عکسهایی در رابطه با خرافه(اسلام)ستیزی((مسلمونا وارد نشن)) -مسلمون

1390/11/18
eg8du1.gif 11.jpg moh4_0.jpg 29xiyqr.jpg bgf.jpg w6w10o.jpg 13.jpg kham1.jpg
312434 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-01-08 12:36:42 +0330 +0330

خدايا! يه بار شد بگي اي کساني که ايمان آورديد کمکي چيزي نميخواين؟ فقط دستور. فقط ترس از آتيش. آخه پس به درد چي ميخوري؟ ميگن خدا جاي حق نشسته. اي کاش روزي حق جاي خدا بشينه…

0 ❤️

2013-01-08 16:37:54 +0330 +0330

[quote=خاله میترا]خاله به توهین مخالفه این عکسها توهین به دین اسلام هست ومن متاسفم
دورمن لطفا این عکسهارو بردار وگرنه دیگه خاله توی تایپیکهات نمیاد
من از طرف دورمن از همه مسلمونها عذر میخواهم[/quote]
ممنونم خاله با اين کارت دلمو شاد کردي ديگه داشت گريم مي گرفت نمي خوام فحش بدم ولي اميدوارم اون دنيا به اعماتان رسيدگي بشه يه آخرتي وجود داره

0 ❤️

2013-01-09 02:35:27 +0330 +0330

با این کارت چیو میخوای ثابت کنی؟
واقعا متاسفم فرق تو با اون ساندیس خورها که به اعتقادات دیگران توهین میکنن چیه؟
من اصلا اعتقادات دینی ندارم ولی به کسی هم توهین نمیکنم
شخصیت آدمها با توهین شکل نمیگیره سعی کن اطلاعات عمومیتو بالا ببری
اینجوری همه هم بهت اعتماد میکنن هم میتونی تاثیر مثبت رو مخاطبت بذاری
نکن اینکارارو اون عکسارو هم به خودت احترام بذار برشون دار

0 ❤️

2013-01-09 04:37:43 +0330 +0330

حیف شخصیت حیوون نیست که رو این کس کش میزاری؟خرحیوونه ولی شخصیت داره نه مث این آشغال

0 ❤️

2013-01-09 07:32:07 +0330 +0330

من با خیلی از مسایل اسلام مخالف هستم ولی این تاپیک و قبول ندارم . یک فرد باید خصایصه انسانی داشته باشه دین مهم نیست . و این تاپیک یکی از خصایص انسانی که احترام به دیگران است رو نقض میکنه .

0 ❤️

2013-01-09 19:17:49 +0330 +0330

کیرم تو کس ناموست تو همه کس و کارات با همه چیز شوخی با قرآن هم شوخی الهی تا صبح نکشی

0 ❤️

2013-02-03 13:18:16 +0330 +0330

اولا سلام چون اسم خداست سلامنی میاره،دوما من از بسیج خیلی خوردم حتی منکراتی شدم چون داشتم با دوست پسرم البته کلی هم لگد خوردم حالا چند سالم بود17. خمینی هم ندیدم گناهشو بشورم،با حامنه ای هم کار ندارم،اما آدم اسلامو نمیشناسی چرا چرند میگی؟چرا خودتو ضایع میکنی؟دقت کردید یکی دماغش ایراد داره از دماغ همه ایراد میگیره چون میخواد کمبودشو قایم کنه!بتو هم همینطوری نشون دادی یه جت کمبود داری البته کمبود اصلیت تو کله تو هستش که مغزی نیس ببین وقتی عقلت اندازه اسلام نیس راجع بهش حرف نزن 100%تو شیعه به دنیا نیومدی مثه این صدام زنا زاده ای،یا بهایی هستی این سایت یه محفله خوبه همه چیزه اسلام خوبه فقط بعضیا با تندروی خرابش کردن راهو واسه تو باز کردن که قرآن به اونا بیشتر لعنت میفرسته تا به تو،ببین وقتی ادیسون جلوی قرآن سر خم میکنه تو اومدی نطق میدی؟اونم با مسخره کردنو فتو شاپ کردن؟برو خودتو درمان کن امیدوارم از مقام آدم به مقام انسان برسی وگرنه آدم که از حیوون پست تره

0 ❤️

2013-02-04 05:02:38 +0330 +0330

همین روزها منتظر باش از آسمون بیان ببرنت تو آخرین مرتبه جهنم خاك بر سرت زبانت فارسی است عقلت گهي بیشتر نیست آشغال ادمین چرا شما ساكت هستيد ببینید این احمق چه عكس هایی گذاشته

0 ❤️

2013-02-04 05:05:05 +0330 +0330

متاسفم برات چون به خودت توهين كردی كسی كه برای جذب كاربر چه كارهایی میكنه

0 ❤️

2013-02-04 05:07:40 +0330 +0330
0 ❤️

2013-02-04 05:11:43 +0330 +0330

این هایی كه به قرآن توهین میكنن شكلشون مثل خوك هست كنجكاوم شكل كثافت نجس رو ببینم عكس نجست رو بزار تف

0 ❤️

2013-02-04 05:29:52 +0330 +0330

خانوم کلور، پشت اون آواتارت قايم شدي به بقيه ميگي شبيه خوک هستن؟ يه بار برو جلوي آينه تا حساب کار دستت بياد. چي شده؟ به اعتقادات کيريت توهين شده؟ نزديک 22 بهمن شد فکر کردي بياي اينجا اين مزخرفاتو بگي بهت پست و مقام دولتي ميدن. نه خانوم، اينجا همه حاليشونه که اسلام کير زده به زندگيشون. تو هم برو به ياد پسر همسايه که محل سگ بهت نميذاره جلقتو بزن.

0 ❤️

2013-02-04 11:08:48 +0330 +0330

میبینم بازم مسلمونای فحاش حمله کردن به تاپیک دوبرمن جونم!
اولا کسی لازم نیس اینجا از مسلمونا به جای بقیه معذرت خواهی کنه!مجبور نیستن بیان ببین و فحش بدن!
ثانیا حقیقت تلخه !بله شنیدن این حرفا واسه منم یه روزی سخت بود!
زیادی جلز و ولز نکنین ما م نگیم همه دنیا میدونن اسلام چه کوفتیه!
برید تو صف ساندیس اینا واسه 22 بهمن باباااااااااااا!

0 ❤️

2013-02-04 19:15:16 +0330 +0330

[quote=شيخ متفکر]خانوم کلور، پشت اون آواتارت قايم شدي به بقيه ميگي شبيه خوک هستن؟ يه بار برو جلوي آينه تا حساب کار دستت بياد. چي شده؟ به اعتقادات کيريت توهين شده؟ نزديک 22 بهمن شد فکر کردي بياي اينجا اين مزخرفاتو بگي بهت پست و مقام دولتي ميدن. نه خانوم، اينجا همه حاليشونه که اسلام کير زده به زندگيشون. تو هم برو به ياد پسر همسايه که محل سگ بهت نميذاره جلقتو بزن.[/quote]
شیخ گشاد :D اسلام به هیچ کس کیر نزده به تو زده صدرصد اینقدر گشاد شدی
چاغال اخه تورو به چه نظر ان اقا اومده شده شیخ متفکر تو کیر هم نیستی چه برسه به متفکر الاغ خان
حرف دهنت رو بفهم والا بازم کیر همه مسلمونا یه راست میره تو کونه گشادت :D

0 ❤️

2013-02-04 19:17:30 +0330 +0330

[quote=juju]میبینم بازم مسلمونای فحاش حمله کردن به تاپیک دوبرمن جونم!
اولا کسی لازم نیس اینجا از مسلمونا به جای بقیه معذرت خواهی کنه!مجبور نیستن بیان ببین و فحش بدن!
ثانیا حقیقت تلخه !بله شنیدن این حرفا واسه منم یه روزی سخت بود!
زیادی جلز و ولز نکنین ما م نگیم همه دنیا میدونن اسلام چه کوفتیه!
برید تو صف ساندیس اینا واسه 22 بهمن باباااااااااااا![/quote]
همه تو کونه توان که صدات در اومده
مگه هرکی مسلمون هست ساندیس خوره
الاغ بلد نیستی صحبت کنی خب باید هم کیر مسلمونا رو بخوری
بازم کیر برای لیاقتت زیاده اسگل شافدولی :D

0 ❤️

2013-02-05 07:01:21 +0330 +0330

شما گشنه ها ساندیس که سهله لنگه کفش کهنه ام جلوتون بندازن باز واق واق میکنید براشون و دم تکون میدید!

0 ❤️

2013-02-05 07:03:00 +0330 +0330

تا حالا تو زندگیم هیچ مسلمونی ندیدم که عفت کلام داشته باشه و بفهمه اینجا شاید به عقایدش توهین شده ولی به خودش توهین نشده!!!
اصولا وحشی و دردنه خو بیتربیت تشریف دارن!!!

0 ❤️

2013-02-05 08:33:23 +0330 +0330

آقا قضیه ساندیس چیه؟مشخص کنید ضد رژیمه یا ضد اسلام؟ فکر کنم ساندیس مال اون تظاهرات بودا…والله من شیعه هستم ساندیسم دوست ندارم با دلستر حال میکنم…بعد مسلمونا بد دهنن!!!آخه مگه کاریکاتور و فحش و بدوبیراه به اعتقاد یکی بدو بیراه نیس؟؟؟؟مسلنونا گشنه هستن؟؟؟ والله روزیه همه دسته خداست ولی مگه با ساندیس کسی سیر میشه که اعتقادشو بفروشه به ساندیس بیاد مسلمون بشه به قول شما!!! یا طرفدار رژیم…سر خوشیا

0 ❤️

2013-02-05 09:37:48 +0330 +0330

[quote=jon jongle]آقا قضیه ساندیس چیه؟مشخص کنید ضد رژیمه یا ضد اسلام؟ فکر کنم ساندیس مال اون تظاهرات بودا…والله من شیعه هستم ساندیسم دوست ندارم با دلستر حال میکنم…بعد مسلمونا بد دهنن!!!آخه مگه کاریکاتور و فحش و بدوبیراه به اعتقاد یکی بدو بیراه نیس؟؟؟؟مسلنونا گشنه هستن؟؟؟ والله روزیه همه دسته خداست ولی مگه با ساندیس کسی سیر میشه که اعتقادشو بفروشه به ساندیس بیاد مسلمون بشه به قول شما!!! یا طرفدار رژیم…سر خوشیا[/quote]
شما با دلستر حال میکنی دلستر بخور داداش!!!
مسلمونا بد دهنن بهله! میدونی چرا چون وقتی کم میارن فقط فحش میدن! انتقاد از عقاید تو یا به قول شما بد و بیراه به اعتقادات شما بد و بیراه به شخص شما نیس سعی کنید درک کنید !!!
و منظور من از ساندیس و اینا به اون افرادی که هیچی نمیفهمن و فقط دنبال منافعا!
اینجا به اعتقاد شما تو هین شده خیلی بهتون برخورده با دلیل و مدرک بگید کجاش اشتباه فحش و بد و بیراه نشونه ضعفه!!!
بعدام خودت سر خوشتریا!!!

0 ❤️

2013-02-05 10:00:40 +0330 +0330

انسان بدون عقیده یعنی چی؟انسان با عقیدش ساخته میشه انسان بی عقیده یعنی هیچی…شیطان پرستا هم اعتقاد دارنو با اعتقادشون زندگی میکنن اونوقت ما از اعتقاداتمون جدایییم!!!منم کاملا باهات موافقم توهین نشانه ضعفه ولی جواب های هویه کی اول توهین کرده ؟کی کاریکاتورو عکسهای فتوشاپی گذاشت؟؟؟منم اعتقاد دارم از اسلام تو ایران سو استفاده شده باید قم با خاک یکسان بشه اما قرآن کلام خداست… حالا من قصد ارشاد ندارم شما لطفا مارو با دینه خودتون آشنا کنید اینطوری منطقی تر نیست؟

0 ❤️

2013-02-05 12:35:52 +0330 +0330

[quote=jon jongle]انسان بدون عقیده یعنی چی؟انسان با عقیدش ساخته میشه انسان بی عقیده یعنی هیچی…شیطان پرستا هم اعتقاد دارنو با اعتقادشون زندگی میکنن اونوقت ما از اعتقاداتمون جدایییم!!!منم کاملا باهات موافقم توهین نشانه ضعفه ولی جواب های هویه کی اول توهین کرده ؟کی کاریکاتورو عکسهای فتوشاپی گذاشت؟؟؟منم اعتقاد دارم از اسلام تو ایران سو استفاده شده باید قم با خاک یکسان بشه اما قرآن کلام خداست… حالا من قصد ارشاد ندارم شما لطفا مارو با دینه خودتون آشنا کنید اینطوری منطقی تر نیست؟[/quote]
من بی دینم!
به اعتقادتون توهین شده فحش بدین چی میشه اونوقت؟؟؟
کی گفته قران کلام خداست؟
منکه باور نمیکنم!

0 ❤️

2013-02-05 13:39:23 +0330 +0330

بحث مسلمونی نیست بحث انسان بودنه
بحث دین داری نیست بحثه شعور و ادب و شخصیت داریه
من برعکس همه ازت ممنونم حداقل با این عکسا باعث شدی خیلی ها نظر بذارن و از نظراتشون من بفهمم هنوزم زیادن آدمای با شرف
واقعا ازت ممنونم
تو هم گناهی نداری خدا نگاشو ازت برداشته
دم همه ی بچه های با غیرتو شرف شهوانی گرم
تو لایق ترحمی نه فحش برات دعا میکنیم
بازم ممنون

0 ❤️

2013-02-05 17:04:23 +0330 +0330

Elsa99 شاید جالب ترین نوشته و پستی که تا حالا دیدم رو شما زدی . و منم ازت ممنونم.
«من برعکس همه ازت ممنونم حداقل با این عکسا باعث شدی خیلی ها نظر بذارن و از نظراتشون من بفهمم هنوزم زیادن آدمای با شرف »
با اجازت من یه کم این جمله رو کامل تر میکنم .
دوستانی که واقعا دین محمد براشون ارزش داره باید در موردش کتاب بخونن بدونن کی بوده ، دینی که محمد آورده چی بوده.
درضمن تا حالا از خودتون پرسیدین چرا معمولا این طور شبهات تو یه سری سایت هایی مطرح میشه ؛ کسایی که اطلاعات دارند نمیان؟ اگر این دلایل دارای پشتوانه و سند معتبری بود قطعا تا حالا چندین مناظره گذاشته میشد و آدم های اهل تحقیق _ نه کسایی که پست ها رو از یه جا بر میدارند و اینجا کپی میکنن_ شرکت میکردند و به نتیجه میرسیدند.
مثل آقای رضا فاضلی
من واقعا لذت میبرم از برنامه های ایشون .
به عنوان نمونه :
در پیچ ( مسلومنا وارد نشن ) آقای مشیری زحمت کشیدن و در مورد شاعر های معروف یک سری از فایل های صوتی جناب آقای رضا فاضلی گذاشتن _ پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنین و گوش کنید البته هر کدوم از شعر ها رو منبعش رو ببینید هرچند آقای فاضلی کم لطفی کردن و نگفتن _ که تو یکی از شعر های فردوسی اینطور بیان میشه که فردوسی پیر شده و خلاصه با خدای خودش حرف میزنه _ البته با غرور اینطور که آقای فاضلی میفرمایند _ و گله میکنه ؛ من این بیت های زیبا رو برای تمام دوستام میزارم تا بدونن خرد گرایی یعنی چی :
گله های فردوسی و پهلوانانش از سپهر و از زمانه دردی انسانی و شاید تا اندازه ای بر گرفته از منابع اوست که تحت تاثیر عقاید زربانی بوده اند .در یک جا که از پیری و بی مهری زمانه مینالد سپهر جوابش میدهد که من گناهی ندارم وخود آفریننده ضعیف جهان آفرینم .

الا ای برآورده چرخ بلند چه داریی به پیری مرا مستمند
چو بودم جوان در برم داشتی به پیری چرا خوار بگذاشتی
همی زرد گردد گل کامگار همی پرنیان گردد از رنج خار
دو تا گشت آن سرو نازان به باغ همان تیره گشت آن گرامی چراغ
پر از برف شد کوهسار سیاه همی لشکر از شاه بیند گناه
به کردار مادر بدی تاکنون همی ریخت باید ز رنج تو خون
وفا و خرد نیست نزدیک تو پر از رنجم از رای تاریک تو
مرا کاچ هرگز نپروردییی چو پرورده بودی نیازردییی
چنین داد پاسخ سپهر بلند که ای مرد گویندهٔ بی‌گزند
چرا بینی از من همی نیک و بد چنین ناله از دانشی کی سزد
تو از من به هر باره‌ای برتری روان را به دانش همی پروری
بدین هرچ گفتی مرا راه نیست خور و ماه زین دانش آگاه نیست
خور و خواب و رای و نشست ترا به نیک و به بد راه و دست ترا

_____ فقط دوستان منو ببخشن چون واقعا تایپ اینا یه سری مشکلا از قبیل املا و نگارش داره شما اول شعر رو تو گوگل بزنید قطعا پیدا میکنید مثل من ____________

ولی بحث جالب تر اینکه که نمیدونم چرا تو فایل آقا رضا فاضلی اینا جامونده حالا من میذارم شما تصمیم بگیرید و به من خبر بدید.

الا ای برآورده چرخ بلند چه داریی به پیری مرا مستمند
چو بودم جوان در برم داشتی به پیری چرا خوار بگذاشتی
همی زرد گردد گل کامگار همی پرنیان گردد از رنج خار
دو تا گشت آن سرو نازان به باغ همان تیره گشت آن گرامی چراغ
پر از برف شد کوهسار سیاه همی لشکر از شاه بیند گناه
به کردار مادر بدی تاکنون همی ریخت باید ز رنج تو خون
وفا و خرد نیست نزدیک تو پر از رنجم از رای تاریک تو
مرا کاچ هرگز نپروردییی چو پرورده بودی نیازردییی
هرانگه که زین تیرگی بگذرم بگویم جفای تو با داورم
بنالم ز تو پیش یزدان پاک خروشان به سربر پراگنده خاک
چنین داد پاسخ سپهر بلند که ای مرد گویندهٔ بی‌گزند
چرا بینی از من همی نیک و بد چنین ناله از دانشی کی سزد
تو از من به هر باره‌ای برتری روان را به دانش همی پروری
بدین هرچ گفتی مرا راه نیست خور و ماه زین دانش آگاه نیست
خور و خواب و رای و نشست ترا به نیک و به بد راه و دست ترا
ازان خواه راهت که راه آفرید شب و روز و خورشید و ماه آفرید
یکی آنک هستیش را راز نیست به کاریش فرجام و آغاز نیست
چو گوید بباش آنچ خواهد به دست کسی کو جزین داند آن بیهده‌ست
من از داد چون تو یکی بنده‌ام پرستندهٔ آفریننده‌ام
نگردم همی جز به فرمان اوی نیارم گذشتن ز پیمان اوی
به یزدان گرای و به یزدان پناه براندازه زو هرچ باید بخواه
جز او را مخوان گردگار سپهر فروزندهٔ ماه و ناهید و مهر
وزو بر روان محمد درود بیارانش بر هر یکی برفزود

0 ❤️

2013-02-05 17:34:54 +0330 +0330

کونیییییییییییییی بی شرف هر عقیده ای داری داشته باش تو کونت بزارم پاره شی اسم …خدا جونم شرمنده م اسمتو اینجا آوردم آخه کوسکش بی شعور ببینمت خودم پاره ت میکنم کونییییییییییییی

0 ❤️

2013-02-06 01:45:12 +0330 +0330

[quote=juju][quote=jon jongle]انسان بدون عقیده یعنی چی؟انسان با عقیدش ساخته میشه انسان بی عقیده یعنی هیچی…شیطان پرستا هم اعتقاد دارنو با اعتقادشون زندگی میکنن اونوقت ما از اعتقاداتمون جدایییم!!!منم کاملا باهات موافقم توهین نشانه ضعفه ولی جواب های هویه کی اول توهین کرده ؟کی کاریکاتورو عکسهای فتوشاپی گذاشت؟؟؟منم اعتقاد دارم از اسلام تو ایران سو استفاده شده باید قم با خاک یکسان بشه اما قرآن کلام خداست… حالا من قصد ارشاد ندارم شما لطفا مارو با دینه خودتون آشنا کنید اینطوری منطقی تر نیست؟[/quote]
من بی دینم!
به اعتقادتون توهین شده فحش بدین چی میشه اونوقت؟؟؟
کی گفته قران کلام خداست؟
منکه باور نمیکنم![/quote]

میتونید توضیح بدید چرا خلقت قرآن مافوق بشری نیست ؟

0 ❤️

2013-02-06 01:51:43 +0330 +0330

از اصول پایه خردگرایان تحریف مطالب و منابع برای حقیقی جلوه دادن گفته هایشان .
رضا فاضلی :
« من اثبات میکنم که خیام بی خدا بوده با توجه به رباعیات زیر خودتون ببینید و تصمیم بگیرید ! »
در دایره سپهر ناپیدا غور می نوش به خوشدلی که دور است به جور
نوبت چو به دور تو رسد آه مکن جامی ست که جمله را چشانند بدور

و اما وقتی منبع رو نگاه میکنی قضیه جالب تر میشه : حالا شما ببینید دوستان

در دایره سپهر ناپیدا غور جامی‌ست که جمله را چشانند بدور
نوبت چو به دور تو رسد آه مکن می نوش به خوشدلی که دور است نه جور

خرد گرایی یا خُرد گرایی؟؟؟

0 ❤️

2013-02-06 02:23:37 +0330 +0330

خاك بر سر همتون
خاك برسر گرداننده گان سايت
مگه قانون سايت اين نيست به دين توهين نشه؟
خاك بر سرتون

0 ❤️

2013-02-06 04:13:28 +0330 +0330

من مسلمان نیستم زرتشتیم اما تورو خدا به کسی توهین نکنین که توهین کردن در تمام ادیان مذموم
و نشانه جهله به خصوص درمورد کسانی که نمیشناسید
باور کنید دینی که اینهمه تبلیغشو میکنن اصلا مهم نیست خداهم مهم نیست گرچه وجود داره وبهترینه
خدا اسم مارو انسان گذاشت و انسانیت روهم خلق کرد تا کایناتش برده دین نباشن
خب نظرتون چیه؟

0 ❤️

2013-02-06 12:38:33 +0330 +0330

شما قطعا مادرتان یک فاحشه است باور کنید اگر شک داری برو ازمادرت بپرس
بدبخت تو هم از این زیر بته هایی هستی که تو کاواره به عمل اومدن !!!

0 ❤️

2013-02-08 14:18:38 +0330 +0330

[quote=Fara]حيف اسم حيوان كه رو تو بذاري_ما درسته ميايم تو اين سايت و سكس بكنيم اما خدا برستيم و عاشقش_ اكه اون دنيا خدا انداختمون جهنم ميكه اينا آدم بودن منا قبول داشتن و عاشقم بودن شايد ببخشه مارا_اما تو تو را ميكه حيواني بيش نيستي هميشه بايد بموني_خدا ببخشيد اما مجبورم بكم كير عرب و عجم و اروبايي تو كونت مرتيكه حيوان آشغال[/quote]

جای تاسف داره که یه عده شبه انسان که هیچ اطلاعی از هیچ دینی ندارن به خودشون اجازه میدن به بهترین و والا ترین آفریده ی جهان هستی توهین کنن . خیلی از کاربرای این سایت درسته که دنبال سکس هستن ولی عقل و شعور دارن و مسلمون هم نباشن انقدر فهم و درک ئارن که نباید به هیچ دینی توهین کرد.
این یه سایت سکسیه نه سایت ضد اعتقادی و برای افرادی با چنین طرز تفکری . . . . . . .
اگه خدایی وجود نداره پس هر کاری مجازه
حیف هوایی که امثال شما با نفس کشیدن آلودش میکنن

0 ❤️

2013-02-13 14:36:36 +0330 +0330

دوست عزیز توهین نکن
بذار هر چی دوست داره به خدا و پیغمبر و پیروانش توهین کنه،خدا و پیغمبر که با این چیزا خراب نمیشن؛وللش

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «