تاحالا شده موقع سکس کسی ببینه یا بگیره؟

1396/06/12

تاحالا شده وقتـی دارین سکس یا گی میکنید کسی ببینه متوجه بشید یا کسی مچتونو بگیره
اگه شده تعریف کنید چیشده و بعدش چیکار کردین

32742 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-16 13:03:04 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات
نقل از: Khoshsex47
نقل از: نرگس.متاهل.هات سکس که نه . ولی دوران عقد پارک لاله با شوهرم روی نیمکت که خیلی خلوت بود نشسته بودیم و یخورده لب بازی کردیم که یهو یه پسر و دختر که مث خودم چادری بود هم سن خودمون مارو دیدن...خیلی زود جمع کردیم ولی اونا هم رفتن چندتا نیمکت اونطرف تر مث ما مشغول شدن ما هم دیدیم اینطوره چند دقیقه ادامه دادیم....خخخخخ

خوبه نرفتین ضربدری

اخه چند دق لب بازی این حرفا روداره

جاش باشه داره

0 ❤️

2019-01-20 10:22:30 +0330 +0330

یه روز تصمیم گرفتیم با زنم پشت در خونه که به کوچه راه داره سکس کنیم .من قصدم این بود که وقتی زن همسایه روبرو که با در ما ۵ متری کم تر فاصله داره خونشون رد شد تلمبه هامو محکم تر کنم که بشنوه و بیشتر حال کنم نا گفته نماند که از لای در بیرون دیده میشه همین که صدای پای شنیدم تلمبه رو محکم کردم و یک هو زنم گفت یواش یواش که شوهر همسایس داره این طرف نگا میکنه منم زایع شدم که زنش نبود.یک شبم که شب جمعه هم بود مامانم با داداشم که ۲۸ سال داره از مشهد اومدن شب مون خونه ما رفتیم تو اتاق خواب مامانم و داداشم تو حال خوابیدن حال خونه ما کوچیکه با اتاق خواب فاصله ی نداشتن .ما هم بچه که خوابید شروع کردیم که ثواب شب جمعه رو بگیریم و پاهای خانوم گذاشتم سر شونم و شروع کردم به تلمبه زدن راستی در اتاقم باز بود تلمبه های اول یواش میزدم که کسی نفهمه کم کم به خانومی گفتم نظرت چیه تلمبه رو محکم ترش کنیم بفهمن بد نیست خانومم گفت نه شب جمعه دیگه اونا خودشون میدونن از چه قراره دیگه منم چن تا تلمبه جانانه زدم که شاید همسایه فهمیده باشن شرق شرق و شرق خیلی کیف میداد که بدونی یکی داره میفمه که ما داریم چیکار میکنیم.وقتی کارمون تموم شد و اون شهوت عجیب رفت من به زنم گفتم فردا که چشم تو چشم شدیم چی کار کنیم خجالت نمیکشی گفت نه بابا مامان و داداشت خواب بره شون سیل میبره .هنوز من چن باری موقعی که شهوتم بالا میزد برای حال بیشتر به زنم میگم کاش یک نفر تورو جلو من بکنه اون شبم دیونه شده بودم که بهش پیشنهاد دادم که بره بغل داداشم بخوابه و کیرش بماله اونم هی میگفت نه و از من اصرار خلاصه رفتم دستشویی دیدم خوابم شایدم خودشون زدن به خواب ‌.

0 ❤️

2019-01-20 10:52:58 +0330 +0330

چه تاپیک خنده داری 🙄

0 ❤️

2019-01-20 11:08:57 +0330 +0330
نقل از: Aaphrodite
نقل از: Lady_Ronaak چه تاپیک خنده داری 🙄

گویا که قراره خنده دار باشه

شده دیگه :/

0 ❤️

2019-01-22 11:23:38 +0330 +0330
نقل از: SaraSlut97 با دوستم لز میکردیم .فکر میکردم در رو قفل کردم ولی یهو مامانم اومد داخل خوشبختانه زیاد لخت نبودیم و چون دختر بود موردی پیش نیومد.یه بار هم واسه سکس با دوست پسرم مکان نداشتم رفتیم خونه دوستش بعد که رفتیم کلید رو بهش بدیم دیدم اشناست

اشناتون درخواست سکس نکرد؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «