خشونت در قران

1397/06/05

بار ها و بار ها شنیدیم اسلام حقیقی
اسلام واقعی
اسلام ناب محمدی
داعش نیست
آل سعود نیست
حکومت آخوند ها نیست
حزب الله نیست
طالبان نیست
القاعده نیست
دقت کردین هیچ کدوم اسلام نیستن ؟؟؟ اسلام واقعی بسیار مهربانانس با رحم عطوفت این حرف من نیست! حرف مسلمان هایی که از طرفی از حکومت مرکزی و جهل ریا شون خسته شدن و از طرفی حاضر نیستن با حقیقت اسلام رو به رو بشن!

سوره توبه آیه 123

يَاأَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ
الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ
مَعَ الْمُتَّقِينَ.

ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!

0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-27 10:54:03 +0430 +0430

سوره محمد آيه 4

فَإِذالَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا
أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا
فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ
لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ
قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ.

چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید.
و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به
منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم
خدا. و اگر خدا ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به
یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل
نميکند.

2018-08-27 10:55:30 +0430 +0430

سوره انفال آیه 39

وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلّه فَإِنِ
انتَهَوْاْ فَإِنَّ اللّهَ بِمَا يَعْمَلُونَ بَصِيرٌ .

با آنان نبرد کنيد تا ديگر فتنه ای نباشد و دين همه دين خدا گردد پس اگر باز ايستادند ، خدا کردارشان را می بيند.

سوره احزاب آیه 61

مَلْعُونِينَ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا.

اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند.

12 ❤️

2018-08-27 10:57:38 +0430 +0430

سوره مائده آیه 33

إِنَّمَاجَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي
الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ
أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ
ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ
عَظِيمٌ.

سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشندجز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلافجهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و درآخرت عذابى بزرگ خواهند داشت

10 ❤️

2018-08-27 10:59:30 +0430 +0430

سوره مائده آیه 38

وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ.

و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خداببريد و خداوند توانا و حكيم است.

سوره التوبه آیه 28

يَاأَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْمُشْرِكُونَ نَجَسٌ فَلاَ
يَقْرَبُواْ الْمَسْجِدَ الْحَرَامَ بَعْدَ عَامِهِمْ هَـذَا وَإِنْ
خِفْتُمْ عَيْلَةً فَسَوْفَ يُغْنِيكُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ إِن شَاء
إِنَّ اللّهَ عَلِيمٌ حَكِيمٌ.

ایکسانی که ایمان آورده اید، مشرکان نجسند و از سال بعد نباید به مسجد
الحرام نزدیک شوند، و اگر از بینوایی میترسید، خدا اگر بخواهد به فضل خوش
بی نیازتان خواهد کرد. زیرا خدا دانا و حکیم است

8 ❤️

2018-08-27 11:00:44 +0430 +0430

سوره التوبه آیه 29

قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ
يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ
الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ
عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.

کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که
خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.

7 ❤️

2018-08-27 11:01:47 +0430 +0430

سوره النساء (زنان) آیه 89

وَدُّواْ لَوْ تَكْفُرُونَ كَمَا كَفَرُواْ فَتَكُونُونَ سَوَاء فَلاَ تَتَّخِذُواْ
مِنْهُمْ أَوْلِيَاء حَتَّىَ يُهَاجِرُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ فَإِن
تَوَلَّوْاْ فَخُذُوهُمْ وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ وَجَدتَّمُوهُمْ وَلاَ
تَتَّخِذُواْ مِنْهُمْ وَلِيًّا وَلاَ نَصِيرًا.

دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید.
پس با هیچ یک از آنان دوستی مکنید تا آنگاه که در راه خدا مهاجرت کنند. و
اگر سر باز زدند در هرجا که آنها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از آنها را به دوستی و یاری برمگزینید

7 ❤️

2018-08-27 11:02:45 +0430 +0430

سوره الانفال (غنایم جنگی) آیه 12

إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلآئِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُواْ
الَّذِينَ آمَنُواْ سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُواْ الرَّعْبَ
فَاضْرِبُواْ فَوْقَ الأَعْنَاقِ وَاضْرِبُواْ مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ.

و آنگاه را که پروردگارت به فرشتگان وحی کرد: من با شمایم. شما مومنان را به
پایداری وادارید. من در دلهای کافران بیم خواهم افکند. بر گردنهایشان
بزنید و انگشتانشان را قطع کنید

7 ❤️

2018-08-27 11:03:41 +0430 +0430
  • سورهُ توبه آیه 5*

فَإِذَا انسَلَخَ الأَشْهُرُ الْحُرُمُ فَاقْتُلُواْ الْمُشْرِكِينَ حَيْثُ
وَجَدتُّمُوهُمْ وَخُذُوهُمْ وَاحْصُرُوهُمْ وَاقْعُدُواْ لَهُمْ كُلَّ
مَرْصَدٍ فَإِن تَابُواْ وَأَقَامُواْ الصَّلاَةَ وَآتَوُاْ الزَّكَاةَ
فَخَلُّواْ سَبِيلَهُمْ إِنَّ اللّهَ غَفُورٌ رَّحِيمٌ.

پس چون ماههاي حرام به سر آمد آنگاه مشركان را هر جا يافتيد به قتل رسانيد.
و آنها را دستگير و محاصره كنيد . و هر سو در كمين آنها باشيد. چنانچه
توبه كردند و نماز به پاي داشتند و زكات دادند پس از آنها دست بداريد. كه
خدا آمرزنده و مهربان است.

8 ❤️

2018-08-27 11:05:37 +0430 +0430
  • سوره توبه آیه 12*

وَإِن نَّكَثُواْ أَيْمَانَهُم مِّن بَعْدِ عَهْدِهِمْ وَطَعَنُواْ فِي
دِينِكُمْ فَقَاتِلُواْ أَئِمَّةَ الْكُفْرِ إِنَّهُمْ لاَ أَيْمَانَ
لَهُمْ لَعَلَّهُمْ يَنتَهُونَ.

اگر پس از بستن پیمان، سوگند خود شکستند و در دین شما طعن زدند، با پیشوایان کفر قتال کنید که ایشان را رسم سوگند نگه داشتن نیست، باشد که از کردار خود باز ایستند

• سوره گوساله ماده (بقره) آیه 191*

وَاقْتُلُوهُمْ حَيْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُم مِّنْ حَيْثُ أَخْرَجُوكُمْ
وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ وَلاَ تُقَاتِلُوهُمْ عِندَ
الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ حَتَّى يُقَاتِلُوكُمْ فِيهِ فَإِن قَاتَلُوكُمْ
فَاقْتُلُوهُمْ كَذَلِكَ جَزَاء الْكَافِرِينَ.

هرجا که آنها را بیابید بکشید
و از آنجا که شما را رانده اند، برانیدشان، که فتنه از قتل بدتر است. و در
مسجد الحرام با آنها مجنگید مگر آنکه با شما بجنگند. و چون با شما جنگیدند
بکشیدشان که این است پاداش کافران. این آیات برگرفته از زندیقند

8 ❤️

2018-08-27 11:07:12 +0430 +0430

به راستی اسلام حقیق کجاست ؟! میتونین جایی پیداش کنین؟

#به امید اینکه یک روز مسلمانان از خواندن متن عربی قرآن دست بکشند و به معنای فارسی آن هم توجه کنند

10 ❤️

2018-08-27 11:37:35 +0430 +0430

کاربر محترم برخی از آیات را اورده اید و برخی را به دلخواه خود نیاورده اید تا استفاده موردنظر خود را بکنید. اولاً: جای این بحث در مراکز علمی است نه این جا. دست کم موقعیت امور را درک کنید و سخن بگویید. دوماً: برخی از آیاتی که اوردید مربوط به گروه‌هایی بوده است که بیشترین ظلم و ستم و تحریم و ناامنی را برای مسلمانان به وجود آورده بودند و حتی مسلمانان را از شهر و خانه و خانواده بیرون رانده بودند. انتظار دارید در این شرایط ظالمانه قرآن به مسلمانان بگوید دست روی دست بگذارید و هیچ کاری نکنید!!.با وجود این، خداوند مسلمانان را تا چند سال از مقابله به مثل نهی کرده بود تا مثل شما نگویند اسلام طرفدار خشونت است!! سوماً : قبل و بعد هر ایه و موقعیت نزول آن را باید ملاحظه کرد و معنا کرد و قضاوت نمود. چهارماً وقتی معنای ایات را نمی فهمید مگر مجبورید سخن بگویید. برای مثال یکی از ایات را که نوشتید و چهار مجازات را برشمرده است می‌دانید برای چه کسانی بوده است. خود آیه می‌گوید برای افراد محارب است. محارب را به افرادی معنا کرده اند که امنیت مردم را با سلاح گرم یا سرد از بین ببرند و اجازه ندهند مردم شهرها و روستاها زندگی روزانه خود را بگذرانند. توقع دارید با کسی که با اسلحه به مردم حمله میکند یا راه‌ها و جاده‌ها را ناامن می کند با کمال احترام برخورد شود و در نتیجه حیاتی ترین نیاز جامعه یعنی امنیت را به دست خودمان سلب کنیم!!! اندکی به خود ایید و اینقدر با خالق خود و قوانین خلقت مبارزه نکنید که عاقبت بدی در انتظار چنین افرادی است. از گذشتگان عبرت بگیر و تا در این دنیا فرصت داری توبه کن و با کتا بخدا و پیامبرانش درنیفت!!!

7 ❤️

2018-08-27 16:49:39 +0430 +0430
نقل از: noorzad.17 کاربر محترم برخی از آیات را اورده اید و برخی را به دلخواه خود نیاورده اید تا استفاده موردنظر خود را بکنید. اولاً: جای این بحث در مراکز علمی است نه این جا. دست کم موقعیت امور را درک کنید و سخن بگویید. دوماً: برخی از آیاتی که اوردید مربوط به گروه‌هایی بوده است که بیشترین ظلم و ستم و تحریم و ناامنی را برای مسلمانان به وجود آورده بودند و حتی مسلمانان را از شهر و خانه و خانواده بیرون رانده بودند. انتظار دارید در این شرایط ظالمانه قرآن به مسلمانان بگوید دست روی دست بگذارید و هیچ کاری نکنید!!.با وجود این، خداوند مسلمانان را تا چند سال از مقابله به مثل نهی کرده بود تا مثل شما نگویند اسلام طرفدار خشونت است!! سوماً : قبل و بعد هر ایه و موقعیت نزول آن را باید ملاحظه کرد و معنا کرد و قضاوت نمود. چهارماً وقتی معنای ایات را نمی فهمید مگر مجبورید سخن بگویید. برای مثال یکی از ایات را که نوشتید و چهار مجازات را برشمرده است می‌دانید برای چه کسانی بوده است. خود آیه می‌گوید برای افراد محارب است. محارب را به افرادی معنا کرده اند که امنیت مردم را با سلاح گرم یا سرد از بین ببرند و اجازه ندهند مردم شهرها و روستاها زندگی روزانه خود را بگذرانند. توقع دارید با کسی که با اسلحه به مردم حمله میکند یا راه‌ها و جاده‌ها را ناامن می کند با کمال احترام برخورد شود و در نتیجه حیاتی ترین نیاز جامعه یعنی امنیت را به دست خودمان سلب کنیم!!!! اندکی به خود ایید و اینقدر با خالق خود و قوانین خلقت مبارزه نکنید که عاقبت بدی در انتظار چنین افرادی است. از گذشتگان عبرت بگیر و تا در این دنیا فرصت داری توبه کن و با کتا بخدا و پیامبرانش درنیفت!!!

بنا به ادعای قرآن و مسلمون ها قرآن کامل و جامع هست و آیاتش همه ابعاد رو شامل میشه و هیچ نقصی نمیشه توش پیدا کرد…
به همین دلیل همه آیاتش رو میشه هر جایی که دلمون خواست به دلخواه استفاده کنیم
۱_اول این که مراکز علمی رو شما مشخص نمکنین! انتظار نداشته باشین تو سایت های جماران امثال هم به پرسش پاسخ بپردازیم برای جونم ارزش قائلم
این جدای از این که تاپیکم رو تو بخش دینی سایت گذاشتم!
۲_اسلام به گفته خودش جامع هستش وقتی میگه کفار رو به فلان صورت بکشین یک مسلمان موظف در همون مکان کافر رو بکشه! مسیحی ها رو با همین آیات کشتن زرتشی ها هم به همین صورت و یهودیان!
۳_باز هم میگم اسلام جامع هست همه آیاتش رو میشه تعمیم داد به موقعیت های خاص!
۴_محارب من هم هستم! چاقو کشیدم برای کسی؟ خیر
چرا پس محارب به حساب میام؟!چون مسلمون نیستم و به دیگران هم این راه نشون میدم! مغلطه نکنین…
خالقم؟!شما میتونین ثابت کنین الله ظالم خالق من هست؟! قرآن بزارید کنار با بحث شواهد علمی برای من ثابت کنین!
قوانین طبیعت رو اسلام زیر پا گذاشته و دقیقا به مبارزه با اون برخواست…

8 ❤️

2018-08-27 17:24:13 +0430 +0430

اسلام یعنی: پندار زشت،کردار زشت،گفتار زشت.

6 ❤️

2018-08-27 18:12:57 +0430 +0430

هیچ کدام این اسامی از اسلام نیستند، در اصل....

اسلام است که از ماتحت تک به تک اینها با رنگ بوی متفاوت بیرون زده.

1 ❤️

2018-08-27 18:19:04 +0430 +0430

مسلمان های ایران که قرآن نمیخونن ، چه برسه به ترجمه هاش و تفکر درباره اش :)

ولی شاید این مطالب رو بخونن
فلذا دمت گرم

• ولی جالبه که منتظر هستند با ظهور یه قاتل ، که قراره ما کافران رو بکشه ، بهشت اونا رو به وجود بیاره

هر کی هم مسلمون نیست ، آدم نیست ، باس بره جهنم ، چون اسلام برتره

اصلا هم اسلام خشن نیست : ))

• یه لحظه هم فکر کردن تو اون داستان خنده دار آفرینش که

شیطان آدم و حوا رو وسوسه کرد!
چه کسی شیطان رو‌ وسوسه کرده؟

اصلا چرا باید خلق میشده ، تا جهنم معنا پیدا کنه؟
و ما سقوط کنیم رو زمین

• قطعا قبول کردن دین و‌ خدا
    خیلی راحت تر از تفکره :)
5 ❤️

2018-08-27 18:26:36 +0430 +0430

ای اهل ایمان، با کافران از آنان که با شما نزدیکترند شروع به جهاد کنید و باید کفار در شما درشتی و نیرومندی و قوت و پایداری حس کنند، و بدانید که خدا همیشه با پرهیزکاران است

2 ❤️

2018-08-27 18:28:13 +0430 +0430
نقل از: shadow69 *سوره محمد آيه 4*

نميکند.

شما مؤمنان چون (در میدان جنگ) با کافران رو به رو شوید باید (شجاعانه) آنها را گردن زنید تا آن گاه که از خونریزی بسیار دشمن را از پا در آوردید پس از آن، اسیران جنگ را محکم به بند کشید که بعدا یا بر آنها منّت نهید (و آنها را آزاد گردانید) یا فدا گیرید تا در نتیجه جنگ سختیهای خود را فروگذارد. این حکم فعلی است، و اگر خدا بخواهد خود از کافران انتقام می‌کشد (و همه را بی زحمت جنگ شما هلاک می‌کند) و لیکن (با این جنگ کفر و ایمان) می‌خواهد شما را به یکدیگر امتحان کند، و آنان که در راه خدا کشته شدند خدا هرگز اعمالشان را ضایع نگرداند.

2 ❤️

2018-08-27 18:29:49 +0430 +0430

تو کافری که همه معنی های قرآن عوض میکنی میخوای اسلام قرآن بد جلوه بدی خدا جوابت میده مطین باش

1 ❤️

2018-08-27 18:37:03 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77 خیلی ممنون بابت تاپیک

یه سوال داشتم

مطمئنن کلی مسلمون و خداباور هستن دور و برت تو زندگیت

بهشون گفتی راجع به عقایدت یا مث من خودتو مخفی کردی و پیش اونا کاملا خدا باوری و درون خودت یه چیز دیگه س?

اگه گفتی قبول کردن این مسئله رو یا درگیرین?

و اگه قبول کردن چطور و از چه راهی بهشون گفتی?

من موندم چیکار کنم

اصن به نظرت کار من درسته یا باید بهشون بگم?

من گفتم
به خیلی ها هم گفتم
دوستای بی دین زیاد دارم دورم
منتها خانوادم مذهبی به شدت غرق شده در اسلام گاهن نقض هاش و میگم منتها گوشی دارن که نمیخواد بشنوه بهشون خرده نمیگیم امثال خانواده بنده باید ان نظام بره با حقایق اسلام رو به رو شن

3 ❤️

2018-08-28 06:43:28 +0430 +0430

تو یا رفتی پیج ویکی پدیای نقد قران یا خشونت در قران این اراجیف رو سر هم کردی و مثلن خشونت در قران رو برملا کردی برای بچه های شهوانی ؟ اولن که رفتی خشن ترین ترجمه رو انتخاب کردی که قشنگ تاکید داشته باشه رو کشت و کشتارها. این آیات هرکدوم تفسرهای مختلف داره و شان نزول داره اصطلاحا . باید ببینی تو چه بازه زمانی نازل شده و مربوط به کدوم واقعه اس. ضمن اینکه حتی اگه همه این آیات رو دور بریزیم و از سر و ته قرآن از اون چیزایی که به به نظر شما کصشعره فاکتور بگیریم، انقدر مطالب ارزنده و مفید داره که توی عالم ربانی هم نمیتونی انکارش کنی.

1 ❤️

2018-08-28 06:51:32 +0430 +0430
نقل از: دکترروزبه والا هرکس به عقل و وژدان خودش پایبند باشه هیچ نیازی به دین نداره,اونم یه دینی مثل عسلام,با این حال من از یه ویژگی شخصیت محمد خیلی خوشم میاد,اونم زیرکی شه,این مرتیکه خب بازرگان بوده و توی همه ی اون مناطق عربستان و فلسطین و سوریه رفت و آمد میکرده,توی همون دوران هم شدیدترین جنگ های میان ایران و روم شرقی پیش میاد که هردو امپراتوری رو ضعیف میکنه,این دیوث هم همه ی این ماجراها رو میبینه و میره تصمیم میگیره قدرت خودشو پایه گذاری کنه و میره خودشو پیامبر و بیسواد جا میزنه بعد یه کتاب ترکیبی از کتاب های زرتشتیان و مسیحیان و یهودیان به همراه چاشنی وحشی گری هایی که نیاز داشته درست میکنه و بنام سخن خدا میندازه به مردم,واقعا این اعمال هوش خاصی میطلبه برا همین از این دیوث خوشم میاد

? ? ? ?

1 ❤️

2018-08-28 07:49:38 +0430 +0430
نقل از: noorzad.17 کاربر محترم برخی از آیات را اورده اید و برخی را به دلخواه خود نیاورده اید تا استفاده موردنظر خود را بکنید. اولاً: جای این بحث در مراکز علمی است نه این جا. دست کم موقعیت امور را درک کنید و سخن بگویید. دوماً: برخی از آیاتی که اوردید مربوط به گروه‌هایی بوده است که بیشترین ظلم و ستم و تحریم و ناامنی را برای مسلمانان به وجود آورده بودند و حتی مسلمانان را از شهر و خانه و خانواده بیرون رانده بودند. انتظار دارید در این شرایط ظالمانه قرآن به مسلمانان بگوید دست روی دست بگذارید و هیچ کاری نکنید!!.با وجود این، خداوند مسلمانان را تا چند سال از مقابله به مثل نهی کرده بود تا مثل شما نگویند اسلام طرفدار خشونت است!! سوماً : قبل و بعد هر ایه و موقعیت نزول آن را باید ملاحظه کرد و معنا کرد و قضاوت نمود. چهارماً وقتی معنای ایات را نمی فهمید مگر مجبورید سخن بگویید. برای مثال یکی از ایات را که نوشتید و چهار مجازات را برشمرده است می‌دانید برای چه کسانی بوده است. خود آیه می‌گوید برای افراد محارب است. محارب را به افرادی معنا کرده اند که امنیت مردم را با سلاح گرم یا سرد از بین ببرند و اجازه ندهند مردم شهرها و روستاها زندگی روزانه خود را بگذرانند. توقع دارید با کسی که با اسلحه به مردم حمله میکند یا راه‌ها و جاده‌ها را ناامن می کند با کمال احترام برخورد شود و در نتیجه حیاتی ترین نیاز جامعه یعنی امنیت را به دست خودمان سلب کنیم!!!! اندکی به خود ایید و اینقدر با خالق خود و قوانین خلقت مبارزه نکنید که عاقبت بدی در انتظار چنین افرادی است. از گذشتگان عبرت بگیر و تا در این دنیا فرصت داری توبه کن و با کتا بخدا و پیامبرانش درنیفت!!!

دوست عزیز. اینجور مسائل باید در اینجور جاها مطرح شوند. چون آزادی بیان اینجاست. مطرح شدن این مسائل در مراکز علمی 2 حالت داره. یا جواب قانع کننده ای پیدا میشه یا اینکه پیدا نمیشه و اگر احساس خطر کنند ، یه شب روی سر فرد سوال کننده کیسه ی سیاهی کشیده شده و جنازه ی ایشان 2 ماه بعد پیدا خواهد شد

1 ❤️

2018-08-28 07:52:32 +0430 +0430
نقل از: 77Sasan77 خیلی ممنون بابت تاپیک

یه سوال داشتم

مطمئنن کلی مسلمون و خداباور هستن دور و برت تو زندگیت

بهشون گفتی راجع به عقایدت یا مث من خودتو مخفی کردی و پیش اونا کاملا خدا باوری و درون خودت یه چیز دیگه س?

اگه گفتی قبول کردن این مسئله رو یا درگیرین?

و اگه قبول کردن چطور و از چه راهی بهشون گفتی?

من موندم چیکار کنم

اصن به نظرت کار من درسته یا باید بهشون بگم?

هیچوقت نباید بهشون همه ی حقیقت رو در مورد خودتون بگین. مثل این میمونه که بهشون بگین همجنسگرا هستین. اونایی که شما رو واقعا دوست داشتن باز هم شما رو دوست خواهند داشت ولی هیچ چیز مثل قبل نمیشه

1 ❤️

2018-08-28 07:54:05 +0430 +0430
نقل از: mrr.ashkan
نقل از: shadow69 *سوره محمد آيه 4*

نميکند.

شما مؤمنان چون (در میدان جنگ) با کافران رو به رو شوید باید (شجاعانه) آنها را گردن زنید تا آن گاه که از خونریزی بسیار دشمن را از پا در آوردید پس از آن، اسیران جنگ را محکم به بند کشید که بعدا یا بر آنها منّت نهید (و آنها را آزاد گردانید) یا فدا گیرید تا در نتیجه جنگ سختیهای خود را فروگذارد. این حکم فعلی است، و اگر خدا بخواهد خود از کافران انتقام می‌کشد (و همه را بی زحمت جنگ شما هلاک می‌کند) و لیکن (با این جنگ کفر و ایمان) می‌خواهد شما را به یکدیگر امتحان کند، و آنان که در راه خدا کشته شدند خدا هرگز اعمالشان را ضایع نگرداند.

پرانتز؟ واقعا نمیشه یکبار به معنی واقعی قرآن توجه کنین؟ (dash)

1 ❤️

2018-08-28 07:56:29 +0430 +0430
نقل از: دکترروزبه والا هرکس به عقل و وژدان خودش پایبند باشه هیچ نیازی به دین نداره,اونم یه دینی مثل عسلام,با این حال من از یه ویژگی شخصیت محمد خیلی خوشم میاد,اونم زیرکی شه,این مرتیکه خب بازرگان بوده و توی همه ی اون مناطق عربستان و فلسطین و سوریه رفت و آمد میکرده,توی همون دوران هم شدیدترین جنگ های میان ایران و روم شرقی پیش میاد که هردو امپراتوری رو ضعیف میکنه,این دیوث هم همه ی این ماجراها رو میبینه و میره تصمیم میگیره قدرت خودشو پایه گذاری کنه و میره خودشو پیامبر و بیسواد جا میزنه بعد یه کتاب ترکیبی از کتاب های زرتشتیان و مسیحیان و یهودیان به همراه چاشنی وحشی گری هایی که نیاز داشته درست میکنه و بنام سخن خدا میندازه به مردم,واقعا این اعمال هوش خاصی میطلبه برا همین از این دیوث خوشم میاد

چه تحلیل جالبی

2 ❤️

2018-08-28 08:38:26 +0430 +0430

کاری به درست یا غلط بودنه معانی این آیه ها ندارم ولی وقتی که میری خدمت عقیدتی سیاسی پادگان تو آموزشی به سربازا یه قران میده.8سال پیش که من خدمت رفته بودم به ما هم دادن و اولین چیزی که بهمون درباره این کتاب قرانی که گفتن این بود که تو قران اشاره شده به حمله 11 سپتامبر تو آمریکا و سوره و آیشو که دیدیم واقعا همینم درش بودش.الان یادم نیست چه سوره و آیه ای بود ولی 8 سال پیش وقتی اومدم خونه و با قرآنی که تو خونه داشتیم و قدیمی بود مقایسه کردم دیدم قرآن قدیمی اصلا همچین چیزی تو همون آیه و سوره نیست و اونجا بود که پی به دستکاری قرآن به نفع خودشون شدم.و جالب اینجاست که وقتی دزد یبار اومد تو خونمون یکسری از وسایلو که دزدید برد به کنار کصکش این کتاب قرآنم دزدید و با خود برد ?

2 ❤️

2018-08-28 09:43:59 +0430 +0430
نقل از: mrr.ashkan تو کافری که همه معنی های قرآن عوض میکنی میخوای اسلام قرآن بد جلوه بدی خدا جوابت میده مطین باش

#وای مامانم اینا :|

4 ❤️

2018-08-28 09:57:31 +0430 +0430
نقل از: Mr.Taster تو یا رفتی پیج ویکی پدیای نقد قران یا خشونت در قران این اراجیف رو سر هم کردی و مثلن خشونت در قران رو برملا کردی برای بچه های شهوانی ؟ اولن که رفتی خشن ترین ترجمه رو انتخاب کردی که قشنگ تاکید داشته باشه رو کشت و کشتارها. این آیات هرکدوم تفسرهای مختلف داره و شان نزول داره اصطلاحا . باید ببینی تو چه بازه زمانی نازل شده و مربوط به کدوم واقعه اس. ضمن اینکه حتی اگه همه این آیات رو دور بریزیم و از سر و ته قرآن از اون چیزایی که به به نظر شما کصشعره فاکتور بگیریم، انقدر مطالب ارزنده و مفید داره که توی عالم ربانی هم نمیتونی انکارش کنی.

بزرگوار عنوان تاپیک خشونت در قران انتظار که ندارین برم تاپیک زن بازی های محمد براتون بزارم!
یک عدد مسلمان قبل شما همین حرف رو به کار برد تکرار میکنم
بنا به ادعای قران ، کامل ترین دین و ابعادش همه شرایط رو زیر نظر خودش میگیره جامعیت قران و اسلام اینجا مطرح هست در نتیجه شما نمیتونین با مطرح کردن شعن نزول ماس مالی کنین این خشونت رو
باز هم به عنوان تاپیک اگه دقت کنی به مقوله خشونت داریم میپردازیم!

3 ❤️

2018-08-28 11:17:44 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: Mr.Taster تو یا رفتی پیج ویکی پدیای نقد قران یا خشونت در قران این اراجیف رو سر هم کردی و مثلن خشونت در قران رو برملا کردی برای بچه های شهوانی ؟ اولن که رفتی خشن ترین ترجمه رو انتخاب کردی که قشنگ تاکید داشته باشه رو کشت و کشتارها. این آیات هرکدوم تفسرهای مختلف داره و شان نزول داره اصطلاحا . باید ببینی تو چه بازه زمانی نازل شده و مربوط به کدوم واقعه اس. ضمن اینکه حتی اگه همه این آیات رو دور بریزیم و از سر و ته قرآن از اون چیزایی که به به نظر شما کصشعره فاکتور بگیریم، انقدر مطالب ارزنده و مفید داره که توی عالم ربانی هم نمیتونی انکارش کنی.

بزرگوار عنوان تاپیک خشونت در قران انتظار که ندارین برم تاپیک زن بازی های محمد براتون بزارم!
یک عدد مسلمان قبل شما همین حرف رو به کار برد تکرار میکنم
بنا به ادعای قران ، کامل ترین دین و ابعادش همه شرایط رو زیر نظر خودش میگیره جامعیت قران و اسلام اینجا مطرح هست در نتیجه شما نمیتونین با مطرح کردن شعن نزول ماس مالی کنین این خشونت رو
باز هم به عنوان تاپیک اگه دقت کنی به مقوله خشونت داریم میپردازیم!

اوکی خشونت رو فاکتور بگیر . زنبارگی محد رو هم فاکتور بگیر. فقط باید چیزایی که به نظرت بد میاد رو بولد کنی ؟! دید سطحیت نسبت به مسائل به درد همین جامعه شهوانی میخوره . هزاران تحقیق و مقاله درباره قرآن و ابعادش منتشر شده . توی پروفسور تموم کردی کار رو . من ریدم اصن از این فضایلی که منتشر کردی . یعنی کونم ترک خورد و حر خورد انقدر با مسما بود . مهم نیس مطلبت راجع به خشونت در قرآنه . تو به قصد تخریب و ریدن به اسلام اینجا تاپیک میزنی.

ولی من میگم بدجوری ریدم با این خشونتی که توش بود. خوب شد گفتی ناموسا !

2 ❤️

2018-08-28 11:36:29 +0430 +0430

*** معنی آیات سانسور شده هست ، وقتی از زبان های دیگه متنی رو به فارسی ترجمه میکنن انواع معانی رو بررسی میکنن که به متن نزدیک تر باشه چون تو زبان های دیگه منظور از جمله شاید یه چیز دیگه باشه . در کل معانی سانسور شده و نظر و عقیده هر کسی تا وقتی به عقاید دیگرون توهین نکنه قابل احترامه . ***

1 ❤️

2018-08-28 11:42:06 +0430 +0430
نقل از: shadow69

بنا به ادعای قرآن و مسلمون ها قرآن کامل و جامع هست و آیاتش همه ابعاد رو شامل میشه و هیچ نقصی نمیشه توش پیدا کرد…
به همین دلیل همه آیاتش رو میشه هر جایی که دلمون خواست به دلخواه استفاده کنیم
۱_اول این که مراکز علمی رو شما مشخص نمکنین! انتظار نداشته باشین تو سایت های جماران امثال هم به پرسش پاسخ بپردازیم برای جونم ارزش قائلم
این جدای از این که تاپیکم رو تو بخش دینی سایت گذاشتم!
۲_اسلام به گفته خودش جامع هستش وقتی میگه کفار رو به فلان صورت بکشین یک مسلمان موظف در همون مکان کافر رو بکشه! مسیحی ها رو با همین آیات کشتن زرتشی ها هم به همین صورت و یهودیان!
۳_باز هم میگم اسلام جامع هست همه آیاتش رو میشه تعمیم داد به موقعیت های خاص!
۴_محارب من هم هستم! چاقو کشیدم برای کسی؟ خیر
چرا پس محارب به حساب میام؟!چون مسلمون نیستم و به دیگران هم این راه نشون میدم! مغلطه نکنین…
خالقم؟!شما میتونین ثابت کنین الله ظالم خالق من هست؟! قرآن بزارید کنار با بحث شواهد علمی برای من ثابت کنین!
قوانین طبیعت رو اسلام زیر پا گذاشته و دقیقا به مبارزه با اون برخواست…

معلومه هنوز معنای کامل و جامع رو نفهمیدی و اومدی بحث کنی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «