محصولات مایکروسافت

1394/08/03

خب دوستان چند وقت پیش کنفراس مایکروسافت بود که محصولات گسترده ای در این کنفراس معرفی کرد که اون ها را نام میبریم
سرفیس بوک
سرفیس پرو۴
لومیا ۹۵۰ و لومیا۹۵۰xl
مایکروسافت بند۲
عرضه نسخه نهایی و رسمی ویندوز۱۰
همچنین قیمت تمامی محصولات هم نامبرده شده که الان من یادم نیست بنویسم همچنین قیمت عینک واقیعت افزوده مایکروسافت که هلولنز نام دارد نیز گفته شد این عینک ۱۴۰۰ دلار قیمت داره
خب اول میخوام در مورد سرفیس بوک صحبت کنم این اولترابوک بسیار زیبا صفحه ی لمسی زیبای ۱۳ اینچی با تکنولوژی مخصوص پیکسل های مایکروسافت همچنین یک قلم این قلم خاصیت اهنربایی دارد و به هرجایی از سرفیس میچسبد می رسیم به مهم ترین قابلیت این این لپتاپ-تبلت صفحه نمایش از کیبورد دستگاه جدا می شود شما دکمه ای را روی بدنه میفشارید و صفحه نمایش از کیبود خارج خواهد شد
سخت افزار : سرفیس بوک در این بخش انتخاب های زیادی برای شما دارد اول با پردازنده core i3 سریu دوم core i5 سریu سوم پردازنده core i7 سری u البته پردازنده کور ای سون در دو مدل عرضه میشود مدلی با کارت گرافیک مخصوصی که فقط برای سرفیس بوک و توسط اندویا ساخته شده مجهز شود و مدل دیگر بدون کارت گرافیک
اهان راستی قیمت سرفیس بوک رو یادم اومد مدل پایه با ۱۵۰۰ دلار شروع میشه که یکی از معایبش همین قیمت بالای اون هست رقیب اصلی سرفیس‌بوک مکبوک پرو شرکت اپل است راستی من این مطالب رو هرچی تو ذهنم بود نوشتم ممکن کمی اشتباه باشه که سریع در صورت دیدن پاکش میکنم

254 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «