فایل صوتی لو رفته از جلسه سران نظام

1396/10/15

بخشی از جلسه‌ی محرمانه‌ی سپاه

(برای دریافت فایل کیلیک کنید ↑ )

شنیدنِ این قسمت لو رفته از این سخنرانی خصوصی حکومتی، به خودی خود اونقدی مهم و ضروری بود که واسش تاپیک جداگانه ایجاد شود.
چرا که نه تنها پرده‌برداری‌ِ واضحی‌ست از ترس شدید نظام از کثرت جعمیت معترضان ولذا اهمیت حضور ملتِ مخالفِ حکومت در خیابونای کشور، بلکه پاسخ بسیاری از بحثهایی‌ست که در تاپیکای اخیر مطرح شده.

لطفن تا جایی که میتوانید نشر دهید تا به گوش تموم ایرانیان دلیر داخل کشور برسه…

##تنها راه سقوط نظام = مردم!

805 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-04 21:13:22 +0330 +0330

ممنون که که این فایل رو گذاشتی -شما هم محبت کن رو نوشته قرمز کلیک کن

1 ❤️

2018-01-04 21:14:36 +0330 +0330

فیل صوتی تو کس عمه اش هست

0 ❤️

2018-01-04 21:15:07 +0330 +0330
نقل از: ارومیه61 ممنون که که این فایل رو گذاشتی -شما هم محبت کن رو نوشته قرمز کلیک کن

لطفن تا جایی که تونسی دس به دس پخشش کن.

پ ن: دریافتِ فایل = یه کیلیک ساده!

0 ❤️

2018-01-04 21:17:18 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: ارومیه61 ممنون که که این فایل رو گذاشتی -شما هم محبت کن رو نوشته قرمز کلیک کن

بله همین الان به تمام مخاطبان تله فرستادم باید اینطور باشه من اینارو خوب میشناسم از الا تو خودشون …یدن

1 ❤️

2018-01-04 21:36:53 +0330 +0330
نقل از: ارومیه61

بله همین الان به تمام مخاطبان تله فرستادم باید اینطور باشه من اینارو خوب میشناسم از الا تو خودشون ..یدن

البته هف هش روزی هس که اینا ریدن به خودشون، منتها ملت هنو خبر ندارن چه قدرت بزرگی الان برا عوض کردن مسیر تاریخی کشور در اختیارشون هس. کافیه به خودشون باور داشته باشن متحد شن با همدیگه (با هر طرز فکر و نژادی).

0 ❤️

2018-01-04 21:50:35 +0330 +0330

اشتباه میزنی دا اچ اشتباه میزنی
مادامیکه همه ی مردم مثل روزهای سال ۵۷ یه صدا نشن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ، ارتشی و سپاهی و بسیجی و همه با هم باید دست یکی بشن تا چیزی عوض بشه .
فراموش نکن که آخآندهای حاکم همه چیز دارن. ،سپاه ،بسیج اسلحه قدرت
رادیو و تلویزیون
و همینطور تعدادی حدود ۵ تا ۷ میلیون طرفدارطرفداریکه قدرت داره
سلاح داره و اختیار داره
اصلا فکرشو کردی چرا ۹ دی شروع شد ؟
چرا از مشهد ؟
چرا از تبریز شروع نشد ؟
شعارهای روز اول به نیت تخریب کی بود ؟
جنگ داخل خودشون بود داداچ ،منتها با یه تیر چند هدف را زدن
روحانی را له کردن
عده خالص و مخلص را یا شناسایی کردن یا دستگیر
جامعه را محک زدن یه جوری شیز اطمینان باز کردن
دست آخر هم یه ۹ دی جدید تولید میشه داداچ

0 ❤️

2018-01-04 22:00:42 +0330 +0330
نقل از: homayoon2222 اشتباه میزنی دا اچ اشتباه میزنی مادامیکه همه ی مردم مثل روزهای سال ۵۷ یه صدا نشن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ، ارتشی و سپاهی و بسیجی و همه با هم باید دست یکی بشن تا چیزی عوض بشه . فراموش نکن که آخآندهای حاکم همه چیز دارن. ،سپاه ،بسیج اسلحه قدرت رادیو و تلویزیون و همینطور تعدادی حدود ۵ تا ۷ میلیون طرفدارطرفداریکه قدرت داره سلاح داره و اختیار داره اصلا فکرشو کردی چرا ۹ دی شروع شد ؟ چرا از مشهد ؟ چرا از تبریز شروع نشد ؟ شعارهای روز اول به نیت تخریب کی بود ؟ جنگ داخل خودشون بود داداچ ،منتها با یه تیر چند هدف را زدن روحانی را له کردن عده خالص و مخلص را یا شناسایی کردن یا دستگیر جامعه را محک زدن یه جوری شیز اطمینان باز کردن دست آخر هم یه ۹ دی جدید تولید میشه داداچ

ساندیسش خوشمزه‌س؟
0 ❤️

2018-01-04 22:00:47 +0330 +0330
نقل از: homayoon2222 اشتباه میزنی دا اچ اشتباه میزنی مادامیکه همه ی مردم مثل روزهای سال ۵۷ یه صدا نشن هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ، ارتشی و سپاهی و بسیجی و همه با هم باید دست یکی بشن تا چیزی عوض بشه . فراموش نکن که آخآندهای حاکم همه چیز دارن. ،سپاه ،بسیج اسلحه قدرت رادیو و تلویزیون و همینطور تعدادی حدود ۵ تا ۷ میلیون طرفدارطرفداریکه قدرت داره سلاح داره و اختیار داره اصلا فکرشو کردی چرا ۹ دی شروع شد ؟ چرا از مشهد ؟ چرا از تبریز شروع نشد ؟ شعارهای روز اول به نیت تخریب کی بود ؟ جنگ داخل خودشون بود داداچ ،منتها با یه تیر چند هدف را زدن روحانی را له کردن عده خالص و مخلص را یا شناسایی کردن یا دستگیر جامعه را محک زدن یه جوری شیز اطمینان باز کردن دست آخر هم یه ۹ دی جدید تولید میشه داداچ

بزرگوار شما داری اشتباه میزنی امیدوارم کمی در مورد انقلاب 57 تحقیق کنین تعداد بسیار کمی قبل از ماجرا های میدان ژاله و سینما رکس خواهان انقلاب بودن
کاره خودشون بود یا نه معلوم نیست ولی همین سوتی که دادن باعث شد دنیا بفهمه ما این نظام رو نمیخوایم ضمنن شهر های مثله مشهد وقم از فساد اخوند ها ذله شدن دلیل اغاز شدن از اون جا ها
اسکلت حشری من روش کلیک میکنم ارور 404 میده

0 ❤️

2018-01-04 22:07:29 +0330 +0330
نقل از: shadow69

بزرگوار شما داری اشتباه میزنی امیدوارم کمی در مورد انقلاب 57 تحقیق کنین تعداد بسیار کمی قبل از ماجرا های میدان ژاله و سینما رکس خواهان انقلاب بودن
کاره خودشون بود یا نه معلوم نیست ولی همین سوتی که دادن باعث شد دنیا بفهمه ما این نظام رو نمیخوایم ضمنن شهر های مثله مشهد وقم از فساد اخوند ها ذله شدن دلیل اغاز شدن از اون جا ها

یحتمل ایراد از گیرنده‌ته، خودم کیلیک الان میاره.
این لینکو هم امتاحان کن:
https://up.shahvani.com/uploads/9uev0d83.mp4

(اینا یه تیری به خودیاشون زدن ولی خبر نداشتن دور تا دورشونو باروت احاطه کرده.)

0 ❤️

2018-01-04 22:10:11 +0330 +0330

این لینکو هم امتاحان کن:

404 - Not Found
این میاد اگه تو سایت یا کانالی گرفتی ادرس بده بگیرم

0 ❤️

2018-01-04 22:11:01 +0330 +0330

دمت گرم واسه آپلودش ? ?

نظام همین الان از هم متلاشی شده
و ترس درون سیستم حاکمه

#متحد_شویم

1 ❤️

2018-01-04 22:11:58 +0330 +0330

فایل از طریق یوتیوب

(اگه بهر هر دلیل گیرنده‌تون با آپلودسنتر شهوانی سازگاری نداره)

◄ لینک اصلی یوتیوب

0 ❤️

2018-01-04 22:13:13 +0330 +0330

این لینکو هم امتاحان کن:

404 - Not Found
این میاد اگه تو سایت یا کانالی گرفتی ادرس بده بگیرم

این یکی از کانالاس:
https://t.me/irannews40
0 ❤️

2018-01-04 22:13:46 +0330 +0330

ضمن تشکر
اگر میشد همه فایلو بزارید خیلی عالی میشد.
اینجوری ممکنه بعضیها بگن فتوشاپه.
ضمنا در فایل کامل احتمالا اطلاعات دقیقتری از برنامه ریزی هاشون برای سرکوب وجود داره. میشه برای پادتک ازش استفاده کرد!

0 ❤️

2018-01-04 22:14:11 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb دمت گرم واسه آپلودش ? ?

نظام همین الان از هم متلاشی شده
و ترس درون سیستم حاکمه

#متحد_شویم

این فایلو تا اونجایی که تونسی دس به دس کن. ?
0 ❤️

2018-01-04 22:16:14 +0330 +0330
نقل از: jalal_kord ضمن تشکر اگر میشد همه فایلو بزارید خیلی عالی میشد. اینجوری ممکنه بعضیها بگن فتوشاپه. ضمنا در فایل کامل احتمالا اطلاعات دقیقتری از برنامه ریزی هاشون برای سرکوب وجود داره. میشه برای پادتک ازش استفاده کرد!

تا جایی که فمیدیم فایل خودش نصفه نیمه‌س. شاید طرف موفق نشده همه‌شو ضبط کنه یا فایلو کامل آپلود نکرده.
سخنرانی کامل رو کسی گیر اورد لطفن به اشتراک بذاره.

0 ❤️

2018-01-04 22:36:23 +0330 +0330
نقل از: Chimann

این فایلی که شما اپلود کردی 2 هم داره !

یخورده زیادی اغراق !

خب 2ش رو شما لطف کن بذار.
اغراق چی؟

0 ❤️

2018-01-05 11:46:49 +0330 +0330

و بعله.نظام همیشه از تجمع مردم ترس داشته نمونش تظاهرات های دهه 60،78،88 و امسال،اینطور که پیش میره قطعا نظام نابود میشه.چون اعتراضات کوچک و دور و بر موسسات مالی و بعضی اماکن،تبدیل شد به تظاهرات تو چن شهر کوچیک و شعار ها از ما پولمونو میخوایم و ضد دولت،تبدیل شد به شعارای رادیکالی مث مرگ بر خامنه ای و مرگ بر جمهوری اسلامی.تو چن روز یا چن ماه دیگه شهرای بزرگ میرسه.در ضمن خرمنه ای بر و بچ عمامه بسر از ایرون فرار کردن و فقط مردم و سپاه مونده…

0 ❤️

2018-01-05 12:15:12 +0330 +0330

این فایل قدیمیه.فکر میکنم 7 8 ماه پیش منتشر شد برای اولین بار ! و ارتباطی به قضایای اخیر نداره . البت همون موقع هم شک داشتم به اصل بودن و یا نبودن این فایل . فایل صوتی که نشد سند درست و درمون . اصلا این بابایی که داره کرسی شعر تلاوت میکنه توی فایل کی هست ؟!

0 ❤️

2018-01-05 12:59:25 +0330 +0330
نقل از: mi-244 این فایل قدیمیه.فکر میکنم 7 8 ماه پیش منتشر شد برای اولین بار ! و ارتباطی به قضایای اخیر نداره . البت همون موقع هم شک داشتم به اصل بودن و یا نبودن این فایل . فایل صوتی که نشد سند درست و درمون . اصلا این بابایی که داره کرسی شعر تلاوت میکنه توی فایل کی هست ؟!

فایل چه واسه هف هش ماه پیش باشه چه الان، چیزی از اصل قضیه (وحشت حکومت از حضور مردم معترض) کم نمیکنه.
0 ❤️

2018-01-05 14:25:39 +0330 +0330
نقل از: mi-244 این فایل قدیمیه.فکر میکنم 7 8 ماه پیش منتشر شد برای اولین بار ! و ارتباطی به قضایای اخیر نداره . البت همون موقع هم شک داشتم به اصل بودن و یا نبودن این فایل . فایل صوتی که نشد سند درست و درمون . اصلا این بابایی که داره کرسی شعر تلاوت میکنه توی فایل کی هست ؟!

فایل چه واسه هف هش ماه پیش باشه چه الان، چیزی از اصل قضیه (وحشت حکومت از حضور مردم معترض) کم نمیکنه.

قدیمی بودن فایل رو صرفا جهت اطلاع عرض کردم . بحث سر اصل بودن یا نبودن صدای شخصه . خوب منم میتونم با میکروفون گوشی و اکو و اضافه کردن کمی لهجه ، خودم ُ فرمانده سپاه فلان پایگاه معرفی کنم . این بابایی که داره قد قد میکنه کیه ؟ میشناسیش شما ؟ چقدر مطمئنی که صدا واقعا متعلق به یکی از این بی شرفاست ؟

0 ❤️

2018-01-05 18:42:51 +0330 +0330
نقل از: mi-244

قدیمی بودن فایل رو صرفا جهت اطلاع عرض کردم . بحث سر اصل بودن یا نبودن صدای شخصه . خوب منم میتونم با میکروفون گوشی و اکو و اضافه کردن کمی لهجه ، خودم ُ فرمانده سپاه فلان پایگاه معرفی کنم . این بابایی که داره قد قد میکنه کیه ؟ میشناسیش شما ؟ چقدر مطمئنی که صدا واقعا متعلق به یکی از این بی شرفاست ؟

متسفانه بنده اونجا حضور نداشتم که با اطمینان بدونم ایشون کی هس! ظاهرن فایل یه ضبط صدای یواشکی، یا به هر نحو لو رفته‌س که گفته میشود که منصوب به یکی از سران سپاهه. میتونه اصل باشه، میتونه هم نباشه. قضاوت درموردشو میسپاریم به افکار عمومی.

0 ❤️

2018-01-05 18:53:29 +0330 +0330

درکل اصل قضیه (ترس شدید عوامل حکومت از حضور مردم معترض کنار هم در خیابانها) با هزارتا سند درست درمون دیگه‌ از انوا و اقسام عملکردای خود حکومت به راحتی قابل فهمه و اونقدی این اصل، واضح هس که دیگه نیازی نی سر اثبات واقعی یا فیک بودن این فایل صوتی بعنوان یکی از فرعیات کوچیک، بیخود وخ تلف شود.

خانه از پایبست ویران است، خواجه در بند نقش ایوان است.

0 ❤️

2018-01-05 20:50:21 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82

درکل اصل قضیه (ترس شدید عوامل حکومت از حضور مردم معترض کنار هم در خیابانها) با هزارتا سند درست درمون دیگه‌ از انوا و اقسام عملکردای خود حکومت به راحتی قابل فهمه و اونقدی این اصل، واضح هس که دیگه نیازی نی سر اثبات واقعی یا فیک بودن این فایل صوتی بعنوان یکی از فرعیات کوچیک، بیخود وخ تلف شود.

خانه از پایبست ویران است، خواجه در بند نقش ایوان است.

درود بر داش اسی گل و گلاب. من چرا اینقدر دیر این تاپیک را دیدم؟ بسیار تاپیک جالب و بموقعی بود . صد درصد اینکه حکومت از مردم میترسد صحیح است . وتنها خود مردم میتوانند در جهت تغییر وضعیت موجود موثر باشند به شرطی که شرایط لازم هم مهیا شود

درود بر تو حامی بزرگوار.
شرایط لازم زمانی مهیا خواهد شد که ملت به معنای حقیقی به این ترس حکومت از همبستگیشون پی ببرن.
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «