حرمت ها شکست kimia100

1399/09/22

من زیاد یادم نیست ولی یه زمانی بوده که (نه اینکه فکر کنید خیلی دوووور نه بابا همین حوالی همین چند سال پیش) که بچه ها به بزرگترا احترام میزاشتن. واسه بزرگترا حرمت قائل بودن براشون تره خورد میکردن.
یزمانی بود وقتی میگفتن یکی تو فلان خانواده فوت کرده همه لبهاشون رو گاز میگرفتن و محکم با کف یه دست میزدن رود دست دیگشون و اشکشون حلقه میزد تو نی نی چشاشون. 😪
اما الان مردن ادم برابر با مردن یه گنجیشک شده
یزمانی بود که داداش کوچیکه مسئول خریدن نون بود حتی در سیاهی سرد زمستون و با تمام نارضایتیش بابت این امر خطیر اما حرمت بزرگا مانع اعتراضش بود.
یزمانی توی یه خونواده یه اتفاق بد واسه پسر یا درختر خونواده میوفتاد همه شرمگین میشدن و گاهی ازون محله یا حتی اون شهر میرفتن یه جایی که کسی نشناستشون.
اما …اما …اما
دختره با 15 سال سن توی اینستاگرام میاد چشم تو چشم مادرش نگاه میکنه میگه مامان من حامله هستم و مامانشم میخنده میگه گوه نخور
بعد دوباره میگه بخدا من حامله ام از (سعید) مادرشم میگه الهی پرپر بشی چرا مواظب نبودی تخم سگ ( یعنی نمیزاشتی ابشو بریزه توش)یا (کاندوم نداشت اون ذلیل مرده)
بعد دختره خیلی راحت میگه شد دیگه مامان چیکارش کنم ؟
ننشم میگه میندازیمش 💩 💩 💩 انگار بچه سقط کردن شده مثل ریدن که فرت و فرت بری برینی . و واقعا هم همینجوریه راحت و فوری
در انتها دختره میگه مامان این یه چالشه چالش
ننشم خوشحال ازینکه خرج براش نتراشیده میگه پدرسگ من که جون به لب شدم 😳 😳 😳
جون بلب شدی ؟؟؟؟؟؟؟ آبرو کوووووو؟ بعدشم با اجازه ننش دوربین مخفی چالش مامان من حامله ام رو با افتخار و نمای کامل صورت میزارن تو فلان پیج فان که یه عده برن ببینن لایک کنن و به بی غیرتی مردای خونواده بخندن
بله این چنین بود اندر حکایت این روزهای مردم بی تعصب و بی غیرت ما.اینجا هم که ماشالله از 15 ساله گرفته تا 60 سال به بالا غیرت میرت رو بوسیدن یه تفم زدن درش گذاشتن دم کوزه
روحت شاد غیرت و تعصب.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-12 01:53:26 +0330 +0330

↩ aamirsaye
مهم همینه که یک پدر یا یک شوهر آزادی بشری رو با بی بندو باری اجتماعی که درتمام ملل یک امر ضد آزادی هستش تلقی میکنن و خوشبختانه تعدادشون زیاد نیستن،
حرمت یک اساس زیر بنایی اجتماعی مطلق هستش و شکستنش مدرنیته نیست.
من قبلش هم گفتم من به تمام افکار بشری احترام میزارم ولی یقینا اینکه مردی به همسرش اجازه بده که خودش رو با رضایت کامل در اختیار دیگری و در مقابل چشم خودش قرار بده این مدرنیته نیست.آیا دوام و قوام خانواده با این شیوه زندگی مستحکمه؟؟ بله من منکر فانتزی نمیشم اما فانتزی برای نابودی چند نسل.

1 ❤️

2020-12-12 01:59:17 +0330 +0330

↩ negarmmm
من کجا گفتم زنان علیه زنان؟؟؟
استنباط شما ازین تابو مثبته؟ خب باشه خیلیم خوب
با همین فرمون برو جلو عزیزم آزادی مثل همه ادما
نه من تقسیم کننده هستم نه تو
این یک بحث اجتماعیه نه یک نایی برای تهمت زدن به هم دلیل بیار چرا میری تو سیاست گوه یک مملکتی که تماما باعث و بانی همین طرز تفکر شدن،اونقدر بستن اجتماع رو که ازونور بوم دارید میوفتید.
باشه شماها اونقدر توی حجاب سوختید که الان برای گشایش عقده هاتون ان به هر چالش و مدرنیته ای که حتی ناشرش بهش در پیرامون خانوادش اعتقادی نداره

0 ❤️

2020-12-12 02:05:00 +0330 +0330

↩ ARIA307
هیچ وقتم عقاید یک بی غیرتی که ابجیشو تو همین سایت میزاه تو اختیار دیگرون بدون اوتکه ابجی بدبحتش یا مادر بینواش بدون داره به ازای دیدن آلت اون مرد در اختیارش
خب تفکر تو و امال تو اینه که غیرت رو بزاری کنار و با همسر و فرزند آیندت مدرنیته باشی خب باش ولی این اونی نیست که در هیچ جای دنیا رسمیت داشته باشه

0 ❤️

2020-12-12 02:12:07 +0330 +0330

↩ NONameD
عزیز من خوب پس چرا میگی جنده ؟ اون دختر که تن فروش نبود، بود؟ تهش رفته با دوست پسرش که جفتشون همدیگه رو دوست داشتند سکس کرده همین این کجاش سقوط از پشت بوم محسوب میشه؟؟؟
ودر ضمن به اون عقاید شیعه هم توهین نکرده بنده خدا ادمین بود فقط سخنرانی های خود ملا هارو داخل پیجش میذاشت . من خودم قبلا یه چند ماهی پیج خرافات کده رو فالو داشتم واقعا بعد شنیدن خبرش ناراحت شدم
نیازی به توهین هم نیست الان تو از خودت یه ویدیو بگیر یگو من با این اسم با این سن به این دینی که شما میگید باور ندارم و از نظر من اشتباهه و به این علت و اون علت و این سند پر از جنگ جنایته به یک روز نکشیده حکم ارتداددت میاد و میتونی از ویو طناب دار لذت ببری :)

2 ❤️

2020-12-12 02:15:19 +0330 +0330

↩ kimia100
مگه من گفتم بهش احترام بذار بخون چی نوشتم تا مادامی که به هیچ جانداری تو اسیب جسمی و روحی نزدی آزادی چرا شما آزادی رو فقط به این چیزا محدود میکنی درسته من کاملا با دو کلمه غیرت و ناموس مخالفم کیمیای فیک عزیز ولی هرگز کسی هم که بدون رضایت خواهرش ازش عکس بگیره و بذاره رو تایید نمی کنم

2 ❤️

2020-12-12 02:36:07 +0330 +0330

↩ ARIA307
اوه متوجه شدی فیکم ؟؟؟؟
آفرین به تو مرد مدرنیته فیک یاب 😂😂😂😂

0 ❤️

2020-12-12 02:37:34 +0330 +0330

دوستان چرا یکسری از شما فکر میکنید اینکه دختر بره پیش مادرش بگه کاندوم میخام یا پسر بره (قابل توجه اون دوستی که گفته بود فقط برای دخترا بد هستش نه عزیز کلیپ پسرشم بود اتفاقا به نطر من واسه پسره خیلییی فاجعه بود ) نشانه پیش رفته یا نشونه راحت بودن با خانواده باو تو خود خارجشم اولا تو خانواده های اصیل به این صورت که دختر با لهن دست انداختن و خنده بگه نیست اصلا کار مشاور و مدد کار اجتماعیی چیه پس این وسط

من قبول دارم تو ایران این که پیش مشاور و مدد کار برن بسترش نیست ولی واقعا این لهن بیان پیش خانواده هم راهش نیست درسته اینا نشونه حرکت و تغییر جهت فرهنگ هستش اما به نطرتون حرکت به سمت درست؟

درضمن نه به دین کاری دارم و نه داشتن رابطه برای دختر پسر نظری در موردش دادم

در اخر میدونم حرفام پراکنده زده شد دلیلشم این بود که اولش خواستم طولانی نطر بدم بعد پشیمون شدم دیگه حوصله ادیت ند اشتم همگی موفق باشید

0 ❤️

2020-12-12 02:44:35 +0330 +0330

↩ kimia100
بیخیال
تو زیادی آدم الکی سرخوشی هستی و شدیدا اصرار داری خودت رو بزنی اون راه حتی شروع کردن بحث باهات اشتباه بود فقط الکی خودمون رو خسته و ناراحت می کنیم 👋

3 ❤️

2020-12-12 02:53:58 +0330 +0330

↩ ARIA307
قربونت ممنون که تو بحث بودی
یه تشکری هم کنیم ازین خانمی که همه کامنتات رو پا به پا لایک کرد . سرکار خانم shivabanoo
تو که تشکر نمیکنی از این خانم محترم من بجاش ازش تشکر میکنم که حواسش بهته
میگن هر ادمی یه فرشته نگهبان داره خخخخ
یاد فیلم خوب بد زشت افتادم بلوندی(کلینت ایستوود)
شب خوش مدرن

0 ❤️

2020-12-12 04:46:12 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
نه عزیزم
شما انگشتتان را بمالید هرجا که خوشتان آمد
مختارید

0 ❤️

2020-12-12 04:47:17 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
والا بهتره اسم سایت رو بزارن اولین سایت واقع گرایانه فیک پرور ایرانی

0 ❤️

2020-12-12 06:51:46 +0330 +0330

↩ derogon
چه ربطی داره ، مگه قدیم دختر سکس نمی‌کرد که حامله بشه چی میشد. هیچی حرمت نگه میداشت، اما بله تندروی کردن و گرفتن و بستن و بدون دیدن دختر سفره عقد گذاشتن و الان منفجر شده و اون افراط نتیجه تفریط ترانه.
وگرنه کجاش خوبه دختر حامله بشه، باید خانواده باشد و با آرامش یک فرد جدید به این دنیا اضافه بشه.
میشد دختر و پسرها در حد معقول و با اطلاع خانواده آشنا بشن و افراط نشه.
میشد که پونز به سر کسی نزنند برای روسری ای که عقب رفته اما نشد.
و…
الان هم میشه آینده را جای بهتری کرد بجای بدتر اما نمیکنیم

0 ❤️

2020-12-12 09:47:06 +0330 +0330

یکی از اصلی ترین مشکلات اصلی جامعه ما خود درگیری افراد جامعه ما بین سنت ها وشکل قدیمی زندگی با شیوه نوین زندگیه خیلی از افراد هستند که شیوه نوین زندگی یا همون به اصطلاح مدرنیته رو میخوان و در کنار اون میخوان ارزشهای گذشته رو حفظ کنند وقتی دوست پسر داشتن واسه دخترها امری عادیه دیگه نباید کاندوم گرفتن زشت باشه دیکه نباید حرف از بارداری ناخواسته زشت باشه دیگه نباید آموزش برا پیشگیری یا حمایت از تجاوز تابو باشه شاید تو یه جامعه کاملا سنتی (بازم میگم شاید)میشد قربانیان تجاوز رو سرزنش کرد اما الان نه معنی نداره یه دختر که فرض مثال به فلان پسر اعتماد کرده بعد طرف عوضی از آب درومده از گفتن واقعیت خجالت بشه یا ازبارداری ناخواسته .اتفاقا تو جامعه امروز که اکثر جوونا دوست پسر دوست دختر دارند بهتره پدر مادرها باخبر باشند تا به اونها تو آسیب های احتمالی کمک کنند حتی گذاشتن تو شبکه های اجتماعی جهت روشنگری و آموزش میتونه مفید باشه

1 ❤️

2020-12-12 10:09:38 +0330 +0330

↩ negarmmm
فقط ته قضیه رو خوندم
حجاب رو کی بهت گفته؟؟؟
من از حجاب حرف زدم
تو اصلا کون لختم بیای بیرون من تازه تشویقتم میکنم بری کلا پوستتم بتراشی تا بیشتر بی حجاب بشی قشنگ
در پایان حرفات
شبیه من بودی که کلا با حجاب و بی حجاب با این طرز تفکرت ایستاده،خوابیده،دمر،قمبل،یه پابالا،دوپابالا،سوارکاری،سوارکار باید میدادی خخخخخخ
بخدا قسم که تو یا زشتی یا همون عقده ای که یه داداش داره که میزنه تو سرش

0 ❤️

2020-12-12 10:24:22 +0330 +0330

↩ Transbott
بله کاملا با حرفاتون موافقم
ولی روشنگری در هر جا چه شبکه های اجتماعی چه تلویزیون و هر جای دیگه نمیتونه بصورت اینشکلی باشه!
شما گفتی آموزش منم میگم دقیقا باید حتی توی تلویزیون آموزش باشه اما اینکه بصورت فان و اینجوری گذر از یک برحه برای رسیدن به آموزش نیست.
هر چیزی استاندارد خودش رو داره حتی این سایت که بهت آزادی ابراز هر گونه افکار و رفتاری میده اما در چهارچوب قوانید آزادی.
مثلا آیا شما توی همین تاپیک میتونی عکس آلت بزاری؟؟؟
شاید بزاری ولی یقینا یا بصورت اسپم گزارش میشی یا ریپورت میشی توسط خود ادمین کاربریت مسدود میشه.
چرااااا؟
چون اینجا یک اتاق گفتگو هست نه یک مکان برای ارائه سکس،
و حتی من هم برای خودم قوانین خودمو دارم برای اداره تاپیکم درسته؟؟
متاسفانه توی این جامعه خراب تا میگی تعصب یا حرمت یهعده میریزن سرت بهت میگن لچک بسر، سیاسی،بسیجی،مومنه، ازین محملات خخخ
من تمام حرفم یه چیز بود
من آزادم و آزادی من نباید باعث رنجش جامعه و خانواده من بشه،
آیا یک نفر میتونه با پرچم آزادی ک مقدسه بیاد برینه به میله پرچم ؟؟؟
آقا آزادی باشه آزادی خودش قوانین داره پس آزاد مطلق وجود نداره
اگر به پس از مرگ هم اعتقاد داشته باشی که بدتر اونجا هم آزاد نیستی خخخ
بقول مثال قدیمیها میگن مرده رو بحال خودش رها کنی میرینه تو کفنش

0 ❤️

2020-12-12 10:25:33 +0330 +0330

↩ negarmmm
بحث با من دانش میخواد که تو نداری

0 ❤️

2020-12-12 10:28:11 +0330 +0330

↩ جادوگر قصبه
بخدا قسم که پسرم
بخدا قسم که همه پسرن خخخخخ

0 ❤️

2020-12-12 10:34:33 +0330 +0330

↩ ShivaBanoo
هنوز اولشه
من اومدم که همینجوری یه ماهی توی این سایت چرخ بزنم یکم افکار رو دربداغون کنم باز برم
و میرم
و شما هی میگین آخیش رفت خخخخخخ
من رو فقطططط یک نفر میشناسه توی این سایت و میدون که کی هستم
البته تا الان یک نفر شناخته اونم بخاطر اینه که از برو بکس قدیمه
خخخخ لعنتی از روی تاپیکم فهمید
منحرف نشید بابا دختره خخخخ

0 ❤️

2020-12-12 11:06:47 +0330 +0330

↩ negarmmm
تیکه نمیندازم عزیزم
قربونت برم باید یاد گرفت که چطور هم سو شد.
چرا فکر میکنی من یه عقده ای هستم؟
چرا بهم میگی من دنبال چادر و روسریم؟
مگه من از حجاب و روسری و چادر گفتم؟؟
من چیزی رو گفتم که تو در آینده که اگه مجرد هستی ازدواج کردی میبینی که حرمت دقیقا چیه،
وقتی حس کنی که زندگیت یه چهارچوب داشته باشه که هر ضلعش برای بقای خونوادت نیازه اینجوری به من نمیگی،
من نه محجبه هستم نه مومن
من هم یکی از مردم عادی جامعه هستم نه به کسی توی متن تاپیکم توهین کردم نه پای دین و سیاست رو کشیدم وسط.
من فقط حرفم اینه
مدرنیته عالیه ولی نه اینکه صلابت پدر و برادر و خواهر و مادرت رو بزاری تو داریه و پخش کنی وسط میدونی که معلوم نیست کی داره بهش انگشت میزنه،
چرا بهداشت رو رعایت میکنی؟؟؟ هااااا چرا الان دوتا ماسک میزنی؟
چرا دوست نداری یه بیمار کنارت بشینه؟؟؟
چرا از کرونا میترسی؟
چون میدونی که قوائد بازی رو رعایت نکنی کرونا گرفتی
من ته حرفم اینه هر چیزی قوائد خودشو داره حتی توی کشورهای خارنی هم برای ورود به یه همچین سایتی باید بالای 18سال باشی
درسته تو میتونی با 15 سال سنم بیای ولی قانون سایت اینه
پس بجای توهین،افطرا،انگ زدن،برچسب زدن بیاید وارد چالش بشید و یم با هم در موردش حرف بزنیم نه اینکه طرف اومده بهم میگه پسر خخخ
اخه بحث سر منه؟؟؟؟
چرا الکی قضاوت میکنید.
من واقعا دخترم
نکنه برای اثباتش باید لامبادا بپوشم اسمم با رژ روی باسنم بنویسم تا ثابت بشه خخخخخ
چرااااا باید اصلا من؟ثابت کنم که دخترم ؟؟؟

0 ❤️

2020-12-12 11:29:04 +0330 +0330

↩ derogon
اینا خرن عزیزم هزار بار هم براشون توضیح بدی باز هم روی حرفای احمقانه و طرز فکر خرکی عقب موندشون پافشاری میکنن

1 ❤️

2020-12-12 11:32:16 +0330 +0330

به قول امامتون خیلی خری همین

0 ❤️

2020-12-12 11:38:49 +0330 +0330

اره ديدم واقعا زشته به خدا

2 ❤️

2020-12-12 13:44:43 +0330 +0330

↩ Coralinee
اینستاگرام

0 ❤️

2020-12-12 13:45:59 +0330 +0330

↩ Coralinee
دربدری رو حرمت نگفتم
این یک استعاله بود اصل موضوع اینه

0 ❤️

2020-12-12 14:13:47 +0330 +0330

↩ جادوگر قصبه
خخخخخ
واقعا من موندم کجا من از دین از حجاب از این چرت و پتا گفتم که اینا گیر دادن به حجاب خخخخخ
تف تو ذاتت اخوند که تا میگی سلام میریزن میگن عقده ای

0 ❤️

2020-12-12 14:17:55 +0330 +0330

↩ جادوگر قصبه
چرا که نه
اعتراف چیه
منمدارم میگم پسرم
چون اونقدر ازین کارا کردین که الان بهمجنسیت خودتونم مشکوکین
خخخخخ من هیچوقت پسر نبودم و نیستم و نمیخوام باشم
حالا اگر خوتون مشکل جنسیت دارین بهتره با شیر یا خط تکلیف خودتونو روشن کنید 😂

0 ❤️

2020-12-12 14:21:25 +0330 +0330

🌹 🌹 🌹

1 ❤️

2020-12-12 16:10:39 +0330 +0330

یه چیزی توی وجود همه آدما هست که همیشه مسر درست رو سد میکنه که بری تو مسیر غلط
مهم اینه ادم مسیر غلط رو از درست تشخیص بدی.
ممکنه تشخیصت درست باشه ولی یوقتایی مسیر های غلط زیباتر و پر شکوه تر بنظر میرسن و بارها باهاش هممون برخورد کردیم و ضربه های سختم ازش خوردیم.

من توی این چالش واستم ادمهای فهیم رو از ادمهایی که با اصرارشون روی یک چیزی پافشاری میکنن.
اینایی که اینجا بهم جواب دادن و کلی بهم چرت و پرت خارج از موضوع گفتن وقتی قضیه رو برای خانواده خودشون که مطرح میکنی میمونن زیرش 😂 😂
خب چرا چیزی میگین که زیرش بمونید

0 ❤️

2020-12-12 16:35:31 +0330 +0330

سلام کاملا درسته متاسفانه

1 ❤️

2020-12-12 17:37:22 +0330 +0330

آقا کیمیا چقدر قشنگ دین اسهال و حکومت جمهوری اسهالی از کودکی شستشوی مغزی کردن اکثریت شماهارو. یعنی جوری که لذت میبری که اگر هم یه روزی اتفاقی خودت حامله شدی یا بهت تجاوز کردن و حامله شدی هیچکس حرفت رو نفهمه و دور و اطرافت توی خانواده یکی مثل اون مادر نباشه که کمکت کنه. یه برادر و پدر دوست داری که توی اون شرایط با کمربند بزنن سیاه و کبودت کنه بعدشم ببرنت توی حموم سرت رو بزارن لبه تشت خیلی اسلامی مثل پنیر سرت رو از گلو ببره بابات بزاره روی سینت تو هم دست و پا بزنی و جون بدی و از غیرت برادر و پدرت لذت ببری. مامانتم وایسه تشویقشون کنه. چیزی به اسم تهاجم فرهنگی وجود نداره فقط مسلونای خرمذهبن که فکر میکنن کل جهان داره بهشون هجوم میاره در حالی که خودشونن که دارن به کل دنیا هجوم میبرن و همه جا رو به گوه کشیدن. تهاجم فرهنگی هزار و چهارصد سال پیش به ایران شد که حمله کردن و همه رو با تهدید گردن زدن بزور مسلمون کردن و تا امروزم ادامه داره منتها امثال تو اصلا حال ندارین بشینین فکر کنین و تاریخ بخونین

2 ❤️

2020-12-12 19:37:15 +0330 +0330

دقیقا اینطوری شده ولی نگو همه بی غیرت شدن، همه مثل هم نیستن

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «