بچه های قدیمی کجان؟؟؟

1394/06/24

بچه های قدیمی سایت بیان کامنت بذارن

شیوا ناناز

کامنت بذارید
دلمون تنگیده

11422 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-10-22 15:53:13 +0330 +0330

[quote=amir.keshavarz][quote=hidden71]پیک اول به سلامتی

اون پسری که وقتی تو خیابون نگاهش به یه دختر ناز و خوشگل می افته

بازم سرشو میندازه پایین و زیر لبش میگه:…!!!

اگه آخرشم باشی …انگشت کوچیکه عشقم هم نیستی…!!!

پیک دوم به سلامتی

اون پدری که هنگام تراشیدن موی کودک مبتلا به سرطانش

گریه فرزندشو دید با بغض گفت چقد خوشگل شدی …در حالی که چشماش پر اشک بود

گفت بیا ماشین اصلاحو حالا تو موهای منو بتراش…!!!

پیک سوم به سلامتی

سلامتی کسی که بخاطر رفیقش تا پای چوب دار رفت
ازش پرسیدن حرف آخرت چیه؟
گفت به رفیقم بگین دیگه از این بیشتر از دستم بر نیومد…!

پیک چهارم به سلامتی

سلامتی پسری که با چشم های خیس وارد

ساندویچی بغل "تالار عروسی"شد و گفت :امشب عروسی عشقمه “بندری بزار”

پیک پنجم به سلامتی

اونی که رفتو تنهام گذاشت ولی هنوز تاریخ

تولدش رمز گوشیمه…!!!

پیک ششم به سلامتی

مردی که نزد روانپزشک رفت و از غم بزرگی که در دل داشت

برای دکتر تعریف کرد دکتر گفت به فلان سیرک برو

…آنجادلقکی هست اینقدرمی خنداندت تا غمت یادت برود

!مرد لبخند تلخی زد و گفت"من همان دلقکم"…!:- (

پیک هفتم به سلامتی

بزن به سلامتی رفیقی که وقتی فهمید

دوستش گشنشه و هیچی پول نداره غذا بگیره ، غذاشو داد بهش و گفت :

بخور واسه تو آوردم ، خودم روزه ام .

پیک هشتم به سلامتی

اون با مرامی که تو دادگاه به رفیقش گفت:

داداش رفاقت تاوان داره منم تاوانش هر چی باشه میدم

زندان که چیزی نیست جونمو هم برات میدم

حرف آخرش این بود داداش حواصت به عشقم باشه

رو برگردوند و به عشقش گفت منتظرم باش و هر مشکلی داشتی

به رفیقم بگو که مثل داداشم میمونه

ولی…وقتی برگشت!!!

دید رفیقش با عشقش عروسی کرده…

بغض گلوشو گرفت و با گریه گفت…سلام داداش …سلام زن داداش…!!!

پیک نهم به سلامتی

پسری که تو خیابون دست عشقشو تو دست یکی دیگه دید

داد زد آهای غریبه …مواظب عشقم باش…

پسره ازدختره پرسید این کیه ؟چی میگه؟

دختره هم اونو با انگشتش به پسره نشون دادو گفت:…

نمیشناسمش …انگاری دیوونستتتتتتت…!!!

پیک اخر هم به سلامتی…

به سلامتی خدا…!!!که همه آرزوهامو جلوی چشمم پرپر کرد

تا عظمتشو نشونم بده…

دمت گرم استا کریم[/quote]
khrabam kardi…
big like dari be mola[/quote]

قربونت داداش
خدایی خودمم هرچند وقت میخونمش کیف میکنم

0 ❤️

2015-10-22 16:00:48 +0330 +0330

[quote=ماساژور عالی]قبلا خیلی باحال بود. آزادی بیان بیشتر بود خداوکیلی. بچه ها با هم بحث میکردن. به سایت و همدیگه متلک مینداختن. ولی صدای همه رو خفه کردن.[/quote]
قدر ادمین شهوانی رو بدونید
کافیه فقط برای یک هفته شهوانی رو دست آدمی همانند من بدهند
اون وقته که همه ی کاربران از جمله
خدا دوست و لائیک
دین گرا و دین ستیز
کون کون و کون ده
کس کن و کس ده
اهل ضرب، موازی و گروهی
اسلیو و مستر
ساکر و ساک دوست
همه و همه بر فرشته بودن ادمین گواهی خواهند داد
[quote=ice girl hot]گاندی شاپورو فراری دادی[/quote]
گاندی کیه؟ من کجام؟ WiFiچرا قطعه!
[quote=فری 65]شاپور نوکرتم دادا…[/quote]
صفا داری حاجی

0 ❤️

2015-10-22 16:48:11 +0330 +0330

واقعا ميترا زن بود شيراز اومد و منم اسم قبليم الكي پاك شد و مدتي هست با اين اومدم

0 ❤️

2015-11-01 13:15:58 +0330 +0330

چاکر بچه های قدیمی هستیم.خوشحالم که حداقل بعضیا هنوز هستن

0 ❤️

2015-11-01 13:41:49 +0330 +0330

عاغا کاربر باید رید به اسلام کجاست ؟؟

0 ❤️

2015-11-01 14:40:58 +0330 +0330

سلام بچیا kiss2

0 ❤️

2015-11-01 14:53:07 +0330 +0330

روحشان شادویادشان گرامی
cray2

0 ❤️

2015-11-01 14:53:46 +0330 +0330
cccc.jpg قربون ادبتون
0 ❤️

2015-11-02 02:50:15 +0330 +0330

دختر ها و خانم و زوج های قمی کجان ساپورت میکنم هر کی هست خبر بده
ahm_psy@yahoo.com

0 ❤️

2015-11-02 06:01:38 +0330 +0330

یکی از کاربرهای قدیمی سایتم البته هنوز ناشناس موندم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
تاریخ عضومو بخون

0 ❤️

2015-11-02 12:26:19 +0330 +0330

اکانتم قدیمی نیست ولی خودم خیلی وقته تو این سایت ول چرخ میزنم

0 ❤️

2015-11-02 15:48:45 +0330 +0330

اینجاییم بیشترشون که نیستن چند نفری موندن فقط

0 ❤️

2015-11-02 15:57:25 +0330 +0330

[quote=katy74teh]اینجاییم بیشترشون که نیستن چند نفری موندن فقط[/quote]
الان بیشترمرداایربگ دارن باحرف مفت!

0 ❤️

2015-11-09 14:37:57 +0330 +0330

سلام به همه بروبچز قدیمی
نوکر همتونم … حاجیت

1 ❤️

2015-11-12 05:18:14 +0330 +0330

Joon baba khallagh blum3

0 ❤️

2015-12-29 20:39:31 +0330 +0330

زیرخاکی های عزیز تشریف بیاورید، آواتار و پروفایلتون رو انتخاب کنین سپس هر جا می خواین برین تشریف ببرین البته با کسب اجازه از مامان و بابا ?

1 ❤️

2015-12-29 20:50:21 +0330 +0330

منم جزء فسیلای سایتم ولی خوب فعالیتم کمه، بیشتر نظر جوونارو میخونم

1 ❤️

2015-12-29 21:49:13 +0330 +0330

نقل از: فریدون فرخزاد ی زمانی (باید رید ب اسلام) خیلی گرد و خاک میکرد یادش بخیر

006 ک کارش این بود عکس طنز بزاره

خاله میترا هم ک تاپیکاش بدک نبود جدا چی شده پیداش نیست ؟؟؟

پروازی هم ک ی زمانی سوژه تاپیک طنز بود رفت و گم و گور شد

این عطا مروج کجاست؟؟…مخصوصا تو بخش سیاسی کامنتاش تم طنز داشت …آدم خوبی بود محترمانه جوابمو می داد

گمان میرود بانو پروازی به منزل آخرت رجعت نموده اند (laugh)

لذا پیشنهاد میشود مراسم یادبودی برای بزرگترین اسپمر سایت برگذار گردد.

?
0 ❤️

2016-02-06 07:42:52 +0330 +0330
نقل از: فریدون فرخزاد
نقل از: JAMSHID_SE7EN نقل از: فریدون فرخزاد ی زمانی (باید رید ب اسلام) خیلی گرد و خاک میکرد یادش بخیر

006 ک کارش این بود عکس طنز بزاره

خاله میترا هم ک تاپیکاش بدک نبود جدا چی شده پیداش نیست ؟؟؟

پروازی هم ک ی زمانی سوژه تاپیک طنز بود رفت و گم و گور شد

این عطا مروج کجاست؟؟…مخصوصا تو بخش سیاسی کامنتاش تم طنز داشت …آدم خوبی بود محترمانه جوابمو می داد

گمان میرود بانو پروازی به منزل آخرت رجعت نموده اند (laugh)

لذا پیشنهاد میشود مراسم یادبودی برای بزرگترین اسپمر سایت برگذار گردد.

?

عکس پروفایلتو دیدم یاد فیلم revenant افتادم برم دوباره نگاش کنم

عالیه

سلام
سلام به همگی

0 ❤️

2016-09-24 21:30:28 +0330 +0330

ماهم جزو قدیمی ها بودیم
یه آیدیمون رو ادمین بگا داد
ادمین از همین تریبون کیرم دهنت ?

0 ❤️

2016-09-24 21:52:30 +0330 +0330

از شما چه پنهون اینم یکی دیگه ?

0 ❤️

2016-09-25 00:10:41 +0330 +0330

یه خاله میترا هم بود!
دیگه نیست!
نمیدونم چیشد! ولی من خیلی خوشم میومد ازش! عکسشم باحال بود! عکسای خودشم گذاشته بود، شاه کصی بود برا خودش!
یادش بخیر! ?

0 ❤️

2016-09-25 15:08:09 +0330 +0330

لطفا کاربرای جدید و تازه کار یا کلا تشریف نیآرن تو این تاپیک و فضاشو خراب نکنند و لااقل بزارن برای یک بارهم که شده اقلا فقط یک تاپیک کوچیک باقی بمونه برای صاحبان اصلی سایت! ازتون واقعا خواهش میکنم. فحش هم بگید بمن اصلا موردی نداره جز اینکه تربیت خونوادگی هر شخصی مشخص میشه نهایتا! من از سال 92 عضو سایت شدم بصورت رسمی و حالا چند سال قبلترش هم بطور مهمان می اومدم بماند. اما بازم به خودم جسارت اینو ندادم که بپرم وسط و زود یه پست بزارم که “” منم از قدیمی های سایتم ها “”!!!چراکه این سایت اونقدر بقول معروف پیشکسوت و ریش سفید داشته که بنوعی میشه به جرات گفت که اونا از موسسین و بانیان شهوانی بودند و اگه قرار بر رعایت انصاف بود بایستی اینجا چندین و چند ادمین و مدیر می داشت. کسانی که واقعا بدون تعارف وزنه ای بودند برای سایت و شهوانی یه شهوانی کاملا متفاوت و جدای از این شهوانی بود که الان همه داریم می بینیم! حالا اون دوست عزیزمون که اومد و گفت که جدیدالورود های سایت ببینند که قبلا چه کسانی اینجا بودند و تازه واردها هی زرتی دارند هر روز چند تا تاپیک میزنند و … منم قبول دارم که بنوعی شاید اهانت شده باشه به تازه واردها! ولی شک ندارم که ایشون قصدش اصلا توهین کردن به تازه واردها نبوده و فقط منظورشو خوب و محترمانه نتونسته بیان بکنه و همینم موجب دلخوری یکی دیگه از تازه واردهای عزیز شده که متاسفانه با همدیگه زیاد با محبت هم حرف نزدند! اما چطورکه دارم میگم اون قدیمی منظورشو خوب نرسونده و اهانت شده به تازه واردها, به همین شکل باید بگم که این خانم جدید الورود هم زود بهشون برخورد و بدون گذشت اونم اهانت کرد و از این بابت هر دوتاشون در یک طراز قرار میگیرند! هرچند اگر رسم احترام به بزرگترها رو رعایت بکنیم درست ترش این بود که این خانم که حتما از نظر سن و سال خیلی کوچیک تر از اون قدیمی سایت هستند, بهتر بود احترامشو حفظ میکرد و بطور خصوصی و در قالب یک پیام خصوصی ناراحتی شو بهش ابراز و عنوان میکرد و لااقل در اینجا که عمومی تره بهش نمی پرید! هر چند که به خودشون مربوطه و من قصدم فضولی کردن نبود اما فقط خواستم اینو عرض کنم که لطفا جدیدترها حداقل فقط در این تاپیک اجازه بدهند که بچه هایی که با همدیگه خاطره دارند و الان بدلایلی مدتهاست از هم خبر ندارند بلکه بتونن از طریق اومدن و پست گذاشتن در این تاپیک ویژه یه چند نفری همدیگه رو پیدا بکنند تا شاید و فقط شاید بتونیم با ریش گرو گذاشتن حتی 1 نفرشونو هم بتونیم مجددا در سایت فعالش کنیم و بلکه بتونیم دوباره شهوانی رو برگردونیم به روزهای خوبش و از این حالت بی کیفیت بودن و کسالت بار و بی محتوا بودنش در بیآریم! هر چند که اینکار در حد شاید یک امر محال باشه! اما لااقل بزارید تلاشمونو کرده باشیم. همین بچه ها بخاطر بعضی از رفتارهای غیرقابل تحمل و بی ادبانه یک عده … از سایت کلا فراری شدند و نهایتشم اینجا به این روز افتاد! بخدا اگه برگردید به 4 _ 5 سال پیش و یک مروری به تاپیکها و پستها و داستانها و … شهوانی آن روزگار بندازید یقین دارم که حالتون میگیره که از کجا به کجا رسیده سایت! اون شهوانی الان تبدیل شده فقط به یک مکانی که از ابتدا تا به انتهاش تنها چیزی که میتونی ببینی تعدادی عذر میخوام عکس کیره که به اشکال مختلف توش گذاشته شده! بعضی هاشونم بقدری شکلهای عجیب و غریب و بعضا چندش آور دارند که بی تعارف و رک اگه بخوام عرض بکنم, من خودمو میگم که به کسی برنخوره! من اگه دختر و خانم بودم و اونقدر بی شوهر و بی کیر می موندم که دهانه رحمم تار عنکبوت می بست !!! بازم حاضر نمیشدم حتی یک ماچ سرپایی به صاحبان این کیرهای بدترکیب بدم چه برسه به اینکه …!!!
پس خواهشا بجای کل کل کردن و به اینو و اون تیکه انداختن و فحش دادن اجازه بدید و همکاری کنید تا با کمک همدیگه سایت رو نجات بدیم از این اوضاع وحشتناکی که داره الان!اگرهم چنین قصدی ندارید و همین شکلشو می پسندید و فرقی به حالتون نداره و قصد همکاری ندارید لااقل دیگه پای بقیه رو نگیرید و زمینشون نزنید!!! وگرنه اصلا بحث قدیمی یا جدید بودن هیچکس مطرح نیست و قضیه کلا یه چیز دیگه ست که اونم فقط رو به نابودی و خرابی رفتن شهوانی و تلاش برای شاید نجات دادنشه. البته فقط شاید !!! چون قدیمی و جدید بودن و افتخار کردن سر اینکه مثلا من قدیمی هستم و تو جدیدی و … یک حرف خیلی بچه گانه و بی معنیه و من حتم دارم که هیچکدوم از عزیزان قدیمی هرگز سر اینچنین موضوعات سطحی و پوچ و بی ارزش به خودشون نمی بالند و به بقیه با چشم حقارت نگاه نمی کنند. چون هیچکدوممون که موقع متولد شدنمون و زمانی که از شکم مادرامون خارجمون کردند توی دستمون گوشی موبایل یا کامپیوتر و لپ تاپ که نداشتیم تا از داخل شکم مادرامون عضو شهوانی شده باشیم و بشیم قدیمی که !!! بلکه همه مون از یک جایی شروع کردیم و همون روزیکه عضو شدیم ما هم تازه وارد و جدید بودیم و از ما قبل ترها قدیمی بودند.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های شهوانی.

1 ❤️

2016-09-25 15:51:36 +0330 +0330
نقل از: perfect64 عرض کنم درباره خاله میترا !! ایشون تمام بچه هارو دعوت به ضربدری میکرد و میگفت من یک روز با شوهرم صربدری سکس میکنم !!

تا گذشت که یه داستان ساختگی داد بیرون داستانی که ادعا میکرد بچه های شهوانی هم توش بود منتها وقتی موقع سکس رسید هر کدوم بچه ها با پارتنرشون رفتن سکس و ایشون هم با شوهر خودشون !! تو داستان کیریشون اشاره به لز کرده بودن و گفته بودن که شیطون بلاهای شهوانی هم
توش داشتن دید میزدن لز این کسخل هارو ROFL

و اونجا بود که ریده شدبه هیکلش چون ماهیت واقعیش مشخص شد و معلوم شد زنی عقب مونده و پر از عقده هستن و از وقتی دستشون رو شد سیکتیر پلیز کردن !! drinks

کیری ترین دختری که سایت داشت همین خاله تقلبی بود که بد به گا رفت با اون هیکل کیری !! stop

خودت فهمیدی چی گفتی ؟ از کجا معلوم‌شد که هیکلش کیری بوده ؟
بعدشم ماهیت کاربران هیچ ربطی به شما نداره !

0 ❤️

2016-09-25 16:43:15 +0330 +0330

slm b hameye ghadimiyaye site

man khodam joze ghadimiyaye sitam 7-8 saale ke ozve sitam ama site kheili ba man laj bode akhe 4 baaaar accontaye mano sozonde

0 ❤️

2016-09-25 17:09:07 +0330 +0330

اکثرشون چسبیدن به شبکه های اجتماعی.
شاید گاهی سری بزنن.
من خودم قبلنا بیس چاری تو سایت بودم. اما…

1 ❤️

2016-09-25 17:22:03 +0330 +0330

این همه قدیمی این سایت داره بعد این دوست عزیز یاد شیوا نانازی افتاده. آفرین به این سلیقت . کاملا مشخص شد از قدیمی ها و غتیقه جات اینجا هستی

0 ❤️

2016-09-25 17:25:00 +0330 +0330

شیوا توی تلللگگگررراام بهتر به کاسبیش میرسه دیگه اینجا نمیاد احتمالا

0 ❤️

2016-09-25 17:25:04 +0330 +0330
نقل از: ارامش دوستدار
نقل از: perfect64 عرض کنم درباره خاله میترا !! ایشون تمام بچه هارو دعوت به ضربدری میکرد و میگفت من یک روز با شوهرم صربدری سکس میکنم !!

تا گذشت که یه داستان ساختگی داد بیرون داستانی که ادعا میکرد بچه های شهوانی هم توش بود منتها وقتی موقع سکس رسید هر کدوم بچه ها با پارتنرشون رفتن سکس و ایشون هم با شوهر خودشون !! تو داستان کیریشون اشاره به لز کرده بودن و گفته بودن که شیطون بلاهای شهوانی هم
توش داشتن دید میزدن لز این کسخل هارو ROFL

و اونجا بود که ریده شدبه هیکلش چون ماهیت واقعیش مشخص شد و معلوم شد زنی عقب مونده و پر از عقده هستن و از وقتی دستشون رو شد سیکتیر پلیز کردن !! drinks

کیری ترین دختری که سایت داشت همین خاله تقلبی بود که بد به گا رفت با اون هیکل کیری !! stop

خودت فهمیدی چی گفتی ؟ از کجا معلوم‌شد که هیکلش کیری بوده ؟
بعدشم ماهیت کاربران هیچ ربطی به شما نداره !

کار به ماهیت و ریدمونش در داستانش ندارم ولی خدا وکیلی هیکلش اصلا خوب نبود. نمیدونم اینا که اومدن گفتن ایشون شاه کس و خیلی خوش اندام هستن خوش اندام ندیدن یا اینکه سلیقه ندارن. البته تاپیکهای تاریخی میترا رو خیلی میپسندیدم…

1 ❤️

2016-09-25 17:49:44 +0330 +0330

منم قدیمی هستم به خدا ?
اکانت اولم سر این سیستم اسپم و کلمات غیرمجاز به گا رفت هرچی هم به آدمین کون گشاد پیام دادم درستش کن دایورت کرد به تخمش

0 ❤️

2016-09-25 18:00:45 +0330 +0330

بیشترشون هستند ولی کم رنگ.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «