نمونه ای کوچک از توهین های قرآن به غیر مسلمانان

1394/11/04

نصفه مسلمونایی که دم از دموکراسی (شاش) میزنن و میگن به دین ما توهین نکنید بد نیست یه سر برن حداقل یکبارم که شده یکم قرعن بخونن.
ولی بازم مشکلی نیست کافیه این تاپیک رو بخونن!
نمونه ای از فحش های قرآن:
**سوره بقره – آیه 10:
****في قلوبهم مرض فزادهم اللّه مرضا و لهم عذاب أليم بما كانوا يكذبون.
**
**در دلهایشان مرضى است و الله بر مرضشان افزود و به (سزاى‏) آنچه به دروغ مى گفتند، عذابى دردناک (در پیش‏) خواهند داشت.
**------------------------------------------------------------------------------
سوره بقره – آیه 13:
و إذا قيل لهم آمنوا كما آمن النّاس قالوا أ نؤمن كما آمن السّفهاء ألا إنّهم هم السّفهاء و لكن لا يعلمون.

**و هنگامی که به آنان گفته شود: همانند (سایر) مردم ایمان بیاورید، می گویند: آیا همچون ابلهان ایمان بیاوریم؟! بدانید اینها همان ابلهانند ولی نمی دانند.
**------------------------------------------------------------------------------
**سوره بقره – آیه 15:
اللّه يستهزئ بهم و يمدّهم في طغيانهم يعمهون.
**
**الله تمسخرشان مى کند و آنان را سرگردان در ستمکاری شان سوق مى دهد.
سوره بقره – آیه 65:
و لقد علمتم الّذين اعتدوا منكم في السّبت فقلنا لهم كونوا قردة خاسئين.

**به طور قطع از حال کسانی از شما، که در روز شنبه نافرمانی و گناه کردند، آگاه شده اید. ما به آنها گفتیم: به صورت بوزینه هایی طرد شده درآیید.
سوره بقره – آیه 118:
و قال الّذين لا يعلمون لو لا يكلّمنا اللّه أو تأتينا آية كذلك قال الّذين من قبلهم مثل قولهم تشابهت قلوبهم قد بيّنّا الآيات لقوم يوقنون.

**و نادانان گفتند: چرا الله (بی واسطه) با ما سخن نمی گويد يا (چرا) برايمان معجزه‏ اى نمی آيد؟ همچنين پيشينيان شان (همسخنی) مانند سخن آنان گفتند. دلهايشان همانندى دارد. به يقين نشانه‏ ها (ی خود را) براى گروهى كه يقين می كنند، (به روشنی) بيان كرديم.
سوره بقره – آیه 171:
و مثل الّذين كفروا كمثل الّذي ينعق بما لا يسمع إلاّ دعاء و نداء صمّ بكم عمي فهم لا يعقلون.

**مثل کافران، مثل حیوانی است که کسی در گوش او آواز کند و او جز بانگی و آوازی نشنود اینان کرانند ، لالانند ، کورانند و هیچ در نمی یابند.
سوره مائده – آیه 60:
قل هل أنبّئكم بشرّ من ذلك مثوبة عند اللّه من لعنه اللّه و غضب عليه و جعل منهم القردة و الخنازير و عبد الطّاغوت أولئك شرّ مكانا و أضلّ عن سواء السّبيل.

**بگو : آیا شما را از کسانی که در نزد الله کیفری بدتر از این دارند خبر بدهم: کسانی که خدایشان لعنت کرده و بر آنها خشم گرفته و بعضی را بوزینه و خوک گردانیده است و خود بت پرستیده اند؟ اینان را بدترین جایگاه است و از راه راست گمگشته ترند.

سوره اعراف – آیه 166:
فلمّا عتوا عن ما نهوا عنه قلنا لهم كونوا قردة خاسئين.

آری، هنگامی که در برابر آنچه از آن نهی شده بودند سرکشی کردند، به آنها گفتیم: به شکل میمون هایی طرد شده در آیید.

سوره اعراف – آیه 176:
و لو شئنا لرفعناه بها و لكنّه أخلد إلى الأرض و اتّبع هواه فمثله كمثل الكلب إن تحمل عليه يلهث أو تتركه يلهث ذلك مثل القوم الّذين كذّبوا بآياتنا فاقصص القصص لعلّهم يتفكّرون.

**و اگر میخواستیم به آن آیات او را رفعت مقام می بخشیدیم، لیکن او به زمین (تن) فروماند و پیرو هوای نفس گردید، و در این صورت مثل و حکایت حال او به سگی ماند که اگر بر او حمله کنی و یا او را به حال خود واگذاری به عوعو زبان کشد. این است مثل مردمی که آیات ما را بعد از علم به آن تکذیب کردند. پس این حکایت بگو، باشد که به فکر آیند.
**سوره اعراف – آیه 179:
و لقد ذرأنا لجهنّم كثيرا من الجنّ و الإنس لهم قلوب لا يفقهون بها و لهم أعين لا يبصرون بها و لهم آذان لا يسمعون بها أولئك كالأنعام بل هم أضلّ أولئك هم الغافلون.
**
**و به راستى بسيارى از جن و انس را براى جهنم آفريده ‏ايم، دلهايى دارند كه با آن در نمى‏ يابند و چشم هايى دارند كه با آن نمی بينند و گوش هايى دارند كه با آن نمی شنوند، آنان چون چهارپايانند، بلكه اينان گمراه‏ترند، ايشان بى خبرند.
سوره توبه – آیه 28:
يا أيّها الّذين آمنوا إنّما المشركون نجس فلا يقربوا المسجد الحرام بعد عامهم هذا و إن خفتم عيلة فسوف يغنيكم اللّه من فضله إن شاء إنّ اللّه عليم حكيم.

**ای کسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجدالحرام نزدیک شوند و اگر از بینوایی می ترسید، الله اگر بخواهد به فضل خویش بی نیازتان خواهد کرد زیرا الله دانا و حکیم است.
سوره فرقان – آیه 44:
أم تحسب أنّ أكثرهم يسمعون أو يعقلون إن هم إلاّ كالأنعام بل هم أضلّ سبيلا.

**آیا گمان میبری بیشتر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر.
**سوره مدثر – آیه های 49، 50 ، 51:
فما لهم عن التّذكرة معرضين كأنّهم حمر مستنفرة فرّت من قسورة.
**
**چه شده که است از این پند اعراض می کنند؟ مانند خران وحشی که از شیر می گریزند.
سوره جمعه – آیه 5:
مثل الّذين حمّلوا التّوراة ثمّ لم يحملوها كمثل الحمار يحمل أسفارا بئس مثل القوم الّذين كذّبوا بآيات اللّه و اللّه لا يهدي القوم الظّالمين.

**مثل کسانى که به تورات مکلف شدند ولى به آن عمل نکردند همچون خرى است که کتاب هایى را حمل کند، چقدر بد است مثل قومى که آیات الله را تکذیب کردند. الله ستمکاران را هدایت نمی کند.
سوره القلم – آیه 13:
عتلّ بعد ذلك زنيم.

**گستاخ (و) گذشته از آن زنازاده (حرامزاده) است.
**سوره انبیاء – آیه 67:
أفّ لكم و لما تعبدون من دون اللّه أ فلا تعقلون.
**
**ننگ (اف) بر شما و بر آنچه غير از الله مى ‏پرستيد مگر نمى‏ انديشيد.
سوره انفال – آیه 22:
إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الصّمّ البكم الّذين لا يعقلون.

**بدترین جانوران در نزد الله این کران و لالان هستند که در نمی یابند.
**سوره انفال – آیه 55:
إنّ شرّ الدّوابّ عند اللّه الّذين كفروا فهم لا يؤمنون.
**
**به یقین، بدترین جنبندگان نزد الله، کسانی هستند که کافر شدند و ایمان نمی آورند.
سوره انعام – آیه 35:
و إن كان كبر عليك إعراضهم فإن استطعت أن تبتغي نفقا في الأرض أو سلّما في السّماء فتأتيهم بآية و لو شاء اللّه لجمعهم على الهدى فلا تكوننّ من الجاهلين.

**و چنانچه انکار و اعتراض آنها تو را سخت و گران می آید اگر توانی نقبی در زمین بساز یا نردبانی بر آسمان برافراز تا آیتی بر آنها آوری و اگر الله میخواست همه را مجتمع بر هدایت میکرد؛ پس تو البته از جاهلان مباش.
**سوره محمد – آیه 12:
إنّ اللّه يدخل الّذين آمنوا و عملوا الصّالحات جنّات تجري من تحتها الأنهار و الّذين كفروا يتمتّعون و يأكلون كما تأكل الأنعام و النّار مثوى لهم.
**
**الله کسانی را که ایمان آوردند و اعمال صالح انجام دادند وارد باغ هایی از بهشت می کند که نهرها از زیر (درختانش) جاری است؛ در حالی که کافران از متاع زودگذر دنیا بهره می گیرند و همچون چهارپایان می خورند و سرانجام آتش دوزخ جایگاه آنهاست.
اینها بخشی کوچک از توهین های تازی نامه نسبت به غیر مسلمانان بود حالا هی نصفه مسلمونا بیان گوز گوز کنن به دین ما توهین نکنید…

3414 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-24 11:38:34 +0330 +0330

خب من در جواب میتونم بگم که تا جایی که خوندم کاملا درسته و خداوند گفته و ما هم همه میدونیم این همه نشانه برای ایمان بود و حتی شما نمیتونید تشخیص بدید یکی از این هارو پس این همه ملت مسلمون و مسیحی از کجا اومدن ابله که نبودن همه و بر خلاف چیزی که بعضیا فکر میکنند بعد اسلام بهترین دین این دنیا مسحیت هست چون خدای ما یکیه و فقط پیامبری که از طرف اون اومده فرق داره پس واقعا لیاقت کسانی که این همه چیز میبینن و نمیفهمن همین حرفهاست البته اسلام واقعی و مسیحیت واقعی با این دینی که تو جهان هست فرق های زیادی داره البته راجع به اینکه نوشته کافران همچون جهار پایان در زمین بودند و به فکر مال دنیا هم درسته چون واقعا اینهمه تو کتاب های پیامبران گفته شده که این دنیا فقط امتحانه و کسانی که امتحان رو قبول نشن دقیقا مثل حیواناتند چون به ما عقل رو برای همین داده دیگه و گرنه چرا به حیوان عقل نداد و واقعا متاسفم موجودی که خودش افرید جلوی خودش در اومده

0 ❤️

2016-01-24 12:12:47 +0330 +0330
نقل از: rator

خب من در جواب میتونم بگم که تا جایی که خوندم کاملا درسته و خداوند گفته و ما هم همه میدونیم این همه نشانه برای ایمان بود و حتی شما نمیتونید تشخیص بدید یکی از این هارو پس این همه ملت مسلمون و مسیحی از کجا اومدن ابله که نبودن همه و بر خلاف چیزی که بعضیا فکر میکنند بعد اسلام بهترین دین این دنیا مسحیت هست چون خدای ما یکیه و فقط پیامبری که از طرف اون اومده فرق داره پس واقعا لیاقت کسانی که این همه چیز میبینن و نمیفهمن همین حرفهاست البته اسلام واقعی و مسیحیت واقعی با این دینی که تو جهان هست فرق های زیادی داره البته راجع به اینکه نوشته کافران همچون جهار پایان در زمین بودند و به فکر مال دنیا هم درسته چون واقعا اینهمه تو کتاب های پیامبران گفته شده که این دنیا فقط امتحانه و کسانی که امتحان رو قبول نشن دقیقا مثل حیواناتند چون به ما عقل رو برای همین داده دیگه و گرنه چرا به حیوان عقل نداد و واقعا متاسفم موجودی که خودش افرید جلوی خودش در اومده

نمونه حرفای یک آخوند برای چپاول کردن مال مردم با گفتن این اراجیف!

1 ❤️

2016-01-24 13:59:22 +0330 +0330

داداش این تاپیک شما برای روشن کردن مسلمانها مثل یاد دادن انگلیسی به گاو مشت حسن می مونه…،،،
کار سخت و طاقت فرسایی رو انتخاب کردی///

2 ❤️

2016-01-24 14:20:59 +0330 +0330
نقل از: rator

احمق.

اینا اعتقادات توئه. ما به همون عقلی که تو فکر میکنی خدای کسخلت بهمون داده، استناد کردیم و نشانه ای نیافتیم!

برتراند راسل نیافت. ریچارد داوکینز نیافت. اینشتاین نیافت. داروین نیافت. هیوم نیافت. رازی نیافت. خیام نیافت. استیون هاوکینز نیافت. ابوالعلا معری نیافت. سلمان رشدی نیافت. اپیکورس نیافت. مورگان فریمن نیافت…

ادامه بدم؟؟؟

اینها همچون حیواناتند و نمی فهمند، اما محمد، خمینی، مطهری و… یافتند. اونها که خدا رو باور کردند و اسلام آوردند، چه گلی به سر بشریت زدند؟

همین تفکر مسموم تو باعث میشه که بشر عقب بمونه. اینکه این دنیا به درد نمیخوره و اصل کاری جهانیه که وجود نداره، تفکر “تو” هست.

4 ❤️

2016-01-24 14:44:29 +0330 +0330
نقل از: xt_1980 داداش این تاپیک شما برای روشن کردن مسلمانها مثل یاد دادن انگلیسی به گاو مشت حسن می مونه.....،،، کار سخت و طاقت فرسایی رو انتخاب کردی///

همین که چند نفر آگاه بشن و کون نصفه مسلمونا و بسیجیا بسوزه برام کافیه.

1 ❤️

2016-01-25 13:54:02 +0330 +0330
نقل از: kashkaki بچه که بودم سر کلاس یکی چند بار زد پشت گوشم گفتم نکن ولی آدم نشد. زنگ تفریح با سرعت دوید زد یک لگد محکم زد پشتم و رفت منم چون چاق بودم نتونستم برسم بهش. وقتی زنگ زدند داشتیم میرفتیم سر کلاس تو راهرو دیدمش گردنشو گرفتم خوابوندمش رو زمین موهاشو گرفتم صورتشو چسبوندم رو زمین. ناظممون رسید ( بگم که هر وقت کسی بهش شکایت می کرد میگفت پیش من از این بچه بازی ها در نیارید ) اون صحنه رو دید. و با شلنگ به خدمتم رسید. هر چی گفتم که اون شروع کرد گفت این لاغر مردنی چیکار تو داشته؟ ____________________________________________________________________ **اولا وقتی که قرآن این حرفا رو میزده. کافرها مسلمونا رو زیر شکنجه می کشتند .**

دوما به فرض اینکه خداوند باشه. گفتم فرض کنید بگه کسایی که مخالف من هستند مانند فلان هستند و … جای تعجبی نداره! اصلا توهین که خوبه خشونت هم بکار میبره.** حرف شما وقتی درسته که یک انسان (نه خدا) به نظرات مخالف خودش توهین کنه هر وقت ثابت شد اسلام نظر شخص حضرت محمد بوده حرف شما قبول **

اگه فکر میکنی خدا باید دموکراسی داشته باشه اون یک بحث دیگه هست.

در آخر نمیدونم کار درستی کردم با شما حرف زدم یا نه، من نظرم اینه که انسانی حق توهین به انسان دیگه رو نداره، امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.

اولا، کسانی که کفار رو همین الان مهدورالدم میدونند، به همین آیاتی که خدای تو ( مثلا ) فرستاده استناد میکنن. جایی دیدی گفته باشه “کافران عربستان که شما را شکنجه کردند”؟؟؟

نه خیر. فقط از لفظ “کافر” استفاده کرده. کافر چیه؟ غیر مسلمان. اهل کتاب، و غیر اهل کتاب ( کفار حربی ). من. میلیونها آدم مثل من. منی که چون دین کثیف تو رو نپذیرفتم بهم توهین میشه.

خدای تو فلج بود که اینطوری آیه نازل کرد، تا اینهمه کشتار توسط مسلمین انجام بشه؟ ببینم ایرانیا مسلمونها رو شکنجه کرده بودند؟ زنان ایرانی که طبق آیات سوره نسا به کنیزی برده شدند چی؟

شما باید ثابت کنی اسلام از سوی پروردگار جهانیانه. من که در این دین اونقدر ضعف و سوراخ و کسشر دیدم که هنوزم برام تعجبه، چطور یک آدم سالم میتونه مسلمون باشه؟ تا حالا کتب اربعه شیعه رو خوندی؟ احادیث احمقانه موسی بن جعفرو دیدی؟ آیه های مسخره قرآن رو چی؟

اصلا کتاب خوندی تا حالا؟ قرآن رو چی؟

در ضمن خدات چون نظر مخالف شنید باید توهین کنه و خشونت به کار ببره؟ خب مگه فلجه؟ کیرم تو الله. ببینم چیزیم شد؟ ( یکم تخمم درد گرفت البته ? ) چرا باید تو واسطه خشونت خدات باشی و بیای منو بکشی ( البته جایی که من هستم کیرمم نمیتونی بخوری مسلمون کسخل… مسلمونای اینجا رامن جرئت این گوه خوریا رو ندارن - منظورم از من، منِ نوعیه )

چرا خدات باید توهین کنه به من؟ مگه اصلا خدای متعال و قادر و مهربان و کوفت و درد، باید به ساخته خودش توهین کنه؟ میخواست خلق نکنه. زبون نده. عقل و اختیار نده. ( البته من که به خدای تو اعتقاد ندارم… اینا رو از دیدگاه خودت مینویسم بفهمی )

من هم نظرم اینه که هیچ انسانی نباید به دیگری توهین کنه. ولی عقاید جدا هستن. دوما اگر فکر میکنی به شما توهین شده، به کیرم. ?

وقتی شخصی عقیده ای داره که به من توهین میکنه، نه خودش و نه عقیده ش برام محترم نیستن.

1 ❤️

2016-01-25 14:54:35 +0330 +0330

هرکی سواد داشته باشه … معنی فارسیه قران رو بخونه با دقت … و منطق و عقل رو سرمنشا کارش قرار بده …
غیر ممکنه تو وجود خودش نفهمه که چه کلاه گشادی تا حالاسرش رفته … اگه با اعتقادترین هم باشه شاید نگه ولی تو درونش فرو میریزه
محمد یه عقده ایه و مریض شهوت بیشتر نبود که یه عده نادان رو خام کرد با کمک چند نفر و رفته رفته قدرت گرفت و بزور دینشو القا کرد و…

2 ❤️

2016-01-25 15:25:39 +0330 +0330

دوست عزیزی که قرآن خوندی…امیدوارم تفسیر قرآن رو هم خونده باشی و بدونی این چیزایی که نوشتی تفاسیری دارن…
از دوستان دیگه میخوام همونطور که ایشون ازتون میخواد فکر کنید واقعا فکر کنید…
در دلهایشان مرضی است همون دلهره بعد گناهه…مثل بچه ای که یواشکی شیرینی میخوره و بعدش وجدان درد میگیره…همه ما بهش دچار شدیم!

این ابله رو خدا به کسانی گفته که بدون تفکر در نششانه هاا کفر میورزند…

منظور از مسخره کردن خداوند خندیدن خدا نیست بلکه عذاب های جزئی یه که خدا بر سر کفار میاره مثل سرگردانی!

شما اگه یه آیه قبل این رو بخونی میفهمی که یهودی ها روز تعطیلشون شنبس و خدا اونها رو از ماهیگیری در شنبه منع کرده…اون ها نافرمانی کردن و خداوند مسخشون کرد…به صورت بوزینه در آمدن…حالا این خلاصه داستان بود…بقیشو سرچ کنید!

نادانان منظورش بت پرستانه…که میگن بت ها با ما حرف میزنن ولی خدای تو نه!

هرچی آیه توش بوزینه و خوک هست در اینجا منظورش مسخ کردن برای عذابه

همچون چهار پایان…این ها اکثرا مثالند…همچون…زبان فارسی بخونی بد نیستا…بعدشم اعمال این ها به چهار پایان تشبیه شده!

دوستان هرچیزی رو باور نکنید لطفا قبلش تحقیق کنید!
دوست عزیز سوخوی جان…من برای آمرزش تو دعا میکنم…نوجوونی فکر میکنی علمت زیاده پخته نشدی…خود شما تو همین پست چند تا فحش دادی؟

1 ❤️

2016-01-25 17:01:51 +0330 +0330
نقل از: problemsolver دوست عزیزی که قرآن خوندی.....امیدوارم تفسیر قرآن رو هم خونده باشی و بدونی این چیزایی که نوشتی تفاسیری دارن... از دوستان دیگه میخوام همونطور که ایشون ازتون میخواد فکر کنید واقعا فکر کنید... در دلهایشان مرضی است همون دلهره بعد گناهه...مثل بچه ای که یواشکی شیرینی میخوره و بعدش وجدان درد میگیره...همه ما بهش دچار شدیم! ..... این ابله رو خدا به کسانی گفته که بدون تفکر در نششانه هاا کفر میورزند.... ..... منظور از مسخره کردن خداوند خندیدن خدا نیست بلکه عذاب های جزئی یه که خدا بر سر کفار میاره مثل سرگردانی! ..... شما اگه یه آیه قبل این رو بخونی میفهمی که یهودی ها روز تعطیلشون شنبس و خدا اونها رو از ماهیگیری در شنبه منع کرده...اون ها نافرمانی کردن و خداوند مسخشون کرد....به صورت بوزینه در آمدن...حالا این خلاصه داستان بود...بقیشو سرچ کنید! ...... نادانان منظورش بت پرستانه...که میگن بت ها با ما حرف میزنن ولی خدای تو نه! ...... هرچی آیه توش بوزینه و خوک هست در اینجا منظورش مسخ کردن برای عذابه ....... همچون چهار پایان....این ها اکثرا مثالند...همچون....زبان فارسی بخونی بد نیستا...بعدشم اعمال این ها به چهار پایان تشبیه شده! ...... دوستان هرچیزی رو باور نکنید لطفا قبلش تحقیق کنید! دوست عزیز سوخوی جان....من برای آمرزش تو دعا میکنم...نوجوونی فکر میکنی علمت زیاده پخته نشدی....خود شما تو همین پست چند تا فحش دادی؟

تفسیر قرآن یعنی تحریف قرآن!
یعنی درک این آیه ها اینقدر سخته که آخوندا بیان معنی یه آیه رو 180 درجه تغیر بدن؟اگه تفسیر قرآن واقعا نیازه پس یعنی الله کشک بوده و اینقدر گاگول بوده که نمیتونسته منظورشو به درستی برای مردم تو کتاب به اصطلاح الهییش توضیح بده و این یعنی ریدمانی دیگر بر سر اسلام.
چگونه میشه خدایی رو پرستید که از فهماندن منظورش به بندگانش عاجزه، و بندگانش باید کلمه های الله رو معنی کنن؟

1 ❤️

2016-01-25 19:05:12 +0330 +0330

این الله مدینه و پیامبرش هرکی رو مثل گوسفند به حرفشون کنه میگن خوبه.هرکیم برخلاف نظرشون حرفی بزنه بهش توهین میکنن.اجازه کشتنشو میدن.تو جهنم میندازن.و خیلی کارهای دیگه.واقعا اسلام دین زوره و دزدی و نادانیه

2 ❤️

2016-01-25 20:31:12 +0330 +0330
نقل از: kashkaki تفسیر قرآن یعنی تحریف قران؟

رو چه حسابی این حرف رو میزنید؟،رفیقتون آیاتی که میگفت قران باید بدون تفسیر باشه رو خودش تفسیر کرده بود. رجوع کنید به تاپیک های مربوطه . . .

اصلا شما مگه نمیگید که قرآن کلام آسمانی نیست؟فرضا قبول

خوب ما مسلمونای ایران ایدئولوژی محمد رو قبول داریم و هممون و مراجع تقلیدمون هم قران رو با تفسیرش قبول داریم. حالا شما داری میگی نه باید حتما بدون تفسیر قبول داشته باشید. بدون تفسیرش هم احمقانه هست. پس شما مسلمونا احمقید.

نه اینطور نیست ما نظرمون با تفسیرشه به کسی هم توهین نمیکنیم مگر توهین کنند. دینمون هم دین مهربانی هست. شما هم اگر با افراطی هایی مثل داعش مشکل دارید بفرمایید به خودشون توهین کنید و پای ما رو وسط نکشید.

یه زمانی همه بر این باور بودن که …زمین صافه نه گرد…خورشید دور زمین میچرخه …و همه میگفتند سیاه پوستان برده هستند و خیلی باورهای دیگه

حالا شما بگو آیا چون همه اونجوری میگفتن اون باور ها درست بود …؟؟؟ مسلما نه

پس چون شما بقول خودت ( مسلمانهای ایران ) و اکثریت مردم هستید و میگید قران کلام خدا و محمد فرستاده اونه آیا دلیل بر درست بودن اونه …؟؟

بر اساس پاسخ اولی …مسلما نه … برو دنبال جواب بگرد تفسیرش کن …عمرا بتونی

0 ❤️

2016-01-26 01:15:17 +0330 +0330

رو چه حسابی این حرف رو میزنید؟،رفیقتون آیاتی که میگفت قران باید بدون تفسیر باشه رو خودش تفسیر کرده بود. رجوع کنید به تاپیک های مربوطه . . .

خوب ما مسلمونای ایران ایدئولوژی محمد رو قبول داریم و هممون و مراجع تقلیدمون هم قران رو با تفسیرش قبول داریم. حالا شما داری میگی نه باید حتما بدون تفسیر قبول داشته باشید. بدون تفسیرش هم احمقانه هست. پس شما مسلمونا احمقید.

نه اینطور نیست ما نظرمون با تفسیرشه به کسی هم توهین نمیکنیم مگر توهین کنند. دینمون هم دین مهربانی هست. شما هم اگر با افراطی هایی مثل داعش مشکل دارید بفرمایید به خودشون توهین کنید و پای ما رو وسط نکشید.

جالبه شما نصفه مسلمونای شیعه که در زمان امام های گوزی شیعه عددی نبودید حالا ادعای برتری نسبت به داعش و اهل سنت دارید.
اسلام دین مهربان!!! فکر کنم بهتره دوباره تاپیک رو بخونی نصفه مسلمون عرب پرست.
اگه حرف تو درست باشه پس چرا الله دین اسهال اینقدر گاگول بوده که نتونسته منظورشو به بندگانش برسونه؟مگه لقب خدای شما توانا(زارت) نیست؟پس چرا از درک فهماندن مطلب به دیگران عاجز بوده؟

1 ❤️

2016-01-26 13:09:06 +0330 +0330
نقل از: sukhoi

جالبه شما نصفه مسلمونای شیعه که در زمان امام های گوزی شیعه عددی نبودید حالا ادعای برتری نسبت به داعش و اهل سنت دارید.
اگه حرف تو درست باشه پس چرا الله دین اسهال اینقدر گاگول بوده که نتونسته منظورشو به بندگانش برسونه؟مگه لقب خدای شما توانا(زارت) نیست؟پس چرا از درک فهماندن مطلب به دیگران عاجز بوده؟

آقا اصلا من یه مثال غیر اسلامی میزنم…
شما تا حالا شاهنامه خوندی؟اگه ادعای ایرانی بودنت میشه باید خونده باشی…
پس چرا بعضی از ابیات شاهنامه رو نمیشه فهمید؟
هممون قبول داریم شاهکار فردوسیه حالا چون ما نمیفهمیم فردوسیم نفهمه؟
شما داری با استناد به یه آیه میگی خدا گاگوله(استغفرال…)
چرا نرفتی دو آیه قبل اونو بخونی تا منظورشو بفهمی؟
پس خدا عاجز نیست…محمد که عمر نوح نداشت یه میلیون صفحه کتاب بنویسه…خدا هم با استناد به عمر محمد خلاصه مفید یه کتاب داد توش و تو همین کتاب گفته در آیاتم تفکر کنید تا بفهمید…
نه اینکه گشاد بازی دربیارین بزارین من بهتون بفهمونم…
همه چیز که نمیشه حاظر آماده باشه!

1 ❤️

2016-01-26 13:30:03 +0330 +0330

یه چیز دیگه…
شما اولش دردت این بود که چرا داره خدا توهین میکنه.حالا شد چرا خدا ناتوانه در رسوندن منظورش؟
خانم ماندانا کسی نگفته مثل گوسفند به خدا ایمان بیارید…من خودم کلی فکر کردم کلی اعتقاداتم به هم خورد تا تونستم فلسفش رو پیدا کنم که الان در بحث ما نمیگنجه…خدا نگفته سوال نکنید اتفاقا گفته سوال کنید…اما اگه در جواب سوالتون تفکر کنید من کمکتون میکنم به جواب سوال برسید…
در مورد اینم که میگید هرکی به خدا ایمان نیاره میره جهنم یا بلا سرش میاد…خیر نه…همچین چیزی خدا نگفته…خیلی عوامل در سرنوشت شما تاثیر داره مخصوصا اعمال دنیویتون…شما میتونی یه همجنسگرای کافر باشی…اما اگه دلت بزرگ باشه به نیازمندا کمک کنی و…سرنوشتت رو تغییر بدی…هیچ جا خدا نگفته فقظ بخاطر قبول نداشتن من میرین جهنم…

0 ❤️

2016-01-26 13:55:21 +0330 +0330
نقل از: problemsolver

پس خدا عاجز نیست…محمد که عمر نوح نداشت یه میلیون صفحه کتاب بنویسه…خدا هم با استناد به عمر محمد خلاصه مفید یه کتاب داد توش و تو همین کتاب گفته در آیاتم تفکر کنید تا بفهمید…

مرد مومن… فردوسی ادعا کرد شاهنامه کتابی است به کاملترین زبان برای هدایت انسانها برای همه قرون؟؟؟

کتابی که این ادعا رو داره باید برای همه قابل فهم باشه… نشد ترجمه ش… چرا تفسیر؟ مگه خدات در خود قرآن نگفته که قرآن رو ساده و برای فهم همه نازل کرده؟

سوره القمر آیه 17: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟

سوره القمر آیه 22: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ ( خط رو خط شده جبرئیل آیه رو دو بار آورده واسه ممد 🙄 )

سوره القمر آیه 32: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ (احتمالا ممد مشغول عمل خیر نکاح بوده و متوجه پیغام خداوند نمیشده و برای همین جبرئیل 3 بار همین آیه رو میاره تا مطمئن شه ممد متوجه آیه شده )

سوره القمر آیه 40: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ (الله، سوزنت گیر کرده؟! فهمیدیم! چرا اینقدر تکرار میکنی؟ آیا فکر میکنی با مشتی بقره طرفی؟)

این تفسیر هم ماست مالی تمام برای سوتی های قرآنه، مثلا الله گفته که ما شهاب سنگ ها را به سمت جن ها و شیاطین پرتاب میکنیم تا در زمین شما شنود نکنند (!) و بعد در تفسیر یه کسشر دیگه ای میذارن جاش که پرش کنه.

سوتی های قرآن اونقدر زیادن که من حوصله ندارم اینجا بنویسم. ذهن مذهبی و متعصب هم معمولا در برابر فهمیدن مقاومت میکنه. حالا شما سر همون دین احمقانه ت بمون و زنده نگهش دار، تا از پسش داعش و گایش و القعده بزنه بیرون. اصلا هم اینا از اسلام نیستن. مثلا داعش که کفار رو میکشه احکامشو از تو قرآن نیاورده. از خودش داره میگه.

تا وقتی اسلام زنده س، این مملکت درست بشو نیست. باز جای امید هست تا نسل جوان ایران این خرافات رو کنار بزنه و از شر این مذهب و حکومت مذهبی خلاص بشه.

یکی هم گفت کسی دین رو به شما تحمیل کرد گوه خورد!

پیامبرت گوهم میخورد و ما نمیدونستیم؟ توی همین قرآن گفته که کافران رو بکشید و فلان و فلان تا مسلمان شوند و اگر نشدند با خفت جزیه دهند

بر اساس همین قرآن و تفاسیرش، در کتاب جواهرالکلام احکام مسخره ای برای کفار حربی که اسلام رو نپذیرفتن وجود داره ( بکشید و بکنید و… )

و طبق همین آیه ایرانیانی که اسلام نیاوردند یا کشته شدند یا محکوم به پرداخت جزیه به مسلمانان بودند، و امامای بی عرضت هم چارتا مرید جمع کرده بودن حدیث کسشر میگفتن و خودشونو بزرگ جلوه میدادن!

2 ❤️

2016-01-26 14:05:01 +0330 +0330

ببینید عزیزان…
خدا توی همین قرآن گفته شما حق کشتن چپاول کردن و از بین بردن رو ندارید…مگر…دقت کنید مگر…اینکه چاره دیگه ای نداشته باشید…در زمان علی و محمد قلمرو مسلمانان از اونی که بود زیاد نشد…چرا؟چون دستور خدا ایین بود که دعوت کنید اگه گوش ندادن ولی در کنارش مشکلی هم ایجاد نکردن کاری باهاشون نداشته باشید اما در زمان خلفای دیگه چون به فکر پول و مال و… بودن چپاول میکردن…در مورد اینکه شما میگی آخوندا آیات رو 180 درجه تغییر میدن در مورد شیعه های واقعی درست نیست اما در مورد طالبان بنی امیه داعش و…صدق میکنه
خودمونم داریم میبینیم

لطفا لطفا لطفا تفکر رو فراموش نکنین…یک ساعت تفکر از 70 سال عبادت بهتره چون باعث میشه شما دین رو درک کنین نه مثل دوستمون که گفتن مثل گوسفند پیروی کنین…

ببینید من خودم هر یکشنبه به کلیسا میرم به حرف کشیش ها گوش میدم چون حرف های خوبی میزنن با اینکه مسیحی نیستم…نماز هم میخونم قرآن گوش میدم و میخونم و روزه میگیرم…

0 ❤️

2016-01-26 14:13:36 +0330 +0330
نقل از: Tywin

مرد مومن… فردوسی ادعا کرد شاهنامه کتابی است به کاملترین زبان برای هدایت انسانها برای همه قرون؟؟؟

کتابی که این ادعا رو داره باید برای همه قابل فهم باشه… نشد ترجمه ش… چرا تفسیر؟ مگه خدات در خود قرآن نگفته که قرآن رو ساده و برای فهم همه نازل کرده؟

سوره القمر آیه 17: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟

سوره القمر آیه 22: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ ( خط رو خط شده جبرئیل آیه رو دو بار آورده واسه ممد 🙄 )

سوره القمر آیه 32: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ (احتمالا ممد مشغول عمل خیر نکاح بوده و متوجه پیغام خداوند نمیشده و برای همین جبرئیل 3 بار همین آیه رو میاره تا مطمئن شه ممد متوجه آیه شده )

سوره القمر آیه 40: و این قرآن را آسان ادا کردیم تا از آن پند گیرند. آیا پند گیرنده ای هست؟ (الله، سوزنت گیر کرده؟! فهمیدیم! چرا اینقدر تکرار میکنی؟ آیا فکر میکنی با مشتی بقره طرفی؟)

این تفسیر هم ماست مالی تمام برای سوتی های قرآنه، مثلا الله گفته که ما شهاب سنگ ها را به سمت جن ها و شیاطین پرتاب میکنیم تا در زمین شما شنود نکنند (!) و بعد در تفسیر یه کسشر دیگه ای میذارن جاش که پرش کنه.

سوتی های قرآن اونقدر زیادن که من حوصله ندارم اینجا بنویسم. ذهن مذهبی و متعصب هم معمولا در برابر فهمیدن مقاومت میکنه. حالا شما سر همون دین احمقانه ت بمون و زنده نگهش دار، تا از پسش داعش و گایش و القعده بزنه بیرون. اصلا هم اینا از اسلام نیستن. مثلا داعش که کفار رو میکشه احکامشو از تو قرآن نیاورده. از خودش داره میگه.

تا وقتی اسلام زنده س، این مملکت درست بشو نیست. باز جای امید هست تا نسل جوان ایران این خرافات رو کنار بزنه و از شر این مذهب و حکومت مذهبی خلاص بشه.

یکی هم گفت کسی دین رو به شما تحمیل کرد گوه خورد!

پیامبرت گوهم میخورد و ما نمیدونستیم؟ توی همین قرآن گفته که کافران رو بکشید و فلان و فلان تا مسلمان شوند و اگر نشدند با خفت جزیه دهند

بر اساس همین قرآن و تفاسیرش، در کتاب جواهرالکلام احکام مسخره ای برای کفار حربی که اسلام رو نپذیرفتن وجود داره ( بکشید و بکنید و… )

و طبق همین آیه ایرانیانی که اسلام نیاوردند یا کشته شدند یا محکوم به پرداخت جزیه به مسلمانان بودند، و امامای بی عرضت هم چارتا مرید جمع کرده بودن حدیث کسشر میگفتن و خودشونو بزرگ جلوه میدادن!

دوست عزیز شما خودت الان داری مسخره میکنی…من کی گفتم متعصبم؟من به همه با عقایدششون احترام میزارم…
اما در مورد آیاتی که آوردی…کی گفته قرآن درکش سخته؟مگه فیزیک کوانتومه؟شما فقط کافیه متن قرآن رو بخونی و فقط به یک آیه استناد نکنی!همین سوءبرداشت ها از اینجا اومده…ببین عزیز من شما تا حالا شده بچه که بودی مادرت موقع عید دیدنی تاکید بر سلام کردن ودست دادن کنه؟این قرآنم همینه…ساده فرستادیم اما برای بهره مندی از نکاتش باید تفکر کنید…این چیزیه که اینجا گفته و تا کید کرده برای شما عزیزان…تا سو"تابیر اتفاق نیفته…

1 ❤️

2016-01-26 14:17:26 +0330 +0330

دوستان اگه شما ذهنتون رو باز بزارین فک کنم به اندازه کافی دلیل قابل قبول آوردم…

کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نه…

2 ❤️

2016-02-18 09:41:42 +0330 +0330

جالبه شما نصفه مسلمونای شیعه که در زمان امام های گوزی شیعه عددی نبودید حالا ادعای برتری نسبت به داعش و اهل سنت دارید. اسلام دین مهربان!!!!! فکر کنم بهتره دوباره تاپیک رو بخونی نصفه مسلمون عرب پرست. اگه حرف تو درست باشه پس چرا الله دین اسهال اینقدر گاگول بوده که نتونسته منظورشو به بندگانش برسونه؟مگه لقب خدای شما توانا(زارت) نیست؟پس چرا از درک فهماندن مطلب به دیگران عاجز بوده؟

آقا اصلا من یه مثال غیر اسلامی میزنم... شما تا حالا شاهنامه خوندی؟اگه ادعای ایرانی بودنت میشه باید خونده باشی.... پس چرا بعضی از ابیات شاهنامه رو نمیشه فهمید؟ هممون قبول داریم شاهکار فردوسیه حالا چون ما نمیفهمیم فردوسیم نفهمه؟ شما داری با استناد به یه آیه میگی خدا گاگوله(استغفرال....) چرا نرفتی دو آیه قبل اونو بخونی تا منظورشو بفهمی؟ پس خدا عاجز نیست....محمد که عمر نوح نداشت یه میلیون صفحه کتاب بنویسه....خدا هم با استناد به عمر محمد خلاصه مفید یه کتاب داد توش و تو همین کتاب گفته در آیاتم تفکر کنید تا بفهمید... نه اینکه گشاد بازی دربیارین بزارین من بهتون بفهمونم... همه چیز که نمیشه حاظر آماده باشه!

چه جواب مسخره ای دادی! اون زمان که فردوسی شاهنامه رو نوشت مردم از کلماتی استفاده میکردن که یا الان متروک شدن یا معنیشون عوض شده و با یه ترجمه ساده میشه همش رو فهمید. ولی تازی نامه چی؟زبان عربی تا الان تغیر نکرده پس چرا باید قرعن رو تفسیر کرد که مثلا یه آیه که معنی خوبی نداره رو به وسیله تفسیر مثبتش کنن؟ و در آخر چندبار به شما نصفه مسلمونا بفهمونم که محمد زنباره (ص) این آیه هارو هر دفعه به صورت نامنظم از کون مبارکش در میاورده. این تازی نامه ای که تو الان میبینی به وصیله علی و عمر عثمان تدوین شده که اونا آیه های پیامبر گوزوی اسلام رو جمع آوری کردن و هر کدوم که به نظر میومد شبیه اون یکی هست رو تو یه سوره قرار میدادن

0 ❤️

2016-02-18 09:50:57 +0330 +0330

این مسلمونا فقط چرت میگن.دفاع از این دین اسهالی به ضرر همشون تموم میشه

1 ❤️

2016-02-23 20:25:00 +0330 +0330

تاپیک های خوبی میذاری
ایول بازم بذار
میام سر میزنم

1 ❤️

2016-02-23 22:00:37 +0330 +0330
نقل از: homayoon23 تاپیک های خوبی میذاری ایول بازم بذار میام سر میزنم

? ? .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «