نظرات دقیق اسلام در هر موضوع

1393/04/02

در مورد اسلام حرف های زیادی زده شده و خوب توهین هایی شده و از آن طرف بعضی دفاعیات مسامحه کارانه منتشر شده و مطالب زمخت و بعضا بی پایه ای در این مورد گفته شده است.
من قصد دارم تا در این جا در مورد اسلام عزیز مطالبی را که شایسته شما عزیزان است منتشر کنم. در مورد بعضی ابهامات پاسخ بدهم و نظر اصلی اسلام را منتشر سازم. البته این تاپیک محل بحث نیست و قصد بحث با کسی رو ندارم و نظر اسلام را در مورد مسائل گوناگون آن طور که هست بیان میکنم. تا بعدا در مورد فلسفه اسلام و احکام اسلامی با اجازه از آدمین عزیز مجله مفصلی را برای علاقه مندان منتشر کنم. با آرزوی سلامتی برای همه دوستان

3695 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-06-22 20:21:57 +0430 +0430

قبل از ورود به این مطلب لازم است چند نکته را ذکر کنم
۱. بین کفار بی دین و لاییک و کفاری که به نبوت پیامبر کافرند مثل اهل کتاب های آسمانی از قبیل مسیحیت و غیره فرق وجود دارد.
۲. بین نجاست و کثافت نیز فرق وجود دارد که مفصل درباره آن صحبت خواهم کرد اما همین قدر عرض کنم که لزوما هر چیز نجسی کثیف نیست و هر چیز کثیفی هم به طبع نجس نیست مثلا ادرار و مدفوع هم کشیدند هم نجس اما مردار نجس هست اما کثیف نیست حتی اگر جنازه مسلمان باشد هم نجس است تا اسباب طهارت آن فراهم شود. مثل غسل میت
برگردیم به کفار: کفار دو دسته اند اهل کتاب و غیر اهل کتاب
اهل کتاب پاکند ولی غیر اهل کتاب نجسند تا اسلام بیاورند
اما نجاست کثافت نیست و طهارت نیز نظافت نیست. این مطلب مطلب مفصلی است که اگر خدا کمک کند در آینده مفصلا تقدیم میکنم.

0 ❤️

2014-06-22 20:38:17 +0430 +0430

مخالفین اسلام در داخل جامعه اسلامی دو دسته اند ۱. مشرکین و کفار اصیل یا اهل ضمه ۲. کفار مرتد یا غیر اصیل
حکم کفار اصیل گذشت آنها تا ابد در پناه جامعه اسلامی خواهند بود
اما کفار مرتد یعنی مسلمان و مسلمان زاده برگشته از اسلام برای مردان حکمش اعدام و برای زنان حکمش حبس ابد با اعمال شاقه است. البته لازم به ذکر است که این حکم در ایران اجرا شدنی نیست. اولا به خاطر معاهده حقوق بشر و آزادی مدنی که ایران ملزم به رعایت آن از طرف جامعه ملل میباشد و همانطور که گذشت اسلام شکستن پیمان را خیانت میداند و گناهی نابخشودنی می‌پندارد و ثانیا مرتد را در ایران دیوانه تلقی میکنند.
البته این حکم در مورد کسانی است که علنا به مخالفت با اسلام برخیزند نه کسانی که با حاکمیت و جامعه اسلامی هیچ دعوایی ندارند و تنها در خود این اسلوب را تغییر داده اند.

0 ❤️

2014-06-22 20:42:46 +0430 +0430

نظر سیاسی اسلام: کفار در اسلام از نظر سیاسی ۳ دسته اند.
۱. کفار حربی ۲. کفار اهل ضمه ۳. کافری که با مسلمانان پیمان صلح و عدم مخاصمه دارند
دسته اول کافری است که نه تنها از نظر بنیادی با اسلام معاند است و آن را قبول ندارد بلکه تمام ابزارهای ممکن را برای نابودی آن و در تنگنا قرار دادن طرفداران آن به کار میبندد و در این راه از هیچ جنایتی فرو گذار نمیکند. در این صورت اگر مسلمانان در حالت قوت بودند حکمش نبرد تا شکستن تمام استخوانهای کسانی است که علیه اسلام دست به سلاح برده اند به قول جناب میرزاده عشقی:
ﻫــــــــــﺮ ﺁﻧﭽـــــﻪ ﻣﻲﻛﻨﻲ ﺑﻜﻦ ﺍﻱ ﺩﺷﻤﻦ ﻗﻮﻱ
ﻣـــــــــﻦ ﻧﻴﺰ ﺍﮔــــــــﺮ ﻗــــﻮﻱ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺑﺘﺮ ﻛﻨﻢ
غیر از کسانی که تسلیم میشوند یا قصد شنیدن حرف های اسلام را دارند و تا زمانی که حرف اسلام را بشنوند چه قبول کنند و چه نکنند در امانند و نیز کسانی که به ظاهر مسلمان شده اند.
و در صورت ضعف مسلمین دستور اسلام مدارا و بخشش است.
دسته دوم کسانی هستند که در مملکت اسلامی زندگی میکنند و عقیده به اسلام ندارند ایشان در محله های خود آزادند که به اعتقاد خودشان عمل کنند و با پرداخت جزیه آزادی مدنی و برابری حقوق با مسلمین در دیدگاهشان دارند به غیر از مساله دیه
و دسته آخر تا زمانی که با مسلمانان در صلح هستند و عهد بسته اند اسلام از عهد خود باز نمیگردد و اسلام عهد شکنی و خیانت را دوست ندارد
سوره توبه

0 ❤️

2014-07-01 20:44:53 +0430 +0430

خب اینا که همه کپی پیست از سایتای دیگه بود…

نظر خودت چیه ؟

راستی نظر فقهی در مورد پرسه در سایتای سکسی چیه ؟

1 ❤️

2014-07-03 11:46:59 +0430 +0430

برادر دینی من از شما ممنونم که حتی در سایت سکسی که خود اسلام آن را حرام میداند هم دست از تبلیغ و گسترش اسلام بر نمی دارید !
اجرت با سید الادمین !

0 ❤️

2014-07-03 19:43:55 +0430 +0430

نظراسلام راجع به دکانداری دین ودین فروشی چیست؟

0 ❤️

2014-07-03 20:23:51 +0430 +0430

به مسجد شهواني خوش آمديد!
خواهشاً کفشهاتونو در بيارين و يکمي هم جمع تر بشينين تا جمعيت حاضر در بيرون هم بيان تو!
خانمها فقط با چادر بيان خواهشاً! اين ديگه گفتن نداره که!!
خانمها و آقايون هم جدا بشينن که عمل حرامي انجام نشه يه وخت!!

اومدي تبليغ اسلام کني؟؟؟؟؟؟
من از براي فرار از اسلام تو رو آوردم به اينجا. اونوقت تو اينجا هم ميخواي از کسشعراي اسلاميت برام بگي؟؟؟
برو عامووووووووووووو
برو تو مسجد محلتون تا دنبالت نکردم
تو با دو جنسه‌اي بنام ((حاج انگل)) نسبتي نداري؟

1 ❤️

2014-07-03 21:18:18 +0430 +0430

[quote=۝۝۝۝ احسان ۝۝۝۝]این نکته رو هم بگم که سرورهای پنتاگون همون سرورهای وزارت دفاع آمریکا هستن که شهوانی روی اونا نصبه[/quote]

تو تاپيک باکرگي پستهاتو ديدم که گفته بودي ورزشکاري!!!
ولي الآن ميبينم که يه سانديسخور ابنه‌اي بيش نيستي.
برو زير همون آخوندها بخواب که به کيرشون عادت داري جوجه سانديسخور!!
آره! بزار من برم تو سرورهاي پنتاگون فعاليت کنم.
ولي شرف دارم به تويي که از در ورزشکاري در مياي و تبديل به يه بسيجي خودفروخته ميشي.
برو باباجون! برو

1 ❤️

2014-07-03 21:47:33 +0430 +0430

[quote=NICE_3635]
اگه فقط 2 تا عضو داشته باشه رو فرهنگ کل جامعه تاثیر میزاره
آروم آروم…
یه پرسش
اگه آخوند ها ما را بزنند ولی دلیل نمیشه ما خودمون رو بزنیم. یا باید بزنیم؟؟؟؟
اگه حرفاش چرند هم باشه این روند آینده نداره…
خانواده ها رو ضعییف میکنه
ایران در دو دوره قدرت قابل ملاحظه ای داشت و در هر دوره خانواده ها خیلی قوی بودند
در زمان کوروش کبیر و از صد سال پس از اسلام تا 700 سال پس از اسلام[/quote]

تو چي ميگي ديگه؟
از اون تاريخ ثبت نامت خجالت بکش که جاي ننه بزرگ مني!!
چه ربطي داشت کوروش به شهواني؟؟
مگه بحث تاريخيه اينجا؟!!
تو هم بي خوابي بدجوري زده به کلّه‌ات!! سيم پيچيات قاطي کرده!
برو بخواب خواهشاً. نصفه شبي کيا اومدن تو سايت!!
خدا يه پولي به ما بده و يه شفاي کامل عقلاني هم به شما

0 ❤️

2014-07-03 22:01:15 +0430 +0430

اينو ببر واس رهبر کونيت!
شايدم بهتر باشه ببري براي مامانجونت که توي ستون پنجم رو پس انداخته
خخخخخخخخخخخ
a
خخخخخخخخخخخ

0 ❤️

2014-07-03 22:03:37 +0430 +0430

احسان 8 سوراخي lol .
سلااااااااام بر حاج انگل جديد شهواني!!!
يه ذره از نگارشات تخماتيکت مستفيضمون کن!!
امشب کابوسهاي بدي ديدي نه؟ که داري چرت و پرت ميگي؟؟!!!
آخه سايتي که همش 800هزارتا کاربر داره که مطمئناً بيش از نيميشون تکراري هستن! چه قدرتي داره که بخواد فرهنگ يه جامعه رو تغيير بده!!
کس گفتي در حد لاليگاهاااا diablo .
برو قرصهاتو بخور راحت بخوابي بچه جون! برو بابا

0 ❤️

2014-07-04 00:43:06 +0430 +0430

من دین رو در یک جمله تعریف میکنم . دین مجموعه ایست از تجربیات روحانی و جسمانی بشر که در قالب فرامین منتسب به خدا بیان میشود. انسان بدون دین میتواند انسان باشد ولی هر مومنی به صرف اعتقاد به فلان دین نمیتواند ادعای انسانیت کند.

0 ❤️

2014-07-04 08:06:38 +0430 +0430

دوست عزیز بهتر نیست اعتقادات خودتو برای خودت نگه داری هر اسلامو بخواد خودش پیداش میکنه شما حرص نخور

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «