چطور مادرزن و خواهر زنم رو بکنم؟

1394/06/01

با سلام
من 3 سالی هست که ازدواج کردم و از همون اول تو کف مادرزن و خواهر زنم هستم.
اونها از نظر حجاب خیلی راحت هستن و جلوی من با همون لباسهای معمولی میگردن،مثلاً:

مادرزنم: معمولاً تی شرت،دامن یا تی شرت و شلوار
خواهرزنم: همیشه با تی شرت و شلوار
اما معمولاً یقه لباسهاشون همیشه طوری هست که میشه تا بالای چاک سینشون رو دید و وقتیکه دولا میشن حتی شینشون هم دیده میشه.
حقیقتاً بخاطر دعواهایی که با خواهرزنم افتادم میخوام اونو از روی کینه بکنم
اما مادرزنم رو دوست دارم و عاشق کس و کونش هستم.
در ضمن هردوتاشون هم آرایشگر هستن.
لطفاً راهکارها و پیشنهادهای جالبتون در این مورد که چطور بکنمشون رو برام بفرستید.
ممنون

13676 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-25 04:06:07 +0430 +0430

به گا نری صلوات

0 ❤️

2015-08-30 04:31:08 +0430 +0430

یعنی کسی اینجا بلد نیست راهنمایی کنه؟!!!
اگر بلد نیستید پس برای چی الکی این همه داستانهای دروغی مینویسید؟!

0 ❤️

2018-04-15 04:11:54 +0430 +0430

چه جوری بکنی؟ به سختی!!

اول تکلیفتو روشن کن، کردن به خاطر کینه اس یا به خاطر دوست داشتن!؟!
زنت رو به چه خاطر می کنی؟ کینه؟ عصبانیت؟ دوست داشتن؟

واسه سرگرمی چی؟!

کلا زن گرفتی خواهر مادرشو بکنی؟ یا به خاطر کردن ملت زن گرفتی؟ خیلی هزینه زیاد میدی واسه کردن ها!!

0 ❤️

2018-10-21 13:26:25 +0330 +0330

یه روز که مادر زنت خونه تنهاست برو اونجا یکم اونجا بشین تا دیدی پشت به تو کرده بلند شو یه چک سکسی بزن در کونش بر میگرده سمتت همون لحظه ازش لب بگیر احتمالا ۲تا چک بخوری بعد که اروم شد بهش بگو دخترت رو می‌خوام طلاق بدم اون نه با من می‌خوابه از این شعر ورا من نمیتونم اینجوری باهاش بسازم بعد یه زره بغض کن گریه خودش میاد باغلت می‌کنه بعد تو هم بغلش کن دستتو بزار رو کونش اگه دیدی حرفی نزد از شلوار ببر داخل . همین فقط قبلش دوربین گوشیتو بزار رو به روی جای که میخوای بکنیش ازش فیلم بگیر و اتو ازش داشته باش بعد بهش بگو اگه اون یکی دخترتو راضی نکنی فیلم تو پخش میکنم ٬

2 ❤️

2018-10-21 13:54:06 +0330 +0330
نقل از: mohammadmaghsoodi یه روز که مادر زنت خونه تنهاست برو اونجا یکم اونجا بشین تا دیدی پشت به تو کرده بلند شو یه چک سکسی بزن در کونش بر میگرده سمتت همون لحظه ازش لب بگیر احتمالا ۲تا چک بخوری بعد که اروم شد بهش بگو دخترت رو می‌خوام طلاق بدم اون نه با من می‌خوابه از این شعر ورا من نمیتونم اینجوری باهاش بسازم بعد یه زره بغض کن گریه خودش میاد باغلت می‌کنه بعد تو هم بغلش کن دستتو بزار رو کونش اگه دیدی حرفی نزد از شلوار ببر داخل . همین فقط قبلش دوربین گوشیتو بزار رو به روی جای که میخوای بکنیش ازش فیلم بگیر و اتو ازش داشته باش بعد بهش بگو اگه اون یکی دخترتو راضی نکنی فیلم تو پخش میکنم ٬

ای کسکش ننتو اینجوری کردن یاد گرفتی کون بچه فلسطینی

0 ❤️

2018-10-21 15:30:08 +0330 +0330

در وهله اول دست از جق زدن بردار و برو زن بگیر زن که گرفتی بیا تا بقییه مواردو باهات به اشتراک بذارم 🙄 🙄

3 ❤️

2018-10-21 16:25:10 +0330 +0330
نقل از: جادوگربنفش راهنمایی برا کردن پدر زنت نمیخای؟ ? ? ?

دهنتو . . . 🙄 🙄 🙄 🙄

1 ❤️

2018-10-21 16:29:39 +0330 +0330
نقل از: mohammadmaghsoodi یه روز که مادر زنت خونه تنهاست برو اونجا یکم اونجا بشین تا دیدی پشت به تو کرده بلند شو یه چک سکسی بزن در کونش بر میگرده سمتت همون لحظه ازش لب بگیر احتمالا ۲تا چک بخوری بعد که اروم شد بهش بگو دخترت رو می‌خوام طلاق بدم اون نه با من می‌خوابه از این شعر ورا من نمیتونم اینجوری باهاش بسازم بعد یه زره بغض کن گریه خودش میاد باغلت می‌کنه بعد تو هم بغلش کن دستتو بزار رو کونش اگه دیدی حرفی نزد از شلوار ببر داخل . همین فقط قبلش دوربین گوشیتو بزار رو به روی جای که میخوای بکنیش ازش فیلم بگیر و اتو ازش داشته باش بعد بهش بگو اگه اون یکی دخترتو راضی نکنی فیلم تو پخش میکنم ٬

ضمن احترام به کامنتی که دادی، که به هر حال نظرت بوده! اما من برام جای تعجبه که مابعضی وقتا زندگی واقعیمون رو فراموش میکنیم و فکر میکنیم داریم تو فیلم پورن زندگی میکنیم! شاید موارد استثنا وجود داشته باشه اما بد نیست یه نگاهی هم به دیدگاه ها و روش زندگی و بزرگ شدن خودمون بندازیم. و ضمنا اون فیلم هایی که القا کننده بخش اعظمِ این تفکرات و فانتزیا هستن در کشورهایی درست شدن که خیلی از روابط اون فیلم ها و حرکاتشون جرمه و به غیر از اون از لحاظ اخلاقی مردوده. والا هی که داریم میریم جلوتر داره برام اثبات میشه که بر خلاف کس شعرهای نظام محترم، بنیان خانواده در غرب خیلی محکمتر از بنیان خانواده در ایرانه اسلامیه متمدن و دارای تاریخ غنییییییی هست! بیخیل بابا! البته این صرفا نظر بندست. باز هم در انتهای بحث کامنت شما محترمه.

0 ❤️

2018-10-21 16:47:48 +0330 +0330

اول برو کاندوم بخر بعد یواش بزار دم کس مادرزنت بعد فشار بده تا بره تو بعدش خوب جلو عقب کن خواهرزنت هم میتونی اینجوری بکنی درضمن میتونی اونو داگی هم بکنی
موفق باشی
یه سر هم برو پیش یه روانشناس
میتونه راهنماییت کنه

0 ❤️

2019-01-15 17:43:03 +0330 +0330

اگه از اینایی راهنمایی میخای که اینجا داستان میزارن باید بگم گاوت زاییدس…اونم چند قلو…ولی به نظرم راحت گشتن اونا جلو تو واسه اینه که اصا به تو به چشم دیگه ای نگا میکنن…حالا اگه میخای بکنیشون برو بکن فط مواظب باش زندگیتو به گا ندی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «