خاطرات دردناک ختنه!

1397/07/25

دروود دوستان!

همینطور که از اسم تاپیک مشخصه, ایجاد شده تا اگر خاطره ای , مطلبی, سخنی چیزی درمورد ختنه دارید, اینجا بیان کنید که ازش بهره ببریم. 😁

با تشکر 🌹

15 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-17 13:03:44 +0330 +0330
نقل از: KirKoloftEsf666

این بابا مامانامون خاره مارو گاییدن با ختنه اگه یکم تحقیق کنید ختنه شدن تا حده زیادی لزت سکسو کم میکنه یعنی اونا که ختنه نیستن بیشتر حال میکنن رو راست بگم وقطی میتپونی تو کسو کون کیرت بیشتر حال میاد از قدیم گفتن هر چیزی طبیعیش خوبه اما خوب دیگه چاره ای نیست :(

ولی خود عمل ختنه جدای از اینا, فواید زیادی داره

1 ❤️

2018-10-17 13:05:00 +0330 +0330
نقل از: LoneWhiteWolf من که اصلا ختنه نشدم رااااااااااااااااحت

چطور?

بچه کجایی?

0 ❤️

2018-10-17 13:05:06 +0330 +0330
نقل از: روح بیمار
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: Mrs_Secret
نقل از: Lady_Ronaak باورش سخته ولی عمه هام ختنه شدن :( (dash)

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

نه بابام اینا کوردن اونا هم رسمشون اینه دخترا رو ختنه میکنن نمیدونم کجاشونو میبرن فک کنم کلیتوریسو میبرن

ننه منم کورد سنندجه, ندیدم بگه دختراشونو ختنه میکردن

قدیمایه خفنشون اونم بعضیاشون این کارو میکنن

0 ❤️

2018-10-17 13:05:29 +0330 +0330
نقل از: Idingun

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

نه بابام اینا کوردن اونا هم رسمشون اینه دخترا رو ختنه میکنن نمیدونم کجاشونو میبرن فک کنم کلیتوریسو میبرن

آره،یبار تو bbc دیدم، از کشورای مسلمون آفریقا بود، جنوب ایران هم بعضی جاها انجام میدن،
میگن حکمتش اینه دختر خودارضایی نکنه،

شانس آوردیم همچین فکری درباره پسرا نمیکنن، کلا میبریدن مینداختن جلو سگ

اون مادر حنده ها که با دختر این کارا میکنن لزت یه عمر سکسو میگیرن از دختر کیرم تو ناموسشون

1 ❤️

2018-10-17 13:06:04 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo خخخخخخ.... به به بالاخره یه جاهاییم ما میخندیم اقایون درد میکشن

آقایون بدبخت انقد درد و مشکل تحمل میکنن

1 ❤️

2018-10-17 13:07:18 +0330 +0330

این بابا مامانامون خاره مارو گاییدن با ختنه اگه یکم تحقیق کنید ختنه شدن تا حده زیادی لزت سکسو کم میکنه یعنی اونا که ختنه نیستن بیشتر حال میکنن رو راست بگم وقطی میتپونی تو کسو کون کیرت بیشتر حال میاد از قدیم گفتن هر چیزی طبیعیش خوبه اما خوب دیگه چاره ای نیست :(

فوایدش فقط همینه که کثیفی نره لای پوسته بالای کیر اما لزتشو کم میکنه من خاظرم ختنه نمیشدم عوضش بیشتر حال میکردم

1 ❤️

2018-10-17 13:07:42 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo خخخخخخ.... به به بالاخره یه جاهاییم ما میخندیم اقایون درد میکشن

آقایون بدبخت انقد درد و مشکل تحمل میکنن

خدایییی از خانوما بیشتر

1 ❤️

2018-10-17 13:08:19 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور حدود 4 سالم بود. رفتیم دکتر و من از همه جا بی خبر. خیلی اون روز شلوغ بود. من تو بغل همسايمون بودم و يدونه از این بیسکوییت باغ وحشی ها دستم بود. بابام هم رفته بود کارهای حساب داری رو انجام بده. خلاصه خوابوندن رو تخت و یکی دو تا آمپول و باقی ماجرا. از اون روز خیلی چیزی یادم نیست. چون دکتر بهم آرامبخش زده بود و خواب رفتم. اما وای از اون بعد از ظهری که از خواب بیدار شدم... چشامو باز کردم و دیدیم مادربزرگم بالای سرم داره شعر میخونه و بقیه زنهای فامیل هم دورم نشستن و منم خوابیده و یه دامن پامه و اونم دادن بالا و ملت زل زدن به شومبولم ( البته الان صداش میکنن سالار!) کلا اگه تو زندگیم دو سه بار خواسته باشم زمین دهن باز کنه و منو ببلعه یکیش همون روز بوده. خلاصه از یکی دو روز بعدش راه افتادیم و یواش یواش با دامن راه می رفتیم و همش به فکر مرحلهء دومش بودم! چون در لول های بالای دکتر بازی شلوار دخترهای فامیل رو کشیده بودیم پایین و چشممشان به جمال کس روشن شده بود، فکر میکردم مرحلهء دوم ختنه مال ما رو دیگه کامل میبرن و میشیم عین دخترا!!! خلاصه جز یه درد چند روزه و سوزش سرش که بعدا خوب شد دیگه ملالی نبود جز دوری شما. اما برای ختنهء پسرم تو همون 4 ماهگی اقدام کردیم و چون شومبولش به خودم رفته بود قشنگ تو دست بود و دکتر کارش رو انجام داد! البته چون نمیتونم اشک بچه ام رو ببینم من بیرون اتاق ایستادم و باجناقم رو فرستادم داخل. خلاصه اینکه ختنه قسمت جدا نشدنی زندگی ما پسراست.

باز خوبه بیهوشی کامل بودی چیزی ندیدی, مارو فقط بی حسی موضعی زدن, تمام ماجرارو با چشم دیدیم ?

دمت گرم داداش! روایت باحالی بود ? ?

0 ❤️

2018-10-17 13:08:44 +0330 +0330

فوایدش فقط همینه که کثیفی نره لای پوسته بالای کیر اما لزتشو کم میکنه من خاظرم ختنه نمیشدم عوضش بیشتر حال میکردم

اوف نمیری برادر من مگه همه چیه دنیا لذته فانیه سکسه

2 ❤️

2018-10-17 13:09:26 +0330 +0330
نقل از: Holy_man اینجا رسمه بچه هارو وقتی ۱۰روزشونه ختنه میکنن واس همین هیچی یادم نیست ولی ناموسا دم دکتره گرم خوب ختنه کرد ? بعضی رفیقا هنوزم که هنوزه خارمادر دکتری که ختنشون کردو فحش میدن چون بد جوش خوردن پوست هم باعث کج شدن میشه هم سرش واقعا کیری میشه :(

لابد گوشت اضافه اورده موقع جوش خوردن 🙄

1 ❤️

2018-10-17 13:10:56 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

اصلا نشنیدم :|

0 ❤️

2018-10-17 13:12:17 +0330 +0330

یعنی الان حال نمیکنی ? ?

0 ❤️

2018-10-17 13:12:25 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

من فقط شنیدم
ولی شنیدن کی بود مانند دیدن خخخ

1 ❤️

2018-10-17 13:14:08 +0330 +0330

منو تو شش سالگی ختنه کردن نمیدونم چرا اینقدر دیر !!
برام کادو یه دست ظرف چینی اوردن !
فقط یادمه پرستاره گفت میدیمش گربه بخوره توقع داشت بخندم بهش ولی من نمی دونم چرا عصبی بودم گفتم بدرررک
پرستاره یه جور خاصی نگاه کرد که یادم نمیره !
موقع عمل تقریبا داشتم میدیم چکار میکردن ، قبلش هم پدرم حالیم کرده بود
ولی بعدش خیلی درد داشت یه عده رو یه حلقه مینداختن واس من نداشت اخرشم نفهمیدم قضیه چی بود
تا چند وقتم به هر جا میگرفت میسوخت حتی به شورتم
دکتره فکر کنم زیادی بریده بود
دوست دخترم که میگفت زیادی بریدنش بیچاره رو !
البته کوچیک نیست فقط زیادی بریده شده !

1 ❤️

2018-10-17 13:15:39 +0330 +0330

چرا اما بدون ختنه حالش خیلی بیشتره اونا که ختنه نشدن میدونن چه حالی میده خوش بخالشون کاش میشد میرفتیم دوباره پوست میزاشتیم مثل ختنه نشده ها ;)

1 ❤️

2018-10-17 13:17:00 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

من فقط شنیدم

یه پست بزن واسه ختنه شدن دخترا ?

هانی تو قسمت دوم پرنسسا رو خوندی اینجایی? نبینم نخونده باشیا (dash) ?

1 ❤️

2018-10-17 13:17:50 +0330 +0330
نقل از: KirKoloftEsf666 چرا اما بدون ختنه حالش خیلی بیشتره اونا که ختنه نشدن میدونن چه حالی میده خوش بخالشون کاش میشد میرفتیم دوباره پوست میزاشتیم مثل ختنه نشده ها ;)

🙄 🙄 کاش میشد زمان رو برگردوند عقب

1 ❤️

2018-10-17 13:22:24 +0330 +0330
نقل از: KirKoloftEsf666 چرا اما بدون ختنه حالش خیلی بیشتره اونا که ختنه نشدن میدونن چه حالی میده خوش بخالشون کاش میشد میرفتیم دوباره پوست میزاشتیم مثل ختنه نشده ها ;)

یادمه یه کنترل خاصی داشتم خیلی باحال بود موقع دستشویی کردن سرشو ارادی میتونستم بیارم بیرون ! خیلی خوب بود
جدای لذت سکسش که نکردیم با کیر ختنه نشده
ولی کلا چیز باحالی بود
خلاصه ادمو یا ختنه نکنن یا اگر میکنن همون اول !
ادم طعمشو بچشه بعد دردم بکشه خیلی براش سخته
عین این میمونه یکی رو همون اول نبینی
یا اینکه ببینی عاشقش بشی و ازت بگیرنش و قلبت بشکنه
پ.ن : اون دختره که گفت زیادی بریده شده رو هم یه جورایی به صورت نامرد وار از چنگم در اوردن اونم چون به خاطر کیرم میخواستمش قلب کیرمو شکست
بمیرین براش بچم خیلی سختی کشیده :(

2 ❤️

2018-10-17 13:24:18 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

من فقط شنیدم

خخخخخ فعلا دارم از کارایه کثیفشون سر در میارم حتما اونم میزنم خخخخ کی اپ شد ندید یا خداااا

0 ❤️

2018-10-17 13:24:28 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

کورد مهاباد سنیا میکنن

0 ❤️

2018-10-17 13:29:00 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

من فقط شنیدم

خخخخخ فعلا دارم از کارایه کثیفشون سر در میارم حتما اونم میزنم خخخخ کی اپ شد ندید یا خداااا

پریشب ? بدو بخون

0 ❤️

2018-10-17 13:29:37 +0330 +0330
نقل از: NiceHuman

یادمه یه کنترل خاصی داشتم خیلی باحال بود موقع دستشویی کردن سرشو ارادی میتونستم بیارم بیرون ! خیلی خوب بود
ولی کلا چیز باحالی بود
پ.ن : اون دختره که گفت زیادی بریده شده رو هم یه جورایی به صورت نامرد وار از چنگم در اوردن اونم چون به خاطر کیرم میخواستمش قلب کیرمو شکست

اوووف حتی یادته قبل ختنه چکار میکردی باهاش? 🙄

0 ❤️

2018-10-17 13:30:16 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

کورد مهاباد سنیا میکنن

اها سنیا…
بازم نشنیدم که ?

0 ❤️

2018-10-17 13:31:09 +0330 +0330

وااااا
عمه هات کیر دارن؟

کورد مهاباد سنیا میکنن

اها سنیا…
بازم نشنیدم که ?

من خودمم بار اول برگام ریخت شنیدم ?

1 ❤️

2018-10-17 13:50:09 +0330 +0330
نقل از: nilajooni والا خدمتتون عرض کنم ک

منکه تجربشو نداشتم ولی یادمه ٤ سالم بود مامانم یه لباس خوشگل پوشید و منم موهامو بافت و تیپ جشن اینا…رفتیم خونه دایی مامانم

اونجا دیدم پسر دایی مامانم اون بالای خونه نشسته دورش پر کادوعه و ی دامن قرمز مث علامت خطر پاشه و جالب بود برام ک دلیل این آهنگ و قر دادن بقیه اون وسط چیه

هنوزم نفهمیدم چرا جشن میگیرن

واسه نو نوا شدن شومبول جشن میگیرن عقب مونده ها اونوقت واسه سوراخ کردن گوش ما جشن نمیگیرن

2 ❤️

2018-10-17 13:55:31 +0330 +0330

ولی کلا چیز باحالی بود

اوووف حتی یادته قبل ختنه چکار میکردی باهاش? 🙄

پسر دیونه کننده بود یه چیز خیلی خوب بود

اول میومد بیرون تقریبا نصف کارش ارادی بود و تحت کنترل تا جایی که یادم میاد

.و بقیشو خودش میومد بیرون یه همچین حالتی …

همیشه هم برام جالب بود الخصوص وقتی که دیگه اون پرستار کصکش دادش گربه بخورش تا چند وقت همش تو ذهنم بود قبلش چقدر جالب بوده …

خب بابا یه جا تحت مراقبت ویژه نگهش دارین ! شاید بعدا علم پیشرفت کرد شد بچسبونیمش !

خوبه من دستتو قطع کنم بدم گربه بخوره ! تازه اون دسته ، کیر که از اونم مهمتره !!!

من برم اون جاکشو پیدا کنم بیارمش بدم دست Lady_Ronaak واسم کصشو ختنه کنه

با اجازه !

1 ❤️

2018-10-17 13:56:24 +0330 +0330

والا ما یادمون نمیاد کی پوست خبیث(خپلعلی سابق) رو بریدن.طفل معصوم حتمن خیلی درد کشیده ?

2 ❤️

2018-10-17 13:57:56 +0330 +0330
نقل از: mofo56 والا ما یادمون نمیاد کی پوست خبیث(خپلعلی سابق) رو بریدن.طفل معصوم حتمن خیلی درد کشیده ?

با اندام جدید حال میکنید (اشاره به پرنسسا)

1 ❤️

2018-10-17 14:03:29 +0330 +0330

منکه تجربشو نداشتم ولی یادمه ٤ سالم بود مامانم یه لباس خوشگل پوشید و منم موهامو بافت و تیپ جشن اینا…رفتیم خونه دایی مامانم

اونجا دیدم پسر دایی مامانم اون بالای خونه نشسته دورش پر کادوعه و ی دامن قرمز مث علامت خطر پاشه و جالب بود برام ک دلیل این آهنگ و قر دادن بقیه اون وسط چیه

واسه نو نوا شدن شومبول جشن میگیرن عقب مونده ها اونوقت واسه سوراخ کردن گوش ما جشن نمیگیرن

گوش با شومبول قابل قیاس نیست !
کیر کلا یه ماهیت خاصی داره ! جشن میگیرن که با شادی مرد کوچک امروز غمگین نباشه و با غم از دست دادن تیکه ای مهم از وجودش کنار بیاد و تبدیل بشه به کیر کلفت اینده
اگر اون غم به اون مردک کوچک مستولی بشه اون وقت تبعات خطرناکی داره ...

1 ❤️

2018-10-17 14:05:34 +0330 +0330

گوش با شومبول قابل قیاس نییست !
کیر کلا یه ماهیت خاصی داره ! جشن میگیرن که با شادی مرد کوچک امروز غمگین نباشه و با غم از دست دادن تیکه ای مهم از وجودش کنار بیاد و تبدیل بشه به کیر کلفت اینده
اگر اون غم به اون مردک کوچک مستولی بشه اون وقت تبعات خطرناکی داره …

استدلالت کمرمو رگ به رگ کرد

1 ❤️

2018-10-17 14:21:40 +0330 +0330
نقل از: روح بیمار یادمه سالی بود که میرفتم پیش دبستانی!

شش سالم بود, یه روز صب ننه ام داشت اماده ام میکرد و من با خیال اینکه مث هرروز برای رفتن به پیشه نق میزدم, اما بابام گفت امروز نمیری پیش و میخوام باهم بریم جایی!
گفتم کجا?. گفت بریم “سگا” بگیریم ! ?

از اونجایی که یه پسر عمه داشتم که " سگا " داشت, و منم همیشه در حسرتش بودم و بهونه ش رو میگرفتم حسابی خرکیف شده بودم و همراهش رفتم!

اما بجای بازار, رفتیم مطبِ یه دکتر که اون زمان بهش میگفتن “خلیفه”! انقد خوشحال بودم که اصلا نپرسیدم اینجا کجاست و چرا اومدیم…

اول به زور فرستادنم دستشویی, بعد وقتی رفتیم داخل اتاق, دکتر یه شکوپارسِ تیوپی بهم داد و گفت شلوارتو درآر پسرم! ?

آقا ما هم سرخ و سفید شده بودیم , یه نگاهمون به باباهه بود که بینیم اون چی میگه یه نگاهمون به دکتر! آخرش بابام گفت شلوارتو در بیار که دکتر ببینه سالمی, بعد بریم “سگاا” بخریم! اگه سالم نباشی نمیتونی باهاش بازی کنی!

خلاصه مارو با همین جمله خر کردن! هم شلوارمونو در آوردن هم شورتو, هم روی تخت درازمون کردن! خداروشکر چیز دیگه ای نخواستن وگرنه بخاطر سگا میدادیم… ?

دراز کشیده بودم روی تخت. همه چی خوب بود, داشتم شکوپارسمو در آرامش میک میزدم یهو بابام اومد دستامو گرفت, تا اومدم بفهمم چخبره یه پرستارم از پایینِ تخت پاهامو گرفت و فقط دکترو دیدم که امپولو گذاشت سر کیرمو و خالی کرد.

یادم نمیاد که از درد بی هوش شدم یا نه! فقط می دونم موقعی که آمپول رو زد با تمام وجود فریاد کشیدم بعدشم ضعف کردم!

هنوز درد آمپول رو حس میکردم و هنوز داشتم جیغ و داد و اشک میریختم که دیدم دکتر با پنبه بتادین زد, یه چیزی عین سیخ فرو کرد سر کیرم, کشیدش بالا بعد با یه قیچی پوستشو برید و توی کاسه انداخت.

نفسم بالا نمی اومد. درسته که اون لحظه بی حس شده بود و دیگه درد نداشتم اما دیدن اون صحنه ها و همینطور یادآوریِ زدن آمپول, حسابی ترسونده بودم و آروم و قرار نداشتم . هنوز هم تنم میلرزه یادش می افتم. مخصوصا اون آمپول …خدا ازشون نگذره… ? گاهی وقتا کابوسشو میبینم!

اون لُنگ و پارچه ای که پیچیدن دورمون بماند, تازه مصیبت بعدی موقع جیش کردن بود, وقتی قطره قطره میریخت رو زخم, انگار کلِ پوستِ بدنِ ادم ریش ریش میشد…

آخرشم سگا برام نگرفتن… ?

وای دهنت صرویس ترکیدم پسر 🙄 🙄

من مثل اینکه 2 روزم بوده و چیزی یادم نی ?

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «