یک ایرانی تا چند ساعت دیگر اعدام میشود. جرم: توهین به حضرت یونس! (متاسفانه اعدام شد)

1393/07/01

مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران با صدور اطلاعیه‌ای از اجرای قریب الوقوع حکم اعدام «محسن امیر اصلانی زنجانی» زندانی عقیدتی به اتهام «بدعت در دین، توهین به حضرت یونس و ارتکاب فعل حرام» در طی ساعات آتی خبر داده و از هموطنان درخواست اقدام عاجل به هدف توقف اجرای حکم وی که هم اکنون در سلول انفرادی نگهداری می‌شود نموده است.

( متاسفانه اعدام شد)

خبرگزاری هرانا: به گفته مسئولان زندان رجایی شهر، سحرگاه روز چهارشنبه ۲ مهر ماه «محسن امیراصلانی زنجانی» زندانی عقیدتی زندان رجایی شهر کرج به اتهام «فساد فی الارض و بدعت در دین» در محوطه این زندان از طریق چوبه دار اعدام شد.

یکی از نزدیکان وی به گزارشگر هرانا گفت: «خانواده زمانی که به مقابل زندان مراجعه می‌کنند مسئولین زندان به ایشان اطلاع می‌دهند که محسن اعدام شده است و باید جنازه وی را از قزوین تحویل بگیرند. خانواده تا قزوین می‌روند ولی آنجا به ایشان می‌گویند که به بهشت زهرای تهران بازگردند و جنازه را از آنجا تحویل بگیرند. خانواده اکنون در بهشت زهرا هستند ولی هنوز جنازه را به ایشان نشان نداده‌اند.»

آیا هیچ جای دنیا کسی‌ رو به خاطرت توهین به حضرت یونس! اعدام می‌کنن؟ آیا پیروان هیچ دینی به غیر از اسلام در دنیا به صورت عملی و قانون دولتی (سیستماتیک) این کار رو انجام میدن؟ داعش واقعی همین‌جاست، در همین ایران، در همین تهران.

اون روز که تک تک آخوند‌ها رو به جرم نابودی ایران و ایرانی به دار بکشیم خیلی‌ نزدیکه. بدون دادگاه و با رعایت اصول و قوانین اسلامی. زن و بچه‌ها شونم می‌فرستیم سیستان و بلوچستان تو کویرا درخت بکارن و جهاد نکاح! بشن تا در نهایت به فیض عظیم شهادت اونم با کیر نائل بشن.

8458 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-23 18:21:14 +0330 +0330

دوست عزیزم،من آدم تندروی شدید نیستم واینکه عقیدم چیه وپیرو چه مسلکی هم هستم رو نمیگم تایه وقت این گمان رو نکنی که دارم ازروتعصبم حرف میزنم. پس شمامنو یک آدم بیگانه ایکه نمیدونی چه اعتقادی داره حساب بکن،درجواب حرفهام اگه دلت بافحش به من راحت وساکت میشه،من هیچ ناراحت نمیشم وشماراحت هرچی میخوای به من بگو،چون من پست هات رو میبینم اکثروقتها ودیدم که درفحش گفتن تر وخشک رو باهم میسوزونی،پس اگه ظرفیت نداشتم،اصلا برات پست نمیزاشتم.امادوست عزیزم،فارغ ازهرمکتبی که شماپیروش باشی ویاحتی اگه کاملا بی دین هم باشی،بطورکلی، وطبق همه اصول وقواعدی که ازقدیم تاکنون،برای بیان حقوق انسانهاوبقول امروزیش همون قواعد حقوق بشری که هست،یکی ازاصل های مشترک وبسیارمهم این قوانین، داشتن آزادی کامل درتفکر، گفتاروبیان ، و اندیشیدن هست،و همچنین رعایت احترام کامل نسبت به دارندگان هرنوع ازعقیده واندیشه هست.امامتأسفانه شما،همیشه داری ازاول تاآخروبی هیچگونه قیدی،به کسانیکه بنظرشما،عقیده شون باشماهمخونی نداره! فقط توهین میکنی! فقط به جرم داشتن عقیده مخالف نظرشما؟ ازاین طرف هم داری دفاع میکنی ازداشتن اعتقاد آزاد! خب،پس چرا داری ازکسیکه بقول شما یک عقیده مخالف داشته ومثلاتوهین کرده به یک دینی،ودارن اعدامش میکنن،دفاع میکنی؟؟ اهانت تو، به دارندگان یک عقیده مخالف شمامثل اسلام وپیروانش، آیادقیقا همون دیکتاتوری اما ازنوع دیگه اش نیست؟ یعنی شماهیچ ارزشی برا دارندگان عقاید دیگر،حالا خوب یابد، قایل نیستی ومدام داری اهانت میکنی! ازاینطرف هم فریاد وامصیبتا سر میدی که دارن فلانی رو میکشن چون عقیده متفاوتی رو داشته! پس بهتره که به هرعقیده وپیروانش حتی اگه برخلاف ماباشن، تاحدمتعارف احترام قایل شد. بنظرم این شکل رفتار،بیشتربه تمدن وآزادی نزدیکتره تاطرز رفتاری که شمادرپیش رو گرفتین!

0 ❤️

2014-09-24 08:50:39 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام] اون روز که تک تک آخوند‌ها رو به جرم نابودی ایران و ایرانی به دار بکشیم خیلی‌ نزدیکه. بدون دادگاه و با رعایت اصول و قوانین اسلامی. زن و بچه‌ها شونم می‌فرستیم سیستان و بلوچستان تو کویرا درخت بکارن و جهاد نکاح! بشن تا در نهایت به فیض عظیم شهادت اونم با کیر نائل بشن.[/quote]
اندکی صبر سحر نزدیک است…

0 ❤️

2014-09-24 09:00:52 +0330 +0330

[quote=atamoraveg]ببخشید حضرت یونس کدوم خریه؟[/quote]
منم همین سوال برام پیش اومده.بین این همه “خر” و"گاو" مقدس این یونس دیگه کیه.فکر کنم که یه یارویی بود ماهی قورت داد یا ماهی اونو قورت داد یا خلاصه یه کسشعری در همین مایه ها.

0 ❤️

2014-09-24 09:05:40 +0330 +0330

[quote=atamoraveg]ببخشید حضرت یونس کدوم خریه؟[/quote]

یه بابایی بوده که تصمیم گرفتن برای فرونشاندن خشم خدایان دریا بندازنش تو آب. وقتی میفته تو آب کلش میخوره به بدنه کشتی و بیهوش میشه. از اونجایی که به داستان پینوکیو خیلی علاقه داشته خواب میبینه نهنگ میاد میبلعدش بعد تفش میکنه تو ساحل. وقتی امواج دریا اینو به ساحل میاره، یونس جریان خوابشو تعریف میکنه بعد میبینه این داستان گفته؛ مردم خرن باور کردن میگه من پیامبرم! مردم هم که خر بودن بهش ایمان میارن بعد نسل اون مردم ادامه پیدا میکنه و از اونجا که بقیه نسل هم خر بودن باور میکنن. بعد یه عاقلی پیدا میشه و میفهمه این داستان دروغه میخواسته اینو اعلام کنه که همون نسل خر میگیرن اعدامش میکنن. واین بود داستان پیامبر در دهان نهنگ…

0 ❤️

2014-09-24 09:12:14 +0330 +0330

[quote=ali 20 hashari]دعا میکنم پلیس فتا تورو هم بگیره از کون دار بزنه[/quote]

ریدم به اللهی که برای دفاع از خودش…محتاج پلیس فتا و داعش شده است

[quote=gigantic90]انشاالله به امید حق تو کوسکش مادرجنده رو خودم دارم هک میکنم. فقط مونده مختصات جغرافیایی تو رو هم پیدا کنم مادرتو میگام. خودم می کوشمت تا بهشت بر من واجب بشه.[/quote]
مطمئن باش بهشت رو بر شماها واجب خواهیم کرد
زمانیکه تو را به آرزوی دیرینه ات که بگا رفتن در راه الله میباشد برسانیم…آن وقت به بهشت خواهی رفت و الله هم برایت خانوم خواهد آورد

دوستان… این آقا که اعدام شد…خودش معلم قرآن بوده…ولی تفسیرش از قرآن…با ملاها فرق میکرده…یعنی ایشون به اسلام و قرآن…اعتقاد کامل داشته اند…ولی تفسیرش از قرآن طور دیگری بوده…هیچ توهینی هم به یونس نکرده بوده…فقط گفته بوده که یونس در شکم ماهی نبوده…همین

0 ❤️

2014-09-24 09:12:18 +0330 +0330

[quote=gigantic90][quote=atamoraveg]ببخشید حضرت یونس کدوم خریه؟[/quote]
میدونستی کیر خر خیلی درازه؟؟؟؟؟
وقتی می رفت تو کوس خواهر و مادرت دیدم.
کیر خر بره تو کونت تو دهنت تو چشمت.
ابنه ای[/quote]

میگم عمو شما که یه عمر زیر کیر عربا بودین خواهر مادرتو به کنیزی گرفتن حسین بیناموس بهشون تجاوز کرد علی کچله کشتشون ممد جقی فروختشون، از این چیزا سر در میارین نه ما…

0 ❤️

2014-09-24 09:15:35 +0330 +0330

[quote=gigantic90][quote=قاقا لی لی][quote=gigantic90]انشاالله به امید حق تو کوسکش مادرجنده رو خودم دارم هک میکنم. فقط مونده مختصات جغرافیایی تو رو هم پیدا کنم مادرتو میگام. خودم می کوشمت تا بهشت بر من واجب بشه.[/quote]

اینم از ادب یک مسلمان و قول خداش که بهش میگه ادما رو بکش تا بیای تو بهشت به هزار تا زن لخت تجاوز کنی شب و روز[/quote]
آدم؟؟؟؟؟؟
مگه امثال مثل تو آدمن مگه؟؟؟
از سگ کثیفترن
از خوک نجس نرن
کوسکش حرومزاده آدرس بده خرخرتو حودم می جویم[/quote]

گم شو عرب پرست لاشی سگ صفت. اینجا چه گوهی میخوری؟ برو خایه های سیدعلی چلاقو بلیس…

0 ❤️

2014-09-24 09:16:57 +0330 +0330

[quote=gigantic90][quote=atamoraveg]ببخشید حضرت یونس کدوم خریه؟[/quote]
میدونستی کیر خر خیلی درازه؟؟؟؟؟
وقتی می رفت تو کوس خواهر و مادرت دیدم.
کیر خر بره تو کونت تو دهنت تو چشمت.
ابنه ای[/quote]
ببین بچه کونی هزار پدر مادرگائیده
اونی که امروز اعدام شد…اعتقاد کامل به اسلام داشته ولی تفسیرش از اسلام…فرق میکرده با تفسیر ملاها…به همینخاطر اعدام شد…
سگ پدر مادرجنده…از خودت بپرس برای یک بار هم که شده
آخه بر فرض که ایشون مرتد بوده…به پیمبری هم توهین کرده بوده… چرا خود خدا اون رو نکشت!؟
مادرگائیده…تا کی میخواهی میمونی باشی برای ملاها؟ تا کی میخوای کون بدی به آخوندا؟! تا کی میخواهی سواری بدهی به تازیها!؟
تا کی مادرت باید کس حلال و موقت بدهد و بگوید صیغه شدم و کارم حلال بوده!؟
تا کی باید شاهد بدنیا اومدن بچه های صیغه مانند تو باشیم!؟
تو که خوشحالی که تازیان مادرت را در 1350سال پیش گائیدند…دم از ناموس نزن
تو برو دنباله پدر متجاوزت باش
مطمئن باش یکروز…امثال تندروهایی مانند تو رو گیر میاریم…و از کون دارتون میزنیم
منکه اگه به قدرت برسم…صددرصد تو یکی رو باید پیدا کنم و بکنم

0 ❤️

2014-09-24 09:28:21 +0330 +0330

[quote=gigantic90][quote=قاقا لی لی][quote=gigantic90]
آدم؟؟؟؟؟؟
مگه امثال مثل تو آدمن مگه؟؟؟
از سگ کثیفترن
از خوک نجس نرن
کوسکش حرومزاده آدرس بده خرخرتو حودم می جویم[/quote]
ببین سگ پدر…خیلی زر زیادی نزن
دیدی که مادر داعش و بوکوحرام رو گائیدن!؟
مادر شما هم به امید خدا بزودی به فاک فنا میره
آخه بچه سوسول…با اون عکس آواتارت…لااقل تو که میخوای ادای گنده لاتها رو دربیاری. عکس آواتارات رو عوض کن که عین بچه سوسولاس
مطمئنم اگه با یه گوسفند دربیافتی…گوسفنده تو رو میکنه
=))
ببین…مادرت رو تازیها در 1350سال پیش با تجاوز گائیدن و تو بدنیا اومدی تا راه پدرت را ادامه دهی
عکس آواتر منو ببین… همون تو کون نــ.نت
=))
راستی…بهشت رو بر تو واجب خواهیم کرد
زمانیکه گیرت بیاریم و مادرت رو خشک خشک بکنیم و خودتو از کون دار بزنیم…اون وقت میری بهشت مادرگائیده

0 ❤️

2014-09-24 09:38:37 +0330 +0330

دوستان عزیزم این جنگی که بر علیه داعش شروع شده در واقع بر علیه تمام وحشیان مسلمان و خونریز شروع شده و بزودی دامن آخوندهای بدتر از داعش رو هم خواهد گرفت. وحشتی که آخوند‌ها از حمله آمریکا به سوریه به وجودشون افتاده رو اصلا نمیتونید تصور کنید… خودشونم می‌دونن که تا مرگ فاصله چندانی ندارن. به زودی نابودی همه اینها رو به چشم میبینیم و جشن آزادی میهن از دست این اهریمن ۱۴۰۰ ساله رو با می‌‌ و ساقی و مطرب و شادی با هم برگزار می‌کنیم.

0 ❤️

2014-09-24 13:21:09 +0330 +0330

[quote=kiramo bia bokhor]دمت گرم علی جان ، گل گفتی
من امیدوارم تو و امثال این ولدزنا رو هم هر چه زودتر بگیرن همشونو با هم از کون دار بزنن[/quote]
امیدوارم بزودی ایران از شر داعش 35ساله راحت بشه و این ما باشیم که امثال تو رو ردیابی کنیم و مثل سگ بریزیمت توی دریا…

دوستان…اعدام این فرد ب همچین جرمی(که تازه خودش هم معلم قرآن بوده) وقتی در تمام دنیا بپیچد… نوع نگرش اونایی که فکر میکردن اسلام و شیعه دین رحمت و مهربانیست را تغییر میدهد

0 ❤️

2014-09-24 13:22:05 +0330 +0330

[quote=kiramo bia bokhor]حضرت یونس کسیه که خرش مادرتو گایید تو از کسش افتادی[/quote]
من اول فکر میکردم که مادران تو در 1350سال پیش توسط تازیان گائیده شدند و نطفه تو بسته شد…! تا راه پدران تازی ات را در ایران ادامه دهی…!

0 ❤️

2014-09-24 13:28:41 +0330 +0330

[quote=kiramo bia bokhor]اون آقا با تو جفتتون گه زیادی میخورید
اون که به حقش رسید
امیدوارم تورو هم تو چاه مستراح دارت بزنن[/quote]
قبل ازینکه مادرت رو بگام بهت بگم اون آقا که اعدام شد…به تشیع اعتقاد کامل داشت و معلم قرآن هم بود و بخاطر یک شوخی ساده… اعدام شد
این ازین که فکر کنی ممکنه خودت در همین نظام اعدام شی…!
دوم:
شک نکن با اینکاری که کردن… وجهه اسلام و تشیع … بسیار بسیار خدشه دار شد و افراد زیادی در دنیا…از اسلام برخواهند گشت…مخصوصا در ایران
سوم:و در اخر شک نکن که پیروزی از ماست…و مردم ایران بزودی مانند ما خواهند شد…الان هم ما یک اقلیت بزرگ هستیم و بزودی اکثریت قاطع خواهیم شد و وقتی اینا سرنگون شدند…شک نکن افرادی مانند تو ردیابی شده و مانند سگ در دریا غرق خواهید شد

0 ❤️

2014-09-24 13:44:31 +0330 +0330

ببخشین ولی به هم تخمم که به گا رفته ،آخه کسی که معلم غرآن بوده همون بهتر که به گا بره.آخه کدوم خری غرآن رو میخونه و بعد به این کثافت فحش نمیده و منزجر نمیشه از اسلام و این مردک روانی که اسمشو گذاشته پیغمبر؟

0 ❤️

2014-09-24 13:44:45 +0330 +0330

گند زدن به هیکل ایرانیان توسط حسین گوریل و علی کچل:

به گفته ی حسین بن علی : ما از تبار قریش هستیم و هوا خواهان ما عرب و دشمنان ما ایرانیان هستند.روشن هست هر عربی از هر ایرانی بهتر وبالاتر و از دشمنان ماهم بدتر است.ایرانیان را باید دستگیر کرد و به مدینه اورد.زنانشان را بفروش رساند و مردانشان را به بردگی و غلامی اعراب گماشت… (سفینته البحار ومدینته الااحکام-صفحه 164)
در تاریخ طبری، جنایتی که علیه مردم گرگان صورت گرفته است، بدین صورت به نگارش در آمده است:
” سعید ابن عاص لشگری راهی گرگان نمود. مردم آنجا از راه صلح آمدند، سپس صد هزار درهم خراج و گاه دویست هزار درهم خراج به اعراب میدادند.
لیکن قرارداد از طرف ایرانیان برهم خورد و آنان از دادن خراج به مدینه سرباز زدند و از اسلام گریزان شدند.

یکی از شهرهای کرانه جنوب شرقی دریای خزر شهر “ تمیشه ” بود که به سختی با سپاه اسلام نبرد کرد.

“سعید ابن عاص” شهر را محاصره کرد و آنگاه که آذوقه شهر به اتمام رسید مردم از گرسنگی زنهار ( امان ) خواستند، به آن شرط که سپاه “سعید ابن عاص” مردمان شهر را نکشد، لیکن بعد از عقد قرار داد سعید تمام مردمان شهر را به جز یک نفر را در دره ای گرد آورد و تمام افراد شهر را از لب تیغ گذراند.

در این کشتار عبدالله پسر عمر – عبدالله پسر عباس – عبدالله پسر زیبر – حسن ابن علی ( امام حسن ) – حسین ابن علی ( امام حسین ) در راس لشگر اسلام قرار داشتند. ( تاریخ طبری جلد پنجم صفحه ی ۲۱۱۶)
.
از امیر المومنین در مورد زبان اهل بهشت پرسیده شده، فرمود: زبان اهل بهشت عربی است و از زبان اهل جهنم پرسیدند، فرمود آنان با زبان زرتشتیان سخن می‌گویند. (علل الشرائع / شیخ صدوق / جلد 2 / صفحه 597 - عیون اخبار الرضاء / جلد 2 / صفحه 223 - بحار الانوار / جلد 8 / صفحه 286 ) (1)
و
زبان جهنمیان فارسی است و کسی که با زبان فارسی سخن بگوید بر پلیدی‌اش افزود می‌شود و دچار کمبود ادب می‌گردد. (فتح الباری فی شرح صحیح البخاری/ ابن حجر عسقلانی/ کتاب الجهاد و السیر/ باب من تلکم بالفارسیه) (2)

بهترین شما کسی است که با زبان عربی سخن بگوید، هیچکس با فارسی سخن یگوید که این زبان نفاق را به ارث می‌گذارد (المستدرک/ حاکم نیشابوری/ جلد 4/ صفحه 87) (3)

0 ❤️

2014-09-24 13:46:54 +0330 +0330

فقط یه ایرانی بخاط توهین به حضرت یونس اعدام میکنه.
فقط یه ایرانی به عقاید بقیه بی احترامی میکنه و قیافه حق بجانب میگیره.
فقط یه ایرانی با استفاده از دینش حکومت میکنه
فقط یه ایرانی …
سرزمین مادری عه چه ساده باوریم…

0 ❤️

2014-09-24 13:54:03 +0330 +0330

[quote=mramir266]کاربر گرامی شما به دلیل توهین به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.لذا خود را به ساختمان وزارت اطلاعات واقع در خیابان خواجه عبدالله انصاری معرفی کنید.در شبانه روز اینده اخطار دیگری به شماره همراه شما ارسال خواهید گردید[/quote]

large_1411342251531.jpg
0 ❤️

2014-09-24 13:55:18 +0330 +0330

عطا میبینی چه روشایی اختراع میکنن این بسیجیا؟ ?

0 ❤️

2014-09-24 14:10:55 +0330 +0330

[quote=mramir266]کاربر گرامی شما به دلیل توهین به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.لذا خود را به ساختمان وزارت اطلاعات واقع در خیابان خواجه عبدالله انصاری معرفی کنید.در شبانه روز اینده اخطار دیگری به شماره همراه شما ارسال خواهید گردید[/quote]
وااااااااااااای خدا حالا کی این بچه خرگوشامو بزرگ میکنه .
چطوری دلتون میاد این بچه ها بی پدر بزرگ بشن؟
خدا ازتون نگذره که می خواین بچه هامو یتیم کنین؟

0 ❤️

2014-09-24 14:29:56 +0330 +0330

و شما بسیجی گرامی… بزودی در دادگاههای مردمی… مادر شما را خواهیم گائید و به دریا خواهیم ریخت
کیر خواجه عبدالله انصاری در کس مادر گرامیتان
با سپاس

0 ❤️

2014-09-24 14:38:01 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][quote=mramir266]کاربر گرامی شما به دلیل توهین به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران مورد پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.لذا خود را به ساختمان وزارت اطلاعات واقع در خیابان خواجه عبدالله انصاری معرفی کنید.در شبانه روز اینده اخطار دیگری به شماره همراه شما ارسال خواهید گردید[/quote]
شما و وزارت اطلاعات رو حواله می کنم به الت مقدسم
[/quote]
آغا جان به مقدسات دیگران توهین کردید عیب زیادی ندارد اما مقدسات خود را جدی بگیرید مگه چند تا مقدسات دارید که آن یکی را هم میخواهید به گند بکشید؟

0 ❤️

2014-09-24 15:12:48 +0330 +0330

? lol دمت گرررررم!!! خداییش اعصابم خورد بود، با دیدن این پست 10 مین تو شوک بودم! 15 مین رو غش!! میخوام بدونم رو چه منطق و عقلی این پست رو گذاشتی؟

0 ❤️

2014-09-24 15:30:26 +0330 +0330

کونی باز اومدی که

0 ❤️

2014-09-24 15:33:07 +0330 +0330

برینم تو خال کوبیات

0 ❤️

2014-09-24 16:35:09 +0330 +0330

سلام دوستان.خسته نباشید.من و شوهرم در کشور آلمان زندگی می کنیم و دنبال یک خانم و یا یک زن و شوهر خوب و صمیمی می گردیم واسه تفریحات جنسی تا فانتزی هامون رو به مرحله اجرا بذاریم.اگر هم که همجنس باز باشن که دیگه چه بهتر.منتظر پیام هاتون هستم.درضمن فقط از آلمان یا یکی از کشور های همسایه آلمان باشه.ممنون.
persiapersia24@yahoo.de

0 ❤️

2014-09-25 00:37:09 +0330 +0330

gkhardom

0 ❤️

2014-09-25 00:37:28 +0330 +0330

ge khardom

0 ❤️

2014-09-25 00:38:35 +0330 +0330

gee khardom

0 ❤️

2014-09-25 00:38:43 +0330 +0330

g khardom

0 ❤️

2014-09-25 07:57:30 +0330 +0330

[quote=یک الاغ نفهم]سلام دوستان.خسته نباشید.من و شوهرم در کشور آلمان زندگی می کنیم و دنبال یک خانم و یا یک زن و شوهر خوب و صمیمی می گردیم واسه تفریحات جنسی تا فانتزی هامون رو به مرحله اجرا بذاریم.اگر هم که همجنس باز باشن که دیگه چه بهتر.منتظر پیام هاتون هستم.درضمن فقط از آلمان یا یکی از کشور های همسایه آلمان باشه.ممنون.
persiapersia24@yahoo.de[/quote]

Screenshot_2014-09-09-02-39-48-1.png
0 ❤️

2014-09-25 08:13:08 +0330 +0330

دوستانی که میخوان در لاین عضو گروههامون بشن ای دیه زی را ادد کنند…تو این گروهها تبادل عکس و فیلم سکسی و همچنین تبادل شماره دختر ازاده اگه مایلین عضو شین زودی ادد کنین…
با تشکر
line:hadimohandes2
چنباری گروهامونو هک کردن و از فعالیمون جلوگیری کردن ولی اینبار دوباره استارت میزنیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «