روش دانلود فیلمها

1389/07/29

اگه میشه روش دانلود فیلم ها رو از فایل سرورهاتون بذارین
بابا ما هر کاری میکنیم نمیشه دانلود کرد …

8336 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2010-10-21 11:17:28 +0330 +0330

من نمیدونم یه دانلود دیگه کاری داره که همه باهاش مشکل دارن …

همه سرورها پولی هستن و برای دانلود با لینک مستقیم باید اکونت بگیرید

برا دانلود رایگان هم از گزینه regular download or free download استفاده کنید

اگه کد امنیتی خواست اون رو هم وارد کنید تمام سرورها برا کاربرای رایگان محدودیت دانلود هم میذارن به این صورت که ip شما تو سرور ثبت میشه و برا دانلود بعدی باید یه مدتی صبر کنید برا این موضوع میتونید از نرم افزار های که ip شما رو عوض میکنه استقاده کنید تا این محدودیت رو پشت سر بدارید

این که دیگه اموزش نمیخواد

0 ❤️

2010-10-22 21:20:52 +0330 +0330

[quote=xbax]این که دیگه اموزش نمیخواد[/quote]

دوست عزیز مهارت کامپیوتری همه که به یک اندازه نیست. همه نه مادرزاد زبان انگلیسی می دانند و نه دانلودر. نه؟

[quote=holoo2511]اگه میشه روش دانلود فیلم ها رو از فایل سرورهاتون بذارین
بابا ما هر کاری میکنیم نمیشه دانلود کرد …[/quote]

روش دانلود از depositfile اینجاست

فایل سرورهای دیگه هم خیلی شبیه همینه. یعنی باید لینک یا دکمه مربوط به Free Download یا اسم مشابه رو پیدا کنید (گاهی بین هزار تا تبلیغ و آشغال دیگه مخفی شده!). رویش کلیک کنید. کمی صبر کنید تا لینک دانلود آماده بشه. روی لینک دانلود کلیک کنید و صبر کنید تا دانلود تمام بشه.

البته یک دلیل اینکه نمی توانید دانلود کنید می تونه فیلترشکن تان باشه.
اگر هنوز مشکلی خاصی دارید همینجا بگید تا راهنمایی کنیم.

0 ❤️

2010-10-23 02:05:21 +0330 +0330

سلام و ممنون از یسایت قشنگتون من نیما هستم لیسانس نرم افزار چند تا پیشنهاد داشتم

اول اینکه اگه امکان داره فایلاتو توی مگا آپلود یا رپید شیر بذار واسه اینکه یه سرس فقط بلدناونجا دانلود کنن

دوما اینکه داداش اینجا ایرانه وسرعت اینترنت کیری لطف کن اگه میشه حجم فایلها رو کم کن ، در این مورد نرم افزارهای زیادی هست

حجم فایلها کم باشه راحت تر میشه دانلود کرد

فیلمهای ایرانی هم اگه تونستی بذار

در آخر هم از سایت خوشگلت و خودت تشکر میکنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «