سگای حسین بیان تو(نظر سنجی از حسین پرستان)

1394/07/25
download.png
1593 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-10-17 10:04:21 +0330 +0330

من افتخار میکنم ک سگ حسین باشم ! سگ حسین بودن شرف داره به دین شما !!

هه … اینا نشون حسادت و حقارت شماس ک اینطوری فکر میکنی !! این امار چرتو مسخره رو میذاری !

0 ❤️

2015-10-17 10:07:42 +0330 +0330

آره میموندم هیچوقت عشق هایه واقعی فراموش شدنی یافروختنی نیستن
وخیلیا همیشه هستن که ادعایه عشق ودوستیه الکی دارن
من یه دخترم اگه اون زمان بودم به یاریشون میرفتم حتی اگرذره ذره گوشت بدنمو میکندن ومیبریدن برایه کسایی که واقعا
طرفداریاعاشق یه چیزن این سوال اهمیت ومعنایی نداره وفقط به دردانتقادهایه آدمایه دروغ گو وضعیف النفسه که همیشه یه هربادی مبلرزن وشایدبگین دارم چاخان میکنم راستش من از یه آمپول ساده میترسم ولی وقتی حرف از عشق وعمل بیادمن تا تیکه تیکه شدنه بدنم وتاجایی که جونی توبدن دارم مبارزه میکنم چون عشقه من واقعیه وعشق هایه واقعی نایاب من خوشم ازغروروتعریف نمیادولی مثال من مثال حر و مالک اشترویارایه واقعیه علی وحسینم و
پول که هیچ اگرحکمرانیه زمین وآسمان روهم بهم میدادن عقب نشینی نمیکردم.

0 ❤️

2015-10-17 10:13:12 +0330 +0330

[quote=mona_011]من افتخار میکنم ک سگ حسین باشم ! سگ حسین بودن شرف داره به دین شما !!

هه … اینا نشون حسادت و حقارت شماس ک اینطوری فکر میکنی !! این امار چرتو مسخره رو میذاری ![/quote]
حالا اینکه افخار میکنی به سگ حسین بودن به خودت مربوطه ولی بدون ما دین خاصی نداریم و دینمون وجدانمونه

0 ❤️

2015-10-17 10:24:15 +0330 +0330

سگ به چه معنی؟

یه سگ هست که وفاداره و بخاطر وفاداریش بهش میگن سگ… که خیلی کم هستن.
یه سگ هست که هاره و پاچه میگیره و زورش نمیرسه و واق واق میکنه.
یاران حسین دسته اول بودن. و امثال یزید و شماها دسته دوم.

اما در مورد این قضیه:
اولا که باید بدونی با چه چیزی داری معامله میکنی. به شخصه وقتی میدونم اول تا آخر خواهم مرد، پس مردن با عزت رو انتخاب میکنم. البته خیلی سخته…
دوم اینکه من حتی حاضر نیستم بخاطر پول کسی رو بکشم. حتی کفار. اما سعی میکنم که کفار رو مسلمان کنم.
سوم اینکه: صحت این قضیه مبهمه چون هیچکدوم به پولشون نرسیدن.

0 ❤️

2015-10-17 13:07:53 +0330 +0330

[quote=Alireza615]سگ به چه معنی؟

یه سگ هست که وفاداره و بخاطر وفاداریش بهش میگن سگ… که خیلی کم هستن.
یه سگ هست که هاره و پاچه میگیره و زورش نمیرسه و واق واق میکنه.
یاران حسین دسته اول بودن. و امثال یزید و شماها دسته دوم.

اما در مورد این قضیه:
اولا که باید بدونی با چه چیزی داری معامله میکنی. به شخصه وقتی میدونم اول تا آخر خواهم مرد، پس مردن با عزت رو انتخاب میکنم. البته خیلی سخته…
دوم اینکه من حتی حاضر نیستم بخاطر پول کسی رو بکشم. حتی کفار. اما سعی میکنم که کفار رو مسلمان کنم.
سوم اینکه: صحت این قضیه مبهمه چون هیچکدوم به پولشون نرسیدن.[/quote]
مسلمان پر رو فعلا شماها هستید که مثل سگ پاچه تمام دنیا رو گرفتید و هر جایی از دنیا رو گندی توش زدید و هر جایی میرید و از هر عقیده ای که خوشتون نمییاد تحمت کفر به طرف میزنید و سرش رو میبرید
در مورد بقیه شعاراتم باید بگم که هر وقت شما شیعیان تونستید از قیمه پلو ظهر عاشورا بگذرید و نماز ظهر عاشورا بخونید اون وقت از ۱۳میلیاردم. میتونید بگذرید

0 ❤️

2015-10-17 15:23:31 +0330 +0330

هههه توبااین حرفا شاخ نمیشی
فوقش کاه میشی زیرپاله میشی
گایندگی وبرازندگی
1410969169_34624205776_250_1.jpg

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «