نقد بر منتظران تغییر حکومت ایران (تماشاگر نباشید)

1396/10/11

من نمیدونم چند در صد از مردم خواستار تغییر حکومت ایران هستن!

با توجه به مشاهداتی که داشتم (کم نیستن)

• اما عده ای زیادی از همین کسانی که میخوان حکومت تغییر کنه

حتی کوچکترین حرکتی برای تغییر رژیم نمیکنن

مدام در خانه نشستن و اخبار گوش میدن!

و منتظرن بقیه حکومت رو تغییر بدن!

دریغ از اینکه حکومت بدون پشتیبانی تغییر نمیکنه

• وقتی توی تظاهرات پلیس میاد و همه فرار میکنن

+وقتی عده زیادی فقط گوشه و اطراف اعتراضات هستن و فقط نگاه میکنن

نباید دلخوش به تغییر رژیم بود

چون با نگاه کردن و فرستادن کلیپ یا گرفتن کلیپ حکومت تغییر نمیکنه

• اون عده ای که طرفدار حزب اصلاح طلب هستن واقعا خجالت بکشید!

ترسو تر و بزدل تر از اصلاح طلب ندیدم

اصولگرا ها که معلومه کدوم طرفن ، ولی اصلاح طلب ها جز فراهم کردن راه برای دزدی بیشتر و فقیر تر کردن مردم کاری نکردن و‌ نمیکنن!
دلخوش به فیلتر نشدن تلگرام و اینستاگرام بودید؟
یا کم شدن گشت ارشاد؟
زرشک

-حرف پایانی : ننگ بر اون هموطنی که منتظر فرصته!

670 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-01 18:41:13 +0330 +0330

بنظر میاد ما ایرانی ها خیلی بیشتر از طریق چشم هامون میترسیم تا ذهن هامون!

• توی تجمعات هر چی مردم بیشتر باشن ، پلیس کمتر میتونه حرکتی انجام بده!

نه اینکه پلیس دیدی فرار کنی!

مگه ظرفیت زندان های ایران چقدره؟

از چی میترسید؟

1 ❤️

2018-01-01 19:03:32 +0330 +0330

به نظردرحال حاظرجای نشستن نیست البته فکرمیکنم بهترین موقعیت برای ایجاد یک رفنراندوم وهمه پرسی تعغیر حکومت درایرانه دیگه به امید خدا کارتمومه ایندفعه دیگه سال 88نیست که با تاتتر عاشورای مردم خام کنن

1 ❤️

2018-01-01 19:56:27 +0330 +0330
نقل از: alinlnl به نظر من بیشتر مردم ایران به دنباله حق و حقون اولیه انسانی و شهروندی هستند که به رفاه فکری و مادی و روحانی برسند نوع و حکومت و یا حاکمین نظام برایشان مهم نیست چون اگر حقوق اولیه را داشته باشد انتخاب نوع حکومت و نوع حاکمیت را میتواند با نظر مثبت بهترین انتخاب را داشته باشد

حرف شما از جهاتی درسته ، اما نوع حاکمیت هم براشون مهمه ، اگه نبود شعارهایی مثل مرگ بر دیکتاتور نمیدادن

0 ❤️

2018-01-01 20:06:57 +0330 +0330
نقل از: Maramm به نظردرحال حاظرجای نشستن نیست البته فکرمیکنم بهترین موقعیت برای ایجاد یک رفنراندوم وهمه پرسی تعغیر حکومت درایرانه دیگه به امید خدا کارتمومه ایندفعه دیگه سال 88نیست که با تاتتر عاشورای مردم خام کنن

اگر به امید امد نیوز و سایر شبکه های اجتماعی بشینیم آره کار تمومه ...

ولی واقعیت اینه ، حمایتِ کمه و کافی نیست

خیلی ها از دستگیری و کشته شدن میترسن ، که عادیه چون جزئی از ذات آدمه

اما برای تغییر رژیم باید ریسکشو به جون خرید

که همه همکاری نمیکنن

0 ❤️

2018-01-02 09:23:29 +0330 +0330

همونطور که بانک و سینما آتیش زدن و اتوبوس چپ کردن سال ۵۷ خوب بود، الان بد است

داون آندر
@TwitterMamnoe

0 ❤️

2018-01-02 09:27:31 +0330 +0330

پول گذران زندگی سپاه و بسیج رو کی میده؟
دولت؟
از کجا تأمین میشه؟
جیب ملت!

با همون ها هم دخترای مردمو با ون ارشاد میبرن!
یا سلاح میخرن به سمت مردم شلیک میکنن!
یا با نیرو ویژه میریزن سر ملت!

دارید با اموال عمومی ملت رو سرکوب میکنید!
بعد میگید اموال عمومی رو تخریب کردن!

0 ❤️

2018-01-02 14:25:41 +0330 +0330

اموال عمومی کدامند؟
مسيح علی نژاد (تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶)
اموال عمومی روح و روان ما بود كه تخريب شد. حالا مرا كه هر بار از اعتراض مسالمت آميز نوشتم متهم می كنيد به تشويق مردم برای تخريب اموال عمومی؟ اموال عمومی خنده های من و مادرم بود كه در آخرين عكس یادگاری مان خشكيد. اموال عمومی پول توجیبی من بود كه نان نداشتيم بخوريم لباس كهنه ی اين و آن را می پوشيديم ولی مقبره ها و گنبدهای طلاي تان محاصره مان كرد خفه‌مان كرد.

اموال عمومی دكل نفتی بود، سپرده های بانکی بود، سيصد هزار میلیاردی بود كه اختلاس كرديد.

اموال عمومی پول من بود كه هزينه شد تا آقازاده های شما برای تحصيل راهی خارج كشور شوند.

اموال عمومی مسكن مهر بود كه آجر های مقوایی اش را با تُف به هم چسبانديد.

اموال عمومی خيابان های پر از چاله است.

اموال عمومی جاده هاي مرگبار است.

اموال عمومی را شما با بالا پريدن از ديوار خانه هاي مردم و شكستنِ ماهواره های شان ويران كرديد.

اموال عمومی ميلياردها تومان بود كه هزينه گشت ارشاد كرديد تا ما را با حقارت سوار ماشين گشت ارشاد كنيد و بعد توی مغزمان فرو كنيد عوضش امنيت داريد.

اموال عمومی امنيت نداشته من بود در مهمانی ها و در خيابان با هر مشتی كه توي سرم زديد تا مرا به زور روانه بهشت كنيد.

اموال عمومی كجاست كه خواهران من سهمی از آن ندارند و برای امرارمعاش تن فروشی ميكنند؟

اموال عمومی دو سال عمر برادرانم است كه در خدمت سربازی اجباری سر می شود با تحقير و توسری.

اموال عمومی شيشه های نوشابه بود كه يك يك در ما تن و جانِ معترضان فرو كردند.

اموال عمومی نوابغ و شاعران و هنرمندان و داشنمدان اين مملكت بودند كه از اينجا فراری شدند… اموال عمومی منم كه می نويسم و اجازه انتشار دلنوشته هايم را در كشور خودم ندارم، اموال عمومی دخالت دين در خصوصی ترين انتخاب زندگی ماست.

اموال عمومی صرف خرافه پرستي و ايجاد عذاب وجدان های مذهبی در دل و جان مردم شد.

اموال عمومی توی حلق صدا و سيما و قرائي ها و هر شبكه يك آخوندِ بي سواد فرو شد تا جامعه را در فقرِ آگاهي و فقرِ فکری نگه دارند تا مبادا كه بفهمند چه بلایی به سرشان آورديد.

اموال عمومی نفس ما ملت است در هوای آلوده ی اهواز و تهران و ايران تنگ شده.

اموال عمومی صرف توليد ماشين ها و بنزين های بی كيفيت شده تا بيشتر خفه شويم.

اموال عمومی معلم های و کارگرهای حقوق نگرفته كشوراند. اموال عمومی منم كه از كشورم تبعيد شدم. اموال عمومی كلاس دینی و معلم پرورشی بود كه نفرت آفرين…

ما را متهم می كنيد به تشويق افكار عمومی برای تخريب اموال عمومی؟ مایی كه به مسالمت آميز ترين و مدنی ترين شكل ممكن مدام بِه معترضان نوشتيم مراقب اموال عمومی باشيد در حالی كه اموال عمومی حق ما بود كه شما خورديد ميان مردم ميان خانواده ها جدايي انداختيد.

اموال عمومي حق شادی های ما حق در آغوش كشيدن های يك ملت بود كه ممنوع شد. اموال عمومی من بودم كه تخريبم كرديد، كه تحقيرم كرديد كه خفه ام كرديد، كه مريضم كرديد، كه افسرده ترين كشور دنيايم كرديد، كه عصبانی ترين ملت دنيا معرفی ام كرديد.

اموال عمومی كتاب مدرسه و کتابی بود كه تاريخ تحريف شده به خورد ما داد از ما يك ملت مرگ بر گو بسازد. اموال عمومی كتاب تعليمات دینی و تعليمات اجتماعی بود كه در آن به جای توضيح درست چگونگی روابط آدم ها در جامعه، دخالت و فضولی كردن در زندگی ديگران را ياد داد.

اموال عمومی صرف آموزش مردم به زيستِ دوگانه داشتن و دروغ و ريا شد. اموال عمومي من بودم كه برای دو بی حجابی شلاق خوردم چون قانون كشورم گفت، برای شراب خوردن در تنخهايي و حريم خصوصی شلاق خوردم چون قانون كشورم به تو مجوز داد از ديوار خانه ام بالا بروی. اموال عمومی من بودم كه برای يك تجمع ساده باتوم خوردم چون قانون كشورم اجازه شليك داد به شما برای دفاع از دستاوردهای انقلابی كه به خاطرش شيشه شكستيد، اتوبوس آتش زديديد و با وعده ی بهشت خالی تمام زندگی ما را جهنم كرديد.

اموال عمومی جوانی ما بود كه بيمه ی عمر جنتی ها شد تا مادام العمر بر صندلی قدرت بنشينند و برای ما دولت تعيين كنند مجلس تعيين كنند، حقارت تعيين كنند، خفت تعيين كنند. اموال عمومی روح و روان ما بود كه تخريب شد…

امنيت عمومی کودکی و نوجوانی و جوانی ما بود ويرانش كرديد…

شما كه می خوانيد بنويسيد اموال عمومي چه بود و چه کسانی تخريبش كردند

0 ❤️

2018-01-02 14:30:40 +0330 +0330

خخخخ
فاک

0 ❤️

2018-01-02 14:59:21 +0330 +0330
نقل از: mzskm76 خخخخ فاک

نه به خخخ ات
نه به فاکت

مشکل چیه حالا؟ :دی

0 ❤️

2018-01-02 18:52:13 +0330 +0330

با کاهش سرعت اینترنت
تعداد تظاهر کننده ها هم کاهش پیدا میکنه؟
(منطق حکومت جمهوری اسلامی)

با فیلتر کردن هم نمیخوان خبر ها درز کنه!

اما دریغ ازینکه ملت همیشه راه دور زدنو بلدن
خوبم بلدن
از فضیلت های آموزشی حکومتمونه!

0 ❤️

2018-01-04 22:00:43 +0330 +0330

فک کن یه کانال تلـگرام امنـیت یه کشور رو بهم ریخته

باعث قطع شدن تلگرام و نت شده.

تورو خدا دیگه از اقتدار و اینا نگید خندم میگیره ناموسا.

0 ❤️

2018-01-04 22:02:40 +0330 +0330

این عکس مال سال هشتادوهشته یا امسال؟

1 ❤️

2018-01-04 22:02:53 +0330 +0330

داعش یه گهی که میخوره خودش مسئولیتش رو به عهده میگیره، اینا گهای خودشونم میندازن گردن داعش. داعش اگه تو این شلوغی‌ها گلوله‌ای سمت مردم زده بود با افتخار اعلام میکرد چون این چیزها افتخاره برای داعش. الان خود داعش هیچی نگفته اینا میگن کار داعش بوده :D @TANZADYAN2

0 ❤️

2018-01-04 22:03:39 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

این عکس مال سال هشتادوهشته یا امسال؟

از دست بند سبز میشه فهمید داداش

+(ویرایش) : که نسبت به الان خیلی خایه داشته نسبت به خیلی از پسر ها

تو خود عکس ملت (مذکر) دارن نگاه میکنن فقط

0 ❤️

2018-01-04 22:03:44 +0330 +0330

«مردم ایران اینقدر خواستار برقراری جمهوری اسلامی هستن که صدا سیما باید حتماً روزی صد دفعه اینو بهشون بگه. »

1 ❤️

2018-01-04 22:13:57 +0330 +0330

حضرت عاغا : به وقتش در مورد حوادث اخیر با مردم عزیزمان صحبت میکنم. خیلی هم خوب فقط لطفاً ایندفعه در جمع بسیجیان یا روحانیون نباشد قرارمان سر چهارراه ولیعصر تهران یا شهرستان ایذه با تشکر.

@TANZADYAN2

0 ❤️

2018-01-04 22:14:59 +0330 +0330

همه چی زیر سر عوامل بیگانست، در عین حال عوامل بیگانه هیچ غلطی نمیتونن بکنن.

حجت الاسلام حجت
@TANZADYAN2

0 ❤️

2018-01-05 15:44:41 +0330 +0330

@TwitterMamnoe

‏مردم اکراین با نِشستن در کف خیابان و نرفتن به خانه بصورت شیفتی، در ظرف مدت چند هفته (با تلفات "یک نفر" آنهم بخاطر سکته قلبی) توانستند در انقلاب نارنجی به خواسته‌هایشان برسند! ما چه‌مان از مردم گرجستان کمتر است؟ آنهم در هوای به این خوبی زمستان امسال؟ کلاه خود را قاضی کنیم! https://t.co/wj2tpzsSB7‎‎‎‎

0 ❤️

2018-01-05 15:51:59 +0330 +0330

“اقتدار نظام” فقط اونجاش که تمام نیروهای امنیتیش رو ریخته تو خیابون و اینترنت 80میلیون ایرانی رو کند کرده و تمام شبکه‌های اجتماعی رو فیلترکرده و یه روز تمام مملکتو تعطیل کرده برا تظاهرات و تمام رسانه‌هاش هم بسیج کرده تا بگه “بیدی نیست که از این بادها بلرزه”

نلرزیدن عالی متعالی:)

Sheldon
@TwitterMamnoe

0 ❤️

2018-01-05 16:32:35 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb اموال عمومی کدامند؟ مسيح علی نژاد (تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶) اموال عمومی روح و روان ما بود كه تخريب شد. حالا مرا كه هر بار از اعتراض مسالمت آميز نوشتم متهم می كنيد به تشويق مردم برای تخريب اموال عمومی؟ اموال عمومی خنده های من و مادرم بود كه در آخرين عكس یادگاری مان خشكيد. اموال عمومی پول توجیبی من بود كه نان نداشتيم بخوريم لباس كهنه ی اين و آن را می پوشيديم ولی مقبره ها و گنبدهای طلاي تان محاصره مان كرد خفه‌مان كرد.

اموال عمومی دكل نفتی بود، سپرده های بانکی بود، سيصد هزار میلیاردی بود كه اختلاس كرديد.

اموال عمومی پول من بود كه هزينه شد تا آقازاده های شما برای تحصيل راهی خارج كشور شوند.

اموال عمومی را شما با بالا پريدن از ديوار خانه هاي مردم و شكستنِ ماهواره های شان ويران كرديد.

اموال عمومی ميلياردها تومان بود كه هزينه گشت ارشاد كرديد تا ما را با حقارت سوار ماشين گشت ارشاد كنيد و بعد توی مغزمان فرو كنيد عوضش امنيت داريد.

اموال عمومی امنيت نداشته من بود در مهمانی ها و در خيابان با هر مشتی كه توي سرم زديد تا مرا به زور روانه بهشت كنيد.

اموال عمومی كجاست كه خواهران من سهمی از آن ندارند و برای امرارمعاش تن فروشی ميكنند؟

اموال عمومی دو سال عمر برادرانم است كه در خدمت سربازی اجباری سر می شود با تحقير و توسری.

اموال عمومی نوابغ و شاعران و هنرمندان و داشنمدان اين مملكت بودند كه از اينجا فراری شدند… اموال عمومی منم كه می نويسم و اجازه انتشار دلنوشته هايم را در كشور خودم ندارم، اموال عمومی دخالت دين در خصوصی ترين انتخاب زندگی ماست.

اموال عمومی توی حلق صدا و سيما و قرائي ها و هر شبكه يك آخوندِ بي سواد فرو شد تا جامعه را در فقرِ آگاهي و فقرِ فکری نگه دارند تا مبادا كه بفهمند چه بلایی به سرشان آورديد.

اموال عمومی معلم های و کارگرهای حقوق نگرفته كشوراند. اموال عمومی منم كه از كشورم تبعيد شدم. اموال عمومی كلاس دینی و معلم پرورشی بود كه نفرت آفرين…

ما را متهم می كنيد به تشويق افكار عمومی برای تخريب اموال عمومی؟ مایی كه به مسالمت آميز ترين و مدنی ترين شكل ممكن مدام بِه معترضان نوشتيم مراقب اموال عمومی باشيد در حالی كه اموال عمومی حق ما بود كه شما خورديد ميان مردم ميان خانواده ها جدايي انداختيد.

اموال عمومي حق شادی های ما حق در آغوش كشيدن های يك ملت بود كه ممنوع شد. اموال عمومی من بودم كه تخريبم كرديد، كه تحقيرم كرديد كه خفه ام كرديد، كه مريضم كرديد، كه افسرده ترين كشور دنيايم كرديد، كه عصبانی ترين ملت دنيا معرفی ام كرديد.

اموال عمومی كتاب مدرسه و کتابی بود كه تاريخ تحريف شده به خورد ما داد از ما يك ملت مرگ بر گو بسازد. اموال عمومی كتاب تعليمات دینی و تعليمات اجتماعی بود كه در آن به جای توضيح درست چگونگی روابط آدم ها در جامعه، دخالت و فضولی كردن در زندگی ديگران را ياد داد.

اموال عمومی صرف آموزش مردم به زيستِ دوگانه داشتن و دروغ و ريا شد. اموال عمومي من بودم كه برای دو بی حجابی شلاق خوردم چون قانون كشورم گفت، برای شراب خوردن در تنخهايي و حريم خصوصی شلاق خوردم چون قانون كشورم به تو مجوز داد از ديوار خانه ام بالا بروی. اموال عمومی من بودم كه برای يك تجمع ساده باتوم خوردم چون قانون كشورم اجازه شليك داد به شما برای دفاع از دستاوردهای انقلابی كه به خاطرش شيشه شكستيد، اتوبوس آتش زديديد و با وعده ی بهشت خالی تمام زندگی ما را جهنم كرديد.

اموال عمومی جوانی ما بود كه بيمه ی عمر جنتی ها شد تا مادام العمر بر صندلی قدرت بنشينند و برای ما دولت تعيين كنند مجلس تعيين كنند، حقارت تعيين كنند، خفت تعيين كنند. اموال عمومی روح و روان ما بود كه تخريب شد…

درست ولی دلیل نمیشه ماشین مردم رو بسوزونی یا شیشه مغازشونو بشکنی.یه سری شاید خیلی حوصله این کارا رو نداشته باشن،میگی 57 اشتباه کردن دلیل میشه الانم اشتباه کنن؟

0 ❤️

2018-01-05 17:33:28 +0330 +0330
نقل از: راداگاست
نقل از: DarkWeb اموال عمومی کدامند؟ مسيح علی نژاد (تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶) اموال عمومی روح و روان ما بود كه تخريب شد. حالا مرا كه هر بار از اعتراض مسالمت آميز نوشتم متهم می كنيد به تشويق مردم برای تخريب اموال عمومی؟ اموال عمومی خنده های من و مادرم بود كه در آخرين عكس یادگاری مان خشكيد. اموال عمومی پول توجیبی من بود كه نان نداشتيم بخوريم لباس كهنه ی اين و آن را می پوشيديم ولی مقبره ها و گنبدهای طلاي تان محاصره مان كرد خفه‌مان كرد.

درست ولی دلیل نمیشه ماشین مردم رو بسوزونی یا شیشه مغازشونو بشکنی.یه سری شاید خیلی حوصله این کارا رو نداشته باشن،میگی 57 اشتباه کردن دلیل میشه الانم اشتباه کنن؟

اینو من ننوشتم ، ما منظورمون اموال عمومیه ، اما ماشین مردم و غیره... خودمم با اسیب زدن به اموال شخصی مخالفم

0 ❤️

2018-01-05 17:40:26 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82 درود . داداش نمیشود بر مردم خرده گرفت که چرا اعتراضات مردمی تبدیل به انقلابی دیگر نمیشود . چون به گفته کارشناسان سیاسی و جامعه شناسان غربی هنوز آن هشت شرط لازم مهیا نیست

درود بر تو داداش

اره ، ولی انقلاب ها کم کم با حضور مردم شکل میگیره و‌‌اون ۸ شرط ریشه اش تو‌دستای مردمه

تا مردم ناراضی نباشن و خواستار سرنگونی حکومت به صورت عملی نباشن

هیچ انقلابی شکل نمیگیره

0 ❤️

2018-01-05 17:46:05 +0330 +0330

این چه اوضاعی هست؟حتی شهوانی هم آزادی نداریم

یک ساعته تایپ کردم ,وقتی ارسال رو زدم ,با این پیغام مزخرف و بیربط مواجه شدم

من راجع به قطعی فیلترشکن ها نوشتم ,ببینید چه پیغامی اومده واسم ,خخ

دوستیابی در این تالار مجاز نیست!

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .

0 ❤️

2018-01-05 22:31:53 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82
نقل از: DarkWeb
نقل از: hot_hami_82 درود . داداش نمیشود بر مردم خرده گرفت که چرا اعتراضات مردمی تبدیل به انقلابی دیگر نمیشود . چون به گفته کارشناسان سیاسی و جامعه شناسان غربی هنوز آن هشت شرط لازم مهیا نیست

درود بر تو داداش

اره ، ولی انقلاب ها کم کم با حضور مردم شکل میگیره و‌‌اون ۸ شرط ریشه اش تو‌دستای مردمه

تا مردم ناراضی نباشن و خواستار سرنگونی حکومت به صورت عملی نباشن

هیچ انقلابی شکل نمیگیره

داداش نارضایتی مردم هست ولی قدرت سرکوب حکومت هنوز کم نشده . این عامل را هنوز نتوانسته ایم بر طرف کنیم

بزودی کم میشه ، وقتی مردم بیشتری شرکت کنند ، حکومت و سرکوب گری اش متزلزل تر میشه

این اتفاق در حال رخ دادنه

0 ❤️

2018-01-05 22:34:10 +0330 +0330
نقل از: lakiboy این چه اوضاعی هست؟حتی شهوانی هم آزادی نداریم

یک ساعته تایپ کردم ,وقتی ارسال رو زدم ,با این پیغام مزخرف و بیربط مواجه شدم

من راجع به قطعی فیلترشکن ها نوشتم ,ببینید چه پیغامی اومده واسم ,خخ

دوستیابی در این تالار مجاز نیست!

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل .

متاسفانه شهوانی از وقتی سیستم جلوگیری اسپم خودکار رو راه اندازی کرده ، این مشکل برای خیلی از کاربرها پیش اومده

پیشنهاد میشه همیشه قبل ار ارسال پیام از متن پیامتون کپی بگیرید تا زحمت نوشتنتون به هدر نره!

0 ❤️

2018-01-05 22:53:49 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb @TwitterMamnoe

‏مردم گرجستان با نِشستن در کف خیابان و نرفتن به خانه بصورت شیفتی، در ظرف مدت چند هفته (با تلفات “یک نفر” آنهم بخاطر سکته قلبی) توانستند در انقلاب نارنجی به خواسته‌هایشان برسند! ما چه‌مان از مردم گرجستان کمتر است؟ آنهم در هوای به این خوبی زمستان امسال؟ کلاه خود را قاضی کنیم! https://t.co/wj2tpzsSB7‎‎‎‎

تحصن بهترین شیوه اعتراض هست که هیچ دولتی نمیتواند مقابل این نوع اعتراض و انقلاب خشونت به خرج دهد اما اعتراض خشونت بار اکثرا توسط دولت سرکوب شده است چون در همه جای دنیا فتنه گر شناخته میشوند.
با عرض معذرت اگر اشتباه نکنم انقلاب گرجستان انقلاب گل رز بود و انقلاب نارنجی مال اوکراین هست که کشورهای بلاروس و کوبا و تونس هم این نوع اعتراض کردند و جواب گرفتند

1 ❤️

2018-01-06 00:34:52 +0330 +0330

مردم منفعل بیسواد و بیشعور ما لیاقت ازادی رو ندارن

بمونید تو خونه هاتون تا در آینده چنان زیر بار تورم از گرونی بنزین و اقلام مصرفی و فساد و فقر جر بخورید که نتونید کمر صاف کنید.

بمونید توی خونه هاتون تا فردا وقتی بچه تون رو میفرستین از سر کوچه تخم مرغ بخره سه نفر تو راه بهش تجاوز کنن.

فرهنگی.راننده.کارمند ادارات.نظامی.استاد دانشگاه.پرستار.پزشک.وکیل.قاضی و شغل هایی از این دست یا بهتر بگم مواجب بگیر های دولت هیچ گاه توی خیابون نمیان.

اون پیرو پاتالای احمقی که انقلاب 57 رو از ماتحت سزارین کردن هم که دیگه به زور نفس میکشن چه رسد به انقلاب

میشینن توی خونه تا توی جوون بری گلوله بخوری و ازادی رو تقدیم این مفت خورا کنی.

بتمرگ توی خونه ات

بتمرگ توی خونه ات

این مردم لیاقت ازادی رو ندارن

مردمی که نان بخور و نمیر رو سفت چسبیدن و توی تظاهرات حکومتی به خون جون های اصفحان و درود دهن کجی کردن لیاقت آزاد بودن رو ندارن

جوونیت رو برای این آدمای احمق نان به نرخ روز خور تباه نکن

بتمرگ توی خونه ات

0 ❤️

2018-01-06 04:52:06 +0330 +0330
نقل از: Egalite
نقل از: DarkWeb @TwitterMamnoe

‏مردم گرجستان با نِشستن در کف خیابان و نرفتن به خانه بصورت شیفتی، در ظرف مدت چند هفته (با تلفات “یک نفر” آنهم بخاطر سکته قلبی) توانستند در انقلاب نارنجی به خواسته‌هایشان برسند! ما چه‌مان از مردم گرجستان کمتر است؟ آنهم در هوای به این خوبی زمستان امسال؟ کلاه خود را قاضی کنیم! https://t.co/wj2tpzsSB7‎‎‎‎

تحصن بهترین شیوه اعتراض هست که هیچ دولتی نمیتواند مقابل این نوع اعتراض و انقلاب خشونت به خرج دهد اما اعتراض خشونت بار اکثرا توسط دولت سرکوب شده است چون در همه جای دنیا فتنه گر شناخته میشوند.
با عرض معذرت اگر اشتباه نکنم انقلاب گرجستان انقلاب گل رز بود و انقلاب نارنجی مال اوکراین هست که کشورهای بلاروس و کوبا و تونس هم این نوع اعتراض کردند و جواب گرفتند

اره منم سرچ‌ کردم
متاسفانه شخصی که توییتو نوشته ، اشتباه کرده

0 ❤️

2018-01-06 05:02:58 +0330 +0330
نقل از: رقصنده-با-گرگ مردم منفعل بیسواد و بیشعور ما لیاقت ازادی رو ندارن

بمونید تو خونه هاتون تا در آینده چنان زیر بار تورم از گرونی بنزین و اقلام مصرفی و فساد و فقر جر بخورید که نتونید کمر صاف کنید.

بمونید توی خونه هاتون تا فردا وقتی بچه تون رو میفرستین از سر کوچه تخم مرغ بخره سه نفر تو راه بهش تجاوز کنن.

فرهنگی.راننده.کارمند ادارات.نظامی.استاد دانشگاه.پرستار.پزشک.وکیل.قاضی و شغل هایی از این دست یا بهتر بگم مواجب بگیر های دولت هیچ گاه توی خیابون نمیان.

اون پیرو پاتالای احمقی که انقلاب 57 رو از ماتحت سزارین کردن هم که دیگه به زور نفس میکشن چه رسد به انقلاب

میشینن توی خونه تا توی جوون بری گلوله بخوری و ازادی رو تقدیم این مفت خورا کنی.

بتمرگ توی خونه ات

بتمرگ توی خونه ات

این مردم لیاقت ازادی رو ندارن

مردمی که نان بخور و نمیر رو سفت چسبیدن و توی تظاهرات حکومتی به خون جون های اصفحان و درود دهن کجی کردن لیاقت آزاد بودن رو ندارن

جوونیت رو برای این آدمای احمق نان به نرخ روز خور تباه نکن

بتمرگ توی خونه ات

داداش زیاد اعصابتو بهم نریز
عده ای که واقعا همین جمهوری اسلامی باید بالا سرشون باشه و بهشون حکومت کنه

اونا راهشون جداست

ولی عده ای هم از فقر و بدبختی و بیکاری و مشکلات دیگه که توسط حکومت اخوندی سال هاست به وجود امده خسته شدن و اعتراض حقشونه و میان تو خیابونا

0 ❤️

2018-01-06 09:52:56 +0330 +0330

وزیر ارتباطات با فیلترشکن وارد سایتی میشه که وزارت خونه قبلا فیلترش کرده و برای مردمی پیام مینویسه که حتم داره اونها هم با فیلترشکن دارن پیامشو میخونن
فهمیدین چیشد؟
نفهمیدین دیگه
این قضیه پونصد سال دیگه صدا میکنه و نقل محافل کلاس های آکادمیک تاریخ میشه

شانتاژگر
@TwitterMamnoe

0 ❤️

2018-01-06 10:04:35 +0330 +0330
نقل از: mina_les کیر سگ دهن پدر همه تون

افاضات یه جنده ولایت معاش.کوچولو برو خایمالی رهبرتو بکن.هر وقتی هم عاغا نبود اون خیار چنبر رو بکن تو کونت.(از صاحب تایپک عذر میخوام)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «