دلخورم از خداا کمکم کنین.

1395/09/07

سلام دوستان گل…من خیلی اعصابم خورده ب نظرتون چیکار کنم خودکشی چطوره؟البته ی بار کردم با ۶۸ تا قرص الپرازولام .ولی رسنوندن بیمارستان …ب قران خسته ام .دوستان …مشکلاتم زیاده .کم بود محبت دارم …عشقم واسه پول ترکم کرد …واسه خاطر پول ب هدفم نرسیدم .ینی فوتبال .ینی خانوادم پول نداشتن نتونستم جایی بازی کنم …خیلی داغونم …دوس داشتین هرچی بگین …من از خدا خیلی دلخورممم .ینی ناراضی ام تو این کوفتی اورددد .ولی هیچ …بازم ا نجا تو جهنم منم.داغووووووونم

1753 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-27 20:09:56 +0330 +0330
نقل از: majidra خوب اگه تو تمام کارهایی که دینت گفته کردی نماز روزه کارای خوب حق داری اما اگه نه که هیچی سایلنت باشی خوبه البته من به هیچ خدایی اعتقاد ندارم

قبلنا میخوندم .و روزه هم رمضان میگیرم …الان واسه هدفم ناراحتم واسه زندگیم داغونم …ی راه دیگ دارم اونم این ک از این ممکلت برم .ک میخواستم برم …ک با اشک های مادرم موندممم ب قران ولی اگ میرفتم واسه همیشه میرفتم

0 ❤️

2016-11-27 20:12:03 +0330 +0330

خودکشی کار آدمای ضعیفه … با اعتماد بنفس به زندگیت ادامه بده و هر چی که سر راهته رو به زانو در بیار … با قدرت زندگی کن و ادامه بده ، از کجا میدونی ، شاید تو خدا تقدیرت نوشته موفق ترین و پولدارترین بعد شکست هاش … تو میتونی

0 ❤️

2016-11-27 20:16:25 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR خودکشی کار آدمای ضعیفه ... با اعتماد بنفس به زندگیت ادامه بده و هر چی که سر راهته رو به زانو در بیار ... با قدرت زندگی کن و ادامه بده ، از کجا میدونی ، شاید تو خدا تقدیرت نوشته موفق ترین و پولدارترین بعد شکست هاش ... تو میتونی

با مرامییی جیگرررر .ممنون داداش از این ک نظر دادی…من نمیدونم چرا اینجوری شده زندگی ام وضعم داغونه …الان تو شهریه دانشگاه موندم ب خداا .نمیدونم چیکار کنم…هدفم فوتبال بود .با ازمون هم بازی بودممم ب قران مجیدی ک باور داری …فقط واسه دلایل مالی شکست خوردم خانوادم داغونم کردن

0 ❤️

2016-11-27 20:22:21 +0330 +0330
نقل از: majidra خاک تو سر پسرا که ناز دخترایی رو میکشن که فقط اونو به عنوان عابر بانک میبینن تو این دنیا فقط سه چیز مهمه 1 سلامتی خودت و اونایی که دوست دارن و دوستشون داری 2 پول و ثروت 3 عمر طولانی که تا اخر عمرت حال کنی هرچی عشقت کشید بخری نصیحت من به شما ازدواج نکنید دوست دخترونم دیدی نازی میکنه یا برای پول شما رو میخواد عین سگ از خونتون بندازید بیرون البته بلانسبت سگ
       .   
0 ❤️

2016-11-27 20:29:33 +0330 +0330
نقل از: the.night.wolf چیزی به اسم خدا وجود نداره. اون تفکرات و احساسات خوبیم که اگه بهت دست میده در اثر نماز خوندن و ... ، همش نتیجه ی شستشوی مغزی و تلقیناتیه که از بچگی روت اثر گذاشته.

خدا رو فراموش کن و سعی کن با تمام وجودت بلند شی و زندگیت رو اونطوری که میخوای بسازی و اینو بدون که تنها کسی که میتونه کمکت کنه و دلش برات میسوزه، خودتی. تنهای تنهای تنها هستی حتی اگه دورت پر از آدمایی باشه که مثلا دوستت دارن. فقط و فقط به خودت تکیه کن

پس این دنیا از کجا اومده قران چیه .ما از کجا اومدیم .کجا میریم واسه اومدیم کی اورد مارو …اینا چیه .خدا هست خوبشم هست داداش فقط نگاه نمیکنه الان

0 ❤️

2016-11-27 20:30:16 +0330 +0330
نقل از: the.night.wolf چیزی به اسم خدا وجود نداره. اون تفکرات و احساسات خوبیم که اگه بهت دست میده در اثر نماز خوندن و ... ، همش نتیجه ی شستشوی مغزی و تلقیناتیه که از بچگی روت اثر گذاشته.

خدا رو فراموش کن و سعی کن با تمام وجودت بلند شی و زندگیت رو اونطوری که میخوای بسازی و اینو بدون که تنها کسی که میتونه کمکت کنه و دلش برات میسوزه، خودتی. تنهای تنهای تنها هستی حتی اگه دورت پر از آدمایی باشه که مثلا دوستت دارن. فقط و فقط به خودت تکیه کن

هر چی هم باشه ، درست یا غلط ، الان تکیه گاه و آرامششه ،فک نکنم بهم زدنش کار درستی باشه

0 ❤️

2016-11-27 20:33:13 +0330 +0330

خود کشی نکن داداش حیفی

0 ❤️

2016-11-27 20:34:08 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR

هر چی هم باشه ، درست یا غلط ، الان تکیه گاه و آرامششه ،فک نکنم بهم زدنش کار درستی باشه

ادمایی با معرفتی .و با منطقی مثل شما کم پیدا میشه داداش …ممنون

0 ❤️

2016-11-27 20:35:45 +0330 +0330
نقل از: farid_farid خود کشی نکن داداش حیفی

ب اخر خط رسیدم داداش گلم خسته ام ب قران

0 ❤️

2016-11-27 20:38:15 +0330 +0330
نقل از: Hesam741223

اشکال نداره ادامه بده زندگیتو به خودت اعتماد کن و به خودت ایمان داشته باش ،تو یه کار اگه بهترین باشی حتما به نتیجه ش میرسی … الانم پاشو برو یه دست جق بزن شاد شی عزیز دلم

0 ❤️

2016-11-27 20:39:50 +0330 +0330

زندگی یک فرصته ، باید ازش استفاده کنی نه اینکه صورت مساله رو پاک کنی … معمارو باید حل کرد نباید انداختش تو سطل آشغال…
خدا هم دنیارو نساخته که همه هرطور عشقشون کشید زندگی کنن…
همه مشکل داریم ، مردم سوریه مردم سومالی ، مردم اتیوپی تو گشنگی و… اینا گناه ندارن ؟
من فکر نمیکنم ما تو این دنیا اومده باشیم واسه عشق و حال…

0 ❤️

2016-11-27 20:48:19 +0330 +0330
نقل از: N.R.Q زندگی یک فرصته ، باید ازش استفاده کنی نه اینکه صورت مساله رو پاک کنی ... معمارو باید حل کرد نباید انداختش تو سطل آشغال... خدا هم دنیارو نساخته که همه هرطور عشقشون کشید زندگی کنن... همه مشکل داریم ، مردم سوریه مردم سومالی ، مردم اتیوپی تو گشنگی و... اینا گناه ندارن ؟ من فکر نمیکنم ما تو این دنیا اومده باشیم واسه عشق و حال....

ممنون داداش از اینکه نظر دادی

0 ❤️

2016-11-27 20:49:00 +0330 +0330
نقل از: N.R.Q زندگی یک فرصته ، باید ازش استفاده کنی نه اینکه صورت مساله رو پاک کنی ... معمارو باید حل کرد نباید انداختش تو سطل آشغال... خدا هم دنیارو نساخته که همه هرطور عشقشون کشید زندگی کنن... همه مشکل داریم ، مردم سوریه مردم سومالی ، مردم اتیوپی تو گشنگی و... اینا گناه ندارن ؟ من فکر نمیکنم ما تو این دنیا اومده باشیم واسه عشق و حال....

دستت درد نکنه ک نظر دادی

0 ❤️

2016-11-27 20:49:50 +0330 +0330
نقل از: farid_farid
نقل از: Hesam741223

اشکال نداره ادامه بده زندگیتو به خودت اعتماد کن و به خودت ایمان داشته باش ،تو یه کار اگه بهترین باشی حتما به نتیجه ش میرسی … الانم پاشو برو یه دست جق بزن شاد شی عزیز دلم

مرسی داداش

0 ❤️

2016-11-27 20:57:53 +0330 +0330

پسر خوب خودکشی کار درستی نیستش.
نمیدونم راستش چی الان بهت بگم که مسکن باشه برات !
ولی باور کن زندگی سر بیرون آوردن از سختی هاست.
گرچه تو کشور ایران فقط پول میشناسن و پارتی .ولی باید امید داشت .
تنها چیزی که دلیل زندگی همه ی ماست فقط و فقط امیده. …
آره فقط امید علت وجود ماست .
منم خیلی بیشتر از تو فکر خودکشی به سرم زده و گاهی میزنه. به دلایل زیاد .حتی تمام مدل های خودکشی رو تو ذهنم هزاران بار مرور کردم .بدون اینکه نزدیکانم از درونم حتی آگاه باشن. ولی چیزی که منو هر دفعه نجات میده همون کورسوی امیده.
خودکشی هرگز کار آدمای ضعیف نیست ولی کار آدمای قوی هم نیست .
من به ضعیف بودن کسی که خودکشی میکنه اعتقاد ندارم و حتما دلیل داشته که این شخص کارش به اینجا کشیده .ولی من میگم مقاومت کن و امید داشته باش .
حرف کلیشه ای نمیزنم چون خودم بارها مرگ رو مرور کردم و میکنم .

0 ❤️

2016-11-27 20:58:02 +0330 +0330

بنظرم اگه واقعا ب خدا اعتقاد داری پس از خودش کمک بخوآ

0 ❤️

2016-11-27 20:59:33 +0330 +0330
نقل از: RedKazhdom پسر خوب خودکشی کار درستی نیستش. نمیدونم راستش چی الان بهت بگم که مسکن باشه برات ! ولی باور کن زندگی سر بیرون آوردن از سختی هاست. گرچه تو کشور ایران فقط پول میشناسن و پارتی .ولی باید امید داشت . تنها چیزی که دلیل زندگی همه ی ماست فقط و فقط امیده. .... آره فقط امید علت وجود ماست . منم خیلی بیشتر از تو فکر خودکشی به سرم زده و گاهی میزنه. به دلایل زیاد .حتی تمام مدل های خودکشی رو تو ذهنم هزاران بار مرور کردم .بدون اینکه نزدیکانم از درونم حتی آگاه باشن. ولی چیزی که منو هر دفعه نجات میده همون کورسوی امیده. خودکشی هرگز کار آدمای ضعیف نیست ولی کار آدمای قوی هم نیست . من به ضعیف بودن کسی که خودکشی میکنه اعتقاد ندارم و حتما دلیل داشته که این شخص کارش به اینجا کشیده .ولی من میگم مقاومت کن و امید داشته باش . حرف کلیشه ای نمیزنم چون خودم بارها مرگ رو مرور کردم و میکنم .

مرسی ممنون خیلی کمک کردین موفق باشین تشکر

0 ❤️

2016-11-27 21:45:16 +0330 +0330

بچه ها مزاحمش نشید لطفا ماهم مزاحمت نمیشیم مردی که اینقدر ذلیله باید بره بمیره اگر جای من بودی که همه چیز داری ولی هیچی نداری روزی یبار حتما خودتو میکشتی

0 ❤️

2016-11-27 22:06:31 +0330 +0330
نقل از: mohammadm16234 بچه ها مزاحمش نشید لطفا ماهم مزاحمت نمیشیم مردی که اینقدر ذلیله باید بره بمیره اگر جای من بودی که همه چیز داری ولی هیچی نداری روزی یبار حتما خودتو میکشتی

شما دیگه چرا برادرم؟؟؟

0 ❤️

2016-11-27 22:23:45 +0330 +0330

دوست عزیز منم دقیقا مثل تو بودم تا همین چند سال قبل از دست خدا و زمین و زمان و بی عدالتیهای دنیا شاکی از همه بیزار از خدا شاکی از والدین شاکی از خودم شاکی
میدونی چی شد؟ وقتی با تحقیقات فهمیدم این دنیا و بدن انسان چطوری کار میکنه دیگه ورق برگشت.من دریافتم که با اینهمه بی عدالتی و ظلم نمیتونه خدای عادلی وجود داشته باشه که من ازش شاکی باشم.وجود خدا 150 ساله از حیطه ی علم به بیرون پرت شده و انسان مدرن دریافته که خدایی وجود نداره و این دنیا بر حسب اتفاق به این شکل درومده و انسان تافته جدابافته نیست.بشین زندگیتو بکن و از خدا شاکی نباش چون اصلا وجود نداره و از ادما دلخور نشو چون در حد یک ماشین مولکولی هستند و اختیار انسان به شکل سنتی به تازگی از طرف دانشمندان زیر سوال رفته.نه خدایی هست و نه اختیاری

0 ❤️

2016-11-27 22:44:47 +0330 +0330

منم یه زمانی فکر خودکشی ب سرم میزد /کون لق بقیه / به مرور آروم میشی / ادامه بده / فقط برای خودت زندگی کن

0 ❤️

2016-11-27 22:58:18 +0330 +0330

سلام
شما چند سالته عزیز همشهوانی؟پسر جان همه اینا که گفتی،حتی همه اونایی که نگفتی،حل میشن،اما نه با این طرز فکر،کار داداشم،کار،رو زانوی خودت وایسا و کار کن،که نصف بیشتر مشکلات جوونای ما کار نکردن و به طبعش توقع زندگی آنچنانی داشتنه،میخوایم همچین اون لقمهٔ چرب و چیلی خودش بیاد درسته بیوفته تو دامنمون و تازه به اینم قانع نیستیم،میخوایم لقمه هه اونقدر چرب و چیلی باشه که نوه و نتیجه هامونم تو رفاه! زندگی کنن!..بری خارج؟…که چطور بشه؟بیرون از اینجا،هر کشوری،مثل من و شما خودشون به اندازهٌ کافی دارن!دکتری؟اونم در حد نابغه بودن؟مهندسی؟اونم مهندس نابغه؟یا پولداری؟…که اگه بودی نمینالیدی!,نه برادر،اگه اینا که گفتم رو شما هیچ کدومشونو نیستی،باید بدونی به قول شماها «اونور» هم با حال و اوضاع شما،بدتر نباشه بهترم نیست،فرقش اینه که اینجا مردم لااقل زبونتو میفهمن ولی اونجا حتی زبونتم نمیفهمن!..خودکشی؟یعنی حتی حاضری بمیری ولی خودت برای خودت کاری نکنی؟…پاشو وایسا پسر جان،رو پای خودت،بدون انتظار کمک از اطرافیانت،کار کن و دستت تو جیب خودت باشه،که اگه باشه دیگه اینجوری خودتو از دست رفته نمیبینی…داستانی شدیم ما ملت!..عزیز برادر،نشستی غصهٌ چیو میخوری؟پول؟برو دربیار…به والله اگه همهٌ آه و ناله ها و غصه خوردناتو،ببری دکون نونوایی سنگکی،یه نون سنگک نمیده دستت!
بهرحال اما… امیدوارم از این حال دربیای

0 ❤️

2016-11-27 23:02:29 +0330 +0330
نقل از: داریوشم سلام شما چند سالته عزیز همشهوانی؟پسر جان همه اینا که گفتی،حتی همه اونایی که نگفتی،حل میشن،اما نه با این طرز فکر،کار داداشم،کار،رو زانوی خودت وایسا و کار کن،که نصف بیشتر مشکلات جوونای ما کار نکردن و به طبعش توقع زندگی آنچنانی داشتنه،میخوایم همچین اون لقمهٔ چرب و چیلی خودش بیاد درسته بیوفته تو دامنمون و تازه به اینم قانع نیستیم،میخوایم لقمه هه اونقدر چرب و چیلی باشه که نوه و نتیجه هامونم تو رفاه! زندگی کنن!...بری خارج؟...که چطور بشه؟بیرون از اینجا،هر کشوری،مثل من و شما خودشون به اندازهٌ کافی دارن!دکتری؟اونم در حد نابغه بودن؟مهندسی؟اونم مهندس نابغه؟یا پولداری؟...که اگه بودی نمینالیدی!,نه برادر،اگه اینا که گفتم رو شما هیچ کدومشونو نیستی،باید بدونی به قول شماها «اونور» هم با حال و اوضاع شما،بدتر نباشه بهترم نیست،فرقش اینه که اینجا مردم لااقل زبونتو میفهمن ولی اونجا حتی زبونتم نمیفهمن!...خودکشی؟یعنی حتی حاضری بمیری ولی خودت برای خودت کاری نکنی؟...پاشو وایسا پسر جان،رو پای خودت،بدون انتظار کمک از اطرافیانت،کار کن و دستت تو جیب خودت باشه،که اگه باشه دیگه اینجوری خودتو از دست رفته نمیبینی...داستانی شدیم ما ملت!...عزیز برادر،نشستی غصهٌ چیو میخوری؟پول؟برو دربیار...به والله اگه همهٌ آه و ناله ها و غصه خوردناتو،ببری دکون نونوایی سنگکی،یه نون سنگک نمیده دستت! بهرحال اما.. امیدوارم از این حال دربیای

ممنون ک وقتت رو گذاشتی

1 ❤️

2016-11-27 23:03:37 +0330 +0330
نقل از: hamihamy دوست عزیز منم دقیقا مثل تو بودم تا همین چند سال قبل از دست خدا و زمین و زمان و بی عدالتیهای دنیا شاکی از همه بیزار از خدا شاکی از والدین شاکی از خودم شاکی میدونی چی شد؟ وقتی با تحقیقات فهمیدم این دنیا و بدن انسان چطوری کار میکنه دیگه ورق برگشت.من دریافتم که با اینهمه بی عدالتی و ظلم نمیتونه خدای عادلی وجود داشته باشه که من ازش شاکی باشم.وجود خدا 150 ساله از حیطه ی علم به بیرون پرت شده و انسان مدرن دریافته که خدایی وجود نداره و این دنیا بر حسب اتفاق به این شکل درومده و انسان تافته جدابافته نیست.بشین زندگیتو بکن و از خدا شاکی نباش چون اصلا وجود نداره و از ادما دلخور نشو چون در حد یک ماشین مولکولی هستند و اختیار انسان به شکل سنتی به تازگی از طرف دانشمندان زیر سوال رفته.نه خدایی هست و نه اختیاری

حرف های اولتو داداش کاملا تایید میکنم …فقط خدا وجود داره اینو مطنن باش داداش

0 ❤️

2016-11-28 04:26:18 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife
نقل از: Black-BEAR خودکشی کار آدمای ضعیفه ... با اعتماد بنفس به زندگیت ادامه بده و هر چی که سر راهته رو به زانو در بیار ... با قدرت زندگی کن و ادامه بده ، از کجا میدونی ، شاید تو خدا تقدیرت نوشته موفق ترین و پولدارترین بعد شکست هاش ... تو میتونی

دوست عزیز این یه اشتباه تاریخیه که رسم شده…اتفاقا خود کشی کار آدمای قویه و هر کسی از پسش بر نمیاد.این واقعیته و افرادی که خکد کشی کردن معمولا ادمای پر و پیمونی بودن.
موفق باشی

آدم ضعیف و ناتوان و ناامیدی که از پس زندگی بر نیاد میره خودکشی میکنه ، ن آدم قوی و توانا .

0 ❤️

2016-11-28 04:33:01 +0330 +0330

در ضمن ایشون هنوز جوونه ، و میتونه با کار و تلاش بهترین هارو بدست بیاره … 60 70 سالش نیست که نتونه کاری کنه ، این دنیا با این همه قشنگیش حیفه که زود ترکش کنی

آدمک خر نشوی گریه کنی

0 ❤️

2016-11-28 04:38:58 +0330 +0330
نقل از: Mitra . m

اجازه بدین هدف خواننده رو از زبون خودش بشنویم .

شما چی داری میگی دیگه ؟؟

0 ❤️

2016-11-28 04:50:37 +0330 +0330

دوست عزیز شناختت روی خودت کمه
توقع زیادتر از تلاشت داری
دوست داری زود به هدفت برسی
با واقعیت های زندگیت نمیخوایی زندگی کنی
خودت رو با هیچ کس مقایسه نکن
فکر این نباش یکی بیاد برات عدالت رو برقرار کنه
ودر اخر باید با امید و برنامه ریزی درست و تلاش به اهدافت برسی بدون عجله کردن

0 ❤️

2016-11-28 07:00:25 +0330 +0330
نقل از: Mitra . m گاهی دیدن وضعیت کسانی که از ما خیلی بدترن گرچه خودخواهیه ولی موثره . کسانی که از نعمت سلامتی محرومن . بعضا یه قطره چشم چند صد هزار تومن هزینه داره و باید ماهی حداقل یکی تا آخر عمر تهیه کنی . من نمونشو می شناسم . خوندن تاریخ ذهن آدمو روشن می کنه و صبرشو بالا می بره . مثلا ماجرای چاقو خوردن سزار تو سنای روم منو متحول کرد یا اعدام سقراط . به هر حال در هر وضعی که باشی کسایی هستن که حسرت زندگی تو رو می خورن .

ممنون خاله جان

0 ❤️

2016-11-28 07:07:14 +0330 +0330
نقل از: ali-darklife

دوست عزیز امیدوارم هدفت از زدن این تاپیک پیدا کردن یه پارتنر باشه و حرفان دروع باشه اما خب اگه راست باشه بهتر چیزی رو مد نظر داشته باشی. من زندگی خوبی داشتم و امروز به قدری مشکل دارم که 20 سال پیر تر نشون میدم.از درس و شکست در ادامه تحصیل بهتره چیزی نپرسی که من بد شانس ترینش بودم.موارد دیگه ای هم داشتم که خب علاقه ای به گفتنش ندارم و همیشه دوست دارم مخفی زندگی کنم اما اگه حرفات راست باشه باید بگم من هم دو بار خود کشی کردم.البته یک بار تا کما و یک بار هم فقط شستشوی معده.من به شخصه معتقدم خودکشی برای افراد بد بخت بهترین راه آسایشه و باور کن زمان اور دوز کردن یا کمبود خون مغز خاموش میشه و دردی هم نداره(بجز طناب دار و قرص برنج)...زندگی پر از بیچارگی و بی پوله و نکبتی بیش نیست و باور کن زندگی ارزش این همه سختی برای مستمند رو نداره.اما یه موضوع مهمی هست و اون اینکه آیا شرایط خود کشی رو دارید؟به تمام بیچارگی های یه فرد کتاب خون و مثلا باهوش میتونی مورد بیماری شدید پدرش رو هم اضافه کنی تا بدونی بدبختی یعنی چی هر چند بد لخت تر از همه مل هم وجود داره و ما در برابر اون افراد پادشاه هستیم...شخصا فکر نمیکنم دیدن قدم زدن یه زوج بسنر تود کشب رو برای شما فراهم کنه و اینکه کسایی که یک بار خودکشی رو تجربه کردن خوب میدونن که ضربتی اتفاق میفته نه اینکه جایی جار زد. زندگی پر از پول،آزادگی،آرامش و دوری از فامیل و دوستان رو لرات آرزو میکنم. متن بالا رو ویرایش نکردم و امیدوارم غلط هام رو ببخشی. موفق باشی

ممنون داداش گلم اینایی گفتم واقعیته خداشاهده واقعیته …ممنون از این ک وقتت رو گذاشتی

0 ❤️

2016-11-28 07:09:03 +0330 +0330
نقل از: Black-BEAR در ضمن ایشون هنوز جوونه ، و میتونه با کار و تلاش بهترین هارو بدست بیاره ... 60 70 سالش نیست که نتونه کاری کنه ، این دنیا با این همه قشنگیش حیفه که زود ترکش کنی

آدمک خر نشوی گریه کنی

مرسی ک اینقد وقتت رو گذاشتی تشکر میکنم عمممووووو موفق باشی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «