نظر لازم نیس فقط بخونش....

1393/09/13

سلام به همگی.من تازه اومدم تو این سایت اسمم آرشه شیرازیم 20 سالمم بیشتر نیس شاید بگین بچه ای نباید این حرفا رو بزنی ولی وجدانم نمیزاره.روی صحبتم با اوناییه ک ناموسشونو حراج کردن.من به عنوان ی ایرانی حتی وقتی ی جوک در مورد بی غیرتی رشتیا میشنیدم خیلی ناراحت میشدم نمیدونم تو این جامعه و این مردم چجوری باید غیرت خودمو حفظ کنم.من حتی وقتی با ی دختر دوست میشدم نمیزاشتم بقیه نگاش کنن حالا نمیدونم چجوری بعضیا میان عکس بدن زنشونو میزارن اینجا میگن جون بگین کیرتون واسش شق میشه یا نمیدونم بدنش چجوریه.آخه مردک نفهم نظر ما چ نفعی واسه تو داره.اصلا با دخترایی ک عکس میزارن مشکلی ندارم چون مجردن و اختیار خودشونو دارن ولی آقایی ک ازدواج کردی چجوری میخوای فردا تو رو بچت نگاه کنی؟میخوای بگی من مامانتو واسه شهوتم خرج کردم؟بگی من مامانتو راضی کردم تا با ی نفر دیگه بخوابه یا عکس بدنشو واسه همه گذاشتم؟آقا پسری ک داستان سکس با مامانتو اونم ب دروغ مینویسی یا میگی مامان من خیلی جیگره چطوری روت میشه فردا مامان صداش کنی؟؟؟؟؟واسه همتون متاسفم…

381 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «