اگر اسرائیل قدم غلطی بر دارد...

1392/01/01

اگر اسرائیل قدم غلطی بردارد تل آویو و حیفا را با خاک یکسان میکنیم.
"سایت بی بی سی فارسی به نقل از آیت ا… خامنه ای.
"۱۳۹۲/۰۱/۰۱

دوستان میخوام ببینم واکنش شما به این خبر چیه؟
آیا مثل من احساس غرور کردید یا عین بعضی ها مایوس؟

در کل نظرتون رو بیان کنید. (خواهشا با منطق نه احساسى).

25951 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-22 04:59:39 +0430 +0430

منم حال کردم با این که ازش خوشم نمیاد :-D

0 ❤️

2013-03-22 05:02:39 +0430 +0430

در تایید سخنان امید ، و تفسیر کامنت قبلی خودم باید بگم که : برای وضاحت این مسله باید به دقت نگاه کنیم که موجودیت نظام حاکم در ایران برای کی ها سودمند بوده ، پس همون ها هم در صدد تداوم ان اند.
امریکا از شرایط کنونی ایران سود میبره چرا؟
1 – امروزه هزارن سرباز امریکایی در کشور ها عرب و حوزه خلیج فارس حضور دارند و دلیل اصلی ان هم وجود نظام حاکم در ایران به عنوان یه مخالف ایدیولوژیک برای کشور های عرب هست . سرویس های اطلاعاتی کشور های غربی و اسراییل هم همه روزه ومرتبا این خطر را برای کشور های عربی بزرگنمایی می کنند تا به این ترتیب حضور نظامیان شان را در این کشور ها برای مردم اون کشور ها توجه کرده و بقبولاند که اگه ما نباشیم ایران به شماها حمله خواهد کرد.
امریکا به این بهانه ظاهرا برای حفظ ارامش منطقه ، در حقیقت برای تامین منافع خود در بیخ گوش کشورهای چون چین ،‌روسیه و هند که غول های اقصادی دنیا اند نشسته تا اگه در جای منافع شون به خطر افتاد سریع اقدام کنند و اوضاع را به نفع خودشون تغیر بدهند.
از طرف سیاسیون امریکایی برای کسب راهی از یهودیان و مسیحیان متعصب جامعه امریکا که دایما تقاضا مند پشتبانی امریکا از اسراییل هست نیاز به یه تهدید مثل ایران دارند که از یه طرف اونقدر جدی نباشه که باعث مشکل بشه از طرفی هم با علم کردن اون بتونن به ملت خودشون نشون بدن که از اسراییل دفاع می کنیم. بنا امریکا از وجود شرایط کنونی فواید زیادی میبره. ولی خیلی هم مواظب اند که این شرایط تحت کنترول باشه و به مرحله حاد نرسه.
2- کشور های ابر قدرت مثل چین و روسیه از این شرایط نفع می برند و با گرفتن کریدت های گوناگون از رژیم ایران دارند باج گیری میکنند و در واقع از همه کشور های نفت خیز حوضه خلیج فارس تنها ایران برایشون باقی موند ه ونمی خواند شرایط طوری تغیر کنه که ایران از اتحاد با اونها بیرون شده به جمع کشور های غربی بپیونده ویا مشکل امریکا و غرب با ایران حل بشه ، که درین صورت باز هم به نفع انها نیست.
3- کشور های عربی هم از این شرایط نفع میبرند . چون الان ملیون ها دلار سرمایه های ایران از طریق این کشور ها ودلال های معاملاتی شون رد بدل میشه و صادرات و واردات وغیره از مجرا اون ها انجام میشه که بالطبع براشون فایده داره.
در ضمن نبود ایران به عنوان کشور که درجمله چهار کشور صادر کنند نفت دنیا هست ، برای رقیب های عربش سودی زیادی داره چون میتونن مشتری های نفتی ایرانو به نفع خوشون جذب کنه و در نبود ایران بیش از پیش خودشونو مطرح کنند.
3 – رژیم هم دارای منافع در میان هست که ، از انجمله میشه به این ها اشاره کرد.
برای تداوم خودش نیاز به دشمن دارند (این موضوع می تونه فکر مردم را به سایر موارد منحرف کرده نوعی اتحاد در مقابل دشمن درمردم ایجاد کنه مثل سربازی که در جبهه جنگه کوشش داره همیشه متحد باشه با دیگر سربازان ، برای همین موجودیت شرایط جنگی در حد حرف به تداوم این نظام کمک میکنه).
دیگه اینکه ، این شاخ وشونه کشیدن ها میتونه از دیدگاه ها اقتصادی به رژیم کمک کنه چون مردم که این حرف ها وتهدید ها را بشنوند بالطبع سطح توقع شون از دولت پایین میاد و با خود میکن بابا ببین چیه خبره ، همین نون هم که داریم افرین!!!
و سایر موارد .
در این میان این مردم هستند که بیشترین فشار ها را متحمل میکنند !
پس نتیجه میگیرم که بهترین حرکت ور هم ، این مردم هستند به نفع خودشون میتونند انجام بدهند.

0 ❤️

2013-03-22 05:02:41 +0430 +0430

هرموقع یه ذره راجع به اقتصاد یاد گرفتی بعد بیا اینجا و از دلار حرف بزن بچه کونی ! امثال تو هنوز به سن قانونی نرسیدن که بدونن تو این ممکلت کوفتی چی میگذره بهتره بری تو همون سایت همسخن با هم سن و سالات بلاسی گمشو از اینجا با این نظرای کیریت

0 ❤️

2013-03-22 05:03:23 +0430 +0430

گل اومدی این جا رو عزیزم . تحلیل واقع بینانت رو پسندیدم

0 ❤️

2013-03-22 05:06:40 +0430 +0430

[quote=mehranjoon1356]1677_437829806296857_494934517_n.jpg[/quote]
واقعا دلمو شاد میکنن کسایی مث تو که از واقع گرایی به نتایجی میرسین که سالهاست در پستوی دلم جایی برای گفتش نمی یابم.

0 ❤️

2013-03-22 05:10:16 +0430 +0430

[quote=Saberwolf][quote=b e n y a m i n]منم احساس غرور کردم ولی خوب اگه بخوان پودرمون میکنن
آمریکا فرانسه اسرائیل انگلستان و آلمان خوب ایران با این پنج کشور چطوری میخواد بجنگه[/quote]
دوست گلم ایران ۸ سال دست خالی جلو دنیا ایستاد، اون زمان ایران سیم خاردار هم نمی تونست تولید کنه.
با این حال جلو چهارمین قدرت نظامی دنیا ایستاد. اگه اشتباه نکنم ایران ار ۲۶ یا ۲۷ کشور اسیر داشت. و این یعنی با عراق تنها روبه رو نبود.

این هم که پودر کنن،دود کنن، نابود کنن مال فیلم های هالیووده.
اگه دوست داشتی از لحاظ نظامی واست اینایی رو که گفتم توضیح بدم[/quote]

اون موقع که شاه هي تجيهزات نظامي مي خريد و انبار ميکرد همين خميني جونت گفت يه مشت آهن پاره برامون گذاشته !! در صورتي که هشت سال جنگي رو که اصلا نبايد اتفاق مي افتاد رو اينقدر مث الان خامنه اي جونت که با اسرائيل ور ميره (اونم فقط به دليل انتخابات پيش رو) به صدام گير داد (اونم به دليل اينکه صدام راهش نداد به عراق وقتي که تبعيدش کردن) و همش زر ميزد که راه قدس از کربلا ميگذره ، جنگ رو فقط با همون آهن پاره هايي که ميگفت به هيچ دردمون نميخوره تونست ادامه بده ! خوار کسه تو از کجا ميدوني سيم خاردار نداشتيم پس با کس عمه تو جلوشون واساديم ؟؟ تا احمق هايي مث تو توي اين ايران هست وضع ما ميشه همين که مي بيني! حيف ک نميتونم بگم از چ چيزايي به واسطه شغليم مستقيما درگيرم تا تو ننه کسه نياي تريپ نظامي و اطلاعات نظامي به خودت بگيري

0 ❤️

2013-03-22 05:14:07 +0430 +0430

mostufi نوشت: این بحث بیشتر از این که جهت گیری سیاسی ملت رو نشون بده، متوسط سن اعضای سایت رو معلوم میکنه که بسیار پایینتر از 18 ساله و ادمین باید یه فیلتر اساسی براشون پیدا کنه. همشون دستشون تو جیب باباهه است و از اثرات اراجیف خارج شده از دهان بر روی افزایش قیمت دلار و تنزل پول رایج مملکت بی خبرن. فقط زود جوگیر میشن و سینه چاک میدن. بزار اولین موشک بیاد میبینم کجاها میخزین. هرچند من که از این بلوفهای دو طرفه سران کسخل ممالک کرمکی خسته شدم بابا یا حمله کنین یا فکری به حال ملت بدبخت بی دارو، فقیر فلک زده و تحریم خورده کنید بکشین بیرون از ما. به قول دوستان سران کشور که کیرشون هم نیست.[/quote]

تفت نده دادا ،من کیرمم با تراول پاک میکنم ،25سالم هم هستش

از 18سالگی هم روی پای خودم ایستادم و به هیچ احدی محتاج نیستم ،پس توهین نکن به مردم ایران
و کسایی که اینجا هستن
مردم ایران و اعضای شهوانی میدونن چی خوبه و چی بد،پس نگران نباش
نفهم تو و امثال تو هستین که خودتونو به آمریکا و عوامل مزدورش فروختین ،شما چی میدونین ایران چیه؟ غیرت و تعصب چیه

بحث تجاوز اجنبی با رژیم آخوندی جداست

اسرائیل و آمریکا کیر بچه های غیرتمند ایران هم نیستن

عرزه دارن حمله کنن ،شعار دادن و زر زدن که کنتور نمیندازه

ایران واسه خودش عبر قدرتی شده
درسته که مردم ایران زیر فشار اقتصادی هستن
درسته که تو تحریم هستیم
درسته که بعضی دولت مردان و سیاستمداران و بعضی از اقشار پر درامد با دلارهای 1000تومنی جیب خودشون رو پر کردن و الان چون دلار رفته بالا مخالف شدن
اما اینا به منزله این نیست که من غیرت و تعصبم رو نسبت به وطنم فراموش کنم
این مشکلات دلیل نمیشه من اجازه بدم بیناموس و اجنبی به وطنم تجاوز کنه
من یه ایرانی هستم و مشکلم رو خودم حل میکنم ،نه احتیاج به دلسوزی آمریکای جاکش دارم
و نه به این اسرائیل بیشرف
دم همه اونایی گرم که جواب قاطع و محکم و دندون شکنی به این غرب زده های وطن فروش دادن و متهم شدن به بسیجی و ساندیس خور

=))

تاسف ،واقعا تاسف میخورم که فقط همین یه کلمه رو یادتون دادن

0 ❤️

2013-03-22 05:17:42 +0430 +0430

[quote=حسن pagani zonda][quote=رامونا]اقا
واقعا استادی در با خاک یکسان کردن
میشه یکی به اقا بگه شما قیمت دلار رو بیار پایین وضع معیشت مردم رو سرو سامون بده
هرگونه عملیات خاکبرداری،خاکریزی،یکسان کردن با خاک،خاکبازی،خاک ریختن تو سر خودمون رو بذار به عهده ما
جوانان غیور
اخه شما چرا با این حالت؟[/quote]
همین قیمت پایین دلار بود که ما رو به این وضعیت انداخت.مثل عربها شده بودیم که هی داشتیم دلار با ارزش رو به قیمتی مفت دست پولدارهای صحنه خالی کن میدادیم و با پول مفت میرفتن لس آنجلس حالشو میکردن. خوشم میاد از احمدی که قیمتو برد بالا و الان داغ داغ شدن ازش که نزاشته با دلار 1000 تومانی عشق و حال کنن.
زیاد به اراجیف اوباما نگاه نکنید که میگه ارزش پول کشورشون رو پایین آوردیم. داره از درون میسوزه که صادرات داره میره بالا و واردات مان کم کم داره کاهش پیدا میکنه. الان که به این مشکل برخورده مونده که چطوری صادر کننده ها رو تحریم کنه.
اگه پایین کردن ارزش پول خوب نبود چین ارزش یوانش رو پایین نمی کشید. کنگره یه طرحی رو داد که به یه طریقی بتونن ارزش یوان چین رو بالا ببرن تا بتونن به چین صادرات بیشتری رو داشته باشن.
خوشم اومد از اقا که با این نطق زد تو دهن این نژاد پرستها که جزء خودشون هیچ کسی تو زمین رو قبول ندارن.
خوشم اومد از جلیلی که تو مذاکرات وقتی نماینده آلمان گقت با این عملکردتان ما رو مجبور به گذینه نظامی میکنید، پای مصنوعی خودش رو درآورد گذاشت رو میز و گفت: ما رو از جنگ می ترسونید این پامو تو جنگ قبلی فدای کشورم کردم و ان شا الله پای بعدیم برای فدا کردن جنگ آینده هم اماده ست.
ما اینجا فقط یسری رانت خوار، دلال پرقدرت و احتکار کننده داریم که به فکر جیب خودشون هستن و متاسفانه توی لابلای دولت و بازار آزاد لابی قدرتمندی رو برای خودشون درست کردن[/quote]

تو برو فعلا کیر باباتو گاز بگیر بجای پستونای مامان جونت بعد بیا ادای اقتصاد دان رو دربیار بهتره بری همون سایت همسخن با همسن و سالات بلاسی گوزو ترو چه به سواد اقتصادی و تحلیل های ریز و درشت دلاری ؟؟؟؟ اصلا نمیدونی دلار چی هست نظرم میدی ! دقیقا لنگه قلی نژاد (رئیس جمهور عزیزتو میگم) هستی که تحریمها رو مشتی کاغذ پاره ترسیم کرد حالا زیرش چن قلو زاییده ! اونم از رهبرت که با دس پس می زنه و با پا پیش میکشه که اگه آمریکا فلان بکنه بهش میگم غلط کردم اگه آمریکا قول بده بچه خوبی باشه قول میدم زن خوبی واسش باشم و …بهتره راجع به جنگ هم نظری ندی گاگول ! که هرچی از دهنم در بیاد حوالت میکنما

0 ❤️

2013-03-22 05:22:21 +0430 +0430

Are kheili maghrour gashtam!
asan ishun kareshun ba khak yeksan kardane!
vaze keshvaram ke pashm,hala beran be esrail hamle konan…abam ke ghate…

0 ❤️

2013-03-22 05:27:56 +0430 +0430

[quote=عرفان.ولچر]ببینید اقای خامنه ای درست گفتن تا اسراییل بفهمه دس از پا خطا کنه خودش تو منجلاب میفته و اظهار پشیمانی میکنه… تو همین افغانستانه ضعیف اصن یعنی از ناتو گرفته تا ایالات متهده و نیروهای بین المللی تونستن طالبارو تو این ده سال بزنن؟ اونم طالبا نه خود افغ. پس حمله به ایران اونم.همشون کار بسیار اشتباه و دردسر سازیه پس نخواهند کرد… اگ تحریم گنن گنن هم تو کشور یه جور حل فصلش میکنن تا به قولی خود کفا شیم البته فشار زیادی بمون وارد شده فقر بی پولی بی کاری :-([/quote]
آخه عزیزم تو میدونی آمریکا و امثال انگلیس از بودن افغانستان دنبال چی هستن ؟ اصلا دنبال نابودی طالبان و امثالهم هستن یا نه ؟ تو از سیاست کلی بزرگترین غول دنیای امروزی ما خبر داشتی و ما نمی دونستیم؟ یعنی به همین راحتی تحلیل کردی و فهمیدی که چقد به ضررشونه ؟ اونم کشوری به اون عظمت ک فقط و فقط به مصالح ملی خودش فکرمیکنه و بس نه مث رهبرجونت که فقط و فقط به این فکر میکنه که از هر وسیله ای واسه موندنش استفاده کنه و منفعت ملیش به کیرش هم نباشه !! حالا اون وسیله جون جوونای فلسطین باشه ک بیخودی تریپ انسان دوستانه به خودش میگیره یا جون مردم بی گناه سوریه یا بدبختی توی عراق یا بحث شیعه و سنی در پاکستان و ایضا در بحرین فرقی نداره فقط این مهمه که آقات باشه و خلاص!
آخه از کجاها بگم و از چیا بگم ! تو مملکتی دارم زندگی می کنم که نود درصد جووناش به ضرب پول اونم با سیاست مستقیم خود آقات به سمت مدرک گرایی سوق داده میشه و با بی سوادی هرچه تمامتر داره رشد میکنه و اونوقت یکم فروردین ماه 92 ، اقات با کمال پرورویی و تپق زدن که آشکارا نمایانگر باور نداشتن خودش به گفته هاشه اظهار میکنه که ما هر ساله 7 میلیون دانشجو تولید کرده ایم !!! مضحک نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2013-03-22 05:33:29 +0430 +0430

[quote=شيخ متفکر]من هم بسيار احساس غرور کردم که رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي چنين سخن کوبنده اي را فرمودند. اگر آقا نبودند، ما به کسشعر هاي کي ميخنديديم؟ بيژن که پريوده.[/quote]
عالی بود شیخ خیلی خندیدم دمت گرم

0 ❤️

2013-03-22 05:42:08 +0430 +0430

دوستاي گلم دقيقأ ما داريم ميريم به سمتي كه بحران سوريه الان نام داره نگاكنين كشورشون به چه فلاكتي افتاده مردمشون 2 دسته شدن يه تعدادي موافق يه تعدادي مخالف افتادن به جون هم افتادن دارن همديگرو تیکه پاره مي كنن جالب اينجاست خودشونم شهيد حساب مي كنم آقا هيچ وقت يك صدا نبوديم من هيچ جهت گیری نمي كنم اول بايد آدم بره مطالعه كنه تحقيق كنه كلي بعد بياد اينجا حرف مخالف يا موافق بزنه كاملأ باحرفهاي دوست عزيزمون اريكسون موافقم جونم براي وطنم مي دم اگه قرارباشه تجاوزی صورت بگیره ولي بااين وضع داريم بادستاي خودمون همو نابود مي كنيم

0 ❤️

2013-03-22 06:02:52 +0430 +0430

این مردکی که دیروز تو مشهد اومد اون حرفها رو زد صداش از جای گرم در میاد.چون اصلا" ایرانی نیست که دلش به حال این ملت وکشور بسوزه.اولین تیری که صداش در بیاد دیگه پیداش نمیشه.این ملت ساده باید تیکه پاره بشن.اگه واقعا"(رهـــــبر)بودجون مردمش براش ارزش داشت.به هر حال شب دراز وقلندر بیدار.اینها همه میان ومیرن مهم ایرانمونه قدرشوبدونیم.

0 ❤️

2013-03-22 07:12:20 +0430 +0430

این حکومت از بالاترین مقامش که خامنه ای هست تا کوچکترینش همه در دروغ گفتن شهره خواص و عام هستند
امید وارم حمله نظامی نشود چون همونقدر صدام به ملتش قبل از جنگ با امریکا دروغ گفت اینها هم به ما دروغ گفتند
مونتاژ موشکهای روسی که سالها است تولیدشون قطع شده قدرت نظامی نیست
به امید روزی مردم بیدار شوند و ریشه ایندیکتاتور های به ظاهر مسلمان رو از کشور ما بکنند

0 ❤️

2013-03-22 08:06:47 +0430 +0430

پسر غیرتی:فت نده دادا ،من کیرمم با تراول پاک میکنم ،25سالم هم هستش

از 18سالگی هم روی پای خودم ایستادم و به هیچ احدی محتاج نیستم ،پس توهین نکن به مردم ایران
و کسایی که اینجا هستن
مردم ایران و اعضای شهوانی میدونن چی خوبه و چی بد،پس نگران نباش
نفهم تو و امثال تو هستین که خودتونو به آمریکا و عوامل مزدورش فروختین ،شما چی میدونین ایران چیه؟ غیرت و تعصب چیه

بحث تجاوز اجنبی با رژیم آخوندی جداست

اسرائیل و آمریکا کیر بچه های غیرتمند ایران هم نیستن

عرزه دارن حمله کنن ،شعار دادن و زر زدن که کنتور نمیندازه

ایران واسه خودش عبر قدرتی شده
درسته که مردم ایران زیر فشار اقتصادی هستن
درسته که تو تحریم هستیم
درسته که بعضی دولت مردان و سیاستمداران و بعضی از اقشار پر درامد با دلارهای 1000تومنی جیب خودشون رو پر کردن و الان چون دلار رفته بالا مخالف شدن
اما اینا به منزله این نیست که من غیرت و تعصبم رو نسبت به وطنم فراموش کنم
این مشکلات دلیل نمیشه من اجازه بدم بیناموس و اجنبی به وطنم تجاوز کنه
من یه ایرانی هستم و مشکلم رو خودم حل میکنم ،نه احتیاج به دلسوزی آمریکای جاکش دارم
و نه به این اسرائیل بیشرف
دم همه اونایی گرم که جواب قاطع و محکم و دندون شکنی به این غرب زده های وطن فروش دادن و متهم شدن به بسیجی و ساندیس خور

تو بچه مزلف خایه مال نمیخواد اظهار نظر سیاسی بکنی. بخواب. بچه کونی عقده ای کیرتو که با تراول پاک میکنی. کونتو بعد از دادن با چی پاک میکنی؟
یه کون نشور که عرضه رو مینویسه “عرزه” جایی برای بحث باز میزاره؟

0 ❤️

2013-03-22 08:11:39 +0430 +0430

خیال باطل…
با کدوم جوانان… جوانانی که بیشترشون معتاد شدن یا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2013-03-22 08:20:37 +0430 +0430

دمش گرم!
از سخنرانيش كيف كردم!

0 ❤️

2013-03-22 08:32:22 +0430 +0430

مطمئن باشيد اگه مطمئن بودن كه ميتونن ايرانو نابود كنن يه لحظه ام ترديد نميكردن!
نه اينكه با تحريم و جنگهاي سايبري مارو تحت فشار بذارن با تحريم خودشونو حقير و مارو متكي ب خودمون كردن وسايلي كه ايران توان ساختشو نداشت خودش الان ميسازه تا دوماه اينده ام تحريم بر داشته ميشه چون ايران براي كشورهاي ديگه يه منبع در امده!با صادر كردن وسايل ب ايران پول نفتشون تامين ميشه و ميتونن از خود ايران نفت بخرن
اينجاست كه شاعر ميگه امريكا هيچ غلطي نميتواند بكند!

0 ❤️

2013-03-22 08:38:21 +0430 +0430

جدي نگير آقا گوه زياد ميخوره

0 ❤️

2013-03-22 09:24:57 +0430 +0430

كاري به حرفش ندارم
اما قطعا چه مخالف و چه موافق رژيم باشم ، در برابر يك يهودي كثيف ايستادگي ميكنم

0 ❤️

2013-03-22 09:33:46 +0430 +0430

[quote=ABRA]فکر میکند اگه جنگ بشه یا حمله صورت بگیر کی ضرر میکنه مطمئنن فقط مردم اقایون که میرن زیر 800 متر پناهگاه
کشور خودش داره میره به فنا همین مونده با اسرائیل هم سر جنگ بذاره اسرائیل که عمرا به ایران حمله کنه
خوشم میاد مردم هم احساساتی
جای نابود کردن اسرائیل بیان این گرونی و وضع اقتصاد رو حل کنن که مردم اینقدر زجر نکشن این مهمتراز جنگ با اسرائیل هست[/quote]

===================
مرتیکه کس گفته فکر کرده درست گفته! جنگ بشه یا نشه به تخمم ما که اول و آخرش به گا رفتیم و خواهیم رفت.

مثل جنگ با عراق اینا خودشون گم و گور میشن یه مشت با غیرت میرن جلو که آخرشم یا کشته میشن یا مثل این جانبازهای بیچاره ایی که الان داریم علیل و همیشه مریض و با نقص عضو باقی میمونن.

بعد از جنگ هم هیچکس اونا رو تخم خودشونم حساب نمیکنه همه فقط حرف میزنن و در حد حرف باقی میمونه!

ناگفته نمونه آغا همیشه با کس و شرهاش دلمون رو شاد میکنه.

کاری به موافق ها و مخالف ها هم ندارم. هرکی نظرش با من مخالفه شومبول فرنود تو دهنش :D

0 ❤️

2013-03-22 10:13:54 +0430 +0430

سیاوش منم نه از پریزادگان از

سیاوش منم نه از پریزادگان

از ایرانم از شهر آزادگان

که ایران بهشت است یا بوستان

همی بوی مشک آید از بوستان

سپندار پاسبان ایران تو باد

ز خرداد روشن روان تو باد

ندانی که ایران نشست من است

جهان سر به زیر دو دست من است

هنر نزد ایرانیان است و بس

ندادند شیر ژیان را به کس

همه یکدلانند و یزدان شناس

به نیکی ندارند از بد هراس

دریغ است ایران که ویران شود

کنام پلنگان و شیران شود

همه جای جنگی سواران بدی

نشستن گه شهریاران بدی

چو ایران نباشد تن من مباد

بر این بوم و بر زنده یک تن مباد

همه روی یکسر به جنگ آوریم

جهان بر بد اندیش تنگ آوریم

ز بهر بر و بوم و پیوند خویش

زن و کودک وخرد و فرزند خویش

همه سر به سر تن به کشتن دهیم

از آن به که کشور به دشمن دهیم

0 ❤️

2013-03-22 10:15:35 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]سیاوش منم نه از پریزادگان از

سیاوش منم نه از پریزادگان

از ایرانم از شهر آزادگان

که ایران بهشت است یا بوستان

همی بوی مشک آید از بوستان

سپندار پاسبان ایران تو باد

ز خرداد روشن روان تو باد

ندانی که ایران نشست من است

جهان سر به زیر دو دست من است

هنر نزد ایرانیان است و بس

ندادند شیر ژیان را به کس

همه یکدلانند و یزدان شناس

به نیکی ندارند از بد هراس

دریغ است ایران که ویران شود

کنام پلنگان و شیران شود

همه جای جنگی سواران بدی

نشستن گه شهریاران بدی

چو ایران نباشد تن من مباد

بر این بوم و بر زنده یک تن مباد

همه روی یکسر به جنگ آوریم

جهان بر بد اندیش تنگ آوریم

ز بهر بر و بوم و پیوند خویش

زن و کودک وخرد و فرزند خویش

همه سر به سر تن به کشتن دهیم

از آن به که کشور به دشمن دهیم[/quote]

:*

0 ❤️

2013-03-22 10:52:08 +0430 +0430

جناب شیشه ای :

برای اولین بار و فکر کنم اخرین بار باهات موافقم. مردم اسرائیل مردم بدی نیستند . نمی شه مردم یک کشور

رو به خاطر عملکرد بد دولتش حاکمه کرد . مردم خونگرمی هستند.

شعار مرگ اصلا شعار قشنگی نیست که دولت ایران استفاده می کنه .

0 ❤️

2013-03-22 10:54:57 +0430 +0430

[quote=.Parvazi]جناب شیشه ای :

برای اولین بار و فکر کنم اخرین بار باهات موافقم. مردم اسرائیل مردم بدی نیستند . نمی شه مردم یک کشور

شعار مرگ اصلا شعار قشنگی نیست که دولت ایران استفاده می کنه .[/quote]
.
.

.
.
.
.
در داخل ایران اخوندها مردم رو وادار به فحاشی علیه ملتها میکنند در راهپیمایی و نماز هفته اونموقع توقع دارند تحریم هم نشوند
مثل این میمونه من به شما فحاشی کنم شما هم بگویی خوب کاری کردی ادامه بده

0 ❤️

2013-03-22 10:58:21 +0430 +0430

[quote=خاله میترا][quote=.Parvazi]جناب شیشه ای :

.
.

.
.
.
.
در داخل ایران اخوندها مردم رو وادار به فحاشی علیه ملتها میکنند در راهپیمایی و نماز هفته اونموقع توقع دارند تحریم هم نشوند
مثل این میمونه من به شما فحاشی کنم شما هم بگویی خوب کاری کردی ادامه بده[/quote]

متاسفانه ادبیات ضعیف حکومت اخوندی هستش که هدف فقط این هست که مردم با تکرار این شعارها و شستشوی مغزی از اصل قضیه که چپاول ایران هست دور باشن .

0 ❤️

2013-03-22 11:00:31 +0430 +0430

[quote=.Parvazi][quote=خاله میترا][quote=.Parvazi]جناب شیشه ای :

.
.

.
.
.
.

متاسفانه ادبیات ضعیف حکومت اخوندی هستش که هدف فقط این هست که مردم با تکرار این شعارها و شستشوی مغزی از اصل قضیه که چپاول ایران هست دور باشن .[/quote]
.
.
.
.
.
.
.
امید وارم مردم ما روزی از این فقر فرهنگی برون بیان از خواب غفلت بیدار شوند تا ریشه این هارو از کشورمون بکنیم

0 ❤️

2013-03-22 11:01:53 +0430 +0430

[quote=خاله میترا][quote=.Parvazi][quote=خاله میترا][quote=.Parvazi]جناب شیشه ای :

.
.

.
.
.
.

متاسفانه ادبیات ضعیف حکومت اخوندی هستش که هدف فقط این هست که مردم با تکرار این شعارها و شستشوی مغزی از اصل قضیه که چپاول ایران هست دور باشن .[/quote]
.
.
.
.
.
.
.
امید وارم مردم ما روزی از این فقر فرهنگی برون بیان از خواب غفلت بیدار شوند تا ریشه این هارو از کشورمون بکنیم[/quote]

بنده شخصا چشمم اب نمی خوره ولی امیدواریم.

0 ❤️

2013-03-22 11:04:56 +0430 +0430

درود دوستان

کاری ندارم کی با کی موافق هستش یا مخالف

جناب شیشه ای عزیز

شما واسه خودت متاسف باش عزیز

چند نکته
1: چرا این همه آدم اومدن به اسرائیل و آمریکا توهین کردن متاسف نشدید ولی من نظر گذاشتم جبهه گرفتی شیشه ای؟

من حقیقت رو عرض کردم عزیز

من کی گفتم مردم اسرائیل بد هستن؟

من اصلا حرفی از مردم نزدم

کلی گفتم راجع به موضوع تاپیک

من عرض کردم من یک ایرانی هستم و مشکلاتم رو خودم با مردم وطنم حل میکنیم نه اینکه پای اجنبی به کشورم باز بشه

مگه مردم ما بد هستن؟

اصلا هیچ مردمی تو دنیا بد نیستن ،منظورم به دولت مردان اسرائیل بود نه مردمشون

لطفا کامنتم رو درست بخون شیشه ای عزیز

من نه هامی رهبرم نه کس دیگه

راجع به موضوع تاپیک نظر گذاشتم ،حال کسی خوشش بیاد یا نیاد

موفق باشید

0 ❤️

2013-03-22 11:05:38 +0430 +0430

ااااه
باز یه تاپیک زدن
که بسیجی جقیا بیان توش اعصاب ما رو بریزن به هم.
از غیرت و تعصب حرف نزنین
که ریدین تو هر دوتاش.
شما مزدور این اخونداین
خودتونو فروختین
از صدتا جنده بدترین.

0 ❤️

2013-03-22 11:31:36 +0430 +0430
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «