چرا خمینی،خامنه‌ای و رفسنجانی در طول جنگ ایران با عراق هیچکدام از فرزندانشان رو به جبهه نفرستادند؟

1393/05/23

چرا خمینی،خامنه‌ای و رفسنجانی در طول جنگ ایران با عراق هیچکدام از فرزندانشان رو به جبهه نفرستادند تا شهید بشدن؟ مگه نمیگن شهادت بالاترین سعادته؟ چرا خودشون به جنگ نرفتن؟ حالا هم اگه جنگی در بگیره ( با هر کسی‌) اول مردم بدبخت رو میخوان بندازن جلو. بسیجی هاشونم ( مثل بسیجی‌‌های شهوانی) کونشونو پاره می‌کنن که با خر کردن مردم ( حالا یکی‌ با دین خر میشه،یکی‌ با وطن پرستی، به یکی‌ میگن تو غیرت داری! پس برو جلو بمیر و …) دوباره ملتو به فیض شهادت برسونن!!. دوستان این عکس پسر رفسنجانی رو ببینید
3659_635_0.jpg

و اینبار اگه جنگی شد تا اینا جلو نرفتن اصلا به جنگ هم فکر نکنید. اگه قراره که به رهبر ایران اقتدا کنیم! همون‌جا که ایشون تشریف دارن!! ما هم همون‌جا میمونیم.

11478 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-02-08 20:31:57 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
اگر همین شهدای کثیف راه اسلام نبودند… ما امروزه اینقد بدبخت نبودیم
مادر تمام شهدا را گائیدم…چه شهیدهای ایرانی راه اسلام…چه شهیدان عراقی راه اسلام…چه افغانی…چه سوریه ای…چه…[/quote]
اگه کمی مطالعه میکردی اینگونه رفتار نمیکردی.وقتی که خرمشهرو صدام گرفت از جنوبیا بپرس چه بلایی سر مردم خصوصا دخترای خرمشهر اوردن.همین شهدا با خونشون خرمشهر که عزت ایران بود باعث ازادی شد.من اون کاری که اونا انجام دادن فبرای دین و مذهبشون فبرای هدفشون.همین که خرمشهر ازاد شد ایران عزت یافت.میدونی به چه بهایی.حداقل فکرتو از منجلاب بیرون بکش اگه سربازان امریکایی هم اینکارو کرده بودن برای ما جای تقدیر انچنانی داشت.کلا از هر نقطه جهان.کسی این لطفو در مورد ایران داشت کلی جای تقدیر داشت.دیدتو وسیع کن عوض توهین کمی منطقی و از زاویه دیگه نگاه کن.هر جا فداکاری بشه قابل تقدیره.اینا رو جون عزیزت با داعش مقایسه نکن.دختر خرمشهری عین خواهر ماست این دختران بصورت کاملا عریان به درخت نخل بسته میشدن و مورد تجاوز و شکنجه سربازا قرار میگرفتن. همین شهدا که تو اینگونه توهین میکنی باعث رانده شدن این گونه متجاوزین شدند.برای من که مطالعه میکنم خیلی جای تقدیر دارن[/quote]
مطالعات تو از رسانه های ملاهاست
تو که نباید میمون ملاها باشی و باور کنی
همچین میگی مطالعه…انگار چقدر منبع بیطرف در کشور داریم…!!!
شک نکن اگر همین تندروها نبودند…انقلاب نمیشد که بخواد جنگ بشه که بخوان منت بذارن که ما در جنگ شهید دادیم و این کسشعرا
همین تندورها بودند که باعث جنگ شدن و ادامه دادن جنگ بیهوده
منکه مدافع ارتش عراق نیستم…ولی ایرانیهای شیعه تندرو بودند که ارتش عراق رو به ایران آوردن…با خرابکاریهاشون[/quote]
نه بابا من یه بیطرفم.فقط نظرات شخصی خودمو گفتم قضاوتو میزارم بعهده بازدیدکنندگان

0 ❤️

2015-02-08 20:45:39 +0330 +0330

[quote=k@hroba]حرفای شیلاناز منطقی تره، مهم نیست که باعث و بانی جنگ؛ این انقلاب کیری اسلامی بود یا نه. مهم اینه که هرچی بود و هرچی شد، تو شرایط بحرانی جنگ؛ همین شهدا بودن که حافظ ناموس این خاک شدن. حالا کاری نداریم هدفشون چی بوده و در راه چی بوده. مهم اینه که ثمره کارشون دفاع از شرف ایران بود، برا همین احترامشون واجبه.
تمام[/quote]
دقیقا.من اون کاری که انجام شده حالا بهر نیتی مدنظرمه.بایه مثال قابل لمس بهتون ارزش کارو نشون میدم.کارتون شرک قسمت اولو همه ما دیدیم.شرک بخاطر ازاد شدن مردابش مجبور به نجات دادن فیونا از دست اژدها شد.حتی موقع نجات فیونا از اینکه طرف از شوالیه ها نبوده و داستان طوری دیگه بود معترض بود اما هر چی بود شرک با فداکاریش اونو نجات داد.حالا بماند هدفش از اینکار چی بود.مهم ازادی فیونا بود.البته خیلی ناراحتم که این مثال در قبال شهدای عزیزمون زدم.اما هر چی بوده اونا ما رو که هدفمون ارامش و دور از تجاوز بوده رسوندن.حالا بدست کی تهییج شدن و هدفشون چی بوده مهم نیست .مهم اینه با از دست دادن جونشون ما الان با خیال راحت داریم زندگی میکنیم

0 ❤️

2015-02-08 20:56:04 +0330 +0330

[quote=shila_naz]
دقیقا.من اون کاری که انجام شده حالا بهر نیتی مدنظرمه.بایه مثال قابل لمس بهتون ارزش کارو نشون میدم.کارتون شرک قسمت اولو همه ما دیدیم.شرک بخاطر ازاد شدن مردابش مجبور به نجات دادن فیونا از دست اژدها شد.حتی موقع نجات فیونا از اینکه طرف از شوالیه ها نبوده و داستان طوری دیگه بود معترض بود اما هر چی بود شرک با فداکاریش اونو نجات داد.حالا بماند هدفش از اینکار چی بود.مهم ازادی فیونا بود.البته خیلی ناراحتم که این مثال در قبال شهدای عزیزمون زدم.اما هر چی بوده اونا ما رو که هدفمون ارامش و دور از تجاوز بوده رسوندن.حالا بدست کی تهییج شدن و هدفشون چی بوده مهم نیست .مهم اینه با از دست دادن جونشون ما الان با خیال راحت داریم زندگی میکنیم[/quote]

مثال خیلی بامزه و البته گویایی بود! ? i-m_so_happy

کاملا درسته، اون شهدای بیچاره این وسط فقط قربانی بودن، روحشونم از دسیسه های کثیف پشت این جنگ خبر نداشت، ولی باعث شدن آرامش به این خاک برگرده.
منتهی برخی آقایون از شدت آسیب این انقلاب و حکومت دینی متاسفانه از اونور بوم افتادن پائین و کلا هرچیزی که به هر نحو اثری از اسلام توش باشه رو به باد فحش میکشن.
تندروی تو هیچ زمینه ای خوب نیست.
ما افراد بزرگی تو این سرزمین داشتیم که ثمره بزرگی از خودشون بجا گذاشتن و در عین حال مسلمون هم بودن، حالا نباید بیایم این وسط به دین و ایمونشون گیر بدیم که!

0 ❤️

2015-02-08 20:57:46 +0330 +0330

hij vkh fk nmkrdm injuri b joone ham bioftim
y negah b khodmoon bokonim maha drimm farC harf miznim
Kari b eslam nadrim…
ma khoda drim ino hame qabul dran hameye adyan a shie o soni ta yahoodio masiihii. …
ykm qeyrat da6te ba6in

0 ❤️

2015-02-08 23:39:52 +0330 +0330

[quote=Nona-jigar]hij vkh fk nmkrdm injuri b joone ham bioftim
Kari b eslam nadrim…
ma khoda drim ino hame qabul dran hameye adyan a shie o soni ta yahoodio masiihii. …
ykm qeyrat da6te ba6in[/quote]
اين کجاش فارسيه آخه؟؟ fool lol !
الآن دلت خوشه که فارسي نوشتي مثلاً؟! همه کامنتات همين شکليه dash1 خب آدم چشش درمياد تا اينارو بخونه dash1 اي بابا!

0 ❤️

2015-02-09 00:05:36 +0330 +0330

[quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
مادر تمام شهدا را گائیدم…چه شهیدهای ایرانی راه اسلام…چه شهیدان عراقی راه اسلام…چه افغانی…چه سوریه ای…چه…[/quote]
اگه کمی مطالعه میکردی اینگونه رفتار نمیکردی.وقتی که خرمشهرو صدام گرفت از جنوبیا بپرس چه بلایی سر مردم خصوصا دخترای خرمشهر اوردن.همین شهدا با خونشون خرمشهر که عزت ایران بود باعث ازادی شد.من اون کاری که اونا انجام دادن فبرای دین و مذهبشون فبرای هدفشون.همین که خرمشهر ازاد شد ایران عزت یافت.میدونی به چه بهایی.حداقل فکرتو از منجلاب بیرون بکش اگه سربازان امریکایی هم اینکارو کرده بودن برای ما جای تقدیر انچنانی داشت.کلا از هر نقطه جهان.کسی این لطفو در مورد ایران داشت کلی جای تقدیر داشت.دیدتو وسیع کن عوض توهین کمی منطقی و از زاویه دیگه نگاه کن.هر جا فداکاری بشه قابل تقدیره.اینا رو جون عزیزت با داعش مقایسه نکن.دختر خرمشهری عین خواهر ماست این دختران بصورت کاملا عریان به درخت نخل بسته میشدن و مورد تجاوز و شکنجه سربازا قرار میگرفتن. همین شهدا که تو اینگونه توهین میکنی باعث رانده شدن این گونه متجاوزین شدند.برای من که مطالعه میکنم خیلی جای تقدیر دارن[/quote]
کسکش بسیجی‌ اونا دشمن بودن این جنایتا رو کردن، شما خارکوسده‌ها با ایرانیا هزار برابر بدتر می‌کنین، از کهریزک بگیر تا فروختن دختر‌های ایرانی به عرب ها. کیر سگ تو دین کثیفتون

0 ❤️

2015-02-09 02:43:15 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
کسـکـش بسیجی‌ اونا دشمن بودن این جنایتا رو کردن، شما خارکـوسـده‌ها با ایرانیا هزار برابر بدتر می‌کنین، از کهریزک بگیر تا فروختن دختر‌های ایرانی به عرب ها. کیــر سگ تو دیـن کثـیفتون[/quote]
واقعاً متأسفم براي خودم
چون با جماعت بد دهن و بي ادبي مثل شماها در يک جناح قرار گرفتم!
اي کاش ياد بگيريد که اگر قراره که بي دين باشين و روشنگري کنين، بايد يه فرقي با بسيجيا داشته باشين!
اونا فحش ميدن، شما هم فحش ميدين. پس چه فرقي با اونا داريد؟
اگه قراره که دين نداشته باشين سعي کنين مثل خيلي قديميتر از شماها (بـهرام، ماني، ويکتور، پسر ايران و حتي عطا مروج) باشيد و فرهنگ والاتونو به رخ مسلمونا بکشيد. نه که اينجوري nea .
اين خانوم فقط داره ميگه که حرمت کسي رو که براي اين آب و خاک جونشو داده حفظ کنيد.
حرف بدي زده؟؟ توهيني کرده؟؟ آيا مستحق اينجور توهينهاست؟؟ stop !
البته ميدونم. الآن به منم فحش ميدين، چون طرف ايشونو گرفتم؛ ولي باور کنيد که فحش دادن شماها به تخم چپمم نيست!
ولي شايد فحاشيتون>>>>>دل اين خانوم رو بشکنه. پس اقلاً انسانيت رو سرلوحه کاراتون قرار بدين.

0 ❤️

2015-02-09 03:23:49 +0330 +0330

[quote=ترومن]
اي کاش ياد بگيريد که اگر قراره که بي دين باشين و روشنگري کنين، بايد يه فرقي با بسيجيا داشته باشين!
اين خانوم فقط داره ميگه که حرمت کسي رو که براي اين آب و خاک جونشو داده حفظ کنيد.
ولي شايد فحاشيتون>>>>>دل اين خانوم رو بشکنه. پس اقلاً انسانيت رو سرلوحه کاراتون قرار بدين.[/quote]

0 ❤️

2015-02-09 04:18:16 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
کسـکـش بسیجی‌ اونا دشمن بودن این جنایتا رو کردن، شما خارکـوسـده‌ها با ایرانیا هزار برابر بدتر می‌کنین، از کهریزک بگیر تا فروختن دختر‌های ایرانی به عرب ها. کیــر سگ تو دیـن کثـیفتون[/quote]
واقعاً متأسفم براي خودم
اگه قراره که دين نداشته باشين سعي کنين مثل خيلي قديميتر از شماها (بـهرام، ماني، ويکتور، پسر ايران و حتي عطا مروج) باشيد و فرهنگ والاتونو به رخ مسلمونا بکشيد. نه که اينجوري nea .
البته ميدونم. الآن به منم فحش ميدين، چون طرف ايشونو گرفتم؛ ولي باور کنيد که فحش دادن شماها به تخم چپمم نيست!
ولي شايد فحاشيتون>>>>>دل اين خانوم رو بشکنه. پس اقلاً انسانيت رو سرلوحه کاراتون قرار بدين.
[/quote]
جناب ترومن من به بسیجی‌ فحش میدم نه به خاطر اینکه بی‌ ادبم به این خاطر که تنفرم رو نسبت به بسیجی‌ و دینش نشون داده باشم. الان هم این سیبیل کلفت بسیجی‌ که خودشو خانوم جا زده داره به جنابعالی میخنده. اگر به این‌ها فحش هم نمیتونی بدی چجوری میخوای نابودشون کنی‌؟ اونا هم همینو میخوان. دشمنی که حتی فحشم نده! من با بسیجی‌ بحث ندارم، نابودیشو می‌خوام. می‌خوام به درک واصلشون کنم. میفهمی؟ این جنگه،جنگ!

0 ❤️

2015-02-09 07:16:16 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام]
جناب ترومن من به بسیجی‌ فحش میدم نه به خاطر اینکه بی‌ ادبم به این خاطر که تنفرم رو نسبت به بسیجی‌ و دینش نشون داده باشم. الان هم این سیبیل کلفت بسیجی‌ که خودشو خانوم جا زده داره به جنابعالی میخنده. اگر به این‌ها فحش هم نمیتونی بدی چجوری میخوای نابودشون کنی‌؟ اونا هم همینو میخوان. دشمنی که حتی فحشم نده! من با بسیجی‌ بحث ندارم، نابودیشو می‌خوام. می‌خوام به درک واصلشون کنم. میفهمی؟ این جنگه،جنگ![/quote]
من کلاً با فحاشي عليه افراد مخالف هستم. به ايدئولوژي و مقدسات توهين ميکنم ولي به افراد، به خصوص کاربراي اينجا توهين نميکنم (رعايت قانون شهواني)
فحاشي از پشت کيبرد خيلي راحته. ولي مطمئناً اون تفکري وارد ذهنها ميشه که از آنارشيگري و تندخويي بدور باشه.
فعاليت شمارو دوست دارم. و در اکثر تاپيکهات شرکت ميکنم. ولي تندخوئي و بي ادبي رو نميپسندم
شايد ديدگاهامون با هم متفاوت باشه. ولي هر 2مون در راستاي يک هدف، که همانا آزادي ايران و ايراني از زنجيرهاي پوسيده دين و اعراب هست، فعاليت ميکنيم yes3 .
اگر کمي متعادلتر و محترمانه تر پست بزاري، هم تأثير بيشتري روي افکار داري و هم تاپيکهاي خودت که براشون زحمت ميکشي زيباتر و مفيدتر ميشن ok .
در پايان ازت ممنونم که بهم فحش ندادي ? .

0 ❤️

2015-02-09 07:24:03 +0330 +0330

دراینکه شهدا یا کشته شده های جنگ بیشتر از وطن برای دفاع از به حساب خودشون انقلاب و ارمان های انقلاب رفتن جنگیدن شکی نیست.
بودن کسانی که واقعا برای وطن جنگیدن.همه مدل شهید داریم.حتی داریم طرف دزد و موادفروش و قاتل بوده رفته جنگ.انسان های خوب هم زیاد بود.نمیشه همه رو به یک دید نگاه کرد.

اما اگر انقلابی نمیشد جنگی هم نمیشد.و همون احمق هایی که انقلاب کردن رفتن جنگ.
اگر هم حماقت رهبر و دیگران نبود جنگ هشت ساله نمیشد و بعد از پس گرفتن خرم شهر جنگ تموم میشد.

0 ❤️

2015-02-09 10:19:06 +0330 +0330

[quote=ترومن]
اين کجاش فارسيه آخه؟؟ fool lol !
الآن دلت خوشه که فارسي نوشتي مثلاً؟! همه کامنتات همين شکليه dash1 خب آدم چشش درمياد تا اينارو بخونه dash1 اي بابا![/quote]
mn keypedam farsii ndre moteasefane

0 ❤️

2015-02-09 10:36:18 +0330 +0330

[quote=Nona-jigar]
mn keypedam farsii ndre moteasefane[/quote]
وا تعجباااااا!!! وامصيبتااااا!!!
dash1 fool beee fool dash1 !

0 ❤️

2015-02-09 12:35:39 +0330 +0330

[quote=Nona-jigar]hij vkh fk nmkrdm injuri b joone ham bioftim
Kari b eslam nadrim…
این چه طرز پست گذاشتنه ؟ نمیتونی فارسی بنویسی ؟
همیشه همینطوری پست میذاری ! اگر اینطوری قصد خودنمایی داری سخت دراشتباهی چون خیلی کارمسخره ایه !

0 ❤️

2015-02-09 14:24:53 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام]
جناب ترومن من به بسیجی‌ فحش میدم نه به خاطر اینکه بی‌ ادبم به این خاطر که تنفرم رو نسبت به بسیجی‌ و دینش نشون داده باشم. الان هم این سیبیل کلفت بسیجی‌ که خودشو خانوم جا زده داره به جنابعالی میخنده. اگر به این‌ها فحش هم نمیتونی بدی چجوری میخوای نابودشون کنی‌؟ اونا هم همینو میخوان. دشمنی که حتی فحشم نده! من با بسیجی‌ بحث ندارم، نابودیشو می‌خوام. می‌خوام به درک واصلشون کنم. میفهمی؟ این جنگه،جنگ![/quote]
من کلاً با فحاشي عليه افراد مخالف هستم. به ايدئولوژي و مقدسات توهين ميکنم ولي به افراد، به خصوص کاربراي اينجا توهين نميکنم (رعايت قانون شهواني)
فحاشي از پشت کيبرد خيلي راحته. ولي مطمئناً اون تفکري وارد ذهنها ميشه که از آنارشيگري و تندخويي بدور باشه.
فعاليت شمارو دوست دارم. و در اکثر تاپيکهات شرکت ميکنم. ولي تندخوئي و بي ادبي رو نميپسندم
شايد ديدگاهامون با هم متفاوت باشه. ولي هر 2مون در راستاي يک هدف، که همانا آزادي ايران و ايراني از زنجيرهاي پوسيده دين و اعراب هست، فعاليت ميکنيم yes3 .
اگر کمي متعادلتر و محترمانه تر پست بزاري، هم تأثير بيشتري روي افکار داري و هم تاپيکهاي خودت که براشون زحمت ميکشي زيباتر و مفيدتر ميشن ok .
در پايان ازت ممنونم که بهم فحش ندادي ? .[/quote]
جناب ترومن وقتی اینو بفهمی که بسیجی‌ آدم نیست و کلا یه جنایتکاره که فقط در خدمت عقیدشه، فحش رو فقط به عنوان استارت خشم بر علیه اینها کاملا مجاز میدونی‌. در ضمن اگه فکر میکنی‌ که با بحث منطقی‌ با یه مشت حیوون بی‌ منطق و روانی که دینش میگه بکش اونم میگه باشه میتونی‌ به جأیی برسی‌ با نهایت تاسف باید بگم اگه دشمن بسیجیا نیستی‌ حداقل تو دامشون افتادی. من نابودی اسلام رو میخوام،باهاش بحث ندارم.

0 ❤️

2015-02-09 17:19:19 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor][quote=Nona-jigar]hij vkh fk nmkrdm injuri b joone ham bioftim
Kari b eslam nadrim…
نونا کبد
همیشه همینطوری پست میذاری ! اگر اینطوری قصد خودنمایی داری سخت دراشتباهی چون خیلی کارمسخره ایه ![/quote]

اون نونا کبدو خیلی خوب اومدی! ROFL

0 ❤️

2015-02-09 23:33:05 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor]
همیشه همینطوری پست میذاری ! اگر اینطوری قصد خودنمایی داری سخت دراشتباهی چون خیلی کارمسخره ایه ![/quote]
حالا گیریم ک مثلن اینجور قصد خود نمایی داره
همین ک نیاد بخاطر از دست دادن VIP تاپیک بزنه و بگه تا مشخص نشه چرا ازم گرفدن دیگه فعالیت نمیکنم ؛ بعد ادمین تاپیکشو قفل کنه و ببینه 3 شده ؛ ولی بازم ب فعالیته خعلی مثبتش ( :)))) ) ادامه بده خعلی خوبه

0 ❤️

2015-02-10 02:09:50 +0330 +0330

[quote=نه النا][quote=سروسهي]امریکاییا میان مارو قبول کنن؟ نه میگن اینا خارجین[/quote]
بهرحال…من فکر میکنم امریکائیها…مخصوصا ریپابلیکن ها… آدمای منصف و خوبی هستن
من حتی حاضرم ایران یکی از ایالتهای امریکا بشه تا بیشتر پیشرفت کنه
البته احمقهای متعصبی همیشه هستن که تا میگی امریکا… انگار کس مامانشون رو بزور گائیدی…موفق باشی
بای[/quote]
جانا سخن از زبان ما میگویی…

0 ❤️

2015-02-10 02:56:38 +0330 +0330

[quote=Gangsta Rap]‎‏
حالا گیریم ک مثلن اینجور قصد خود نمایی داره
همین ک نیاد بخاطر از دست دادن VIP تاپیک بزنه و بگه تا مشخص نشه چرا ازم گرفدن دیگه فعالیت نمیکنم ؛ بعد ادمین تاپیکشو قفل کنه و ببینه 3 شده ؛ ولی بازم ب فعالیته خعلی مثبتش ( :)))) ) ادامه بده خعلی خوبه[/quote]
به تو ارتباطی نداره که ‏جای دیگران جواب بدی یا من چه تاپیکی ‏زدم یا فعالیت من چی هست !
توکار بزرگترهاتم دخالت نکن آقای متولد هفتادوچار(به قول خودت) !
زیادم به مغزت فشارنیارکسمغز اعظم ببخشید کسلیس اعظم !
حالا بروبا اونیکی کاربریت بیا
lol

0 ❤️

2015-02-10 03:11:35 +0330 +0330

چون مردم ایرانی خر و کونی بودن

0 ❤️

2015-02-10 03:17:52 +0330 +0330

تخصیره حکومته :))))

0 ❤️

2015-02-10 03:25:17 +0330 +0330

[quote=Ali 1236958]
يک جواب زيبا و دندانشکن
البته از نوع منحصر به خودت good .[/quote]
این مگه منحصر ب خودشم داره .
البته ب جز این جمله ک تخصیره حکومته :)))

0 ❤️

2015-02-10 03:27:04 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor]
به تو ارتباطی نداره که ‏جای دیگران جواب بدی یا من چه تاپیکی ‏زدم یا فعالیت من چی هست !
lol[/quote]

باشه من کس لیس

ولی تو هنو توو دلت مونده ک یکی بیاد بت پا بده و تو کس لیسیشو کنی :)))

برو تاپیک بزن ک چرا بت کس نمیدن بلیسی و بعدش گریه کن و بگو من دیگه فعالیت نمیکنم . بعد ادمین بزنه تاپیکتو قفل کنه بخندیم :)))

من مثه تو بی وجود نسیدم ک با چنتا کاربری بیام

0 ❤️

2015-02-10 03:40:55 +0330 +0330

[quote=Gangsta Rap][quote=ویکتور _victor]
lol[/quote]

باشه من کس لیس

برو تاپیک بزن ک چرا بت کس نمیدن بلیسی و بعدش گریه کن و بگو من دیگه فعالیت نمیکنم . بعد ادمین بزنه تاپیکتو قفل کنه بخندیم :)))

من مثه تو بی وجود نسیدم ک با چنتا کاربری بیام[/quote]

سلواط بفرستید دیگه خوبیت نداره!

0 ❤️

2015-02-10 05:57:29 +0330 +0330

[quote=Ali 1236958]‎‏
يک جواب زيبا و دندانشکن
(wink)

0 ❤️

2015-02-10 06:26:21 +0330 +0330

[quote=Gangsta Rap][quote=Ali 1236958]
يک جواب زيبا و دندانشکن
این مگه منحصر ب خودشم داره .
البته ب جز این جمله ک تخصیره حکومته :)))[/quote]
منحصر به خودم نه ولی منحصربه دیگران دارم !
واسه توأم ازاین به بعد “کسلیس اعظم” ثبت شد !
درضمن حکومت نه رژیم ، بچه بسیجی
lol

0 ❤️

2015-02-10 06:49:20 +0330 +0330

[quote=Gangsta Rap]‎‏
باشه من کس لیس

من مثه تو بی وجود نسیدم ک با چنتا کاربری بیام[/quote]
کسی که ‏توملأ ‏عام کس لیسی میکنه وبدتر ازاون ‏به این کارش اعتراف وافتخارمیکنه ، هیچوقت نمی تونه دیگران روبه کسلیسی متهم کنه !
من متأهلم پسرم اینو محض اطلاع گفتم تا هوا برت نداره !
این آخرین جواب من بهت تواین تاپیک بود اگرم جوابتودادم واسه این بودکه فکرنکنی علی آبادم شهری شده واسه خودش یا توکسی هستی ، دیگه بیشترازاین باپست های بچه گونت تاپیک این بنده خدا رو به گند نکش .

0 ❤️

2015-02-10 17:36:27 +0330 +0330

mn na qasde khod namaE dram na inke fk knin khabrie…mn keyboardam Farsi ndre v az home ozr mkhm babate in mozo.
darzemn aqaye victor ehterame khodeto negah far lodfan…
Mohammad Jan niaz ni bahs kni ba kesi mn khodm jvb midm

0 ❤️

2015-02-10 17:37:49 +0330 +0330

[quote=ویکتور _victor][quote=Nona-jigar]hij vkh fk nmkrdm injuri b joone ham bioftim
Kari b eslam nadrim…
sHoma k didi post am hme injoorie pas lodfan daLilesho bpors BT bgm qezavat nkn

0 ❤️

2015-02-10 18:29:45 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
واقعاً متأسفم براي خودم
[/quote]
اقا جان شما با این بسیجی هایی که فحش میدن فرقی ندارین.چون من از این بسیجی ها هم ضربه خوردم.همانطور که شماها رو نمیتونم متقاعد کنم اونا رو هم نتونستم.بخاطر طرفداری از عرفان دالایلاما و پرده برداری از نسل کشی در تبت توسط دولت چین چنان زخمی از اینا خوردم که منو بجهت حق گویی بی دین و مرتد خوندند.در حالیکه من فقط گفته بودم غزه و فلسطین نیست که دغدغه فکری دولتمردان باشه اگه منصف باشیم و نژادپرستیو کنار بزاریم نسل کشی تبتیان هم باید دغدغه باشه اونا هم انسانند چرا ما از اونا حمایت نمیکنیم…در ضمن ترومن و چند نفر تو اینجا شاهد هستند من خانومم و هیچ ربطی به این دولت ندارم

0 ❤️

2015-02-10 22:39:46 +0330 +0330

[quote=shila_naz][quote=باید رید به اسلام][quote=ترومن][quote=باید رید به اسلام][quote=shila_naz][quote=نه النا]کیرم تو دهن تمام شهدای راه اسلام که اگر نبودند… اسلام اینقدر ما را بدبخت نمیکرد
واقعاً متأسفم براي خودم
[/quote]
اقا جان شما با این بسیجی هایی که فحش میدن فرقی ندارین.چون من از این بسیجی ها هم ضربه خوردم.همانطور که شماها رو نمیتونم متقاعد کنم اونا رو هم نتونستم.بخاطر طرفداری از عرفان دالایلاما و پرده برداری از نسل کشی در تبت توسط دولت چین چنان زخمی از اینا خوردم که منو بجهت حق گویی بی دین و مرتد خوندند.در حالیکه من فقط گفته بودم غزه و فلسطین نیست که دغدغه فکری دولتمردان باشه اگه منصف باشیم و نژادپرستیو کنار بزاریم نسل کشی تبتیان هم باید دغدغه باشه اونا هم انسانند چرا ما از اونا حمایت نمیکنیم…در ضمن ترومن و چند نفر تو اینجا شاهد هستند من خانومم و هیچ ربطی به این دولت ندارم[/quote]
بسیجی‌ جان لطفا جمع کن تا چند تا آبدارشو تحویلت ندادم. فحش میدم به بسیجی‌ و اسلام، کیرمم نمی‌تونین تناول کنین.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «