودی مردانه!

2 ❤️

2018-08-08 16:42:48 +0430 +0430

اره اوس ممد وقتی احساساتش غلیان میکنه یکم خودجوشه!ولی باور کن من هیچوقت عصبانیت این بشرو تو سایت ندیدم!همیشه یه لبخند ملیحی بر لب داره و همیشه سعی میکنه مارو خوشحال بکنه!:(:(

1 ❤️

2018-08-08 16:44:20 +0430 +0430
نقل از: Holy_man حس کیر بودن؟؟! کیری دیگه 🙄

خوبی داستان گذاشتن اینجا اینه که دیسلایک نداره وگرنه کیونتو پاره میکردم :/ من کزلیسم کزکش؟؟ ://

چیزی فراتر از کز لیس؛ تو کز خواری. کز رو میجوی. :)

کزکش شوخی شوخی مردم باور میکنن :/ من کزلیسم یا بگم برای لیسش زیدت چجوری برا ادمین مالیدی؟؟!

بگم کیری؟؟ بگم؟؟ بگممممممم؟؟!

خب من خایه مالم تو هم کزلیسی… ? بر عیکسشم صادقه. من کز مالم تو خایه لیسی. ? ? ? ? آقا شوخی مینمایم. ناراحت نشی یه وقت.

نه حاجی حرفات به کیرمم نیس ?

وات د فاک؟ وات ابوت اور فاکینگ فرند شیپ؟

ساک ایت بابا 🙄

1 ❤️

2018-08-08 16:44:57 +0430 +0430

بدبختی اینه که میترسم اگه من چیزی بهش بگم مثل خودم بزنه به سرش و یه بلایی سر خودش بیاره!:(:(

میگما…مصی مقدس فک نکنی چون به زنده موندنت اهمیت میدم نظرم عوض شده ها!من هنوزم مال یکی دیگه ام!:(:(

1 ❤️

2018-08-08 16:46:13 +0430 +0430
نقل از: A.hatsex بر ریش قشنگت قسم...فقط از کونم گوه میادو میره... ?

این تنها راهشه

0 ❤️

2018-08-08 16:46:15 +0430 +0430

من؟؟ عاشق تویه بی کله ی بی اعصاب؟؟ وات دِ فاک؟؟ (dash)

2 ❤️

2018-08-08 16:47:22 +0430 +0430

آمیتی دد لاور

بابا مگنا چیه بیا تا برات ماربرو بخرم بعدش هم هر کی علی الخصوص کیر جان اگه خواست با متد های من ترو اذیت کونه، بوگو تا نیزه ام رو بکنم تو ماتحتش

من یا برگ میکشم،یا مگنا!

#تامام!

دمت گرم ولی مگر کیون حسیونو گرگ نخورده؟:(::

1 ❤️

2018-08-08 16:47:31 +0430 +0430

اینجا کسی حق نداره عصبی باشه بجز من!عصبی بازی در بیارین عصبی میشم و یه عصبی بودنی نشونتون میدم که کلا ادمای بی ربط به موضوع هم عصبی بشن!:(:(

#پریودی مردانه!

عزیزم خون نجس خودتو کفیث نکن واس قبلت ببخشید قلبت خوب نیستا سکته مغذی می کنی میفتی رو دسته ادمینا :)
پ ن: اون مُغِذی نیست مِغذیه … بی سوادم خودتی من فوقش لیسانس افتخاری از دانشگاه اونجا دارم :-D

2 ❤️

2018-08-08 16:47:46 +0430 +0430

بدبختی اینه که میترسم اگه من چیزی بهش بگم مثل خودم بزنه به سرش و یه بلایی سر خودش بیاره!:(:(

میگما…مصی مقدس فک نکنی چون به زنده موندنت اهمیت میدم نظرم عوض شده ها!من هنوزم مال یکی دیگه ام!:(:(

حاژی مگه کیون قعطه؟؟! تو نمیدی به تخم حسین… میرم دنبال ایزد ?

2 ❤️

2018-08-08 16:48:10 +0430 +0430

آمیتی دد لاور

برو عملی، برو مفنگی، برو انگل اجتماع…

برو سه تا بخر یکیش بده من بکشم. :)

1 ❤️

2018-08-08 16:48:39 +0430 +0430

#پریودی مردانه!

O____o

1 ❤️

2018-08-08 16:49:52 +0430 +0430

اره اوس ممد وقتی احساساتش غلیان میکنه یکم خودجوشه!ولی باور کن من هیچوقت عصبانیت این بشرو تو سایت ندیدم!همیشه یه لبخند ملیحی بر لب داره و همیشه سعی میکنه مارو خوشحال بکنه!:(:(

البت یک مقدار ظریفی هم حشری میباشد.

1 ❤️

2018-08-08 16:51:44 +0430 +0430

من؟؟ عاشق تویه بی کله ی بی اعصاب؟؟ وات دِ فاک؟؟ (dash)

مگر تو نبودی که اون روز (شایدم اونشب!) از عشق اتشینت!نسبت به من گله و شکایت میکردی؟بچه ها میدونن من هیچوقت دروغ نمیگم!اصن حسینم شاهده!:(:(

ایزد بچه خوبیه،گناه داره،ضمنا عبضی من به کی کیون دادم که تو بخوای دومیش باشی؟اصنشم نوموخوام!:(

2 ❤️

2018-08-08 16:55:34 +0430 +0430
نقل از: erfan9674 آقا یکی بیاد منو بکنه تاحالا کون ندادم یکی بیاد افتتاحم کنه بدجور حشرم زده بالا ساکم میزنم لاهیجانم

آرمان جان خوراک خودته.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «