بایدها و نبایدهای دوست‌یابی اینترنتی

1403/02/12

سلام به همه‌ی دوستان و کاربرای عزیز سایت.

به عنوان کسی که وقت خیلی زیادی رو توی گروه‌های مجازی دوست‌یابی و همینطور سایت‌هایی که انجمن‌های گفتگو دارن گذروندم، به فکرم رسید یه تاپیک بزنم و نکته‌هایی که در این مورد به نظرم مهم یا جالب میاد رو باهاتون به اشتراک بزارم. تا جایی که بشه سعی می‌کنم از خاطرات و برخوردهای خودم هم براتون بنویسم. شاید اینجوری مطلب کمتر خسته کننده باشه.
راستش یه مقدار تردید داشتم که این مطلب رو باید تو کدوم قسمت سایت گذاشت. شاید قسمت کافه شهوانی هم جای مناسبی برای این تاپیک بود اما به خاطر ارادتی که به دوستان عزیز همجنسگرا یا دوجنسگرا دارم تو این قسمت میزارمش. ضمن اینکه بی هیچ اغراقی پر جنب و جوش‌ترین و فعال‌ترین قسمت سایت هم همین انجمن گی هست. تا کور بشه چشم حسود.
حتی تو گروه‌های دوستیابی تلگرامی هم تعداد کاربرای گروه‌های گی خیلی بیشتر از گروه‌های مشابه هست. پس به نظرم خوبه که درباره‌ی روش‌های دوست‌یابی اینترنتی توی سایت و توی گروه‌ها بیشتر کنکاش کنیم.
خواهش می‌کنم دوستان گرامی هم همراهی کنن تا مطالب کامل‌تر و تاپیک پربارتر بشه.

از همراهی شما عزیزان متشکرم 🌹.

520 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-01 22:17:36 +0330 +0330

گذاشتن یه پیام معرفی مناسب توی گروه

توی گروه‌های دوستیابی بهتره که توی دو سه جمله مشخصات خودمون از جمله سن و قد و وزن و محل زندگی و این که گرایش و پوزیشنمون چی هست رو بگیم و همینطورم بگیم که دنبال چی هستیم و کیس مطلوبمون چطور آدمیه.
بعضی از دوستان پیام معرفیشون خیلی از این هم مفصل‌تر و کامل‌تره. مثلا اطلاعاتی درباره بدن خودشون یا کیس مورد علاقه‌شون میدن. مثلا پر مو هستن، کم مو دوست دارن، چاق دوست دارن یا لاغر، … و خلاصه هر جور اطلاعات کامل‌تری.
شخصا وقتی پیام‌های این عزیزان رو می‌بینم لذت می‌برم.صرف‌نظر از این‌که اصلا کیس من هستن یا نه. یا من اصلا گرایش و سلیقه‌ی اونها رو دوست دارم یا نه.
برعکس این دسته، خیلی از دوستان، پیامشون فقط شامل دو سه کلمه‌ و خیلی کلی گوییه و واقعا نه اطلاعاتی درباره خودشون میده و نه بیان‌ می‌کنه که دنبال چی هستن. مثلا نوشته: « سن بالا هستم ». خب این اطلاعات بسیار ناقصه. سن بالا یعنی چند ساله؟ ۴۰ یا ۵۰ یا ۶۰ ؟ قد و وزنتون چقدره؟ کدوم شهر تشریف دارین؟ خب حالا سن بالا هستین درست. دنبال چه جور دوستی هستین؟اصلا پوزتون چیه؟ فاعل هستین و دنبال مفعول می‌گردین؟ مفعولین و فاعل می‌خواین؟ شایدم دو طرفه‌این؟ دوست دارین پارتنرتون چه سن و سالی داشته باشه؟

4 ❤️

2024-05-01 22:25:59 +0330 +0330

دقیقا این باعث میشه بتونیم کیس همو پیدا کنیم ولی امان از اونایی که وقتی بهشون میگی کیس هم نیستیم بلاک میکنن

1 ❤️

2024-05-02 20:55:56 +0330 +0330

↩ kamran_83
ممنون از مشارکتتون دوست عزیز. حق با شماست. متاسفانه بعضیا بدون هیچ دلیل خاصی مخاطبشون رو بلاک می‌کنن. یادم باشه در مورد این کار ناپسند یعنی بلاک کردن‌های بی مورد هم یه مطلب بنویسم.

1 ❤️

2024-05-02 21:09:23 +0330 +0330

بعضی ها قبل از هرگونه آشنایی عکس میخوان
تازه بعد از دیدن عکس هم بلافاصله چت رو پاک میکنند.
بابا خوب، خوشت نیومد مودب باش
تازه ممکنه بخشی از چیزی که میخوای قابل تغییر باشه
مثلا آدم همیشه که شیو نیست!

4 ❤️

2024-05-03 09:36:05 +0330 +0330

↩ reliboy
ممنون از مشارکتتون دوست عزیز. حتما در این مورد هم بیشتر صحبت می‌کنیم. این تبادل نظرا اگه باعث بشه حتی یه کم از عادت‌های اشتباهمون دست برداریم خیلی باعث خوشحالیه.

0 ❤️

2024-05-03 10:21:28 +0330 +0330

↩ نامی بات
بعضیا خود درگیری دارن همه اینارو میگی میگی اقا من دو طرفم فقط گیر میده نمیشه مفعول شی
خب اینو نباید بلاک کرد کلا در برابر فهمیدن مقاومت میکنن

2 ❤️

2024-05-03 10:28:43 +0330 +0330

همه متاسفانه همون لحظه ک میگن سلام، پشت سرش میگن بریم سکس! بدون شناخت و هیچی!!! اصلا تحمل آشنایی ندارن فقط سکس میخوان با هرکسی و به هر قیمتی

2 ❤️

2024-05-03 14:15:21 +0330 +0330

↩ reliboy
به بعضیام میگی پیام نده لطفا برام شر میشه
میان مینویسن س
س
هستی
سلام😂😂😂😂

2 ❤️

2024-05-03 14:17:48 +0330 +0330

↩ نامی بات
احسنت عشقم
وقتی که مشخصات و مینویسن
ادم میتونه یه انتخابی کنه اصلا ببینه میخواد هم کلام شه؟ یا نه؟
میخواد پیامی رد و بدل شه یا نه!
واقعا غیر از این و درک نمیکنم

2 ❤️

2024-05-03 22:02:58 +0330 +0330

↩ MillanTehrani
دقیقا همینطوره. باید به تمایلات و‌ گرایش طرف مقابل توجه داشت. اگه تمایل و علاقه‌ای در وجودش نیست که نمیشه با زور یا حرف و‌ کلام اونو علاقمند به اون موضوع کرد.

0 ❤️

2024-05-03 23:13:56 +0330 +0330

راست‌گویی

سعی کنیم تا جایی که امنیت و حریم خصوصیمون به خطر نمیفته حقیقت رو بگیم. قبول دارم فضای مجازی ماهیتا فاقد امنیت هست و ممکنه نخوایم اطلاعات دقیقی از خودمون رو به مخاطبین ناشناس بدیم اما مواردی هست که بیانش اصلا امنیت ما رو به خطر نمیندازه و در عین حال برای ایجاد یه رابطه‌ی موفق بسبار مهمه. مثلا گرایش واقعی و تمایلات سکسیمون.
خواهش می‌کنم درباره‌ی گرایش و پوزتون حتما واقعیت رو بفرمایید‌. البته راست‌گویی در تمام موارد لازم و پسندیده‌ست اما لطفن در مورد پوزتون حتما واقعیت رو بفرمایید. اگه گرایش به مفعول بودن دارید چرا باید بگین فاعل هستین؟ خب ما مفعولا میایم پی وی و باهاتون چت می‌کنیم. خیلی زود معلوم‌ می‌شه شمام مفعولی و دلت می‌خواد بدی. خب چه فایده‌ای داره این کار؟
بدتر از اون اینکه توی چت هم نشون نمی‌دین که مفعول هستین و کار که به قرار حضوری می‌رسه اونجا با خواهش و التماس از مفعول طفلکی می‌خواین شما رو بکنه ( این مورد دقیقا برای خود من پیش اومده. مجبور شدم با بدبختی طرف رو لاپایی کنم تا کمی آروم بشه‌. حالا چقدر تو پر خودم خورد و اذیت شدم بماند).
خب اون مفعول بنده خدا خودش به عشق دادن اومده پیش شما. اگه فاعل بود که از اول می‌گفت. این طفلک اصلا تمایلی به کردن نداره. چرا باید هر دوتون رو اینجوری اذیت کنین و تو تنگنا بزارین؟

1 ❤️

2024-05-04 09:15:34 +0330 +0330

↩ Amiiirrr123123
اینم درسته دوست عزیز.آشنایی مقدماتی حتما لازمه. حداقل در این حد که بدونیم سلیقه هامون با هم جور هست یا نه‌. میتونیم حداقل در حد یه سکس لذتبخش برای طرفین با هم باشیم یا نه.

0 ❤️

2024-05-04 21:14:59 +0330 +0330

↩ نغمه فرآیتی
این موضوعی که نغمه جونم گفت هم خیلی خیلی مهمه. ممکنه یه پیام بیجا به قیمت آبروی کسی تمام بشه. یا حتی بدتر از اون.
در کل حفظ حریم خصوصی همدیگه تو فضای مجازی خیلی مهمه. ایشالله تو یه یادداشت مستقل درباره‌ی این‌ موضوع صحبت می‌کنیم.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «