صندلی داغ شهوانی سری4 (دریا 21 )

1390/07/16

به پیشنهاد ادمین عزیز و چند نفر از دوستان قرار شد واسه هر نفر یه تاپیک جدا بذاریم
بعد صندلی داغ شهوانی که ایده hot emo girl بود سری 2 و 3رو زدم و حالا سری 4ولی لینک سری اول و دوم و سوم و اسامی کسایی رو که رو صندلی بودن رو میگم که نیاین اسم تکراری بدین و هم اینکه اگه نسبت به اون افراد کنجکاو بودین برید راجع بهشون بخونین
و خواهشی هم که ازتون دارم اینه که 1. تو این تالار دعوا نکنید 2. احوالپرسی نکنید 3. به جز کسیکه رو صندلیه بقیه نقل قول نزنن 4. بازم میخوام که دعوا نکنید
این لینک صندلی داغ سری 1 هستش http://mail.shahvani.com/content/صندلی-داغ-شهوانی
از صفحه 2 تا 20 ساینا جون4(خودم)رو صندلی بودم
از صفحه 20 تا 28 سیما مجد
از صفحه 22 تا 42 سیاوش
از صفحه 43 تا 53 دخمل نانازی
از صفحه 54 تا 59 سوپر 3 ایکس
از صفحه 64 تا آخر می می جون
لینک صندلی داغ سری 2
http://shahvani.com/content/صندلی-داغ-شهوانی-سری-2
از صفحه 2 تا اواسط صفحه 17 پیر پسر
از اواسط صفحه 17 تا 24 loverskiss, mosaferkocholoلاور میتراسمیان wolfman و اسامیه دیگه
از صفحه 25تا آخر که صفحه 36 باشه سعید 70
اینم لینک برنامه 90 شهوانی هر کی خواست بحث و جدل و ذعوا راه بندازه خواهشن بره اونجا
http://shahvani.com/content/برنامه90ش...
سری 3صندلی داغ فریجاب http://shahvani.com/content/صندلی-داغ-شهوانی-سری-3-فریجاب

28370 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-10-27 05:54:35 +0330 +0330

[quote=142]قدمو زدی تو خال ولی اسممو گند زدی 206تم بدرد نمیخوره تیپ دو هستش

¥ به بزرگي خودت ببخشش

بازیگر مورد علاقه

¥ مرد. شهاب حسيني
زن.ليلا حاتمي

بوگاتی مورد علاقه :d

¥ توكشتي منو
bmw مورد علاقه

¥ جان؟

اگه پدرت بگه باید با پسر عمت ازدواج کنی چیکار میکنی

¥ براي اولين بار بايد باهاش مخالفت كنم

اگه بخای خودکشی کنی چجوری میکنی

¥ رگمو ميزنم تا بقيه پيدام كنن نجات پيدا كنم

اسمم دیگه ازت نمیپرسم چون دوباره یه اسم ناجور میگی

¥ نقي؟

پوستت چه رنگیه برا مرتضی میخوام :d

¥ سفيد

اگه برادرت بفهمه اینجا میای عصبانی شه چیکار میکنی

¥ ديده گفت دختر خجالت بكش نرو اينجاها

سوالاتی که از خاستگارات میپرسی اینجا بزار مرتضی جواب بده شاید قبول شد :p

¥ يه چندتا شو گذاشتم ساينا پرسيده بود

مرتضی خاستی لامبرگینی بخری بگو بچه ها کمکت میکنن =))

¥ عجب

عجب چیزایی گفتم خودم شاخ در اوردم

¥ عجبا
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 06:04:22 +0330 +0330

[quote=142][quote=Darya21][quote=142]

نام نبردی!!!

¥ سارا ، فريجاب ، حامي ، ‏142 ، لاور ، مرتضي ، ‏ساينا ، بهار ، مستي ، مريم ، سعيد ، شاهين ، هانيه ، دخمل ، مهران ، اونايي كه حضور ذهن داشتم گفتم بقيه هم ببخشن
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 06:25:04 +0330 +0330

اگه از سوالام یا حرفام ناراحت میشی بگو نپرسم؟ با این که اجازه نامه کتبی دارم ازت که همه چیزی بپرسم.
اگه مرتضی بیاد خاستگاریت چه جوابی میدی
اسمم نقی نیست
اگه بهت یه لامبرگینی مشکی بدن چیکار میکنی؟ به طرف میگی بیا با من ازدواج کن!!!
مدل مزدا بابات چیه
بوگاتی مشکی دوس داری یا قرمز
اگه بفهمی شوهرت قبل از تو دوس دخترای زیادی داشته چیکار میکنی
از کدوم خاستگارت بیشتر از همه بدت میاد؟ نگو مرتضی چون دلش میشکنه =(( ، :p
دیروز غروب چرا نبودی
چه شهرایی رفتی از کدوم بدت میاد از کدوم خوشت میاد
راسته اصفهانیا خسیسن
اگه دوباره بگم یه صفحه واسه منه توش کامنت میدی

0 ❤️

2011-10-27 06:44:02 +0330 +0330

[quote=142]اگه از سوالام یا حرفام ناراحت میشی بگو نپرسم؟ با این که اجازه نامه کتبی دارم ازت که همه چیزی بپرسم.

¥ نه اصن ناراحت نميشم

اگه مرتضی بیاد خاستگاریت چه جوابی میدی

¥ وقتي اومد فكرامو ميكنم

اسمم نقی نیست
اگه بهت یه لامبرگینی مشکی بدن چیکار میکنی؟ به طرف میگی بیا با من ازدواج کن!!!

¥ يكي از شرايطم لامبورگيني

مدل مزدا بابات چیه

¥ 3

بوگاتی مشکی دوس داری یا قرمز

¥ كلا همه ماشيني مشكيش خوبه

اگه بفهمی شوهرت قبل از تو دوس دخترای زیادی داشته چیکار میکنی

¥ اون مال قبل از آشنايي با من بوده

از کدوم خاستگارت بیشتر از همه بدت میاد؟ نگو مرتضی چون دلش میشکنه =(( ، :p

¥ يه پسر سوسول بود انگار اومده بود سر قرار با دوست دخترش

دیروز غروب چرا نبودی

¥ بودم اما دعوا بود ساكت بودم

چه شهرایی رفتی از کدوم بدت میاد از کدوم خوشت میاد

¥ تهران كرج قم شيراز اصفهان مشهد.
از تهران بدم مياد . اما عاشق اصفهانم

راسته اصفهانیا خسیسن

¥ اصفهاني نيستم

اگه دوباره بگم یه صفحه واسه منه توش کامنت میدی

¥ ‏حتما
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 07:32:34 +0330 +0330

[quote=سمندون]شلام ‏D‏:
بجواب :))

¥ شيلام .ميجوابم

بی ادب شدم نه¿ =))

¥ من نديدم

1اگه آدمین بیادخاستگاریت جوابت چیه؟

¥ فك نكنم ايران باشه

‏2اگه احمدی نژادبیادچی؟

¥ اون كه حتما

‏3ازفیلم سمندون خوشت میومد؟

¥ نديدم

‏4اگه ماشین زمان اختراع بشه دوست داری بری عقب یاجلو؟زمان رومیگم.

¥ دوست داشتم برم دوران بچگيم

‏5چای،قهوه،نسکافه،شیر،شیرموز،شیرکاکائویکی روانتخاب کن.

¥ نسكافه

‏6به نظرت 142یه کاربری جدیدبه نام 456نساخته؟

¥ فك نكنم خودش باشه

‏7اگه مرتضی باپیکان باری بیادکه پشتش پرازسیب زمینی وپیازه واسه خاستگاری بیادجوابت چیه؟

¥ دييييي

‏8اگه بالامبرگینی بیادچی؟

¥ ديييييي

‏9الان که آدمین بهت وی آی پی داده نظرت نسبت بهش عوض شده؟

¥ بين بعضي از كاربرا تبعيض قائل ميشه

فعلأهمینا.[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 07:32:46 +0330 +0330

یه ساعته دارم دنبال سوالم میگرد پیدا نشد که نشد پس دوباره میزارم
1اجازه میدی مخت رو بزنم؟
2اجازه میدی مخت رو با کلت هردو رو بزنم؟
3مییییییییییییمردی یه کم بیشتر ازم تعریف میکردی؟
/واقعا اصفهانیها خسیسن

خانوم چرا متوجه نیستی؟گیر این که کلت رو بکنم…اخ بی رحم مگه چیزی ازت کم میشه؟فقط دوساعت قرض بده همه چی تمومه…الان هم یکیشون به خاطر اینکه بهت گفته بودم ونوسی عصبانی شد…چه غلطی کردم اودم اینجا…
همه با من قهر کردن
من مامااااااااااانم میخوااااااااااااااااااام :’’( :’’( :’’( :’’( :’’(

تا حال شده با خدا قهر کنی؟چقدر دعا میکنی و اگه اجابت نشه سر خدا غر میزنی؟
اگه خدای ناکرده یکی از عزیزات رو از دست بدی و درد تنهایی رو بچشی با خدا چه رفتاری میکنی؟امیدوارم بابت این سوالم ناراحت نشده باشی…

0 ❤️

2011-10-27 07:35:29 +0330 +0330

ای وای یادم رفته بود این رو بگم امیدوارم خدا کروکودیلت کنه…
این رو به یکی دیگه از دوست دخترام تو سایت گفتم کلی حال کرد الان سرکلش پیدا میشه اونم پوستم رو میکنه…
ای بمیرن شماها…اخ چی میشد این زنها رو بدون گیر دادمن میافریدن؟

0 ❤️

2011-10-27 07:42:13 +0330 +0330

[quote=i am patala]دريا جان سلام عزيزم

¥ سلام

چند تا سوال

1. نظرت رو در مورد كلمات زير بگو
    پدر
    … رفيق
    مادر
    … هم صحبت
    برادر
    … تكيه گاه
    خواهر
    … هم راز
    ايران
    … عجيب
    زندگي
    … عاليه
    درد (از هر طرف بنويسي ميشه درد) … سختي
    مار
    … زيبا
    اراذل و اوباش
    … خنده دار

2.احساس ميكنم كمي مغروري . اگه اشتباه كردم معذرت . اما از كامنتات اينجوري نشون ميده؟

¥ بازم خوبه ميگي كم

3.من خودم هم مغرورم و غرورم اجازه نميده جلوي كسي سر خم كنم ، اما توي سايت زياد اين كار رو كردم . به نظرت كارم اشتباه بود يا درست؟

¥ به نظرم اشتباه بوده

فعلا تا بعد[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 07:48:14 +0330 +0330

[quote=i am patala]شده تا حالا به مرگ فكر كني و به آينده و باعث بشه كلا تصميمت نسبت به كاري كه ميخواستي بكني عوض بشه؟

¥ نه هميشه راه خودمو ميرم حالا چه خوب چه بد

به نظرت ما آدما همين طوري بيهوده آفريده شديم؟

¥ نميدونم

همون بوگاتي يه خالقي داره و اين در حاليه كه بعضي از انسانها منكر خالق ميشن. نظرت در مورد خلقت و همچين آدمايي چيه؟

¥ شايد خود واقعيشون رو فراموش كردن

سايت سكسي هست اما سوالات همه بچه ها به جز چند نفر غير سكسي . نظرت در مورد سوالات چيه؟

¥ شايد ميترسن من ناراحت بشم. اما ‏همينجا ميگم من ناراحت نميشم
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 07:59:03 +0330 +0330

[quote=i am patala]سوال فراوان تو ذهن بچه ها هست و خيلياش رو نميشه اينجا مطرح كرد

¥ هرسوالي اگه در توانم باشه حتما جوابم ميدم

اگه يه روز بدوني پدر يا مادرت نسبت به هم (خدايي نكرده) خيانت كردن چه حسي بهت دست ميده؟

¥ شايد همون موقع از خدا بخوام ديگه تو اين دنيا نباشم

دوست داري زودتر صندلي رو ترك كني يا هنوز خوش ميگذره اون بالا؟

¥ اي بدك نيست اما آدم و از كارو زندگي ميندازه

دنياي واقعي و دنياي مجازي چه تفاوتي با هم دارن؟

¥ كارايي كه تو واقعي جرات انجامشو نداري تو مجازي چند برابرش رو انجام ميدي

بدون شك خيلي ها از روي تنهايي و يا مشكلات ديگه اي اومدن توي سايت. تو چرا اومدي توي سايت؟

¥ يكي از دوستام گفت اينجا بچه هاش بامعرفتن منم اومدم

مادرتو بيشتر دوست داري يا باباتو ( سوال مهد كودكي)؟

¥ هردوتا رو دوست دارم‎)‎جواب مهدكودكي‎(‎

يه جا گفتم بهترين تراز من بزا گفتن تعداد بينهايت عدد 10 هستش . اما اون 10 تاي كودكي. كه پدر رو به اندازه همون 10 تاي كودكي دوسش داريم و مادر هم همچنين. يا وقتي خوراكي يا بستني ميخواستيم ميگفتيم بابا 10 تا ميخوام. نظرت در مورد اون 10 معروف و دوران كودكي چيه؟

¥ ‏عاشقشم ياد خاطرات بچگيم افتادم يادش بخير
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 08:09:20 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]یه ساعته دارم دنبال سوالم میگرد پیدا نشد که نشد پس دوباره میزارم

¥ منم دوباره جواب ميدم

1اجازه میدی مخت رو بزنم؟

¥ نه:ديي

2اجازه میدی مخت رو با کلت هردو رو بزنم؟

¥ عجبا

3مییییییییییییمردی یه کم بیشتر ازم تعریف میکردی؟

¥ واقعا ديگه جا نداشت ترسيدم رو دل كني دلت درد بگيره:دييي

/واقعا اصفهانیها خسیسن

¥ چه جالب

خانوم چرا متوجه نیستی؟گیر این که کلت رو بکنم…اخ بی رحم مگه چیزی ازت کم میشه؟فقط دوساعت قرض بده همه چی تمومه

¥ انگار داستان ابراهيم و اسماعيل رو نخوندي

…الان هم یکیشون به خاطر اینکه بهت گفته بودم ونوسی عصبانی شد…چه غلطی کردم اودم اینجا…

¥ حسوديش شده بهش بگو تو شمال ونوسي دريا جنوب ونوس

همه با من قهر کردن
من مامااااااااااانم میخوااااااااااااااااااام :’’( :’’( :’’( :’’( :’’(

¥ گفتم كه من زرنگترم الان تو از يكي از شيوه هاي مخزني استفاده ميكني درسته؟

تا حال شده با خدا قهر کنی؟

¥ تو بچگي آره

چقدر دعا میکنی و اگه اجابت نشه سر خدا غر میزنی؟

¥ خدا رو شكر تاحالا هرچي خواستم بهم داده

اگه خدای ناکرده یکی از عزیزات رو از دست بدی و درد تنهایی رو بچشی با خدا چه رفتاری میکنی؟

¥ شايد با خدا قهر كنم

امیدوارم بابت این سوالم ناراحت نشده باشی…

¥ نه اصلا[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 08:11:35 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]ای وای یادم رفته بود این رو بگم امیدوارم خدا کروکودیلت کنه…
این رو به یکی دیگه از دوست دخترام تو سایت گفتم کلی حال کرد الان سرکلش پیدا میشه اونم پوستم رو میکنه…

¥ الان بايد ذوق مرگ شم؟

ای بمیرن شماها…اخ چی میشد این زنها رو بدون گیر دادمن میافریدن؟

¥ دير ‏از خدا ‏خواستي انشاالله دفعه بد.
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 08:38:26 +0330 +0330

بهت قول میدم اگه زنم بشی تا 50سالگیت بهت وفادار بمونم…بعدش با دوتا 25ساله تعویضت میکنم…باشه دلبر خانوم؟قول میدم تو اون سن دندون مصنوعی مارک ورساچی برات بگیرم و عصای آرمانی…بگو باشه دیگه

تاحالا به پیری خودت فکر کردی؟به نوهات یا بچه هات؟تاحالا خواستی مثل پدربزرگ یا مادربزرگها دوربرت پر از بچه باشه؟

به جوانی گفتم شیر، شیر است گرچه پیر است
به پیری گفتم پیر، پیر است گرچه شیر است

0 ❤️

2011-10-27 09:39:18 +0330 +0330

یه جورایی حس میکنم که راست نمیگپی…مخصوصا اون قسمت که گفتم بیا زنم بشو و گفتی بی تفاوتی…راستشو بگو به مهران جونت…تا صبح نخوابیدی از خوشحالی زیاد درسته؟تمام ناخونات رو خوردی و به من فکر میکردی،استرس تمام وجودت رو گرفته بود که اگه ببینمت و ازت خوشم نیاد چه کار میکنی…شایدم یه خورده گریه کرده باشی کلی اب قند و نبات خوردی…ولی از اونجا که ومغروری و خودشیفتگی شدید داری یه جورایی با خودت کنار اومدی…همینجا اعلام میکنم که شاید با شما ازدواج بفرمایم… از خوشی نمیری یه هو؟
توهم رو داشتی؟

امیدوارم ناراحت نشی ولی فکر میکنم بابت اینکه کم نیاری داری راست و حقیقت رو نمیگید ویه جاهایی غرورتون اجازه اعتراف به شما نمیده…شدیدا دنبال موجه نشون دادن خودتون هستین البته این حق شماست که یه محدوده ای رو برای جواب و سوال در نظر بگیرین ولی انگار داره یه شخصیتی به اسم دریا که از یه طرف اهل مد و لباس نیست واز تجملات گریزانه جواهر نمیبنده ارایش کمی داره ولی از طرفی عاشق مادرید و اسپانیا که بعد از فرانسه میعاد گاه طراحان مد و لباسه هست مواجه ایم…عاشق لامبورگینی، از ایتالیا که نه به خاطر سرعتش بلکه به خاطر نوع طراحی تهاجمی و کاملا قوی که مدبازها دیوانشن حتی فراری و بوگاتی پیشش کم میارن…
دریا خیلی مهربان و باادبه!! همه جا کوتاه میاد،، سعی در حفظ ارامش و ایجاد دوستی داره ولی این با خودشیفتگیش و یا با غرور زیادش جور در نمیاد… من نه روانشناسم نه روانکاو این نظر شخصی خودمه که امیدوارم اشتباه باشه و شما تمام حرفاتون حقیقت داشته باشه
یه جاهایی به شدت تناقض داشت که به نظر به خاطر فضای شوخی و مزاح پدید اومد… ولی باز هم این دلیل نمیشه که دریا جان مهربان و باادب و زیبا ندونم…دریا باور کن من ادم خوبی نیستم و به خاطر اینه که تو این سایت هستم چون برای رفتارهای بی شرمانم این سایت یه میان بره به تمام دوست دخترهام هم گفتم… گفتم که چه شخصیت تنوع طلبی دارم…ولی تمام سعی خودم رو کردم که حقیقت رو بگم و چیزی کم نزارم…با این حال با اونکه مدتها تئاتر کار کردم به راحتی ادمهایی که نقش بازی میکنن رو میشناسم و طرز و نحوه برخورد و تمجید و تعریف کردنشون برام اشناست… دریا جان فکر کنم که فهمیده باشی که صحبتی که در مورد مخ زدنت کردم فقط یه شوخی برای لطیف شدن فضا بود…وگرنه من ادمی نیستم که به این راحتی کارتهامو رو کنم…یکی از نشانه هاش هم همینه که الان دوست پسری به اسم مهران نداری…نداری چون من نخواستم داشته باشی…تو دلت به من نخند و من رو یه ادم حراف و متوهم ندون…چون این توانایی رو من دارم دریا…متاسفانه دارم و راحترین کار برای منه…راحترین کار برای مردی که که، خوب نیست…صادق هست، ولی خوب نیست…00 وقتی که رو صندلی داغ نشستی بعضی از جاها ناخود اگاه این حس به من دست داد که داری متناقض حرف میزنی…امیدوارم که اشتباه کرده باشم ولی حس با عقل خیلی متفاوته
بعضی جاها فاصله بیت صراحت و وقاحت رو رعایت نمیکنم خدا کنه ایننبار رعایت کرده باشم

حالا لطف میکنین نظرتون رو در مورد مهران بگین؟

0 ❤️

2011-10-27 13:04:35 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]بهت قول میدم اگه زنم بشی تا 50سالگیت بهت وفادار بمونم…بعدش با دوتا 25ساله تعویضت میکنم…باشه دلبر خانوم؟قول میدم تو اون سن دندون مصنوعی مارک ورساچی برات بگیرم و عصای آرمانی…بگو باشه دیگه

¥ نه

تاحالا به پیری خودت فکر کردی؟به نوهات یا بچه هات؟تاحالا خواستی مثل پدربزرگ یا مادربزرگها دوربرت پر از بچه باشه؟

¥ نه من به حال فك ميكنم

به جوانی گفتم شیر، شیر است گرچه پیر است
به پیری گفتم پیر، پیر است گرچه شیر است

¥ ‏الان بايد چي جواب بدم؟
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 13:31:47 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]یه جورایی حس میکنم که راست نمیگپی…مخصوصا اون قسمت که گفتم بیا زنم بشو و گفتی بی تفاوتی…راستشو بگو به مهران جونت…تا صبح نخوابیدی از خوشحالی زیاد درسته؟تمام ناخونات رو خوردی و به من فکر میکردی،استرس تمام وجودت رو گرفته بود که اگه ببینمت و ازت خوشم نیاد چه کار میکنی…شایدم یه خورده گریه کرده باشی کلی اب قند و نبات خوردی…ولی از اونجا که ومغروری و خودشیفتگی شدید داری یه جورایی با خودت کنار اومدی…همینجا اعلام میکنم که شاید با شما ازدواج بفرمایم… از خوشی نمیری یه هو؟
توهم رو داشتی؟
‎ ‎

¥ ‎از كجا فهميدي؟

امیدوارم ناراحت نشی ولی فکر میکنم بابت اینکه کم نیاری داری راست و حقیقت رو نمیگید ویه جاهایی غرورتون اجازه اعتراف به شما نمیده…شدیدا دنبال موجه نشون دادن خودتون هستین البته این حق شماست که یه محدوده ای رو برای جواب و سوال در نظر بگیرین ولی انگار داره یه شخصیتی به اسم دریا که از یه طرف اهل مد و لباس نیست واز تجملات گریزانه جواهر نمیبنده ارایش کمی داره ولی از طرفی عاشق مادرید و اسپانیا که بعد از فرانسه میعاد گاه طراحان مد و لباسه هست مواجه ایم…عاشق لامبورگینی، از ایتالیا که نه به خاطر سرعتش بلکه به خاطر نوع طراحی تهاجمی و کاملا قوی که مدبازها دیوانشن حتی فراری و بوگاتی پیشش کم میارن…

¥ تا حالا دختر نديدي عشق طلا نباشه؟ من عشق خريد لباس هستم. من هموني هستم كه گفتم بدون هيچ كم و زياد كردني

دریا خیلی مهربان و باادبه!! همه جا کوتاه میاد،، سعی در حفظ ارامش و ایجاد دوستی داره ولی این با خودشیفتگیش و یا با غرور زیادش جور در نمیاد… من نه روانشناسم نه روانکاو این نظر شخصی خودمه که امیدوارم اشتباه باشه و شما تمام حرفاتون حقیقت داشته باشه
یه جاهایی به شدت تناقض داشت که به نظر به خاطر فضای شوخی و مزاح پدید اومد… ولی باز هم این دلیل نمیشه که دریا جان مهربان و باادب و زیبا ندونم…دریا باور کن من ادم خوبی نیستم و به خاطر اینه که تو این سایت هستم چون برای رفتارهای بی شرمانم این سایت یه میان بره به تمام دوست دخترهام هم گفتم… گفتم که چه شخصیت تنوع طلبی دارم…ولی تمام سعی خودم رو کردم که حقیقت رو بگم و چیزی کم نزارم…با این حال با اونکه مدتها تئاتر کار کردم به راحتی ادمهایی که نقش بازی میکنن رو میشناسم و طرز و نحوه برخورد و تمجید و تعریف کردنشون برام اشناست… دریا جان فکر کنم که فهمیده باشی که صحبتی که در مورد مخ زدنت کردم فقط یه شوخی برای لطیف شدن فضا بود…وگرنه من ادمی نیستم که به این راحتی کارتهامو رو کنم…یکی از نشانه هاش هم همینه که الان دوست پسری به اسم مهران نداری…نداری چون من نخواستم داشته باشی…تو دلت به من نخند و من رو یه ادم حراف و متوهم ندون…چون این توانایی رو من دارم دریا…متاسفانه دارم و راحترین کار برای منه…راحترین کار برای مردی که که، خوب نیست…صادق هست، ولی خوب نیست…00 وقتی که رو صندلی داغ نشستی بعضی از جاها ناخود اگاه این حس به من دست داد که داری متناقض حرف میزنی…امیدوارم که اشتباه کرده باشم ولی حس با عقل خیلی متفاوته
بعضی جاها فاصله بیت صراحت و وقاحت رو رعایت نمیکنم خدا کنه ایننبار رعایت کرده باشم

¥ من سوالايي كه به شوخي پرسيدي با شوخي جواب دادم جديا را جدي. نميدونم شايد شخصيت من آدمونه نيست اما دريا همينه بدون هيچ تمارض و دروغي .
فك كنم تاحالا فهميديد عاشق داداشمم و از جونم بيشتر دوسش دارم. به جان داداش دانيالم تاحالا هيچ دروغ و تمارضي نداشتم و هموني هستم كه گفتم اميدوارم باور كرده باشيد

حالا لطف میکنین نظرتون رو در مورد مهران بگین؟

¥ قبلا گفتما
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 13:57:10 +0330 +0330

لازم نبود که قسم بخورین…حرفتون و نفستون سنده چه برسه به جون عزیز قسم خوردن…منو ببخشید که باعث چنیین موقعیتی برای شما شدم که نیاز به قسم باشه…
با این حال بدجوری حس کوه نوردی اومده سراغم و لازمه که ارتفاع تورو بدونم
ای کاش دست نیافتنی و سعب عبور باشی…
دریا شاید یه رو شدی مامان بزرگ چنگیز نوه بزرگمون بگم بهت…اینقدر ناز نکن

منم میدونم چه نظری در مورد من دادین…ولی با این توصیفات و با اون پیامی که براتون گذاشتم باز همونه؟
هیچ وقت خواستی که مرد باشی؟یا جای برادرت باشی؟ازادی و راحتی اون رو داشته باشی؟بدون پاسخ گویی به خیلیها و همیشه زیر ذره بین بودن…؟

0 ❤️

2011-10-27 14:17:38 +0330 +0330

salaam ye soal beporsaam???
chera hishki manoo nemibinee?too in 3 roooz sitam bahaam sare nasazegarii dashtee:(((((
narahataam

0 ❤️

2011-10-27 14:23:50 +0330 +0330

الان ساعت ده شب جمعست…رفقای اراذل من اومدم دنبالم…باید برم…جای همه شما خالی…داریم میریم کمی کار شهرداری رو کم کنیم و یه کم شهر بتکونیم و خاکشو بگیریم…
دمت گرم دریا جان من دیگه سوالی ندارم خوش باشی و شاد…
خدا بهت نزدیکتره تا من وقت کردی سلام منو بهش برسون

0 ❤️

2011-10-27 14:25:03 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]لازم نبود که قسم بخورین…حرفتون و نفستون سنده چه برسه به جون عزیز قسم خوردن…منو ببخشید که باعث چنیین موقعیتی برای شما شدم که نیاز به قسم باشه

¥ خواهش ميكنم خواستم همه باور كنن خودمم

با این حال بدجوری حس کوه نوردی اومده سراغم و لازمه که ارتفاع تورو بدونم
ای کاش دست نیافتنی و سعب عبور باشی…

¥ صعب العبورم زياد تلاش نكن هواهم طوفانيه نميتوني با بالگرد بري

دریا شاید یه رو شدی مامان بزرگ چنگیز نوه بزرگمون بگم بهت…اینقدر ناز نکن

¥ عجب العجبا

منم میدونم چه نظری در مورد من دادین…ولی با این توصیفات و با اون پیامی که براتون گذاشتم باز همونه؟

¥ (چشمك)

هیچ وقت خواستی که مرد باشی؟یا جای برادرت باشی؟ازادی و راحتی اون رو داشته باشی؟بدون پاسخ گویی به خیلیها و همیشه زیر ذره بین بودن…؟

¥ شايد آزادي مردا تو جامعه بيشتره اما باز ‏زن بودن خودمو دوست دارم البته بعضي وقتا حسرت مرد نبودن بهم دست ‏ميده
[/quote]
¥ چي من تورو جذب كرده؟

0 ❤️

2011-10-27 14:28:55 +0330 +0330

[quote=nafas1989]salaam ye soal beporsaam???
chera hishki manoo nemibinee?too in 3 roooz sitam bahaam sare nasazegarii dashtee:(((((
narahataam

¥ سلام ‏.چرا همه ميبينن آخه تو فقط 4تا كامنت دادي .اين 3روز هم سايت مشكل داشت بهت ‏پيشنهاد ميكنم به جمع ما بياي الان هم برو تو كلبه شهدآلود همه باهات دوست ميشن
[/quote]

0 ❤️

2011-10-27 15:20:16 +0330 +0330

Man alan bame shahram,nemiay?

0 ❤️

2011-10-27 15:21:24 +0330 +0330

[quote=mm6113mm]الان ساعت ده شب جمعست…رفقای اراذل من اومدم دنبالم…باید برم…جای همه شما خالی…داریم میریم کمی کار شهرداری رو کم کنیم و یه کم شهر بتکونیم و خاکشو بگیریم…

¥ خوش بگذره

دمت گرم دریا جان من دیگه سوالی ندارم خوش باشی و شاد…

¥ مرسي .

خدا بهت نزدیکتره تا من وقت کردی سلام منو بهش برسون

¥ خدا به همه نزديكه ‏فقط يه نگا دوروبرت بنداز
[/quote]

0 ❤️

2011-10-28 01:38:19 +0330 +0330

سلام به دريا ايشالا كه خوب هستى البته با لطف دوستان
اميدوارم از شوخى 142 و سمندون ناراحت نشده باشى
حالا اينا رو بجواب
1_ميگم دريا اگه پيشرفت كنه ميشه اقيانوس يا پر رنگتر ميشه
2_ناراحت نميشى سوالات دخترونه يا سكسى بپرسم
3_از كدوم سوالم بيشتر خوشت اومده
4_من حاظرم كل پولام رو بدم تا بتونم تو كنسرت هانس زيمر شركت كنم تو چى
5_اولين بار چند سالگى پريود شدى و چه حسى داشتى
6_تو هم مثل بعضيها معتقدى اسلام دين عربهاست و ما ايرانى ها نبايد اون رو دين خودمون قرار بديم
7الان با چه لباسى دارى جواب ميدى
اينا رو بجواب تا سوألات بعد

0 ❤️

2011-10-28 04:42:56 +0330 +0330

[quote=morteza hans]سلام به دريا ايشالا كه خوب هستى البته با لطف دوستان
اميدوارم از شوخى 142 و سمندون ناراحت نشده باشى

¥ سلام . نه اصلا ناراحت نشدم

حالا اينا رو بجواب
1_ميگم دريا اگه پيشرفت كنه ميشه اقيانوس يا پر رنگتر ميشه

¥ اگه پيشرفت كنه عميق تر ميشه

2_ناراحت نميشى سوالات دخترونه يا سكسى بپرسم

¥ نه اصلا

3_از كدوم سوالم بيشتر خوشت اومده

¥ اينو روز آخر صندلي بپرس

4_من حاظرم كل پولام رو بدم تا بتونم تو كنسرت هانس زيمر شركت كنم تو چى

¥ نه پولامو كارش دارم

5_اولين بار چند سالگى پريود شدى و چه حسى داشتى

¥ فك كنم حدوداي 9سالگي.خيلي ترسيده بودم

6_تو هم مثل بعضيها معتقدى اسلام دين عربهاست و ما ايرانى ها نبايد اون رو دين خودمون قرار بديم

¥ شايد اگه اون زمان عراب به ايران حمله نميكردن الان اسلامي وجود نداشت

7الان با چه لباسى دارى جواب ميدى

¥ بلوز شلوار

اينا رو بجواب تا سوألات بعد[/quote]

0 ❤️

2011-10-28 05:20:57 +0330 +0330

[quote=تاريكي]سلام دريا جان .

¥ سلام تاريكي خوبي؟ دوست من چطوره؟

1.شنيدم يه بچه رو تحت كفالت گرفتي چطور و چرا

¥ من اين خانومتو ميكشم چقدر دهن لقه يادم باشه ديگه بهش حرفي نزنم. آره يه دختر پچه 7ساله .خرج تحصيلشو تا رفتن به دانشگاه بر عهده گرفتم.

2.امروز صبح كجا داشتي ميرفتي ساعت 11؟

¥ عجب .كجا منو ديدي؟. ميرفتم خونه دوستم

3.گوشيت چه مدليه؟

¥ ن 95. 8گيگ

4.وقتي لباس ميخري چقدر پول لباس ميدي؟

¥ مانتو حدود 50.شلوار هم حدود 60. كفش هم حدود 50

5.تاحالا مرده ديدي؟

¥ آره حتي تو شستنش هم كمك كردم .آب رو دست ‏اون ميريختم كه ميشست منم آب ميريختم
[/quote]

0 ❤️

2011-10-28 05:46:30 +0330 +0330

یه کاربری چند تا سوال پرسید سوالاش خیلی خوب بودن ولی بی ادبانه پرسید و جواب ندادی حالا من میپرسم اگه جواب بدی ممنونت میشم
1- اگه نامزد تاریکی فوت کنه و لحظه فوتش وصیت کنه زن تاریکی بشی قبول میکنی؟
2- آلت تناسلیتو با چی میزنی و چند وقت یه بار این کارو انجام میدی؟
3-اگه داداشت رو بخوان به خاطر انجام یه جرم اعدام کنن و در صورتی اعدامش نمیکنن که یه بار باهاش سکس کنی این کارو انجام میدی؟
4-سایز سینت چنده ؟ بیشتر از چه نوع مدل و چه رنگ سوتینی استفاده میکنی ؟
5- عزیزترین کست داره میمیره و لحظه مرگش ازت میخواد با یه دختر و یه پسر از بچه های سایت سکس کنی ، اینکارو میکنی؟ با کیا؟
6- از بین این آدمایی که میگم اگه قراره با یکی لز داشته باشی کدومشونن
سارا سوییت - ساینا جون - دختر نانازی - می می کلک باز - مهناز 20 - بهار جون - هلیا - عایشه

0 ❤️

2011-10-28 13:56:22 +0330 +0330

[quote=ayda_asali]یه کاربری چند تا سوال پرسید سوالاش خیلی خوب بودن ولی بی ادبانه پرسید و جواب ندادی حالا من میپرسم اگه جواب بدی ممنونت میشم

¥ حتما جواب ميدم گلم

1- اگه نامزد تاریکی فوت کنه و لحظه فوتش وصیت کنه زن تاریکی بشی قبول میکنی؟

¥ حتي اگه من قبول كنم مطمئن باش تاريكي ديگه ازدواج نميكنه

2- آلت تناسلیتو با چی میزنی و چند وقت یه بار این کارو انجام میدی؟

¥ ژيلت يا كرم . هروقت برم حمام شايد 3يا4روزي.آخه از مو بدن بدم مياد

3-اگه داداشت رو بخوان به خاطر انجام یه جرم اعدام کنن و در صورتی اعدامش نمیکنن که یه بار باهاش سکس کنی این کارو انجام میدی؟

¥ نه اينقدر واسم مهم هست همچين كاري نكنم و حرمتها رو حفظ كنم حالا مثلا قبول كنم آيا ديگه زندگي براي هردومون معني داره ؟

4-سایز سینت چنده ؟ بیشتر از چه نوع مدل و چه رنگ سوتینی استفاده میکنی ؟

¥ 75. اسفنجي.همه رنگي

5- عزیزترین کست داره میمیره و لحظه مرگش ازت میخواد با یه دختر و یه پسر از بچه های سایت سکس کنی ، اینکارو میکنی؟ با کیا؟

¥ نه. به حرفش گوش نميدم متاسفانه.

6- از بین این آدمایی که میگم اگه قراره با یکی لز داشته باشی کدومشونن
سارا سوییت - ساینا جون - دختر نانازی - می می کلک باز - مهناز 20 - بهار جون - هلیا - عایشه

¥ مهناز :ديي
[/quote]

0 ❤️

2011-10-28 14:24:03 +0330 +0330

چرا مهناز رو انتخاب میکنی؟:دی

0 ❤️

2011-10-28 15:28:45 +0330 +0330

[quote=bahar joon]چرا مهناز رو
انتخاب میکنی؟:دی

¥ تو رو هم انتخاب ميكنم:دييييي
[/quote]

0 ❤️

2011-10-30 01:08:22 +0330 +0330

سلام به دريا
گفتى از سوالات سكسى ناراحت نميشى بايد بگم تو طرح اين سوالا بايد لحنمم سكسى باشه پس لطفا ناراحت نشو
1-سايز سينت چنده
3-تا حالا كس خورى كردى
2-گفتى تانزديك لز پيش رفتى دقيقا تا كجا
3-تا حالا از نزديك كير ديدى
4-مارك نوار بهداشتيت چيه
5-تا حالا شده جلوى داداشت با شرت و سوتين برى 6-الان كه دارى جواب ميدى مدل و رنگ شرت و سوتينت رو بگو
7-زمانى كه جق ميزنى كدوم صحنه از فيلم سكسى رو تو ذهنت مجسم ميكنى
8-دوست دارى پارتنرت سينش پر مو باشه يا بى مو
9-چند سال با داداشت اختلاف سنى دارى

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «